تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ملکی در کرمان ⚖️【آپدیت 1403】

هاتف صباحی

هاتف صباحی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، قرارداد، ملکی
 • شماره تماس: 09120249297
 • آدرس: کرمان، چهارراه ابن سینا، ساختمان ابن سینا، طبقه همکف دفتروکالت صباحی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان است و یکی از وکلای بسیار خوب و با اخلاق می باشد که مردم به او اعتماد و اطمینان کافی را برای به عهده گذاشتن پرونده های حقوقی شان به او دارند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرمان توسط مردم شناخته شده است و خیلی خوب می تواند مشکلات موجود در پرونده را پیدا کرده و سپس آن ها را مدیریت کند. آقای هاتف صباحی وکیلی وقت شناس است و تمامی امور حقوقی خویش را به طور منظم انجام می دهد.

سوابق وکیل
سمیه امیر تیموری

سمیه امیر تیموری

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، قرارداد، ملکی
 • شماره تماس: 09133990275
 • آدرس: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول، واحد 4

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرمان مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرمان توسط مردم انتخاب گردیده است و به عنوان یک وکیل کاربلد و موفق می باشد. خانم سمیه امیر تیموری مشاوره های بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و سعی اش بر این است تا کمک های شایانی به آن ها داشته باشد. همین موضوع سبب شده است تا مردم در شهر کرمان به او اعتماد و اطمینان کامل و کافی را داشته باشند.

سوابق وکیل
اشکان نجمایی

اشکان نجمایی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09359489413
 • آدرس: کرمان، شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه 1 واحد 2

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کرمان مشغول به زمینه های مختلف حقوقی است و تخصص بالایی در این خصوص دارد. ایشان مشاوره های بسیار کاربردی را به مردم شهر کرمان ارائه می دهد و با راهکار ها و استراتژی هایی که دارد، باعث موفقیت در پرونده های موکلینش می شود. آقای اشکان نجمایی در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق و غیره مشغول به فعالیت می باشد و تخصص بالایی هم در این خصوص دارد.

سوابق وکیل
مسعود نادری

مسعود نادری

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131921102
 • آدرس: کرمان، امام جمعه، حدفاصل 16 و 18، ساختمان پیوند

وکیل پایه یک دادگستری کرمان است و به عنوان مشاور حقوقی هم در شرکت های معتبر فعالیت های زیادی را داشته است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در کرمان شناخته شده است و همچنین دارای سوابق فعالیتی به عنوان مشاور حقوقی در شهرداری و فرمانداری انار را بوده است. آقای مسعود نادری در زمینه دعاوی های کیفری، مالی، ملکی، طلاق، خانواده و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی را دارد و به عنوان یک وکیل موفق در شهر کرمان فعالیت دارد.

سوابق وکیل
وکیل خانم سمیرا مویدی

سمیرا مویدی

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09170401750
 • آدرس: کرمان خ هزارویکشب بین کوچه ۲۱و ۲۳ مجتمع هزارویکشب

خانم سمیرا مویدی وکیل پایه یک دادگستری در کرمان با 10 سال سابقه درخشان آماده است تا در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری خدمت رسان پرونده های شما باشد. ایشان با اتکا به دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سال های متمادی به دست آورده اند می توانند تمامی نیازهای حقوقی شما را برطرف کرده و رسیدن به موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین نمایند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تخصص بالایی دارند و از این رو، می توانید با خیالی آسوده از پیشبرد اهداف حقوقی تان کسب اطمینان کنید. صداقت یک وکیل می تواند معیار مهمی در انتخاب او باشد. سرکار خانم سمیرا مویدی در تلاش است تا در جلسات مشاوره حقوقی نظر خود را در خصوص پرونده به طور صریح و شفاف اعلام دارد و میزان شانس شما برای کسب موفقیت را مشخص نماید

سوابق وکیل

بهترین وکیل ملکی در کرمان بر تمام قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی احاطه دارد. ایشان همچنین از آرای وحدت رویه، عرف، رویه قضایی و نظریات حقوقی به طور کامل آگاه است. علاوه بر دانش حقوقی در حیطه ملک و دعاوی ملکی ایشان باید از تجربه بالا برخوردار باشد. از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل کرمان می توان به کارنامه درخشان و رضایت موکلین اشاره کرد. یک وکیل ملکی خوب تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق موکل خود به کار می گیرد. بهترین وکلای ملکی در کرمان تمامی راهکارهای حقوقی را با اتکا به تجربه و مهارت خود مورد بررسی قرار می دهند و در زمینه تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار، تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی خسارت، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تجارت و قراردادهای املاک تجاریف دستور تخلیه، خلع ید، فروش مال مشاع و مزایده املاک نقش موثری ایفا می کنند.

آن دسته از دعاوی حقوقی و کیفری که منشا آن ها اموال غیرمنقول است دعاوی ملکی نامیده می شوند. پرونده های ملکی به طور معمول دارای پیچیدگی های بسیار زیادی هستند که برای حل و فصل آن ها به بهترین وکیل ملکی نیاز داریم. گاهی اوقات پرونده های ملکی مربوط به کلاهبرداری می باشند که در این صورت می توان از بهترین وکیل کیفری در کرمان کمک گرفت. بهترین وکیل ملکی در کرمان فردی با وجدان و مسئولیت پذیر است.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در کرمان کیست؟

از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در کرمان می توان به حسن نیت ایشان اشاره کرد. یک وکیل ملکی خوب با چالش های پرونده ملکی به طور کامل آشناست. وکالت دارای شاخه های مختلف بسیار زیادی می باشد و بهترین وکیل طلاق در کرمان، بهترین وکیل خانواده در کرمان و بهترین وکیل ملکی در کرمان می توانند به شما کمک کنند تا روند کار را سریع تر پیش ببرید و قوانین را با دقت بالا مورد بررسی قرار دهید.

بهترین وکیل ملکی در کرمان کیست؟

وکلا به طور معمول با تمام قوانین آشنا هستند اما بهترین وکلای ملکی در کرمان روی دعاوی مربوط به ملک تمرکز می کنند و با تمام قوانین موجود در این حوزه آشنا هستند. به همین دلیل هنگام مراجعه به وکیل ملکی ایشان بدون نیاز به توضیح کامل سررشته امور را پیدا خواهند کرد و برای حل و فصل آن ها به صورت قانونی عمل می کنند. در امور ملکی گاهی اوقات مشکلاتی وجود دارند که بدون آگاهی قادر به حل آن ها نخواهید بود، در این شرایط یک وکیل ملکی خوب می تواند به شما کمک کند. بهترین وکلای ملکی در کرمان به خوبی می دانند که در چه زمانی باید از چه قانونی استفاده کنند.

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در کرمان

بهترین وکیل ملکی در کرمان مسئولیت پذیر می باشد و از وجدان کاری برخوردار است. حساسیت پرونده های ملکی افراد را مجبور می سازد تا به دنبال بهترین وکلای ملکی در کرمان باشند که با رویه قانونی دادگاه آشنایی کامل داشته باشد و در حوزه ملکی از تجربه بالایی برخوردار باشد. این افراد با هوش بالای خود قادر به حل پرونده خواهند بود. یک وکیل ملکی باید به جزییات پرونده دقت کند و با بررسی تمام جوانب آن راهنمایی های لازم را به موکلین خود ارائه دهد.

1. تحصیلات و تخصص حقوقی

بهترین وکیل ملکی در کرمان باید تحصیلات و تحصص حقوقی مربوط به حوزه ملکی را داشته باشد. ایشان همچنین باید به مفاهیم حقوقی و قوانین مرتبط با خرید و فروش ملک مسلط باشد. دانش و تخصص کافی یک وکیل ملکی را قادر می سازد تا به مشتریان خود بهترین مشاوره ها را ارائه دهد.

2. تجربه کاری

از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکلای ملکی در کرمان می توان به تجربه کاری ایشان اشاره کرد. تجربه یک وکیل ملکی در حل مسائل ملکی و تعامل با موکل در موقعیت های مختلف ایشان را قادر می سازد تا در شرایط مختلف بهترین راهکارها را ارائه دهند.

3. آشنایی با قوانین ملکی

یک وکیل ملکی خوب و حرفه ای باید با قوانین و مقررات خرید و فروش ملک در کرمان آشنایی کامل داشته باشد. آشنایی با قوانین وکیل را قادر خواهد ساخت تا موارد مورد نیاز مراجعین خود را به درستی و با دقت بالا حل و فصل نماید.

4. توانایی در برقراری روابط موثر

یک وکیل ملکی حرفه ای باید قادر به برقراری روابط موثر با مشتریان خود باشد. در طول این روابط وکیل باید به صورت فعالانه سخنان موکل خود را گوش دهد، نیازهای ایشان را درک کند و قادر به انتقال اطلاعات به نحو صحیح و قابل تفهیم باشد.

5. صداقت و اخلاق حرفه ای

از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکیل ملکی در کرمان می توان به صداقت و اخلاق حرفه ای ایشان اشاره کرد. این ویژگی باعث می شود تا وکیل به صورت شفاف و صحیح با مشتری رفتار کند.

6. تعهد و پشتکار

تعهد و پشتکار از مهمترین ویژگی های وکلای ملکی محسوب می شود. این ویژگی این امکان را در اختیار وکیل ملکی قرار می دهد تا مسئولیت پذیری و پایبندی خود به قراردادها و وعده های مشخص را نشان دهد.

7. قدرت تفکر تحلیلی و استدلال

یک وکیل ملکی حرفه ای باید قادر به تحلیل و استدلال موقعیت های مختلف به نحو احسنت باشد. این ویژگی ایشان را قادر می سازد تا هنگام مواجهه با مسائل پیچیده و اختلافات بهترین راهکارها را به موکلین خود ارائه دهد.

8. توانایی مذاکره و حل اختلافات

از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکلای ملکی در کرمان می توان به قابلیت مذاکره و حل اختلاف ایشان اشاره کرد. یک وکیل ملکی می تواند بین طرفین توافقات منصفانه ایجاد نماید. از مهمترین مهارت های وکیل ملکی می توان به حل مشکلات به صورت قانونی اشاره کرد.

9. آشنایی با مفاهیم بازار ملک

بهترین وکلای ملکی در کرمان باید با تمام مفاهیم و اصطلاحات بازار ملک آشنایی کامل داشته باشند. ایشان باید با قیمت ها، مناطق مختلف، قوانین مالیاتی و دیگر مسائل مربوط به ملک کاملا آشنا باشد.

10. روحیه کار تیمی

بهترین وکیل ملکی در کرمان باید قابلیت کار کردن به صورت تیمی را داشته باشد. ایشان باید بتواند با دیگر وکلای ملکی، مشاور املاک و نهادهای مربوطه همکاری کند و کیفیت خدمات ارائه شده به طرفین معامله را تا حد امکان افزایش دهد.

وظایف وکلای ملکی

بهترین وکیل ملکی در کرمان موظف است اسناد و مدارک مورد نیاز را از لحاظ قانونی مورد بررسی قرار دهد و صحت معاملات صورت گرفته را تایید کند. در صورت مواجهه با مشکل در روند معامله یک وکیل ملکی علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی باید به منظور دفاع از موکل خود در جلسات دادگاه حضور یابد. از دیگر وظایف بهترین وکلای ملکی در کرمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وظایف وکلای ملکی

1. انجام معامله

بهترین وکیل ملکی در کرمان در رابطه با خرید و فروش املاک و مستغلات اطلاعات حقوقی کافی دارد. ایشان در انجام فرآیندهای مربوط به معاملات ملکی همچون قراردادها و اجاره نامه ها به صورت قانونی به مراجعین خود کمک می کنند. در صورت نیاز یک وکیل ملکی باید پیش نویس قرارداد را بررسی و تنظیم نماید تا طرفین معامله از درستی معاملات صورت گرفته اطمینان خاطر داشته باشند.

2. انجام امور مربوط به بیمه نامه

یکی از امور الزامی هنگام خرید ملک اخذ بیمه می باشد. بهترین وکلای ملکی در کرمان موظف به انجام امور قانونی مربوط به بیمه نامه مالکیت برای موکلین خود می باشند.

3. حفظ منافع موکل

از دیگر وظایف بهترین وکیل ملکی در کرمان می توان به حفظ منافع موکل اشاره کرد. یک وکیل ملکی خوب باید اطلاعات حقوقی کافی را در اختیار موکل خود قرار دهد. با دریافت کمک از وکلای ملکی حرفه ای می توان به اطمینان خاطر دست یافت که معاملات ملکی از لحاظ قانونی صحیح هستند و حقوق افراد به خوبی محفوظ می ماند.

4. انجام مراحل سلب مالکیت از لحاظ قانونی

در مناطق مختلف روال قانونی مربوط به سلب مالکیت مختلف می باشد و وکیل ملکی با آگاهی کافی در این رابطه و ارائه مشاوره حقوقی به افراد کمک خواهد کرد تا از مراحل قانونی پیچیده به راحتی عبور کنند.

5. ارائه خدمات قانونی

بهترین و حرفه ای ترین مشاورین املاک نمی توانند به مشتریان خود مشاوره حقوقی ارائه دهند اما وکلای ملکی با آگاهی کافی که در زمینه مسائل مربوط به معاملات ملکی همچون مدیریت املاک، مالیات بر درآمد و محاسبه ارزش افزوده دارند می توانند به بهترین نحو به مشتریان خود مشاوره حقوقی بدهند. در دعاوی ملکی وکلا می توانند وکالت افراد را به عهده بگیرند، اسناد حقوقی موکلین را فراهم کنند و به نیابت از موکل خود در جلسات دادگاه حضور یابند.

6. کمک به اتمام معامله

مهمترین و آخرین مرحله خرید و فروش ملک، ختم معامله می باشد که با انجام آن مالکیت ملک به صورت رسمی به خریدار منتقل می گردد. در پایان کار یک وکیل ملکی خوب می تواند امور مالی معاملات را آسان سازد و در نهایی کردن ثبت معامله به طرفین کمک کند. این امر باعث خواهد شد تا معامله با توافق طرفین بدون مشکل حقوقی به پایان برسد.

مجموعه مستر وکیل خدمات مشاوره حقوقی را با حفظ کیفیت مشاوره حضوری به افراد ارائه می دهد. این مجموعه همچنین در حوزه های مختلف آماده پاسخگویی به افراد به صورت 24 ساعته است. در صورت نیاز با رزرو وقت ملاقات با وکیل به صورت حضوری این مجموعه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

بهترین وکلای ملکی را چطور می توان انتخاب کرد؟

مسائل مربوط به ملک گسترده می باشند و از آن جمله می توان به دعاوی فروش سرقفلی، مالک و مستاجر، اجرت المثل، رفع تصرف ملک، خلع ید، پیش فروش آپارتمان و دعاوی افراز اشاره نمود. مشکلات حقوقی ملکی به طور کلی به سه دسته حقوقی، کیفری و ثبتی طبقه بندی می شوند. بهترین وکیل ملکی در کرمان باید با تمام مشکلات ملکی آشنا باشد و در رزومه خود چندین پرونده موفق ثبت کرده باشد. دریافت کمک از بهترین وکلای ملکی باعث می شود تا روند کار سرعت بگیرد و از ارائه لایحه نامناسب پیشگیری خواهد کرد. بدون شک دخالت وکیل در پرونده هزینه هایی را به همراه خواهد داشت که در طول جلسات مشاوره مطرح خواهند شد.

انتخاب بهترین وکیل ملکی

حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در کرمان

توافق بین وکیل ملکی و موکل در تعیین حق الوکاله بهترین وکلای ملکی در کرمان تا حد قابل توجهی موثر است. گاهی اوقات میزان حق الوکاله ممکن است نسبت به تعرفه تعیین شده بیشتر یا کمتر باشد. به طور کلی می توان گفت حق الوکاله وکیل ملکی متخصص بر اساس مجموعه ای از شرایط متغیر می باشد از جمله این شرایط می توان به میزان حساسیت و گستردگی پرونده مورد نظر اشاره کرد. هرچه پرونده ملکی پیچیده تر باشد وکیل ملکی دستمزد بیشتری از شما دریافت خواهد کرد. در رابطه با دعاوی ملکی می توان گفت که تجربه و مهارت وکلا نیز میزان دستمزد وکلا را تحت تاثیر قرار می دهد.

حق الوکاله بهترین وکلای ملکی در کرمان در رابطه با دعاوی ملکی بر اساس میزان ارزش ملک مشخص می شود. به عنوان مثال در صورتی که ارزش ملک 200 میلیون تومان باشد تعرفه حق الوکاله وکیل ملکی 7% از ارزش ملک می باشد. در صورتی که ارزش ملک بین 200 میلیون تا 5 میلیارد باشد تعرفه 3 تا 5% از ارزش کل محسوب خواهد شد. در نهایت میزان دقیق حق الوکاله وکلای ملکی توسط وکیل مورد نظر مشخص خواهد شد.

مزایای دریافت کمک از وکلای ملکی

پرونده های ملکی پیچیدگی های بسیار زیادی دارند که بدون دریافت راهنمایی از بهترین وکلای ملکی در کرمان امکان دستیابی به نتایج مطلوب برای شما وجود نخواهد داشت. با دریافت مشاوره از یک وکیل ملکی خوب و حرفه ای می توان به مزایای قابل توجه بسیار زیادی دست یافت که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حفظ سرمایه

قیمت املاک در حال حاضر بسیار زیاد هستند و افراد با حقوق خود به طور کامل آشنا نیستند از این رو عدم دریافت راهنمایی از وکلای ملکی ممکن است سرمایه شما را تهدید کند.

 • نتیجه سریع

گاهی اوقات افراد بدون دریافت مشاوره از بهترین وکلای ملکی دعوای خود را مطرح می کنند که این امر باعث می شود عناوین اشتباه انتخاب شوند و در نهایت دادخواست یا دعوا رد خواهد شد. رد دعوا و دادخواست باعث می شود تا زمان زیادی را از دست بدهید.

کلام آخر

در صورت مواجهه با مشکلات مختلف در رابطه با انواع ملک، خانه یا زمین باید نهایت تلاش خود را برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در کرمان به کار گیرید. یک وکیل ملکی خوب به امور شما رسیدگی خواهد کرد و باعث خواهد شد تا در کوتاه ترین زمان ممکن حکم خود را از سوی مراجع قضایی دریافت نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا