تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

موسسه حقوقی سفیر عدالت

موسسه حقوقی سفیر عدالت

پایه یک دادگستری
سابقه:10+ سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی، مهریه، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09137162896
 • آدرس:

تخصصی ترین موسسه حقوقی دراصفهان ارتباط مستقیم با وکلای متخصص در حوزه پرونده شما یکی از خصوصیات موسسه سفیر عدالت اینست که جهت انجام مشاوره و قبول وکالت در کلیه دعاوی ملکی، خانواده، ثبتی، تجاری، قراردادها، کیفری، مطالبات از وکلای باسابقه استفاده می نماید و شما میتوانید در زمان مراجعه به این موسسه با وکیل تخصصی حوزه در دعاوی ملکی، خانواده کیفری ثبتی تجاری بصورت مستقیم مشاوره بفرمایید و در صورت صلاحدید وکالت خود را به ایشان اعطا نمایید.... وکلای با سابقه و با تجربه سفیر عدالت در حوزه های تخصصی اقدام به انجام مشاوره و بیان راهکارهای قانونی می نمایند تا شما بتوانید بهترین راهکار را برای حل مشکل حقوقی که برایتان پیش آمده است انتخاب نمایید..

سوابق وکیل
زهرا حق شناس

زهرا حق شناس

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09916592930
 • آدرس: اصفهان، بلوار علم الهدی (رباط سوم)، نبش کوچه 13، مجتمع عرشیا، طبقه 3، واحد 5

سرکار خانم زهرا حق شناس، وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان و دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌ های مختلف می‌باشند.

سوابق وکیل
وکیل حسین یاوری

حسین یاوری

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09133940430
 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری مجتمع وکلا دادمهر، طبقه 4

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. جناب آقای حسین یاوری دارای ۹ سال سابقه وکالت و بعنوان بهترین وکیل اصفهان در نظر سنجی مردمی در پرونده های ملکی، حقوقی خانواده و کیفری نیز می‌ باشند. https://www.hossienyavari.ir  

سوابق وکیل
میترا بی ریایی

میترا بی ریایی

پایه یک دادگستری
سابقه:6 سال
 • تخصص: کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09139081597
 • آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه 5 واحد 9

خانم میترا بی ریایی پژوهشگر دوره دکترای حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان، عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان از بهترین و موفق ترین وکلا در شهر اصفهان می باشند. صبر، حسن سابقه و رفتار، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین وارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده های وکالتی در پرونده های وکالتی سبب گردیده است تا ایشان جزو وکلای خوشنام قرار گیرد. در کارنامه شغلی ایشان، سابقه درخشان در پذیرش اعاده دادرسی محکومین به اعدام و برائت متهمین جرایم کیفری به ‌چشم میخورد. همچنین تجربه بسیار عالی در پرونده های حقوقی در مناطق مختلف کشور را در رزومه خود دارند.  

سوابق وکیل
hamid-babaei

حمید بابایی

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131170470
 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

18 سال سابقه وکالت و مشاوره در شرکت ها ‌ دکتری تخصصی وکاربردی در مدیریت، قراردادها دکترا امور Dba,کارشناس ارشد mba داور متخصص دعاوی امور بین الملی داور متخصص دعاوی امور داخلی عضو کمسیون داخلی کانون وکلا عضو انجمن تافت آلمان در مسایل بازرگانی ،صادرات ورادات متخصص دعاوی کیفری وجزایی و جنایی موفقیت پرونده های کیفری متعدد در طول سوابق کاری من جمله: جرایم امنیتی وتبلیغی علیه نظام -موفقیت در پرونده بلاگرها ی مجازی۳-پرونده های قتل خشن ۴- پرونده های ناموسی وتجاوز ۵-پرونده رابطه های نامشروع و زنا ۶- جرایم اقتصادی و مالی و شرکت های اینترنتی۷-جرایم مالی کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع ۸-جرایم کیفری متعدد در امور خیانت در امانت درگیری مسلحانه وچندین پرونده موفق کیفری دیگر

سوابق وکیل
میثم ولی زاده

میثم ولی زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: ارث، حقوقی، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09131097123
 • آدرس: اصفهان هشت بهشت غربی گلزار

جناب آقای میثم ولی زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان می باشد. ایشان دارای مدرک فوق لیسانس و با توجه به سابقه ی درخشانی که در زمینه وکالت دارند و پرونده های بیشماری که در طول این مدت حل کرده اند یکی از زبده و کاربلد ترین وکلای حقوقی در اصفهان بشمار می آیند جناب آقای وکیل میثم ولی زاده نه تنها یک وکیل ماهر در اصفهان می باشد بلکه یک نویسنده ممتاز کتب حقوقی، مالیات و شهرداری نیز می باشد.

سوابق وکیل

اصفهان یکی از کلانشهرهای ایران به شمار می آید و به همین دلیل جرائم مختلفی نیز در آن صورت خواهد گرفت. از همین رو بسیاری از شهروندان این شهر به دنبال انتخاب بهترین وکیل اصفهان هستند تا پرونده را به وی بسپارند و مطمئن باشند که روند پیگیری پرونده ی آن‌ها به بهترین شکل سپری می شود. البته انتخاب بهترین وکلا کار ساده ای نیست، چراکه امروزه بسیاری از وکلا ادعا دارند در حوزه فعالیت خود حرف های گفتنی زیادی دارند، در حالی که باید گفت این چنین نیست! سایت حقوقی مستر وکیل به منظور کمک به شما، بهترین وکلا را معرفی می کند تا شما بتوانید با توجه به یکسری از نکات، در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

البته به این نکته توجه داشته باشید که برای رسیدگی به هر مشکل، به سراغ وکیل متخصص به آن حوزه بروید. برای مثال اگر در شهر اصفهان هستید و مشکل ملکی دارید، باید بهترین وکیل ملکی در اصفهان را انتخاب کنید، چون این وکیل تخصص و تجربه لازم برای رسیدگی به چنین پرونده هایی را دارد. یا اگر پرونده کیفری دارید، برای رسیدگی به آن به سراغ بهترین وکیل کیفری در اصفهان بروید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

یک وکیل حرفه ای در اصفهان چه خصوصیاتی دارد؟

بسیاری از افراد بر این باور هستند که اگر یک وکیل، از متقاضیان و موکلین خود دستمزد بسیار بالایی بگیرد، حتما وکیل متخصص و خوبی است؛ درحالی که باید گفت این چنین نیست و بالا بودن حق الوکاله یک وکیل، معیار مناسبی برای سنجیدن تخصص و مهارت وکیل نیست. حال شاید برای شما سال پیش آید که یک وکیل حرفه ای در اصفهان را با چه شاخصه هایی می توان شناسایی کرد؟

اولین موردی که باید به آن توجه داشته باشید، شهرت و محبوبیت وکیل در شهر است. شما باید به سراغ وکیلی بروید که پرونده های زیادی را قبول کرده و توانسته اکثریت پرونده ها را به نفع موکل خود به پایان برساند. چنین وکیلی قطعا تجربه کافی برای وکالت را دارد و به واسطه تجربه و مهارت خود می تواند اعتماد موکل را به خوبی جذب کند.

مهم‌ ترین شاخصه های بهترین وکیل

از جمله شاخصه هایی که می توانند نشان دهنده حرفه ای و خوب بودن یک وکیل باشند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. اولین ویژگی بهترین وکیل اصفهان، اعتماد به نفس و عزت نفس بالا است. مسلما وکیلی که محکم و با اعتماد به نفس در جلسات دادگاه حاضر می شود، می تواند به خوبی از موکل خود دفاع کند و پرونده را به نفع او به پایان برساند.
 2. دومین شاخصه ای که یک وکیل حرفه ای باید داشته باشد، قدرت بیان خوب و نافذ صحبت کردن است. این موضوع به قدری مهم است که در بسیاری از مواقع وکیل توانسته با طرز صحبت کردن خود نظر قاضی را تغییر دهد و پرونده را به نفع موکل خود برگرداند.
 3. در زمان انتخاب وکیل به این موضوع توجه داشته باشید که وکیل دقیق و وقت شناس باشد؛ چراکه اگر وکیل چنین شاخصه هایی که از اصلی ترین ویژگی ها هستند را نداشته باشد، نمی توان به او اعتماد کرد.
 4. یک وکیل خوب و حرفه ای، در حقیقت وکیلی است که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن از موکل خود دفاع کند و پرونده را به نفع او سوق دهد. برای آنکه چنین موضوعی تحقق پیدا کند، وکیل باید توانایی بکارگیری از دانش و تخصص خود را داشته باشد.
 5. در حوزه وکالت، قوانین زیادی وجود دارد و این قوانین گاها آپدیت و بروزرسانی می شوند، از همین رو وکیلی را می توان به عنوان بهترین وکیل اصفهان معرفی کرد که مطمئن هستیم به تمام قوانین دولتی تسلط دارد و اگر قانونی بروز شود نیز طی مطالعات و صحبت هایی که انجام می دهد متوجه آن ها شود.
 6. وکیلی که شما انتخاب می کنید، بیش از هرچیزی باید به فکر آبرو و حیثیت شما باشد؛ پس وکیلی که به این موضوع توجه ندارد، وکیل خوب و حرفه ای نیست.
 7. بهترین وکیل اصفهان، باید پیگیر باشد و دائم در راستای به موفقیت رساندن پرونده به موکل خود کمک کند.
 8. از دیگر شاخصه های مهم یک وکیل، می توان به مهارت تحلیلگری که دارد اشاره کرد؛ منظور از این ویژگی این است که وکیل باید تمام پرونده را بررسی کند و قدرت تحلیل و جستجوی بالایی داشته باشد تا به تمام سرنخ ها برسد و با کمک اطلاعاتی که بدست می آورد از موکل خود در جلسات دادگاه دفاع کند و پرونده را به نفع او نیز به پایان برساند.
 9. برای حل هر پرونده حقوقی، راه و روش های متفاوتی وجود دارد. حال زمانی که شما تصمیم می گیرید از وکیل برای حل پرونده استفاده کنید، یعنی انتظار دارید که پرونده در سریع ترین حالت ممکن حل شود؛ بنابراین وکیلی که به عنوان بهترین وکیل شناخته می شود، باید بتواند بهترین و سریع ترین راهکارها را متناسب با هر پرونده ارائه دهد تا موکل در کوتاه ترین زمان ممکن به حق و حقوق خود برسد.
 10. یک وکیل خوب و حرفه ای می داند که نباید چیزی را از موکل خود پنهان کند، از همین رو صفر تا صد روند پرونده را به موکل، بدون پنهان کاری یا بزرگ نمایی می گوید و هیچگونه دروغی در کار نیز نخواهد بود.

منظور از وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری چیست؟

فرق بین وکیل پایه یک دادگستری با پایه دو دادگستری چیست؟

به طور کلی منظور از وکیل شخصی است که از طرف موکل خود عهده دار می شود روند رسیدگی به یک پرونده و موضوع حقوقی را پیگیری کند. حال زمانی که شما به سراغ انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می روید، به احتمال زیاد متوجه می شوید که برخی از وکلا وکیل پایه یک دادگستری و برخی دیگر وکیل پایه دو دادگستری هستند. در چنین موقعیتی به احتمال زیاد برایتان سوال پیش می آید که منظور از وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری چیست؟

پیش از آنکه به پاسخ سوال مطرح شده بپردازیم، باید بگوییم که یک وکیل برای آنکه مجوز حضور در مراجع قضایی را بدست آورد، باید پروانه وکالت خود را دریافت کند. حال برای آنکه یک وکیل پروانه وکالت خود را کسب کند، دو روش پیش رویش قرار دارد:

 1. در آزمون کانون وکلا دادگستری که برگزار می شود شرکت کند؛ سپس اگر در این آزمون قبول شد، باید برای چند وقت به عنوان کارآموز مشغول بکار شود. زمانی که دوره کارآموزی وکیل تمام شود، پروانه وکالت به او می دهند و از آن پس وکیل پایه یک دادگستری خطابش می کنند.
 2. حال اگر متقاضیان وکالت، نخواهند یا نتوانند در آزمون کانون وکلا دادگستری شرکت کنند، امکان شرکت در آزمون کانون مشاوران قوه قضائیه برای آن ها وجود دارد. این آزمون نسبت به آزمون کانون وکلا آسان تر است و به همین دلیل درصد بیشتری از شرکت کنندگان آزمون امکان قبولی در آن را دارند. در ادامه بعد از آنکه متقاضی در این آزمون قبول شد، مدرک پایه دو دادگستری را به او می دهند. بعد از گذشت دو سال، وکیل می تواند در آزمون بعدی شرکت کند و درصورتی که نمره قبولی را بدست آورد به رتبه وکیل پایه یک دادگستری ترفیع یابد.

موضوع حائز اهمیتی که وجود دارد، این است که از نظر صلاحیت، وکیل پایه یک دادگستری با وکیل پایه دو هیچ تفاوتی ندارد؛ زیرا در نهایت هر دو وکیل پروانه وکالت خود را بدست می آورند و از نظر جایگاه باهم برابر هستند.

وکیل خانم بهتر است یا وکیل آقا؟

سوال دیگری که احتمالا برای افراد هنگام انتخاب بهترین وکیل اصفهان پیش می آید، این است که پرونده خود را به وکیل آقا واگذار کنند یا وکیل خانم؟ مسلما در پاسخ این سوال، جنسیت خاصی مشخص نمی شود، چراکه وکلا با توجه به تخصص و مهارت و تجربه ای که دارند رتبه بندی می شوند نه آقا یا خانم بودنشان! شما باید هنگام انتخاب یک وکیل به فاکتورهای مختلفی که به آن ها به عنوان شاخصه های وکیل اشاره کردیم توجه کنید.

البته ناگفته نماند که بسیاری از افراد خانم یا آقا بودن وکیل را براساس پرونده ای که دارند انتخاب می کنند. برای مثال اگر خانمی درگیر دعاوی مربوط به خانواده، مانند طلاق و مهریه باشد، به احتمال زیاد به سراغ بهترین وکیل خانم در اصفهان می رود. اما از طرف دیگر، زمانی که یک پرونده کیفری در میان باشد، افراد یک وکیل آقا را انتخاب می کنند، زیرا موضوعات مربوط به کیفری سخت و خشن هستند و به همین دلیل بهتر است آن ها را به یک آقا سپرد.

آیا اخذ بهترین وکیل الزامی است؟

زمانی که افراد برای حل مشکل و پرونده پیش از وکیل استفاده نکنند، ممکن است مشکل یا چالش پیش آمده بدتر و پیچیده تر شود. برای مثال خانمی را تصور کنید که قصد دارد از همسر خود به صورت توافقی جدا شود، اما نمی تواند این درخواست را به درستی مطرح کند و به هدفی که دارد برسد. در چنین حالتی پیشنهاد ما به این دست از افراد این است که با بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان مشورت کنند. مسلما وکیل به دلیل تخصص و تجربه ای که دارد، می تواند موکل خود را به درستی راهنمایی کند تا درخواست خود را به بهترین شکل مطرح کند و در نهایت نیز پرونده به نفع آن تمام شود.

پس باید بگوییم که اخذ وکیل در برخی از پرونده ها مانند پرونده های مربوط به قتل، حبس ابد، سلب حیات و … ضروری است؛ اما سایر پرونده ها که شامل مواردی چون پرونده های جعل اسناد، تخریب، سرقت، رابطه نامشروع و … می شود، نیاز صد درصدی به وکیل ندارند. اما از آنجایی که این پرونده ها نیز سخت و پیچیده به شمار می آیند و اشخاص معمولی علم لازم برای رسیدگی به آن ها را ندارند، پیشنهاد ما این است که حتما با یک وکیل خوب و خبره در رابطه با موضوع حقوقی پیش آمده مشورت کنید تا مشکل در کوتاه ترین زمان و در بهترین حالت به اتمام برسد.

حق الوکاله ای که وکیل دریافت می کند چقدر است؟

از دیگر مواردی که هنگام انتخاب بهترین وکیل اصفهان باید به آن توجه شود، حق الوکاله و دستمزدی است که وکیل بابت یک پرونده دریافت می کند. بسیاری از افراد زمانی که دچار یک مشکل حقوقی می شوند، به این موضوع فکر می کنند که دستمزد یک وکیل برای رسیدگی به پرونده آن ها زیاد است و به همین دلیل از اخذ وکیل خودداری می کنند.

باید گفت که چنین نگرشی اشتباه می باشد و در تعیین حق الوکاله وکیل فاکتورهای مختلفی نقش دارند. برای مثال زمینه حقوقی و نوع پرونده، سختی و چالش هایی که پرونده دارد، موقعیت مکانی دفتر وکیل و … همگی از جمله مواردی هستند که می توانند در تعیین حق دستمزد وکیل نقش داشته باشند. بنابراین توصیه می شود در صورتی که یک پرونده حقوقی برای شما به وجود آمد، حتما با یک وکیل مشورت کنید تا وکیل دستمزدی که برای پرونده شما دریافت می کند را مشخص کند؛ در ادامه شما می توانید تصمیم بگیرید که پرونده را به وکیل بسپارید یا خیر!

کلام آخر

اخذ وکیل یکی از منطقی ترین و هوشمندانه ترین کارها هنگام مواجه با مسائل حقوقی است؛ از همین رو ما در این مقاله در رابطه با اهمیت اخذ وکیل، وظایفی که بهترین وکیل اصفهان دارد، خصوصیات و ویژگی های اصلی یک وکیل خوب و … صحبت کردیم تا شما تمام این مسائل را در نظر بگیرید و با آن ها آشنا شوید و در نهایت تصمیم خود را در جهت کمک گرفتن و مشاوره با وکیل بگیرید.

4.1/5 - (16 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا