تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانواده در تهران

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

با توجه به آمار جامعه و مشکلاتی از خانواده ها که روز به روز در حال افزایش است، وکیل خانواده در تهران وجود دارد که به طور تخصصی به انجام کلیه مشکلات و مسائل خانوادگی می پردازد. در واقع مشکلات خانوادگی همواره وجود داشته است که اگر به آن رسیدگی نشود، در طولانی مدت باعث مشکلات بیشتری می شود، به همین دلیل در چنین شرایطی نیاز به کمک بهترین وکیل خانواده در تهران است که صفر تا صد کار را به او بسپارید. یک وکیل خوب و حرفه ای که در زمینه خانواده فعالیت تخصصی دارد، به خوبی می تواند به بهترین شکل ممکن شرایط را به خوبی به پیش ببرد و در نهایت پرونده های حقوقی در زمینه های خانوادگی را به سرانجام برساند.

با توجه به اینکه ممکن است موضوعات مختلف حقوقی در زندگی هر شخصی به وجود آید، بنابراین بهتر است برای حل آن، به وکیلی که تخصص و مهارت در یکی از حوزه های حقوقی به نسبت سایر حوزه ها دارد مراجعه کرد به عنوان مثال اگر دچار مشکلات کیفری شده اید، بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند راهنما و مشاور شما در این زمینه باشد و اگر در زمینه ملکی مشکلاتی داشتید، می توانید از بهترین وکیل ملکی در تهران کمک بخواهید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونه بهترین وکیل خانواده در تهران را انتخاب کنیم؟

در مواقعی که مشکلات خانواده مانند طلاق، حضانت، نفقه و غیره که بیشترین موضوعات اختلافات خانواده می باشد سبب شده است که منجر به اختلال در زندگی شود و مشکلاتی را در این زمینه به وجود آید. در چنین شرایطی منطقی ترین حالت ممکن این است که واگذاری چنین پرونده هایی را که ممکن است زمانبر هم باشند، به یک وکیل خوب بسپاریم تا استرس و اضطراب کمتر شده و وکیل بتواند کمک های زیادی را به موکلینش داشته باشد. برای واگذاری پرونده های وکالتی به یک وکیل خوب نیاز است اما قبل از آن باید یک شناخت خوبی از وکلا داشته باشیم. برای شناخت از وکلا، نیاز است تا با جلسات مشاوره ای و ملاقات با وکیل، ویژگی های خوب یک وکیل را در نظر بگیریم.

ویژگی هایی که می توان با توجه به آن ها بهترین وکیل خانواده در تهران را شناسایی کرد این است که یک وکیل باید دانش کافی را در حوزه حقوق داشته باشد و نسبت به قوانین وکالتی و حقوقی تسلط کافی و کامل را داشته باشد. تخصص و تجربیات بالای وکیل خانواده در تهران سبب می شود تا مراحل انجام کار دادگاه و روند پرونده های حقوقی موکلین، به درستی به پیش رود. همچنین وکیل می تواند مدیریت درستی در رابطه با حل مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف داشته باشد.

بهترین وکیل تهران به تمامی موضوعات حقوقی اشراف کامل دارد و بهترین راهکارها و راه حل ها را به موکلین خود ارائه می دهد و در جلسات دادگاه و دادسرا به موقع حضور پیدا کرده و به موکلین خود کمک های بسیار زیادی را در این راستا دارد. داشتن تمامی این ویژگی ها سبب می شود تا بتوان به یک وکیل اعتماد کرد و پرونده هایی که در حوزه موضوعات خانوادگی هستند را به وکیل مورد نظر سپرد.

وکیل خانواده در تهران

پارامتر های مهم برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران

پارامترهایی وجود دارد که جزو مهم ترین پارامترهایی هستند که با رعایت آن ها می توان یک وکیل خوب و حرفه ای را برای پرونده حقوقی انتخاب کرد تا در آینده با مشکلاتی مواجه نشده و بتوانید به وکیل انتخابی خود اعتماد کنید. با توجه به این پارامتر ها می توانید انتخابی درست و منطقی را داشته باشید. نکته ی حائز اهمیت این است که در انتخاب وکیل برای پرونده حقوقی خود نباید عجولانه عمل کنید و زمان لازم و کافی را باید برای انجام این کار بگذارید:

 1. یک وکیل خوب و حرفه ای باید توانایی دفاع از موکلش را داشته باشد. دفاعیات خوب از نوع بیان خوب و بیان قوی نشات می گیرد و وکیلی که می تواند به خوبی صحبت کند و بیان خوبی داشته باشد قطعا در دادگاه هم دفاعیات خوبی را به همراه خواهد داشت.
 2. تخصص و مهارت بالای یک وکیل می تواند اعتماد و اطمینان مراجعه کننده را برای سپردن پرونده به وکیل را ایجاد نماید.
 3. سوابق کاری و نمونه پرونده های موق وکیل در ایجاد نتایج و اعتماد به او بیشتر خواهد شد.
 4. اخلاقیات و نحوه ارتباط وکیل با مراجعین و موکلین خیلی تاثیر دارد زیرا این ویژگی در مرور زمان برای موکل پر اهمیت خواهد بود.
 5. پیگیری ها و بررسی های وکیل برای پرونده سبب می شود تا روال کاری پرونده حقوقی در شرایط خوب و استانداری برقرار شود.
 6. تسلط کامل به قوانین مربوط به دعاوی خانواده و بروز بودن اطلاعات در روند انجام کار پرونده تاثیرات مثبت دارد.
 7. سن و جنسیت وکیل تاثیری در روند انجام کار و یا نتایج پرونده نخواهد داشت.
 8. برای شناخت وکیل، باید از افراد قابل اعتماد پرس و جو های کافی را انجام دهید و یا از مجلات حقوقی مانند مستر وکیل کمک بخواهید.
 9. رازداری و امانتداری از جمله ویژگی هایی است که باید یک وکیل داشته باشد.

وکیل خانواده در تهران

نمونه موضوعات مهم در دعاوی خانواده

وکیلی که در دعاوی خانواده مشغول به فعالیت می باشد در موضوعات زیر باید تخصص و مهارت بالایی داشته باشد، بنابراین به مهم ترین موضوعات مربوط به دعاوی خانواده که بیشترین درخواست برای وکلا را هم دارند، اشاره می کنیم:

 1. نفقه: این موضوع در دعاوی خانواده جزو موارد تخصصی می باشد که نیاز به تسلط کافی در قوانین آن و دفاعیات بسیار محکمی از جانب وکیل خواهد داشت. در صورت عدم آگاهی زن از قوانین مربوط به نفقه، حق و حقوق زن پایمال خواهد شد و نمی تواند نفقه خود را دریافت کند.
 2. مهریه: مهریه یکی از موضوعات مهمی است که در پرونده های خانواده، زیاد به آن پرداخته می شود. وکیل با اشراف بر قوانین کامل مربوط به مهریه و اجرای مطالبه مهریه تا توقیف اموال او، می تواند مهریه زن را به او بدهد.
 3. طلاق: رایج ترین پرونده ها در دادگاه در خصوص طلاق می باشد و باید آن را به بهترین وکیل طلاق در تهران واگذار کرد. به طورکلی حضور وکیل در این نوع از پرونده ها بسیار مهم می باشد، بنابراین وکیل باید سابقه خوبی در خصوص سایر موضوعات طلاق داشته باشد.
 4. حضانت: این موضوع از دیگر موضوعات مهم در دعاوی خانواده می باشد و واگذاری حضانت و یا سلب آن، نیاز به تخصص و تجربه بالایی در این زمینه است. حضور یک وکیل و واگذاری پرونده های حضانت به وکیل، می تواند سبب درصد موفقیت پرونده های حضانت شود.
 5. تمکین: در این موضوع از دعاوی خانواده، اگر که مرد این حق را از همسرش دریغ کند، وکیل می تواند با تسلط بر قوانین حقوقی و اجرای طرح صحیح تمکین، حق موکلش را یگیرد.

کلام آخر

یکی از موضوعاتی که خیلی به آن پرداخته می شود، موضوعات خانوادگی است که امروزه اینچنین پرونده هایی در دادگاه ها زیاد دیده می شود بنابراین وکلایی در تهران وجود دارند که به رسیدگی به چنین موضوعاتی می پردازند و به دلیل تسلط و تجربیاتی که در این زمینه دارند، می توانند پرونده حقوقی را در مدت زمان محدودی به پیش ببرند و به سرانجام برسانند.

یه دلیل حساسیت هایی که این پرونده ها دارند، بنابراین بهتر است از بهترین وکیل خانواده در تهران کمک بخواهید و به طور کلی صفر تا صد امور حقوقی را به آن ها واگذار نمایید. یک وکیل در پرونده های حقوقی خصوصا موضوعات خانواده و طلاق، نقش بسیار پررنگ و مهمی را به عهده دارد و می تواند بیشتر مشکلات را حل نماید و به موکلش در جهت حفظ آرامش او کمک کند. مزیت هایی که در اخذ یک وکیل برای کلیه پرونده های حقوقی وجود دارد سبب انجام کار به صورت درست و قانونی شده و در بیشتر مواقع سبب موفقیت در پرونده خواهد شد البته در چنین مواقعی تنها وکلایی که دارای سوابق کاری خوب و درخشانی هستند و از تجربیات خوبی برخوردار هستند، می توانند سبب موفقیت و به پیروزی رساندن پرونده شوند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا