تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای کیفری در کرمان ⚖️【آپدیت 1403】

سمانه مرزبان

سمانه مرزبان

سابقه:
 • تخصص: خانواده، ملکی
 • شماره تماس: 09177830024
 • آدرس: کرمان، چهار راه ابن سینا، ساختمان شاهین طبقه 6

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان،معدل بند الف دانشگاه، فوق لیسانس رشته حقوق خصوصی، دانش آموخته دانشگاه شیراز و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان در زمینه انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … فعالیت می کنند و سابقه درخشانی در وکالت انواع دعاوی دارند.

سوابق وکیل
ساره سالاری گوغری

ساره سالاری گوغری

سابقه:
 • تخصص: ثبتی، قرارداد، کیفری
 • شماره تماس: 09139466094
 • آدرس: کرمان، میدان کوثر، کوچه لوازم خانگی اسنوا، پشت شهرداری

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان و بم می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلا در کرمان و بم در بین مردم شناخته شده است ،دارای ده سال سابقه وکالت و همچنین عضو کانون وکلای استان کرمان میباشد کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش آموخته دانشگاه باهنر کرمان میباشد و در دعاوی مختلف مشغول به فعالیت تخصصی می باشند. ایشان وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر است و مشاوره های تخصصی را به مراجعین و موکلین خود می دهد و بهترین راهکارها را به آن ها ارائه می دهد. خانم ساره سالاری گوغری سوابق کاری درخشنده و بسیار خوبی را دارد و تمام تلاشش را برای رضایت موکلین و موفقیت در پرونده می کند.

سوابق وکیل
وکیل خانم سمیرا مویدی

سمیرا مویدی

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09170401750
 • آدرس: کرمان خ هزارویکشب بین کوچه ۲۱و ۲۳ مجتمع هزارویکشب

خانم سمیرا مویدی وکیل پایه یک دادگستری در کرمان با 10 سال سابقه درخشان آماده است تا در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری خدمت رسان پرونده های شما باشد. ایشان با اتکا به دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سال های متمادی به دست آورده اند می توانند تمامی نیازهای حقوقی شما را برطرف کرده و رسیدن به موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین نمایند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تخصص بالایی دارند و از این رو، می توانید با خیالی آسوده از پیشبرد اهداف حقوقی تان کسب اطمینان کنید. صداقت یک وکیل می تواند معیار مهمی در انتخاب او باشد. سرکار خانم سمیرا مویدی در تلاش است تا در جلسات مشاوره حقوقی نظر خود را در خصوص پرونده به طور صریح و شفاف اعلام دارد و میزان شانس شما برای کسب موفقیت را مشخص نماید

سوابق وکیل

بهترین وکیل کیفری در کرمان فردی است که در زمینه پرونده های کیفری به صورت تخصصی فعالیت می کند. دعاوی قضایی به طور کلی در ایران به دعاوی کیفری و حقوقی طبقه بندی می شوند. مقررات مربوط به آیین دادرسی کیفری در شکایات کیفری حاکم است. برای اقامه دعاوی کیفری فرد شاکی باید شکواییه کیفری تنظیم کند. هزینه دادرسی در دعاوی کیفری به طور معمول یکسان می باشد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کیفری در کرمان کیست؟

بهترین وکیل کیفری در کرمان فردی است کاردان و باتجربه که در زمینه دعاوی کیفری به فعالیت مشغول می باشد. این وکیل پس از اتمام تحصیلات خود و کسب تجربه در زمینه وکالت قادر به دریافت پروانه و مجوز فعالیت خود از قوه قضاییه و کانون وکلا می باشد. بهترین وکلای کیفری در کرمان به طور معمول در پرونده های کیفری زیادی به نتایج مطلوب دست یافته و در این زمینه از سابقه طولانی مدت برخوردار می باشند. وکلای کیفری اغلب با دریافت حق الوکاله تعیین شده تمام امور پرونده شما را انجام می دهند. از جمله وظایف این وکلا می توان به تنظیم لایحه و دادخواست، حضور در جلسات دادگاه و دفاع از منافع موکل اشاره کرد.

بهترین وکیل کیفری در کرمان کیست؟

وظایف وکلای کیفری

وطایف بهترین وکیل کیفری در کرمان با توجه به شرایط پرونده و پیچیدگی آن متفاوت می باشد. به طور کلی می توان گفت شخصی که پروانه وکالت دادگستری خود را دریافت نموده است می تواند به نیابت از موکلین خود وظایف مختلف زیر را انجام دهد.

 • طرح دعاوی کیفری در محاکم قضایی
 • تنظیم لایحه و دادخواست
 • استناد به مواد قانونی برای افزایش و کاهش مجازات موکلین
 • ارائه مدارک محکمه پسند با اطلاع از نوع جرم و روند قانونی آن
 • حضور در جلسات دادگاه به جای موکلین
 • پیگیری پرونده برای دستیابی به نتایج مطلوب

به عبارت دیگر وکیل کیفری پس از این که با موکل خود برای پیگیری پرونده قرارداد تنظیم نمود باید تمام امور مربوط به پرونده موکل را با توجه به قرارداد و به منظور دستیابی به نتایج مطلوب دنبال کند.

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در کرمان

هنگام انتخاب بهترین وکلای کیفری باید این ویژگی ها را در نظر بگیرید. در ادامه با مهمترین ویژگی های وکلای کیفری بیشتر آشنا خواهیم شد.

1. وقت شناسی

از مهمترین ویژگی ها و مشخصات وکلای کیفری می توان به وقت شناسی و کاردان بودن آن ها اشاره کرد. در برخی از پرونده های کیفری وقت شناسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از این رو وکلای کیفری باید در زمان مناسب اقدامات لازم را انجام دهند. اگر وکیل کیفری انتخابی شما وقت شناس نباشد موکل متحمل خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.

2. عدالت

از دیگر ویژگی های بهترین وکیل کیفری در کرمان می توان به عادل بودن ایشان در زمینه امور کیفری اشاره کرد. وکلای کیفری در رابطه با پرونده های مختلف باید با عدالت و قانونمندی رفتار نمایند. عدم توجه به اصل عدالت و زیر پا گذاشتن آن توسط وکلای کیفری حقوق مظلومان را ضایع خواهد کرد. از این رو می توان عنوان کرد مهمترین ویژگی بهترین وکلای کیفری در کرمان عدالت ایشان می باشد.

3. تخصص کافی

از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل کیفری خوب می توان به متخصص بودن ایشان اشاره کرد. تخصص کافی باعث می شود روند پرونده با سرعت پیش رود و کیفیت رسیدگی به امور مطلوب باشد. از این رو تحصیلات وکلای کیفری باید کارشناسی ارشد یا دکترا باشد. در این مقاطع وکیل به علم و تخصص کافی در رابطه با پرونده های کیفری دست می یابد.

4. در دسترس بودن

در دسترس بودن از دیگر ویژگی های بهترین وکیل کیفری در کرمان می باشد. شما باید هر زمان که بخواهید از مشاوره و اطلاعات وکلای کیفری استفاده نمایید. یک وکیل کیفری خوب راهنمایی های خود را دلسوزانه به موکلین ارائه می دهد. از این رو هنگام انتخاب وکلای کیفری توصیه می شود این ویژگی را مد نظر قرار دهید.

5. تجربه بالا

تجربه بالا از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکیل کیفری در کرمان می باشد. یک وکیل کیفری باید در زمینه پرونده های کیفری چندین سال فعالیت کند و پرونده های زیادی را در طول فعالیت خود به نتیجه رسانده باشد. تنها در این صورت است که می توان با خیال راحت و اطمینان کامل حل پرونده های کیفری را به ایشان سپرد.

نحوه انتخاب بهترین وکلای کیفری در کرمان

جرایم کیفری همچون سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و قتل از جمله جرایمی هستند که متهم را در دادگاه به حبس و اعدام محکوم می سازند. اما در جرایم حقوقی مسائل مالی در میان هستند و شرایط چندان پیچیده نیست. وکیل کیفری انتخابی باید در زمینه پرونده های کیفری تجربه موفقی داشته باشد و بداند پرونده خود را در چه مسیری هدایت نماید. هنگام انتخاب بهترین وکیل کیفری در کرمان باید معیارهای زیر را در نظر بگیرید:

 • آشنایی با امور کیفری و جرایم مرتبط با آن، داشتن اطلاعات کافی در رابطه با پزشکی قانونی و روند رسیدگی به آن
 • دارا بودن سطح علمی بالا و قدرت تشخیص مدارک جعلی، پیش بینی فریب طرف مقابل
 • تلاش برای تحقق عدالت و حفظ حقوق موکل

انتخاب وکیل کیفری

رازداری و مصلحت اندیشی وکیل کیفری از دیگر معیارهایی می باشند که هنگام انتخاب ایشان باید در نظر گرفته شوند. همچنین هنگام انتخاب بهترین وکلای کیفری در کرمان مراحل زیر را باید به ترتیب پیمود. البته در این زمینه می توان از بهترین وکیل ملکی در کرمان نیز کمک گرفت.

1. پیدا کردن وکیل کیفری متخصص در حوزه مورد نظر

اکثر وکلای کیفری تمام تمرکز خود را روی یک حوزه خاص معطوف می سازند. برخی از وکلای کیفری به صورت انحصاری روی جرایم مالی کار می کنند در حالی که دیگر وکلا روی دفاع از تجاوز جنسی، دفاع از جنایات خشونت آمیز و دیگر زمینه های تخصصی تمرکز می کنند. از این رو هنگام انتخاب بهترین وکلای کیفری باید به تحقیقات لازم پرداخت و وکیلی را انتخاب نمود که روی حوزه مورد نظر شما به منظور کسب نتایج بهتر تمرکز داشته باشد.

2. داشتن مشاوره رایگان با وکلای کیفری

قبل از انعقاد قرارداد با بهترین وکیل کیفری در کرمان بهتر است با ایشان یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید. این امر مشخص خواهد کرد که آیا امکان ایجاد حس راحتی با ایشان وجود دارد. پس از برگزاری جلسه مشاوره رایگان از مهارت های دفاع و تجزیه و تحلیل وکیل در پرونده های کیفری اطمینان حاصل خواهید کرد. داشتن مشاوره رایگان با وکیل کیفری حرفه ای تصمیم گیری شما را ساده تر خواهد کرد. از این رو همواره توصیه می شود هنگام انتخاب بهترین وکلای کیفری در کرمان با چند تن از آن ها مشاوره کنید و در نهایت تصمیم خود را بگیرید. البته برگزاری جلسات مشاوره با چندین وکیل کیفری به هزینه زیادی نیاز خواهید داشت اما مجموعه مستر وکیل امکان برگزاری حلسات مشاوره رایگان با وکلای کیفری حرفه ای را برای شما فراهم ساخته است تا با اطمینان کامل تصمیم گیری کنید.

حق الوکاله وکیل کیفری

حق الوکاله وکیل کیفری به طور معمول با توافق بین موکل و وکیل تعیین خواهد شد از این رو امکان مشخص کردن مبلغ معین برای حق الوکاله وجود ندارد. البته برخی از عوامل در هزینه حق الوکاله وکیل کیفری موثر هستند که یکی از مهمترین آن ها میزان پیچیدگی پرونده است. هرچه یک پرونده پیچیدگی و دشواری بیشتری داشته باشد وکیل باید زمان بیشتری را برای حل و فصل پرونده سپری کند. این امر باعث افزایش هزینه حق الوکاله وکیل کیفری خواهد شد. تجربه و سابقه کاری وکلای کیفری در مشخص شدن این هزینه نیز تاثیر قابل توجهی دارند. به منظور دریافت کمک از وکلای کیفری با تجربه و سابقه کاری درخشان بدون شک باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید.

رایج ترین دعاوی کیفری

در جرایم کیفری، فردی که از او شکایت شده است مجرم شناخته خواهد شد و مجبور به سپری کردن مجازات عمومی جرم خود می باشد. مجرم در پرونده های کیفری باید نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت فرد شاکی جلب نماید. در پرونده های کیفری اگر جرم صورت گرفته دوطرفه باشد، یک طرف به عنوان شاکی و فرد مقابل به عنوان متشکی عنه شناخته خواهد شد. رسیدگی به پرونده های کیفری با تنظیم شکایت نامه آغاز خواهد شد و کارشناس و مامور در رابطه با موضوع مورد نظر موظف به انجام تحقیقات مورد نیاز هستند. لازم به ذکر است که همراهی وکیل کیفری در این دعاوی ضروری و لازم است و با توجه به شدت جرم، مجرم ممکن است به دنبال بهترین وکیل کیفری در کرمان باشد. از مهمترین جرایم کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. سرقت

یکی از رایج ترین دعاوی کیفری سرقت می باشد که با توجه به مواد قانونی سرقت به کاری گفته می شود که از طریق آن مجرم اموال فردی را به صورت پنهانی و بدون رضایت ایشان دزدیده باشد. مجرم در این پرونده ها ممکن است به تحمل چندین سال حبس محکوم گردد. در رابطه با این پرونده های کیفری دادگاه کیفری نوع دوم یا دادگاه عمومی تصمیم گیرنده می باشد. در صورتی که سرقت مسلحانه باشد نوع دادگاه و شرایط آن تغییر خواهد کرد.

2. خیانت در امانت

از دیگر جرایم موجود در دعاوی کیفری می توان به خیانت در امانت اشاره کرد. البته لازم به ذکر است که برای این جرم تعریف مطلقی وجود ندارد. به طور کلی می توان گفت وقتی فرد اموال خود را به عنوان امانت به شخص دیگری می سپارد عدم توانایی فرد امانتدار در عمل به تعهدات خود و استفاده از این اموال بدون رضایت شخص و وارد کردن آسیب به صورت غیرقانونی به آن ها محکوم به خیانت در امانت خواهید شد. لازم به ذکر است که این آسیب زدن در شرایطی خیانت در امانت محسوب خواهد شد که آسیب وارد شده به صورت عمدی یا با سوء نیت باشد.

3. کلاهبرداری

به طور کلی می توان گفت کلاهبرداری ممکن است در مقیاس کوچک یا خیلی بزرگ صورت گیرد و مجازات متفاوتی برای آن در نظر گرفته خواهد شد. در صورتی که کلاهبردار مرتکب جرم غیر قابل گذشت شده باشد باید رضایت شاکی را جلب نماید و مجازات عمومی در نظر گرفته شده را پشت سر بگذارد. گاهی اوقات قاضی برای جرم صورت گرفته مجازات نقدی در نظر خواهد گرفت. در صورت سنگین بودن جرم متهم متحمل حبس خواهد شد.

4. جعل اسناد

گاهی اوقات ممکن است جرم جعل اسناد در بنگاه های کوچک اتفاق بیفتد و جعل انجام شده مادی یا معنوی باشد. جعل اسناد مادی به ایجاد تغییرات فیزیکی همچون پاک کردن و تراشیدن متن مربوط باشد. جعل معنوی نیز ممکن است شامل ایجاد تغییرات در محتوا قراردادها باشد.

مقایسه دعاوی کیفری و حقوقی

بین دعاوی کیفری و حقوقی تفاوت های قابل توجه بسیار زیادی وجود دارند که در ادامه به بررسی مختصر آن ها خواهیم پرداخت.

 • در دعاوی حقوقی مجازات وارده به خوانده، جبران خسارت مالی و پرداخت جرایم نقدی می باشد در صورتی که در دعاوی کیفری پس از این که جرم و اتهام نسبت داده شده اثبات شدند، متهم باید حکم مجازات صادر شده را پذیرفته و آن را سپری کند.
 • پس از رضایت فرد شاکی در دعاوی حقوقی، پرونده مختومه اعلام خواهد شد در صورتی که در دعاوی کیفری پس از کسب رضایت شاکی بنا به سرپیچی از قوانین کشور متهم به ناچار باید متحمل مجازات عمومی گردد.
 • در دعاوی حقوقی امکان پیش بردن پرونده بدون دریافت کمک از وکیل امکان پذیر می باشد در صورتی که در دعاوی کیفری از وکلای کیفری باید کمک دریافت کرد و در صورت پیچیده بودن پرونده و سنگین بودن جرم به دنبال بهترین وکیل کیفری در کرمان بود.
 • ارائه اوراق قضایی دعاوی حقوقی به ثبت در برگه های مخصوص نیاز دارد در حالی که در دعاوی کیفری در هر برگه می توان دادخواست را ارائه داد.

مزایای دریافت کمک از وکلای کیفری

یکی از مهمترین مزایای دریافت کمک از بهترین وکیل کرمان تسلط ایشان به قوانین کیفری به ویژه قوانین مجازات اسلامی باشد. فرد شاکی یا متشکی عنه در این پرونده ها می توانند با خیال راحت رسیدگی به پرونده خود را به بهترین وکلای کیفری در کرمان واگذاری نمایند. به دلیل تجربه و سابقه مناسب وکلای کیفری در زمینه پیگیری پرونده های مختلف آن ها با روال قانونی این پرونده ها آشنایی دارند. با ارائه مدارک مناسب در این پرونده ها و استناد به مواد قانونی می توان به نتایج مطلوب دست یافت و از اطاله دادرسی پیشگیری خواهد شد.

مزایای استخدام وکیل کیفری

کلام آخر

در دعاوی کیفری مال، آبرو و حیثیت افراد در میان است از این رو برای حل و فصل آن ها باید به دنبال بهترین وکیل کیفری در کرمان باشید. در پرونده های کیفری امکان گذر از پیچ و خم های موجود برای شما به تنهایی وجود نخواهد داشت و در این زمینه به کمک متخصصین این حوزه نیاز خواهید داشت.

4.7/5 - (3 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا