تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای کیفری در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

مریم گودرزی

مریم گودرزی

پایه یک دادگستری
سابقه:17 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09163078571
 • آدرس: هواز، خیابان آزادگان (۲۴ متری)، بین رضایی و اهوازیان، روبروی درمانگاه امام، مجتمع دیپلمات، طبقه دوم واحد ۹

سرکار خانم مریم گودرزی یکی از وکلای مجرب و حرفه ای پایه یک شهر اهواز می باشد. خانم گودرزی با 17 سال تجربه کار حقوقی و وکالت تاکنون بالغ بر صدها پرونده وکالتی را به نتیجه مطلوب رسانده و با جلب اعتماد و رضایت موکلین توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای شاخص و مسلط شهر اهواز مطرح نماید.

سوابق وکیل
ایمان-موسوی

ایمان موسوی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09163138751
 • آدرس: اهواز، امانیه، خیابان پودات، نبش منصفی غربی، مجتمع صدرا، طبقه ۴ واحد ۸

جناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

سوابق وکیل

بهترین وکیل کیفری در اهواز پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری دریافت نموده است. به طور معمول وکلای کیفری با قوانین کیفری و جزایی همچون قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب آشنایی کامل و جامع دارند. وکلای کیفری اغلب روی پرونده های جزایی کار می کنند و برای رسیدگی به این پرونده های طولانی باید جدیت و تلاش بیشتری به خرج دهند. یک وکیل کیفری خوب باید کوشا و توانا باید تا قادر به پیگیری پرونده های کیفری به صورت مداوم باشد. بهترین وکیل اهواز باید قادر به دفاع از متهم یا شخص متضرر از لحاظ قانونی به نحو احسنت باشد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

یک وکیل کیفری خبره در اهواز می تواند از متهمین به نحو احسنت دفاع کند. با بهترین وکلای کیفری در اهواز قرارداد ببندید و در رابطه با شرایط خود با ایشان مشورت کنید. بهترین وکیل کیفری در اهواز که با امور حقوقی قانون مجازات اسلامی و قوانین این حوزه آشنایی کامل و جامع دارد می تواند در رابطه با مشکلات کیفری راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهد. انتخاب بهترین وکیل کیفری در اهواز تصمیم خوبی در هنگام مواجهه با مشکلات کیفری است.

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

در صورتی که بدون مراجعه به بهترین وکیل کیفری در رابطه با مشکلات موجود شکایت کنید، نمی توانید حق خود را به طور کامل دریافت کنید. در این شرایط ممکن است عنوان جرم اشتباه مطرح شود، این امر باعث خواهد شد شکایت آن ها از لحاظ قانونی قابل استماع نباشد و در نهایت مجبور به پرداخت هزینه های دیگر شوید. اگر با روش های مناسب دستیابی به حق آشنا نباشید، قادر به دریافت حق مناسب نخواهید بود. در این شرایط بهترین کار سپردن تمام امور مربوطه یه بهترین وکیل کیفری در اهواز می باشد.

حوزه های کاری بهترین وکیل کیفری در اهواز

جرایم کیفری در کشور عزیز ما ایران، حوزه گسترده ای دارند و برای هر یک از این حوزه ها مجازات خاصی وجود دارند. یکی از مهمترین جرایم کیفری مربوط به کلاهبرداری های ملکی می باشد که در این شرایط برای رسیدگی به پرونده می توان به بهترین وکیل ملکی در اهواز نیز مراجعه کرد. در این بخش قصد داریم حوزه های کاری بهترین وکلای کیفری در اهواز را مورد بررسی قرار دهیم.

1. قتل

یکی از مهمترین جرایم کیفری که در قانون اسلامی برای آن مجازات خاصی وجود دارد، قتل است. در قانون مجازات اسلامی این جرم سه حالت عمد، شبه عمد و خطای محض دارد. در این رابطه شخص مورد اتهام و اولیای دم مقتول می توانند از بهترین وکیل کیفری و متخصص در زمینه قتل کمک بگیرند و تمام امور مربوط به پرونده خود را به ایشان بسپارند. برای دستیابی به حقوق خود با توجه به حساسیت موجود در بحث جرم قتل به کمک بهترین وکلای کیفری در اهواز نیاز خواهید داشت.

2. سرقت

از دیگر جرایم کیفری موجود در قانون مجازات اسلامی می توان به سرقت اشاره کرد. با توجه به قانون مجازات اسلامی سرقت به ربودن مال غیر نسبت داده شده است که به حالت جدی و تعزیری طبقه بندی می شود. تعیین نوع سرقت در رابطه با مجازات تعیین شده برای فرد موثر است و تشخیص این که فرد مرتکب چه نوع سرقتی شده است به عهده قاضی پرونده می باشد. دریافت کمک از بهترین وکیل کیفری در اهواز برای متهم به سرقت و شخصی که از ایشان سرقت شده است، اهمیت ویژه ای دارد. مشاوره با وکلای کیفری به شما کمک خواهد کرد تا در این زمینه به حقوق خود دست یابید. وکلای کیفری نسبت به افرادی که در این زمینه تخصص ندارند بهتر می توانند در رابطه با این جرم به شما کمک کنند.

سرقت

3. جرایم سایبری و رایانه ای

از دیگر جرایم کیفری در قانون ایران، می توان به جرایم سایبری و رایانه ای اشاره کرد. در رابطه با اعمال و رفتار موجود در دنیای سایبری و مربوط به کامپیوتر و اطلاعات، قانون جرایم رایانه به طور کامل صحبت کرده است. متناسب با اعمال ارتکابی مجازات هایی وجود دارند. از مهمترین جرایم مربوط به جرایم سایبری و رایانه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فیشینگ
 • تقلب
 • باج گیری آنلاین

در صورتی که فرد در رابطه با هر یک از موارد متحمل ضرر شود می تواند از بهترین وکیل کیفری در اهواز متخصص در امور جرایم سایبری کمک بگیرد.

از دیگر جرایم مربوط به حوزه فعالیت وکیل کیفری می توان به حمل، نگهداری، خرید و فروش مواد مخدر اشاره کرد. در این موارد بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز می تواند بیشترین کمک را به شما بکند.

مهمترین وظایف وکیل کیفری

بهترین وکیل کیفری در اهواز پس از عقد قرارداد وکالت موظف به دفاع از موکل خود خواهد شد. وکیل کیفری خوب در رابطه با اختیاراتی که از لحاظ قانونی دارد، می تواند به دفاع از موکل خود بپردازد. در ادامه به بررسی وظایف بهترین وکلای کیفری در اهواز نسبت به دفاع از موکلین خود خواهیم پرداخت.

1. تشکیل جلسه مشاوره

نخستین وظیفه بهترین وکیل کیفری در اهواز، ترتیب دادن جلسه مشاوره با شخص به دردسر افتاده و خواهان حل مشکل می باشد. یک وکیل خبره وظیفه دارد تا مشکل موکل خود را به طور کامل و با دقت گوش دهد و از مشکل پیش آمده شرح دقیق به دست آورد. وکلای خبره و حرفه ای با انجام جلسات مشاوره می توانند از مدارک و اسناد موجود شخص مطلع شده و در صورت نیاز به بررسی و مطالغه آن ها بپردازند.

2. ارائه راه حل

پس از برگزاری جلسه مشاوره، کسب اطلاعات پایه از اتفاق پیش آمده و مطالعه اسناد و مدارک ارائه شده بهترین وکیل کیفری در اهواز باید از آنچه قرد ارائه داده به تحلیل درست دست یابد. وکیل می تواند با توجه به اسناد موجود راه حل های کمک کننده به فرد را ارائه دهد. این امر باعث خواهد شد تا فرد با دید باز نسبت به دریافت کمک از وکیل برای رفع مشکل خود اقدام نماید.

3. انجام توافقات

پس از ارائه راه حل های قانونی در حلسات مشاوره یک وکیل کیفری خوب و حرفه ای برای همکازی آمادگی خود را اعلام خواهد کرد. در صورت رضایت موکل در اینجا بین وکیل و موکل توافقاتی صورت خواهد گرفت. پس از این که میزان حق الوکاله نیز مشخص شد بین طرفین قرارداد وکالت رسمی منعقد خواهد شد. به موجب این قرارداد تمام تعهدات و حدود اختیارات وکیل مشخص خواهد شد.

انجام توافقات در پرونده کیفری از لحاظ قانون

4. انجام اقدامات اولیه در دادسرا

پس از عقد قرارداد وکالت و شروع کار بهترین وکیل کیفری در اهواز بر اساس توافقات انجام شده با موکل بر سر میزان حق الوکاله، وکیل باید اقدامات لازم را برای باطل کردن تمبر مالیاتی وکالتنامه انجام دهد تا در نهایت قادر به انجام وظایف وکالت خود باشد. انجام اقدامات دفاعی از سوی متهم به وکالتنامه نیاز دازد که روی آن تمبر مالیاتی درج شده است.

وکیل کیفری خبره پس از ابطال تمبر برای اعلام وکالت خود باید لایجه ای تنظیم کند و آن را به وکالتنامه پیوست دهد. در نهایت وکالتنامه به شعبه ای که پرونده در آن طرح شده ارائه داده خواهد شد. همزمان با انجام این امور برای مطالعه پرونده و تهیه کپی از اسناد پرونده لایحه ای مطرح خواهد شد. پس از این که وکالت در سامانه الکترونیکی دادگستری ثبت شد، لایحه به دست قاضی سپرده خواهد شد و در صورت تایید آن پرونده در نهایت در اختیار وکیل کیفری متخصص قرار خواهد گرفت. وکیل باید اطلاعات مورد نیاز را یادداشت کند و پرونده را مجدد به شعبه مورد نظر ارجاع دهد.

5. مشخص شدن نحوه دفاع

پس از این که بهترین وکیل کیفری در اهواز پرونده شما را مطالعه کرد و اسناد و مدارک موجود را بررسی کرد باید قوانین مربوط به دعوای مطرح شده را با دقت بیشتر مطالعه و بررسی کند. در نهایت نوع دفاعی که باید توسط وکیل کیفری انجام گیرد، مشخص خواهد شد. وکیل کیفری خبره باید برای خود استراتزی تعیین کند که نحوه دفاع یا استراتژی ممکن است یکی از موارد زیر باشد:

 • ایراد گرفتن از صلاحیت مرجع رسیدگی کننده
 • ارائه اسناد و مدارک جدید برای دفاع از اقدامات متهم پرونده

به هر حال بهترین وکیل کیفری در اهواز باید تمام راه حل ها و اقدامات که شانس پیروزی او را افزایش می دهند را در نظر بگیرد.

6. دفاع از متهم در دادسرا

لازم به ذکر است که تمام دعاوی کیفری نخست باید در دادسرا مطرح گردند، زیرا تحقیقات لازم در رابطه با دعوا مورد نظر باید در دادسرا انجام شوند. وکیل پرونده را پس از صدور کیفرخواست باید به دادگاه صالح ارجاع دهد. در صورت مراجعه متهم در تحقیقات ابتدایی به وکیل، ایشان موظف است تمام پرسش های افراد محقق در مراجع قضایی را پاسخ دهند. در صورتی که به حضور متهم نیاز نباشد ارائه پاسخ به سوالات محققین مراجع قضایی کفایت می کند در حالی که در صورت نیاز حضور متهم، مشاوره های لازم به ایشان ارائه داده خواهند شد و پاسخ های مستدل و درست به محققین داده می شوند.

پس از انجام دفاعیات لازم توسط بهترین وکیل کیفری در اهواز در روند تحقیقات، ادله و مستندات با ذکر استدلال های مناسب حقوقی در یک لایجه تنظیم خواهند شد و در پرونده مطرح شده قرار خواهند گرفت. به خاطر داشته باشید که برای تنظیم لایحه در رابطه با قوانین و مقررات حقوقی به آگاهی و تخصص کامل نیاز خواهید داشت. شخص باید در این زمینه ادبیات و نگارش خوبی داشته باشد. تنظیم لایحه حتما باید توسط وکیل انجام گیرد زیرا تنظیم لایجه توسط افراد با سواد حقوقی پایین در آینده شما را با مشکلات مختلف مواجه خواهد ساخت و احقاق حق شما را ضایع خواهد کرد.

7. جلب رضایت شاکی پرونده

بهترین وکیل کیفری در اهواز علاوه بر دفاع از حقوق متهم با ارائه لوایح، اسناد و مدارک باید تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شاکی پرونده به کار گیرد. جلب رضایت شاکی مزایای بسیار زیادی برای متهم به همراه خواهد داشت زیرا با رضایت و گذشت، وکیل می تواند متهم را به خوبی تبرئه کند. در برخی از جرائم که تبرئه مجرم امکان پذیر نباشد، وکیل می تواند با دریافت رضایت از شاکی برای ایشان تخفیفاتی لحاظ نماید.

8. اعتراض به قرارهای صادره

در طول رسیدگی به پرونده و تحقیقات از سوی بازپرس و دادستان، اقدامات لازم برای صدور قرارهای لازم توسط بهترین وکلای کیفری انجام خواهند گرفت. این قرارها ممکن است شامل موارد زیر باشند:

 • قرار جلب دادرسی یا مجرمیت
 • منع تعقیب
 • موقوفی تعقیب
 • بازداشت

تمامی این قرارها قابل اعتراض هستند و وکیل کیفری در مقام دفاع از متهم می تواند نسبت به مجموعه ای از قرارها که از نظر او اشتباه صادر شده اند، اعتراض کند.

9. رسیدگی به حقوق متهم در تجدیدنظر

در صورت عدم صدور حکم به نفع متهم و مجرم شناخته شدن ایشان، بهترین وکیل کیفری در اهواز می تواند اعتراض خود را نسبت به حکم دادگاه اعلام کند. با توجه به اهمیت پرونده می توان آن را به دادگاه کیفری یا مراجع صالح تجدیدنظر ارجاع داد. در این مرحله که از حساسیت نسبتا بالایی برخوردار است وکیل باید لایحه دفاعیه مناسب و دقیق نگارش نماید و تمام اصول قانونی را در آن رعایت نماید. در نهایت باید در جلسه رسیدگی به دفاع از متهم به صورت کتبی یا شفاهی حضور یابد و اسناد و مدارک جدید ارائه دهد و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شاکی به کار گیرد تا شاید بتواند متهم را تبرئه کرده یا مجازات ایشان را کاهش دهد.

10. نظارت بر رعایت حقوق موکل

در مرحله نهایی اگر وکیل با توجه به تلاش های خود نتواند از موکل خود دفاع کند، وظیفه دارد تا با توجه به حکم اقدامات مورد نیاز را انجام دهد. یک وکیل حرفه ای باید تمام تلاش خود را برای موارد زیر به کار گیرد:

 • عفو موکل
 • آزادی مشروط
 • نظارت بر این موضوع که مجازات بیش از حد اجرا نشوند.

کلام آخر

با توجه به پرونده های کیفری بسیار زیاد موجود در شهر اهواز، استفاده از بهترین وکیل کیفری در اهواز هنگام مواجهه با مشکلات کیفری لازم و ضروری است. یک وکیل کیفری خوب باید با استفاده از مهارت خود بهترین راهکارها را به موکلین ارائه دهد و در تمام جلسات دادگاه حضور یابد. وکلای کیفری با توجه به اطلاعات جمع آوری شده از پرونده موکل باید از ایشان در برابر قاضی دفاع کنند. قبل از انتخاب یک وکیل کیفری  با بررسی پرونده های قبلی ایشان باید از رسیدگی به پرونده خود در مدت زمان محدود اطمینان کسب نمایید. همچنین شما باید از مهارت وکیل انتخابی برای به اتمام رساندن پرونده به نفع خود اطمینان حاصل نمایید. در نهایت می توان با خیال آسوده پرونده خود را به ایشان سپرد.

5/5 - (3 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا