تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ملکی در تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09120910272
 • آدرس:

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است. برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

سوابق وکیل
دکتر سعید اکرادی

دکتر سعید اکرادی

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09122649388
 • آدرس: کرج، نبش میدان نبوت، طبقه فوقانی بانک ملت، مجتمع هیراد، واحد 305

جناب دکتر سعید اکرادی از وکلای با سابقه و پایه یک دادگستری و نویسنده ۱۷ جلد کتب و مقالات حقوقی و دارای دکتری تخصصی حقوق و سابقه تحصیل در دانشگاه کویین مری لندن (۲۶ مین دانشگاه جهان در زمینه حقوق) و دانشگاه علامه طباطبایی هستند. همچنین ایشان رتبه ۵ کانون وکلا، قبولی در آزمون قضاوت با رتبه ۳۳ کشور (مرحله تشریحی)، رتبه یک کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سابقه وکالت بیش از ده سال و سابقه چندین سال تدریس در دانشگاه های تهران و کرج را در کارنامه دارند.

سوابق وکیل
وکیل خانم آزاده حاج رستم

آزاده حاج‌رستم

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حقوقی، ملکی
 • شماره تماس: 09124596643
 • آدرس: تهران، خیابان چهارم یوسف آباد، پلاک ۳، واحد ۷

وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از ده سال سابقه وکالت کارشناس ارشد حقوق خصوصی عضو اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری مرکز

سوابق وکیل
جواد-شاهسوند-اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری
 • شماره تماس: 09126984620
 • آدرس: تهران، جلال آل احمد، چهارراه آریافر - به سمت سازمان آب، پردیس 5 پلاک 64

دانش آموخته حقوق خصوصی دانشگاه علامه طباطبائی تهران - وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)

سوابق وکیل
وکیل آرزو درویشوند

آرزو درویشوند

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121722401
 • آدرس: تهران، بلوار سعادت آباد . خیابان سی و چهارم غربی . پلاک ۸۰

خانم آرزو درویشوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران میباشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ و رتبه ۲۰ اختبار کانون وکلای داد گستری مرکز هستند. دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللیHCLA هلند و نیز دارای مدرک رسمی حقوقی از کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند. همچنین ایشان دارای تالیفات و مقالات حقوقی هستند.

سوابق وکیل
شهرام-نجفی

شهرام نجفی

پایه یک دادگستری
سابقه:11 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۴۴۵۱۱۶۲
 • آدرس: تهران، سرپل تجریش، فناخسرو،نرسیده به مجتمع قضایی عدالت، پلاک ۳۵ طبقه اول واحد ۱۰۱

آقای شهرام نجفی یکی از بهترین وکلای تهران در زمینه های حقوقی خصوصا ملکی می باشد. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی می باشد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
وکیل خانم آذین طالبی

آذین طالبی

پایه یک دادگستری
سابقه:14 سال
 • تخصص: ارث، ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09122989050
 • آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندلا،( جردن)، خ شهید سلطانی(سایه)، پلاک۸۲، واحد ۱

خانم آذین طالبی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری کانون وکلا در استان و شهر تهران می باشند. ایشان وکالت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده و با نفوذ کلام و به کارگیری درست از تخصص، دانش و تجربه خود توانسته اند با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر تهران قرار دهند. خانم وکیل آذین طالبی در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، امور حسبی ( تحریر ترکه و انحصار وراثت)، جرایم اقتصادی، تنظیم قراردادها، و به ویژه پرونده های ملکی قبول پرونده و دفاع از حق می نمایند

سوابق وکیل
وکیل رضا انصاری

رضا انصاری

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، طلاق، قرارداد، کیفری، مهریه
 • شماره تماس: 09127032480
 • آدرس: تهران، سعادت اباد،انتهای بلوار‌حق شناس، برج دنا، واحد ۴۱

رضا انصاری وکیل پایه یک‌دادگستری ‌و مشاور حقوقی ،کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش پژوه دکتری فقه و اصول یکی‌ از شاخصه های آقای انصاری تبحر‌کافی در علم فقه است که در پرونده های مختلف کیفری و‌حقوقی موجب تمایز ایشان گردیده است. ایشان سابقه وکالت و موفقیت در پرونده های مختلف حقوقی (دعاوی ملکی-روابط موجر و‌مستاجر-مطالبه وجه_دعاوی شرکت ها_دعاوی خانواده شامل طلاق ،مهریه ،نفقه و…) و کیفری (کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، قتل، مواد مخدر، قاچاق اسلحه، جرایم منافی عفت و دادسرای ارشاد و…) را دارند

سوابق وکیل
هدی سبحانی

هدی سبحانی

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری
 • شماره تماس: 091225099597
 • آدرس: تهران بلوار اندرزگو خ سلیمانی غربی ک قوام

عضو کانون وکلای دادگستری مرکز پژوهشگر دکتری حقوق جزا و جرم شناسی مدرس دانشگاه مولف کتب جزائی و کیفری کارشناس مدیریت بازرگانی

سوابق وکیل

در این مقاله به طور کامل به لیست بهترین وکیل ملکی در تهران می پردازیم و به خصوصیات و ویژگی های یک وکیل خوب و خبره اشاره می کنیم تا با آگاهی از این ویژگی ها به خوبی بتوانید وکیل مورد نظر خود را برای پرونده های مرتبط با ملکی انتخاب نمایید. از آنجایی که وکلا در زمینه های مختلف حقوقی به تخصص می پردازند پس می توان در کلیه پرونده های مختلف وکالتی از آن ها کمک خواست اما بهتر است در پرونده های ملکی از وکیلی کمک بخواهید که تخصص اصلی او در زمینه ملکی و املاک بوده باشد تا بهتر بتواند مشکلات را در این زمینه حل نماید و با توجه به تجربیاتی که دارد به موکلین خود کمک کند.

به طور کلی تمامی دعاوی ها، پیچیدگی های خاص خود را دارد و هر وکیلی با توجه به دانش و تخصصی که دارد یکی از این دعاوی ها را به عنوان حوزه تخصصی خود انتخاب می کند به عنوان مثال در جهت امور کیفری می توان به بهترین وکیل کیفری در تهران و یا در خصوص موضوعات خانواده می توان این امور را به بهترین وکیل خانواده در تهران واگذار کرد.

پرونده های ملکی جزو نمونه پرونده های مهم و حساس در دادگاه می باشد و از آنجایی که ارزش ملک روز به روز در حال افزایش است بنابراین در هنگام بروز مشکل حقوقی در زمینه های ملکی، نیاز است تا از بهترین وکیل تهران کمک بخواهید. کمک خواستن از یک وکیل خوب و حاذق، می تواند انجام تمام مراحل کاری را به درستی به پیش ببرد و مدیریت زمان در این پروسه به خوبی انجام گیرد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل ملکی در تهران به کسی گفته می شود که تخصص و مهارت بالایی در امور ملکی را داشته باشد و به حل مشکلات در زمینه های ملکی بپردازد. وکیل ملکی آگاهی کاملی از کلیه تغییراتی که ممکن است در قوانین حقوقی پدیدار شود را دارد و تسلط و تمرکز خود را در حقوق املاک بالا می برد. با واگذاری هر پرونده ملکی به وکیل، او باید از جزییات کامل پرونده آگاهی داشته باشد و به مطالعه دقیق آن بپردازد تا بتواند مشکلات را به درستی مدیریت نماید.

با برگزاری جلسات مشاوره با مراجعین و موکلین در رابطه با شرایط پرونده و بررسی آن، پرونده با جزییات مورد رسیدگی قرار می گیرد و استراتژی در جهت پیشرفت پرونده به کار برده می شود. همچنین وکیل با قدرت کلامی خوب و تسلط کلامی بالا می تواند در دادگاه دفاعیات خوبی را انجام دهد و به نفع موکلش عمل نماید.

یک وکیل ملکی خوب و متخصص، با پیگیری کلیه امور حقوقی موکلش اش به بهترین نحو و حضور در دادگاه ها به جای او، سبب آرامش خاطر و کاهش استرس در موکلش شده و پرونده را با نتایج مثبت روبرو خواهد کرد بنابراین مراجعه به یک وکیل ملکی خوب و متخصص در تهران، سبب می شود تا با درصد بالایی از موفقیت در امور حقوقی یا ملکی مواجه شوید و دچار ضرر و زیان مالی هم نشوید. حضور یک وکیل خوب سبب می شود تا از تلف شدن زمان جلوگیری شود و تمامی مراحل کاری به درستی انجام شود.

وکیل ملکی تهران

اهمیت یک وکیل در پرونده های ملکی

به دلیل حساسیت پرونده های ملکی و گرفتن حق افراد در رابطه با مال و اموالشان، نیاز به داشتن یک وکیل خوب ملکی احساس می شود. در واقع حضور یک وکیل خوب ملکی در پرونده های ملکی الزامی است و تمامی مراحل کاری و حقوقی که به وسیله بهترین وکیل ملکی در تهران انجام می شود، در صد موفقیت پرونده های ملکی را بالا می برد. همچنین وکیل می تواند با مشاوره های تخصصی خود به گرفتن تصمیم های موکلین کمک زیادی کند.

به طور کلی، وکلای تهران با تجربیاتی که در اکثریت پرونده های ملکی دارند، به خوبی می دانند که از چه قوانین و ماده ای باید استفاده نمایند تا در دادگاه به نفع موکلین خود عمل کنند. پیگیری های مداوم و رسیدگی به پرونده های وکالتی به پیشبرد در پرونده کمک بسیار زیادی خواهد کرد. در نتیجه، اخذ وکیل در پرونده های ملکی از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز است تا حتما حضور وکیل در اینگونه پرونده ها انجام شود.

موضوعات پرونده های ملکی چیست؟

در پرونده های ملکی، موضوعات مهمی وجود دارد که بیشتر از سایر موضوعات به آن پرداخته می شود. این موضوعات شامل تصرف عدوانی، جلوگیری در برابر حق و ایجاد مزاحمت می باشد که این موضوعات جزو مهم ترین در زمینه های ملکی است که برای انجام آن، نیاز به یک وکیل ملکی دارد. در پرونده های تصرف عدوانی، تسلط قانونی بر ملک توسط یک شخص انجام می گیرد و منجر به حل می شود ولی در برخی از پرونده ها هم پیچیدگی هایی اتفاق می افتد. همچنین پرونده های مربوط به وراثت نیاز به کمک و مشاوره بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران را دارد.

در پرونده های مربوط به مزاحمت در املاک هم موارد زیادی نیز وجود دارد که معمولا به تصرف کردن ملک توسط شخص دیگری می پردازد و وکیل موظف است تا از حق و حقوق موکلش دفاع نماید.

وکیل ملکی تهران

وظایف مهم و اصلی بهترین وکیل ملکی در تهران

پرونده های ملکی از آن جهت دارای اهمیت است که جزو گران ترین پرونده ها محسوب می شود و به دلیل ارزش مالی که ملک و املاک دارد، رسیدگی به اینگونه پرونده ها را سخت و زمانبر کرده است و باعث می شود تا وکلا وظیفه های سختی را در حل موضوعات ملکی داشته باشند و اقدامات لازمه را برای موفقت در اینگونه پرونده ها انجام دهند.

با تمرکز و تسلطی که وکلا در پرونده های ملکی دارند، به نتایج مطلوب خواهند رسید و رضایت موکلین را هم جلب خواهند کرد. یک وکیل ملکی در اصل وظیفه دارد تا به طور اصولی از شرایط پرونده آگاه باشد و مشکلات موجود در آن را به خوبی شناسایی کرده و سپس راهکارهای مفیدی را برای آن بیاید.

همچنین یک وکیل ملکی، با اطلاع از وظایف اصلی خود، متعهد به امور خویش است و تمام تلاشش را در جهت به جلو پیش بردن پرونده های ملکی کرده تا به موفقیت دست پیدا کند. هر چقدر که مهارت یک وکیل در زمینه هایی که باعث پبش رفتن و رشد او می شود، بیشتر باشد او موفق تر خواهد بود به عنوان مثال دانش روانشناسی در یک وکیل، سبب ارتباط خوب او با موکلین و مراجعین شده و مردم به او اعتماد بیشتری خواهند کرد. توجه به قوانین، ماده ها و تبصره های حقوقی و سپس داشتن خلق و خوی خوب وکیل از مهم ترین وظایف او در شغل وکالت محسوب می شود.

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران

برای انتخاب وکلا تهران، نیاز است تا موارد اصولی و مهمی را به کار گیرید تا بعدها دچار پشیمانی نشده و نتیجه برای شما رقم بخورد. در ادامه به بررسی این نکات مهم می پردازیم:

 • سن  وکیل، معیار درستی برای انتخاب او نمی باشد و نمی تواند دلیل خوب و یا بد بودن یک وکیل را رقم بزند. مثلا برخی وکلای جوان دارای تبحر و تخصص بالاتری نسبت به وکلایی هستند که سن بیشتری دارند.
 • جنسیت وکیل اهمیتی در تبحر و مهارت او در امور حقوقی ندارد و تنها زمانی می توان به این مورد توجه کرد که موکل یا مراجعه کننده ای با وکیل خانم یا آقا ارتباط بهتری بگیرد و جنسیت وکیل انتخابی اش برایش مهم بوده باشد.
 • تخصص وکیل باید مورد بررسی قرار گیرد و پیش از انتخاب او، باید به پروانه وکالت او توجه داشته باشید.
 • سوابق کاری وکیل و پیشینه کاری او بسیار مهم می باشد و باید مورد بررسی قرار گیرد. وکیلی که سوابق کاری بالایی دارد، در حل مشکلات موکلین هم تبحر و مهارت بالاتری دارد.
 • از افراد قابل اعتماد و یا سایت های حقوقی معتبر، وکلا تهران را پیدا کرده و تحقیقات لازمه را انجام دهید.
 • براساس بودجه تان، وکیل خود را انتخاب نمایید.
 • وکلایی که هزینه حق الوکاله زیادی را دریافت می کنند، دلیلی بر بهتر بودن به نسبت دیگر وکلا ندارند.

کلام آخر

ملک هر شخص از باارزش ترین دارایی های او محسوب می شود و با مواجه شدن با مشکلات ملکی، نیاز است تا از بهترین وکیل ملکی در تهران کمک بخواهید، همچنین پرونده های ملکی، جزو پرونده های سخت و پیچیده می باشد که برای حل مشکلات آن باید نسبت به قوانین آن آگاه بود و قطعا یک فرد عادی نمی تواند به رسیدگی اینگونه پرونده ها بپردازد زیرا تجربه و تخصصی در آن ندارد و اگر قرار باشد نتایج مثبتی در چنین پرونده هایی حاصل شود، نیاز است تا از وکلا تهران کمک خواست و راهنمایی و مشورت را انجام داد. وکلا با استفاده از ادله های محکم و مدارک های موجود، می توانند دفاعیات بسیار محکمی از موکلین انجام دهند و پرونده را با موفقیت همراه سازند.

به طور کلی انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران در پرونده های ملکی، درصد موفقیت را بالا می برد و سبب رضایت در موکلین و کاهش استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی و ملکی شده و کلیه امور به وکلا واگذار خواهد شد. اگر با مشکلات ملکی در تهران مواجه شدید، می توانید از بهترین وکلای تهران در این لیست، کمک بخواهید. وکلای معرفی شده در این لیست، دارای تجربیات بالایی در امور حقوقی خصوصا دعاوی ملکی هستند و می توانند مشاوره های مفیدی را با توجه به مشکلی که دارید ارائه دهند.

4.5/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا