تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهطلاقلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای طلاق در اصفهان

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

بدون شک حفظ بنیان خانواده و رابطه یکی از پسندیده ترین اتفاقات است؛ اما گاهی اوقات زوجین نمی توانند با یکدیگر به زندگی ادامه دهند و برای آنکه به یکدیگر از لحاظ جسمی و روحی آسیب نرسانند، تصمیم به جدایی می گیرند. طبق قانون، هر یک از زوجین، چه زوج و چه زوجه می توانند در چنین موقعیتی درخواست طلاق را بدهند. حال از آنجایی که به سرانجام رسیدن چنین درخواستی با مراحل و چالش های بسیاری همراه است، توصیه می شود پرونده را به بهترین وکیل طلاق در اصفهان بسپارید، چراکه وکلا با تخصص و تجربه ای که دارند می توانند روند پیگیری پرونده را تسریع بخشند و شرایط را به نفع موکل خود سوق دهند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل طلاق کیست؟

پیش از آنکه بررسی کنیم وکیل طلاق کیست، باید بگوییم که وکیل در حقیقت به فردی گفته می شود که تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و توانسته با شرکت در آزمون کانون وکلا، پروانه وکالت خود را دریافت کند. پس می توان گفت چنین وکیلی تخصص و تجربه لازم در این زمینه را دارد و می تواند به موکل خود کمک کند. البته باید به این موضوع اشاره کرد که بهترین وکیل طلاق در اصفهان باید پیش از هرچیزی تمام تلاش خود را در جهت جلوگیری از طلاق زوجین بکند و از برهم خوردن پیوند و انسجام بنیان خانواده جلوگیری کند.

حال اگر به هر دلیلی سازش امکان پذیر نبود و زوجین باید از یکدیگر جدا می شدند، وکیل موظف است روند پرونده را به گونه ای جلو ببرد که مطلوب ترین حالت نتیجه برای موکل خود تحقق پیدا کند. در ادامه به طور کامل وظایف وکیل طلاق را موردبررسی قرار می دهیم تا با آن ها آشنا شوید.

اصلی ترین ویژگی های بهترین وکیل طلاق در اصفهان

برای آنکه بتوانید بهترین وکیل اصفهان در حوزه طلاق را پیدا کنید، باید با ویژگی ها و شاخصه هایی که وکیل دارد آشنا شوید تا در ادامه بررسی و تحقیقات لازم را انجام دهید و براساس این ویژگی ها وکیل را انتخاب کنید. این ویژگی ها و شاخصه ها عبارتند از:

 • وکیل باید صادق، راستگو و امین باشد. همانطورکه می دانید، یک وکیل برای آنکه روند پرونده را به درستی پیش ببرد، باید اطلاعات لازم را به طور کامل داشته باشد. از همین رو موکلی که دارد این اطلاعات را در اختیارش قرار می دهد؛ حال وکیل باید از این اطلاعات به شکل یک راز نگهداری کند و اجازه ندهد هیچ سوءاستفاده ای از اطلاعات شود. علاوه بر این، وکیل باید راستگو و صادق نیز باشد، یعنی روند پیشرفت پرونده را دقیقا به همان شکلی که هست، بدون اغراق و دروغ به موکل بگوید و هیچ وعده ای نیز ندهد.
 • دومین ویژگی که می توان برای یک وکیل درنظر گرفت، دقیق و منظم بودن وکیل است. زمانی که افراد برای حل پرونده طلاق خود به سراغ وکیل می روند، یعنی توقع دارند روند رسیدگی به پرونده به طور منظم انجام شود و وکیل در جلسات دادگاه به طور مرتب حضور پیدا کند. از همین رو هنگام انتخاب وکیل به این موضوع توجه داشته باشید تا وکیلی که انتخاب می کنید منظم و دقیق باشد تا شما بتوانید با کمترین اتلاف وقت به آنچه می خواهید برسید.
 • از دیگر ویژگی هایی که می توان با مشاهده آن به خوب بودن یک وکیل پی برد، این است که متوجه شویم وکیل روحیه جستجوگری دارد و به دنبال کشف اسرار و سرنخ برای تسریع بخشیدن به پرونده است. علاوه بر این مورد، وکیلی که انتخاب می کنید، باید بتواند به خوبی با افراد و به خصوص قاضی صحبت کند و آن ها را با سخنان نافذ خود متقاعد سازد. در حقیقت چنین وکیلی می تواند روند پیگیری پرونده را به نفع موکل خود جریان دهد و او را به هدفی که میخواهد برساند. باید اضافه کرد که اعتماد به نفس وکیل در چنین شرایطی نیز بسیار اهمیت دارد، به طوری که هرچه وکیل با اعتماد به نفس بیشتر صحبت کند، می تواند موکل خود را زودتر به خواسته ای که دارد برساند.

وظایف وکیل طلاق

در بخش قبل شما را با ویژگی های بهترین وکیل طلاق در اصفهان آشنا کردیم، اما علاوه بر شاخصه های اصلی وکیل باید با وظایفی که دارد نیز آشنا شوید که این وظایف عبارتند از:

 1. در وهله اول، وکیل طلاق موظف است بین دو طرف دعوا صلح و سازش برقرار کند و آن ها را از تصمیم خود که طلاق است منصرف سازد.
 2. در ادامه اگر زوجین نسبت به جدا شدن از یکدیگر از موضع خود پایین نیامدند، وکیل موظف است در دفاتر مربوطه حضور یابد و دادخواست طلاق را ثبت کند.
 3. بعد از آنکه دادخواست طلاق به ثبت برسد، جلسات دادگاه برگذار می شود که وکیل باید به جای موکل خود در جلسات دادگاه حاضر شود و از حق و حقوق او دفاع کند. همچنین باید گفت در جلسات دادگاه موضوعاتی چون تجدید نظر خواهی، واخواهی، اعاده دادرسی نسبت به رای صادر شده و … مطرح می شود که وکیل طلاق باید در رابطه با این امور نیز اقدامات لازم را انجام دهد.
 4. تمام وظایف وکیل به مراحل جدایی زوجین مربوط نمی شود و گاهی اوقات نیاز است که وکیل به امور دیگری که به طلاق مربوط هستند، اموری مانند مهریه، حق حضانت فرزند و … نیز بپردازد. پس حتما مطمئن شوید که وکیل تخصص و تجربه لازم برای رسیدگی به تمام این امور را دارد.

طلاق و انواع آن

طلاق که به معنای جدایی زوجین از یکدیگر است، تنها یک نوع ندارد و می توان انواع آن را به دسته بندی های مختلفی تقسیم کرد که این دسته بندی عبارت است از:

 • زوج درخواست طلاق بدهد

اولین حالت طلاق این است که زوج درخواست طلاق بدهد که در چنین حالتی طبق قانون، زوج باید مدارکی ارائه دهد که مطابق با این مدارک عدم امکان سازش زوجین ثابت شود. در ادامه جلسات دادگاه برگزار می شود تا رسیدگی های لازم صورت گیرد و تکلیف مسائلی چون مهریه، نفقه و … مشخص شود.

 • زوجه درخواست طلاق بدهد

برای آنکه زوجه بتواند درخواست طلاق بدهد، دو روش مختلف وجود دارد. شرط اول برای آنکه چنین درخواستی ثبت شود، این است که زوجه حق طلاق را از همسر خود گرفته باشد و شرط دوم نیز به شرایط عسر و حرج مربوط می شود. حال اگر این شرایط و شروط وجود نداشته باشد، زوجه امکان درخواست طلاق را ندارد. پیشنهاد می شود زمانی که زوجه می خواهد درخواست طلاق بدهد، از بهترین وکیل طلاق در اصفهان کمک بگیرد تا همه چیز به بهترین شکل سپری شود.

 • زوجین به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند

سومین و آخرین حالت طلاق، نوع توافقی آن است. در این حالت زن و مرد به توافق می رسند که دیگر شرایط ادامه زندگی با یکدیگر را ندارند و باید از یکدیگر جدا شوند. باید گفت که در این حالت معمولا در رابطه با مسائلی چون مهریه، حق حضانت، نفقه و … توافق صورت گرفته و مشکلی وجود ندارد. در موقعیت های اینجوری، زن و مرد باید به دادگاه گواهی عدم امکان سازش را ارائه دهند.

آیا اخذ وکیل طلاق ضروری است؟

سوالی که بسیاری از زوجین با آن مواجه می شوند، این است که آیا باید برای پرونده ای چون طلاق، اخذ وکیل ضروری و واجب است؟ در پاسخ باید گفت که برخی از پرونده ها مانند حبس ابد، قتل، اعدام و … از جمله پرونده هایی هستند که باید حتما برای آن ها از کمک و مشاره وکیل استفاده کرد. اما از طرفی پرونده هایی چون طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و … وجود دارد که اخذ وکیل برای آن ها الزامی نیست.

البته الزامی نبودن اخذ وکیل به معنای عدم نیاز به وکیل نخواهد بود؛ بلکه پیشنهاد می شود حتما از مشاوره ها و کمک های وکیل استفاده کنید. زیرا پرونده هایی چون طلاق اگر به درستی پیش نروند، می توانند با مشکل مواجه شوند و همین مشکلات روند پیگیری پرونده را طولانی تر می کنند. پس اگر می خواهید هرچه زودتر نتیجه پرونده مشخص شود و شما به حق و حقوق خود برسید، حتما بهترین وکیل طلاق در اصفهان را انتخاب کنید و صفر تا صد روند پیگیری پرونده را به او بسپارید تا خیالتان از بابت نتیجه پرونده راحت شود.

مزایای اخذ بهترین وکیل طلاق در اصفهان

با توجه به اطلاعاتی که در اختیارتان قرار گرفت، متوجه اهمیت اخذ وکیل در اصفهان شدید؛ حال تصمیم داریم در این بخش مزایای کمک گرفتن از وکیل در پرونده طلاق را بررسی کنیم که این مزایا عبارتند از:

 • کارهای مربوط به پرونده با تکنیک هایی که وکیل بلد است، زودتر انجام می شود.
 • زوج یا زوجه که برای رسیدگی به پرونده از وکیل کمک گرفته، معطل نمی شود و زمان را از دست نمی دهد.
 • موکل با اخذ وکیل مطمئن می شود که می تواند به تمامی حق و حقوقی که دارد دست یابد.
 • با حضور وکیل در جلسات دادگاه، احتمال رخ دادن تنش و بی احترامی بین زوجین به حداقل ترین حالت ممکن می رسد.
 • موکل می تواند بدون استرس، از نتیجه پرونده تا حدودی مطمئن شود.

وکیل طلاق چه اختیاراتی از پرونده را برعهده می گیرد؟

سوال دیگری که ممکن است برای افراد پیش آید، این است که وکیل طلاق چه اختیاراتی را برعهده دارد و چه کارهایی می تواند انجام دهد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در وکالت نامه ای که بین موکل و وکیل بسته می شود، قسمتی وجود دارد که می توانید در آن حد اختیارات وکیل را مشخص کنید. پیشنهاد ما به شما این است که بهترین وکیل طلاق در اصفهان را انتخاب کنید و با خیالی مطمئن و اعتماد کامل تمام اختیارات را به وکیل بسپارید تا به پرونده تسلط کامل داشته باشد و بتواند نتیجه رضایت بخشی را برای پرونده رقم بزند.

حق الوکاله وکیل طلاق چقدر است؟

بسیاری از افراد تصور می کنند که وکلا حق الوکاله زیادی را از موکلین خود بابت حل پرونده دریافت می کنند؛ اما این تصور کاملا اشتباه است و نمی توان گفت که تمام پرونده ها یکجور هستند و وکیل برای هر پرونده ای که به آن تعلق می گیرد یک دستمزد مشخص دریافت می کند.

درواقع باید گفت در تعیین حق الوکاله وکیل یا دستمزدی که بابت حل پرونده می گیرد، فاکتورهای مختلفی تاثیر دارند. برای مثال اگر پرونده طلاق گیر و مشکلات زیادی داشته باشد، وکیل نسبت به پرونده ای که چالش خاصی ندارد، دستمزد بیشتری دریافت می کند. پس ذهنیت خود را نسبت به اینکه دستمزد وکلا بالا است از بین ببرید و حتما در صورتی که با مشکل مواجه شدید، با یک وکیل مشورت کنید تا حق الوکاله ای که از شما براساس شرایطی که دارید، می گیرید را مشخص کند. در ادامه شما می توانید نسبت به اخذ وکیل تصمیم بگیرید.

از کجا بهترین وکیل طلاق در اصفهان را پیدا کنیم؟

تا به اینجای مقاله، در رابطه با اهمیت اخذ وکیل طلاق، وظایفی که وکیل دارد، ویژگی های بهترین وکیل و … صحبت کردیم. حال شاید برای شما سوال پیش آید که از کجا باید بهترین وکیل طلاق در اصفهان را پیدا کرد؟ که در جواب ما به شما سایت مستر وکیل را پیشنهاد می دهیم. این سایت به گونه ای آماده شده است که بهترین وکلا در هر حوزه و هر شهر را به شما معرفی می کند؛ در نتیجه شما می توانید از میان انتخاب هایی که وجود دارد، بررسی های لازم را انجام دهید و در نهایت وکیل موردنظر خود را انتخاب کنید.

کلام آخر

قوانین مربوط به پرونده های طلاق سخت و پیچیده هستند، به گونه ای که اگر کوچکترین خطایی صورت گیرد، روند رسیدگی به پرونده با تاخیر مواجه می شود و حتی ممکن است نتیجه ای معکوس به همراه بیاورد. از همین رو پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن و مشورت با بهترین وکیل طلاق در اصفهان است. از همین رو در این مقاله هر آنچه باید می دانستید را در اختیارتان قرار دادیم تا با علم کامل بتوانید تصمیم نهایی خود را بگیرید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا