تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای ملکی در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

پایه یک دادگستری
سابقه:6 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09144892734
 • آدرس: تبریز ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه شش

کارشناسی ارشد جزا رتبه ۴ اختبار کانون وکلا آذربایجان شرقی مدرس دانشگاه و‌دورهای داوری مولف کتابهای حقوقی

سوابق وکیل
خیراله اربطانی

خیراله اربطانی

سابقه:
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، کیفری
 • شماره تماس: ۰۹۱۴۲۲۲۴۳۵۹
 • آدرس: تبریز ،ابرسان اسکان ۱ طبقه ۸

آقای خیراله اربطانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و مشاور حقوقی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران میباشد. قبولی ۳ سال متوالی از آزمون مرکز وکلا از موفقیتهای ایشان محسوب میشود. آقای خیر اله اربطانی متخصص در امور دعاوی، ملکی ثبتی و خانواده می باشند و وکالت در این دعاوی را می پذیرند. جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای خیراله اربطانی با شماره زیر تماس بگیرید.

سوابق وکیل
بهنام پرتوی

بهنام پرتوی

سابقه:
 • تخصص: قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143141946
 • آدرس: تبریز خیابان امام، چهاراه منصور، نرسیده به مسجد حاج احمد جنب بانک پارسیان موسسه حقوقی بهنام پرتوی

بهنام پرتوی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت و امور حقوقی در پرونده های جرائم پزشکی، جنائی و خانواده. وکیل بهنام پرتوی از کارنامه کاری درخشانی برخوردار هستند و چندین دوره عضویت هیات مدیره و ریاست کمیسیون معاضدت قضائی مرکز وکلاء قوه قضائیه استان آذربایجانشرقی را عهده دار بوده که اخیراً نیز برای چندین بار به این سمت انتخاب شدند.

سوابق وکیل

پرونده های مربوط به دعاوی ملکی در رده مهم ترین پرونده هایی قرار دارند که در دادگاه های شهر تبریز به آن ها به رسیدگی می شود. به همین دلیل، بهترین وکیل تبریز تمایل دارد تخصص خود را در زمینه دعاوی ملکی افزایش دهد. وکلایی که وکالت این نوع پرونده ها را قبول می کنند، جزو وکلای پایه یک دادگستری به شمار می روند. شایان ذکر است، در صورتی که وکیل مهارت و تجربه لازم را داشته باشد می تواند در زمینه حل و فصل دعاوی ملکی به موفقیت قابل توجهی برسد.

اگر شما کوچک ترین خطا یا اشتباهی را در مسیر رسیدگی و پیگیری پرونده ملکی انجام دهید، بدون تردید مشکلات زیادی برایتان ایجاد می شود، در نتیجه بهتر است برای رسیدگی و پیگیری پرونده های ملکی از بهترین وکیل ملکی در تبریز کمک بگیرید. بهترین وکلای ملکی در تبریز در طی روند کاری پرونده مشاوره لازم را به موکل خود ارائه می دهند و بهترین راه حل را برای رسیدگی به پرونده انتخاب می کنند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وظایف بهترین وکیل ملکی در تبریز چیست؟

بهترین وکیل ملکی در تبریز، در رده وکلای پایه یک دادگستری قرار دارد، وکیل ملکی با کلیه قوانین مربوط به ملک و املاک آشنایی کامل را دارد و با استفاده از این قوانین می تواند به دعاوی ملکی رسیدگی کند. وکیل ملکی مانند بهترین وکیل سرقفلی در تبریز، دارای وظایف مهمی است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. در زمان تنظیم قرارداد وکالت بندهایی ثبت می شود که وکیل موظف است به کلیه بندها بدون کم و کاست عمل کند.
 2. بهترین وکیل ملکی در تبریز موظف است در زمینه کلیه قوانین امور ملکی اطلاعات و دانش لازم را داشته باشد، اگر وکیل در این زمینه مهارت لازم را ندارد باید به کمک مطالعه و انجام تحقیقات، مهارت لازم را بدست آورد.
 3. وکیل ملکی باید در کلیه جلسات دادگاه حاضر شود و از حق و حقوق موکل خود دفاع کند، وکیل باید از به حاشیه راندن پرونده و انجام هرگونه اقدامی که برخلاف مصلحت موکلش می باشد خودداری نماید.
 4. وکیل ملکی موظف است که پرونده را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهد و در کلیه جلسات دادگاه حاضر شود.
 5. قوانین و تبصره های مربوط به دعاوی ملکی دارای اصطلاحات پیچیده ای هستند به همین دلیل فهم آن ها برای افراد عادی دشوار می باشد، بهترین وکیل ملکی در تبریز موظف است که هرگونه ابهامی که در مورد قوانین در ذهن موکلش قرار دارد را برطرف کند.

وظایف بهترین وکیل ملکی در تبریز چیست؟

دعاوی ملکی به چه نوع دعاوی گفته می شود؟

ملک که شامل زمین، آپارتمان و خانه می شود جزو با ارزش ترین اموال هر فردی به شمار می رود به همین دلیل هر فردی باید از سرمایه و دارایی خود محافظت کند، علاوه بر این ممکن است هر شخصی در طول در طول زندگی خود با دعاوی ملکی مواجه شود. دعاوی ملکی جزو پیچیده ترین و وقت گیرترین دعاوی به شمار می روند، علاوه بر این قوانین ملکی دارای تنوع زیادی هستند و ممکن است افراد به دلیل عدم آگاهی از این نوع قوانین فرایند پیگیری دعاوی ملکی را طولانی تر کنند به همین دلیل در بیشتر مواقع روند پیگیری این نوع پرونده ها در صورت عدم وکیل به نتیجه صحیح و رضایت بخش ختم نمی شود.

بهترین وکیل ملکی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مسئولیت پذیری
 2. داشتن صداقت لازم
 3. پیگیری و رسیدگی به موقع پرونده
 4. داشتن سابقه و تجربه لازم برای رسیدگی به پرونده ملکی
 5. امانتداری
 6. حفظ اسرار موکل
 7. داشتن صبر و حوصله لازم
 8. داشتن تخصص و اطلاعات لازم برای پیگیری پرونده
 9. تسلط داشتن به قوانین و تبصره های ملکی
 10. مهارت ارتباطی بالا
 11. داشتن مهارت لازم برای تنظیم دادخواست

بررسی لزوم اخذ بهترین وکیل ملکی

پرونده های ملکی پیچیدگی های بسیار زیادی دارند، به همین دلیل بدون حضور و مشاوره وکیل نمی توان به این پرونده ها رسیدگی کرد، با دریافت مشاوره از بهترین وکلای ملکی در تبریز می توانید به روند پیگیری پرونده تان سرعت ببخشید و علاوه بر این در جلسات دادگاه نتایج رضایت بخش تری را بدست آورید.

از مهم ترین دلایل اخذ بهترین وکیل ملکی در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قیمت ملک و املاک امروزه به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است، با توجه به اینکه اغلب افراد اطلاعات لازم را در زمینه قوانین ملکی ندارند ممکن است سرمایه خود را به خطر بیندازند، در نتیجه بهتر است از وکیل ملکی مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت کنند. با اخذ بهترین وکیل ملکی می توان از سرمایه خود محافظت کرد.
 2. برخی از افراد بدون اخذ مشاوره از وکیل اقدام به طرح دعوی می کنند، در این صورت ممکن است فرد اشتباهاتی را انجام داد و اشتباهات وی به رد دادخواست یا رد دعوی منجر شود. این مشکلات باعث می شود که فرد زمان و هزینه زیادی را از دست بدهد، در نتیجه با اخذ بهترین وکیل ملکی می توان با سرعت بالاتری پیگیری و رسیدگی به پرونده را انجام داد و در زمان و هزینه ها نیز صرفه جویی کرد.
 3. برای پیگیری دعاوی ملکی می توانید قبل از مراجعه به دادگستری با طرف مقابل دعوی مذاکرات لازم را انجام دهید، برای انجام مذاکرات و رسیدن به توافق می توانید از وکیل ملکی در تبریز مشاوره لازم را بگیرید، بهترین وکیل ملکی می تواند به کمک دانش و تخصصی که دارد به حل دعاوی ملکی بدون مراجعه به دادگستری کمک کند.

اختیارات وکیل ملکی چیست؟

دعاوی ملکی در رده دعاوی اموال غیر منقول قرار دارند، به همین دلیل وکیل ملکی باید تخصص و دانش لازم را برای تنظیم این نوع دعاوی داشته باشد. دعاوی ملکی نظیر دعاوی خلع ید، تصرف عدوانی،فسخ معاملات ملکی و… جزو شایع ترین و پیچیده ترین دعاوی به شمار می روند، در صورتی که دادخواست دعاوی ملکی به درستی تنظیم نشود یا دادخواست به صورت ناقص ارائه داده شود مشکلات زیادی برای افراد ایجاد می شود که از مهم ترین آن ها می توان به اطاله دادرسی، از بین رفتن هزینه های دادرسی، رد دعوی و… اشاره کرد. وکیل ملکی باید نسبت به تنظیم دادخواست دعاوی ملکی به صورت دقیق اقدام کند و طرح دعاوی را به دادگاه ارائه دهد، علاوه بر این وکیل باید تلاش لازم را برای پیگیری پرونده داشته باشد و بهترین راهکار را برای حل و فصل دعاوی ملکی انتخاب کند.

در چه صورتی باید به بهترین وکیل ملکی در تبریز مراجعه نماییم؟

مراحل رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی مختلف می باشند، بهتر است در موارد زیر به وکیل ملکی مراجعه کنید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به حل و فصل دعاوی ملکی اقدام کنید:

1.تنظیم دادخواست دعاوی ملکی:

اگر شما قصد ارائه طرح دعاوی ملکی را دارید بهتر است برای تنظیم دادخواست دعاوی ملکی به وکیل با تجربه ای مراجعه کنید، اگر فردی در خصوص دعاوی ملکی از شما شکایت کرده است می توانید برای دفاع از خود در جلسات دادگاه از بهترین وکیل ملکی در تبریز کمک بگیرید.

2. اخذ مشاوره:

از وکیل ملکی می توانید در زمینه انجام معاملات ملکی، رهن و اجاره، مشارکت در ساخت و… مشاوره لازم را دریافت کنید.

3. تنظیم قراردادها:

قبل از انجام معاملات ملکی بهتر است از وکیل ملکی مشورت لازم را بگیرید، علاوه بر این تنظیم قراردادها را برای پیشگیری از بوجود آمدن هرگونه دعاوی ملکی در آینده بهتر است به وکیل بسپارید.

4. مشکلات ثبتی:

قوانین ثبتی اراضی و املاک پیچیده هستند به همین دلیل تعداد افراد کمی در زمینه این نوع دعاوی اطلاعات دارند، قبل از هرگونه اقدامی در زمینه تنظیم سند رسمی، ابطال سند و… بهتر است از وکیل ملکی حرفه ای و کاربلد مشاوره لازم را بگیرید.

دلایل مراجعه به بهترین وکیل ملکی در تبریز

بررسی مهم ترین خدمات وکیل ملکی در تبریز

از مهم ترین خدماتی که بهترین وکیل ملکی در تبریز به موکلان خود ارائه می دهد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قبول وکالت پرونده های مرتبط به انواع دعاوی ملکی
 2. تنظیم متن دادخواست های مربوط به دعاوی ملکی
 3. تنظیم لوایح حقوقی جهت حضور در جلسات رسیدگی
 4. ارائه مشاوره تخصصی در زمینه دعاوی ملکی به موکل
 5. پیگیری و رسیدگی دقیق پرونده

مهم ترین دعاوی ملکی در ایران چیست؟

از مهم ترین دعاوی ملکی در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. الزام به تنظیم سند رسمی انتقال ملک
 2. تخلیه مورد اجاره مسکونی و اجاره تجاری
 3. تصرف عدوانی
 4. پیشگیری از غصب ( خلع ید )
 5. دستور تخلیه ملک
 6. دستور فروش و تقسیم نمودن مال مشترک
 7. انحصار وراثت
 8. فسخ قراردادهای ملکی
 9. مطالبه خسارت های قراردادی
 10. دعاوی ناشی از حق کسب، مالکیت سرقفلی و تجارت

آیا می توان برای پیگیری دعاوی ملکی به بهترین موسسات حقوقی در تبریز مراجعه کنیم؟

بهترین موسسه حقوقی در تبریز جزو مکان های مناسب برای ارجاع پرونده های ملکی است، در این موسسات چند وکیل به صورت همزمان روی پرونده های ملکی کار می کنند، در نتیجه با ارجاع پرونده ملکی به این موسسات درصد موفقیت شما در جلسه دادگاه بیشتر خواهد بود. بنابراین بهتر است پیگیری و رسیدگی دعاوی ملکی را به موسسات حقوقی بسپارید.

پارامترهای مهم برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در تبریز

دعاوی ملکی جزو دعاوی حساس به شمار می روند بنابراین برای پیگیری آن ها وجود بهترین وکیل ملکی در تبریز الزامی است، در زمان انتخاب بهترین وکیل ملکی در شهر تبریز اگر موارد زیر را مد نظر داشته باشید می توانید نسبت به انتخاب وکیل متخصص و حرفه ای اقدام کنید:

 1. در زمان انتخاب بهترین وکیل ملکی باید تخصص وکیل در زمینه املاک و قوانین ملکی را مورد بررسی قرار دهید، اگر وکیل مهارت و دانش لازم را برای پیگیری پرونده ملکی داشته باشد می تواند مشکلات مربوط به پرونده را شناسایی کند و شرایط را بسنجد سپس بهترین راهکار را برای حل و فصل مشکلات موجود در پرونده انتخاب کند.
 2. وکیلی را برای پیگیری پرونده ملکی انتخاب کنید که با تبصره ها و قوانین ملکی آشنایی کافی را داشته باشد.
 3. وکیل باید توانایی حل و فصل مشکلات بوجود آمده را در سریع ترین زمان ممکن داشته باشد.
 4. در زمان انتخاب بهترین وکیل ملکی باید به مهارت های ارتباطی وکیل توجه داشته باشید.
 5. قبل از تنظیم قرارداد وکالت باید از میزان حق الوکاله وکیل مطلع شود، وکیلی را انتخاب کنید که با دریافت حق الوکاله معقول بتواند خدمات قابل توجهی را در زمینه حل دعاوی ملکی به شما ارائه دهد.

بررسی حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در تبریز

دعاوی ملکی در سه دسته مختلف دعاوی ملکی کیفری، دعاوی ملکی حقوقی و ثبتی قرار می گیرند، میزان حق الوکاله وکیل ملکی با توجه به مرحله رسیدگی پرونده تعیین می شود، مراحل رسیدگی به پرونده دعاوی ملکی عبارتند از:

1. مرحله بدوی:

اگر در مرحله بدوی به پرونده رسیدگی شود و رای صادر گردد، موکل باید حق الوکاله مرحله نخست را پرداخت کند، میزان حق الوکاله وکیل برای رسیدگی به پرونده در مرحله بدوی کمتر می باشد، به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است قبل از عقد قرارداد وکالت در زمینه تعیین میزان حق الوکاله با وکیل خود به توافق برسید و مذاکرات لازم را در این زمینه انجام دهید.

2. مرحله تجدید نظر:

اگر در این مرحله رای صادر شود موکل باید حق الوکاله را با توجه به اتمام پرونده در مرحله تجدید نظر پرداخت نماید.

3. مرحله دادخواهی: 

ممکن است پرونده مربوط به دعاوی ملکی در مرحله دادخواهی بسته شود که در این صورت موکل باید حق الوکاله بیشتری را پرداخت کند، شایان ذکر است، میزان حق الوکاله وکیل با توجه به مدت زمانی که در هر مرحله برای رسیدگی به پرونده صرف کرده است بستگی دارد، علاوه بر این موکل و وکیل می توانند برای تعیین میزان حق الوکاله با یکدیگر به توافق برسند.

عوامل دیگری نیز در تعیین حق الوکاله وکیل تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارزش پرونده ملکی
 2. پیچیدگی و نوع پرونده
 3. میزان همکاری موکل
 4. تجربه و سابقه وکیل
 5. میزان دسترسی وکیل به مدارک و مستندات
 6. دادگاه محل رسیدگی به پرونده
 7. میزان توقع و انتظارات موکل

بررسی میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در تبریز

کلام آخر

امروزه در شهر تبریز تعداد وکلای زیادی در زمینه دعاوی ملکی مشغول به فعالیت هستند، به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل ملکی از بین صدها وکیل مختلف کار نسبتا دشواری است. برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در تبریز باید حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید، زیرا بعد از عقد قرارداد وکالت، وکیل پیگیری پرونده را آغاز می کند، در نتیجه با اخذ بهترین وکیل ملکی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به پرونده ملکی تان رسیدگی کنید.

برای پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در تبریز می توانید به وب سایت های معتبر نظیر مستر وکیل مراجعه کنید، در این وب سایت ها لیست بهترین وکلای ملکی در تبریز درج شده است. شما می توانید با توجه به شرایط و نیاز خود از بین وکلای ملکی، بهترین وکیل را برای پیگیری و رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید. با مراجعه به موسسات حقوقی نیز می توانید بهترین وکلا را برای پیگیری به پرونده تان انتخاب کنید که در این صورت درصد موفقیت شما در جلسات دادگاه بیشتر خواهد بود.

5/5 - (3 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا