تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای رشت ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل المیرا اسوبار

المیرا آسوبار

پایه یک دادگستری
سابقه:15 سال
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121021394
 • آدرس: رشت بلوار نامجو روبروی کلینیک امام سجاد پلاک ۵۰۸ طبقه اپل

کارشناس ازشد حقوق خصوصی دارای پروانه داوری حرفه ای از مرکز توسعه حل اختلاف

سوابق وکیل
وکیل محمد حسن فعال

محمد حسن فعال

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: حقوقی، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09119341944
 • آدرس: رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

آقای محمدحسن فعال، یکی از بهترین وکلای پایه دادگستری در شهر رشت می باشد، ایشان با بیش از 18 سال سابقه درخشان در کلیه پرونده های حقوقی و غیره به طور تخصصی فعالیت می کند.  

سوابق وکیل
فاطمه خورسند

فاطمه خورسند

سابقه:
 • تخصص: خانواده، مهریه
 • شماره تماس: 09112359751
 • آدرس:

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان گیلان، مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در گیلان معرفی شده است و با تلاش بالای خود توانسته تا دهها پرونده وکالتی را در کارنامه کاری خود به ثبت برساند. پشتکار و اراده خانم فاطمه خورسند باعث شده تا مردم به او اعتماد کرده و کلیه پرونده های حقوقی را به او واگذار نمایند.

سوابق وکیل

یکی از مهمترین دغدغه های ساکنین شهر رشت هنگام مواجهه با مشکلات حقوقی انتخاب بهترین وکیل رشت می باشد. یک وکیل در پیشبرد پرونده های حقوقی نقش مهمی را ایفا می کند زیرا از علم، دانش و مهارت کافی برخوردار می باشد. در صورت دریافت راهنمایی از وکلای غیرحرفه ای متحمل ضررهای جبران ناپذیری خواهید شد. به همین دلیل است که همواره عنوان می شود انتخاب بهترین وکلای رشت از اهمیت ویژه برخوردار است.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل رشت کیست؟

هنکام انتخاب بهترین وکیل رشت باید نوع پرونده خود را در نظر بگیرید. هر پرونده دارای ویژگی های مختص به خود می باشد و قوانین ویژه ای دارد. بهترین وکیل فردی است که در یک زمینه مشخص به صورت تخصصی کار کند و تسلط کامل روی آن زمینه داشته باشد. پرونده های حقوقی و کیفری به طور معمول برای طرح دعوی و دفاع دارای روند مختص به خود می باشند. از این رو انتخاب بهترین وکیل رشت متخصص در موضوع دعوی شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طور کلی می توان گفت بهترین وکیل رشت باید در زمینه موضوع حقوقی مورد نظر شما سابقه ای طولانی داشته باشد. همچنین بهترین وکلای رشت باید بر مواد قانونی، نحوه دادرسی و آرای وحدت تسلط کامل داشته باشد و رویه مربوط به موضوع پرونده شما را پیش بگیرند.

بهترین وکیل رشت کیست؟

همواره توصیه می شود وکیلی را انتخاب نمایید که در پرونده های مشابه میزان برد قابل توجهی داشته باشد و در صحبت کردن و مدیریت جلسات دادگاه مهارت کافی داشته باشد.

ویژگی های بهترین وکیل رشت

بهترین وکیل رشت باید دارای مجموعه ویژگی ها و خصوصیات زیر باشد:

 • برخورداری از دانش حقوقی به روز. بهترین وکلای رشت باید از تغییرات ایجاد شده در قوانین و مقررات اطلاع کامل داشته باشند.
 • امانتداری یکی از مهمترین ویژگی های وکلای خبره و حرفه ای می باشد. یک وکیل خوب باید محرم اسرار موکل خود باشد و اطلاعات زندگی ایشان را حتی پس از اتمام پرونده، پیش کسی بازگو نکند.
 • وکلای حرفه ای معمولا به موکلین خود امید واهی نمی دهند و وظیفه دارند تمام جزئیات مرتبط با پرونده را برای موکلین خود به درستی شرح دهند. همچنین وکلا باید در رابطه با روند رسیدگی به پرونده توضیحات جامع را در اختیار موکلین خود قرار دهند. یک وکیل حرفه ای با دادن وعده پیروزی به موکل خود، هرگز حق الوکاله بیشتری از ایشان دریافت نمی کند.
 • بهترین وکیل رشت وظیفه دارد تا تمام اسناد و مدارک موکلین خود را مورد بررسی قرار دهد و با توجه به اسناد و مدارک موجود، راه حل های قانونی که به نفع موکل باشند را ارائه دهد.
 • وکلای حرفه ای اغلب برای پیشبرد پرونده خود از تجارب دیگران استفاده می کنند.
 • بهترین وکلای رشت هرگز کارهای خلاف شان وکالت انجام نمی دهند و برای دریافت حق الوکاله بیشتر موکلین خود را به دعاوی غیرضروری وارد نمی کنند.
 • وکلای حرفه ای اغلب به وجدان کاری و شرافت پایبند هستند، حتی اگر معاضدتی باشند.

دلایل نیاز به وکلای حرفه ای

اکثر افراد تصور می کنند که با شرح ماجرا برای قاضی پرونده قادر به دفاع از حقوق خود می باشند که این تصور کاملا اشتباه است. با دریافت مشاوره از بهترین وکیل رشت به راحتی می توانید رای دادگاه را به نفع خود تغییر دهید. شما باید با آگاهی کامل از قوانین و مقررات مربوط به دعوی خود در دادگاه حضور یابید. این نکته را باید به خاطر داشت که نداشتن دانش حقوقی و تجربیات لازم برای حضور در دادگاه ممکن است باعث شکست شما در پرونده شود. شکست در پرونده ممکن است خسارات جبران ناپذیری از لحاظ مادی و معنوی برای شما به همراه داشته باشد و عواقب آن برای سالیان طولانی با موکل همراه خواهند بود. آشنایی کامل و جامع با روند رسیدگی به پرونده در دادگاه و ریزه کاری خاص آن نیز از اهمیت ویژه برخوردار می باشد. این آگاهی باعث می شود در انجام امور دقت و سرعت بالاتری داشته باشید. به همین دلیل است که عنوان می شود مراجعه به وکیل الزامی است.

دلایل نیاز به وکلای حرفه ای

در صورت استفاده از بهترین وکیل رشت هنگام رسیدگی به پرونده خود، ایشان نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا با دانش و تجربیات خود برای دستیابی به مقصود بهترین راهکار را در اختیار شما قرار دهد. پیروی از این راهکارها نتیحه پرونده را به نفع شما تغییر خواهد داد. استفاده از بهترین وکلای رشت همچنین باعث می شود تا از گرفتن تصمیمات احساسی دور باشید و رفتارهای شما فراتر از چارچوب قانون پیش نرود. این تصمیمات قانونی تا حد زیادی از بروز مشکلات در آینده پیشگیری خواهد کرد.

انواع دعاوی حقوقی

بهترین وکیل رشت از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی و از طریق وکالت موظف به پیگیری و رسیدگی به پرونده های حقوقی می شود. وکالت در حقیقت عقدی جایز می باشد که در چارچوب مقررات قانون مدنی بسته شده باشد و طرفین موکل و وکیل نامیده می شوند. طرفین دعاوی در تمامی دادگاه ها حق دارند یک وکیل حرفه ای و خبره انتخاب نمایند. در صورتی که افراد قادر به انتخاب وکیل نباشند امکانات تعیین وکیل باید برای آن ها فراهم شود.

به منظور اطمینان در برخی پرونده های حساس و موارد خاص می توان برای وکیل حد و مرز مشخص نمود. این حد و مرز مشخص خواهد کرد که وکیل اجازه وکالت در چه زمینه ای از طرف موکل دریافت نموده و در چه زمینه ای برای انجام امور باید در دادگاه ها حضور یابد. از انواع دعاوی که ممکن است در دادگاه ها مطرح شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. دعاوی کیفری

بهترین وکیل کیفری در رشت توانایی رسیدگی به دعاوی کیفری را دارد که از لحاظ قانون مجازات اسلامی جرم محسوب شده و مجرم با توجه به نوع آن باید مجازات شود. از جمله موضوعات دعاوی کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قتل
 • توهین
 • سرقت
 • کلاهبرداری

در این شرایط برای دفاع از خود می توانید بهترین وکلای کیفری در رشت را انتخاب نمایید.

2. دعاوی ملکی

به دعاوی که به امور ملکی مربوط می باشند، دعاوی ملکی گفته می شود. در این نوع دعاوی اغلب اختلافات بین دو یا چند نفر سر موضوع ملک و املاک می باشد و برای رفع این اختلافات به راهنمایی و کمک از بهترین وکیل ملکی در رشت نیاز خواهید داشت. ملک و املاک ارزش مالی بسیار بالایی دارند از این رو برای رفع این مشکلات به افراد باتجربه و خبره نیاز پیدا خواهید کرد.

3. دعاوی خانوادگی

دعاوی که در رابطه با موضوعات و امور مربوط به خانواده و طلاق هستند، به عنوان دعاوی خانوادگی شناخته می شوند. این دعاوی زیاد اتفاق می افتند و برای رفع مشکلات موجود در این زمینه و رسیدگی به پرونده های خانوادگی می توان از بهترین وکیل خانواده در رشت یا بهترین وکیل طلاق در رشت کمک گرفت. بهترین وکلای خانواده در رشت با توجه به اهمیت موضوع به آن می پردازند.

انتخاب بهترین وکیل

به منظور دفاع از حقوق خود در محاکم قضایی به دانش و آگاهی کامل از قوانین و مقررات نیاز خواهید داشت. در صورت عدم آگاهی شما به میزان قابل قبول از قوانین حقوقی ممکن است حق شما ضایع شود یا متحمل خسارات جبران ناپذیری شوید. برای جبران ضعف حقوقی خود می توانید از دانش و تجرییات بهترین وکیل رشت استفاده نمایید. تعدد وکلا در رشت باعث شده تا پیدا کردن خبره ترین وکلا سخت به نظر برسد. در ادامه با نکات مهمی که هنگام انتخاب بهترین وکیل رشت باید در نظر گرفته شوند آشنا خواهیم شد.

انتخاب بهترین وکیل

1. برخورداری ار دانش حقوقی لازم

بهترین وکیل رشت برای رسیدگی به پرونده شما باید از دانش حقوقی لازم برخوردار باشد. یک وکیل خبره باید از قوانین و مقررات آگاهی کامل داشته باشد و تغییرات قانون در طول سال های اخیر را مورد بررسی قرار دهد. تنها در این صورت بهترین وکیل رشت می تواند از موکل خود در محاکم قضایی دفاع خوبی داشته باشد. دانش حقوقی این امکان را در اختیار وکلا قرار می دهد تا با استناد به قوانین و مقررات بتوانند قاضی را به نحوی متقاعد سازند که رای مورد نظر را به نفع موکل ایشان صادر نماید.

2. کسب تحصیلات دانشگاهی از بهترین دانشگاه های کشور

بهترین وکیل رشت باید تحصیلات خود را در یکی از دانشگاه های مطرح کشور سپری کرده باشد. به خاطر داشته باشید که تنها عامل سنجش میزان توانایی های یک وکیل خوب، تحصیلات او نمی باشد. اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که تحصیلات وکیل حرفه ای در افزایش سطح توانایی های ایشان تاثیر قابل توجهی دارد. در انتخاب بهترین وکلای رشت نباید معیار خود را به تحصیلات ایشان محدود ساخت و اولویت های دیگری را نیز باید در نظر گرفت.

3. داشتن رفتار حرفه ای

بهترین وکلای رشت در رفتار خود با موکلین باید حرفه ای عمل کنند. رفتار حرفه ای یک وکیل در پیشرفت امور موکل تا حد قابل توجهی تاثیر دارد. هنگام انتخاب یک وکیل حرفه ای باید تمام رفتارهای ایشان را در نظر بگیرید تا از آماتور یا حرفه ای بودن ایشان مطلع شوید. وکلای حرفه ای معمولا به نحوی رفتار می کنند که رضایت موکل در اولویت قرار گیرد. بهترین وکلای رشت همواره در ذهن خود اصول و چارچوبی دارند که دیگر عوامل باعث از دست رقتن این چارچوب حرفه ای نخواهد شد.

4. برگزاری جلسه حضوری با وکیل

پس از این که وکیل مورد نظر خود را انتخاب کردید باید با ایشان جلسه و ملاقات حضوری داشته باشید. در طول این جلسه می توان تمام خلقیات و رفتار وکیل مورد نظر را بررسی کرد و در پایان از انتخاب خود مطمئن شد. بهترین راه شناخت میزان توانایی ها و مهارت های یک وکیل ملاقات حضوری با ایشان می باشد. این ملاقات برای امضای قرارداد مقدمه ای خواهد بود و در نهایت وکیل رسیدگی به پرونده قضایی شما را آغاز خواهد کرد.

5. ارزیابی تخصص ایشان

هنگام انتخاب بهترین وکیل رشت باید تخصص او را مورد ارزیابی قرار دهید. به خاطر داشته باشید که فضای کاری وکلای خانواده در رشت از فضای کاری وکلای کیفری متفاوت می باشد. موکل قبل از هر چیز باید موضوع دعاوی مطرح شده را در نظر بگیرد و سپس وکیلی را انتخاب نماید که برای رسیدگی به امور ایشان تخصص لازم را داشته باشد. استفاده از وکلای متخصص برای رسیدگی به پرونده تا حد قابل توجهی احتمال پیروزی در محاکم فضایی را افزایش می دهد.

6. حسن اخلاق وکیل مورد نظر

از دیگر نکاتی که هنگام انتخاب بهترین وکیل رشت باید در نظر گرفت می توان به حسن اخلاق ایشان اشاره کرد. همانطور که عنوان شد در ملاقات حضوری با وکلا می توان تا حد قابل توجهی میزان توانایی و مهارت ایشان را مورد ارزیابی قرار داد. همچنین در طول این جلسات می توان از حسن اخلاق وکیل انتخابی اطمینان کسب کرد. بهترین وکیل رشت با موکلین خود رفتار درستی دارد. از مهمترین ویژگی های بهترین وکلای رشت می توان به زمان شناس یودن و احترام گذاشتن به خواسته های موکلین اشاره کرد. یک وکیل خبره باید اصل را بر میزان رضایت مندی موکل خود قرار دهد.

7. توجه به خواسته های موکل

بهتر است وکیلی را انتخاب نمایید که به خواسته های موکلین خود در طول روند رسیدگی به پرونده توجه داشته باشد. یک وکیل حرفه ای باید در طول ملاقات حضوری با موکل به صحبت های ایشان با دقت گوش دهد و از دغدغه ها و درخواست های ایشان به طور کامل آگاه شود. شنیدن صحبت های موکل این امکان را در اختیار وکیل قرار خواهد داد تا از تمام جوانب پنهان پرونده مطلع شود. این امر به وکلای حرفه ای رشت کمک خواهد کرد تا با دست پر از پرونده دفاع نمایند. وکلا پس از مطالعه پرونده وکیل باید از دادن قول های خلاف واقع به موکل خودداری نمایند.

کلام آخر

بهترین وکیل رشت شرایط بسیار مشابهی با پزشکان دارد و همانطور که در درمان بیماری های سخت انسان نمی تواند به هر پزشکی اعتماد کند، در انتخاب بهترین وکلای رشت نیز باید نهایت دقت را به کار برد. وکلای بسیار زیادی در رشت مشغول به فعالیت هستند که در زمینه های مختلف وکالت افراد را به عهده می گیرند. از آنجا که گستره انتخاب بهترین وکلا بسیار بزرگ است انتخاب یک وکیل خوب متناسب با شرایط خود در رشت دشوار می باشد. مناسب ترین روش انتخاب بهترین وکلای رشت مراجعه به وب سایت های مختلف همچون مستر وکیل می باشد. این سایت بهترین وکلای رشت در زمینه های مختلف را به شما معرفی می کند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا