تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانواده در کرمان ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل خانم سمیرا مویدی

سمیرا مویدی

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09170401750
 • آدرس: کرمان خ هزارویکشب بین کوچه ۲۱و ۲۳ مجتمع هزارویکشب

خانم سمیرا مویدی وکیل پایه یک دادگستری در کرمان با 10 سال سابقه درخشان آماده است تا در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری خدمت رسان پرونده های شما باشد. ایشان با اتکا به دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سال های متمادی به دست آورده اند می توانند تمامی نیازهای حقوقی شما را برطرف کرده و رسیدن به موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین نمایند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تخصص بالایی دارند و از این رو، می توانید با خیالی آسوده از پیشبرد اهداف حقوقی تان کسب اطمینان کنید. صداقت یک وکیل می تواند معیار مهمی در انتخاب او باشد. سرکار خانم سمیرا مویدی در تلاش است تا در جلسات مشاوره حقوقی نظر خود را در خصوص پرونده به طور صریح و شفاف اعلام دارد و میزان شانس شما برای کسب موفقیت را مشخص نماید

سوابق وکیل
ساره سالاری گوغری

ساره سالاری گوغری

سابقه:
 • تخصص: ثبتی، قرارداد، کیفری
 • شماره تماس: 09139466094
 • آدرس: کرمان، میدان کوثر، کوچه لوازم خانگی اسنوا، پشت شهرداری

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان و بم می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلا در کرمان و بم در بین مردم شناخته شده است ،دارای ده سال سابقه وکالت و همچنین عضو کانون وکلای استان کرمان میباشد کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش آموخته دانشگاه باهنر کرمان میباشد و در دعاوی مختلف مشغول به فعالیت تخصصی می باشند. ایشان وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر است و مشاوره های تخصصی را به مراجعین و موکلین خود می دهد و بهترین راهکارها را به آن ها ارائه می دهد. خانم ساره سالاری گوغری سوابق کاری درخشنده و بسیار خوبی را دارد و تمام تلاشش را برای رضایت موکلین و موفقیت در پرونده می کند.

سوابق وکیل
سمانه مرزبان

سمانه مرزبان

سابقه:
 • تخصص: خانواده، ملکی
 • شماره تماس: 09177830024
 • آدرس: کرمان، چهار راه ابن سینا، ساختمان شاهین طبقه 6

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان،معدل بند الف دانشگاه، فوق لیسانس رشته حقوق خصوصی، دانش آموخته دانشگاه شیراز و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان در زمینه انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … فعالیت می کنند و سابقه درخشانی در وکالت انواع دعاوی دارند.

سوابق وکیل

یکی از مهمترین ارکان جامعه از گذشته تا به امروز تشکیل خانواده سالم می باشد. به طور کلی می توان گفت برای تشکیل جامعه سالم به خانواده هایی با میزان همدلی و درک بالا و عوامل اجتماعی مثبت زیاد نیاز داریم. در صورت عدم وجود این خانواده ها جامعه با مشکلات بزرگ مواجه می شود. هرچه برای نگهداری کانون خانواده سالم تلاش بیشتری داشته باشید از بروز اختلافات نیز پیشگیری خواهید کرد. با وجود این مراقبت ها باز هم ممکن است با اختلافات و مشکلات مختلف مواجه شوید که آرامش خانواده شما را مختل سازد. عوامل مختلف بسیار زیادی ممکن است باعث ایجاد این پریشانی و اختلاف شوند. در این شرایط بهترین وکیل خانواده در کرمان قادر به رسیدگی و پیگیری امور حساس و پیچیده خانوادگی شما خواهد بود.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در کرمان کیست؟

علم حقوق شاخه های مختلف بسیار زیادی دارد و یکی از مهمترین شاخه های آن، حقوق خانواده می باشد. این شاخه علم حقوق با اساسی ترین بنیان جامعه سر و کار دارد که از حساسیت نسبتا بالایی برخوردار می باشد. اشتباه در این زمینه ممکن است شما را با مشکلات مختلف بسیار زیادی مواجه سازد از این رو در صورت مواجهه با مشکلات خانوادگی بهتر است از بهترین وکیل خانواده در کرمان کمک بخواهید. در صورت شدید بودن مشکل خانوادگی بهتر است از بهترین وکیل طلاق در کرمان راهنمایی بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در کرمان کیست؟

هنگام انتخاب وکیل خانواده باید فردی را انتخاب نمایید که از تخصص کافی در زمینه حقوق خانواده برخوردار باشد. بهترین وکلای خانواده در کرمان در زمینه مسائل مربوط به خانواده همچون طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، نسب، فسخ و حضانت فعالیت می کنند. وکلای خانوادگی در زمینه دریافت پرونده های مربوط به مسائل خانواده تجربه و سابقه بالا دارند و میزان موفقیت آن ها در پرونده ها بالاست. این وکلا با مسائل خانواده و قوانین مربوط به آن آشنایی کامل دارند و دانش خود را در این زمینه به روزرسانی می کنند از این رو بهتر قادر به حل و فصل این پرونده ها می باشند.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در کرمان

بهترین وکیل خانواده در کرمان از تجربه و علم نسبتا بالایی در زمینه مسائل خانوادگی برخوردار می باشد. مهمترین وجه تمایز بهترین وکلای خانواده در کرمان نسبت به دیگر وکلا رعایت اخلاق حرفه ای ایشان می باشد. بهترین وکلای خانوادگی به طور معمول دارای ویژگی های اخلاقی زیر می باشند:

1. دانش حقوقی بالا

بهترین وکیل خانواده در کرمان از سواد علمی نسبتا بالایی برخوردار می باشد و قادر به ارائه مشاوره حقوقی درست به موکلین خود می باشد. ایشان در مراحل مختلف پرونده های خانوادگی همچون ثبت دادخواست، تنظیم لوایح، شرکت در جلسات رسیدگی به پرونده و انجام امور پرونده بازدهی نسبتا بالایی دارند. بهترین وکلای خانواده در کرمان با علم خود هنگام ثبت دادخواست و شکایت باعث می شوند دعوی به بهترین نحو مطرح شود. ایشان همچنین با استناد صحیح و به موقع به مفاد قانونی راه را برای پیشبرد پرونده هموار می سازند.

2. رعایت اخلاق حرفه ای

از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکیل خانواده در کرمان می توان به رعایت شان حرفه وکالت اشاره کرد. رعایت اخلاق حرفه ای توسط بهترین وکیل کرمان هنگام پذیرش وکالت نتایج زیر را به همراه دارد:

 • توضیح دادن تمام جوانب کار
 • مشخص ساختن حدود اختیارات خود در پرونده برای موکلین
 • امضا کردن حق الوکاله با موکل
 • مطلع ساختن موکل از تمام فرآیند رسیدگی در زمان مناسب
 • به کارگیری تمام تلاش خود به منظور احقاق حقوق موکل

بهترین وکیل خانواده در کرمان همواره تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا در طول روند رسیدگی به پرونده به هیچ یک از طرفین به صورت غیرقانونی آسیب وارد نکند.

3. صداقت

از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکیل خانواده می توان به صداقت ایشان اشاره کرد. بهترین وکلای خانواده در کرمان در هر شرایطی باید با موکلین خود صادق باشند حتی اگر این صداقت به نفع ایشان نباشد. صداقت وکیل باعث خواهد شد تا موکلین از تلاش ایشان پس از دستیابی به نتیجه رضایت کامل داشته باشند.

4. در نظر گرفتن مصلحت موکل

بهترین وکیل خانواده در کرمان در هر لحظه باید مصلحت موکل خود را در نظر بگیرد. صلاح موکل گاهی اوقات در سازش و توافق با طرف مقابل می باشد. در برخی مواقع بهتر است تا انتهای پرونده بعضی دعاوی مطرح نشوند تا در زمان و هزینه موکل تا حد امکان صرفه جویی شود. مصلحت ایجاب می کند برخی دعاوی با سرعت بیشتر مطرح شوند که این موارد نمایانگر هوش و ذکاوت بهترین وکلای خانواده می باشد.

5. قدرت بالای استدلال

دنیای امروز، دنیای مذاکره و گفتگو می باشد. بهترین وکیل خانواده در کرمان در کلام و متن لوایح خود و به منظور ارائه ادله و دستیابی قاضی به هدف مطلوب ساختار و چارچوب منطقی را مورد استفاده قرار می دهد.

انتخاب بهترین وکیل خانواده

انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمان اندکی پیچیده و دشوار است زیرا مسائل و پرونده های حقوقی در طیف گسترده ای قرار دارند. پرونده های بهترین وکیل خانواده در کرمان و بهترین وکیل ملکی در کرمان، بهترین وکلای کیفری و ثبت احوال دارای موضوعات مختلف هستند. به همین دلیل است که نمی توان عنوان کرد بهترین وکیل خانواده، یک وکیل کیفری است. برای انتخاب بهترین وکلای خانواده در کرمان باید نوع و شرایط پرونده را در نظر گرفت. یکی از مکان هایی که با توجه به تعداد زیاد وکلای خانواده در کرمان می توان بهترین وکیل را در آن پیدا کرد، موسسه حقوقی می باشد. یکی از مهمترین سوالاتی که افراد هنگام مواجهه با مشکلات خانوادگی با آن روبرو می شوند نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمان می باشد.

 • برای انتخاب بهترین وکلای خانواده در کرمان باید عوامل مختلف بسیار زیادی را در نظر گرفت. بدون شک در رابطه با نحوه انتخاب وکلای خانوادگی حرفه ای نظرات و ویژگی های مختلف بسیار زیادی وجود دارند. مجموعه مستروکیل برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمان ویژگی های زیر را به شما ارائه می دهد.
 • بهترین وکلای خانواده در دعاوی طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سمت زوج، طلاق از سمت زوجه، حضانت، نفقه، الزام به تمکین و مهریه پرونده های مختلف زیادی را انجام می دهند.
 • یک وکیل خانوادگی خوب بسیار صبور و دلسوز پرونده می باشد.
 • از مهمترین ویژگی های بهترین وکلای خانواده در کرمان می توان به زیرک بودن ایشان اشاره کرد. اکثر پرونده های خانواده و مشکلات بین زوجین با مطرح کردن یک یا دو دعوا خاتمه خواهند یافت. وکیل خانوادگی باید به قدری زیرک باشد و به پرونده مسلط باشد که بتواند از نقاط قوت و ضعف طرفین دعوا بیشترین استفاده را بکند و پرونده را به سمتی مطلوب پیش ببرد.

وظایف بهترین وکلای خانواده در کرمان

قبل از اقدام برای اقامه طرح دعوای خانوادگی بهتر است با وظایف بهترین وکیل خانوادگی برای رسیدگی به پرونده های مطرح در زمینه مشکلات خانوادگی آشنا شوید. این وظایف شامل موارد زیر می باشند:

وظایف وکیل خانواده

 • از تشدید اختلافات پیشگیری می کند و بین اعضای خانواده تا حد امکان صلح و سازش برقرار می نماید.
 • نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا با رعایت اصول اخلاقی دعاوی مطرح شده را به نتایج مطلوب برساند.
 • از حقوق موکل خود به صورت تمام و کمال دفاع می کند.
 • به پرونده موکل خود رسیدگی می کند و پرونده را تا زمان دستیابی به نتایج مطلوب پیگیری می کند.
 • در پیشبرد پرونده و پاسخگویی به سوالات موکل به طور کامل شفاف است.
 • اسرار موکل خود را حفظ کرده و از مطرح کردن مواردی که در پیشبرد پرونده کمک نمی کنند خودداری می کند.
 • در تمام مراحل پیشبرد پرونده اطلاعات دقیق و کامل را به موکل خود ارائه می دهد.
 • در دادگاه به منظور رسیدگی به پرونده دعاوی خانوادگی به عنوان نماینده موکل و با هدف دفاع از ایشان حضور می یابد.
 • به منظور انجام امور قضایی لایحه مطرح می کند، قرارداد می بندد و با هدف پیشبرد پرونده نامه نگاری ها را انجام می دهد.
 • جلسات دادگاه را مستندسازی می کند و به منظور دفاع از موکل خود مدارک و گزارش های لازم را ارائه می دهد.

وکیل خانواده آقا انتخاب کنیم یا خانوم؟

گاهی اوقات مشکلات خانوادگی از آنچه تصور می کنید پیچیده تر هستند و برای این که وکیل خانواده قادر به پذیرش پرونده دعاوی خانوادگی شما باشد باید با تمام جوانب موضوع آشنایی کامل داشته باشد. آقایان در این مواقع ترجیح می دهند با بهترین وکیل خانواده در کرمان که آقا باشد مشکلات خانوادگی خود را مطرح کنند تا رسیدگی به پرونده ایشان با سرعت و دقت بیشتری انجام گیرد. در مقابل خانم ها ترجیح می دهند مشکلات خانوادگی مربوط به روابط زناشویی را با وکیل خانم در میان بگذارند. با توجه به شرایط زوجین، امکان طرح دعاوی خانوادگی توسط آقا و خانم را دارند و بین اجرای قانون برای افرادی که وکیل خانوادگی آقا یا خانم را انتخاب نموده اند هیچ تفاوتی وجود ندارد. ویژگی های متمایز وکلای خانوادگی در دستیابی به نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی بسیار موثر می باشد.

ضرورت مشاوره با وکلای خانوادگی

یکی از ملزومات زندگی امروزی دریافت کمک از بهترین وکیل خانواده در کرمان می باشد. برخی از افراد تصور می کنند تنها هنگام ازدواج و وجود اختلافات بین زوجین به مشاوره با وکیل خانوادگی نیاز دارند اما این تصور کاملا اشتباه است. افراد قبل از ازدواج برای تنظیم قرارداد که باعث ایجاد اطمینان، شفافیت و حسن نیت بین طرفین می شود به دریافت مشاوره از بهترین وکلای خانوادگی در کرمان نیاز دارند.

مشاوره با وکیل خانوادگی

به دلیل افزایش مشکلات و اختلافات خانوادگی و زیاد بودن تعداد پرونده های مربوط به خانواده در جوامع امروزی نیاز به مشاوره با وکلای خانوادگی بیش از هر زمان احساس می شود. برای حل و فصل اختلافات خانوادگی خود باید قادر به دریافت کمک از بهترین و باتجربه ترین وکیل خانوادگی باشید. در زمینه انتخاب وکیل کارکشته و حرفه ای نباید به اطلاعات ناقص و کم خود و اطرافیان تان تکیه کنید. دریافت مشاوره از بهترین وکلای خانوادگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در نتایج سرنوشت ساز این مشکلات تاثیر زیادی دارد.

در حال حاضر روزانه پرونده های بسیار زیادی در دعاوی خانوادگی در دادگاه های خانواده مطرح می شوند و مورد رسیدگی قرار می گیرند. از این رو برای دادرسی و رسیدگی به این پرونده ها قوانین و مقررات بسیار زیادی وجود دارند. اطلاع کافی از نحوه طرح دعوا در این رابطه امری تخصصی است و انجام آن توسط وکیل خانواده مسیر دستیابی به اهداف را سرعت می بخشد. در صورت مواجهه با مشکل در حوزه دعاوی خانوادگی برای دریافت مشاوره رایگان بهتر است همین حالا با مجموعه مستروکیل تماس بگیرید.

حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در کرمان

به موجب قرارداد منعقد شده بین بهترین وکیل خانواده در کرمان و موکل ایشان، وکیل خانواده به عنوان نماینده قانونی اختیار انجام امور وکالت را دارد. وکیل خانواده می تواند به جای موکل در مراجع قضایی، دادگستری و دادگاه خانواده حضور یابد و از موکل خود دفاع کند. وکیل برای اموری که انجام می دهد حق دریافت حق الوکاله را دارد و در قرارداد وکالت به طور معمول مبلغی به عنوان دستمزد وکیل در نظر گرفته خواهد شد. در صورت عدم توافق طرفین در قرارداد وکالت سر مبلغ خاص، موکل باید بر اساس تعرفه های قانونی که قوه قضاییه تصویب کرده است را پرداخت نماید. به طور کلی می توان گفت حق الوکاله وکلای خانواده در تمامی دعاوی خانوادگی، دعاوی مالی زوجیت و امور حسبی حدود 5 تا 20 میلیون تومان می باشد.

کلام آخر

مشاوره وکیل خانواده توسط وکلای بسیار زیادی به موکلین ارائه می شوند اما در صورت نیاز به مشاوره با یک وکیل خانوادگی حرفه ای نمی توانید به راحتی به هر وکیلی اعتماد کنید. همچنین بدون دریافت کمک از وکلای خانوادگی قادر به دستیابی به تمام حق و حقوق خود نخواهید بود. برخی از افراد ممکن است زمان بسیار زیادی را صرف پیدا کردن وکیل مورد نظر خود کنند و بازه زمانی برای رسیدگی و نتیجه گیری پرونده خود را از دست بدهند.

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمان باید سابقه و پرونده های موفق ایشان در زمینه مورد نظر خود را بررسی کنید. وکلای حرفه ای خانوادگی راه و روش پیشبرد پرونده های جهیزیه، دریافت نفقه، مهریه، دریافت حضانت فرزندان و اجرت المثل را می دانند از این رو با دریافت کمک از ایشان می توانید به تمام حق و حقوق خود در دادگاه دست یابید. با دریافت کمک از وکلای خانوادگی و مصلحت اندیشی ایشان می توانید در بازه زمانی کوتاه در پرونده خود به نتایج مطلوب دست یابید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا