تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

پایه یک دادگستری
سابقه:6 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09144892734
 • آدرس: تبریز ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه شش

کارشناسی ارشد جزا رتبه ۴ اختبار کانون وکلا آذربایجان شرقی مدرس دانشگاه و‌دورهای داوری مولف کتابهای حقوقی

سوابق وکیل
مینا علوی

مینا علوی

پایه یک دادگستری
سابقه:13
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143172852
 • آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های مختلف است.

سوابق وکیل
زهرا محمدی

زهرا محمدی

پایه یک دادگستری
سابقه:10
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09143041822
 • آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد 6

یکی از بهترین وکلای شهر تبریز خانم زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می باشد، ایشان دارای کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری تبریزو کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران می باشد.

سوابق وکیل
علی جاوید

علی جاوید

پایه یک دادگستری
سابقه:20
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09141193504
 • آدرس: تبریز کوی ولیعصر خیابان قانون مجتمع جزیره طبقه 5 واحد 2

آقای دکتر علی جاوید وکیل پایه یک دادگستری از سال 1382 به صورت تخصصی مشغول به حرفه وکالت در شهر تبریز می باشد و دفاع از پرونده های متعدد حقوقی و کیفری در سوابق حرفه ای ایشان قرار دارد. همزمان وکیل و مشاور حقوقی نهادها و شرکت های مختلف دولتی و خصوصی نیز میباشد همچنین ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و مشغول تدریس در دانشگاه نیز می باشد.

سوابق وکیل
مجید پورشکر

مجید پورشکر

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: خانواده، قرارداد، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09141180574
 • آدرس: تبریز، ۱۷ شهریور جدید، جنب بانک ملی، ساختمان میلاد، طبقه ۶

کارشناس ارشد حقوق خصوصی، مدرس خصوصی دروس حقوقی، مدیر موسسه حقوقی و مشاور حقوقی چندین شرکت و هلدینگ بزرگ

سوابق وکیل
محسن واحدی

محسن واحدی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143191837
 • آدرس: تبریز، خیابان آزادی، چهار راه حافظ، پلاک ۹۴

جناب آقای محسن واحدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با دانش حقوقی و تبحر مکفی در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد و همچنین برای دفاع از موکل خود با اتکا به دانش حقوقی، فن بیان شیوا و ارائه ادله محکمه پسند رجلسه دادگاه را با موفقیت ترک می کند.

سوابق وکیل
کریم عبداله زاده

کریم عبداله زاده

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، مالی و قراردادی، ملکی
 • شماره تماس: 09143109026
 • آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه ای، تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در مراجع قضایی، شبه قضایی و اداری.

سوابق وکیل

اغلب افراد در طول زندگی ممکن است با مشکلات مختلف در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی و… روبرو شوند، برای حل و فصل این مشکلات می توان از وکیل باتجربه و متخصص کمک گرفت. امروزه وکلا در سراسر شهرها و استان های کشور خدمات حقوقی خود را به موکلان ارائه می دهند. تبریز یکی از بزرگ ترین و شلوغ ترین شهرهای ایران است که دادگاه این شهر نیز در رده شلوغ ترین دادگاه ها قرار دارد، اگر شما در این شهر ساکن هستید و پرونده حقوقی یا کیفری را در دادگاه دارید می توانید برای پیگیری پرونده تان از بهترین وکیل تبریز کمک بگیرید.

بهترین وکلای تبریز در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی خدمات قابل توجهی را به موکلات خود ارائه می دهند، اگر شما پرونده حقوقی یا کیفری دارید می توانید برای حل و فصل پرونده تان از بهترین وکیل کیفری در تبریز و بهترین وکیل حقوقی در تبریز کمک بگیرید. به این نکته همواره توجه داشته باشید که با اخذ بهترین وکیل می توانید در مدت زمان کوتاهی به نتیجه رضایت بخش در جلسات دادگاه برسید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل تبریز کیست؟

بهترین وکیل تبریز، فردی است که توسط موکل خود انتخاب شده است تا به مشکلات وی در جلسات دادگاه با استفاده از قوانین حقوقی یا کیفری رسیدگی کند، علاوه بر این وکیل باید از موکل خود در جلسات دادگاه دفاع نماید و در کلیه جلسات دادگاه حاضر شود. بهترین وکیل باید سابقه و تخصص لازم را برای رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری داشته باشد، همچنین بهترین وکلا علاوه بر دارا بودن مدرک کارشناس رشته حقوق دارای پروانه وکالت هستند که پروانه وکالت آن ها مورد تایید سازمان وکلا می باشد.

بهترین وکیل در تبریز باید بتواند به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری نظیر طلاق، خانواده، ملکی و… رسیدگی کند. بهترین وکیل طلاق در تبریز و بهترین وکیل خانواده در تبریز باید به قوانین حقوقی مربوط به طلاق و نفقه و… تسلط لازم را داشته باشند. علاوه بر این وکیل باید با موکل خود با احترام زیادی برخورد نماید و به سوالات وی در زمینه وکالت بهترین پاسخ را بدهد، در این صورت هیچ ابهامی در رابطه با روند کاری پرونده در ذهن موکل باقی نخواهند ماند.

دعاوی ملکی یکی دیگر از انواع دعاویی هستند که در دادگاه باید به آن ها رسیدگی شود، بهترین وکیل ملکی در تبریز وظیفه پیگیری این نوع دعاوی را به عهده دارد، وکیل ملکی باید دانش و اطلاعات لازم را در زمینه دعاوی ملکی داشته باشد تا بتواند به موکل خود بهترین مشاوره و راهکار را برای حل و فصل مشکلات مربوط به پرونده ارائه دهد. در حالت کلی می توان گفت بهترین وکلای تبریز باید دارای خصوصیات و ویژگی های زیر باشند:

 1. امانت دار و رازدار
 2. دارای کلامی رسا و گویا
 3. داشتن توانایی لازم برای دفاع از موکل در دادگاه
 4. آشنایی با قوانین حقوقی و کیفری
 5. تسلط لازم به قوانین حقوقی و کیفری
 6. داشتن تخصص و تجربه لازم
 7. پیگیری و رسیدگی دقیق پرونده
 8. توجه به شرایط موکل
 9. داشتن برخورد مناسب
 10. پیشگیری از ضایع شدن حق و حقوق موکل و دیگران
 11. ارائه مشاوره و اطلاعات لازم به موکل

بهترین وکیل تبریز کیست؟

دسته بندی انواع وکیل

انواع وکلا به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

1. وکیل انتخابی:

وکیل انتخابی توسط موکل انتخاب می شود، موکل با تنظیم قرارداد وکالت از وکیل درخواست می کند تا در طول عقد وکالت از وی در جلسات دادگاه و دستگاه قضایی دفاع کند. وکلای انتخابی همواره در تلاش هستند که تخصص خود را در زمینه یک یا چند دعاوی مختلف کامل کنند. با مراجعه به لیست بهترین وکلای تبریز می توانید با توجه به موضوع پرونده، بهترین وکیل را انتخاب کنید.

2. وکیل معاضدتی:

اگر فردی نیاز به وکیل حقوقی داشته باشد ولی توانایی مالی لازم برای اخذ وکیل را نداشته باشد اداره معاضدت برای وی وکیلی را انتخاب می کند که در جلسه دادگاه حاضر شود و از حق و حقوق موکلش دفاع کند.

3. وکیل تسخیری:

این دسته از وکلا وظیفه دارند به افرادی که نمی توانند برای دفاع از حق و حقوق خود وکیل خصوصی بگیرند کمک نمایند و مشاوره لازم را بدهند.

4. وکیل اتفاقی:

اگر فردی تحصیل کرده حقوق است ولی پروانه وکالت ندارد می تواند برای حل مشکلات بستگان و آشنایان نزدیک خود به مراجع قضایی مراجعه کند و بدون آزمون وکالت پروانه وکالت از نوع موردی را بگیرد.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل در تبریز

اخذ کمک از وکیل خوب برای حل دعاوی حقوقی و کیفری دارای اهمیت بسیار زیادی است، افرادی که نسبت به اخذ وکیل کیفری و حقوقی بی تفاوت نیستند بدون تردید می توانند در جلسات دادگاه به نتایج رضایت بخش تری برسند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می تواند با تسلط به قوانین و مقررات حقوقی از موکل خود دفاع کند و به وی مشاوره لازم را دهد. در نتیجه باید در زمان انتخاب بهترین وکیل حساسیت و دقت لازم را داشته باشید و وکیلی را انتخاب کنید که دارای تخصص و تجربه لازم باشد.

نکات طلایی برای انتخاب بهترین وکیل تبریز

در زمان انتخاب بهترین وکیل تبریز به نکات زیر دقت داشته باشید:

 1. بهترین وکیل تبریز باید تجربه و تخصص لازم را برای دفاع از حق و حقوق موکل خود داشته باشد، بدون تردید تخصص و تجربه وکیل به وی کمک می کند تا بهترین مشاوره را به موکلان خود دهد.
 2. اطلاعات وکیل در زمینه قوانین حقوقی و کیفری باید بروز باشد، در این صورت وکیل می تواند به موکل خود کمک بیشتری کند.
 3. بهترین وکیل باید نسبت به موکل خود تعهد داشته باشد و به نیازها و مشکلات وی توجه داشته باشد، علاوه بر این وکیل باید تلاش لازم را برای حل مشکلات موکل خود داشته باشد.
 4. بهترین وکیل باید توانایی برقراری ارتباط با موکل خود و … داشته باشد.
 5. وکیل باید بهترین راهکارها را برای حل و فصل مشکلات پرونده حقوقی یا کیفری انتخاب کند.
 6. در زمان انتخاب وکیل به این نکته توجه داشته باشید که باید وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه دعاوی مورد نظر شما دانش و تجربه لازم را داشته باشد، در این صورت وکیل می تواند رسیدگی به پرونده را راحت تر انجام دهد.
 7. وکیلی را انتخاب کنید که پاسخگو باشد و در کلیه جلسات دادگاه برای دفاع از حق و حقوق شما حاضر شود.
 8. قبل از انتخاب وکیل از وی بخواهید که جلسه مشاوره ای را برگزار کند، در طی جلسه مشاوره از وکیل سوالات مهم و اساسی را بپرسید در این صورت می توانید از توانایی وکیل در خصوص پیگیری و رسیدگی به پرونده تان مطمئن شوید.
 9. وکیل باید برای پیگیری پرونده های پیچیده به منابع و تیم پشتیبانی قوی دسترسی داشته باشد تا بتواند تحقیقات لازم را انجام دهد.
 10. وکیلی را انتخاب نمایید که به وی اطمینان و اعتماد کافی را داشته باشید در این صورت می توانید از پیچیدگی های قانونی به راحتی عبور کنید.

نکات طلایی برای انتخاب بهترین وکیل تبریز

مزایای اخذ بهترین وکیل تبریز

از مهم ترین مزایای اخذ بهترین وکیل تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. استفاده از تخصص و تجربه وکیل:

بهترین وکیل تبریز می تواند به کمک تخصص و تجربه ای که دارد مشکلات مربوط به پرونده را حل کند، علاوه بر این وکیل متخصص می تواند مشاوره و راهنمایی های تخصص تری را متناسب با نیاز حقوقی به شما ارائه دهد. بدون تردید تخصص وکیل ضامن منافع شما می باشد و می تواند شانس موفقیت شما را برای حل و فصل مشکلات بیشتر کند.

2. وکالت راهبردی:

بهترین وکلای تبریز دارای مهارت توسعه و اجراء رویکردهای حقوقی هستند، این دسته از وکلا می توانند قوانین پیچیده را پیمایش کنند و پیش بینی ها لازم را داشته باشند.

3. رسیدن به آرامش ذهن و روان:

با استفاده از خدمات و تخصص وکلای مورد اعتماد بدون تردید، شما می توانید به اطمینان برسید که مشکلات پرونده تان در کوتاه ترین زمان ممکن حل خواهند شد و به نتایج رضایت بخش تری می رسید، در این صورت اگر پرونده تان پیچیده نیز باشد هرگز دچار استرس نمی شود و در تمامی روند کاری پرونده می توانید از مشاوره و راهنمایی های وکیل استفاده کنید.

چگونه می توانیم بهترین وکیل تبریز را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین وکیل تبریز باید قبل از هر چیز تحقیقات لازم را انجام دهید، می توانید از پیشنهاد افراد دیگر استفاده نمایید و در این خصوص به آن ها اعتماد داشته باشید. علاوه بر این می توانید به وب سایت های معتبر نظیر مستر وکیل مراجعه کنید و از لیست بهترین وکلای تبریز، وکیل مورد نیاز خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در وب سایت مستر وکیل اسامی وکلا به همراه اطلاعات مورد نیاز آن ها ثبت شده است، در نتیجه انتخاب وکیل از این وب سایت به راحتی امکان پذیر است.

یکی دیگر از روش های انتخاب بهترین وکیل مراجعه به بهترین موسسه حقوقی در تبریز می باشد، در این موسسات تعداد زیادی وکیل مشغول به فعالیت هستند و موسسه می تواند با توجه به نوع دعاوی به شما وکیل مناسبی را پیشنهاد دهد.

وکیل خانم بگیریم یا وکیل آقا؟

این سوال ممکن است در زمان انتخاب بهترین وکیل تبریز به ذهن شما خطور کند، امروزه در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری وکلای مختلفی مشغول به فعالیت هستند بنابراین انتخاب وکیل مناسب کار نسبتا دشواری می باشد. برای انتخاب وکیل هرگز سن و جنسیت وی را جزو اولویت خود قرار ندهید. بهترین وکلای تبریز متشکل از وکلای خانم و آقا هستند که هر یک از آن ها می توانند به موکلان خود مشاوره لازم را بدهند و از حق و حقوق وی دفاع نمایند.

وکلای خانم ها بیشتر در زمینه دعاوی حقوقی نظیر خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و… در حال فعالیت هستند، وکلای آقا نیز تمایل دارند بیشتر به پرونده های ملکی، کیفری و… رسیدگی کنند در نتیجه بهتر است برای رسیدگی به پرونده های کیفری و ملکی نسبت به اخذ بهترین وکیل ملکی در تبریز و بهترین وکیل کیفری اقدام کنید. بنابراین بهتر است در زمان انتخاب وکیل، به میزان سابقه، دانش و تخصص وکیل و… توجه داشته باشید و با توجه به نوع پرونده وکیلی مناسب را انتخاب کنید.

بررسی تفاوت های وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری

وکلا با توجه به میزان مهارت و تجربه ای که دارند به دو دسته مختلف وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری تقسیم بندی می شوند. وکلای پایه یک دادگستری می توانند بدون داشتن محدودیت در کلیه محاکم حقوقی و کیفری وکالت خود را انجام دهند، در صورتی که وکیل پایه دو فقط می تواند به پرونده های کیفری که در رده جرایم تعزیری قرار دارند رسیدگی کند، توجه داشته باشید که مجازات این پرونده ها حبس کمتر از 10 سال به همراه شلاق و جزای نقدی می باشد. وکیل پایه دو می تواند به پرونده های حقوقی و مالی کمتر از 50 میلیون تومان رسیدگی کند، این دسته از وکلا اجازه بررسی پرونده های غیر مالی به غیر از اصل نکاح، طلاق و اثبات نسب و نفی نسب را دارند.

شایان ذکر است وکلای پایه دو کارآموز وکالت هستند و این دسته از وکلا موفق به اخذ گواهی نامه وکالت پایه یک نشده اند، در نتیجه حل و فصل پرونده های کیفری و حقوقی سنگین از عهده آن ها خارج است. این دسته از وکلا می توانند بعد از گذشت 2 سال به شرط کسب تجربه کاری لازم و تخصص بالا از وکیل پایه دو به وکیل پایه یک ارتقاء پیدا کنند. شایان ذکر است برای ارتقاء به وکیل پایه یک باید صلاحیت علمی و عملی وکیل تایید شود. به این نکته نیز توجه داشته باشید که دستمزد وکلای پایه یک نسبت به وکلای پایه دو بیشتر است.

شایان ذکر است، وکلای پایه یک می توانند در دادگاه های سراسر کشور حاضر شوند از و حق و حقوق موکل خود دفاع کنند، ولی این دسته از وکلا می توانند فقط در شهری که پروانه وکالت آن را دارند نسبت به دایر کردن دفتر وکالت اقدام نمایند.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل تبریز چقدر است؟

حق الوکاله در واقع دستمزدی است که وکیل برای انجام وکالت از موکل خود دریافت می کند، در زمان انتخاب بهترین وکیل تبریز به میزان دستمزد وی توجه داشته باشید. حق الوکاله وکیل تابع قوانین می باشد و باید در زمان عقد قرارداد وکالت، وکیل و موکل در مورد میزان حق الوکاله با یکدیگر به توافق لازم برسند.

وکیل می تواند بعد از بررسی دقیق پرونده حقوقی و کیفری، میزان دستمزد خود را با توجه به موارد زیر تعیین کند:

 1. نوع پرونده ( میزان حق الوکاله ای که وکیل برای رسیدگی به پرونده های حقوقی های دریافت می کند با میزان حق الوکاله ای که وکیل برای رسیدگی به پرونده های کیفری دریافت می کند متفاوت می باشد.)
 2. شرایط پرونده
 3. پیچیدگی پرونده
 4. مدت زمان لازم برای رسیدگی و پیگیری پرونده
 5. میزان تخصص و دانش وکیل
 6. سابقه کاری وکیل
 7. درصد موفقیت وکیل در پرونده های مشابه پیشین

میزان حق الوکاله بهترین وکیل تبریز

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل تبریز کار دشواری می باشد، بنابراین بهتر است، شما قبل از انتخاب وکیل تحقیقات لازم را انجام دهید و چند وکیل را با توجه به دعاوی مورد نظر خود انتخاب کنید، توجه داشته باشید که از بین وکلا می توانید با توجه به میزان تخصص و تجربه کاری آن ها بهترین وکیل را انتخاب نمایید. در خصوص انتخاب وکیل می توانید از افرادی که در این زمینه مهارت لازم را دارید کمک بگیرید. این نکته را هرگز فراموش نکنید که با انتخاب بهترین وکیل می توانید در جلسات دادگاه به نتایج رضایت بخش تری برسید و درصد موفقیت شما نیز در جلسات دادگاه بیشتر خواهد بود.

4.4/5 - (5 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا