تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09178002693
 • آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

سوابق وکیل
اشرف پورعمران

اشرف پورعمران

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09171284350
 • آدرس: شیراز،چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد، ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین 14 سال سابقه کار در شیراز فعالیت می کند. خانم پور عمران دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی نیز می باشد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
مجتبی-کیومرثی

مجتبی کیومرثی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09172220205
 • آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

آقای مجتبی کیومرثی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد که با داشتن سابقه کافی و درخشان به موکلین و مراجعین خود در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های ملکی و امور قراردادها، خدمات ارائه داده و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل از نگاه مردم شناخته شود. در سوابق و رزومه علمی ایشان، می توان به کسب رتبه دوم آزمون تصدی منصب قضاوت، رتبه دهم ورودی وکالت و رتبه دوم اختبار کانون وکلای دادگستری اشاره داشت. همچنین آقای کیومرثی علاوه بر اشتغال به امر وکالت و مشاوره حقوقی، در زمینه داوری در امور حقوقی به منظور حل و فصل اختلافات اشخاص نیز مشغول به فعالیت می باشد.

سوابق وکیل
نگین پورغلام

نگین پورغلام

پایه یک دادگستری
سابقه:6 سال
 • تخصص: ملکی
 • شماره تماس: 09171194651
 • آدرس: شیراز، فرهنگ شهرف حد فاصل کوچه 34 و 36، رو به رو دادسرا.ساختمان طبیعت، بلوک b، طبقه 3

فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه تهران با کسب رتبه ۱۸ فارغ التحصیل در رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شیراز با کسب رتبه ۱۱ کسب رتبه ۸ در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان فارس

سوابق وکیل

با گسترش مشکلات اجتماعی و حقوقی، آمار مراجعه کنندگان به مراجع قضایی نیز افزایش پیدا کرده است. با توجه به اینکه برای حل و فصل مسائل حقوقی و اجتماعی باید دانش و اطلاعات لازم را داشته باشیم، بنابراین گرفتن مشاوره و کمک از یک وکیل باتجربه ضروری است. یک وکیل متخصص در مورد کلیه نکات حقوقی پرونده، اطلاعات لازم را دارد و می تواند به عنوان نماینده در جلسه دادگاه حضور پیدا کند. انتخاب وکیل باتجربه، کار نسبتا دشواری می باشد، بنابراین اگر شما در استان شیراز ساکن هستید و تمایل دارید برای حل مسائل حقوقی خود از وکیل متخصص کمک بگیرید، بهتر است به لیست کامل وکلای شیراز مراجعه نمایید. علاوه بر این با دانستن نکاتی در مورد انتخاب بهترین وکیل شیراز می توانید در این زمینه تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اغلب افراد در زمان مواجه با امور حقوقی و کیفری ترجیح می دهند از بهترین وکلا راهنمایی و مشاوره لازمه را دریافت کنند، اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، می توانید با اخذ بهترین وکیل کیفری در شیراز و بهترین وکیل حقوقی در شیراز به پرونده حقوقی یا کیفری تان رسیدگی کنید. بهترین وکلای شیراز می توانند با استفاده از دانش و مهارتی که دارند در جلسه دادگاه از شما دفاع کنند و حق و حقوق تان را احیاء نمایند. در ادامه این مطلب، لیست بهترین وکیل شیراز را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

بررسی انواع وکیل دادگستری

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که انواع وکیل دادگستری به دسته های زیر تقسیم می شوند:

 1. بهترین وکیل خانواده در شیراز
 2. وکیل حقوقی
 3. بهترین وکیل ملکی در شیراز
 4. وکیل امور قراردادها
 5. بهترین وکیل ارث در شیراز
 6. بهترین وکیل کیفری در شیراز
 7. وکیل برای ارائه مشاوره به شرکت ها
 8. وکیل سفته و چک
 9. بهترین وکیل طلاق در شیراز

بهترین وکیل شیراز کیست؟

بهترین وکیل شیراز به فردی اطلاق می شود که بتواند با تخصص، مهارت و صداقتی که دارد به موکل خود راهنمایی و مشاوره های لازم را بدهد و علاوه بر این، بتواند مشکلات حقوقی یا کیفری موکل را به بهترین شکل حل کند. یک وکیل خوب باید بتواند نکات و اطلاعات مهمی که در پرونده وجود دارد را به صورت شفاف بیان کند. علاوه بر این بهترین وکیل شیراز در جلسه دادگاه برای گرفتن حق موکل خود همواره تلاش مستمر می کند و در نتیجه برای رسیدن به نتیجه رضایت بخش در جلسات دادگاه، باید از یک وکیل حاذق و حرفه ای کمک خواست. در برخی از دعاوی نیازی نیست که شما از زمان شروع طرح دعوا تا پایان دادرسی در جلسه دادگاه حضور داشته باشید زیرا می توانید از وکیل باتجربه ای درخواست کنید تا به نمایندگی از شما در جلسه های دادگاه حاضر شود. یک وکیل خوب و حاذق با قوانین اساسی می تواند درخواست شما را در دادگاه به آسانی پیگیری نماید و پرونده را به نتایج مطلوبی برساند.

بهترین وکیل شیراز فردی است که می تواند بعد از کشف همه واقعیت های پرونده با ارائه دادن مدارک و دلایل مناسب به قاضی پرونده برای صادر کردن رای عادلانه، کمک زیادی کند. علاوه بر این بهترین وکلا همواره در جلسه دادگاه تمرکز و آرامش کامل خود را حفظ می کنند تا بتوانند نتیجه رضایت بخشی را از جلسه دادگاه دریافت کنند.

همچنین بهترین وکیل شیراز فردی است که تحصیلات خود را در زمینه حقوقی به اتمام رسانده است و مدارک معتبر دانشگاهی را در زمینه حقوقی و کیفری از بهترین دانشگاه ها کسب کرده باشد. یک وکیل خوب باید علاوه بر داشتن انواع مهارت حقوقی، با قوانین تئوری نیز آشنایی لازم را داشته باشد.

در زمان انتخاب بهترین وکیل شیراز چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم؟

بهترین وکیل شیراز باید دارای دانش و تخصص وکالتی باشد زیرا اگر وکیل مهارت لازم را نداشته باشد، ممکن است در روند رسیدگی به پرونده اختلال جدی ایجاد شود. بنابراین در زمان انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز نکات زیر را درنظر داشته باشید:

1. یک وکیل خوب باید مهارت اجتماعی و ارتباطی بالایی داشته باشد. اگر وکیل فاقد مهارت ارتباطی باشد بدون تردید نمی تواند در جلسه دادگاه و در مقابل قاضی از حق موکل خود دفاع کند.

2. در زمان انتخاب بهترین وکیل شیراز به قدرت داوری وی توجه کنید. اگر وکیل مهارت داوری داشته باشد، می تواند قبل از طرح دعوا طرفین در مراجع قانونی، آن ها را به صلح و سازش برساند.

3. یک وکیل متخصص و ماهر باید قدرت تجزیه و تحلیل بالایی باشد. وکلا باید بتوانند مسائل حقوقی و کیفری را به دقت مورد بررسی قرار دهند و نسبت به حل این مسائل اقدامات لازم را انجام دهند. اگر بهترین وکیل شیراز مهارت تجزیه و تحلیل لازم را داشته باشد می تواند در جلسه دادگاه پیروز شود و حق موکل خود را به راحتی بگیرد.

4. داشتن مهارت تحقیقاتی برای بهترین وکلا الزامی است. یک وکیل متخصص و باتجربه باید دانش و مهارت های خود را دائما به روز نگه دارد و علاوه بر این درباره مسائل حقوقی و کیفری مختلف تحقیقات لازم را انجام دهد. وکیل باید نسبت به کلیه ابعاد پنهان و آشکار پرونده، اطلاعات کافی را داشته باشد زیرا کسب اطلاعات کافی درباره پرونده فقط با انجام تحقیقات لازم امکان پذیر است.

5. در زمان انتخاب بهترین وکیل شیراز به روحیه شکست ناپذیری و استقامت وکیل توجه داشته باشید. وکلایی که با انرژی هستند و روحیه شکست ناپذیری دارند می توانند راحت تر حق موکل خود را بگیرند. شایان ذکر است در پرونده هایی نظیر پرونده طلاق و غیره که روند دادرسی کند پیش می رود، بدون تردید پشتکار و مقاومت وکیل می تواند جزو عناصر کلیدی در روند دادرسی پرونده به شمار رود.

6. یک وکیل خوب زمانی می تواند حق موکل خود را در سریع ترین زمان ممکن بگیرد که خلاقیت لازم را در زمان استفاده از تبصره و مفاد قانونی داشته باشد. اگر وکیل خلاقیت لازم را داشته باشد بدون تردید می تواند به کمک یک ماده یا تبصره پرونده را در بهترین مسیر پیش ببرد.

7. اگر وکیل بتواند قانون را به خوبی درک کند و بین موضوع پرونده با تبصره و مفاد قانونی پیوند برقرار کند، بدون تردید در جلسه دادگاه موفق می شود. بنابراین در زمان انتخاب بهترین وکیل شیراز به قدرت درک وی توجه داشته باشید. در صورتی که وکیل درک کامل و واضحی از قانون نداشته باشد نمی تواند موضوع پرونده را مورد بررسی قرار دهد و به صورت کامل درک کند زیرا در صورت بروز چنین مشکلی بدون شک روند رسیدگی به پرونده با اختلال مواجه می شود.

8.درک تبصره ها و مفاد قانونی مربوط به قرارداد یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل شیراز است. در نتیجه در زمان انتخاب بهترین وکیل باید به مهارت درک تبصره ها و مفاد قانونی وی توجه کنید.

9. بهترین وکیل باید همواره نهایت تلاش خود را برای رسیدن به نتیجه دلخواه صرف کند ولی نباید از پیش و طبق فرضیات خود نتیجه دادگاه را پیش بینی کند، در نتیجه بهتر است وکیلی را برای رسیدگی به روند پرونده تان انتخاب کنید که تلاش لازم را در این زمینه داشته باشد.

انتخاب بهترین وکیل شیراز

وکیل خانم انتخاب کنم یا آقا؟

انتخاب وکیل خانم یا آقا بستگی به سلیقه موکل دارد. برخی از افراد تمایل دارند وکیل مرد را برای انجام امور دادگاهی خود انتخاب کنند و برخی از افراد نیز تمایل به استخدام وکیل خانم دارند. به این نکته توجه داشته باشید که در زمان انتخاب بهترین وکیل شیراز نباید فقط به جنسیت وی توجه داشته باشید،  اما معمولا برای دعاوی خانواده وکلای خانم انتخاب می شوند و وکلای مرد جزو گزینه های خوب برای رسیدگی به امور کیفری و ملکی به شمار می روند.

علاوه بر این در زمان انتخاب بهترین وکیل باید به مهارت و توانایی های وی توجه لازم را داشته باشید. برای انتخاب بهترین وکلای خانم و وکلای آقا در شیراز می توانید به لیست کامل وکلای شیراز مراجعه کنید. در این لیست کلیه اطلاعات مربوط به وکلا درج شده است که با مطالعه این اطلاعات می توانید انتخاب وکیل باتجربه و متخصص را راحت تر انجام دهید.

الزام اخذ وکیل برای پرونده های حقوقی

برخی از افراد تصور می کنند که خودشان می توانند بدون کمک و راهنمایی وکیل در جلسه دادگاه حضور داشته باشند و موضوع پرونده را برای قاضی به صورت دقیق شرح دهند، در صورتی که این تصور نادرست است، زیرا فردی که در محضر دادگاه حاضر می شود باید درباره مقررات و قوانینی که به دعاوی مرتبط می شود اطلاعات لازم را داشته باشد.

اگر فرد تجربه و تخصص لازم را در زمینه قوانین و مقررات دعاوی نداشته باشد، بدون تردید در جلسه دادگاه شکست می خورد. شکست در جلسه دادگاه ممکن است خسارات زیادی را از نظر مالی و مادی به متهم یا شاکی وارد کند. همچنین علاوه بر این برای رسیدگی به پرونده باید ریزه کاری های خاصی رعایت شود به همین دلیل در چنین شرایطی مراجعه به بهترین وکیل شیراز الزامی می باشد.

مهم ترین وظایف بهترین وکیل شیراز چیست؟

از مهم ترین و اصلی ترین وظایف بهترین وکیل شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حضور منظم در کلیه جلسه های دادگاه
 2. برقراری ارتباط با موکل
 3. تهیه و تنظیم انواع قراردادهای مورد نیاز
 4. تنظیم اسناد قانونی
 5. حل و فصل مشکلات و اختلافات
 6. نظارت بر توافق نامه ها
 7. جمع آوری و تحقیق شواهد
 8. ارائه مشاوره به مشتریان
 9. دفاع از موکل به شکل قانونی
 10. داشتن صداقت و پیگیری منافع مربوط به موکل
 11. حفظ اسرار مربوط به زندگی موکل
 12. تعهد مبنی بر برگرداندن اسناد، اموال و غیره موکل

وظایف وکیل شیراز

بررسی ویژگی های بهترین وکیل در شیراز

بهترین وکیل شیراز باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 1. وکیل باید امین و صادق باشد.
 2. وکیل باید دقت بالایی داشته باشد تا بتواند تمام جزئیات مربوط به پرونده را مورد بررسی قرار دهد.
 3. بهترین وکیل باید توانایی برقراری ارتباط اجتماعی خوب با موکل خود را داشته باشد.
 4. داشتن اطلاعات به روز از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب به شمار می رود.
 5. یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکلا شیراز، توانایی تحلیل پرونده است.
 6. وکیل خوب باید ظاهر آراسته داشته باشد.
 7. بهترین وکیل فردی است که بر کلیه قوانین اساسی تسلط لازم را دارد.
 8. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین وکلا، داشتن صبر و شکیبایی است.
 9. وکیل خوب باید وقت شناس باشد و مشکلات مربوط به پرونده های حقوقی را در سریع ترین زمان ممکن حل کند.
 10. داشتن پیگیری مداوم در کلیه پرونده های حقوقی، یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل شیراز به شمار می رود.

کلام آخر

با انتخاب بهترین وکیل شیراز می توانید پروسه رسیدگی به پرونده حقوقی یا کیفری را، راحت تر طی کنید. برای انتخاب بهترین وکیل شیراز بهتر است قبل از هر چیز، سابقه و میزان تخصص وی را مورد بررسی قرار دهید. علاوه بر این، مطالعه رزومه وکیل باعث می شود تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشد. با توجه به اینکه انجام وکالت نیاز به تخصص و دانش لازم دارد، بنابراین بهتر است شما برای حل و فصل مشکلات حقوقی خود به دنبال اخذ بهترین وکیل باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب بهترین وکیل شیراز و سایر استان های کشور ایران به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

4.6/5 - (9 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا