تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ملکی در رشت ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل محمد حسن فعال

محمد حسن فعال

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: حقوقی، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09119341944
 • آدرس: رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

آقای محمدحسن فعال، یکی از بهترین وکلای پایه دادگستری در شهر رشت می باشد، ایشان با بیش از 18 سال سابقه درخشان در کلیه پرونده های حقوقی و غیره به طور تخصصی فعالیت می کند.  

سوابق وکیل
فاطمه آذریون

فاطمه آذریون

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09113174185
 • آدرس:

خانم فاطمه آذریون، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تخصص و توانمندی در حوزه‌های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی، با ارائه خدمات حقوقی به صورت حرفه‌ای و با تکیه بر دانش عمیق و تسلط کامل بر قوانین، وکالت می‌پذیرد. ایشان با دقت و دانش فنی خود، به رسیدگی به پرونده‌ها می‌پردازد و با جمع‌آوری ادله محکمه‌پسند، به بهبود روند پرونده‌ها کمک می‌کند.

سوابق وکیل
فاطمه خورسند

فاطمه خورسند

سابقه:
 • تخصص: خانواده، مهریه
 • شماره تماس: 09112359751
 • آدرس:

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان گیلان، مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان معرفی شده است و با تلاش بالای خود توانسته تا دهها پرونده وکالتی را در کارنامه کاری خود به ثبت برساند. پشتکار و اراده خانم فاطمه خورسند باعث شده تا مردم به او اعتماد کرده و کلیه پرونده های حقوقی را به او واگذار نمایند.

سوابق وکیل

یکی از سرمایه های بزرگ ساکنین شهر رشت و دیگر شهرهای شمالی در حال حاضر ملک می باشد. امروزه اکثر افراد برای سرمایه گذاری و افزایش آن به دنبال خرید ملک یا زمین هستند تا از این طریق سرمایه خود را چندین برابر کنند. در سال های اخیر بخاطر افزایش ارزش ملک، خرید و فروش آن نیز افزایش یافته است. کلاهبرداری ها نیز متاسفانه به دلیل افزایش خرید و فروش ملک زیاد شده است و در دادگاه ها پرونده های ملکی زیادی به چشم می آیند. همواره توصیه می شود قبل از هر اقدامی برای خرید و فروش املاک با بهترین وکیل ملکی در رشت به مشاوره بپردازید. همچنین هنگام مواجهه با انواع کلاهبرداری ها می توان به بهترین وکیل رشت فعال در حوزه های کیفری مراجعه کرد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در رشت کیست؟

موضوع دعاوی ملکی اغلب در رابطه با ملک یا اختلافات موجود بین طرفین قرارداد بابت ملک و اموال غیرمنقول همچون زمین، آپارتمان و مغازه می باشد. پیچیده ترین پرونده های موجود در دادگاه های شمال کشور، پرونده های ملکی هستند از این رو به انتخاب بهترین وکیل ملکی در رشت نیاز پیدا خواهید کرد. بهترین وکلای ملکی در رشت باید در رابطه با وکالت امور ملکی تجربه و علم کافی داشته باشند تا در طول مسیر این دعوی در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج مطلوب دست یابند. اگر در این معاملات وقت تلف شود موکل متحمل ضررهای مالی بیشتری خواهد شد.

بهترین وکیل ملکی در رشت کیست؟

ویژگی های وکلای ملکی حرفه ای

بهترین وکیل ملکی در رشت که از تخصص و مهارت بالایی برخوردار است ویژگی هایی دارد که وجه تمایز ایشان با دیگر همکارانش محسوب می شود. هرچه میزان مهارت و تسلط وکلای ملکی بر تمام قوانین حقوقی بیشتر باشد، احتمال موفقیت ایشان در پرونده های ملکی نیز افزایش خواهد یافت. وکلای ملکی خبره از ویژگی های منحصر به فرد بسیار زیادی برخوردار هستند که یکی از مهمترین ویژگی های ایشان که باعث جلب اعتماد موکلین می شود، میزان سابقه کاری ایشان می باشد. تسلط و تجربه در قوانین حقوقی به زمان زیاد نیاز دارد و وکلایی که برای چند سال در یک حوزه خاص فعالیت کنند از پرونده های مختلف تجربه های متعدد و مفید کسب می کنند.

بهترین وکیل ملکی در رشت موظف است پرونده ها را با دقت مطالعه نماید و از جزییات آن ها آگاهی نسبی به دست آورد. در نهایت با جمع آوری مدارک و اسناد مورد نیاز به نفع موکلین می تواند آن ها را ضمیمه پرونده کند و در دادگاه دفاعیات محکمی ارائه دهد. قوانین ملکی به طور کلی از سخت ترین پرونده ها محسوب می شوند و برای حل و فصل آن ها به بهترین وکلای ملکی در رشت نیاز خواهید داشت. بهتر است برای پرونده های ملکی خود وکیلی را انتخاب نمایید که در این زمینه تجربه و دانش زیادی داشته باشد. یک وکیل ملکی خبره قادر به دستیابی نتایج مطلوب در مدت زمان کوتاه می باشد.

وظایف وکلای ملکی

بهترین وکیل ملکی در رشت موظف به جلب اعتماد و اطمینان موکلین می باشد. یک وکیل ملکی موفق با تقویت مهارت و دیگر ویژگی های خود تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا موکلین را راضی نگه دارد. داشتن صداقت یکی از مهمترین ویژگی های اخلاقی است که برای وکلای ملکی در اولیت قرار دارد. بهترین وکلای ملکی در رشت باید با موکلین خود روراست و صادق باشند و به موکلین خود وعده های دروغین ندهند. وکلا مجاز نیستند تا قول صددرصدی نتایج را به موکلین خود بدهند. زیرا ارائه این قول خلاف قوانین و مقررات حقوقی است و برای وکلا جرم محسوب می شود. رای نهایی توسط دادگاه صادر می شود و وکلا از نتایج نهایی بی اطلاع هستند. از این رو یک وکیل خبره و حرفه ای از ابتدا از دادن وعده های دروغین به موکلین خود خودداری می کند.

وظایف وکلای ملکی

بهترین وکیل ملکی در رشت موظف است تا زمان رای نهایی دادگاه موکل خود را همراهی کند و در جلسات دادگاه به موقع حضور یابد. وکلای ملکی باید به صورت مستمر و مداوم پرونده وکلای خود را پیگیری نمایند. برخی از پرونده های ملکی زمانبر هستند و به پیگیری مستمر و مداوم از سوی بهترین وکلای ملکی در رشت نیاز دارند تا در نهایت به مرحله پیشبرد و اجرا نزدیک گردند.

انتخاب بهترین وکیل ملکی در رشت

جستجوی بهترین وکلای ملکی در شهرهای کوچک همچون رشت کار چندان دشواری نیست زیرا وکلای حرفه ای و ماهر در شهر خود مشهور هستند و به عنوان بهترین وکلای ملکی در رشت شناخته می شوند. به همین دلیل به راحتی بهترین وکیل ملکی در رشت را می توان با اندکی تحقیق و پرس و حو از اطرافیان پیدا کرد. در نهایت می توان به وکلای خبره و حرفه ای ملکی اعتماد کرد. مراجعه به موسسات حقوقی شهر رشت نیز روش دیگر پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در رشت می باشد.

بهترین، سریع ترین و راحت ترین روش پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در رشت که روشی قابل اعتماد است، جستجوی ساده در اینترنت می باشد. با جستجوی ساده در اینترنت به لیست بزرگ وکلای ملکی در این شهر دست خواهید یافت و توانایی برقراری روابط با ایشان را خواهید داشت. یکی از بهترین سایت هایی که لیست بهترین وکیل ملکی و بهترین وکیل خانواده در رشت را در اختیار شما قرار می دهد، مستر وکیل می باشد.

در صورت عدم وجود موسسات حقوقی در شهر شما بنا به دلایل خاص و یا عدم توانایی در اعتماد و اطمینان به وکلا توصیه می شود از سایت های معتبر حقوقی همچون مستر وکیل برای پیدا کردن بهترین وکیل رشت کمک بگیرید. مستر وکیل یکی از سایت های حقوقی می باشد که در حوزه های مختلف وکالت همچون ملکی، مالی، خانوادگی، طلاق، تجاری و کیفری لیستی از بهترین وکلا را در اختیار شما قرار می دهد. با جستجو در این سایت می توان در کوتاه ترین زمان ممکن وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمود. همواره توصیه می شود برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در رشت زمان بگذارید و در مدت زمان کوتاه، بدون تحقیق و پرس و جو از انتخاب وکیل مورد نظر خودداری نمایید.

حوزه های فعالیت وکلای ملکی

بهترین وکیل ملکی در رشت قادر به پذیرش وکالت موکلین در حوزه های مختلف می باشد. از مهمترین حوزه های فعالیت وکلای ملکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تنظیم اسناد رسمی

هنگام فروش ملک، در دفاتر اسناد رسمی ملک مورد نظر باید توسط مالک به نام خریدار ثبت گردد. در صورت عدم ثبت ملک به نام خریدار با اختلاف و کلاهبرداری مواجه خواهید شد و به پیگیری آن از لحاظ قانونی نیاز خواهید داشت. بهترین وکیل ملکی در رشت قادر به پذیرش وکالت این پرونده ها می باشد.

2. دعوای خلع ید

از دیگر اختلافات موجود در حوزه املاک می توان به دعوای خلع ید اشاره کرد. بهترین وکیل ملکی در رشت زمانی این دعوا را اقامه خواهد کرد که شخص به صورت غیرقانونی زمین یا ملک را تصاحب کرده باشد. در این شرایط مالک و یا نماینده ایشان قادر به ارائه دادخواست خود مبنی بر دعوای خلع ید به مراجع قانونی خواهند بود. مالک باید با ارائه شواهد و مدارک مورد نیاز مالکیت اصلی ملک را به دادگاه ثابت نماید.

3. تخلیه ید

در دعاوی تخلیه ید مستاجری که باید ملک را تخلیه کند از این کار امتناع می کند. در این شرایط صاحب ملک می تواند دعوای تخلیه ید را به دادگاه ارائه نماید.

4. تصرف عدوانی

یکی دیگر از شرایطی که افراد را نیازمند به دریافت کمک از وکلای ملکی می کند تصرف عدوانی می باشد. تصرف عدوانی به معنای غصب اموال غیرمنقول است.

5. افراز ملک

از دیگر دعاوی ملکی افراز ملک می باشد. این دعوا وقتی در دادگاه مطرح می شود که ملک مشترک وجود داشته باشد و طرفین سر تفکیک آن با یکدیگر اختلاف پیدا کرده باشند. بهترین وکیل ملکی در رشت موظف است از لحاظ قانونی به این اختلاف خاتمه دهد. این اختلاف اغلب برای زمین هایی پیش می اید که سند رسمی ندارند.

6. تغییر کاربری زمین

یکی از کارهای سخت و پردردسر در رابطه با زمین و ملک، دریافت مجوز از شهرداری و جهاد کشاورزی می باشد. بهترین وکیل ملکی در رشت قادر به فیصله دادن این امور برای موکلین خود می باشد. تعداد زیادی از بهترین وکلای ملکی در رشت در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند.

بهترین وکیل ملکی در رشت در رابطه با موضوعات تغییرات اراضی نیز قادر به فعالیت است. استان های شمالی کشور به ویژه گیلان که آب و هوای خوب و منابع طبیعی فراوان دارد با موضوع افزایش قیمت ملک و اراضی به صورت روزافزون مواجه می شوند. افراد بسیار زیادی هستند که با توجه به افزایش تقاضا برای خرید ملک مسکونی و اراضی برای ساخت ویلا تصمیم به تغییر کاربری زمین کشاورزی خود به زمین مسکونی می گیرند. این کار ممکن است با مخالفت سازمان حفاظت از محیط زیست، منابع طبیعی و چهاد کشاورزی مواجه گردد. در این شرایط بهترین وکیل ملکی در رشت قادر به دست گرفتن تمام این امور خواهد بود و می تواند اقدامات لازم را برای تغییر کاربری انجام دهد.

به منظور حفظ منابع طبیعی قانونگذار وظیفه دارد برای این مورد قوانین سخت را لحاظ کند. در صورتی که بدون داشتن مجوز اقدام به تغییر کاربری زمین خود از کشاورزی به مسکونی نمایید به عنوان مجرم شناخته خواهید شد. این امر باعث می شود از لحاظ قانونی مورد مجازات قرار گیرید. نخستین گام تغییر کاربری زمین مراجعه به دبیرخانه کمیسیون تغییر کاربری زمین در جهاد کشاورزی می باشد. شخص متقاضی باید با در دست داشتن مدارک نمایانگر مالکیت خود مراحل را آغاز نماید. برای بررسی در کمیسیون دادخواست مورد نظر مطرح خواهد شد و تصمیم گیری لازم با تشکیل جلسه بین اعضای کمیسیون انجام خواهد گرفت.

قوانین دریافت مجوز تغییر کاربری زمین

به منظور دریافت مجوز تغییر کاربری زمین مالک باید حدود 80% از قیمت زمین را به نرخ روز به خزانه کشور به عنوان مالیات واریز نماید. در میزان مالیات متراژ ساخت تاثیر قابل توجهی دارد. برای احداث منازل مسکونی 500 متری و ساخت سوله، سازه های صنعتی و واحدهای تولیدی بدون سقف نیز نیازی به پرداخت مالیات نخواهید داشت و مالک از پرداخت مالیات معاف خواهد شد. پس از تایید تغییر کاربری زمین کشاورزی در کمیسیون، برای این مجوز اعتبار دو ساله صادر خواهد شد. مجازاتی که برای تغییر کاربری زمین بدون در دست داشتن مجوز در نظر گرفته شده اند، شامل موارد زیر می باشند:

 • تخریب واحد احداث شده به صورت غیرقانونی
 • پرداخت جریمه تقدی 3 برابر ارزش روز زمین
 • 6 ماه حبس برای مجرمین در صورت تکرار اشتباه

میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در رشت

میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در رشت ثابت نیست و به عوامل مختلف بسیار زیادی وابسته می باشد. از مهمترین عواملی که در افزایش یا کاهش میزان حق الوکاله بهترین وکلای ملکی موثر هستند می توان به موضوع پرونده، سختی کار، میزان زمان مورد نیاز برای انجام کار و دیگر عوامل اشاره کرد. برخی از وکلای ملکی با توجه به میزان محبوبیت و معروفیت خود در شهر رشت دستمزد بالاتری دریافت می کنند که این موضوع از دیگر عوامل موثر بر میزان حق الوکاله وکلای ملکی می باشد.

حق الوکاله وکلای ملکی

وکیل انتخابی پس از بررسی پرونده شما، میزان حق الوکاله مورد نظر خود را به موکل اعلام خواهد کرد و در نهایت مراجعه کننده تصمیم خواهد گرفت تا با توجه به بودجه خود، وکیل را برای پرونده ملکی خود انتخاب نماید. بهترین وکیل ملکی در رشت علاوه بر دارا بودن ویژگی های وکلای خبره، از موکلین خود هزینه منصفانه دریافت می کند.

کلام آخر

وکالت شغل بسیار باشرافتی است که وجود آن در رقع بسیاری از مشکلات موثر خواهد بود. بهترین وکیل ملکی در رشت صرف نظر از منافع خود تمام تلاشش را به کار می گیرد تا قادر به دفاع از حق موکل خویش باشد. یک وکیل حرفه ای سعی می کند حق ضایع شده موکل خود را بازگیرد. بر اساس آمار و پژوهش های انجام شده افرادی که پرونده خود را در اختیار وکلای حرفه ای و خبره قرار می دهند در پرونده خود به موفقیت بیشتری دست یافته اند و تمام حق و حقوق خود را دریافت نموده اند. وکلای حرفه ای و کاربلد به خوبی می دانند که در دادگاه چه زمانی باید از ماده ها و تبصره ها استفاده کنند تا در نهایت همه چیز به نفع موکل خاتمه یابد.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا