تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ملکی در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

علی تقی زاده

علی تقی زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:10
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09161180073
 • آدرس: اهواز کیانپارس، نبش خیابان 19 غربی، ساختمان رامین، طبقه 2 واحد 8

آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری وکارشناس ارشد حقوق خصوصی دارای پروانه وکالت صادره ازکانون وکلای دادگستری خوزستان با بیش از 10 سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت و به انجام رساندن موفق بیش از صدها پرونده از بهترین و خوشنام ترین وکلای اهواز می باشند. از ویژگی های ایشان می توان به جدیت در کار، پیگیری مداوم ومستمر، پاسخگو بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صداقت و صبر اشاره کرد که باعث شده است در زمره وکلای خوش نام ومورد اعتماد مردم قرار بگیرند. از جمله اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می گردد می توان به انواع مشاوره حضوری و غیرحضوری، وکالت تخصصی در پرونده های خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری و تنظیم انواع دادخواست و لایحه اشاره کرد.

سوابق وکیل
ایمان-موسوی

ایمان موسوی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09163138751
 • آدرس: اهواز، امانیه، خیابان پودات، نبش منصفی غربی، مجتمع صدرا، طبقه ۴ واحد ۸

جناب آقای سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اهواز در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد. همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، تخصص بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه راهکار های بسیار مناسب، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

سوابق وکیل
سعید-مهرآقا

سعید مهرآقا

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09128671090
 • آدرس: اهواز خیابان 20 کیانپارس، روبروی هتل هدیه، پلاک 3

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند و از خصوصیات ایشان: صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگویی و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوش نام کشور قرارگیرد و موجب اخذ پرونده های موفقیت آمیز بسیاری در کارنامه ایشان گردیده است که منجر به کسب رضایت مندی موکلین گردیده است.

سوابق وکیل

در صورتی که قصد خرید خانه ای در اهواز را داشته باشید قبل از هر کاری بهتر است از آن به صورت آنلاین یا حضوری بازدید کنید. بهترین وکیل ملکی در اهواز در بررسی منزل مورد نظر به صورت اصولی تا حد زیادی به شما کمک می کند. شما همچنین می توانید از بهترین وکیل اهواز بخواهید تا برخی از مراحل خرید خانه را برای شما انجام دهد. در رابطه با خرید و قزوش خانه قوانین مختلف بسیار زیادی وجود دارد و با دریافت مشاوره از وکلای ملکی مطمئن خواهید شد که تمام الزامات قانونی را هنگام انجام معاملات ملکی رعایت نموده اید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در اهواز کیست؟

همانطور که برای رفع مشکلات خانوادگی خود به بهترین وکیل خانواده در اهواز مراجعه می کنید برای رفع مشکلات ملکی نیز می توانید به یک وکیل ملکی خبره و حرفه ای مراجعه کنید. بهترین وکیل ملکی در اهواز فردی است که بر تمام قوانین املاک و مستقلات تسلط کامل و کافی دارد و با مسائل حقوقی مربوط به خرید و فروش املاک آشناست. در این زمینه بهترین وکلای ملکی در اهواز می توانند تا حد زیادی به شما کمک کنند. وکلای ملکی آموزش های لازم برای رسیدگی به مسائل مربوط به امور ملکی را دریافت نموده اند. برخی از قوانین املاک و مستغلات شامل موارد زیر می باشند:

 • قوانین املاک
 • اسناد
 • برنامه ریزی املاک
 • مالیات بر املاک

بهترین وکیل ملکی در اهواز کیست؟

بهترین وکیل ملکی در اهواز در زمینه های خاص حقوق املاک همچون وکیل دعاوی ملکی دارای تخصص و دانش کافی می باشد. برخی از وکلای ملکی روی قوانین منطقه بندی کار می کنند در حالی که دیگر وکلای ملکی تمام تمرکز خود را روی قوانین مالیاتی معطوف ساخته اند. وکلای ملکی برای فعالیت خود نیاز به دریافت مجوز دارند. قوانین ملکی در کشور و شهرهای مختلف، متفاوت می باشد از این رو بهتر است وکیلی را انتخاب نمایید که با مقررات مربوط به املاک منطقه آشنایی کامل داشته باشد.

مزایای دریافت کمک از وکلای ملکی

تعداد زیادی از معاملات ملکی که در سراسر دنیا به صورت روزانه انجام می گیرند، نیازمند مشاوره حقوقی هستند زیرا مشکلات حقوقی ملکی برای هر فردی ممکن است پیش آیند. عدم تخصص افراد در این معاملات از شایع ترین دلایل ارتکاب این اشتباهات هستند. در صورت عدم داشتن تخصص و آگاهی کافی در این زمینه امکان مواجهه با مشکلات بزرگ و دردسرهای فاجعه بار برای شما وجود دارد.

به منظور پیشگیری از مواجهه با این مشکلات بهترین راهکار، دریافت مشاوره حقوقی ملکی می باشد. قبل از انعقاد قراردادهای ملکی بهتر است با بهترین وکیل ملکی در اهواز چندین جلسه مشاوره حقوقی برگزار نمایید. وکلای خبره و حرفه ای در این زمینه تا حد زیادی می توانند به شما کمک کنند. بهتر است برای دریافت مشاوره به وکلای باتجربه، ماهر و فعال در این زمینه مراجعه نمایید. وکیلی که به مسائل حقوقی ملکی اشراف کامل داشته باشد بهترین راهنمایی ها را به شما ارائه خواهد داد.

برخی از دعاوی ملکی ممکن است برای طرفین دعوی ضرر ملکی سنگین به همراه داشته باشند. برای پیشگیری از خسارات سنگین می توان از بهترین وکیل ملکی در اهواز که در این زمینه تخصص و دانش کافی دارد کمک گرفت.  به طور کلی می توان تمام وکلای دادگستری قادر به ورود به پرونده های ملکی می باشند به شرطی که اطلاعات و توانایی لازم را در این زمینه داشته باشند. در صورت دارا بودن اطلاعات کافی در این زمینه می توانند مشکلات موجود در این حوزه را به صورت قانونی حل کنند. در نهایت عدالت به طور کامل برقرار خواهد شد.

اهمیت مشاوره با بهترین وکیل ملکی در اهواز

نیاز به دریافت مشاوره از بهترین وکیل ملکی در اهواز تا حد زیادی به قوانین حاکم بر کشور وابسته می باشد. در برخی از کشورها طرفین معامله به منظور نظارت بر معامله و کسب اطمینان از صحت اسناد و قراردادها به استخدام وکیل امور ملکی نیاز دارند. وکلای ملکی در حوزه های مختلف بسیار زیادی می توانند فعالیت داشته باشند که یکی از این حوزه ها خرید و فروش ملک می باشد.

در صورتی که وضعیت فروش ملک اندکی پیچیده باشد و یا جوانب غیرمعمول در رابطه با آن وجود داشته باشد به استخدام بهترین وکیل ملکی در اهواز نیاز پیدا خواهید کرد. صرف نظر از نیاز به وکیل ملکی از لحاظ قانونی، دریافت مشاوره و راهنمایی از ایشان مزایای بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. بهترین وکلای ملکی در اهواز می توانند به خوبی از منافع قانونی شما دفاع نمایند.

بهترین وکیل ملکی در اهواز می تواند به عنوان نماینده خریدار یا فروشنده در معاملات عمل نماید. در صورتی که قصد خرید خانه برای بار اول را داشته باشید یک وکیل ملکی به عنوان منبع اطلاعات عالی برای شما محسوب خواهد شد. اگر قصد فروش خانه را داشته باشید نیز وکلای ملکی می توانند به بهترین نحو به شما کمک کنند و برای فروش خانه همه چیز را فراهم نمایند. یک وکیل ملکی همچنین می تواند به عنوان نماینده منافع صاحب خانه و خریدار فعالیت نماید. وکلای دعاوی ملکی در فروش خانه می توانند به عنوان نماینده حفاظت از منافع وام گیرنده فعالیت داشته باشند.

وظایف بهترین وکیل ملکی در اهواز

در این بخش قصد داریم به بررسی مهمترین وظایف بهترین وکیل ملکی در اهواز در معاملات خرید و فروش منزل بپردازیم. با بررسی وظایف وکیل ملکی خبره متوجه خواهید شد ایشان در این معاملات چه کمکی می توانند به شما بکنند.

وظایف وکلای ملکی

 • وظایف وکیل ملکی در قبال خریدار

با استخدام بهترین وکیل ملکی در اهواز توسط خریدار، وکیل در خرید خانه به خریدار کمک خواهد کرد. در صورتی که فروش واقعی صورت گیرد و تمام پول پرداخت شود، قرارداد ملکی منعقد خواهد شد. وکیل امور ملکی موظف است تا تمام مدارک مورد نیاز را قبل از عقد قرارداد فراهم نماید. وکیل ملکی تمام آموزش های لازم را دریافت نموده است از این رو می داند چه مدارکی از لحاظ قانونی درست هستند. بهترین وکلای ملکی در اهواز به همکاری نزدیک با نماینده املاک و وام دهنده خواهند پرداخت تا از فراهم شدن تمام موارد مورد نیاز اطمینان حاصل شود.

وکلای ملکی متخصص همچنین باید این اطمینان را به شما بدهند که انتقال وجه به درستی انجام شده است. فراهم کردن اسناد مورد نیاز و رسید انتقال وجه از اساسی ترین جوانب خرید ملک محسوب می شوند و هنگامی که صحبت از خرید ملک به میان می آید، باید مطمئن شوید که این امر از لحاظ قانونی به درستی انجام گرفته است. نوع ملک خریداری شده در این معاملات چندان اهمیتی ندارد، یک وکیل خبره ملکی از نحوه مدیریت وضعیت شما به صورت منحصر به فرد آگاه است. وکلای ملکی با ارائه مشاوره حقوقی ملکی خود شما را از خطوط املاک در هنگام خرید آگاه خواهند ساخت. وکلای حرفه ای تا پایان انعقاد قرارداد همراه شما خواهند بود تا از امضا شدن تمام اسناد و خرید خانه به صورت قانونی اطمینان حاصل نمایند.

 • وظایف وکیل ملکی در قبال فروشنده

بهترین وکیل ملکی در اهواز می تواند به فروشنده نیز کمک کند. هرچند نمایندگان املاک می توانند قراردادها را برای فروشندگان تهیه کنند، اما آن ها تنها امکان استفاده از فرم های عمومی را دارند. وکلای خبره ملکی می توانند قراردادها و الحاقات مختص موقعیت شما را فراهم نمایند و مطمئن شوند که علائق شما به طور کامل در نظر گرفته شده اند. وکلای ملکی در بررسی املاک شما نقش مهمی ایفا می کنند. در صورت استخدام وکیل ملکی از سوی فروشنده اطمینان حاصل خواهد شد که تمام اسناد و مدارک، از قرارداد اولیه تا نقل و انتقال وجه و انعقاد قرارداد نهایی به درستی تهیه شده اند.

 • وظایف وکلای ملکی در قبال گیرنده وام مسکن

بهترین وکیل ملکی در اهواز همچنین می تواند به دریافت کننده وام مسکن کمک کند. وکلای ملکی همواره بر مراحل انعقاد قرارداد نظارت کامل دارند. لازم به ذکر است که هزینه وکیل املاک و دریافت مشاوره حقوقی ملکی از ایشان تحت پوشش وام مسکن قرار نمی گیرد. با توجه به مذاکرات موجود در قرارداد در نهایت مشخص خواهد شد که هزینه وکیل ملکی توسط فروشنده یا خریدار باید پرداخت گردد. وکلای خبره ملکی هنگام عقد قرارداد خرید و فروش مسکن و بازدید از منزل مورد نظر می توانند با شما همکاری کنند و شما را از مشکلات احتمالی در آینده آگاه سازند.

وجود برخی از اشکالات ممکن است در آینده باعث آسیب شود که بهترین وکیل ملکی در اهواز موظف به حفظ شما در مقابل این آسیب هاست. وکلای ملکی در پیش پرداخت وجوه معامله می توانند نقش کلیدی ایفا کنند و در مسیر پرونده این اطلاعات را در اختیار خریدار، وام دهنده و فروشنده قرار دهند. چگونگی مشخص نمودن مالیات بر دارایی ممکن است پیچیده و دشوار باشد و تا حد زیادی به قوانین کشور وابسته می باشد. با توجه به ارزش کلی منزل اغلب نرخ مالیات مشخص خواهد شد. نرخ مالیات همچنین به ارزش ترکیبی زمین، ارزش بهبود و ارزش سایت وابسته می باشد. وکلای ملکی به عنوان متخصص می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

اثبات مالکیت بدون قولنامه

یکی از مهمترین حقوق افراد در ایران از لحاظ قانونی حق مالکیت است که از اعتبار بالایی برخوردار می باشد. تعرض به این حق پیگیری های قانونی به همراه خواهد داشت و اثبات مالکیت به منظور پیشگیری از تضییع حقوق افراد در نظر گرفته شده است. برای اثبات مالکیت به مجموعه ای از ادله و مدارک نیاز خواهیم داشت که با استناد به آن ها می توان مالکیت افراد را ثابت کرد. سند رسمی در این بین به عنوان قدرتمندترین ادله برای اثبات حق مالکیت شناخته می شود. در صورت عدم دسترسی به سند رسمی، می توان اسناد عادی همچون قولنامه و مبایعه نامه را برای اثبات مالکیت مورد استفاده قرار داد. اگر سند عادی وجود نداشته باشد اثبات مالکیت دشوار می شود اما غیر ممکن نمی شود. اگر قولنامه وجود نداشته باشد نیز از طریق اثبات شهود، سوگند و اقزار، اثبات مالکیت امکان پذیر خواهد شد.

لازم به ذکر است که تشخیص این موارد باید با رای و نظر قاضی دادگاه انجام گیرد. با توجه به شرایط پرونده امکان استفاده از یک یا چندین دلیل در کنار یکدیگر برای شما وجود خواهد داشت.

هزینه وکیل ملکی

وکلای پایه یک دادگستری در اهواز قادر به رسیدگی و پیگیری پرونده های ملکی، کیفری، خانواده و طلاق می باشند. وکلا اغلب در یک زمینه خاص به صورت تخصصی فعالیت می کنند و به دنبال به روزرسانی دانش و اطلاعات خود در آن زمینه هستند. بهترین وکیل ملکی در اهواز اغلب از قبول پرونده های خانوادگی خودداری می کند زیرا در آن زمینه تخصص و دانش کافی ندارد. دعاوی ملکی اغلب تخصصی هستند و پیچیدگی های خاص خود را دارند. از این رو افراد جامعه باور دارند که هزینه حق الوکاله وکیل ملکی زیاد است.

هزینه وکیل ملکی

هرچه پرونده ملکی تخصصی تر باشد حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در اهواز بیشتر خواهد بود. در ازای کاری که وکیل ملکی برای پرونده شما انجام می دهد و  به موفقیت دست می یابد، هزینه دریافتی او برای شما قابل قبول خواهد بود. دانش و تجربه چندین ساله وکلای متخصص ملکی باعث شده است تا با روال پیگیری پرونده های ملکی شما آشنا باشند. این امر زمان دستیابی به نتایج مطلوب در روند پرونده را تا حد زیادی کاهش می دهد.

عوامل موثر بر میزان حق الوکاله

از مهمترین عوامل موثر بر میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در اهواز می توان به نوع پرونده و میزان پیچیدگی آن اشاره کرد. از مهمترین عوامل موثر بر میزان حق الوکاله وکلای ملکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زمان و هزینه رفت و آمد به دادگاه
 • تمبر مالیاتی
 • هزینه اقامت در محل دادگاه

اگر بهترین وکیل ملکی در اهواز در شهر دیگری زندگی کند هزینه رفت و آمد به شهر مورد نظر در حق الوکاله ایشان موثر می باشد. در نهایت این هزینه ها به دستمزد وکلای ملکی افزوده خواهند شد.

کلام آخر

از آنجا که سرمایه گذاری های زیادی روی اراضی و املاک در کشور ما انجام می گیرد، اختلافات موجود در این زمینه به طور پیوسته در حال افزایش می باشد. بین اجاره نشین ها و صاحبان املاک اختلافات بسیار زیادی پیش می آیند که در صورت ازجاع این اختلافات به مراجع قضایی، می توان از بهترین وکیل ملکی در اهواز کمک گرفت. بهترین وکلای ملکی با اطلاعات خود می توانند در این زمینه تا حد زیادی به شما کمک کنند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا