تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای مالیاتی در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

بهنام پرتوی

بهنام پرتوی

سابقه:
 • تخصص: قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143141946
 • آدرس: تبریز خیابان امام، چهاراه منصور، نرسیده به مسجد حاج احمد جنب بانک پارسیان موسسه حقوقی بهنام پرتوی

بهنام پرتوی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت و امور حقوقی در پرونده های جرائم پزشکی، جنائی و خانواده. وکیل بهنام پرتوی از کارنامه کاری درخشانی برخوردار هستند و چندین دوره عضویت هیات مدیره و ریاست کمیسیون معاضدت قضائی مرکز وکلاء قوه قضائیه استان آذربایجانشرقی را عهده دار بوده که اخیراً نیز برای چندین بار به این سمت انتخاب شدند.

سوابق وکیل
خیراله اربطانی

خیراله اربطانی

سابقه:
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، کیفری
 • شماره تماس: ۰۹۱۴۲۲۲۴۳۵۹
 • آدرس: تبریز ،ابرسان اسکان ۱ طبقه ۸

آقای خیراله اربطانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و مشاور حقوقی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران میباشد. قبولی ۳ سال متوالی از آزمون مرکز وکلا از موفقیتهای ایشان محسوب میشود. آقای خیر اله اربطانی متخصص در امور دعاوی، ملکی ثبتی و خانواده می باشند و وکالت در این دعاوی را می پذیرند. جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای خیراله اربطانی با شماره زیر تماس بگیرید.

سوابق وکیل
علی حسن نژاد

علی حسن نژاد

سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09149898304
 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، بالاتر از دادگستری، ساختمان وکلا، طبقه ۶

جناب آقای حسن نژاد، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر تبریز شناخته شده است. ایشان تا به حال، پرونده های زیادی را در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده را با موفقیت به پایان رسانیده است. از تجربیات موفق ایشان وکالت در پرونده های ملکی شامل ماده ۱۴۷ قانون ثبت، کارخانه فخر آور تهران و کارخانه پروتئین بشارت اشاره کرد.

سوابق وکیل

اغلب افراد به نحوی در طول زندگی خود با مشکلات مالیاتی مواجه می شوند و در صورتی که این مشکلات را حل نکنند بدون تردید دچار بدهی و جرایم سنگین مالیاتی خواهند شد. برای حل مشکلات مالیاتی می تواند از بهترین وکیل مالیاتی در تبریز کمک گرفت، وکیل مالیاتی می تواند با توجه به دانش و اطلاعاتی که دارد بهترین راهکار را برای حل و فصل مشکلات موجود در دعاوی مالیاتی ارائه دهد، علاوه بر این بهترین وکلای مالیاتی در تبریز خدمات قابل توجهی را به موکلان خود ارائه می دهند.

با توجه به افزایش مشکلات مالیاتی و پیچیدگی این نوع مشکلات، امروزه بهترین وکیل تبریز که در زمینه دعاوی و امور مالیاتی اطلاعات لازم را دارد می تواند به مشکلات مالیاتی سازمان ها، مشکلات مالیاتی خصوصی افراد و… رسیدگی کند. در ادامه این مطلب لیستی از بهترین وکلای مالیاتی در شهر تبریز را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار خواهیم داد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مالیاتی در تبریز کیست؟

وکیل مالیاتی، فردی است که دانش آموخته رشته حقوق است و تحت عنوان وکیل پایه یک دادگستری می تواند در حوزه مالیاتی فعالیت داشته باشد. برخی از افراد فاقد مدرک وکالت هستند و مدرک تحصیلی آن ها حسابداری است و آشنایی لازم را در مورد امور مالیاتی دارند، این دسته از افراد تحت عنوان مشاور مالیاتی شناخته می شوند.

بهترین وکیل مالیاتی در تبریز تسلط لازم را به قوانین و حقوق مالیاتی، حسابرسی و حسابداری دارد و می تواند با اخذ وکالت نامه از یک سازمان یا شرکت از اظهارنامه مالیاتی آن دفاع کند و به سازمان یا شرکت در زمینه پرداخت مالیات کمتر، مشاوره لازم را دهد، در نتیجه توصیه ما به افرادی که تحت عنوان شخص حقوقی یا حقیقی در اداره مالیات، دارای پرونده مالیاتی هستند این است که برای رسیدگی و پیگیری پرونده خود از بهترین وکیل مالیاتی در تبریز کمک بگیرند. شایان ذکر است برخی از بهترین وکلای حقوقی در تبریز نیز در زمینه مالیات تخصص لازم را دارند و شما می توانید از بهترین وکیل حقوقی در تبریز که در زمینه امور مالیاتی تخصص و تجربه لازم را دارد برای پیگیری پرونده خود کمک بگیرید.

بهترین وکیل مالیاتی در تبریز کیست؟

وکیل مالیاتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

از مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل مالیاتی باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تسلط به قوانین مالیاتی و کلیه تبصره ها و ماده ها:

وکیل مالیاتی باید به قوانین مالیاتی تسلط لازم را داشته باشد تا بتواند با استفاده از قوانین، موکل خود را از پرداخت های مالیات های بسیار سنگین معاف کند و به وی برای حل مشکلات مالیاتی مشاوره لازم را دهد.

2. داشتن تجربه و سابقه کاری درخشان:

تجربه و سابقه کاری وکیل مالیاتی تاثیر زیادی روی نتیجه وکالت وی دارد، هر چقدر وکیل دارای تجربه بالاتری باشد و با پرونده های بیشتری در طول دوران وکالت خود سروکار داشته باشد بدون تردید می تواند بهترین راهکارها را برای حل مشکلات پرونده ارائه دهد.

3. داشتن تخصص لازم برای تنظیم لوایح قانونی:

بهترین وکیل مالیاتی باید دارای تخصص لازم برای تنظیم و نوشتن لایحه مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی داشته باشد. در صورتی که اظهارنامه و لایحه مالیاتی به درستی نوشته شوند و هیچگونه مغایرتی در آن ها مشاهده نگردد، احتمال بروز مشکلات پیچیده و اعمال مالیات های سنگین نیز کمتر خواهد بود.

4. داشتن مدارک و رشته تحصیلی مرتبط:

وکیل مالیاتی باید دارای مدارک مالی و حسابداری باشد و در حوزه علم حسابداری نیز تخصص لازم را داشته باشد تا بتواند مشکلات مالی را در سریع ترین زمان ممکن رفع و رجوع نماید.

5. بررسی پرونده مالیاتی:

وکیل باید بدون توجه به حق الوکاله خود پرونده مربوط به موکلان و مشتریان خود را با دقت زیادی مورد بررسی قرار دهد، در این صورت وکیل می تواند بهترین روش را برای حل و فصل مشکلات پرونده ارائه دهد و با صرف هزینه و مدت زمان کم پرونده را به پایان برساند.

6. داشتن صداقت:

بهترین وکیل مالیاتی در تبریز باید صداقت لازم را داشته باشد و قبل از تنظیم وکالت نامه، در مورد راهکارها و برنامه های خود توضیحات کاملی را به موکلش ارائه دهد. وکیل موظف است درصد موفقیت پرونده مالیاتی را به صورت واقع بینانه بیان نماید و اگر پرونده از لحاظ قانونی مشکل خاصی ندارد با صرف هزینه کمتر پرونده را پیگیری نماید.

وظایف بهترین وکیل مالیاتی در تبریز چیست؟

از مهم ترین وظایف وکیل مالیاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مدیریت و نظارت بر گزارش مالی کارمندان
 2. نظارت بر امور مالی سازمان و شرکت
 3. تنظیم گزارش مالی
 4. یافتن بهترین استراتژی
 5. تنظیم لایحه مالیاتی
 6. دادن مشاوره به مدیران ارشد
 7. آماده نمودن اظهارنامه مالیاتی
 8. انجام تخصصی ترین و پیچیده ترین محاسبات
 9. ارائه مشاوره به مشتریان برای درک بهتر نیازهای مالی در آینده
 10. سازمان دهی نیازها
 11. سازمان دهی فعالیت مشتری برای کاهش بدهی های مالیاتی

در چه زمینه هایی می توان از وکیل مالیاتی کمک گرفت؟

هیچ تفاوتی ندارد که شما صاحب یک کسب و کار بزرگ باشید یا کوچک، برای رسیدگی به امور مالیاتی خود می توانید از وکیل مالیاتی کمک بگیرید. وکیل مالیاتی در زمینه های مختلف می تواند به مشتریان خود مشاوره لازم را دهد، از اصلی ترین زمینه هایی که وکیل می تواند به آن ها رسیدگی کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. مالیات بر ارث:

انجام محاسبات برای تعیین مالیات بر ارث کار نسبتا دشواری است و زمانی که فردی فوت می کند باید اموال و دارایی های وی مشخص شود، بعد از مشخص شدن دارایی های متوفی، باید ورثه وی از میزان مالیات بر ارث مطلع گردند. بنابراین بهتر است علاوه بر اخذ بهترین وکیل ارث در تبریز از بهترین وکیل مالیات نیز برای تعیین میزان مالیات بر ارث کمک گرفته شود.

2. مالیات سکه:

میزان مالیاتی که بر سکه تعلق می گیرد برای خریداران متفاوت می باشد. شایان ذکر است خریداران سکه می توانند به میزان مالیاتی که برای سکه در نظر گرفته می شود به سازمان امور مالیاتی اعتراض نمایند که در این صورت بهتر است برای تنظیم اعتراض از وکیل مالیاتی کمک بگیرند.

3. مالیات بر درآمد:

هر فرد حقیقی یا حقوقی درآمد مخصوص به خود را دارد به همین دلیل دولت برای کاهش فاصله طبقاتی با توجه به میزان درآمد فرد برای وی مالیاتی را در نظر می گیرد. پرداخت مالیات بر درآمد برای همه افراد ضروری می باشد، شایان ذکر است که در برخی از موارد و با وجود شرایط خاص برخی از افراد معاف از پرداخت مالیات هستند.

4. مالیات کارتخوان:

بانک مرکزی موظف است که مشخصات کلیه کارتخوان ها را به سازمان امور مالیاتی ارسال نماید بنابراین کلیه افرادی که از دستگاه کارتخوان و درگاه پرداخت الکترونیک استفاده می کنند باید نسبت به پرداخت مالیاتی که برای آن ها تعیین می شود اقدام نمایند.

بررسی خدمات بهترین وکیل مالیاتی در تبریز

دلایل اخذ بهترین وکیل مالیاتی در تبریز

از مهم ترین دلایل اخذ وکیل مالیاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حفاظت از حق و حقوق موکل در مقابل سازمان امور مالیاتی و دادگاه مالیاتی
 2. کاهش خطا در اظهارنامه مالیاتی
 3. کاهش میزان خطا در جرائم مالیاتی
 4. نظارت دقیق بر پرونده های مالیاتی
 5. تعامل راحت تر با سازمان امور مالیاتی
 6. آشنایی با قوانین مالیاتی
 7. آشنایی با روش های بهینه سازی مالیاتی

پارامترهای انتخاب وکیل مالیاتی

در زمان انتخاب بهترین وکیل مالیاتی به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. وکیل مالیاتی باید دارای تسلط کافی بر قوانین امور مالیاتی باشد، در نتیجه در زمان انتخاب وکیل باید به میزان دانش و تخصص وی توجه داشته باشید.
 2. وکیلی را برای رسیدگی به امور مالیاتی انتخاب کنید که توانایی تشخیص و حل و فصل مشکلات موجود در پرونده مالیاتی را داشته باشد.
 3. وکیل باید دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مدیریت مالی، حقوق، حسابداری و… باشد.
 4. وکیل مالیاتی باید دارای تخصص و تجربه لازم باشد تا بتواند مسائل مالیاتی را با سرعت زیادی پیگیری نماید.
 5. قبل از انعقاد وکالت با وکیل مالیاتی، از میزان حق الوکاله وی مطمئن شوید.
 6. وکیل باید با موکل خود به صورت شفاف و صادقانه رفتار نماید.
 7. وکیلی را برای رسیدگی به دعاوی مالیاتی انتخاب کنید که رازدار باشد و اطلاعات مالی شما را برای سایر افراد فاش نکند.

وکیل مالیاتی به چه اموری می تواند رسیدگی کند؟

وکیل مالیاتی می تواند به امور زیر رسیدگی کند:

 1. تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 2. رسیدگی و پیگیری جرایم مالیاتی
 3. پیگیری معافیت های مالیاتی
 4. انجام دادرسی مالیاتی

وکیل مالیاتی به چه اموری می تواند رسیدگی کند؟

کلام آخر

مالیات جزو مهم ترین منابع دولت به شمار می رود که به واسطه افراد حقیقی یا حقوقی تامین می شود. با توجه به اینکه پرداخت مالیات در هر کشور باعث افزایش رشد اقتصادی می شود به همین دلیل پرداخت به موقع مالیات در کشور ایران از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. به دلیل اهمیت زیاد مالیات بهتر است برای حل و فصل مشکلات مالیاتی از بهترین وکیل مالیاتی در تبریز کمک بگیرید.

بهترین وکیل مالیات می تواند به موکل خود راهنمایی و مشاوره لازم را در زمینه امور مالیاتی دهد و با استفاده از دانش خود همواره سعی لازم را برای کسب موفقیت در پرونده های حقوقی و مالیاتی داشته باشد، در نتیجه با توجه به موارد مذکور به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم برای رسیدن به نتایج رضایت بخش در حل دعاوی مالیاتی بهتر است نسبت به اخذ حرفه ای ترین وکیل مالیاتی اقدام نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا