تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09178002693
 • آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

سوابق وکیل
اشرف پورعمران

اشرف پورعمران

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09171284350
 • آدرس: شیراز،چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد، ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین 14 سال سابقه کار در شیراز فعالیت می کند. خانم پور عمران دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی نیز می باشد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
سپیده-غلامی

سپیده غلامی

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، ملکی
 • شماره تماس: 09177012723
 • آدرس: شیراز فرهنگ شهر بعد از کوچه ۳۳ ساختمان ۳۸ طبقه دوم واحد ۵

خانم سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و داور رسمی سامانه جامع داوری ایران با صبوری و درایت کامل بهترین راه حل قانونی را برای موکلین خود پیشنهاد داده و از جمله بهترین وکلای پایه یک دادگستری و با داشتن سابقه چندین ساله وکالت در پرونده های مختلف ومتنوع و درطی سالهای اخیر، موفق ترین نتیجه را با آمار رضایتمندی نود درصدی موکلین بدست آورده است .

سوابق وکیل
نگین پورغلام

نگین پورغلام

پایه یک دادگستری
سابقه:6 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09171194651
 • آدرس: شیراز، فرهنگ شهرف حد فاصل کوچه 34 و 36، رو به رو دادسرا.ساختمان طبیعت، بلوک b، طبقه 3

فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه تهران با کسب رتبه ۱۸ فارغ التحصیل در رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شیراز با کسب رتبه ۱۱ کسب رتبه ۸ در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان فارس

سوابق وکیل
وکیل خانم افسانه راستی

افسانه راستی

پایه یک دادگستری
سابقه:13 سال
 • تخصص: ارث، ثبتی، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09173083407
 • آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24قصرالدشت ، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد5

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 13 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی ۳۴۲۶۰، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجع به دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد. همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند. و به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …) می‌باشد.

سوابق وکیل
زهرا بهاری

زهرا بهاری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
سابقه:14 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، مهریه
 • شماره تماس: 09170004383
 • آدرس: آدرس: شیراز. خیابان قصردشت. جنب کانون وکلا. نبش کوچه ۴۴.ساختمان ارسلان.طبقه ۷.واحد

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. ایشان ۱۴ سال سابقه وکالت دارند و عضو  کانون وکلای دادگستری استان فارس و رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و تجربه شان است. از ابتدا تا انتهای هر پرونده همانند یک دوست و راهنما در کنار موکل میباشند. ویژگی دیگر ایشان اینست که از ابتدا مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع میکنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند و همواره پاسخگوی موکل هستند. در کلیه امور حقوقی و کیفری و خانواده و ...قبول وکالت مینمایند.

سوابق وکیل
زهرا السادات حسینی

زهرا السادات حسینی

پایه یک دادگستری
سابقه:+6 سال
 • تخصص: حقوقی، کلاهبرداری، کیفری، مالی و قراردادی، ملکی
 • شماره تماس: 09172925954
 • آدرس: شیراز ،خیابان زند،خیابان سعدی ،کوچه هتل پارک ،ساختمان وکلا(جم) ،طبقه سوم واحد سوم

وکیل پایه یک دادگستری استان فارس عضو‌ کانون وکلای دادگستری استان فارس دارای بیش از ۶سال سابقه کار دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی تخصص در پرونده های حقوقی و‌ملکی ،خانواده و کیفری تخصص در پرونده های حقوقی و‌کیفری مربوط به ارز های دیجیتال و بازار کیریپتوکارنسی پیگیر پرونده و‌ پاسخگوی موکل در روند رسیدگی تا حصول نتیجه برای آرامش خاطر موکل در خصوص حق الوکاله تنظیم قرارداد با مبالغ منصفانه متناسب به شرایط موکل

سوابق وکیل
راحله کیانی

راحله کیانی

پایه یک دادگستری
سابقه:13 سال
 • تخصص: حقوقی، قرارداد، کیفری
 • شماره تماس: 09171047077
 • آدرس: شیراز خیابان قصردشت نرسیده به چهار راه ملاصدرا نبش کوچه ۲۴طبقه دوم بانک پاسارگاد واحد ۵

خانم راحله کیانی در رده بهترین وکیل شیراز از لحاظ تجربه و بالاترین میزان اخذ پرونده در استان فارس و شهر شیراز و سوابق کاری در زمینه های مختلف وکیل بانک ها و موسسات مالی و اعتباری وکیل شرکت ها و هلدینگ های مطرح و همچنین در زمینه موضوعات و پرونده های در صلاحیت دادگاه انقلاب کیفری استان دارای تبحر بوده در خصوص پرونده های مطروحه در پلیس فتا جرایم سایبری و پلیس امنیت فضای مجازی رفع توقیف حسابهای اشخاص از سوی پلیس فتا در استان فارس و همچنین سایر موضوعات مربوط به حوزه پلیس فتا در سریع ترین زمان ممکن و با دقت و با معلومات لازم درآن حوزه عملکرد بسیار عالی دارد همچنین ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر از جمله نگهداری حمل خرید و فروش و... در زمینه پرونده های قصور پزشکی و پرونده های کیفری

سوابق وکیل
ایلناز ارسلان نژاد

ایلناز ارسلان نژاد

پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي
سابقه:17 سال
 • تخصص: حقوقی، طلاق، کیفری، ملکی، مهاجرت، مهریه
 • شماره تماس: 09173019480
 • آدرس: شيراز، خيابان قدوسي غربي، نبش كوچه ي هشت، طبقه ي سوم، كافه موراكو، واحد ٤

سرکار خانم ارسلان نژاد یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در استان فارس می باشد که بیش از 17 سال سابقه کاری صادقانه و حرفه ای در حوزه وکالت دارد و در 95 درصد پرونده های مورد قبول، حکم، به نفع موکلینشان صادر شده و با موفقیت به اتمام رسیده است. خانم ارسلان نژاد دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
مرجان جعفری

مرجان جعفری

وکیل دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09174735229
 • آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، کوچه ۳۰

سرکار خانم مرجان جعفری ، یکی از وکلای موفق و معتمد در شهر شیراز می باشند. ایشان با به کارگیری تخصص و دانش حرفه‌ای، نفوذ در کلام، مسئولیت پذیری و معتمد بودن نسبت به موکلین توانسته‌اند درصد بالایی از رضایتمندی موکلین را به خود اختصاص داده و خود را در زمره از وکلای برتر شیراز قرار دهند. همچنین ایشان با مهارت و تجربه خویش در انتخاب سریع‌ترین راه برای رسیدن به حقوق موکلین و احقاق حق اقدام مینمایند.

سوابق وکیل

مریم رستگار

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09123163950
 • آدرس: شیراز

خانم مریم رستگار، وکیل با تجربه در شیراز که در پرونده های خویش بسیار موفق بوده و تاکنون توانسته‌اند با رسیدن به نتیجه مطلوب و صداقت با موکلین میزان رضایت بسیار بالایی از موکلین خویش داشته باشند.

سوابق وکیل
مهدی صفری

مهدی صفری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09177002765
 • آدرس: شیراز، بلوار استقلال، کوچه ۲۸، ساختمان ارسلان، واحد ۱

جناب آقای مهدی صفری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان فارس می باشد و دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی و پژوهشگر دکتری حقوق خصوصی نیز می باشد. ایشان ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری و پذیرش وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و غیره را برعهده دارد. 

سوابق وکیل
خانم افراسیابی

سمیه افراسیابی

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قتل، کلاهبرداری، کیفری، مهریه
 • شماره تماس: 09027003205
 • آدرس: شیراز، بلوار مدرس، فلکه گل سرخ، بلوار شیرودی، روبه روی دادگاه کیفری، ساختمان ماهان، طبقه اول، واحد یک (طبقه فوقانی قنادی دلسا)

خانم افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با 18 سال سابقه کار مفید در حوزه مسائل حقوقی و کیفری، یکی از بهترین وکلای شیراز می باشند. ایشان توانسته اند 90 درصد پروندهای موکلینشان را، با موفقیت به سرانجام برسانند. خانم افراسیابی در اکثر موارد، با لایحه ی مستند و قانونی دفاع میکنند و در نوشتن لایحه خبره هستند و ایشان در اخذ حق الوکاله منصف با توجه به اوضاع و احوال موکل به صورت اقساطی هم حق الوکاله اخذ می‌کنند. خانم افراسیابی در موارد ذیل قبول وکالت می‌کنند: وکالت در دعاوی حقوقی: مطالبه وجه،چک ،سفته ،اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند دعاوی کیفری یک ودو: تجاوز به عنف ،قتل ،ادم ربایی ،کلاهبرداری و.. دعاوی خانوادگی: مهریه ،نفقه، تمکین ،طلاق

سوابق وکیل
فاطمه شمس

فاطمه شمس

وکیل دادگستری و مشاوره حقوقی
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09175137783
 • آدرس: شیراز، قصرالدشت، نبش کوچه 83، ساختمان آراد، طبقه دوم، واحد 5

سرکار خانم فاطمه شمس یکی از بهترین وکلای شیراز و استاد دانشگاه می باشد. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه علمی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. از جمله صفات بارز وکیل فاطمه شمس را می توان صداقت، امانت داری، واقع بینی، موقعیت سنجی و غیره اشاره کرد، بنابراین این وکیل با مهارت و تخصص در امور ملکی، خانواده، ثبتی، شهرداری، کیفری بهترین نتیجه را برای موکلین خود رقم خواهد زد.

سوابق وکیل
آمنه غلامی

آمنه غلامی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09176003586
 • آدرس: شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، پلاک 261

سرکار خانم آمنه غلامی، وکیل پایه یک دادگستری در استان فارس می باشد. ایشان : عضو سامانه جامع داوری متخصص در تنظیم انواع قراردادها کارشناس روانشناسی بالینی و مشاور خانواده عضو انجمن روانشناسان بین المللی جهت خرید ملک در شیراز از ابتدا تا انتها و تنظیم قرارداد و دریافت سند و..... با ما یک معامله امن و دور از هرگونه خطرات انجام دهید.

سوابق وکیل

با گسترش مشکلات اجتماعی و حقوقی، آمار مراجعه کنندگان به مراجع قضایی نیز افزایش پیدا کرده است. با توجه به اینکه برای حل و فصل مسائل حقوقی و اجتماعی باید دانش و اطلاعات لازم را داشته باشیم، بنابراین گرفتن مشاوره و کمک از یک وکیل باتجربه ضروری است. یک وکیل متخصص در مورد کلیه نکات حقوقی پرونده، اطلاعات لازم را دارد و می تواند به عنوان نماینده در جلسه دادگاه حضور پیدا کند. انتخاب وکیل باتجربه، کار نسبتا دشواری می باشد، بنابراین اگر شما در استان شیراز ساکن هستید و تمایل دارید برای حل مسائل حقوقی خود از وکیل متخصص کمک بگیرید، بهتر است به لیست کامل وکلای شیراز مراجعه نمایید. علاوه بر این با دانستن نکاتی در مورد انتخاب بهترین وکیل شیراز می توانید در این زمینه تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اغلب افراد در زمان مواجه با امور حقوقی و کیفری ترجیح می دهند از بهترین وکلا راهنمایی و مشاوره لازمه را دریافت کنند، اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، می توانید با اخذ بهترین وکیل کیفری در شیراز و بهترین وکیل حقوقی در شیراز به پرونده حقوقی یا کیفری تان رسیدگی کنید. بهترین وکلای شیراز می توانند با استفاده از دانش و مهارتی که دارند در جلسه دادگاه از شما دفاع کنند و حق و حقوق تان را احیاء نمایند. در ادامه این مطلب، لیست بهترین وکیل شیراز را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

بررسی انواع وکیل دادگستری

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که انواع وکیل دادگستری به دسته های زیر تقسیم می شوند:

 1. بهترین وکیل خانواده در شیراز
 2. وکیل حقوقی
 3. بهترین وکیل ملکی در شیراز
 4. وکیل امور قراردادها
 5. بهترین وکیل ارث در شیراز
 6. بهترین وکیل کیفری در شیراز
 7. وکیل برای ارائه مشاوره به شرکت ها
 8. وکیل سفته و چک
 9. بهترین وکیل طلاق در شیراز

بهترین وکیل شیراز کیست؟

بهترین وکیل شیراز به فردی اطلاق می شود که بتواند با تخصص، مهارت و صداقتی که دارد به موکل خود راهنمایی و مشاوره های لازم را بدهد و علاوه بر این، بتواند مشکلات حقوقی یا کیفری موکل را به بهترین شکل حل کند. یک وکیل خوب باید بتواند نکات و اطلاعات مهمی که در پرونده وجود دارد را به صورت شفاف بیان کند. علاوه بر این بهترین وکیل شیراز در جلسه دادگاه برای گرفتن حق موکل خود همواره تلاش مستمر می کند و در نتیجه برای رسیدن به نتیجه رضایت بخش در جلسات دادگاه، باید از یک وکیل حاذق و حرفه ای کمک خواست. در برخی از دعاوی نیازی نیست که شما از زمان شروع طرح دعوا تا پایان دادرسی در جلسه دادگاه حضور داشته باشید زیرا می توانید از وکیل باتجربه ای درخواست کنید تا به نمایندگی از شما در جلسه های دادگاه حاضر شود. یک وکیل خوب و حاذق با قوانین اساسی می تواند درخواست شما را در دادگاه به آسانی پیگیری نماید و پرونده را به نتایج مطلوبی برساند.

بهترین وکیل شیراز فردی است که می تواند بعد از کشف همه واقعیت های پرونده با ارائه دادن مدارک و دلایل مناسب به قاضی پرونده برای صادر کردن رای عادلانه، کمک زیادی کند. علاوه بر این بهترین وکلا همواره در جلسه دادگاه تمرکز و آرامش کامل خود را حفظ می کنند تا بتوانند نتیجه رضایت بخشی را از جلسه دادگاه دریافت کنند.

همچنین بهترین وکیل شیراز فردی است که تحصیلات خود را در زمینه حقوقی به اتمام رسانده است و مدارک معتبر دانشگاهی را در زمینه حقوقی و کیفری از بهترین دانشگاه ها کسب کرده باشد. یک وکیل خوب باید علاوه بر داشتن انواع مهارت حقوقی، با قوانین تئوری نیز آشنایی لازم را داشته باشد.

در زمان انتخاب بهترین وکیل شیراز چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم؟

بهترین وکیل شیراز باید دارای دانش و تخصص وکالتی باشد زیرا اگر وکیل مهارت لازم را نداشته باشد، ممکن است در روند رسیدگی به پرونده اختلال جدی ایجاد شود. بنابراین در زمان انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز نکات زیر را درنظر داشته باشید:

1. یک وکیل خوب باید مهارت اجتماعی و ارتباطی بالایی داشته باشد. اگر وکیل فاقد مهارت ارتباطی باشد بدون تردید نمی تواند در جلسه دادگاه و در مقابل قاضی از حق موکل خود دفاع کند.

2. در زمان انتخاب بهترین وکیل شیراز به قدرت داوری وی توجه کنید. اگر وکیل مهارت داوری داشته باشد، می تواند قبل از طرح دعوا طرفین در مراجع قانونی، آن ها را به صلح و سازش برساند.

3. یک وکیل متخصص و ماهر باید قدرت تجزیه و تحلیل بالایی باشد. وکلا باید بتوانند مسائل حقوقی و کیفری را به دقت مورد بررسی قرار دهند و نسبت به حل این مسائل اقدامات لازم را انجام دهند. اگر بهترین وکیل شیراز مهارت تجزیه و تحلیل لازم را داشته باشد می تواند در جلسه دادگاه پیروز شود و حق موکل خود را به راحتی بگیرد.

4. داشتن مهارت تحقیقاتی برای بهترین وکلا الزامی است. یک وکیل متخصص و باتجربه باید دانش و مهارت های خود را دائما به روز نگه دارد و علاوه بر این درباره مسائل حقوقی و کیفری مختلف تحقیقات لازم را انجام دهد. وکیل باید نسبت به کلیه ابعاد پنهان و آشکار پرونده، اطلاعات کافی را داشته باشد زیرا کسب اطلاعات کافی درباره پرونده فقط با انجام تحقیقات لازم امکان پذیر است.

5. در زمان انتخاب بهترین وکیل شیراز به روحیه شکست ناپذیری و استقامت وکیل توجه داشته باشید. وکلایی که با انرژی هستند و روحیه شکست ناپذیری دارند می توانند راحت تر حق موکل خود را بگیرند. شایان ذکر است در پرونده هایی نظیر پرونده طلاق و غیره که روند دادرسی کند پیش می رود، بدون تردید پشتکار و مقاومت وکیل می تواند جزو عناصر کلیدی در روند دادرسی پرونده به شمار رود.

6. یک وکیل خوب زمانی می تواند حق موکل خود را در سریع ترین زمان ممکن بگیرد که خلاقیت لازم را در زمان استفاده از تبصره و مفاد قانونی داشته باشد. اگر وکیل خلاقیت لازم را داشته باشد بدون تردید می تواند به کمک یک ماده یا تبصره پرونده را در بهترین مسیر پیش ببرد.

7. اگر وکیل بتواند قانون را به خوبی درک کند و بین موضوع پرونده با تبصره و مفاد قانونی پیوند برقرار کند، بدون تردید در جلسه دادگاه موفق می شود. بنابراین در زمان انتخاب بهترین وکیل شیراز به قدرت درک وی توجه داشته باشید. در صورتی که وکیل درک کامل و واضحی از قانون نداشته باشد نمی تواند موضوع پرونده را مورد بررسی قرار دهد و به صورت کامل درک کند زیرا در صورت بروز چنین مشکلی بدون شک روند رسیدگی به پرونده با اختلال مواجه می شود.

8.درک تبصره ها و مفاد قانونی مربوط به قرارداد یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل شیراز است. در نتیجه در زمان انتخاب بهترین وکیل باید به مهارت درک تبصره ها و مفاد قانونی وی توجه کنید.

9. بهترین وکیل باید همواره نهایت تلاش خود را برای رسیدن به نتیجه دلخواه صرف کند ولی نباید از پیش و طبق فرضیات خود نتیجه دادگاه را پیش بینی کند، در نتیجه بهتر است وکیلی را برای رسیدگی به روند پرونده تان انتخاب کنید که تلاش لازم را در این زمینه داشته باشد.

انتخاب بهترین وکیل شیراز

وکیل خانم انتخاب کنم یا آقا؟

انتخاب وکیل خانم یا آقا بستگی به سلیقه موکل دارد. برخی از افراد تمایل دارند وکیل مرد را برای انجام امور دادگاهی خود انتخاب کنند و برخی از افراد نیز تمایل به استخدام وکیل خانم دارند. به این نکته توجه داشته باشید که در زمان انتخاب بهترین وکیل شیراز نباید فقط به جنسیت وی توجه داشته باشید،  اما معمولا برای دعاوی خانواده وکلای خانم انتخاب می شوند و وکلای مرد جزو گزینه های خوب برای رسیدگی به امور کیفری و ملکی به شمار می روند.

علاوه بر این در زمان انتخاب بهترین وکیل باید به مهارت و توانایی های وی توجه لازم را داشته باشید. برای انتخاب بهترین وکلای خانم و وکلای آقا در شیراز می توانید به لیست کامل وکلای شیراز مراجعه کنید. در این لیست کلیه اطلاعات مربوط به وکلا درج شده است که با مطالعه این اطلاعات می توانید انتخاب وکیل باتجربه و متخصص را راحت تر انجام دهید.

الزام اخذ وکیل برای پرونده های حقوقی

برخی از افراد تصور می کنند که خودشان می توانند بدون کمک و راهنمایی وکیل در جلسه دادگاه حضور داشته باشند و موضوع پرونده را برای قاضی به صورت دقیق شرح دهند، در صورتی که این تصور نادرست است، زیرا فردی که در محضر دادگاه حاضر می شود باید درباره مقررات و قوانینی که به دعاوی مرتبط می شود اطلاعات لازم را داشته باشد.

اگر فرد تجربه و تخصص لازم را در زمینه قوانین و مقررات دعاوی نداشته باشد، بدون تردید در جلسه دادگاه شکست می خورد. شکست در جلسه دادگاه ممکن است خسارات زیادی را از نظر مالی و مادی به متهم یا شاکی وارد کند. همچنین علاوه بر این برای رسیدگی به پرونده باید ریزه کاری های خاصی رعایت شود به همین دلیل در چنین شرایطی مراجعه به بهترین وکیل شیراز الزامی می باشد.

مهم ترین وظایف بهترین وکیل شیراز چیست؟

از مهم ترین و اصلی ترین وظایف بهترین وکیل شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حضور منظم در کلیه جلسه های دادگاه
 2. برقراری ارتباط با موکل
 3. تهیه و تنظیم انواع قراردادهای مورد نیاز
 4. تنظیم اسناد قانونی
 5. حل و فصل مشکلات و اختلافات
 6. نظارت بر توافق نامه ها
 7. جمع آوری و تحقیق شواهد
 8. ارائه مشاوره به مشتریان
 9. دفاع از موکل به شکل قانونی
 10. داشتن صداقت و پیگیری منافع مربوط به موکل
 11. حفظ اسرار مربوط به زندگی موکل
 12. تعهد مبنی بر برگرداندن اسناد، اموال و غیره موکل

وظایف وکیل شیراز

بررسی ویژگی های بهترین وکیل در شیراز

بهترین وکیل شیراز باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 1. وکیل باید امین و صادق باشد.
 2. وکیل باید دقت بالایی داشته باشد تا بتواند تمام جزئیات مربوط به پرونده را مورد بررسی قرار دهد.
 3. بهترین وکیل باید توانایی برقراری ارتباط اجتماعی خوب با موکل خود را داشته باشد.
 4. داشتن اطلاعات به روز از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب به شمار می رود.
 5. یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکلا شیراز، توانایی تحلیل پرونده است.
 6. وکیل خوب باید ظاهر آراسته داشته باشد.
 7. بهترین وکیل فردی است که بر کلیه قوانین اساسی تسلط لازم را دارد.
 8. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین وکلا، داشتن صبر و شکیبایی است.
 9. وکیل خوب باید وقت شناس باشد و مشکلات مربوط به پرونده های حقوقی را در سریع ترین زمان ممکن حل کند.
 10. داشتن پیگیری مداوم در کلیه پرونده های حقوقی، یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل شیراز به شمار می رود.

کلام آخر

با انتخاب بهترین وکیل شیراز می توانید پروسه رسیدگی به پرونده حقوقی یا کیفری را، راحت تر طی کنید. برای انتخاب بهترین وکیل شیراز بهتر است قبل از هر چیز، سابقه و میزان تخصص وی را مورد بررسی قرار دهید. علاوه بر این، مطالعه رزومه وکیل باعث می شود تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشد. با توجه به اینکه انجام وکالت نیاز به تخصص و دانش لازم دارد، بنابراین بهتر است شما برای حل و فصل مشکلات حقوقی خود به دنبال اخذ بهترین وکیل باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب بهترین وکیل شیراز و سایر استان های کشور ایران به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

4.6/5 - (10 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

نظرات 2

 1. دیدگاه من تحت تاثیر معجزه غیب شدن 14صفحه از ۱۴ پرونده است ایا وکیل مقصر است؟ …
  با کلاسه ۹۹۰۱۰۵۰شعبه ۲۸ دیوانعالی ضمن ارسال ۱۴صفحه به همعرض ۱۸ تجدید نظر فارس دستور اعاده دادرسی داد ودادنامه متعدد وغیابی ۹۹/۳۱۶ -۱۳۹۹/۳/۱۳-شعبه ۱۰۹ کیفری دو شیراز نقض شد . وکیلم بوسیله جی‌میل برایم چنین گزارش نوشت . بدون ابلاغ و برگزاری جلسه رسیدگی به ماهیت با جلسه فوق العاده ضمن لحاظ نمودن موارد تصریح شده در اعاده دادرسی دیوانعالی با اختیارات قانونی که داشتند بدون استفاده از دفاعیات ما با تکیه بر محتویات پرونده ها
  شعبه همعرض طی دادنامه ای که ابلاغ به شما مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ شده رای متعددو غیابی مارلذکر نقض شد ودیگر تحت تعقیب نیستید . جهت اطمینان باهم به شعبه رفتیم و مسیول دفتر شعبه همعرض موضوع را تایید کرد .‌ سپس به تهران رفتم و سه شکایت در دادستانی کل کشور حفاظت اطلاعات کل کشور و دادسرای کارکنان دولت مطرح کردم‌ .هر سه مرجع شکایاتم‌ درست تشخیص دادند و به مراجع مربوطه به فارس ارجاع شد.‌ونهایتا موضوع توسط دادستان محترم کل فارس پیگیری وطبق ماده ۵۷۶ ق.م‌ .ا. به دادستان نیروهای انتظامی وسپس به دادسرای انقلاب ( باشماره پرونده ۱) دادستان جنایی وامنیتی فارس (۳و۲) ودادستان دادسرای عمومی و انقلاب (۴و۵)ارجاع شد .
  تمام‌ این پرونده ها به استناد وانضمام 14صفحه اعاده دادرسی کلاسه ۹۹۰۱۰۵۰ دیوانعالی ورای شعبه همعرض افتتاح‌ شده بود. اما چهارده صفحه مذکور از تمامی پرونده ها غیب شد .حتی از پرونده اصلی اعاده شده بود از دیوانعالی و دادنامه مذکور فوق با آن نقض شده بود .‌ و با جلب سیار ماموران پاسگاه ۲۲ آزاذگان من را بازداشت با شماره پرونده واتهاماتی کردند که وجود نداشتد

  1. سلام
   در ایران این چیزها طبیعی است تعجبم در این هست که شما با توجه به گمشدن دکل نفتی برای شما خیلی قابل حضم نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا