تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای طلاق در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

مینا علوی

مینا علوی

پایه یک دادگستری
سابقه:13
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143172852
 • آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های مختلف است.

سوابق وکیل
علی حسن نژاد

علی حسن نژاد

سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09149898304
 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، بالاتر از دادگستری، ساختمان وکلا، طبقه ۶

جناب آقای حسن نژاد، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر تبریز شناخته شده است. ایشان تا به حال، پرونده های زیادی را در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده را با موفقیت به پایان رسانیده است. از تجربیات موفق ایشان وکالت در پرونده های ملکی شامل ماده ۱۴۷ قانون ثبت، کارخانه فخر آور تهران و کارخانه پروتئین بشارت اشاره کرد.

سوابق وکیل
کریم عبداله زاده

کریم عبداله زاده

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، مالی و قراردادی، ملکی
 • شماره تماس: 09143109026
 • آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه ای، تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در مراجع قضایی، شبه قضایی و اداری.

سوابق وکیل
محسن واحدی

محسن واحدی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143191837
 • آدرس: تبریز، خیابان آزادی، چهار راه حافظ، پلاک ۹۴

جناب آقای محسن واحدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با دانش حقوقی و تبحر مکفی در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد و همچنین برای دفاع از موکل خود با اتکا به دانش حقوقی، فن بیان شیوا و ارائه ادله محکمه پسند رجلسه دادگاه را با موفقیت ترک می کند.

سوابق وکیل

دلایل زیادی نظیر عدم وفاداری، خشونت، وجود اختلافات خانوادگی،مشکلات جنسی، اعتیاد، بیماری های مقاربتی و… ممکن است باعث ایجاد مشکلات در بین زوجین شود، برخی از این مشکلات به سادگی حل و فصل نمی شوند به همین دلیل اغلب زوجین بعد از مواجه شدن با مشکلات مذکور تصمیم می گیرند که از یکدیگر جدا شوند و شاید تنها راه حل مشکل هم انجام جدایی و طلاق باشد. اگر شما نیز در آستانه طلاق هستید و تمایل دارید مراحل طلاق را سریع ترین زمان ممکن طی کنید می توانید از بهترین وکیل طلاق در تبریز کمک بگیرید.

بهترین وکیل تبریز که در زمینه طلاق و اخذ مهریه وکالت موکلان خود را برعهده می گیرد، بدون تردید تخصص لازم را در زمینه دعاوی خانوادگی نظیر مهریه، طلاق توافقی و… بدست آورده است، در نتیجه شما می توانید برای پیگیری و رسیدگی پرونده طلاق از مشاوره و راهکارهای وی کمک بگیرید، بدون تردید با اخذ بهترین وکیل طلاق می توانید در جلسات دادگاه به نتایج رضایت بخش برسید و در زمان و هزینه تان صرفه جویی نمایید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در تبریز به چه وکیلی گفته می شود؟

بهترین وکیل طلاق در تبریز به وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود، وکلای طلاق دانش آموخته رشته حقوق هستند و در زمینه قوانین طلاق تسلط و دانش لازم را دارند. وکیل طلاق با دانش و تخصصی که دارد باعث تسریع بخشیدن به روند کاری پرونده طلاق می شود. بهترین وکیل طلاق و بهترین وکیل خانواده در تبریز می توانتد به موکل خود مشاوره لازم را در خصوص پیگیری پرونده در جلسات دادگاه بدهند، وکیل طلاق در زمینه نحوه اخذ مهریه، حضانت فرزندان مشترک، نفقه، اجرت المثل و… نیز اطلاعات لازم را دارد. در صورتی که اخذ مهریه و نفقه برای شما در اولویت قرار دارد بهتر است در زمینه قوانین مربوط به مهریه از بهترین وکیل مهریه در تبریز مشاوره لازم را بگیرید.

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟

مهم ترین ویژگی های وکیل طلاق چیست؟

وکیل طلاق باید ویژگی ها و تسلط لازم را داشته باشد تا بتواند مراحل پیگیری و رسیدگی پرونده را با دقت بیشتری انجام دهد. از مهم ترین ویژگی های بهترین وکلای طلاق در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل طلاق باید تسلط لازم را در زمینه قوانین مربوط به طلاق داشته باشد، وکیل باید با استفاده قوانین طلاق و با توجه به مشکل موکل خود بهترین راهکار را برای حل و فصل پرونده طلاق انتخاب کند.
 2. وکیل طلاق باید وضعیت موکل خود را قبل از قبول وکالت وی مورد بررسی دقیق قرار دهد.
 3. وکیل باید درباره کلیه مراحل انحام طلاق یک طرفه و طلاق توافقی اطلاعات لازم را داشته باشد، برای انجام طلاق توافقی می توانید نسبت به اخذ بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز اقدام کنید.
 4. وکیل باید مهارت و تخصص لازم را در زمینه تنظیم دادخواست طلاق، طلاق توافقی و سایر مسائل حقوقی داشته باشد.
 5. از مهم ترین وظایف بهترین وکیل طلاق ایجاد صلح و سازش بین زوجین می باشد.
 6. وکیل طلاق باید از حق و حقوق موکل خود دفاع کند و در جلسات دادگاه به صورت منظم حضور داشته باشد.

بررسی نقش بهترین وکیل طلاق در تبریز

از تاثیر اخذ بهترین وکیل طلاق برای رسیدگی به پرونده طلاق نباید غافل شد، نقش وکیل در پرونده های مربوط به طلاق شامل موارد زیر می گردد:

 1. وکیل باید به زوجین مشاوره حقوقی لازم را دهد، در جلسه مشاوره وکیل موظف است اطلاعات لازم را در مورد شرایط قانونی پرونده طلاق، حق و حقوق زوجین و… به موکل خود دهد.
 2. وکیل می تواند به عنوان نماینده حقوقی در دادگاه حاضر شود و از حق و حقوق موکل خود دفاع کند.
 3. وکیل می تواند با تهیه مدارک لازم و ارائه آن ها به دادگاه به تسریع روند کاری پرونده طلاق کمک بسزایی کند.
 4. وکیل موظف است در مذاکرات و توافقات میان طرفین دعوی دخالت لازم را داشته باشد تا بتواند بهترین نتیجه را برای موکل خود رقم بزند.
 5. بهترین وکیل طلاق در تبریز باید بعد از صدور حکم طلاق، به امور اجرایی نظیر تقسیم مال و اموال و… رسیدگی کند.

مزایای اخذ بهترین وکیل طلاق در تبریز چیست؟

از مهم ترین مزایای اخذ بهترین وکیل طلاق در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. با اخذ بهترین وکیل طلاق در تبریز می توانید از بهترین راهکار برای تسریع بخشیدن به روند کاری پرونده طلاق استفاده کنید.
 2. با وجود وکیل دیگر به حضور شما در جلسات دادگاه نیازی نیست.
 3. بهترین وکیل طلاق توافقی می تواند در سریع ترین زمان ممکن نسبت به اخذ گواهی عدم امکان سازش اقدام کند.
 4. در طلاق به درخواست زوج،وکیل طلاق می تواند با ارائه مستندات لازم به دادگاه و بدون نیاز به حضور زوجه در جلسه دادگاه، پیگیری و رسیدگی به پرونده طلاق را انجام دهد.
 5. وکیل طلاق می تواند تحت شرایط خاص و با پیگیری مدام نسبت به حذف نام همسر از شناسنامه اقدام کند.

طلاق جزو پرونده های حقیقی است یا حقوقی؟

این سوال ممکن است به ذهن شما نیز خطور کند، در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم که پرونده طلاق در رده پرونده های حقوقی و خانوادگی قرار دارد، دادگاه طبق پرونده طلاق و بنا به درخواست یکی از زوجین یا توافق بین آن ها نسبت به صدور حکم طلاق اقدام می کند. شایان ذکر است، دادگاه باید برای صدور حکم طلاق بررسی های لازم را انحام می دهد، علاوه بر این اگر قاضی پرونده تشخیص دهد که امکان ادامه زندگی مشترک وجود ندارد وی می تواند نسبت به صدور حکم طلاق اقدام نماید.

پارامترهای انتخاب بهترین وکیل طلاق در تبریز

انتخاب بهترین وکیل طلاق کار نسبتا دشواری است و اگر شما اطلاعات لازم را در این زمینه نداشته باشید ممکن است در زمان انتخاب وکیل طلاق دچار سردرگمی و اشتباه شوید.

در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق در تبریز پارامترهای زیر را مد نظر داشته باشید:

 1. در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق به تجربه و شایستگی وکیل توجه داشته باشید، در صورتی که وکیل تجربه لازم را در زمینه پیگیری پرونده طلاق داشته باشد می تواند به شما بهترین راهکارها و مشاوره را برای رسیدگی به پرونده طلاق ارائه دهد.
 2. وکیلی را برای پیگیری پرونده طلاق انتخاب کنید که نسبت به موکل خود تعهد لازم را داشته باشد، وکلای متعهد همیشه در دسترس هستند و به سوالات موکل خود پاسخ صحیح را می دهند.
 3. در زمان انتخاب وکیل طلاق به میزان حق الوکاله وی توجه داشته باشید، بهتر است وکیلی را انتخاب کنید که حق الوکاله وی با میزان بودجه شما مطابقت داشته باشد.
 4. وکیل باید توانایی مذاکره را داشته باشد، در نتیجه در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق باید به مهارت های ارتباطی وی توجه داشته باشید.
 5. برای انتخاب بهترین وکیل طلاق بهتر است از موسسات حقوقی مشاوره لازم را بگیرید، فراموش نکنید که با افزایش اطلاعات خود می توانید نسبت به انتخاب بهترین وکیل از لیست بهترین وکلای طلاق در تبریز اقدام کنید.
 6. برای انتخاب وکیل طلاق از تجربیات و نظرات دیگران استفاده کنید.
 7. در زمان انتخاب وکیل هرگز به تبلیغاتی که توسط وکیل انجام می شوند اعتماد نکنید.
 8. برای انجام تحقیقات درباره میزان تخصص، سابقه و… وکیل می توانید به کانون وکلا مراجعه کنید.
 9. در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق در تبریز هرگز سن و جنسیت وکیل را در اولویت قرار ندهید، زیرا ممکن است یک وکیل جوان نسبت به یک وکیل مسن عملکرد بهتری داشته باشد.
 10. در زمان انتخاب وکیل و قبل از تنظیم قرارداد وکالت مجوز وکالت وکیل را مورد بررسی دقیق قرار دهید، مجوز وکالت توسط کانون وکلا تایید و صادر می شود.

پارامترهای انتخاب بهترین وکیل طلاق در تبریز

انواع طلاق در قوانین کشور ایران

مطابق با قوانین کشور ایران طلاق به دو دسته زیر تقسیم بندی می شود:

1. طلاق بائن:

طلاق بائن به طلاقی اطلاق می شود که بعد از انجام آن مرد حق رجوع به زوجه را نخواهد داشت، طلاق در موارد زیر بائن به شمار می رود:

 • زمانی که انجام طلاق پیش از وقوع نزدیکی باشد.
 • طلاق در زمان یائسگی زن انجام شود.
 • سه طلاق که پس از سه وصلت پیاپی انجام شده باشد، فرقی ندارد که وصلت ناشی از نکاح جدید یا رجوع باشد.
 • طلاق از نوع خلع و مبارات باشد، مطابق با قانون، در طلاق خلع زوجه می تواند به دلیل کراهتی که از زوج دارد به وی مبلغی را پرداخت نماید تا طلاقش دهد، این مبلغ می تواند بیشتر، کمتر یا مساوی با میزان مبلغ مهریه باشد. مطابق با قوانین می توان در خصوص طلاق مبارات گفت، اگر زوجین از یکدیگر کراهت داشته باشند باید مبلغی که قرار است به طرف مقابل خود پرداخت کنند بیشتر از میزان مهریه نباشد.

2. طلاق رجعی:

مطابق با این نوع طلاق مرد می تواند در طول عده به زوجه رجوع کند و دوباره زندگی مشترک خود را شروع کنند، مطابق با قوانین می توان گفت، امکان رجوع در دوره عده وجود دارد و بعد از این دوره حق رجوع از بین خواهد رفت.

روش های اخذ طلاق و مراحل پیگیری پرونده طلاق چیست؟

بهترین وکیل طلاق در تبریز باید درباره روش های مختلف اخذ طلاق اطلاعات لازم را داشته باشد، در قوانین کشور گرفتن طلاق به سه روش مختلف زیر امکان پذیر است:

 1. طلاق به درخواست مرد
 2. طلاق به درخواست زن
 3. طلاق توافقی

برای ثبت دادخواست طلاق باید طبق مراحل زیر پیش بروید:

 1. ثبت نامه در سامانه ثنا
 2. ثبت درخواست در سامانه
 3. حضور در جلسات مشاوره اجباری
 4. ارائه دادخواست طلاق به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی
 5. شرکت و حضور مدام در جلسات دادگاه
 6. اخذ تاییه پزشکی قانونی در خصوص عدم بارداری
 7. اخذ تاییدیه پزشکی قانونی در خصوص باکرگی
 8. صدور رای طلاق توسط دادگاه
 9. مراجعه به دفاتر ازدواج و طلاق

بهترین وکیل طلاق در تبریز چه اختیاراتی دارد؟

در وکالت نامه ها قسمتی برای ذکر اختیارات وکیل در نظر گفته شده است، موکل می تواند در این قسمت قید کند که چه اختیاراتی را به وکیل خود می دهد، شایان ذکر است که انتخاب حوزه اختیارات وکیل برعهده موکل می باشد. بهتر است موکل در صورت اعتماد به وکیل کلیه اختیارات لازم را به وی دهد تا وکیل بتواند بهترین نتیجه را برای پرونده طلاق رقم بزند. اگر محدوده اختیارات وکیل کم باشد بدون تردید وکیل نمی تواند تسلط لازم را بر پرونده طلاق داشته باشد و پیگیری پرونده را به درستی انجام دهد.

بررسی میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق

میزان حق الوکاله وکیل طلاق ثابت نیست زیرا عوامل زیادی روی تعیین دستمزد وکیل تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد، شایان ذکر است که وکیل و موکل می توانند برای تعیین حق الوکاله با یکدیگر به توافق برسند:

1. نوع پرونده:

طلاق دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک از این نوع پرونده ها دارای شرایط خاص خود هستند، در نتیجه نوع طلاق می تواند تاثیر زیادی روی تعیین حق الوکاله وکیل داشته باشد. میزان حق الوکاله وکیل طلاق توافقی نیست به سایر روش های طلاق کمتر است.

2. میزان تجربه و سابقه وکیل:

یکی دیگر از مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی تعیین حق الوکاله وکیل طلاق، میزان تجربه و سابقه وی می باشد، بدون تردید هر چقدر تجربه وکیل بیشتر باشد میزان حق الوکاله وی بیشتر خواهد بود.

3. محل فعالیت و موقعیت مکانی دفتر وکالت:

حق الوکاله وکلایی که در شهرستان ها مشغول به فعالیت هستند نسبت به حق الوکاله وکلایی که در شهرهای بزرگ وکالت پرونده طلاق را برعهده می گیرند بیشتر است. تعداد پرنسل، موقعیت مکانی دفتر وکالت، امکانات دفتر و… روی میزان دستمزد وکیل تاثیرگذار هستند.

4. مرحله رسیدگی:

اگر شما از همان ابتدا برای تنظیم دادخواست طلاق از وکیل کمک بگیرید باید هزینه بیشتری را بپردازید، هر مرحله از پرونده طلاق دارای حق الوکاله خاص خود است.

بررسی میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق

کلام آخر

قوانین مربوط به طلاق پیچیده هستند و اگر طرفین دعاوی کوچک ترین غفلتی را در روند رسیدگی به پرونده طلاق داشته باشند باید منتظر عواقب آن باشند و علاوه بر این نتیجه پرونده نیز معکوس می شود، بنابراین بهتر است طرفین دعاوی نسبت به اخذ بهترین وکیل طلاق در تبریز اقدام کنند، با اخذ بهترین وکیل طلاق می توان از تجربیات و دانش وی برای پیگیری و رسیدگی پرونده طلاق کمک گرفت. علاوه بر این با اخذ وکیل دیگر نیازی نیست که موکل در جلسات دادگاه حاضر شود، در نتیجه در زمان و بدون تردید هزینه ها صرفه جویی می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا