تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای خانواده در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

فریبا قنبری

فریبا قنبری

پایه یک دادگستری
سابقه:10
 • تخصص: ارث، خانواده، طلاق
 • شماره تماس: 09144094117
 • آدرس: تبریز، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

خانم فریبا قنبری، وکیل پایه دادگستری، مشاوره حقوقی و متخصص در امور خانواده با مدرک کارشناسی ارشد و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز با 10 سال سابقه وکالت در پرونده های خانواده، به عنوان راهنمایی صادق و پشتیبانی امین، شهروندان محترم را در دعاوی خانواده یاری می نماید.

سوابق وکیل
سیده فاطمه جوادی سیدیان

سیده فاطمه جوادی سیدیان

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، طلاق، مهریه
 • شماره تماس: 09144092687
 • آدرس: تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان سبلان

سرکار خانم سیده فاطمه جوادی سیدیان، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تبریز می باشد. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی مشغول به فعالیت می باشند و دارای ویژگی هایی مانند صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی هستند که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل

آرش خرم نیا

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09141151874
 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع وکلا، طبقه ۶

جناب آقای آرش خرم نیا، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای تبریز شناخته شده است. ایشان با بیش از 10 سال سابقه درخشان کاری و فعالیت در کلیه دعاوی حقوقی، توانسته است اعتماد و اطمینان مردم را جلب کرده و رضایت موکلین را به همراه داشته باشد. صبر، حسن سابقه، پاسخگویی، صداقت، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب و همچنین پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق وکیل

به دعاوی که مرتبط به کانون خانواده هستند، دعاوی خانوادگی گفته می شود. ممکن است دعاوی خانوادگی نیز پیچیده باشند و مشکلات زیادی داشته باشند که در این صورت دادگاه به این نوع دعاوی رسیدگی می کند. برای رسیدگی و پیگیری پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی می توانید از بهترین وکیل خانواده در تبریز کمک و مشاوره لازم را بگیرید.

دعاوی خانوادگی شامل مسائل مختلف نظیر طلاق، نفقه، حضانت فرزندان، مهریه و… می شوند. هر یک از وکلای خانواده در زمینه یک یا چند دعاوی خانوادگی دارای تخصص هستند. در صورتی که اخذ مهریه و طلاق برای شما در اولویت قرار دارد می توانید نسبت به اخذ بهترین وکیل مهریه در تبریز و بهترین وکیل طلاق در تبریز اقدام کنید. این نکته را همیشه مد نظر داشته باشید که با اخذ مشاوره و کمک از بهترین وکیل تبریز می توانید به روند کاری پرونده تان سرعت ببخشید و در هزینه های متفرقه صرفه جویی کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در تبریز کیست؟

بهترین وکیل خانواده در تبریز، فردی است که در زمینه دعاوی خانوادگی تخصص و تجربه لازم را دارد، وکیل خانواده موظف است مشکلاتی که در پرونده های حقوقی خانوادگی وجود دارند را حل و فصل نماید. وکیل خانواده باید دارای مجوز وکالت باشد بنابراین بهتر است در زمان انتخاب وکیل خانواده به مجوز وکالت وی توجه داشته باشید.

وکیل خانواده می تواند به موضوعات مختلف پرونده های حقوقی رسیدگی کند، از مهم ترین موضوعات مربوط به پرونده های حقوقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حضانت فرزندان
 2. تغییر جنسیت
 3. طلاق توافقی
 4. ازدواج دائم و موقت
 5. مهریه
 6. تمکین یا عدم تمکین
 7. نفقه
 8. اجرت المثل دوران زوجیت
 9. خسارت های ناشی از بهم زدن نامزدی
 10. شروط ضمن عقد
 11. جهیزیه و استرداد جهیزیه
 12. دستور صدور ملاقات فرزندان و…

بهترین وکیل خانواده در تبریز کیست؟

لزوم اخذ بهترین وکلای خانواده

در جوامع امروزی دعاوی خانوادگی به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است، بهترین وکیل خانواده می تواند به این نوع دعاوی رسیدگی کند و مشکل ایجاد شده را حل و فصل نماید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که کلیه دعاوی خانوادگی پیچیده نیستند و لزومی ندارد که برای حل و فصل آن ها به دادگاه مراجعه کنید بلکه می توانید با اخذ وکیل خانواده از راهنمایی های وی استفاده کنید و مشکلاتی که برای شما ایجاد شده است را حل و فصل کنید.

وکیل خانواده جزو وکلای باتجربه و متخصص می باشد که می تواند به شما کمک کند تا حق و حقوق خود را بگیرید، علاوه بر این بهترین وکلای خانواده تبریز می توانند ادله لازم را جمع آوری نمایند و با استفاده از آن ها در سریع ترین زمان ممکن به پرونده تان رسیدگی نمایند. در نتیجه بهتر است شما برای پیگیری و رسیدگی به پرونده دعاوی خانوادگی نسبت به اخذ وکیل اقدام کنید.

مهم ترین وظایف بهترین وکیل خانواده در تبریز چیست؟

از مهم ترین وظایف بهترین وکلای خانواده در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین وکلای خانواده در تبریز باید قبل از رسیدگی و پیگیری پرونده به موکل خود در طی جلسه مشاوره لازم را دهد.
 2. وکیل خانواده برای حل و فصل مشکلات پرونده خانوادگی باید از روش های قانونی استفاده کند، در این صورت حق موکلش ضایع نمی شود.
 3. وکیل خانواده موظف است که کلیه واقعیت های پرونده و روند کاری پرونده را به موکل خود اطلاع دهد.
 4. وکیل خانواده موظف است رازدار و امانت دار باشد و به هیچ عنوان مسائل خصوصی موکلش را در اختیار افراد دیگر قرار ندهد.
 5. وکیل خانواده باید برای رسیدگی و پیگیری پرونده از تخصص و مهارت خود استفاده کند.
 6. وکیل پرونده دعاوی خانوادگی باید پرونده را با دقت زیادی مطالعه و بررسی نماید و برای کسب نتایج رضایت بخش همواره تلاش لازم را داشته باشد.
 7. برقراری سازش و صلح بین موکل و طرف مقابل دعاوی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل خانواده در تبریز می باشد.
 8. رسیدگی و پیگیری به موقع پرونده از مهم ترین وظایف وکیل خانواده به شمار می رود، شایان ذکر است، وکیلی که به اصلی ترین وظایف خود عمل می کند می تواند سریع به نتایج دلخواهش برسد و موفقیت های بیشتری را در زمینه حل و فصل پرونده بدست آورد.

نکات طلایی برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تبریز

در زمان انتخاب بهترین وکیل خانواده در تبریز به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. وکیلی را برای پیگیری و رسیدگی به پرونده خانوادگی انتخاب کنید که در این زمینه مهارت لازم را داشته باشد.
 2. قبل از انتخاب بهترین وکیل خانواده از سابقه کاری و تجربه وکیل مطمئن شوید.
 3. قبل از انتخاب بهترین وکیل خانواده و عقد قرارداد وکالت تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید.
 4. وکیلی را برای پیگیری پرونده تان انتخاب کنید که توانایی برقراری ارتباط با قاضی، طرف مقابل پرونده و سایر افراد را داشته باشد و بتواند احساسات خود را کنترل کند.
 5. وکیل باید برای پیگیری پرونده صبر و حوصله لازم را داشته باشد.
 6. در زمان انتخاب بهترین وکیل به میزان دستمزد وی توجه داشته باشید، وکیلی را انتخاب کنید که حق الوکاله اش متناسب با بودجه شما باشد.
 7. وکیل خانواده باید حرفه ای و کاربلد باشد تا بتواند بهترین راهکارها را برای رفع مشکلات پرونده به شما پیشنهاد دهد، در نتیجه در زمان انتخاب وکیل به دانش و تخصص وکیل توجه داشته باشید.
 8. وکیل باید به قوانین مربوط به دعاوی خانوادگی تسلط لازم را داشته باشد.
 9. قبل از اینکه به موسسه حقوقی یا دفتر وکالت مراجعه کنید می توانید طی تماس تلفنی اطلاعات لازم را در مورد وکیل و نحوه کار وی دریافت کنید. در طی تماس تلفنی بهتر است از منشی یا خود وکیل در مورد میزان تخصص، حیطه کاری و… سوالات لازم را بپرسید، علاوه بر این در طی جلسه مشاوره تلفنی می توانید از وکیل یا منشی وی در مورد میزان حق الوکاله وکیل نیز سوالاتی را بپرسید، بعد از کسب اطلاعات مورد نیاز می توانید تصمیم قطعی را برای انتخاب یا عدم انتخاب وکیل مورد نظرتان بگیرید.

مراحل پیگیری پرونده مربوط به دعاوی خانوادگی

وکیل برای پیگیری و رسیدگی پرونده های خانوادگی باید طبق مراحل زیر پیش برود:

1. بررسی شرایط موکل:

وکیل باید شرایط موکل خود را با دقت زیادی بررسی کند، علاوه بر این وکیل باید با توجه به مشکلات موکل خود نسبت به تنظیم شکایت نامه اقدام کند.

2. ارائه مشاوره حقوقی:

در جلسه مشاوره، وکیل می تواند از موکل خود کلیه سوالات ضروری را بپرسد تا از جزئیات پرونده مطلع شود، در جلسه مشاوره وکیل می تواند تلاش لازم را داشته باشد تا بین موکل خود و طرف دیگر دعاوی صلح و سازش را برقرار نماید.

3. عقد قرارداد وکالت:

اگر با وکیل به توافق رسیدید می توانید نسبت به عقد قرارداد وکالت اقدام نمایید.

4. ارجاع به مشاوره خانواده:

اگر وکیل تشخیص دهد که طرفین دعاوی با کمی تلاش به صلح و سازش می رسند می تواند آن ها را به یک مشاوره خانواده معرفی کند، در این صورت در هزینه ها و زمان صرفه جویی می گردد.

5. پیگیری روند قانونی پرونده:

اگر بین طرفین دعاوی صلح و سازش برقرار نشد وکیل باید نسبت به تنظیم دادخواست ها اقدام کنید و تا زمان صدور حکم پیگیری پرونده را انجام دهد.

مراحل پیگیری پرونده مربوط به دعاوی خانوادگی

وکیل خانواده خانم یا آقا؟

بهترین وکیل خانواده در تبریز را می توانید از بین وکلای خانم یا آقا انتخاب کنید، توجه به جنسیت وکیل برای انتخاب بهترین وکیل کار عاقلانه ای نیست، برای انتخاب بهترین وکیل خانواده باید به تجربه، تخصص و اطلاعات وکیل توجه داشته باشید. وکلای خانم بیشتر به دعاوی خانوادگی رسیدگی می کنند و اغلب خانم ها تمایل دارند برای داشتن احساس راحتی از وکیل خانم برای پیگیری پرونده خود کمک بگیرند. وکلای آقا نیز کار رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی را انجام می دهند، شایان ذکر است انتخاب وکیل آقا یا خانم سلیقه ای می باشد.

نقش وکیل خانواده در کاهش جرائم چیست؟

وکیل خانواده می تواند به موکل خود کمک کند تا شدت جرم وی را کاهش دهد. وکیل خانواده موظف است افراد خانواده را از جرائم و مجازات آن ها مطلع کند زیرا برخی از افراد بارها یک جرم را مرتکب می شوند ولی از مجازاتی که برای جرم در نظر گرفته می شود هیچ اطلاعی ندارند، در نتیجه ممکن است در آینده با مشکلات بسیار بزرگ و زیادی مواجه شوند.

اگر افراد از مجازات هر جرم اطلاع داشته باشند احتمال اینکه دیگر مرتکب انجام جرم نشوند زیاد است، همین موضوع باعث می شود تا مشکلات خانوادگی نیز کاهش پیدا کنند. در نتیجه می توان گفت وکیل خانواده نقش بسزایی در کاهش جرائم دارد و همین موضوع باعث شده است تا شغل وکیل خانواده به یکی از حساس ترین مشاغل تبدیل شود.

بهترین وکیل خانواده در تبریز باید چه توانایی هایی داشته باشد؟

از مهم ترین توانایی ها و مهارت های لازم برای وکیل خانواده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. داشتن مجوز وکالت از کانون وکلا
 2. پیگیری منظم پرونده و حضور در جلسات دادگاه
 3. داشتن حداقل 3 سال سابقه کاری در زمینه دعاوی خانوادگی
 4. داشتن مهارت لازم برای مذاکره و متقاعد سازی افراد
 5. توانایی سازماندهی در مراحل مختلف پرونده
 6. داشتن مهارت ارتباطی برجسته

چگونه بهترین وکیل خانواده در تبریز را پیدا کنم؟

با اخذ بهترین وکیل خانواده می توانید سرعت پیگیری پرونده تان را در دادگاه خانواده افزایش دهید، علاوه بر این با اخذ وکیل مسئولیت شما در پیگیری پرونده کمتر خواهد شد. بنابراین بهتر است برای انتخاب وکیل خانواده تحقیقات لازم را انجام دهید و به کمک یکی از روش های زیر نسبت به انتخاب بهترین وکیل اقدام کنید:

 1. یکی از بهترین روش ها برای پیدا کردن وکیل خانواده دسترسی به لیست بهترین وکلای خانواده در تبریز می باشد، امروزه وب سایت های زیادی اقدام به جمع آوری لیست بهترین وکلای خانواده در تبریز کرده اند که وب سایت مستر وکیل یکی از آن ها است، با جستجو در این وب سایت ها می توانید بهترین وکیل خانواده را با توجه به نیاز و میزان بودجه تان انتخاب کنید. به این نکته توجه داشته باشید که بعد از پیدا کردن بهترین وکیل باید حیطه کاری وی را با دقت زیادی بررسی کنید و با توجه به مشکل حقوقی که دارید وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 2. یکی دیگر از انواع روش ها برای پیدا کردن بهترین وکیل مراجعه به بهترین موسسات حقوقی در تبریز می باشد، در این موسسات وکلای زیادی در حال فعالیت هستند و شما می توانید از موسسات حقوقی، برای انتخاب بهترین وکیل خانواده مشاوره لازم را بگیرید.
 3. نقد و بررسی نظرات موکلان قبلی یکی دیگر از انواع روش ها برای پیدا کردن بهترین وکیل خانواده است، با مطالعه نظرات موکلان قبلی می توانید تا حدودی درباره نحوه عملکرد وکیل اطلاعات لازم را بدست آورید.

حق الوکاله بهترین وکلای خانواده در تبریز چقدر است؟

حق الوکاله وکیل برای وکالت دعاوی خانوادگی ثابت نیست، قبل از عقد قرارداد، وکیل را از مشکلات موجود در پرونده مطلع سازید و از وی بخواهید میزان حق الوکاله اش را تعیین کند. از مهم ترین عواملی که روی تعیین حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در تبریز تاثیرگذار هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تجربه وکیل
 2. تخصص و دانش وکیل
 3. پیچیدگی پرونده ( وکلای خانواده برای پیگیری پرونده های پیچیده حق الوکاله بیشتری را دریافت می کنند.)
 4. مدت زمان مورد نیاز برای رسیدگی و پیگیری پرونده
 5. سوابق وکیل
 6. موقعیت مکانی دفتر وکالت یا موسسه حقوقی

حق الوکاله بهترین وکلای خانواده در تبریز چقدر است؟

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل خانواده در تبریز از بین لیست بهترین وکلای خانواده کار دشواری است، در نتیجه بهتر است در این زمینه تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید وکیل متخصص و با تجربه ای را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب کنید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که با اخذ بهترین وکیل خانواده می توانید در مدت زمان کوتاهی مشکلات مربوط به پرونده را حل و فصل نمایید. قبل از انتخاب وکیل بهتر است از وضعیت وی استعلام بگیرید تا بتوانید میزان تخصص و دانش وکیل را مورد بررسی قرار دهید، بعد از اینکه درباره دانش و تخصص وکیل اطلاعات لازم را بدست آورید می توانید نسبت به عقد قرارداد وکالت اقدام کنید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا