تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانواده در کرج ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل قاسم ولی پور

قاسم ولی پور

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09123967312
 • آدرس: کرج ، مهر ویلا ، بلوار دانش آموز ، پلاک ۵۰۷ ، طبقه ۳ ، واحد ۹

وکیل پایه یک دادگستری کرج کارشناس ارشد حقوق خصوصی رتبه ۲ آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری البرز مشاور حقوقی شرکت های تجاری و صنعتی وکالت و مشاوره تخصصی در زمینه های حقوقی از جمله قراردادها ، ملکی ، ثبتی ، و انواع پرونده های خانواده و.... موفقیت بیش از ۹۳ درصدی در پرونده های محوله

سوابق وکیل
وحید سیدجلیلی

وحید سیدجلیلی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، قرارداد، ملکی
 • شماره تماس: 09125664517
 • آدرس: کرج ،گوهردشت، خیابان شهید مطهری، جنب پل شهیدروحانی ،ساختمان دفترخدمات الکترونیک قضایی،طبقه ۲ واحد ۳

وکیل پایه یک دادگستری کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران جز نفرات برتر آزمون وکالت و آزمون کارشناسی ارشد بیش از ۹۵٪ موفق در پرونده های محاکم قضایی دارای مدرک بین المللی قراردادهای تجارت بین المللی بااساتیدکشورایتالیا داور رسمی کانون داوران ایران تخصص حقوقی و ملکی و خانواده نظارت بر قراردادهای شرکت ها و ارگان ها

سوابق وکیل
سارا-آژیده

سارا آژیده

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: ۰۹۳۸۳۴۱۹۵۵
 • آدرس: رج، فلکه اول گوهردشت، جنب نیکا مال، جنب پل هوایی، مجتمع یاس، طبقه سوم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج شناخته شده است. ایشان قبول شده کانون وکلای دادگستری می باشد و  تاکنون بیش از صدها پرونده در امور حقوقی و کیفری را با موفقیت به انجام رسانیده است که بیشتر مربوط به امور حقوقی، ملکی و خانواده می‌ باشد و در زمینه ملکی و دعاوی خانواده و تنظیم قرارداد ها تخصص بیشتری دارد.

سوابق وکیل
فرانک-فرنیا

فرانک فرنیا

پایه یک دادگستری
سابقه:21 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09123621794
 • آدرس: کرج میدان طالقانی، اول عظیمیه بعد از راهنمایی و رانندگی، نرسیده به مخابرات، جنب گلفروشی، پلاک ۱۵۶، طبقه ۲، واحد ۴

خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه بین‌المللی امام خمینی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی، ۲۱ سال تجربه وکالت در زمینه های مختلف: ملکی، کیفری، خانواده، امور ثبتی، شرکت ها و کمیسیون ماده صد شهرداری ها، آماده برای ارائه کلیه خدمات حقوقی، مشاوره و وکالت در مراجع قضایی و دادگستری، اداره ثبت اسناد و املاک و دیوان عدالت اداری می باشد.

سوابق وکیل

هر یک از وکلا ممکن است بر اساس تجارب و دانش خود در یکی از زیر شاخه های رشته حقوق به فعالیت تخصصی بپردازند. بهترین وکیل خانواده در کرج نیز یکی از همین زیرشاخه های تخصصی محسوب می شود. وقتی شخص در زمینه حقوق خانواده به مشکل بر می خورد، می تواند از یک وکیل خانواده مجرب و حرفه ای مشورت و کمک بگیرد. وکیل خانواده درباره دعاوی مرتبط با خانواده اطلاعات کافی دارد و در رسیدگی به پرونده های امور خانوادگی مثل طلاق، حضانت، مهریه، نفقه و غیره متخصص است.

حضور یک وکیل حاذق در روند پرونده های مرتبط با امور خانواده تاثیر شایانی در احقاق حقوق شما خواهد داشت. به همین دلیل بهتر است پیش از هر اقدامی در جریان دعاوی خانوادگی خود، از کمک یک وکیل با تجربه بهره ببرید. همانطور که ممکن است برای سایر مشکلات حقوقی خود به افراد متخصص در حوزه های مختلف وکالت، مثل بهترین وکیل کیفری در کرج و یا بهترین وکیل ملکی در کرج مراجعه کنید، بنابراین مسائل حقوق خانواده هم نیز در اغلب موارد، نیازمند یک وکیل خانواده و یا بهترین وکیل طلاق در کرج می باشند.

در ادامه به بررسی نکات مهم در مورد وکلای خانواده و وظایف آنها و همچنین راهکارهایی برای بهترین وکیل خانواده در کرج خواهیم پرداخت.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل خانواده در کرج کیست و چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

همانطور که از عنوان شغلی وکیل خانواده پیداست، به طور تخصصی در حوزه امور و حقوق خانواده فعالیت می کند. هر یک از ما می توانیم در مواردی همچون بررسی نفقه، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، تقاضای ازدواج مجدد و غیره به بهترین وکیل خانواده مراجعه و از راهنمایی های او استفاده کنیم.

متاسفانه عدم آگاهی و آشنایی کافی با قوانین و مقررات در مورد حقوق خانواده، گاهی شما را با عواقب جبران ناپذیری مواجه می سازد. اما بهترین وکیل کرج که در امور حقوق خانواده فعالیت می کند، به تمام قوانینی که ممکن است در جریان پرونده شما تاثیرگذار باشند اشراف کامل دارد. بنابراین مراجعه به یک وکیل خانواده در کرج برای اختلافات خانوادگی و شخصی که پیچیدگی های قانونی خاص خود را دارد، می تواند روند کار شما را به سمت موفقیت سوق دهد.

هزینه انتخاب وکیل خانواده در کرج

هزینه استخدام وکیل در دعاوی خانوادگی همیشه یکی از دغدغه های اصلی افراد می باشد و سوالات زیادی را به خود اختصاص می دهد. اما بهتر است بدانید محاسبه دستمزد وکیل خانواده در کرج به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله این موارد می توان به شرایط پرونده، درصد موفقیت، تجربه و دانش وکیل، حقوقی یا کیفری بودن و غیره اشاره کرد. به همین دلیل محاسبه دقیق دستمزد بهترین وکیل خانواده پیش از بررسی پرونده، تقریبا غیر ممکن است. در واقع وکیل خانواده و موکل وی پس از ملاقات و عقد قرارداد بر سر مبلغی مشخص به عنوان حق الوکاله به تفاهم می رسند، بنابراین اگر قصد دارید از هزینه های استخدام یک وکیل خانواده مجرب در شهر کرج اطلاع پیدا کنید، بهتر است با یکی از وکلا تماس بگیرید و درخواست جلسه مشاوره داشته باشید.

هزینه استخدام وکیل خانواده در کرج

ویژگی های یک وکیل خانواده

شما با کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده در کرج، می توانید در کوتاه ترین زمان، بهترین نتایج را در دعاوی خانوادگی خود بگیرید. اما پیش از هر چیز لازم است به ویژگی های یک وکیل خوب توجه کافی نشان دهید و سپس دنبال یک وکیل خانواده با همین ویژگی ها باشید. در ادامه به بیان برخی از مهمترین ویژگی ها و خصوصیات بهترین وکیل خانواده در کرج خواهیم پرداخت.

 • پیش از هر چیز، وکیل خانواده خوب باید از دانش و تخصص کافی در این زمینه بهره مند باشد. وکلای خانواده دوره های تخصصی در این زمینه را پشت سر می گذارند تا آمادگی لازم برای حضور در پرونده های مختلف را کسب نمایند.
 • وکیل خانواده مانند دیگر وکلا در سایر حوزه های تخصصی، باید با موکل خود صادق باشد. توضیح مسائل حقوقی به زبان ساده با شفافیت و صداقت کامل از مهمترین وظایف یک وکیل خانواده حاذق بشمار می رود زیرا تنها در این صورت فرد می تواند به وکیل خود اعتماد کند و با خیالی آسوده تمام امور را به او بسپارد.
 • یک وکیل خانواده خوب همیشه سوابق کاری درخشانی دارد، بنابراین بهتر است هنگام انتخاب وکیل برای مسائل و مشکلات خانوادگی، اول سوابق او را مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید از پس پرونده شما بر می آید یا خیر.
 • یک وکیل خانواده خوب و مجرب باید واقع بین باشد و با موکل خود منطقی صحبت کند. عدم رعایت منطق و تحلیل درست مسائل حقوقی ممکن است منجر به شکست وکیل در پرونده شود.

فراموش نکنید انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرج یعنی انتخاب درباره گرفتن بهترین نتیجه و یا بدترین نتیجه در دعاوی خانوادگی. به طور کلی وکیل خانواده قادر است سرنوشت پرونده شما را تغییر دهد، بنابراین همواره تحقیق و مشورت را برای استخدام یک وکیل خانواده مجرب در کرج در نظر بگیرید.

مهمترین وظایف وکیل خانواده چیست؟

دانستن عمده وظایف بهترین وکیل خانواده در کرج به شما کمک می کند تا انتظارات خود را از وی مشخص کنید. هر وکیلی که در حوزه تخصصی فعالیت می کند، وظایف و اختیارات مشخصی دارد و وکیل خانواده نیز از این قاعده مستثنی نیست. برخی از مهمترین وظایف یک وکیل خانواده در روند پرونده های حقوقی عبارتند از:

 • دفاع صحیح و مبتنی بر قانون در دعاوی خانوادگی

یک وکیل خانواده ماهر، از موکل خود دلسوزانه و در چارچوب قوانین حمایت می کند. همچنین او باید با تکیه بر آگاهی، دانش و تجربه خود به سوالات حقوقی موکلش پاسخ کامل و شفاف دهد. وکیل خانواده، در صورتی که به وظایف خود به درستی عمل کند قادر است  تا حقوق موکل خود را احقاق نماید.

 • پیگیری به موقع پرونده ها در زمینه حقوق خانواده

پیگیری قدم به قدم پرونده از ابتدا تا انتها، از مهمترین وظایف بهترین وکیل خانواده در کرج محسوب می شود. وکیل خانواده باید تمامی اطلاعات و جزییات روند کار و پرونده را بداند و در صورت لزوم آن را در اختیار موکل خود قرار دهد. سهل انگاری در هر یک از مراحل پرونده ممکن است نتایج ناخوشایندی در پی داشته باشد.

 • حفظ اسرار موکل در مشکلات خانوادگی

همه ما می دانیم وکیل خانواده باید محرم اسرار موکل خود باشد. وکلای خانواده به اقتضای شغل خود، اسرار زیادی را در رابطه با مشکلات و روابط خانوادگی متوجه می شوند اما هرگز حق افشای این اسرار را ندارند، پس رعایت انصاف و رفتار حرفه ای در قبال موکل یکی دیگر از عمده وظایف یک وکیل در کرج بحساب می آید.

 • ارائه مشاوره حقوقی در صورت لزوم

یک وکیل خانواده کاربلد، نه تنها باید دانش بسیار بالایی داشته باشد بلکه باید این دانش را به شکل مشاوره در اختیار موکل خود نیز قرار دهد. برای مثال در بسیاری از پرونده های طلاق وکیل مدافع خانواده با میانجیگری و مشاوره ی به موقع می تواند از بروز اتفاقات ناخوشایند و حتی جدایی طرفین جلوگیری نماید.

مهمترین وظایف وکیل خانواده

چطور بهترین وکیل خانواده در کرج را پیدا کنیم؟

می توانید با پرس و جو از دوستان و آشنایان بهترین وکیل خانواده در کرج را پیدا کنید. تجارب اطرافیان در دعاوی خانواده به شما کمک می کند تا از تبحر وکیل خود اطمینان حاصل نمایید. همچنین احتمالا با جستجو در گوگل، لیست وکلای مجرب اطراف محل زندگی خود را خواهید یافت. اما مطمئن ترین راه برای یافتن بهترین وکیل خانواده در کرج، وبسایت مستر وکیل می باشد. تیم مستر وکیل با تحقیق و بررسی دقیق، لیستی از بهترین وکلای خانواده در کرج را در اختیار شما قرار داده است. شما می توانید با در نظر گرفتن نوع پرونده ی خود، مناسب ترین وکیل خانواده را از این لیست پیدا کنید و امور خانوادگی خود را با خیالی آسوده به او بسپارید. فراموش نکنید انتخاب وکیل نقشی تعیین کننده در پرونده ی شما خواهد داشت. پس همیشه در انتخاب خود به میزان کافی دقت نمایید.

کلام آخر 

بهترین وکیل خانواده در کرج در تمامی دعاوی مربوط به امور خانوادگی تخصص و تجربه دارد. وکیل دعاوی خانواده به طور تخصصی به قوانین و مقررات دادگاه های خانواده آشنا است و احتمال پیروزی پرونده های مختلف در این زمینه را افزایش می دهد. وکلای خانواده قادر هستند تا مشکلات قانونی مربوط به موضوعاتی همچون نفقه، طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، عده، طلاق توافقی، طلاق یکطرفه، و غیره را حل و فصل نمایند. یک وکیل خانواده مجرب با بررسی تمام جوانب امور و در نظر گرفتن همه قوانین، بهترین راه حل را برای مشکلات شما پیدا می کند.

فراموش نکنید همانطور که بهترین وکیل خانواده در کرج می تواند پرونده شما را با موفقیت همراه کند به همان میزان یک وکیل کارنابلد احتمال شکست شما را در دعاوی خانوادگی افزایش خواهد داد، بنابراین بهتر است هنگام استخدام یک وکیل خانواده در کرج به بررسی مواردی همچون تجارب، دانش و تخصص وی بپردازید و سپس انتخابی آگاهانه داشته باشد. هزینه ی وکالت در دعاوی خانوادگی بسته به شرایط پرونده شما، میزان مهارت وکیل و احتمال موفقیت پرونده متغیر است و در نهایت حضور یک وکیل خانواده متبحر در تمامی پرونده های مربوط به مسائل خانوادگی، کمک شایانی به طرفین دعوی خواهد کرد حتی اگر پرونده از نظر شما پیچ و خم های قانونی زیادی نداشته باشد.

4.6/5 - (8 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا