تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل علی تقی زاده

علی تقی زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09161180073
 • آدرس: اهواز کیانپارس نبش خیابان ۱۹ غربی ساختمان رامین طبقه 2 واحد 8

آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی دارای پروانه وکالت صادره ازکانون وکلای دادگستری خوزستان با بیش از ۱۰ سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت و به انجام رساندن موفق بیش از صدها پرونده از بهترین و خوشنام ترین وکلای اهواز می باشند. از ویژگی های ایشان می توان به جدیت در کار، پیگیری مداوم و مستمر ، پاسخگو بودن ، فن بیان شیوا ، پایبندی به زمان ، صداقت و صبر اشاره کرد که باعث شده است در زمره وکلای خوش نام و مورد اعتماد مردم قرار بگیرند . از جمله اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می گردد می توان به انواع مشاوره حضوری و غیرحضوری ، وکالت درپرونده های ملکی ، حقوقی ، کیفری ، و خانواده وتنظیم انواع دادخواست و لایحه اشاره کرد.

سوابق وکیل

ندا زالی کاهکش

پایه یک دادگستری
سابقه:14 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09163189480
 • آدرس: اهواز کیانپارس نبش خیابان ده شرقی مجتمع سپهر طبقه چهارم واحد ۱۴

سرکار خانم ندا زالی کاهکش از وکلای پایه یک و مجرب و حرفه ای در شهر اهواز می باشد. ایشان دارای سوابق کاری درخشان در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری ، ملکی و خانواده هستند. خانم زالی کاهکش با ۱۴ سال تجربه کار حقوقی و وکالت تاکنون بالغ بر صدها پرونده وکالتی را به نتیجه مطلوب رسانده و با جلب اعتماد و رضایت موکلین توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای شاخص و مسلط شهر اهواز مطرح نماید.ایشان با ۱۴ سال سابقه کار حقوقی و وکالت شرکت های خصوصی و بانک ها از جمله صادرات ، پاسارگاد ، سامان و... را بر عهده داشته و در پرونده های بانکی و قراردادها تخصص دارند از ویژگی های حرفه ای ایشان پیگیر بودن؛ خوش اخلاق و صبور؛ پاسخگوی تلفن و همچنین مسلط به امور حقوقی وکیفری و خانواده میباشند.  

سوابق وکیل
شمسی پور

مجتبی شمسی پور

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، مهریه
 • شماره تماس: 09382856543
 • آدرس: اهواز - امانیه خیابان سقراط شرقی ساختمان ارات واحد4/ آبادان - خیابان امیری جنب دارخانه ی سلامت نو طبقه 2

مجتبی شمسی پور، وکیل دادگستری و عضو مرکز وکلا کارشناسان قوه قضائیه استان خوزستان به شماره پروانه ی 72916 می باشد. ایشان یکی از بهترین وکلای آبادان می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی به طور تخصصی مشغول به فعالیت است. آقای مجتبی شمسی پور با به کارگیری تخصص و پیگیری های مداوم در پرونده های مراجعه شده به ایشان، سعی دارد تا مطلوب ترین نتیجه ی ممکن را برای موکل های خود رقم بزند.

سوابق وکیل
شیما-صالحی

شیما صالحی وندشهنی

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09163367128
 • آدرس: اهواز،زیتون کارمندی خیابان کمیل دورفلکه پارک ساختمان پاستورطبقه ۴طبقه بالای پارچه فروشی برادران اسدی

وکیل پایه یک دادگستری استان خوزستان پیگیری و قبول دعاوی در تمامی شهرستان های استان خوزستان پیگیری مستمر و حق الوکاله به صورت اقساطی

سوابق وکیل
مرجان حلاج

مرجان حلاج

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09168797310
 • آدرس: آبادان، خیابان امیری، مجتمع اداری زانوس، طبقه ششم، واحد ۳۱

سرکار خانم مرجان حلاج، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای آبادان مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که این ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
سعید-مهرآقا

سعید مهرآقا

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09128671090
 • آدرس: اهواز خیابان 20 کیانپارس، روبروی هتل هدیه، پلاک 3

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند و از خصوصیات ایشان: صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگویی و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوش نام کشور قرارگیرد و موجب اخذ پرونده های موفقیت آمیز بسیاری در کارنامه ایشان گردیده است که منجر به کسب رضایت مندی موکلین گردیده است.

سوابق وکیل

آیا مدت زمان زیادی را در راهروهای دادگاه اهواز گذرانده اید و در پرونده خود با شکست مواجه شده اید جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، کافی است از راهنمایی های بهترین وکیل اهواز استفاده نمایید تا به حقوق و حقوق خود در پرونده های حقوقی دست یابید. امروزه مردم به دلایل مختلف بسبار زیادی از جمله مشکلات ارث و میراث، مشکلات مالی و خانوادگی خود به دادگاه ها مراجعه می کنند. با این وجود تا زمان قرار گرفتن در این شرایط بار سنگینی که این مشکلات روی دوش افراد تحمیل می کنند را درک نخواهید کرد. به طور کلی می توان گفت بهترین وکلای اهواز در رابطه با قوانین حاکم بر کشور دانش و اطلاعات کافی دارند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل اهواز کیست؟

بهترین وکیل اهواز در حقیقت فردی است که در دستیابی به حقوق قانونی در کمترین زمان ممکن با قیمت مناسب به شما کمک می کند. از مهمترین ویژگی های یک وکیل خبره و حرفه ای می توان به تخصص و مهارت ایشان در انجام مذاکرات موفق بین طرفین دعوا و فن بیان قوی اشاره کرد. بهترین وکلای اهواز با توجه به وجدان کاری و تعهد به وظایف خود بهترین راهکارها را به شما ارائه دهند. شما می توانید از طریق روش های مختلف همجون پرس و جو از دوستان و آشنایان، جستجو در اینترنت و مراجعه حضوری به دفاتر ایشان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز را پیدا کنید.

بهترین وکیل اهواز کیست؟

بهترین وکیل موظف است تا قوانین حاکم بر کشور را برای موکلین خود تفسیر کند و کارآمدترین راهکارهای حل پرونده را به آن ها ارائه دهد. یک وکیل خبره همچنین وظیفه دارد در دادگاه از موکل خود دفاع کند و تمام تلاش خود را برای گرفتن حقوق قانونی ایشان به کار گیرد. لازم به ذکر است که واژه وکیل به طور کلی به تمامی حقوقدان ها نسبت داده می شود و در صورت داشتن تخصص و تجربه در یکی از زمینه های کیفری و تجاری، به عنوان وکیل متخصص شناخته می شود. وکلای متخصص اغلب در زمینه های حقوقی خاص خدمات خود را به موکلین ارائه می دهند و در این زمینه ها به عنوان وکیل متخصص شناخته می شوند. به عنوان مثال فردی که وکالت پرونده های مربوط به مواد مخدر را به عهده می گیرد به عنوان بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز شناخته می شود.

آشنایی با انواع تخصص های بهترین وکیل اهواز

به طور معمول بهترین وکیل اهواز پروانه وکالت خود را کسب نموده و در یکی از کانون های وکالت عضویت دارد. ایشان تجربه دفاع از حقوق اشخاص حقوقی و حقیقی، دولتی و غیردولتی در دادگاه ها، دادسراها و ادارات ثبت و املاک را دارد. برخی از بهترین وکلای اهواز در زمینه های مختلف تخصص دارند و افراد با توجه به نوع تخصص ایشان می توانند از آن ها کمک بخواهند. در این بخش قصد داریم انواع تخصص وکلای اهواز را به صورت مختصر مورد بررسی قرار دهیم:

بهترین وکیل خانواده در اهواز فردی است که در رابطه با قوانین خانوادگی تسلط کامل و جامع داشته باشد. این وکلا می توانند اقدامات لازم را در رابطه با امور خانوادگی و حقوق ضایع شده اعضای آن انجام دهند.

تخصص های بهترین وکیل اهواز

وکیل چک و سفته نیز فردی است که بر قوانین و مقررات اسناد تجاری تسلط دارد و به دلیل آشنایی با پروسه دادگاه و نحوه مطالبه امور مالی می تواند نهایت تلاش خود را برای باز پس گرفتن حقوق از دست رفته طلبکار به کار گیرد.

بهترین وکیل ملکی در اهواز نیز در رابطه با انواع املاک همچون بایر و غیر بایر اطلاعات جامع دارد. لازم به ذکر است که معاملات ملکی از حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند از این رو وکلای ملکی به تبحر و دانش لازم نیاز دارند.

در رابطه با مسائل مربوط به مهاجرت و دریافت تابعیت دولت های کشورهای دیگر به اطلاعات حقوقی کافی نیاز خواهید داشت که یک وکیل مهاجرت تمام این اطلاعات را دارد. این نوع وکیل می تواند در رابطه با مسائل از قبیل دفاع از حق مهاجرین در دیگر کشورها و اخذ تابعیت ایشان اقدامات لازم را به درستی انجام دهد.

از دیگر انواع وکالت می توان به وکالت قراردادها اشاره کرد. این نوع وکیل در رابطه با امور مربوط به قراردادهای منعقد شده بین اشخاص حقیق و حقوقی اطلاعات لازم و کافی را دارد. ایشان می تواند در تنظیم قراردادها به موکلین خود تا حد زیادی کمک کند. در صورت بهره مندی از خدمات وکیل قراردادها می توان از بروز خسارات، کلاهبرداری و دیگر جرایم و مشکلات حقوقی احتمالی آینده پیشگیری کرد.

دیگر انواع وکالت، وکیل شرکت های تجاری است. این نوع وکیل در رابطه با امور شرکت های مختلف با مسئولیت محدود یا شرکت های تضامنی اطلاعات جامع و خوبی دارد.

آشنایی با انواع وکیل در دادگستری

برای ارائه دادخواست، شکواییه و پیگیری پرونده های موجود در مراجع به اطلاعات حقوقی کامل نیاز خواهید داشت. در صورت اقدام به طرح شکایت و پیگیری امور حقوقی بدون دانش حقوقی و تجربه کافی با شکست مواجه خواهید شد و حق شما ضایع می گردد. از این رو همواره توصیه می شود برای کسب موفقیت در این پرونده ها و پیشگیری ضرر به مشاوره با بهترین وکیل اهواز که تخصص و تجربه کافی در زمینه لازم را دارد، بپردازید.

1- وکیل انتخابی

یک وکیل انتخابی با توجه به سلیقه و نیاز موکل انتخاب می شود و پس از انعقاد قرارداد با ایشان می تواند از او بخواهد تا از حقوقش در مراجع قضایی دفاع نماید.

2- وکیل تسخیری

در صورتی که فرد در دعاوی کیفری بنا به دلایل مختلف از گرفتن وکیل خودداری نماید و یا برای این کار بضاعت مالی کافی نداشته باشد با توجه به نظر دادگاه می تواند از وکلای تسخیری کمک بگیرد.

3-وکیل معاضدتی

در دعاوی حقوقی و در صورت تشخیص عسر و حرج فرد از سوی دادگاه یا کمیسیون معاضدت کانون وکلا، به صورت رایگان وکیل معاضدتی وظیفه دفاع از حقوق معسر را قبول می کند.

4- وکیل قراردادی

از دیگر انواع بهترین وکلای اهواز می توان به وکیل قراردادی اشاره کرد. بهترین وکیل اهواز در این شرایط توسط طرفین و اصحاب دعوا انتخاب می گردد تا از حق ایشان دفاع شود، دعوا را اقامه کند و پیگیری های لازم را انجام دهد.

5- وکیل اتفاقی

برخی از وکلای اهواز که تحصیلات حقوقی دارند اما پروانه وکالت خود را دریافت نکرده اند به صورت اتفاقی برای حل مشکلات بستگان نزدیک خود می توانند به مراجع قضایی مراحعه کنند. افراد امکان مشاوره با این وکلا را در رابطه با مورد خاص را خواهند داشت.

6- وکیل سازمانی

بهترین وکیل اهواز که به عنوان وکیل سازمانی فعالیت دارد به امور مربوط به خدمات کارکنان لشگری و کشوری یک سازمان در صورت مواجهه با مشکلات حقوقی و قضایی می پردازند. سازمان محل خدمت در ایران شرایط می تواند برای دفاع از حقوق کارکنان خود از کارشناسان حوقی استفاده نمایند. سازمان ها می توانند وکیل انتخابی خود را به مراجع قضایی معرفی کنند.

6- وکیل قوه قضاییه

بهترین وکیل اهواز که به عنوان وکیل قوه قضاییه شناخته می شود برای اجرای ماده 187 قانون برنامه پنج ساله سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور پروانه وکالت خو را از مرکز مشاوران حقوقی و کارشناسان قوه قضاییه دریافت نموده است.

7- وکیل کارآموز

از دیگر انواع وکلای اهواز می توان به وکیل کارآموز اشاره کرد. افرادی که در آزمون ورودی کانون وکلای دادگستری قبول می شوند باید مدتی را نزد یکی از وکلای با تجربه به عنوان کارآموز فعالیت کند. وکیل کارآموز می تواند تحت نظر سرپرست خود در رابطه با موضوعات و مسائل آسان وکالت نماید. در صورتی که در دوران کارآموزی وکالت فردی را به عهده بگیرید به عنوان وکیل کارآموز شناخته خواهید شد.

چگونه می توان بهترین وکیل اهواز را انتخاب کرد؟

برای انتخاب بهترین وکیل اهواز روش های مختلف بسیار زیادی وجود دارد. یکی از روش های مهم برای انتخاب وکلای اهواز جستجو در اینترنت می باشد. این نکته را به خاطر داشته باشید که با انتخاب وکلای بی تجربه و بی وجدان در دادگاه شکست خواهید خورد. همچنین ممکن است مجبور شوید هزینه زیادی به وکیل پرداخت نمایید. نخستین گام انتخاب بهترین وکیل اهواز تحقیق در رابطه با انتخاب وکیل خبره و مشاوره با او است. یکی از وب سایت های فعال در زمینه معرفی بهترین وکلای اهواز مستر وکیل می باشد. در صورتی که در زمینه های مختلف به یک وکیل خبره و حرفه ای نیاز دارید کافی است به وب سایت ما مراجعه نمایید تا در رابطه با سابقه کاری و ویژگی های وکیل انتخابی خود آگاه شوید.

انتخاب بهترین وکیل اهواز

ساکنین تمام شهرهای کشور عزیزمان ایران با مراجعه به این سایت به راحتی می توانند یک وکیل خبره و حرفه ای در زمینه دعاوی زیر انتخاب نمایند:

با مراجعه به این سایت می توان اطلاعاتی در رابطه با شماره تلفن و آدرس وکلای تخصصی در زمینه های مختلف را جمع آوری کرد. همچنین می توان در پروفایل وکلا نظرات و دیدگاه موکلین و آشنایان وکیل مورد نظر را مطالعه نمایید. نظرات کاربزان در انتخاب بهترین وکیل اهواز کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد. قبل از انعقاد قرارداد وکالت با وکیل مورد نظر بهتر است با ایشان یک جلسه مشاوره حضوری در دفتر کاری ایشان داشته باشید.

عوامل موثر بر میزان حق الوکاله بهترین وکیل اهواز

از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل اهواز می توان به حقظ اسرار موکل و عدم فاش سازی اطلاعات ایشان اشاره کرد. برای انتخاب بهترین وکلای اهواز به منظور حل مشکلات موجود در پرونده خود بهتر است ویژگی های او را در نظر بگیرید. یکی از مسائل پیچیده در انتخاب یک وکیل خبره و حرفه ای تعیین میزان حق الوکاله ایشان می باشد که تحت تاثیر عوامل مختلف بسیار زیادی قرار دارد. در این بخش به بررسی مهمترین عوامل موثر بر تعیین میزان حق الوکاله انتخابی خواهیم پرداخت.

1- نوع پرونده

یکی از مهمترین عوامل موثر در تعیین میزان حق الوکاله وکیل انتخابی نوع پرونده می باشد. پرونده های حقوقی مختلف به تخصص و دانش متفاوت نیاز دارند. حق الوکاله وکلای پرونده های پیچیده نسبت به پرونده های ساده، بیشتر است. به عنوان مثال از آنجا که پرونده های طلاق پیچیده هستند بهترین وکیل طلاق در اهواز حق الوکاله بیشتری دریافت می کند.

2- تجربه و تخصص وکیل انتخابی

از دیگر عوامل موثر در تعیین میزان حق الوکاله وکیل تجربه و تخصص ایشان در زمینه مشکل شما می باشد. بهترین وکیل اهواز که در زمینه های خاص سابقه و تخصص بیشتری دارد بدون شک هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد. بدون شک دستمزد وکلای معروف و پایه یک دادگستری که اکثر پرونده های خود را با موفقیت خاتمه داده اند، نسبت به یک وکیل تازه کار بسیار بیشتر است.

3- موقعیت جغرافیایی

در مناطق مختلف میزان حق الوکاله وکلا، متفاوت می باشد. در شهرهای بزرگ و مناطق پرجمعیت همچون اهواز دستمزد وکلا نسبت به شهرستان ها و مناطق کم جمعیت، بسیار بیشتر است. البته در این رابطه استثنائاتی نیز وجود دارند. بسیاری از وکلای اهواز علیرغم بزرگی این شهر و جمعیت بالا، به دلیل زیاد بودن تعداد موکلان و به منظور رفاه حال آنان با وجود تجربه و تخصص بالای خود حق الوکاله کمتری دریافت می کنند.

4- نظر شخصی وکلای حقوقی

گاهی برخی از وکلای حرفه ای و باتجربه با در نظر گرفتن شرایط مالی موکل خود حق الوکاله کمتری از ایشان دریافت می کنند. برخی از وکلا نیز امکان پرداخت حق الوکاله خود را به صورت اقساطی برای رفاه حال موکلین خود فراهم نموده اند.

تعیین حق الوکاله بهترین وکیل اهواز به صورت شفاف و دقیق به مذاکره و توافق بین موکل و وکیل نیاز دارد. موکل باید در این رابطه با وکیل انتخابی خود صحبت کند. وکیل خبره و حرفه ای وظیفه دارد تا تمام جوانب پرونده و شرایط مالی موکل را با دقت مورد بررسی قرار دهد تا در نهایت به توافق منصفانه دست یابند.

کلام آخر

بهترین وکیل اهواز علاوه بر دانش و تخصص در زمینه های حقوقی باید از ویژگی های اخلاقی مناسب نیز برخوردار باشد. وکلای حرفه ای و خبره وظیفه دارند تا در شرایط پیچیده و دشوار دادرسی و هنگام تشدید اختلافات، آرامش موکل خود را حفظ نمایند. در صورتی که وکیل به طور مداوم دنبال تشویش و آشوب باشد و نظم جلسه دادرسی را به هم بزند، آرامش موکل سلب خواهد شد. بهترین وکلای اهواز تمام توجه خود را روی پیگیری پرونده متمرکز سازد. عدم توجه به پیگیری پرونده توسط وکیل به زیان موکل خواهد بود. همواره توصیه می شود هنگام انتخاب وکیل خصوصیات و ویژگی های او را در نظر بگیرید تا در نهایت به انتخاب مناسب دست یابید. در صورت نیاز به مشاوره نیز می توانید با آن ها تماس بگیرید و از راهنمایی های ایشان کمک بگیرید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا