تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین موسسات حقوقی در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

موسسه حقوقی آینده

موسسه حقوقی آینده

سابقه:
 • تخصص: ارث، حقوقی، طلاق، مهریه
 • شماره تماس:
 • آدرس: آدرس: تبریز، لیل آباد، میدان منظریه، خیابان ابوریحان، خیابان زبردست

یکی از موسسات حقوقی که در تبریز به ارائه خدمات حقوقی می پرازد موسسه آینده است. این موسسه با وکلای شناخته شده و حرفه ای این شهر همکاری می کند که دارای پروانه وکالت هستند و از تجارب بالایی برخوردارند. مجموعه آینده مجوزهای لازم از را از سازمان های مربوطه دریافت نموده اند و تلاش دارد که به بهترین شکل از موکلین خود حمایت نمایند و رضایت آن ها را جلب کند. این مجموعه سال ها است که سابقه فعالیت دارد و سابقه درخشانی را نیز به دست آورده است.

سوابق وکیل

موسسه حقوقی جزو معتبرترین موسساتی است که در زمینه امور قانونی و حقوقی به مشتریان خود مشاوره لازم را ارائه می دهد، علاوه بر این رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی نیز به عهده این موسسه می باشد. امروزه در بیشتر شهرهای کشور ایران موسسات حقوقی زیادی تاسیس شده اند که شهر تبریز نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد، در صورتی که شما به مشکل حقوقی برخورده اید و نیاز به مشاوره دارید می توانید به بهترین موسسه حقوقی در تبریز مراجعه کنید.

در بهترین موسسات حقوقی در تبریز، وکلای متخصص و باتجربه مشغول به فعالیت هستند و شما می توانید با مراجعه به این موسسات نسبت به اخذ بهترین وکیل تبریز اقدام کنید. شایان ذکر است که موسسات حقوقی دارای یک تیم حرفه ای هستند که اعضای این تیم را وکلای مجرب و با سابقه کاری درخشان تشکیل می دهند. در ادامه این مطلب لیستی از بهترین موسسات حقوقی شهر تبریز را در اختیار شما همراهان عزیز و همیشگی قرار خواهیم داد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین موسسه حقوقی در تبریز کدام است؟

بهترین موسسات حقوقی، جزو موسساتی هستند که خدمات و فعالیت حقوقی خود را توسط یک تیم مجرب ارائه می دهند، در نتیجه شما می توانید با اخذ کمک از این موسسات به مشکلات حقوقی خود رسیدگی نمایید. امروزه در دادگاه ها به دعاوی حقوقی زیادی رسیدگی می شود و بدون تردید برای حل و فصل این دعاوی حقوقی نیاز به اخذ بهترین وکیل حقوقی در تبریز می باشد.

وکلایی که در موسسات حقوقی مشغول به فعالیت هستند تسلط لازم را به قوانین حقوقی دارند و شما می توانید برای پیگیری دعاوی حقوقی نظیر طلاق، نفقه، ارث و میراث و… از این دسته از وکلا مشاوره لازم را بگیرید.

ویژگی های بهترین موسسه حقوقی در تبریز

از مهم ترین ویژگی های بهترین موسسه حقوقی در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی های بهترین موسسه حقوقی در تبریز

1. داشتن تجربه و تخصص لازم:

یک موسسه حقوق برای جلب رضایت مشتریان باید وکلای متخصص و باتجربه را استخدام کند، هر چقدر مهارت و تجربه وکلا بیشتر باشد بدون تردید می توانند مشکلات موجود در پرونده را در کمتری زمان ممکن حل کنند.

2. رازداری:

موسسه حقوقی باید تمامی اطلاعات محرمانه مشتریان خود را حفظ کند و اطلاعاتی را که از مشاوره های حقوقی بدست می آورد در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد.

3. دقت در جزئیات:

وکلا و مشاوران حقوقی که در بهترین موسسه حقوقی در تبریز مشغول به فعالیت هستند باید با دقت زیادی جزئیات موجود در پرونده را مورد بررسی قرار دهند و برای رسیدگی به پرونده از دقت و دانش خود نهایت استفاده را ببرند.

4. عملکرد مناسب:

موسسه حقوقی باید بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد، در این صورت مشتریان موسسه رضایت بیشتری خواهند داشت.

5. ارتباط با مشتری و ارائه گزارش به وی:

موسسه حقوقی باید در کلیه مراحل پرونده به مشتریان خود گزارش های لازم را دهد، علاوه بر این موسسه حقوقی باید در دسترس مشتریان باشد تا آن ها بتوانند در صورت لزوم با موسسه تماس بگیرند و سوالات مهم خود را بپرسند.

موسسات حقوقی چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهند؟

از مهم ترین خدماتی که بهترین موسسه حقوقی در تبریز به مشتریان خود ارائه می دهد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. ارائه مشاوره حقوقی:

موسسه حقوقی باید به مشتریان خود در خصوص مسائل حقوقی مختلف مشاوره لازم را دهد.

2. تنظیم و نگارش قراردادها و اسناد حقوقی:

تهیه و تنظیم اسناد و قراردادهای حقوقی باید توسط موسسه حقوقی انجام شود، بهترین موسسه حقوقی در تبریز می تواند برای تنظیم قراردادهای مختلف نظیر قرارداد خرید و فروش، قرارداد همکاری و… به مشتریان خود کمک کند.

3. نمایندگی در دادگاه:

موسسه حقوقی نقش نماینده حقوقی مشتریان را در دادگاه به عهده دارد، بنابراین دفاع از حق و حقوق موکل به عهده وکلای موسسه حقوقی می باشد.

4.حل و فصل اختلافات حقوقی:

برای حل و فصل اختلافات حقوقی، وکلای موسسه باید به پرونده های قضایی رسیدگی کنند، علاوه بر این وکلای موسسه می توانند با طرف مقابل دعاوی برای رسیدن به توافق، مذاکره نمایند و بدون صرف وقت و هزینه اضافه مشکلات موجود در پرونده را حل نمایند.

5. ثبت املاک و مستغلات:

موسسه حقوقی موظف است که به امور مربوط به ثبت املاک و مستغلات در دفاتر املاک رسیدگی کند.

6. رسیدگی به پرونده های مالیاتی: 

بهترین وکلای مالیاتی در تبریز می توانند به دعاوی مالیاتی رسیدگی کنند، در صورتی که شما با این نوع دعاوی دست و پنجه نرم می کنید می توانید به موسسه حقوقی مراجعه نمایید و از وکلای موسسه مشاوره لازم را بگیرید.

7. دعاوی خانوادگی:

رسیدگی و پیگیری به پرونده های خانوادگی یکی دیگر از وظایف بهترین موسسه حقوقی در تبریز می باشد.

8. دعاوی کیفری:

رسیدگی به دعاوی کیفری باید توسط بهترین وکیل کیفری در تبریز انجام شود، وکلایی که در موسسات حقوقی مشغول به فعالیت هستند می توانند در صورت داشتن تخصص، وکالت پرونده های حقوقی را به عهده بگیرند و از حق و حقوق موکل خود دفاع کنند.

9. دعاوی ملکی:

بهترین موسسات حقوقی در تبریز به مشتریان خود در زمینه قوانین دعاوی ملکی، رسیدگی به پرونده های ملکی و… خدمات لازم را ارائه می دهد.

بررسی خدمات بهترین موسسه حقوقی در تبریز

نکاتی برای انتخاب بهترین موسسه حقوقی در تبریز

برای انتخاب موسسات حقوقی باید معیارهایی را در نظر داشته باشید تا بتوانید مناسب ترین و حرفه ترین موسسه را انتخاب کنید. در زمان انتخاب موسسه حقوقی به پارامترهای زیر توجه داشته باشید:

1. تخصص و مهارت در دعاوی مختلف:

در زمان انتخاب بهترین موسسه حقوقی در تبریز باید این نکته را مد نظر داشته باشید که موسسه در سیستم کاری خود از چه افرادی برای برطرف کردن مشکلات حقوقی و… استفاده می کند. وکلایی که در موسسات حقوقی مشغول به فعالیت هستند باید دارای تجربه و مهارت لازم باشند تا بتوانند به موکلان خود بهترین مشاوره را ارائه دهند.

2. توجه به سابقه موسسه:

در زمان انتخاب موسسه حقوقی به سوابق آن توجه داشته باشید، اگر درصد موفقیت موسسه حقوقی در رسیدگی به پرونده های حقوقی پیشین زیاد است می توانید با خیالی راحت به موسسه اعتماد کنید. شایان ذکر است داشتن تجربه کاری لازم در کنار تخصص باعث می شود تا موسسه حقوقی بتواند به پرونده های حقوقی بهترین رسیدگی را داشته باشد.

3. پیگیری دقیق پرونده و رسیدگی به امور حقوقی موکلین:

موسسه حقوقی باید برای رسیدگی به پرونده ها پیگیری مستمر و دقیقی داشته باشد، در این صورت درصد کسب موفقیت در جلسات دادگاه بیشتر خواهد بود.

مزایای موسسه حقوقی نسبت به دفاتر وکالت چیست؟

از مهم ترین مزایای موسسه حقوقی نسبت به دفاتر وکالت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین موسسه حقوقی در تبریز دارای پرسنل و وکلای بیشتری می باشد به همین دلیل به روند پیگیری پرونده نظم خاصی بخشیده می شود، علاوه بر این پرسنل موسسه می توانند در ساعاتی که وکیل در دسترس نیست به سوالات موکلین پاسخ دهند و آن ها را راهنمایی کنند.
 2. در زمان ثبت، موسسه حقوقی باید از فیلترهای بسیار سخت گیرانه ای عبور نماید و مسیر دشوارتری را برای شروع فعالیت های خود طی نماید، در نتیجه می توان به موسسات حقوقی به راحتی اعتماد کرد.
 3. در موسسات حقوقی وکلا به صورت تیمی فعالیت دارند و می توانند تجربیات و دانش خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند به همین دلیل اغلب نتایج بهتری برای پرونده رقم می خورد و ریسک کمتری متوجه موکل می شود.

بررسی اعضای تشکیل دهنده بهترین موسسات حقوقی در تبریز

موسسات حقوق با توجه به نوع فعالیت خود از اعضای مختلفی تشکیل شده اند، از اصلی ترین اعضای موسسه می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

 1. هیئت مدیره
 2. وکلای اصلی
 3. مدیر داخلی
 4. کارآموزان وکالت
 5. مشاورین حقوقی
 6. دستیار خدمات حقوقی
 7. حسابدار مالی
 8. منشی

وکلایی که در موسسات حقوقی مشغول به فعالیت هستند باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

وکلایی که در بهترین موسسه حقوقی در تبریز مشغول فعالیت هستند باید ویژگی های زیر را داشته باشند:

 1. وکلا نباید دارای سابقه کیفری یا محکومیت کیفری باشند.
 2. وکلا باید سابقه درخشانی در زمینه پیروزی پرونده های اخذ شده داشته باشند.
 3. پروانه وکالت وکلا باید تمدید شده باشد و هیچ وقفه ای در تمدید آن ایجاد نشده باشد.
 4. در سابقه شغلی وکیل نباید از لحاظ قانونی و شئونات اسلامی مشکلی وجود داشته باشد.

کاهش هزینه ها با استفاده از خدمات موسسات حقوقی معتبر

استفاده از خدمات موسسات حقوقی دارای مزایای بسیار زیادی برای مشتریان است که یکی از مهم ترین این مزایا کاهش هزینه ها است. در صورتی که پرونده شما دارای پیچیدگی های بسیار زیادی است باید برای رسیدگی به پرونده و حل و فصل مشکلات موجود در پرونده از یک وکیل حرفه ای کمک بگیرید که در این صورت دستمزد وکیل بسیار زیاد خواهد بود، علاوه بر این در برخی از موارد نیز مجبور هستید از چندین وکیل برای رسیدگی به پرونده کمک بگیرید که در این صورت نیز باید هزینه بسیار زیادی را پرداخت کنید.

راه حل مناسب این است که از خدمات بهترین موسسه حقوقی در تبریز کمک بگیرید، در این صورت می توانید هزینه ها را کاهش دهید و در عین حال نیز خدمات حقوقی با کیفیت بالا را از موسسه دریافت نمایید. شایان ذکر است میزان هزینه ای که هر یک از موسسات حقوقی از مشتریان خود دریافت می کنند به عوامل مختلف نظیر میزان تخصص وکلا، تجربه کاری وکلا و سوابق آن ها بستگی دارد.

کاهش هزینه ها با استفاده از خدمات موسسات حقوقی معتبر

کلام آخر

امروزه موسسات حقوقی زیادی در شهر تبریز مشغول به فعالیت هستند به همین دلیل انتخاب بهترین موسسه حقوقی در تبریز کار نسبتا دشواری می باشد. در این مطلب سعی کردیم تعدادی از موسسات حقوقی معتبر را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید با کسب اطلاعات بیشتر در زمینه رزومه موسسه، بهترین انتخاب را برای موسسه حقوقی داشته باشید. شایان ذکر است بهترین موسسه حقوقی بدون تردید موسسه ای است که خدمات مناسب و با کیفیت بالایی را در اختیار موکلان خود قرار می دهد.

4.3/5 - (3 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

یک نظر

 1. من یک بار وکیل خواستم خودش کارشو خیلی تبلیغ میکردن ولی داد کاراموزش کارامو کرد متاسفانه همه چیو زد بهم من کار میکردم بدو بدو میکردم کاراموز پول میگرفت درحالی که وظیفه وکیل دفاع کردن رفتنه گشتنه اخرشم منو داد بادهوا پولم رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا