تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای کیفری در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09178002693
 • آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

سوابق وکیل
آمنه غلامی

آمنه غلامی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09176003586
 • آدرس: شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، پلاک 261

سرکار خانم آمنه غلامی، وکیل پایه یک دادگستری در استان فارس می باشد. ایشان : عضو سامانه جامع داوری متخصص در تنظیم انواع قراردادها کارشناس روانشناسی بالینی و مشاور خانواده عضو انجمن روانشناسان بین المللی جهت خرید ملک در شیراز از ابتدا تا انتها و تنظیم قرارداد و دریافت سند و..... با ما یک معامله امن و دور از هرگونه خطرات انجام دهید.

سوابق وکیل
اشرف پورعمران

اشرف پورعمران

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09171284350
 • آدرس: شیراز،چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد، ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین 14 سال سابقه کار در شیراز فعالیت می کند. خانم پور عمران دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی نیز می باشد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
سپیده-غلامی

سپیده غلامی

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، ملکی
 • شماره تماس: 09177012723
 • آدرس: شیراز فرهنگ شهر بعد از کوچه ۳۳ ساختمان ۳۸ طبقه دوم واحد ۵

خانم سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و داور رسمی سامانه جامع داوری ایران با صبوری و درایت کامل بهترین راه حل قانونی را برای موکلین خود پیشنهاد داده و از جمله بهترین وکلای پایه یک دادگستری و با داشتن سابقه چندین ساله وکالت در پرونده های مختلف ومتنوع و درطی سالهای اخیر، موفق ترین نتیجه را با آمار رضایتمندی نود درصدی موکلین بدست آورده است .

سوابق وکیل
راحله کیانی

راحله کیانی

پایه یک دادگستری
سابقه:13 سال
 • تخصص: حقوقی، قرارداد، کیفری
 • شماره تماس: 09171047077
 • آدرس: شیراز خیابان قصردشت نرسیده به چهار راه ملاصدرا نبش کوچه ۲۴طبقه دوم بانک پاسارگاد واحد ۵

خانم راحله کیانی در رده بهترین وکیل شیراز از لحاظ تجربه و بالاترین میزان اخذ پرونده در استان فارس و شهر شیراز و سوابق کاری در زمینه های مختلف وکیل بانک ها و موسسات مالی و اعتباری وکیل شرکت ها و هلدینگ های مطرح و همچنین در زمینه موضوعات و پرونده های در صلاحیت دادگاه انقلاب کیفری استان دارای تبحر بوده در خصوص پرونده های مطروحه در پلیس فتا جرایم سایبری و پلیس امنیت فضای مجازی رفع توقیف حسابهای اشخاص از سوی پلیس فتا در استان فارس و همچنین سایر موضوعات مربوط به حوزه پلیس فتا در سریع ترین زمان ممکن و با دقت و با معلومات لازم درآن حوزه عملکرد بسیار عالی دارد همچنین ایشان در زمینه پرونده های مواد مخدر از جمله نگهداری حمل خرید و فروش و... در زمینه پرونده های قصور پزشکی و پرونده های کیفری

سوابق وکیل

امروزه آمار ارتکاب جرائم کیفری افزایش پیدا کرده است، جرائم کیفری در رده جرم های حساس و پیچیده به شمار می روند، با توجه به اینکه این نوع جرایم باعث از بین رفتن امنیت جامعه می گردند به همین دلیل در اغلب موارد مجازات سنگینی برای آن ها در نظر گرفته می شود. برای رسیدگی و پیگیری به پرونده های کیفری اخذ بهترین وکیل کیفری در شیراز ضروری می باشد، با اخذ بهترین وکیل کیفری بدون تردید می توانید پرونده کیفری را به سمت نتایج موفقیت آمیز سوق دهید. برای جستجوی بهترین وکیل کیفری می توانید به لیست بهترین وکیل شیراز مراجعه کنید، در این لیست نام وکلا به همراه سایر اطلاعات مورد نیاز درج شده است، با توجه به میزان بودجه و متناسب با نیازتان می توانید بهترین وکیل را از لیست بهترین وکلای شیراز انتخاب کنید.

پرونده های کیفری مشمول موضوعات مختلفی نظیر مواد مخدر، کلاهبرداری و… می شوند، بهترین وکلای کیفری در شیراز باید نسبت به موضوعات مختلف دعاوی کیفری اطلاعات کافی را داشته باشند. با توجه به افزایش جرایمی نظیر مواد مخدر و کلاهبرداری امروزه اغلب وکلای کیفری خدمات وکالتی خود را در خصوص این پرونده ها ارائه می دهند، قابل ذکر است، بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز و بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز جزو وکلایی هستند که تسلط و دانش لازم را در خصوص این نوع پرونده های کیفری دارند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کیفری در شیراز چه کسی است؟

وکیل کیفری جزو وکلای پایه یک دادگستری می باشد، وکیل کیفری باید دارای پروانه وکالت باشد و تخصص لازم را در زمینه حل و فصل پرونده های کیفری داشته باشد. با توجه به اینکه دعاوی کیفری ارتباط زیادی با جان، آبرو و اموال افراد دارند به همین دلیل مجازات های سنگینی برای این نوع پرونده ها در نظر گرفته می شود، در نتیجه وکیل کیفری باید بتواند در جلسه دادگاه از موکل خود دفاع کند به همین دلیل وکیل کیفری باید مهارت لازم را برای پیگیری هر چه سریع تر پرونده کیفری داشته باشد.

بهترین وکیل کیفری در شیراز باید بتواند پرونده کیفری موکل خود را به صورت دقیق بررسی کند، علاوه بر این وکیل باید توانایی پیش بینی نتیجه دادرسی پرونده را داشته باشد. بهترین وکیل کیفری می تواند با توجه به تجربه و مهارتی که دارد شواهد و مدارکی را به دادگاه برای اثبات بی گناهی موکل خود و کاهش مجازات یا تقلیل جرم ارائه دهد.

بهترین وکیل کیفری در شیراز چه کسی است؟

موضوعات دعاوی کیفری چیست؟

موضوعات دعاوی کیفری مختلف هستند، به همین دلیل بهتر است وکیلی را برای رسیدگی به پرونده کیفری انتخاب کنید که مجرب باشد، علاوه بر این وکیل باید دانش و تسلط لازم را در زمینه قوانین کیفری و… داشته باشد.

انواع موضوعات دعاوی کیفری عبارتند از:

 1. مواد مخدر
 2. قتل غیر عمد و قتل عمد
 3. دیه
 4. توهین
 5. قصاص
 6. سرقت
 7. کلاهبرداری
 8. خیانت در امانت
 9. رابطه نامشروع
 10. سرقت مسلحانه
 11. ایجاد مزاحمت برای بانوان
 12. جرایم سیاسی
 13. انواع جعل
 14. اخاذی
 15. اسید پاشی
 16. رباخواری
 17. توهین به مقدسات
 18. تجاوز
 19. آدم ربایی
 20. جاسوسی
 21. جرایم عمد و غیر عمد پزشکی
 22. محاربه
 23. جرایم علیه اشخاص و اطفال و…

بررسی انواع دعاوی کیفری و نحوه رسیدگی به آن ها

دعاوی کیفری به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

1. جرایم علیه اشخاص: 

این نوع جرایم مربوط به خود فرد یا اعضای بدن وی می شوند، از انواع جرایم علیه اشخاص می توان به ضرب و جرح، سقط جنین، افترا، قتل و… اشاره کرد.

2. جرایم علیه اموال:

این نوع جرایم کیفری به صورت مستقیم با اموال فرد در ارتباط می باشند، از انواع جرایم علیه اموال می توان به سرقت، کلاهبرداری و… اشاره کرد.

نحوه رسیدگی به دعاوی کیفری با توجه به موضوع پرونده انجام می شود، به این نوع دعاوی در دادگاه های زیر رسیدگی می شود:

 1. دادگاه نوجوانان
 2. دادگاه اطفال
 3. دادگاه کیفری یک
 4. دادگاه کیفری دو
 5. دادگاه انقلاب
 6. دادگاه نظامی

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در شیراز چیست؟

از مهم ترین ویژگی هایی که بهترین وکیل کیفری در شیراز باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل کیفری باید دارای تسلط کافی بر کلیه موضوعات مرتبط به دعاوی کیفری باشد، علاوه بر این وکیل باید درباره قوانین جدید مربوط به پرونده های کیفری اطلاعات لازم را داشته باشد.
 2. بهترین وکیل کیفری در شیراز در زمینه جرم شناسی باید تجربه لازم را داشته باشد، علاوه بر این، وکیل کیفری باید در زمینه جرم شناسی فعالیت داشته باشد.
 3. وقت شناسی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری است.
 4. وکیل کیفری باید عادل باشد.
 5. یک وکیل خوب کیفری باید بر روانشناسی فردی تسلط لازم را داشته باشد.

چرا برای پیگیری دعاوی کیفری به بهترین وکیل کیفری نیاز داریم؟

افرادی که مرتکب هر یک از دعاوی کیفری می شوند می توانند برای رسیدگی به پرونده از بهترین وکیل کیفری در شیراز تقاضای کمک و مشاوره نمایند. با اخذ بهترین وکیل کیفری، موکل می تواند با خیالی آسوده پیگیری پرونده را به وی بسپارد، شایان ذکر است اگر خود فرد اقدام به پیگیری پرونده کیفری در دادگاه نماید ممکن است به دلیل عدم آگاهی و اطلاعات لازم اشتباهات زیادی را در روند پیگیری پرونده کیفری انجام دهد، در این صورت امکان تعیین مجازات بسیار سنگین و غیر قابل جبران از سوی قاضی برای مجرم وجود دارد. در نتیجه اخذ بهترین وکیل کیفری در شیراز برای پیگیری این نوع پرونده ها ضروری است.

بررسی تفاوت دعاوی کیفری و حقوقی

دعاوی کیفری و حقوقی با یکدیگر تفاوت هایی دارند، بهتر است هر فردی در مورد تفاوت این نوع دعاوی اطلاعات لازم را داشته باشد. از مهم ترین انواع تفاوت دعاوی کیفری و حقوقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. در روند پیگیری دعاوی حقوقی هر اتفاقی که برای طرفین پرونده در دادگاه بیفتد، مجازاتی برای آن ها در نظر گرفته نمی شود. ممکن است در دعاوی حقوقی ملزم به پرداخت وجه یا مالی شوید، بهتر است بدانید که پرداخت وجه یا مال جزو مجازات به شمار نمی روند.
 2. در دعاوی کیفری، موضوع اصلی پرونده وقوع یک جرم می باشد که اگر وقوع جرم ثابت شود بدون تردید، مجرم مجازات خواهد شد. مجازاتی که برای این نوع پرونده ها در نظر گرفته می شود شامل حبس، جریمه نقدی، مجازات های بدنی و… می شود.
 3. اگر فردی در دعاوی کیفری، مجرم شناخته شود و از بی گناهی خود نیز اطمینان داشته باشد، باز هم فرد برای حضور در دادگاه باید از بهترین وکیل کیفری در شیراز کمک بگیرد. بهترین وکیل کیفری در جلسات دادگاه می تواند از موکل خود به بهترین شکل دفاع کند.
 4. اگر شما در پرونده های کیفری شاکی هستید، بدون تردید اخذ یک وکیل باتجربه و متخصص برای رسیدگی به پرونده تان ضروری است.

مهم ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در شیراز چیست؟

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. طرح دعاوی کیفری:

بهترین وکیل کیفری در شیراز باید به نیابت از موکل خود، طرح دعاوی کیفری را ارائه دهد. وکیل باید توانایی تنظیم شکواییه های قانونی را داشته باشد.

2. دفاع از موکل:

وکیل کیفری وظیفه دفاع از موکل خود را در دادگاه برعهده دارد، وکیل باید برای دفاع از موکل خود تخصص و اطلاعات لازم را درباره قوانین مرتبط به پرونده های کیفری داشته باشد. وکیل کیفری باید بتواند مستندات دفاعی را به بهترین شکل تنظیم نماید و این نوع مستندات را برای دفاع از موکلش در جلسه دادگاه ارائه دهد.

3. اثبات نمودن بی گناهی متهم:

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در شیراز می توان به اثبات بی گناهی متهم اشاره کرد. در صورتی که موکل بی گناه است و وکیل اطمینان لازم را در مورد بی گناهی وی دارد، باید بتواند در جلسات دادگاه توانایی بی گناهی موکل خود را ثابت کند، در این صورت وکیل می تواند از تحمیل هرگونه مجازات ناعادلانه به موکل خود پیشگیری کند.

4. ارائه شواهد و مدارک لازم به دادگاه:

وکیل کیفری باید شواهد و مدارک لازم را برای دفاع به موکل خود به دادگاه ارائه دهد.

5. ارائه مشاوره حقوقی:

یکی از مهم ترین وظایف وکیل کیفری ارائه مشاوره حقوقی به موکل است، در طی جلسه مشاوره وکیل باید آگاهی و مشاوره لازم را در زمینه قوانین و حقوق مربوط به دعاوی کیفری دهد.

6. حضور در جلسه دادگاه:

حضور مداوم وکیل در جلسات دادگاه جزو مهم ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در شیراز است، وکیل با حضور به موقع در جلسه دادگاه می تواند از حق و حقوق موکل خود دفاع کند.

7. انجام مذاکره با طرفین دعاوی:

بهترین وکیل کیفری در شیراز باید توانایی برقراری صلح و توافق را در بین طرفین پرونده داشته باشد، علاوه بر این در برخی از موارد وکیل باید با دادستان یا شاکی توانایی انجام مذاکره را داشته باشد، در این صورت می تواند بهترین نتایج را برای موکلش بدست آورد.

8. نظارت بر مراحل دادرسی:

یکی دیگر از مهم ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در شیراز نظارت بر مراحل دادرسی دعاوی کیفری می باشد.

وظایف بهترین وکیل کیفری در شیراز

نحوه پیدا کردن بهترین وکیل کیفری در شیراز

امروزه وکلای زیادی در زمینه دعاوی کیفری فعالیت دارند، به همین دلیل پیدا کردن بهترین وکیل کیفری در شیراز تا حدودی دشوار است. برای پیدا کردن بهترین وکلای کیفری در شیراز می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

 1. از افرادی که برای حل و فصل پرونده های کیفری نظیر سرقت، کلاهبرداری و… از وکیل کمک گرفته اند، می توانید مشاوره لازم را بگیرید.
 2. با جستجو در لیست بهترین وکیل کیفری در شیراز در وب سایت های معتبر می توانید با توجه به میزان بودجه، نوع پرونده و… مناسب ترین وکیل را پیدا کنید. در این وب سایت ها لیست وکلا به همراه شماره تماس آن ها، تخصص و… درج شده است.

13 نکته طلایی برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در شیراز

اگر تمایل به اخذ بهترین وکیل کیفری در شیراز دارید، بهتر است در زمان انتخاب وکیل موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

 1. داشتن مهارت اجتماعی بالا
 2. توانایی قدرت تحلیل و داوری
 3. داشتن مهارت در زمینه انجام تحقیقات
 4. داشتن روحیه شکست ناپذیری
 5. درک دقیق پرونده کیفری
 6. داشتن تسلط به قوانین کیفری
 7. سوابق کاری و میزان تحصیلات وکیل
 8. تعداد پرونده های کیفری انجام شده توسط وکیل ( در زمان بررسی تعداد پرونده ها به درصد موفقیت وکیل توجه داشته باشید.)
 9. میزان سواد علمی وکیل
 10. پیگیر بودن و فعال بودن وکیل
 11. فعالیت تخصصی وکیل روی دعاوی کیفری مختلف
 12. توانایی تحلیل پرونده
 13. ظاهر آراسته

حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در شیراز چقدر است؟

در زمان انتخاب بهترین وکیل در شیراز، باید به میزان حق الوکاله نیز توجه داشته باشید. با توجه به اینکه پرونده های کیفری جزو پرونده های پیچیده و چالش برانگیز به شمار می روند، به همین دلیل نمی توان هزینه ثابتی را برای اخذ وکیل کیفری تعیین کرد. از مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. میزان تخصص و دانش وکیل
 2. موضوع پرونده
 3. میزان پیچیدگی و دشواری پرونده
 4. موقعیت جغرافیایی دفتر یا موسسه وکالت
 5. سوابق وکیل کیفری
 6. میزان تحصیلات وکیل

هزینه وکیل برای تنظیم شکایت کیفری چقدر است؟

اگر شما شاکی دعاوی کیفری هستید، بهتر است بدانید که برای ارائه شکایت کیفری به دادگاه باید حق الوکاله را مطابق با تعرفه ها و نوع شکایت پرداخت کنید. شایان ذکر است، میزان حق الوکاله باید با توجه به توافق بین طرفین تعیین شود، علاوه بر این میزان دستمزد بهترین وکیل کیفری در شیراز باید در قرارداد وکالتی ذکر گردد.

آیا هزینه وکیل کیفری را می توان به طور اقساط پرداخت کرد؟

در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم، در برخی از شرایط قسطی پرداخت کردن حق الوکاله وکیل امکان پذیر است. یکی از مهم ترین شرایط قسطی کردن حق الوکاله توافق بین موکل و وکیل است، وکیل و موکل باید با یکدیگر به این توافق برسند که حق الوکاله در پایان کار و به شکل قسطی واریز گردد. شایان ذکر است، مبلغی از حق الوکاله باید قبل از شروع کار وکیل و بعد از تنظیم قرارداد توسط موکل پرداخت شود. اگر وکیل بعد از پیگیری های لازم به نتیجه رضایت بخشی نرسید باز هم باید حق الوکاله وی به صورت کامل توسط موکل واریز شود.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در شیراز

کلام آخر

با اخذ بهترین وکیل کیفری در شیراز می توان پروسه رسیدگی به دعاوی کیفری را تسریع بخشید. قبل از انتخاب بهترین وکیل باید اطلاعات لازم را در زمینه انتخاب بهترین وکیل کسب کنید، در این صورت می توانید بهترین و با سوادترین وکیل را برای پیگیری پرونده تان انتخاب کنید. مطالعه رزومه بهترین وکیل کیفری نیز باعث می شود تا شما بتوانید بهترین وکیل را از بین وکلایی که در لیست بهترین وکیل کیفری در شیراز وجود دارند انتخاب کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا