تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانواده در تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

وکیل خانم مونا ترابی

مونا ترابی

پایه یک دادگستری
سابقه:15 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121979750
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد 2

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با نزدیک به 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی را دارد.

سوابق وکیل
مریم خداوردیان

مریم خداوردیان

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125587404
 • آدرس: تهران بلوار ابوذر نبرد جنوبی خیابان ده حقی نبش ۳۵ متری شاهد ساختمان حامی پلاک ۹۱ طبقه دوم واحد ۳ پایین از دادگاه مجتمع قضایی محلاتی ناحیه ۱۴ و دادگاه خانواده یک

خانم مریم خداوردیان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری مرکز وکلا قوه قضاییه می باشند ایشان و‌کالت خود را از سال 1387 آغاز نموده و با نفوذ کلام و به کار گیری درست از تخصص ،دانش ،تجربه خود توانسته اند با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر قرار دهند ،که در زمینه های مختلف حقوقی ،کیفری و خانواده و تنظیم قرار دادها و به ویژه پرونده های خانواده و ملکی قبول پرونده و دفاع از حق می نمایند.

سوابق وکیل
خانم عطاردی

صدف عطاردی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، قرارداد، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09126902705
 • آدرس: خیابان اندرزگو.خیابان قیطریه شمالی.میدان کتابی.خیابان کتابی

صدف عطاردی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با سابقه موفق و حرفه ای در دعاوی خانواده و طلاق در کمترین زمان ممکن و با بهترین نتیجه با سالها تجربه در امور خانواده و ملکی است. دارای گواهینامه های تخصصی دوره های داخلی و بین المللی اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی ایران بوده. با پیگیری مستمر رضایت موکلین را جلب کرده و تا انتهای مسیر همراه شما خواهد بود.

سوابق وکیل
وکیل آرزو درویشوند

آرزو درویشوند

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121722401
 • آدرس: تهران، بلوار سعادت آباد . خیابان سی و چهارم غربی . پلاک ۸۰

خانم آرزو درویشوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران میباشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ و رتبه ۲۰ اختبار کانون وکلای داد گستری مرکز هستند. دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللیHCLA هلند و نیز دارای مدرک رسمی حقوقی از کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند. همچنین ایشان دارای تالیفات و مقالات حقوقی هستند.

سوابق وکیل
مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09120910272
 • آدرس:

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است. برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

سوابق وکیل
وکیل خانم مریم غیایی

مریم غیایی

پایه یک دادگستری
سابقه:4 سال
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، طلاق، کلاهبرداری، مهریه
 • شماره تماس: 09124027604
 • آدرس: تهران، میدان هروی، برج هروی، بلوک B واحد ۳۰۴

کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی عضو مرکز وکلای قوه قضاییه وکیل برخی از شرکت های بازرگانی معتبر

سوابق وکیل
هدیه رفیعی

هدیه رفیعی

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09127213008
 • آدرس: تهران، میدان ونک، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا، پلاک ۴

سرکار خانم هدیه رفیعی، فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و رتبه دو رقمی آزمون وکالت و وکیل پایه یک دادگستری است و از آن جایی که در حوزه مربوط به امور حقوقی و قانون به روز چک و اسناد تجاری آگاهی کاملی دارد، می ‌تواند شما را در راستای تنظیم اسناد تجاری و یا مطالبه وجه و وصول چک برگشتی راهنمایی نماید تا از بروز خسارت احتمالی جلوگیری کنید. وی با تخصصی که در این حوزه دارد خدماتی اعم از مشاوره قبل از تنظیم دادخواست یا اسناد تجاری، تنظیم لایحه را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. او هم چنین در تنظیم قراردادهای حقوقی، سابقه و تخصص قابل قبولی دارد.

سوابق وکیل
محمد رضاپزاده

محمد رضازاده

پایه یک دادگستری
سابقه:11 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09961696153
 • آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد. صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

سوابق وکیل
پرستو مومنی

پرستو مومنی

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09126779398
 • آدرس:

سرکار خانم پرستو مومنی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد که به طور تخصصی به کلیه پرونده های طلاق، خانواده، مهریه، انحصار وراثت، طلاق توافقی و غیره می پردازد.

سوابق وکیل
Zohra Mohammadabadi

زهره محمدآبادی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125435981
 • آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62 ، واحد 9

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل تهران در بین مردم شناخته شده است. ایشان مشاوره های تخصصی حقوقی را با بهترین راهکارها به مردم ارائه می دهد و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات حقوقی در پرونده ها می پردازد. خانم زهره محمد آبادی متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده نیز می باشد.

سوابق وکیل

با توجه به آمار جامعه و مشکلاتی از خانواده ها که روز به روز در حال افزایش است، وکیل خانواده در تهران وجود دارد که به طور تخصصی به انجام کلیه مشکلات و مسائل خانوادگی می پردازد. در واقع مشکلات خانوادگی همواره وجود داشته است که اگر به آن رسیدگی نشود، در طولانی مدت باعث مشکلات بیشتری می شود، به همین دلیل در چنین شرایطی نیاز به کمک بهترین وکیل خانواده در تهران است که صفر تا صد کار را به او بسپارید. یک وکیل خوب و حرفه ای که در زمینه خانواده فعالیت تخصصی دارد، به خوبی می تواند به بهترین شکل ممکن شرایط را به خوبی به پیش ببرد و در نهایت پرونده های حقوقی در زمینه های خانوادگی را به سرانجام برساند.

با توجه به اینکه ممکن است موضوعات مختلف حقوقی در زندگی هر شخصی به وجود آید، بنابراین بهتر است برای حل آن، به وکیلی که تخصص و مهارت در یکی از حوزه های حقوقی به نسبت سایر حوزه ها دارد مراجعه کرد به عنوان مثال اگر دچار مشکلات کیفری شده اید، بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند راهنما و مشاور شما در این زمینه باشد و اگر در زمینه ملکی مشکلاتی داشتید، می توانید از بهترین وکیل ملکی در تهران کمک بخواهید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونه بهترین وکیل خانواده در تهران را انتخاب کنیم؟

در مواقعی که مشکلات خانواده مانند طلاق، حضانت، نفقه و غیره که بیشترین موضوعات اختلافات خانواده می باشد سبب شده است که منجر به اختلال در زندگی شود و مشکلاتی را در این زمینه به وجود آید. در چنین شرایطی منطقی ترین حالت ممکن این است که واگذاری چنین پرونده هایی را که ممکن است زمانبر هم باشند، به یک وکیل خوب بسپاریم تا استرس و اضطراب کمتر شده و وکیل بتواند کمک های زیادی را به موکلینش داشته باشد. برای واگذاری پرونده های وکالتی به یک وکیل خوب نیاز است اما قبل از آن باید یک شناخت خوبی از وکلا داشته باشیم. برای شناخت از وکلا، نیاز است تا با جلسات مشاوره ای و ملاقات با وکیل، ویژگی های خوب یک وکیل را در نظر بگیریم.

ویژگی هایی که می توان با توجه به آن ها بهترین وکیل خانواده در تهران را شناسایی کرد این است که یک وکیل باید دانش کافی را در حوزه حقوق داشته باشد و نسبت به قوانین وکالتی و حقوقی تسلط کافی و کامل را داشته باشد. تخصص و تجربیات بالای وکیل خانواده در تهران سبب می شود تا مراحل انجام کار دادگاه و روند پرونده های حقوقی موکلین، به درستی به پیش رود. همچنین وکیل می تواند مدیریت درستی در رابطه با حل مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف داشته باشد.

بهترین وکیل تهران به تمامی موضوعات حقوقی اشراف کامل دارد و بهترین راهکارها و راه حل ها را به موکلین خود ارائه می دهد و در جلسات دادگاه و دادسرا به موقع حضور پیدا کرده و به موکلین خود کمک های بسیار زیادی را در این راستا دارد. داشتن تمامی این ویژگی ها سبب می شود تا بتوان به یک وکیل اعتماد کرد و پرونده هایی که در حوزه موضوعات خانوادگی هستند را به وکیل مورد نظر سپرد.

وکیل خانواده در تهران

پارامتر های مهم برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران

پارامترهایی وجود دارد که جزو مهم ترین پارامترهایی هستند که با رعایت آن ها می توان یک وکیل خوب و حرفه ای را برای پرونده حقوقی انتخاب کرد تا در آینده با مشکلاتی مواجه نشده و بتوانید به وکیل انتخابی خود اعتماد کنید. با توجه به این پارامتر ها می توانید انتخابی درست و منطقی را داشته باشید. نکته ی حائز اهمیت این است که در انتخاب وکیل برای پرونده حقوقی خود نباید عجولانه عمل کنید و زمان لازم و کافی را باید برای انجام این کار بگذارید:

 1. یک وکیل خوب و حرفه ای باید توانایی دفاع از موکلش را داشته باشد. دفاعیات خوب از نوع بیان خوب و بیان قوی نشات می گیرد و وکیلی که می تواند به خوبی صحبت کند و بیان خوبی داشته باشد قطعا در دادگاه هم دفاعیات خوبی را به همراه خواهد داشت.
 2. تخصص و مهارت بالای یک وکیل می تواند اعتماد و اطمینان مراجعه کننده را برای سپردن پرونده به وکیل را ایجاد نماید.
 3. سوابق کاری و نمونه پرونده های موق وکیل در ایجاد نتایج و اعتماد به او بیشتر خواهد شد.
 4. اخلاقیات و نحوه ارتباط وکیل با مراجعین و موکلین خیلی تاثیر دارد زیرا این ویژگی در مرور زمان برای موکل پر اهمیت خواهد بود.
 5. پیگیری ها و بررسی های وکیل برای پرونده سبب می شود تا روال کاری پرونده حقوقی در شرایط خوب و استانداری برقرار شود.
 6. تسلط کامل به قوانین مربوط به دعاوی خانواده و بروز بودن اطلاعات در روند انجام کار پرونده تاثیرات مثبت دارد.
 7. سن و جنسیت وکیل تاثیری در روند انجام کار و یا نتایج پرونده نخواهد داشت.
 8. برای شناخت وکیل، باید از افراد قابل اعتماد پرس و جو های کافی را انجام دهید و یا از مجلات حقوقی مانند مستر وکیل کمک بخواهید.
 9. رازداری و امانتداری از جمله ویژگی هایی است که باید یک وکیل داشته باشد.

نمونه موضوعات مهم در دعاوی خانواده

وکیلی که در دعاوی خانواده مشغول به فعالیت می باشد در موضوعات زیر باید تخصص و مهارت بالایی داشته باشد، بنابراین به مهم ترین موضوعات مربوط به دعاوی خانواده که بیشترین درخواست برای وکلا را هم دارند، اشاره می کنیم:

 1. نفقه: این موضوع در دعاوی خانواده جزو موارد تخصصی می باشد که نیاز به تسلط کافی در قوانین آن و دفاعیات بسیار محکمی از جانب وکیل خواهد داشت. در صورت عدم آگاهی زن از قوانین مربوط به نفقه، حق و حقوق زن پایمال خواهد شد و نمی تواند نفقه خود را دریافت کند.
 2. مهریه: مهریه یکی از موضوعات مهمی است که در پرونده های خانواده، زیاد به آن پرداخته می شود. وکیل با اشراف بر قوانین کامل مربوط به مهریه و اجرای مطالبه مهریه تا توقیف اموال او، می تواند مهریه زن را به او بدهد.
 3. طلاق: رایج ترین پرونده ها در دادگاه در خصوص طلاق می باشد و باید آن را به بهترین وکیل طلاق در تهران واگذار کرد. به طورکلی حضور وکیل در این نوع از پرونده ها بسیار مهم می باشد، بنابراین وکیل باید سابقه خوبی در خصوص سایر موضوعات طلاق داشته باشد.
 4. حضانت: این موضوع از دیگر موضوعات مهم در دعاوی خانواده می باشد و واگذاری حضانت و یا سلب آن، نیاز به تخصص و تجربه بالایی در این زمینه است. حضور یک وکیل و واگذاری پرونده های حضانت به وکیل، می تواند سبب درصد موفقیت پرونده های حضانت شود.
 5. تمکین: در این موضوع از دعاوی خانواده، اگر که مرد این حق را از همسرش دریغ کند، وکیل می تواند با تسلط بر قوانین حقوقی و اجرای طرح صحیح تمکین، حق موکلش را یگیرد.

هزینه وکیل خانواده در تهران

وکلای زیادی در تهران مشغول به فعالیت هستند که در دعاوی مختلفی تبحر و تخصص بالایی دارند. بهترین وکلای خانواده را می توانید با اندکی تحقیق و با استفاده از منابع معتبر، پیدا کنید و به آن ها اطمینان نمایید اما پیش از انتخاب وکیل، دغدغه ای که برای هر شخص به وجود می آید این است که هزینه حق الوکاله وکلای تهران چقدر است و آیا توانایی پرداخت این هزینه را دارم!

هزینه وکلا برای هر پرونده ای متفاوت است و میزان هزینه وکلا، بستگی به میزان سختی آن پرونده دارد حتی برخی پرونده ها هستند که نیاز به زمان زیادی برای انجام دارند و وکلا، با بررسی تمامی این موارد، میزان حق الوکاله را تعیین می نمایند.

هزینه وکیل خانواده در تهران

کلام آخر

یکی از موضوعاتی که خیلی به آن پرداخته می شود، موضوعات خانوادگی است که امروزه اینچنین پرونده هایی در دادگاه ها زیاد دیده می شود بنابراین وکلایی در تهران وجود دارند که به رسیدگی به چنین موضوعاتی می پردازند و به دلیل تسلط و تجربیاتی که در این زمینه دارند، می توانند پرونده حقوقی را در مدت زمان محدودی به پیش ببرند و به سرانجام برسانند.

یه دلیل حساسیت هایی که این پرونده ها دارند، بنابراین بهتر است از بهترین وکیل خانواده در تهران کمک بخواهید و به طور کلی صفر تا صد امور حقوقی را به آن ها واگذار نمایید. یک وکیل در پرونده های حقوقی خصوصا موضوعات خانواده و طلاق، نقش بسیار پررنگ و مهمی را به عهده دارد و می تواند بیشتر مشکلات را حل نماید و به موکلش در جهت حفظ آرامش او کمک کند. مزیت هایی که در اخذ یک وکیل برای کلیه پرونده های حقوقی وجود دارد سبب انجام کار به صورت درست و قانونی شده و در بیشتر مواقع سبب موفقیت در پرونده خواهد شد البته در چنین مواقعی تنها وکلایی که دارای سوابق کاری خوب و درخشانی هستند و از تجربیات خوبی برخوردار هستند، می توانند سبب موفقیت و به پیروزی رساندن پرونده شوند. در این مقاله می توانید با لیستی از بهترین وکلای خانواده در تهران آشنا شوید و سپس کلیه امور خانوادگی خود را به آن ها بسپارید. این وکلا دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی در انجام کلیه دعاوی حقوقی خصوصا خانواده هستند و به شما کمک می کنند تا در مدت زمان کمتری به حق و حقوق خود برسید.

4.6/5 - (8 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

یک نظر

 1. محترم گرامی …. کار قابلمندی با حق الوکاله حد اقل چهار میلیارد تومان در بندر عباس در انتظار امر وکالت است … درصورت تمایل ایمیل و رسانه هائی که حضور دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا