تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانواده در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

مرجان حلاج

مرجان حلاج

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09168797310
 • آدرس: آبادان، خیابان امیری، مجتمع اداری زانوس، طبقه ششم، واحد ۳۱

سرکار خانم مرجان حلاج، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای آبادان مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که این ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
گلچین-آقایی

گلچین آقایی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09120689771
 • آدرس: اهواز،کیانپارس، خیابان ده شرقی (نوبت دهی صرفا با تماس وهماهنگی قبلی)

خانم گلچین آقایی وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان مشغول به فعالیت می باشد، ایشان بصورت تخصصی در حوزه طلاق فعالیت دارند و در حوزه تخصص خود به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز شناخته می شوند و در دعاوی های مختلف وکالتی اعم از طلاق، ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره نیز مشغول به ارائه خدمت به مردم می باشند.

سوابق وکیل
نسیم گچ کار

نسیم گچ کار

پایه یک دادگستری
سابقه:8 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09166202329
 • آدرس: اهواز بلوار امانیه بین خیابان دز و بوعلی ساختمان ۱۳۴ طبقه اول

خانم نسیم گچ کار وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان و کارشناسی ارشد حقوق می باشد، ایشان با سابقه ی موفقیت در انواع دعاوی کیفری( کلاهبرداری، جعل، موادمخدر، جرایم رایانه ایی ، انتقال مال غیر، سرقت) دعاوی حقوقی (ملکی، الزام به تنظیم سند، چک و سفته) دعاوی خانواده (طلاق، مهریه،اعسار، طلاق توافقی) یکی از وکلای برتر در استان خوزستان می باشد ایشان با تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده و کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی، باعث شده تا در رده ی بهترین وکلای اهواز قرار گیرند .

سوابق وکیل
مریم گودرزی

مریم گودرزی

پایه یک دادگستری
سابقه:17 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09163078571
 • آدرس: هواز، خیابان آزادگان (۲۴ متری)، بین رضایی و اهوازیان، روبروی درمانگاه امام، مجتمع دیپلمات، طبقه دوم واحد ۹

سرکار خانم مریم گودرزی یکی از وکلای مجرب و حرفه ای پایه یک شهر اهواز می باشد. خانم گودرزی با 17 سال تجربه کار حقوقی و وکالت تاکنون بالغ بر صدها پرونده وکالتی را به نتیجه مطلوب رسانده و با جلب اعتماد و رضایت موکلین توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای شاخص و مسلط شهر اهواز مطرح نماید.

سوابق وکیل

بهترین وکیل خانواده در اهواز فردی است که قادر به رفع تمام مشکلات مربوط به امور خانواده می باشد. شهر اهواز دارای جمعیت نسبتا زیادی است از این رو مشکلات مربوط به امور خانواده در این شهر بسیار زیاد است. در صورت مواجهه با مشکلات خانوادگی و سکونت در شهر اهواز، بهتر است از بهترین وکیل اهواز کمک بگیرید. هنگام انتخاب بهترین وکلای خانواده در اهواز قبل از هر چیز بهتر است ابتدا پرونده های موفق ایشان را مورد بررسی قرار دهید. همچنین شما می توانید با مراجعه به وب سایت مستر وکیل بهترین وکلای خانوادگی در اهواز را پیدا کنید و یا بهترین وکیل طلاق در اهواز می تواند راهنمایی های لازم را در رابطه با انواع طلاق به موکلین خود ارائه دهد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در اهواز کیست؟

اگر به دنبال دریافت کامل حق و حقوق قانونی خود در نظام خانواده می باشید می توانید از بهترین وکیل خانواده در اهواز کمک بگیرید. یکی از اصلی ترین ارکان های جامعه خانواده می باشد و تمام افراد با نقشی که در جامعه و خانواده ایفا می کنند از مجموعه ای حقوق خاص برخوردار می گردند. همچنین افراد در خانواده وظایفی را بر عهده دارند که باید به خوبی از عهده آن ها برآیند. ارکان اصلی حقوق خانواده شامل موارد زیر می باشند:

 • حقوق مربوط به ازدواج
 • حقوق مربوط به طلاق
 • حقوق مربوط به روابط بین والدین و فرزندان

بهترین وکیل خانواده در اهواز کیست؟

هر یک از این بخش ها دارای شاخصه های مختص به خود هستند. مشکلات جامعه در حال حاضر چالش هایی را برای افراد جامعه ایجاد می کنند و افراد ناخواسته این مشکلات را وارد حریم خانوادگی خود می کنند. به دلیل وجود این چالش ها و مشکلات خانواده ها با اختلافات مواجه خواهند شد که برای رفع آن ها به صبر، آگاهی و اطلاعات از حقوق و تکالیف فردی و خانوادگی خود نیاز دارند.

مراحل فعالیت وکیل خانواده

بهترین وکیل خانواده برای پیگیری و رسیدگی قانونی به پرونده های حقوقی باید مراحل مشخصی را طی نماید. در این بخش قصد داریم به بررسی این مراحل به صورت مختصر بپردازیم.

1. بررسی پرونده حقوقی

یک وکیل خانوادگی خبره و حرفه ای باید مستندات و دلایل دعاوی خانوادگی شما را از دیدگاه قانونی مورد بررسی قرار دهد و امکان وجود طرح دعوی و حصول نتیجه را مورد ارزیابی قرار دهد. گاهی اوقات پرونده های خانوادگی ممکن است به درخواست زوج یا زوجه برای طلاق، مهریه، نفقه و حضانت مربوط باشد.

2. ارائه مشاورات حقوقی

بهترین وکلای خانواده در اهواز موارد زیر را مورد بررسی قرار می دهند و با توجه به آن ها نحوه طرح دعوی را به موکلین خود توضیح می دهند.

 • موضوع حقوقی
 • دلایل و مستندات
 • راه حل های قانونی
 • روند قانونی
 • امکان یا عدم امکان حصول نتیجه
 • مدت زمان حصول نتیجه

3. عقد قرارداد وکالت

پس از برقراری توافق بین شما و بهترین وکیل خانواده در اهواز، قرارداد وکالت بین طرفین منعقد خواهد شد. در نهایت فعالیت حقوقی وکیل در رابطه با کیس حقوقی شما به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

4. ارائه مشاوره حقوقی در حضور طرفین دعوی

یکی از اصلی ترین وظایف بهترین وکیل خانواده در اهواز علاوه بر دفاع از حقوق شما در مراجع قانونی، ایجاد سازش و صلح بین طرفین دعوا می باشد. بهترین وکلای خانواده در اهواز تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا با در نظر گرفتن انگیزه اصلی از طرح دعوی، بین طرفین صلح برقرار نمایند. در صورت عدم وجود امکان سازش پیگیری های حقوقی پرونده ادامه خواهند یافت.

5. ارجاع به مشاور خانواده

یک وکیل حرفه ای و خبره در صورت تشخیص امکان برقراری صلح و سازش بین طرفین با اندکی تلاش و آگاهی شما را به مشاور خانواده ارجاع خواهد داد. مراجعه به مشاور خانواده از اتلاف وقت و هزینه طرفین دعوی تا حد بسیار زیادی پیشگیری به عمل می آورد.

6. پیگیری روند قانونی پرونده

در صورت عدم پاسخگویی تلاش موکلان، بهترین وکلای خانواده وظیفه دارند تا روند قانونی پرونده شما را از زمان ارائه دادخواست تا اجرای حکم پیگیری نمایند. در این مراحل وکیل می تواند به عنوان نماینده شما تمام اقدامات لازم را انجام دهد از این رو به حضور شما در طول این روند نیازی نخواهد بود.

مهمترین دعاوی خانوادگی و نکات مربوط به آن

گستردگی دعاوی حقوقی در حال حاضر باعث شده است تا بهترین وکلای اهواز در زمینه های مختلف از جمله دعاوی خانوادگی فعالیت خود را به صورت تخصصی آغاز نمایند. بهترین وکیل خانواده در اهواز با توجه به گسترده بودن موضوعات خانوادگی و در نظر گرفتن قوانین جدید در دادگاه رویه متفاوتی را پیش می گیرد. از مهمترین دعاوی خانوادگی می توان به طلاق، تمکین، نفقه و مهریه اشاره کرد. در ادامه با مهمترین حوزه های دعاوی خانوادگی بیشتر آشنا خواهیم شد:

مهمترین دعاوی خانوادگی

1. تمکین

یکی از مهمترین دعاوی خانوادگی تمکین عام می باشد که بر تمام امور زندگی مشترک و خانواده نظارت دارد در حالی که تمکین خاص تنها بر روابط زناشویی بین والدین ناظر است. بر اساس این قوانین زن بدون اجازه و رضایت همسر خود و یا بدون داشتن دلیل موجه قادر به ترک منزل مشترک نخواهد بود. در این شرایط شوهر قادر به ارائه شکایت برای عدم تمکین خود خواهد بود

در صورت اثبات عدم تمکین زن از سوی همسر و صدور رای عدم تمکین از سوی دادگاه، زن قادر به مطالبه نفقه خود نخواهد بود. زیرا زن ناشزه قادر به دریافت نفقه نمی باشد. پس از صدور رای عدم تمکین مرد به راحتی قادر به ارائه تقاضای خود مبنی بر ازدواج مجدد به دادگاه خواهد بود. تمکین زوجه از زوچ شامل تمکین عام و خاص می شود و در صورت عدم تمکین زوجه بدون عذر شرعی و قانونی، زوج قادر به ارائه طرح این دعوا در دادگاه خانواده خواهد بود. زن از لحاظ قانونی وظیفه دارد از همسر خود به صورت عام و خاص تمکین کند.

2. مهریه

مهریه یکی از حقوقی است که به دلیل نکاح بر اساس قانون برای زوجه تعیین می گردد. در صورت عندالمطالبه بودن مهریه زوجه هر وقت بخواهد می تواند آن را طلب کند. البته لازم به ذکر است که زوجه قبل از نزدیکی تنها قادر به دریافت نصف مهریه می باشد. اگر مهریه عندالمطالبه باشد و زوجه حتی برای یک بار تمکین نکرده باشد تحت شرایط و استناد به حق حبس و امناع از تمکین قادر به دریافت مهریه به صورت کامل خواهد بود.

3. اهدای جنین

لقاح به معنای بارداری و تلقیح به معنای باردار شدن زن با استفاده از وسایل مصنوعی است. در صورتی که جنین انتقال یافته از لقاح تخمک و اسپرم زوج گیرنده نباشد، اهدای جنین محسوب می شود. آیین نامه اجرای قانون در ماده یک خود چگونگی اهدای جنین به زوجین نابارور را این گونه توصیف می کند:

نطفه به دست آمده از تلقیح خارج رحمی زوج های قانونی و شرعی در این رابطه مورد استفاده قرار می گیرد و از مرحله باروری تا حداکثر 5 روز امکان استفاده از آن وجود دارد. می توان از جنین به صورت تازه یا منجمد استفاده کرد. گاهی اوقات زوجین واجد شرایط به صورت داوطلبانه و رایگان و با توجه به شرایط موجود در قانون و آیین نامه یک یا چند جنین به مراکز مجاز تخصصی درمان ناباروری واگذار می کنند. در نهایت جنین واگذار شده به زوجین متقاضی دارای شرایط درج شده در قانون انتقال می یابد.

4. تغییر جنسیت

برخی ازافراد از جنسیت خود ناراضی هستند و قصد تغییر جنسیت خود را دارتد که عموما ترنس یا تراجنسی نامیده می شوند. این افراد حس می کنند جنسیت موجود در روان آن ها با جنسیت جسم شان متضاد می باشد. این افراد با دستیابی به خودشناسی درک خواهند کرد که به جنس دیگر تعلق دارند و در کالبد اشتباه متولد شده اند. در این شرایط این افراد تصمیم می گیرند جنسیت خود را تغییر دهند. از لحاظ علمی این اشخاص تراجنس نامیده می شوند. تغییر جنسیت برای افراد آثار بسیار زیادی به همراه دارد و برای ایشان هویت جدید ایجاد می کند از این رو این کار باید با مراجعه به مراکز معتبر همچون دادگاه ها انجام گیرد تا شخص در جامعه با جنس جدید خود شناخته شود.

نقش بهترین وکیل خانواده در کاهش جرائم

عدم اطلاع از جرائم به صورت دقیق و تبعات آن ها یکی از موضوعاتی است که باعث بروز جرم های مختلف در خانواده می شود. به طور کلی می توان گفت افرادی که با جرم و پیامدهای آن آشنایی دارند کمتر جرم و جنایت می کنند. بهترین وکیل خانواده در اهواز فردی است که در کاهش جرائم نقش کلیدی و مهمی را ایفا می کند. وجود بهترین وکلای خانواده در اهواز باعث شده تا تعداد پرونده های مربوط به امور خانواده کاهش یافته و رسیدگی به آن ها با سرعت بالاتر انجام گیرد. یک وکیل خانوادگی خبره باید بتواند افراد خانواده را از جرائم مختلف به بهترین نحو آگاه سازد. گاهی ممکن است یک جرم را بارها مرتکب شوید اما در رابطه با آن اطلاعاتی نداشته باشید و در آینده با مشکلات بزرگ مواجه شوید.

نقش بهترین وکیل خانواده

در صورتی که بدانید چه اعمالی جرم محسوب می شوند می توانید آن ها را ترک کنید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا مشکلات خانوادگی خود را به حداقل برسانیذ. در حال حاضر یکی از حساس ترین مشاغل حقوقی وکیل خانوادگی می باشد.

چگونه می توان بهترین وکیل خانواده در اهواز را پیدا کرد؟

پس از بروز اختلافات نخستین موضوعی که به ذهن زوجین خطور می کند نحوه پیدا کردن شماره و آدرس بهترین وکیل خانواده در اهواز می باشد. پس از پیدا کردن این موارد می توانند برای دریافت مشاوره حضوری به ایشان مراجعه نمایند و در صورت نیاز، وکالت پرونده خود را به وکلای خانوادگی واگذار کنند. برای پیدا کردن بهترین وکلای خانوادگی راه های بسیار زیادی از جمله پرسیدن از دوستان و آشنایان، سرچ در اینترنت، مشاهده کامنت های نوشته شده در مورد وکیل وجود دارند. یکی از سایت های فعال در حوزه وکالت که بهترین وکلای شهر اهواز را به شما معرفی می کند مستر وکیل می باشد. این سایت دارای سایقه ای طولانی در این زمینه است از این رو با مراجعه به این سایت می توانید به آدرس و شماره تلفن بهترین وکلای خانوادگی در اهواز دست یابید.

در صورتی که به دنبال بهترین وکیل خانواده در اهواز هستید کافیست به وب سایت ما مراجعه نمایید و دعوی خود را مطرح سازید. شما می توانید در نهایت وکالت و دفاع از پرونده خود را به بهترین وکلای اهواز بسپارید. در ادامه به بررسی نکاتی خواهیم پرداخت که با رعایت آن ها بتوانید انتخاب عالی داشته باشید.

نکات مهم انتخاب بهترین وکلای خانواده

بهترین وکلای خانوادگی باید از توانایی و دانش لازم برخوردار باشند. هنگام انتخاب یک وکیل خوب و کارکشته باید نکات زیر را مد نظر قرار دهید تا به انتخابی عالی دست یابید. در صورت عدم وجود توانایی های لازم در وکیل انتخابی، ممکن است در پرونده خود با شکست مواجه شوید. از این رو همواره توصیه می شود قبل از سپردن وکالت به وکیل مورد نظر با ایشان جلسه مشاوره داشته باشید و تحقیقات لازم را در آن مورد انجام دهید. یک وکیل خانوادگی خوب باید با موکل خود صادق باشد و جزئیات پرونده را برای ایشان شرح دهد. داشتن اطلاعات مورد نیاز در رابطه با نتیجه پرونده برای موکلین از اهمیت ویژه برخوردار می باشد.

کلام آخر

موکلین در چنین پرونده هایی فشار روانی بالایی را تحمل می کنند از این رو تبحر و تخصص بهترین وکیل خانواده در اهواز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بهترین وکلای خانواده در اهواز به دلیل تجربه کسب شده در این دعاوی می توانند راهکارهای مناسبی را برای حل پرونده به موکلین خود ارائه دهند. با سپردن پرونده خود به یک وکیل کاربلد نیازی به حضور در تمام مراحل پیگیری پرونده نخواهید داشت. البته گاهی اوقات ممکن است قاضی از موکل بخواهد تا در جلسات شرکت نماید. با سپردن پرونده به یگ وکیل خبره ایشان به نمایندگی از ما در دادگاه حضور خواهد یافت و تمام امور مربوط به پرونده را به نحو احسنت انجام خواهد داد.

4.8/5 - (5 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا