تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای کیفری در تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09120910272
 • آدرس:

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است. برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

سوابق وکیل
دکتر سعید اکرادی

دکتر سعید اکرادی

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09122649388
 • آدرس: کرج، نبش میدان نبوت، طبقه فوقانی بانک ملت، مجتمع هیراد، واحد 305

جناب دکتر سعید اکرادی از وکلای با سابقه و پایه یک دادگستری و نویسنده ۱۷ جلد کتب و مقالات حقوقی و دارای دکتری تخصصی حقوق و سابقه تحصیل در دانشگاه کویین مری لندن (۲۶ مین دانشگاه جهان در زمینه حقوق) و دانشگاه علامه طباطبایی هستند. همچنین ایشان رتبه ۵ کانون وکلا، قبولی در آزمون قضاوت با رتبه ۳۳ کشور (مرحله تشریحی)، رتبه یک کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سابقه وکالت بیش از ده سال و سابقه چندین سال تدریس در دانشگاه های تهران و کرج را در کارنامه دارند.

سوابق وکیل
هدی-سبحانی

هدی سبحانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق
 • شماره تماس: 09125099597
 • آدرس: بلوار اندرزگو -خ سليماني غربي-ك قوام

پژوهشگر دكتري حقوق جزا و جرم شناسي؛ مشاور حقوقي شركت ها (تجاري)؛ ؛وكيل پايه يك دادگستري از كانون وكلاي دادگستري

سوابق وکیل
محمد رضاپزاده

محمد رضازاده

پایه یک دادگستری
سابقه:11 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09961696153
 • آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد. صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

سوابق وکیل
بهزاد محمدی نسب

بهزاد محمدی نسب

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09126657189
 • آدرس: تهران، منطقه 14، جنب مجتمع قضایی شهید محلاتی و مجتمع دادگاه های خانواده یک، خیابان ده حقی، نبش نبرد جنوبی، پلاک 246، طبقه 4

آقای بهزاد محمدی نسب یکی از بهترین و برجسته ترین وکلای پایه یک دادگستری، در تهران فعالیت می کنند. وی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد از ویژگی های شاخص او می توان به جدیت در کار توام با صبر و حوصله، پیگیری مداوم و مستمر و صداقت کاری اشاره کرد به گونه ای که الویت نخست ایشان حل مشکل موکلین و مراجعین می باشد. دفتر ایشان با همکاری مجموعه و تیم حقوقی قوی از وکلای متخصص از هر حوزه اعم ازحقوقی،کیفری ،ثبتی ،دیوان عدالت اداری به ارائه خدمات حقوقی بصورت تخصصی به هموطنان می پردازد.

سوابق وکیل
دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121305919
 • آدرس: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک 35 واحد 20

دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند با تیمی مجرب سالیان سال در شمیرانات تهران نیاوران اقدام به فعالیت در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و قبول و انجام انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور می باشد. از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک و تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود.

سوابق وکیل
Zohra Mohammadabadi

زهره محمدآبادی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125435981
 • آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62 ، واحد 9

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل تهران در بین مردم شناخته شده است. ایشان مشاوره های تخصصی حقوقی را با بهترین راهکارها به مردم ارائه می دهد و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات حقوقی در پرونده ها می پردازد. خانم زهره محمد آبادی متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده نیز می باشد.

سوابق وکیل

بهترین وکیل کیفری در تهران به عنوان یک پشتوانه قوی در پرونده های وکالتی محسوب می شود و تا انتها در کنار موکلش خواهد بود و تمامی جلسات دادگاه را به موقع حضور پیدا کرده و دفاعیات بسیار قوی را با کمک ادله های موجود انجام می دهد. پرونده های کیفری به دلیل تخصصی بودنشان باید به بهترین وکیل تهران سپرده شود تا آرامش خیال و آسودگی از جهت انجام کارها تضمین شود.

مواجه شدن با موضوعات و جرائم کیفری ممکن است برای هر کسی در طول زندگی اش اتفاق بیفتد. موضوعات کیفری شامل سرقت، قتل عمد و غیر عمد، تصادفات رانندگی، کلاهبرداری و غیره می باشد مثلا در مواقع تصادفات رانندگی می توان از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران استفاده کرد. پیچیدگی و حساسیت موضوعات کیفری بسیار زیاد است و در این شرایط نیاز به وکیلی حاذق و متبحر الزامی است تا با بهره گیری از دانش و اطلاعاتش بتوان راهنمایی و مشورت خواست.

جهت هرگونه مشکل در زمینه های مختلف حقوقی مانند خانواده یا ملکی می توانید به بهترین وکیل ملکی در تهران یا بهترین وکیل خانواده در تهران مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل کیفری کیست؟

در هنگام مشکلات و روبرو شدن با امور حقوقی، تنها فرد قابل اعتماد، یک وکیل متخصص و کاربلد است که با توجه به پرونده های حقوقی، رسیدگی های لازمه را انجام می دهد و مشاوره های تخصصی را در این زمینه ارائه می دهد. یک وکیل حقوقی به عنوان نماینده و نایب یک شخص دیگر انتخاب می شود و به موجب عقد قرارداد وکالتی، وظایف اش را انجام می دهد. یک وکیل کیفری باید پروانه وکالتی داشته باشد و تحصیلات دانشگاهی را در این زمینه گذرانده باشد.

به طور کلی وکلا موظف هستند تا هنگامی که مسئولیت پرونده ای را برعهده می گیرند، آن را به بهترین شکل انجام دهند و تنها منافع مالی برایشان مهم نبوده باشد. انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای تاثیر بسیار مثبتی در روند اجرایی پرونده داشته و درصد موفقیت در آن بیشتر خواهد بود.

یک وکیل کیفری خوب و باتجربه، با بهره گیری از سوابق و تجربیات خود، به موقع از ماده ها و تبصره ها استفاده کرده و در جهت نتایج مثبت پرونده در چارچوب قوانین تلاش می کند.

وظایف بهترین وکیل کیفری در تهران چیست؟

بهترین وکیل کیفری در تهران در مقابل پرونده هایی که برعهده می گیرد، وظایفی را برعهده دارد که این وظایف به طور کامل باید در وکالت نامه نوشته شود و بین وکیل و موکل انجام شود. در ادامه وظایف های یک وکیل کیفری را به طور کامل شرح می دهیم:

 • یک وکیل کیفری باید نظارت کامل بر روند انجام کار داشته باشد و پرونده را به طور کامل بررسی نماید تا بتواند جزئیات و مشکلات آن را به خوبی بداند و سپس مدیریت نماید.
 • ثبت شکواییه، فرجام خواهی، اعاده دادرسی، شرکت در جلسات و غیره همگی جزو وظایف بهترین وکیل کیفری در تهران هستند که باید به درستی انجام شود.
 • وکیل وظیفه دارد تا با ارائه راهکارها و راه حل هایی که سبب می شود که پرونده را با نتایج قابل قبولی مواجه سازد، تلاش خود را کند.
 • وکیل موظف است تا مشاوره های تخصصی و مفیدی را برای موکلین خود داشته باشد و گزارش کار در خصوص انجام کار وکالتی را به موکلش ارائه دهد.
 • یک وکیل باید اطلاعات حقوقی اش را بروز کند تا از رقبایش عقب نماند.
 • وکیل باید اخلاق مدار باشد و با موکلین و یا مراجعین خود، همدلی و همدردی داشته باشد.
 • وکیل موظف است تا تعهد کاری داشته باشد و مسئولیت پذیر باشد.
 • یک وکیل باید به موقع در جلسات دادگاه و دادسرا حاضر باشد و بهترین و مفید ترین دفاعیات را انجام دهد.
 • یک وکیل خوب و حرفه ای باید دانش و اطلاعات حقوقی خود را بالا ببرد و برای بهتر بودن خود تلاش حاصل نماید.

وکیل کیفری در تهران

چگونه می توان یک وکیل کیفری خوب را پیدا کرد؟

بهترین وکیل کیفری در تهران همیشه مشورت و راهنمایی خواستن از وکیل کیفری در تهران که در حوزه کیفری تخصص دارد، پرونده های کیفری را به سمت و  سوی موفقیت و رشد به پیش می برد. اکثریت پرونده هایی که به وکیل سپرده می شود معمولا با موفقیت همراه خواهد بود، وکیل کیفری در تهران بنابراین انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای جزو دغدغه های هر کسی خواهد بود و باید زمان لازمه برای انتخاب وکیل به درستی وکیل کیفری در تهران انجام شود. برای پیدا کردن بهترین وکیل کیفری در تهران، در ابتدا باید از افراد قابل اعتماد جستجوهای لازمه را انجام داد. همچنین سایت وکیل کیفری در تهران ها و مجلات حقوقی معتبری مانند مستر وکیل وجود دارند که می توان وکلای خوب و حرفه ای را در این سایت ها بیشتر شناخت و به آن ها اعتماد کرد.

موسسه های حقوقی مختلفی هم هستند که سالها به کار در زمینه وکالت مشغول می باشند و می توانند با توجه به مشکلات پرونده و شرایط موکل، وکلای متخصصی را پیشنهاد دهند. به طور کلی انتخاب وکلای حرفه ای جزو مواردی است که باید زمان لازمه را برای آن ها در نظر گرفت و حساسیت های خاصی را برای آن ها داشت زیرا اگر در همان مراحل اولیه، انتخاب وکیل به درستی انجام شود تا انتهای پرونده به خوبی پیش خواهد رفت و همه ی اصول کاری پرونده به درستی انجام می پذیرد.

قبل از توضیح در این خصوص که وظایف وکیل کیفری چیست و چگونه می توان به لیست و شماره تلفن وکلای کیفری دسترسی یافت، ضروری است تا بگوییم که وکیل کیفری کیست​. برای این امر، ابتدا باید، دو کلمه وکیل و کیفری را به طور جداگانه و از منظر حقوقی، بررسی کنیم.

وکیل در معنای عام یا وکیل مدنی، نایب و نماینده شخص دیگر، به موجب عقد وکالت، برای انجام امور مورد نظر موکل است و در عرف، هر شخصی که از دیگری، دارای وکالت نامه رسمی و محضری باشد، وکیل شخص اعطا کننده وکالت، محسوب می گردد.

وکیل در معنای خاص، یا وکیل دادگستری، به اشخاص دارای پروانه وکالت گفته می شود که پس از تحصیلات در رشته حقوق، قبولی در آزمون وکالت، گذراندن دوره کارآموزی و قبولی در آزمون هایی نظیر آزمون اختبار، موفق به اخذ پروانه وکالت شده و می توانند، بر خلاف وکلای مدنی، به نیابت از موکل، اقدام به ثبت دادخواست و شکواییه نموده، در محاکم دادگستری، حضور یافته و به دفاع از موکل، در پرونده های با موضوعات حقوقی و کیفری بپردازند.

در توضیح مفهوم لغت کیفری در عالم حقوق نیز باید گفت، مباحث و موضوعات مطروحه در دادگاه ها، در یک دسته بندی کلی، به موضوعات حقوقی، نظیر مطالبه وجه، طلاق، حضانت، مطالبه خسارت، الزام به ایفای تعهد و انتقال سند رسمی و موضوعات کیفری، نظیر جرایم کلاهبرداری، سرقت، قتل، و… تقسیم می شوند. برای بررسی موضوعات حقوقی در دادگاه، خواهان یا وکیل او، باید اقدام به ثبت دادخواست کرده و برای بررسی موضوعات کیفری در محکمه، شاکی یا وکیل او باید، اقدام به ثبت شکواییه از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نمایند.

هزینه وکیل کیفری در تهران

وکلای کیفری بابت هر پرونده ی کیفری، قطعا حق الوکاله را دریافت می کنند. اما اولین سوالی که برای هر شخصی که دچار مشکلات کیفری می شود این است که هزینه ی حق الوکاله وکلای کیفری در تهران چقدر است! یک حق الوکاله ثابت را نمی توان برای وکیل کیفری در تهران درنظر گرفت زیرا تعیین حق الوکاله با توجه به سختی و پیچیدگی پرونده مشخص می شود. همچنین معمولا هزینه وکلای کلان شهرها مانند تهران به نسبت شهر های کوچک بیشتر است و طبیعی است که میزان حق الوکاله ی وکلای کیفری در تهران به نسبت شهر های دیگر قدری افزایش داشته باشد.

به طور کلی یک وکیل کیفری در تهران پیش از تعیین حق الوکاله خود، به بررسی جزییات پرونده می پردازد و سپس حق الوکاله اش را به موکلش اعلام می دارد.

وکیل کیفری در تهران

کلام آخر

اهمیت پرونده های کیفری بسیار زیاد است زیرا با جان، مال، آبرو و حیثیت افراد سر و کار دارد و از آنجایی که دعاوی کیفری، فقط یکبار در دادگاه مورد بررسی قرار می گیرد، بنابراین زمانی که حکم نهایی دادگاه صادر می شود، امکان شکایت مجدد دیگر وجود ندارد، بنابراین پرونده های کیفری از این جهت مهم است زیرا که حق و حقوق تضییع شده افراد دیگر باز نمی گردد. زمانی که از بهترین وکیل کیفری در تهران در این شرایط استفاده شود، می توان به این اطمینان رسید که پرونده با نتایج قابل قبولی مواجه خواهد شد.

یکی دیگر از مزیت های مهم جهت اخذ وکیل در پرونده های کیفری این است که، موکل به هنگام اخذ وکیل برای پرونده کیفری، به آسودگی خاطر رسیده و اطمینان دارد که این امور را به کسی واگذار کرده است که تجریبات بالایی در این زمینه داشته و می توان به او اعتماد و اطمینان کرد. در این مقاله می توانید از تجربیات بهترین وکلای کیفری در تهران بهره مند شوید و از آن ها برای به نتایج رساندن پرونده های کیفری و دیگر امور حقوقی، استفاده کنید.

4.5/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا