تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانواده در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

مهنوش ذبیحی

مهنوش ذبیحی

پایه یک دادگستری
سابقه:12
 • تخصص: حقوقی، خانواده، ملکی
 • شماره تماس: 09132033442
 • آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین طبقه چهارم

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در اصفهان در زمینه دعاوی های مختلف مانند خانوادگی، حقوقی، ملکی، ثبتی و غیره فعالیت دارد و با توجه به سوابق خوبی که در وکالت خصوصا حوزه خانوادگی دارد به عنوان بهترین وکیل خانواده در اصفهان شناخته شده است. خانم مهوش ذبیحی تجربیات و تخصص لازم را در زمینه تنظیم اسناد قراردادهای بین المللی، صادرات و واردات، تجاری، قراردادها، ثبت شرکت و برندینگ و مسلط به اینکوترمز 2020 می باشد.

سوابق وکیل
زهرا حق شناس

زهرا حق شناس

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حضانت، حقوقی، طلاق، ملکی
 • شماره تماس: 09916592930
 • آدرس: اصفهان، بلوار علم الهدی (رباط سوم)، نبش کوچه 13، مجتمع عرشیا، طبقه 3، واحد 5

سرکار خانم زهرا حق شناس، وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان و دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف می‌باشند.

سوابق وکیل
hamid-babaei

حمید بابایی

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131170470
 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری در اصفهان می باشند.

سوابق وکیل
میترا بی ریایی

میترا بی ریایی

پایه یک دادگستری
سابقه:6 سال
 • تخصص: کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09139081597
 • آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه 5 واحد 9

خانم میترا بی ریایی پژوهشگر دوره دکترای حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان، عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان از بهترین و موفق ترین وکلا در شهر اصفهان می باشند. صبر، حسن سابقه و رفتار، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین وارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده های وکالتی در پرونده های وکالتی سبب گردیده است تا ایشان جزو وکلای خوشنام قرار گیرد. در کارنامه شغلی ایشان، سابقه درخشان در پذیرش اعاده دادرسی محکومین به اعدام و برائت متهمین جرایم کیفری به ‌چشم میخورد. همچنین تجربه بسیار عالی در پرونده های حقوقی در مناطق مختلف کشور را در رزومه خود دارند.  

سوابق وکیل

بهترین وکیل خانواده در اصفهان، در حقیقت وکیلی است که در دعاوی خانوادگی نقش بسزایی ایفا می کند و با تخصص و مهارتی که دارد مشکل پیش آمده را برطرف می سازد. از جمله دعاوی خانوادگی که روز به روز به تعداد پرونده ی آن ها اضافه می شود، می توان به دعاوی چون مهریه، طلاق، نفقه، گرفتن حق حضانت فرزند و … اشاره کرد. البته برای حل این دست از پرونده ها می توان به سراغ بهترین وکیل مهریه در اصفهان و بهترین وکیل طلاق در اصفهان نیز رفت، زیرا این وکلا تخصص و تجربه لازم برای فعالیت در این حوزه ها را دارند و می توانند بهترین عملکرد را از خود نشان دهند.

البته باید گفت وکیل خانواده به دلیل تخصصی که کسب کرده است، مهارت و دانش لازم برای حل تمام دعاوی خانوادگی را دارد و اگر شما بتوانید یک وکیل خوب و حرفه ای انتخاب کنید، می توانید تمام مسائل مربوط به دعاوی خانوادگی را به وکیل خانواده بسپارید و نگرانی از بابت روند پیگیری پرونده نداشته باشید. حال ما در ادامه اطلاعاتی در اختیارتان قرار می دهیم که می توانید با توجه به آن ها بهترین وکیل اصفهان را انتخاب کنید و پرونده را با خیال راحت به وی بسپارید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در اصفهان چه وظیفه ای دارد؟

در گذشته به وکلا بی احترامی می‌شد و بسیاری از افراد معتقد بودند که اخذ وکیل برای حل یک پرونده بی فایده است و تنها باعث هدر رفتن پول می شود. این موضوع در حالی است که امروزه نگرش ها نسبت به این موضوع تغییر کرده و افراد برای حل پرونده های حقوقی به سراغ اخذ وکیل می روند تا با کمک و مشاوره های وکیل روند پیگیری پرونده را تسریع بخشند و به حق و حقوق خود دست یابند. اما یک وکیل خانواده چه وظایفی برعهده دارد و چرا باید به سراغ انتخاب بهترین وکیل خانواده در اصفهان رفت؟

وظایف وکیل خانواده

 1. اولین وظیفه ای که برعهده وکیل خانواده است، دفاع از موکل خود در جلسات دادگاه می باشد. برای مثال شرایطی را تصور کنید که موکل خانم یک وکیل در پی حق دریافت نفقه یا مهریه خود است یا می خواهد طلاق بگیرد و حق حضانت فرزندش را دریافت کند. در چنین موقعیتی، وکیل خانواده موظف است که از پرونده موکل خود دفاع کند و نهایت تلاشش را در راستای کسب نتیجه بهتر نشان دهد.
 2. دومین وظیفه ای که می توان برای بهترین وکیل خانواده در اصفهان در نظر گرفت، جمع آوری جزئی ترین اطلاعات مربوط به پرونده است. بنابراین وکیل باید تمام شرایط را موردبررسی قرار دهد تا در جریان همه چیز قرار گیرد. سپس باید در جلسات دادگاه با استفاده از اطلاعاتی که بدست آورده، پیگیری پرونده را به نحو مطلوب انجام دهد. البته وکیل موظف است که به سوالاتی که موکل از او می پرسد نیز به بهترین شکل پاسخ دهد تا موکل در جریان ریز و جزئیات پرونده قرار گیرد.
 3. وکیلی که به عنوان بهترین وکیل خانواده شناخته می شود، باید بسیار رازدار، امین و قابل اعتماد باشد. در پرونده دعاوی خانوادگی اسرار و اتفاق های محرمانه بسیاری رخ می دهد که موکل باید این اطلاعات را در اختیار وکیل قرار دهد تا وکیل بتواند براساس آن ها بهترین و سریع ترین روش ها را انتخاب کند. حال یک وکیل خوب و حرفه ای موظف است که اسرار موکل خود را حفظ کند و به هیچ وجه به سراغ تبانی با طرف دیگر پرونده نرود. فراموش نکنید که یکی از شاخصه های اصلی در انتخاب بهترین وکیل خانواده، قابل اعتماد بودن وکیل است.
 4. از دیگر وظایف مهم بهترین وکیل خانواده در اصفهان می توان به این موضوع اشاره کرد که وکیل خوب وکیلی است که تمام تلاش خود را در جهت بقای خانواده و حفظ کانون آن انجام دهد؛ مخصوصا زمانی که پرونده طلاق در اختیار وی قرار می گیرد. وکیل خانواده بعد از قبول چنین پرونده ای باید تمام تلاش خود را در جهت ایجاد صلح بین زوجین انجام دهد و از تشدید اختلاف میان آن ها جلوگیری کند.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان

گرفتن طلاق توافقی با کمک وکیل خانواده

بدون شک طلاق امری ناخوشایند است و باید تا جایی که امکان دارد، از انجام آن خودداری کرد. اما گاهی اوقات شرایط به گونه ای رقم می خورد که طلاق آخرین راه است و طرفین برای اهدافی مهم تر تصمیم به طلاق می گیرند. طلاق توافقی یک نوع از طلاق به شمار می آید که زن و مرد برای انجام آن با یکدیگر به توافق می رسند. یعنی زوج و زوجه در رابطه با مسائلی چون مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … با یکدیگر صحبت می کنند و به توافق می رسند. توجه داشته باشید که اگر یکی از طرفین، نسبت به طلاق راضی نباشد، قاضی حکم طلاق توافقی را صادر نخواهد کرد.

گرفتن طلاق توافقی نیازمند انجام یکسری از کارها می باشد و زوجین باید مدارکی را ارائه دهند تا این طلاق صورت گیرد. از طرفی زوجین معمولا درگیر کارهای روزمره هستند و وقت کافی برای رسیدگی به این کارها را ندارند؛ از همین رو ترجیح می دهند انجام این دست از کارها را به شخصی متخصص بسپارند. بهترین وکیل خانواده در اصفهان، یک انتخاب هوشمند به شمار می آید، زیرا تخصص و مهارت لازم برای انجام کارها را دارد و می تواند بدون حضور موکلین، مراحل را از طرف آن ها انجام دهد. البته شما می توانید از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان نیز کمک بگیرید، این وکیل به طور تخصصی در این زمینه مشغول به فعالیت است.

وکیل خانواده در چه حوزه هایی می تواند فعالیت داشته باشد؟

با توضیحاتی که تا به اینجای مقاله در اختیارتان قرار گرفت، شاید تصور کنید که وکیل خانواده تنها در اموری چون طلاق و مهریه می تواند فعالیت داشته باشد، در حالی که باید گفت این چنین نیست و حوزه ی فعالیت وکیل خانواده از این دو مورد بیشتر و گسترده تر است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • قبول پرونده مربوط به طلاق در دوران نامزدی
 • استرداد جهیزیه
 • پرونده مربوط به تغییر جنسیت
 • چند همسری
 • صیغه
 • مهریه در دوران عقد موقت
 • نفقه همسر بعد از فوت شوهر
 • دریافت اجازه ازدواج
 • حجر و دریافت حکم رفع حجر
 • وصیت
 • قیمومیت
 • تمکین
 • نشوز

همانطورکه مشاهده می کنید، تنوع پرونده هایی که بهترین وکیل خانواده در اصفهان می تواند دریافت کند زیاد است، بنابراین اگر شما درگیر هر یک از موضوعات بالا هستید و می خواهید پرونده را به یک وکیل خبره بسپارید، یک وکیل خانواده حرفه ای و کار بلد را برای این کار انتخاب کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به درستی و به نفع شما انجام می شود.

وکیل خانواده خانم یا آقا؟

وکالت از جمله حوزه هایی است که هم خانم ها و هم آقایان در آن مشغول به فعالیت هستند و همین موضوع باعث شده که افراد هنگام انتخاب وکیل با این سوال مواجه شوند که وکیل خانواده خانم بهتر است یا آقا؟ در پاسخ به این سوال باید گفت هیچ تفاوتی میان وکیل خانم و آقا وجود ندارد و این خود شما هستید که باید تصمیم بگیرید کدام وکیل را برای پرونده ای که دارید انتخاب کنید.

برای مثال گاهی اوقات آقایان ترجیح می دهند مشکلی که در خانه دارند را با یک وکیل آقا در میان بگذارند، چون راحت تر هستند و با توجه به همین موضوع پرونده سریعتر و دقیق تر پیگیری می شود. از طرفی خانم ها هستند که ترجیح می دهند مشکلات خانوادگی، مشکلات زناشویی و مواردی از این دست را با یک وکیل خانم در میان بگذارند، چراکه از صحبت در رابطه با این موضوعات با وکیل مرد خجالت می کشند. پس نمی توانیم بگوییم که وکیل خانم از آقا بهتر است یا بالعکس!

در حقیقت باید بگوییم که زن بودن یا مرد بودن وکیل هیچ تاثیری در روند پیگیری پرونده ندارد، زیرا تمام وکلا قوانین مشترکی را می خوانند و به یک شکل آموزش می بینند، پس تخصصی که دارند یکسان است و فقط برخی از آن ها براساس تجربه ای که دارند می توانند عملکرد بهتری از خود نشان دهند و روند پیگیری پرونده را به شکل بهتر پیش ببرند.

حق الوکاله بهترین وکیل خانواده اصفهان چقدر است؟

حق الوکاله بهترین وکیل خانواده اصفهان چقدر است؟

موضوع دیگری که هنگام انتخاب بهترین وکیل خانواده در اصفهان موردتوجه قرار می گیرد، حق الوکاله وکیل است. بسیاری از افراد گمان می کنند دستمزدی که وکلا دریافت می کنند بسیار زیاد می باشد و آن ها از پس پرداخت این هزینه ها برنمی‌آیند. باید گفت که چنین طرز فکری صحیح نمی باشد و عوامل مختلفی در تعیین حق الوکاله وکیل تاثیر دارند. از جمله فاکتورهایی که می توانند در تعیین هزینه دستمزد وکیل نقش داشته باشند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سختی و پیچیدگی پرونده
 • شرایط پرونده و نوع آن
 • موقعیت مکانی دفتر وکیل
 • تجربه و تخصص وکیل

پس توصیه می شود در صورتی که دچار هرکدام از دعاوی خانوادگی شدید، با یک وکیل مشورت کنید تا به شما بگوید حق الوکاله ای که برای حل پرونده شما دریافت می کند چقدر است؛ سپس اگر دستمزد وکیل برای شما مناسب بود، روند پیگیری را به وکیل بسپارید.

کلام آخر

دعای خانوادگی از جمله دعاوی به شمار می آیند که ممکن است هرکسی با آن ها مواجه شود. از همین رو ما در این مقاله در رابطه با بهترین وکیل خانواده در اصفهان صحبت کردیم و خصوصیات، وظایف و هرآنچه باید می دانستید را در اختیارتان گذاشتیم. بنابراین اکنون شما می توانید با استفاده از این اطلاعات، تصمیم نهایی خود در رابطه با اخذ وکیل را بگیرید و پیروز پرونده ای که ایجاد شده باشید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا