تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای ملکی در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09178002693
 • آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

سوابق وکیل
مجتبی-کیومرثی

مجتبی کیومرثی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09172220205
 • آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

آقای مجتبی کیومرثی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد که با داشتن سابقه کافی و درخشان به موکلین و مراجعین خود در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های ملکی و امور قراردادها، خدمات ارائه داده و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل از نگاه مردم شناخته شود. در سوابق و رزومه علمی ایشان، می توان به کسب رتبه دوم آزمون تصدی منصب قضاوت، رتبه دهم ورودی وکالت و رتبه دوم اختبار کانون وکلای دادگستری اشاره داشت. همچنین آقای کیومرثی علاوه بر اشتغال به امر وکالت و مشاوره حقوقی، در زمینه داوری در امور حقوقی به منظور حل و فصل اختلافات اشخاص نیز مشغول به فعالیت می باشد.

سوابق وکیل

فاطمه شمس

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09175137783
 • آدرس: شیراز، قصرالدشت، نبش کوچه 83، ساختمان آراد، طبقه دوم، واحد 5

سرکار خانم فاطمه شمس یکی از بهترین وکلای شهر شیراز و استاد دانشگاه می باشد. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه علمی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. از جمله صفات بارز وکیل فاطمه شمس را می توان صداقت، امانت داری، واقع بینی، موقعیت سنجی و غیره اشاره کرد، بنابراین این وکیل با مهارت و تخصص در امور ملکی، خانواده، ثبتی، شهرداری، کیفری بهترین نتیجه را برای موکلین خود رقم خواهد زد.

سوابق وکیل

مشکلات و پیچیدگی های پرونده های ملکی بسیار زیاد است، بنابراین بهتر است، برای هدایت پرونده در مسیر صحیح از بهترین وکیل ملکی در شیراز کمک بگیرید. وکیل ملکی فردی است که در زمینه امور مربوط به دعاوی ملکی مهارت لازم را دارد، اگرچه وکلای ملکی در شیراز تسلط و دانش لازم را برای دفاع از موکل خود در کلیه حوزه های وکالتی دارند ولی تخصص آن ها در پرونده های ملکی بیشتر است. وکیل ملکی می تواند با مهارت و تجربه ای که دارد به انواع دعاوی و پرونده های ملکی رسیدگی نماید، علاوه بر این وکیل ملکی می تواند با توجه به دانش حقوقی که دارد بهترین راهکار را با توجه به نوع شکایات، نوع دادخواست و… به موکل خود بدهد.

امروزه آمار مشکلات انحصار وراثت، تقسیم ارث و… افزایش پیدا کرده است، به همین دلیل وکلای زیادی در زمینه دعاوی ملکی در حالت فعالیت هستند. اگر شما نیز در زمینه پرونده های انحصار وراثت و غیره به مشکل جدی برخورده اید، می توانید نسبت به اخذ بهترین وکیل انحصار وراثت در شیراز و بهترین وکیل ارث در شیراز اقدام کنید. برای یافتن بهترین وکیل ملکی می توانید به وب سایت های معتبر که لیست بهترین وکیل در شیراز را ارائه می دهند مراجعه کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چرا باید به بهترین وکیل ملکی در شیراز مراجعه کنم؟

امروزه اغلب افراد تمایل دارند در حوزه های مختلف ساخت و ساز سرمایه گذاری کنند، با توجه به اینکه بخش زیادی از سرمایه اشخاص در حوزه املاک ذخیره می شود، بنابراین امکان بروز مشکلات و دعاوی ملکی بسیار زیاد است. طبق آمارهای موجود حدود 50 درصد از دعاوی که در مراجع قضایی مطرح می شوند را دعاوی ملکی تشکیل می دهند. اگر فرد در زمینه دعاوی ملکی اطلاعات و دانش لازم را نداشته باشد بدون تردید پروسه پیگیری پرونده طولانی تر می شود، علاوه بر این، عدم آگاهی لازم ممکن است باعث شود تا به طرفین دعوی ضرر و زیان زیادی وارد شود، در نتیجه مراجعه به بهترین وکیل ملکی در شیراز الزامی است.

از مهم ترین مزایای اخذ بهترین وکیل ملکی در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 بهترین وکلای ملکی در شیراز

 1. وکیل ملکی می تواند با بررسی دقیق پرونده بدون تردید، بهترین راهکار را برای پیگیری و رسیدگی به پرونده در نظر بگیرد.
 2. بهترین وکیل ملکی در شیراز می تواند طرح دعاوی ملکی تخصصی را به دادگاه ارائه دهد.
 3. بهترین وکلای ملکی در شیراز با توجه به دانش و مهارتی که دارند می توانند در سریع ترین زمان ممکن به پرونده شما رسیدگی کنند.
 4. با اخذ وکیل ملکی دیگر نیازی نیست که شما در کلیه جلسات دادگاه حاضر شوید
 5. یکی دیگر از مهم ترین مزایای اخذ وکیل ملکی این است که، وکیل می تواند به کمک فن بیان خوب و اطلاعاتی که دارد از موکل خود در جلسه دادگاه به بهترین شکل ممکن دفاع کند.

بررسی انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی توسط وکیل ملکی پیگیری می شوند، این نوع دعاوی به دسته های زیر تقسیم می شوند:

1. دعاوی ملکی حقوقی:

این نوع دعاوی بر اثر سهل انگاری طرفین یا نقض عهد در زمان اعمال تکالیف مقرر در قرارداد به وقوع می پیوندد، توجه داشته باشید که در دعاوی ملکی حقوقی هیچ نوع عنصر مجرمانه ای دخیل نخواهد بود. از انواع دعاوی ملکی حقوقی می توان به دعاوی مربوط به سرقفلی، فسخ اجاره نامه یا قراردادهای مربوط به ملک و… اشاره کرد.

2. دعاوی ملکی کیفری:

این نوع دعاوی ملکی زمانی زخ می دهند که یکی از طرفین دعوی با سوء قصد قبلی عمل مجرمانه ای را در قبال ملک فرد دیگر مرتکب شود. از انواع دعاوی ملکی می توان به اجاره مال غیر، خیانت در امانت و… اشاره کرد.

3. دعاوی ملکی ثبتی:

این نوع دعاوی ملکی در زمان عدم رعایت قوانین مربوط به ثبت املاک یا نقض این قوانین رخ می دهند، از مهم ترین دعاوی ملکی ثبتی می توان به ابطال عملیات اجرای ثبت، ابطال اسناد رسمی و… اشاره کرد.

بهترین وکیل ملکی در شیراز به چه دعاوی ملکی رسیدگی می کند؟

از مهم ترین دعاوی ملکی که وکیل ملکی به آن ها رسیدگی می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد، شایان ذکر است که به این نوع دعاوی در قوانین مدنی و سایر قوانین اشاره شده است:

 1. دعاوی مربوط به مشارکت در ساخت و ساز
 2. دعاوی مرتبط به ساخت و ساز
 3. دعاوی مربوط به تنظیم قراردادهای ملکی نادرست در زمان خرید و فروش املاک
 4. وجود اختلاف و مشکلات ملکی با شهرداری یا سایر ارگان های دولتی
 5. منازعات مربوط به اقرارنامه ملکی
 6. منازعات مربوط به انحصار وراثت
 7. وجود جعل و کلاهبرداری در قراردادها
 8. فریب یکی از طرفین دعاوی ملکی
 9. تصرف ملک به صورت عدوانی
 10. دعاوی مربوط به عملیات ثبتی
 11. بروز اختلاف و مشکلات شدید در بین مستاجر و موجر

بررسی هزینه بهترین وکیل ملکی در شیراز

هزینه بهترین وکیل ملکی در شیراز چقدر است؟ این سوال ممکن است به ذهن هر فردی در زمان اخذ وکیل ملکی خطور کند، در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم که پرونده های ملکی دارای حوزه های مختلفی هستند، بنابراین نمی توان هزینه ثابتی را برای این نوع پرونده ها تعیین کرد.

عوامل متعددی روی هزینه های ناشی از اخذ بهترین وکیل ملکی در شیراز تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع دعاوی ملکی تاثیر زیادی روی هزینه های ناشی از اخذ وکیل ملکی دارد.
 2. میزان تخصصی و پیچیده بودن پرونده ملکی از دیگر عوامل تاثیرگذار روی هزینه اخذ بهترین وکیل در شیراز است.
 3. در برخی از موارد ممکن است در یک موضوع دعاوی ملکی نیاز به طرح دعاوی دیگر باشد، در این صورت موکل باید حق الوکاله بیشتری را پرداخت کند.
 4. در پرونده های سنگین ملکی اغلب درصد مشخصی از ارزش ملک به عنوان حق الوکاله در نظر گرفته می شود، در این گونه موارد باید موکل و وکیل به تفاهم برسند.
 5. میزان تجربه و رزومه وکیل تاثیر زیادی روی تعیین هزینه های ناشی از بهترین وکیل ملکی در شیراز دارد، وکلای ملکی با سابقه زیاد حق الوکاله را بیشتری دریافت می کنند.
 6. موقعیت جغرافیایی موسسه یا دفتر وکالت تاثیر زیادی روی تعیین هزینه بهترین وکیل ملکی در شیراز دارد.

بررسی هزینه بهترین وکیل ملکی در شیراز

بهترین وکیل ملکی در شیراز باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

بهترین وکیل ملکی در شیراز باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 1. بهترین وکیل باید درباره وضعیت املاک در شیراز اطلاعات کاملی را داشته باشد.
 2. وکیل ملکی باید کلیه قوانین و آیین نامه های مربوط به اداره ثبت اسناد، شهرداری و… را بشناسد.
 3. وکیل خوب باید توانایی لازم را برای انجام مذاکره با ارگان های دولتی داشته باشد.
 4. بهترین وکیل ملکی در شیراز باید دانش و تخصص لازم را در زمینه دعاوی ملکی داشته باشد.
 5. وکیل ملکی باید تجربه لازم را برای پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی داشته باشد.
 6. وکیل باید توانایی ارائه مشاوره به موکل خود را داشته باشد، در جلسه مشاوره وکیل می تواند مسیر و مراحل پیگیری پرونده را به موکل نشان دهد.
 7. صداقت، حسن اخلاق و امانت داری از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در شیراز به شمار می رود.
 8. وکیل ملکی باید توانایی تصمیم گیری به موقع را داشته باشد، در این صورت نتیجه ناشی از پرونده موفقیت آمیز خواهد بود.

بررسی مهم ترین دلایل مراجعه به وکیل ملکی

دلایل زیادی برای مراجعه به بهترین وکیل ملکی در شیراز وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. تنظیم طرح شکایت از فروشنده یا خریدار:

هیچ فرقی ندارد که شما در زمان انجام معاملات خریدار باشید یا فروشنده زیرا ممکن است طرف مقابل تان کم کاری کند یا در برخی از موارد نیز سوء استفاده هایی در زمان تنظیم قرارداد مربوط به معامله انجام شود، در صورت مواجهه با موارد ذکر شده نیاز به طرح شکایت خواهید داشت. با توجه به اینکه تنظیم طرح شکایات ملکی پیچیده می باشد، بنابراین بهتر است نسبت به اخذ بهترین وکیل ملکی در شیراز اقدام کنید.

2. نظارت بر مسائل حقوقی معاملات ملکی:

اگر تمایل دارید در زمان انجام معاملات حق و حقوق شما حفظ گردد بهتر است از بهترین وکلای ملکی در شیراز کمک بگیرید. وکلای ملکی می توانند وکالت خریدار یا فروشنده ملک را قبول کنند. اگر وکیل، موکل خریدار در زمان انجام معامله باشد باید سند قانونی یا قرارداد فروش را به صورت دقیق بررسی نماید، در این صورت می تواند از محافظت اموال خریدار اطمینان لازم را کسب کند، علاوه بر این، وکیل باید بدهی هایی نظیر وام و… را مورد بررسی قرار دهد.

اگر وکیل، وکالت فروشنده را برعهده بگیرد، باید کلیه قرارداد مربوط به فروش ملک را مورد بررسی قرار دهد، در این صورت وکیل ملکی می تواند از دارایی های فروشنده محافظت نماید. وکیل ملکی باید بررسی اسناد انتقال مالکیت، پرداخت نهایی وام، شرایط اخذ وجه از خریدار و… را نیز بررسی کند.

3. پیگیری و رسیدگی به پرونده ملکی در سریع ترین زمان:

اگر وکیل تخصص و مهارت لازم را در زمینه پرونده های ملکی داشته باشد بدون تردید، می تواند روند رسیدگی به پرونده را تسریع ببخشد.

4. پیشگیری از ضرر و زیان مالی:

بهترین وکیل ملکی در شیراز می تواند از رسیدن آسیب و ضرر مالی به فروشنده یا خریدار پیشگیری کند. اگر وکیل تخصص و تجربه لازم را داشته باشد می تواند هرگونه جعل یا کلاهبرداری که در زمان تنظیم قرارداد مربوط به معامله انجام می شود را تشخیص دهد.

5. خرید و فروش ملک:

بهترین وکلای ملکی در شیراز می توانند به شما در زمینه خرید و فروش ملک مشاوره لازم را بدهند، علاوه بر این، وکیل می تواند امور مربوط به نقل و انتقال ملک، قراردادهای مربوط به خرید و فروش و… را بررسی نماید.

6. اجاره یا رهن ملک:

وکیل ملکی تخصص لازم را در زمینه مسائل مربوط به رهن و اجاره ملک دارد، وکیل می تواند قراردادهای مربوط به رهن و اجاره، توافق ها مربوط به شرایط اجاره و… را بررسی کند. علاوه موارد مذکور، وکیل ملکی وظیفه دارد به مشکلاتی که در حین تنظیم قرارداد و پس از تنظیم قرارداد رخ می دهند رسیدگی کند.

وکیل تضمینی ملکی کیست؟

وکیل تضمینی املاک، شخصی است که تخصص و مهارت وی توسط انجمن یا سازمان های حرفه ای تایید می شود، سازمان یا انجمن تایید می کنند که وکیل ملکی خدمات حقوقی خود را با کیفیت بالا به موکلان خود ارائه می دهد. علاوه بر این وکیل تضمینی برای رسیدن به نتایج رضایت بخش از کلیه قوانین و معیارهای حرفه ای استفاده می کند. تایید وکلای تضمینی توسط آزمون های حرفه ای، درصد موفقیت وکیل در پرونده های ملکی پیچیده و … انجام می شود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری ملکی در شیراز کیست؟

وکیل ملکی پایه یک دادگستری فردی است که دارای مجوز وکالت از سازمان وکلای دادگستری می باشد، وکیل پایه یک، دعاوی ملکی را می تواند به بهترین شکل مدیریت کند، علاوه بر این، وکیل ملکی پایه یک دارای تخصص لازم در زمینه مسائل ملکی می باشد. وکلای ملکی پایه یک دادگستری می توانند به موکل خود در موارد زیر کمک کنند:

 1. خرید و فروش املاک
 2. رهن و اجاره املاک
 3. تنظیم قراردادهای مربوط به خرید و فروش ملک
 4. ارائه مشاوره در زمینه مسائل حقوقی مربوط به ملک
 5. تنظیم اسناد قانونی
 6. حل مشکلات مربوط به ملک
 7. حضور در دادگاه به عنوان نماینده ملکی

وکیل پایه یک دادگستری شیراز

کلام آخر

بهترین وکیل ملکی در شیراز باید با کلیه قوانین ملکی آشنایی کامل را داشته باشد. با اخذ وکیل ملکی می توانید در کلیه مراحل رسیدگی به پرونده ملکی تان از مشاوره ها و راهنمایی های وی استفاده کنید. وکیل ملکی وظیفه تنظیم قراردادهای ملکی، نظارت بر کلیه معامله های ملکی، حل و فصل مشکلات ملکی، پیگیری های قضایی و… را برعهده دارد.

اگر شما برای انجام معاملات، تنظیم قرارداد، پیگیری مشکلات ملکی و… نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید بهتر است، نسبت به اخذ وکیل ملکی باتجربه اقدام کنید. قبل از انتخاب بهترین وکیل به میزان تخصص، مجوزهای وکیل، تجربه، حق الوکاله و… توجه داشته باشید، با کسب اطلاعات لازم در زمینه موارد مذکور می توانید برای اخذ وکیل ملکی بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا