تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای حقوقی در تبریز ⚖️【 آپدیت 1403 】

مینا علوی

مینا علوی

پایه یک دادگستری
سابقه:13
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143172852
 • آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های مختلف است.

سوابق وکیل
علی حسن نژاد

علی حسن نژاد

سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09149898304
 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، بالاتر از دادگستری، ساختمان وکلا، طبقه ۶

جناب آقای حسن نژاد، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر تبریز شناخته شده است. ایشان تا به حال، پرونده های زیادی را در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده را با موفقیت به پایان رسانیده است. از تجربیات موفق ایشان وکالت در پرونده های ملکی شامل ماده ۱۴۷ قانون ثبت، کارخانه فخر آور تهران و کارخانه پروتئین بشارت اشاره کرد.

سوابق وکیل
آیدا نگاهبانی

آیدا نگاهبانی

سابقه:
 • تخصص: حضانت، حقوقی، طلاق، مهریه
 • شماره تماس: 09143201031
 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون

خانم آیدا نگاهبانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تبریز می باشد و یکی از حاذق ترین وکلا در زمینه ی دعاوی خانواده (طلاق توافقی _ طلاق از طرف زوج و زوجه_ اجرت المثل زندگی مشترک_ مطالبه نفقه و مهریه و طلاق غیابی) است. ایشان با تجارب ارزشمند و موثر و داشتن صداقت و استمرار همراه با بکارگیری اصول قانونی، می تواند در کمترین زمان، پرونده های متعدد موکلان خود را در رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی نماید. خانم آیدا نگاهبانی رتبه ی ۱۱ آزمون وکالت کانون وکلای آذربایجان شرقی را داشته و دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد.

سوابق وکیل

بهترین وکیل حقوقی در تبریز نماینده اشخاص حقیقی یا حقوقی در مسائل حقوقی مختلف است و برای رسیدگی به مشکلات و امور حقوقی موکل خود، در مراجع قضایی و غیر قضایی در حال فعالیت می باشد. اگر شما با مشکلات حقوقی مواجه شده اید بهتر است برای رسیدگی و پیگیری پرونده خود از وکیل حقوقی کمک بگیرید. بهترین وکلای تبریز در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی خدمات خود را ارائه می دهند و شما می توانید از لیست بهترین وکیل تبریز نسبت به انتخاب وکیل حرفه ای اقدام کنید.

بهترین وکلای حقوقی تبریز تسلط لازم را به قوانین حقوقی دارند و می توانند از بهترین راهکارها برای حل مشکلات موکل خود استفاده کنند، در نتیجه به شما عزیزان توصیه می کنیم از همان مراحل ابتدایی پرونده نسبت به اخذ وکیل حقوقی اقدام نمایید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل حقوقی در تبریز کیست و چه وظایفی دارد؟

وکیل حقوقی، شخصی است که به دعاوی حقوقی رسیدگی می کند و دارای تخصص تجربی و دانشگاهی در زمینه موارد حقوقی است. بهترین وکیل حقوقی در تبریز باید دارای پروانه وکالت معتبر و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکترای حقوق باشد. اگر وکیل حقوقی به قوانین حقوقی تسلط لازم را داشته باشد می تواند پرونده حقوقی موکل خود را به سمت بهترین نتیجه سوق دهد و در جلسه دادگاه از موکل خود بهترین دفاع را داشته باشد.

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل حقوقی در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حضور در جلسات دادگاه به عنوان نماینده موکل
 2. دفاع از حق و حقوق موکل
 3. پیگیری امور قید شده در وکالت نامه
 4. تنظیم قراردادها
 5. تنظیم دادخواست ها
 6. جمع آوری مستندات و مدارک لازم برای دفاع از حق و حقوق موکل
 7. نگهداری مدارک و مستندات
 8. شرکت در جلسات مربوط به مذاکره
 9. ارائه شواهد و مدارک لازم به دادگاه جهت دفاع از موکل
 10. ارائه مشاوره حقوقی به موکلان

انواع تخصص وکیل حقوقی

وکیل حقوقی دارای تخصص های زیر است و می تواند با توجه به تخصص و مهارتی که دارد به موکلان خود خدمات حقوقی را ارائه دهد:

انواع تخصص وکیل حقوقی

1. وکیل حقوقی خانواده:

بهترین وکیل خانواده در تبریز اطلاعات کاملی را در زمینه دعاوی خانوادگی دارد و می تواند با دانش حقوقی خود به دعاوی مختلف خانوادگی نظیر مهریه، حضانت فرزندان، نفقه و… رسیدگی کند.

2. وکیل حقوقی مهاجرت:

مهاجرت کار نسبتا دشواری است و فردی که تمایل به انجام مهاجرت دارد باید در زمینه قوانین مهاجرتی اطلاعات لازم را داشته باشد. وکیل مهاجرت باید اطلاعات لازم را در زمینه حقوق مهاجرین در کشور مقصد و… داشته باشد و در زمینه مسائل مربوط به مهاچرت به موکل خود مشاوره لازم را دهد.

3. وکیل حقوقی ملکی:

وکیل ملکی به کلیه قوانین مربوط به مسائل ملکی تسلط لازم را دارد و می تواند در زمینه دعاوی ملکی کیفری، دعاوی ملکی حقوقی و دعاوی ثبتی ملکی به موکل خود مشاوره دهد.

4. وکیل حقوقی شرکت ها:

هر شرکت تجاری نیاز به بهترین وکیل حقوقی در تبریز دارد. وکیل حقوقی شرکت ها باید دارای اطلاعات کافی در زمینه امور حقوقی شرکت ها باشد تا بتواند شرکت را به سمت اهداف حقوقی که دارد سوق دهد.

5. وکیل حقوقی امور قراردادها:

روزانه قراردادهای زیادی بین اشخاص حقوقی و حقیقی تنظیم می گردند، وکیل حقوقی امور قراردادها تخصص لازم را در زمینه عقد قراردادهای مختلف دارد و می تواند در این زمینه به موکل خود مشاوره لازم را دهد.

6. وکیل چک و سفته:

وکیل حقوقی چک و سفته به کلیه امور مربوط به چک و سفته تسلط لازم را دارد در نتیجه شما می توانید برای رسیدگی به دعاوی حقوقی چک و سفته از بهترین وکیل حقوقی در تبریز کمک بگیرید.

وکیل حقوقی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وکیل حقوقی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 1. بهترین وکیل حقوقی در تبریز باید مسئولیت پذیر باشد، در این صورت وکیل از حق و حقوق موکل خود بهترین دفاع را خواهد داشت.
 2. وکیل باید دارای تخصص و تجربه لازم برای حل و فصل دعاوی حقوقی باشد.
 3. وکیل باید توانایی تفسیر و تحلیل قوانین و مقررات حقوقی را داشته باشد.
 4. بهترین وکیل حقوقی می تواند با دانش حقوقی که دارد بهترین راهکار حقوقی را به موکل خود ارائه دهد.
 5. یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل حقوقی برخورداری از اخلاق شایسته و تعهد است.
 6. وکیل باید راستگو باشد و موکل خود را در جریان روند کاری پرونده حقوقی قرار دهد.
 7. وکیل باید دارای مهارت ارتباط قوی باشد تا بتواند با موکل و وکیل وی ارتباط برقرار کند.
 8. یک وکیل حرفه ای باید دارای قدرت مذاکره لازم باشد تا موکل بتواند در انجام مذاکرات از وی کمک بگیرد.

روش های پیدا کردن بهترین وکیل حقوقی در تبریز

برای پیدا کردن حرفه ای ترین وکیل حقوقی در شهر تبریز می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

 1. یکی از ساده ترین روش برای پیدا کردن بهترین وکیل حقوقی در تبریز، پرس و جو از اطرافیان و آشنایانی است که تجربه ارتباط و اخذ کمک از وکیل حقوقی را داشته اند، در این صورت فرد می تواند در مورد خدمات وکیل، ویژگی های اخلاقی، میزان حق الوکاله وکیل و… به شما اطلاعات لازم را دهد.
 2.  یکی از انواع روش ها برای پیدا کردن بهترین وکیل حقوقی مراجعه به وب سایت های معتبر نظیر مستر وکیل است، در این وب سایت ها اطلاعاتی در مورد رزومه وکیل، آدرس، تخصص و… درج شده است.
 3. برای پیدا کردن بهترین وکیل حقوقی می توانید به بهترین موسسه حقوقی در تبریز مراجعه کنید، در این موسسات مشاوره لازم برای اخذ بهترین وکیل حقوقی به موکل داده می شود و علاوه بر این تعداد زیادی وکیل در موسسات حقوقی مشغول به فعالیت هستند که شما می توانید از بین آن ها حرفه ای ترین وکیل را برای رسیدگی به پرونده حقوقی تان انتخاب کنید.

در چه مواردی وکیل حقوقی نمی تواند به انجام وکالت بپردازد؟

قبل از انتخاب وکیل بهتر است شرایط وکیل را مورد بررسی قرار دهید زیرا در صورتی که بهترین وکیل حقوقی در تبریز دارای شرایط زیر باشد نمی تواند به انجام وکالت بپردازد:

 1. استعفاء وکیل از وکالت
 2. عزل وکیل توسط موکل
 3. فوت وکیل
 4. فوت موکل
 5. تعلیق شدن وکیل از انجام وکالت

تعهدات وکیل حقوقی نسبت به موکل خود چیست؟

وکیل باید تمام وظایف خود را در قبال موکل خود تا آخرین مرحله انجام دهد، از مهم ترین تعهدات وکیل حقوقی نسبت به موکل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تعهد به انجام موضوع وکالت
 2. حفظ اسرار زندگی موکل
 3. تعهد وکیل مبنی بر رعایت مصلحت وکیل
 4. بازگرداندن اموال، اسناد و مدارک به موکل

وکیل حقوقی خانم بگیرم یا آقا؟

این سوال ممکن است به ذهن شما نیز خطور کند، در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم برای انتخاب وکیل نباید سن و جنسیت وکیل را در اولویت قرار دهید. اغلب وکلای خانم و آقا در زمینه دعاوی حقوقی خدمات بی نظیری را به موکلان خود ارائه می دهند. وکلای خانم تمایل بیشتری نسبت به قبول وکالت دعاوی حقوقی دارند و در صورتی که شما خانم هستید و تمایل دارید احساس راحتی بیشتری داشته باشید می توانید نسبت به اخذ بهترین وکیل خانم در تبریز اقدام کنید. شایان ذکر است میزان حق الوکاله وکیل خانم و آقا یکسان است و عوامل مختلفی نظیر نوع دعاوی، تخصص وکیل، سابقه کاری وکیل و… تاثیر زیادی روی تعیین دستمزد وکیل خانم یا آقا دارند.

مهم ترین پارامترهای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در تبریز

در زمان انتخاب وکیل حقوقی به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. وکیل باید صبر و حوصله زیادی داشته باشد و تا پایان پرونده و رسیدن به نتیجه رضایت بخش موکل خود را همراهی کند.
 2. وکیل باید دارای دقت و تیزبینی باشد.
 3. اگر وکیل قدرت و جسارت لازم را داشته باشد می تواند از موکل خود در جلسات دادگاه بهترین دفاع را داشته باشد.
 4. اطلاعات حقوقی وکیل باید آپدیت باشد تا بتواند به راهکار را به موکل خود ارائه دهد.
 5. در زمان انتخاب بهترین وکیل حقوقی در تبریز باید مدارک وکیل نظیر مدارک دانشگاهی، پروانه وکالت و… را با دقت زیادی مورد بررسی قرار دهید.
 6. قبل از تنظیم قرارداد وکالت بهتر است از وکیل تقاضا کنید تا وقت مشاوره ای را برای شما در نظر بگیرد، در طول جلسه مشاوره می توانید از وکیل سوالات مختلفی را بپرسید.

مهم ترین پارامترهای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در تبریز

کلام آخر

برخی از دعاوی حقوقی دارای قوانین پیچیده هستند به همین دلیل رسیدگی و پیگیری آن ها دشوار می باشد، در نتیجه بهتر است طرفین پرونده از بهترین وکیل حقوقی در تبریز کمک و مشاوره لازم را بگیرند. بهترین وکیل حقوقی می تواند خدمات مختلفی نظیر تنظیم دادخواست، ارائه مشاوره، دفاع از موکل و… را ارائه دهد. در زمان انتخاب بهترین وکیل حقوقی باید دقت و حساسیت لازم را داشته باشید تا بتوانید وکیلی را انتخاب کنید که به پرونده حقوقی شما به بهترین شکل ممکن رسیدگی کند، در این صورت درصد موفقیت شما در تمامی مراحل کاری پرونده بیشتر خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا