تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای طلاق در کرج ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل خانم فریبا تیموری

فریبا تیموری

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09129569170
 • آدرس: کرج، خ بهشتی بعد از سه راه گوهردشت، نبش بلوار حدادی، مجتمع تخصصی تجاری اداری البرز بلوک b طبقه ۵, واحد 9

. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی . فارغ التحصیل حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران،دانشگاه سطح یک کشور . کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران . عضو استعداد های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران . عضو کانون وکلای دادگستری استان البرز، شهر کرج . رتبه ی ۲ اختبار کانون وکلا . عضو انجمن مالکیت های فکری ایران . حامی حقوق زنان . مدرس حقوق . نگارنده ی مقالات حقوقی متعدد

سوابق وکیل
لیلا-زارعی

لیلا زارعی

پایه یک دادگستری
سابقه:17 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121436279
 • آدرس: کرج بلوار مطهری …

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کارشناس ارشد حقوق خصوصی

سوابق وکیل
فرانک-فرنیا

فرانک فرنیا

پایه یک دادگستری
سابقه:21 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09123621794
 • آدرس: کرج میدان طالقانی، اول عظیمیه بعد از راهنمایی و رانندگی، نرسیده به مخابرات، جنب گلفروشی، پلاک ۱۵۶، طبقه ۲، واحد ۴

خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه بین‌المللی امام خمینی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی، ۲۱ سال تجربه وکالت در زمینه های مختلف: ملکی، کیفری، خانواده، امور ثبتی، شرکت ها و کمیسیون ماده صد شهرداری ها، آماده برای ارائه کلیه خدمات حقوقی، مشاوره و وکالت در مراجع قضایی و دادگستری، اداره ثبت اسناد و املاک و دیوان عدالت اداری می باشد.

سوابق وکیل

بهترین وکیل طلاق در کرج در امور حقوقی که باید زمان خاتمه ازدواج به آنها توجه کرد متخصص است و به جزئیات مربوط به چنین پرونده هایی اشراف کامل دارد. این جزییات شامل چگونگی تقسیم دارایی، تشکیل پرونده های حقوقی، حضانت فرزندان و غیره می شوند. افراد همیشه به دنبال یک وکیل طلاق متبحر می گردند تا پروسه ی طلاق را در کوتاه ترین زمان و با استفاده از بهترین راه حل ها به اتمام برسانند. بهره بردن از مشاوره و تخصص یک وکیل طلاق در کرج، در حصول نتیجه ی مطلوب و احقاق حقوق شما تاثیر بسزایی دارد. مراحل طلاق گاهی ممکن است با پیچیدگی ها و مشکلات متعددی مواجه شود که عبور از آن تنها با حضور یک وکیل طلاق باتجربه میسر خواهد بود.

یافتن یک وکیل طلاق خوب  ممکن است در نگاه اول چندان هم دشوار به نظر نرسد، اما اعتماد و اعطای وکالت بدون شناخت کافی عواقب جبران ناپذیری را برای پرونده شما در پی خواهد داشت، بنابراین برای انتخاب وکیل طلاق مجرب و کاربلد تنها به تبلیغات اکتفا نکنید و تحقیق و بررسی کامل را همیشه مد نظر قرار دهید. همانطور که هر یک از زیرشاخه های وکالت، مثل بهترین وکیل کیفری در کرج یا بهترین وکیل ملکی در کرج، در حوزه ی تخصصی خود کار می کنند، وکلای طلاق یا طلاق توافقی هم به طور تخصصی در پرونده های مرتبط با خاتمه ازدواج به فعالیت می پردازند که می توان از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج کمک خواست.

در ادامه این مطلب با ویژگی های یک وکیل طلاق خوب و یا بهترین وکیل خانواده در کرج بیشتر آشنا شوید و انتخاب آگاهانه ای داشته باشید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست و چه تخصصی دارد؟

وکیل طلاق فارغ التحصیل رشته حقوق است که بعد از اخذ پروانه وکالت، پرونده های مرتبط با امور حقوقی طلاق را می پذیرد و برای احقاق حق موکل خود تلاش می نماید. بهترین وکیل طلاق در کرج مسائلی نظیر حضانت فرزندان، حقوق مالی طرفین، مطالبه مهریه و غیره را نیز در جریان پرونده پیگیری می نماید. طلاق را می توان یکی از تخصصی ترین زیرشاخه های وکالت در نظر گرفت که نیازمند دانش بالا و تجربه ی وکیل برای حصول نتیجه مطلوب می باشد. از این رو افرادی که قصد خاتمه دادن به زندگی مشترک خود از طریق قانونی را دارند، همیشه به دنبال وکیل طلاقی می گردند که از دانش، تجربه و تخصص کافی بهره مند باشد. اعطای وکالت به یک بهترین وکیل کرج یعنی حل و فصل امور حقوقی در کمترین زمان و با بهترین روش!

وکیل طلاق در کرج کیست؟

دستمزد یک وکیل طلاق خوب در کرج چقدر است؟

احتمالا اولین سوالی که در آغاز پروسه طلاق به ذهن افراد خطور می کند این است که دستمزد بهترین وکیل طلاق در کرج چطور محاسبه می شود. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم هزینه اخذ وکیل طلاق تابع عوامل متعددی است. برخی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در محاسبه دستمزد یک وکیل طلاق در شهر کرج عبارت اند از:

تجربه و تخصص: بدیهی است وکلایی که از تجربه و تخصص بیشتری برخوردار هستند، دستمزد بالاتری هم دریافت می کنند. زیرا این تجربه و تخصص گاهی می تواند نتیجه ی پرونده را، حتی در مواردی که امید اندکی برای موفقیت وجود دارد، به نفع موکل تغییر دهد.

نوع و روند پرونده: پرونده های طلاق خود شامل انواع مختلفی می شوند. درجه پیچیدگی هر پرونده نیز در تعیین حق الوکاله برای وکیل طلاق تاثیرگذار خواهد بود. به عنوان مثال، هزینه بهترین وکیل برای طلاق توافقی در کرج قطعا پایین تر از سایر وکلای طلاق می باشد.

مرحله رسیدگی به پرونده: ممکن است پرونده طلاق شما در مرحله بدوی، فرجام خواهی و یا تجدید نظر خواهی قرار داشته باشد. معمولا وکیل طلاق در کرج دستمزد خود را بسته به مرحله رسیدگی تعیین می کند.

محل دفتر وکیل: محل فعالیت وکیل و لوکیشنی که دفتر او در آن قرار گرفته نیز می تواند در میزان هزینه وکالت طلاق تاثیرگذار باشد.

وکیل طلاق خوب چه ویژگی هایی دارد؟

نقش موثر یک وکیل طلاق در روند پرونده های مربوط به متارکه غیر قابل انکار است. حتی می توان گفت در مواردی عدم حضور وکیل طلاق در روند پرونده ممکن است نتیجه را به کلی تغییر دهد. نقش وکیل طلاق در پروسه های قضایی گاهی چنان پر رنگ است که افراد حتی ترجیح می دهند امور طلاق توافقی خود را نیز به یک فرد متخصص در این زمینه بسپارند. اگر دوست دارید از ویژگی های یک وکیل طلاق کاربلد در شهر کرج آگاه شوید، به مواردی که در ادامه ذکر می کنیم توجه نمایید.

 • یک وکیل متبحر برای طلاق باید تجربه، تخصص و دانش کافی در این زمینه داشته باشد، زیرا تنها در این صورت قادر به کسب بهترین نتایج در پرونده های حقوقی طلاق خواهد بود. وکلای خوب و خوشنام طلاق معمولا تعداد زیادی تجربه و پرونده موفق در رزومه کاری خود دارند.
 • وکیل خانواده و یا طلاق خوب باید دیدگاهی واقع گرایانه به امور پرونده ی شما داشته باشد. در چنین شرایطی وکیل طلاق ممکن است گاهی با تصمیمات شما مخالفت کند، حتی اگر چندان خوشایند به نظر نرسد. شما حق دارید حقیقت را، هرچند تلخ، از زبان وکیل طلاق خود بشنوید. صحبت صادقانه در مورد جزییات پرونده باید پیش از هر اقدامی در پرونده های طلاق صورت بپذیرد.
 • بهتر است در نظر داشته باشید یک وکیل طلاق خوب در کرج، منطقی ترین راهکارها را برای پرونده شما انتخاب می کند. چنین وکیلی صرفا با تصمیمات مبتنی بر قوانین و پیش بینی روند امور، پرونده ی شما را به سوی موفقیت سوق می دهد. اما هرگز از وکیل طلاق خود انتظار معجزه و انجام کاری دور از واقعیت را نداشته باشید!
 • یک وکیل خانواده خوب شما را در نهایت صداقت و دور از پنهان کاری راهنمایی می کند. چرا که تنها در چنین شرایطی موفقیت در پرونده های طلاق میسر خواهد بود.

بهترین راهکارها برای انتخاب یک وکیل طلاق مجرب

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، انتخاب یک وکیل طلاق ماهر و مجرب در کرج یکی از مهمترین گام هایی است که باید در جهت موفقیت پرونده خود بردارید. ما در تیم مستر وکیل نیز پس از بررسی و تحقیقات دقیق، به لیستی از بهترین وکلای طلاق در کرج دست پیدا کرده و آن را در اختیار شما قرار داده ایم. شما می توانید با انتخاب و اعتماد به یکی از این وکلا، انتظار گرفتن نتیجه مطلوب در پرونده طلاق خود را داشته باشید.

قطعا یکی از طرقی که برای یافتن یک وکیل طلاق به ذهن ما می رسد، پرس و جو از افراد خانواده، دوستان و یا آشنایانی است که تجربه مشابه داشته اند. راه دیگر اینکه نگاهی به لیست وکلای طلاق در وبسایت های مختلف بیاندازید و سوابق هر یک از آنها را مورد بررسی قرار دهید. فراموش نکنید برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرج احتمالا نیاز به مشاوره خواهید داشت. سوالات خود را با چندین وکیل طلاق مورد اعتماد در میان بگذارید و سپس اصلح ترین انتخاب را از میان آنان داشته باشید.

بهترین راهکارها برای انتخاب یک وکیل طلاق

عمده ترین وظایف وکیل طلاق

وظایف یک وکیل طلاق به موارد و اختیاراتی محدود می شود که شما طی یک قرارداد رسمی برای او تعیین می کنید. حضور در جلسات دادگاه، ثبت دادخواست طلاق، فرجام خواهی، درخواست تجدید نظر و یا اعاده دادرسی از جمله وظایفی است که می توانید به وکیل طلاق خود در کرج اعطا نمایید. اما به طور کلی می توانیم به مواردی که ادامه مطالعه خواهید کرد به عنوان مهمترین وظایف یک وکیل خوب در کرج اشاره کنیم.

 • دادن مشاوره حقوقی و اطلاعات کافی در مورد قوانین و جزییات پرونده به موکل
 • شروع پروسه پس از ثبت دادخواست طلاق و تنظیم شکوائیه و لایحه
 • حضور در جلسات دادگاه به نمایندگی از موکل خود و پیگیری و بررسی به موقع در تمامی مراحل طلاق
 • حضور در مراجع دولتی، مراجع قضایی و نهادهای داوری جهت انجام امور وکالت

کلام آخر

با توجه به آمار بالای مشکلات خانوادگی و طلاق در جوامع امروزی، حضور وکلای طلاق امری ضروری به نظر می رسد. بهترین وکیل طلاق در کرج در واقع شخصی است که پس از اتمام دوره های وکالت به طور تخصصی در زمینه حقوق خانواده و پرونده های طلاق فعالیت می کند. یک وکیل طلاق با تجربه همیشه نقش تعیین کننده ای در پرونده های طلاق دارد. شناخت ویژگی های یک وکیل طلاق خوب به شما کمک می کند تا هنگام اخذ وکیل تصمیم درستتری بگیرید. بی اغراق می توان گفت موفقیت در پرونده های طلاق تا حد زیادی به حضور یک وکیل مجرب و حاذق بستگی دارد. وکلای طلاق در کرج مسائل خانوادگی شما را به بهترین نحو حل و فصل و برای احقاق حقوق موکلین خود دلسوزانه تلاش می کنند.

هزینه بهترین وکیل طلاق در کرج نیز با توجه به فاکتورهای مختلف، مثل نوع پرونده، حدود اختیارات وکیل، میزان تبحر و تجربه وکیل و غیره تعیین می شود. برخی از وکلا ممکن است طی یک جلسه مشاوره، تحلیلی کلی از پرونده ارائه دهند و سپس طبق روندی که پیش رو خواهند داشت، حق الوکاله خود را تعیین نمایند. کار وکیل طلاق خوب، مدیریت حقوقی دعاوی خانوادگی در پرونده های طلاق است و باید با تکیه بر دانش خود، منطقی ترین روش را برای حل و فصل اینگونه مسائل در نظر بگیرد. زیرا تنها در چنین شرایطی سرنوشت پرونده طلاق به موفقیت ختم خواهد شد.

5/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا