تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانواده در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل خانم افسانه راستی

افسانه راستی

پایه یک دادگستری
سابقه:13 سال
 • تخصص: ارث، ثبتی، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09173083407
 • آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24قصرالدشت ، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد5

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 13 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی ۳۴۲۶۰، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجع به دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد. همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند. و به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده از قبیل ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )، دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )، دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …) می‌باشد.

سوابق وکیل
غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09178002693
 • آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

سوابق وکیل
روح-اله-سلطانی

روح اله سلطانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09174333787
 • آدرس: شیراز، ۴راه آبیاری، خیابان ایثارگران غربی، روبروی دفتر خدمات قضایی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی  می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در شیراز شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های موفق زیادی را دارد و راهکارهای بسیار کاربردی را با توجه به مشکلات مردم ارائه می دهد. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. همچنین ایشان در کارنامه شغلی خود، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

سوابق وکیل
اشرف پورعمران

اشرف پورعمران

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09171284350
 • آدرس: شیراز،چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد، ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین 14 سال سابقه کار در شیراز فعالیت می کند. خانم پور عمران دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی نیز می باشد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل

خانواده کوچک ترین و مهم ترین بخش از یک جامعه به شمار می رود. اعضای خانواده اغلب حامی یکدیگر هستند و در مواجه با مشکلات و درگیری ها نسبت به یکدیگر گذشت می کنند، ولی با این وجود ممکن است برخی از مشکلاتی که در بین اعضای خانواده ایجاد می شود به راحتی قابل حل و فصل نباشند. در صورت مواجه با این مشکلات بهتر است برای تنظیم طرح دعاوی خانوادگی به بهترین وکیل خانواده در شیراز مراجعه کنید، بدون تردید، وکیل خانواده توانایی حل و فصل مشکلات مختلف خانوادگی را دارد و با دانش و تخصصی که دارد می تواند از موکل خود دفاع کند. در نتیجه در صورت بروز مشکلات خانوادگی بهتر است از مشورت با یک وکیل متخصص و حرفه ای غافل نشوید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در شیراز کیست؟

وکیل خانواده کیست؟ ممکن است این سوال به ذهن هر فردی خطور کند، در پاسخ به آن بگوییم که وکیل خانواده به فردی اطلاق می شود که تخصص لازم را در زمینه حل و فصل دعاوی خانوادگی دارد. دعاوی خانوادگی مربوط به روابط خانوادگی و روابط شخصی میان افراد می شود و بهترین وکیل خانواده باید دانش و تجربه لازم را در زمینه پیگیری پرونده های خانوادگی داشته باشد، علاوه بر این یک وکیل خوب باید بتواند بین زوجین یا هر یک از اعضای خانواده صلح و سازش را برقرار کند تا فرزندان، زوجین و سایر اعضای خانواده آسیب های زیادی را متحمل نشوند.

وکیل خانواده فردی است که در مورد قوانین مربوط به طلاق، مهریه، نفقه و… اطلاعات لازم را دارد، در نتیجه شما می توانید با اخذ بهترین وکیل مهریه در شیراز و بهترین وکیل طلاق در شیراز نتایج رضایت بخش تری را در دادگاه خانواده کسب کنید.

وکیل خانواده در چه حوزه های فعالیت می کند؟

مطابق با ماده 4 قوانین حمایت از خانواده بهترین وکیل خانواده در شیراز در حوزه های زیر می تواند فعالیت داشته باشد:

 1. طلاق توافقی
 2. دعاوی مرتبط با دوران نامزدی
 3. اجازه از والدین برای ازدواج
 4. استرداد جهیزیه
 5. نفقه زوجه
 6. بررسی حضانت فرزندان مشترک بعد از طلاق
 7. بررسی وضعیت فرزندان بعد از انجام طلاق
 8. صیغه یا ازدواج موقت
 9. بررسی مهریه و نفقه در عقد موقت
 10. بررسی شرایط صیغه یا عقد 99 ساله
 11. فرزند خواندگی
 12. فسخ نمودن نکاح
 13. ایجاد تغییر در جنسیت
 14. قوانین مربوط به چند همسری
 15. اهدای جنین
 16. وصیت
 17. قیومیت
 18. نشوز و تمکین
 19. مهریه در عقد دائم
 20. نفقه فرزندان
 21. تنظیم تقاضای ازدواج مجدد
 22. تنظیم درخواست طلاق از سوی زوج
 23. تنظیم درخواست طلاق از سوی زوجه و غیره

بررسی مراحل فعالیت وکیل در امور دعاوی خانواده

بهترین وکیل خانواده در شیراز برای پیگیری و ارائه طرح دعاوی خانوادگی باید طبق مراحل زیر پیش برود:

 1. بررسی دقیق کیس حقوقی و مشکلات وی
 2. ارائه مشاوره های لازم در زمینه مسائل حقوقی و خانوادگی به موکل
 3. عقد قرارداد وکالتی
 4. ارجاع طرفین دعوی به مشاوره خانواده
 5. پیگیری پرونده به صورت قانونی

مراحل فعالیت وکیل در امور دعاوی خانواده

چگونه بهترین وکیل خانواده در شیراز را پیدا کنم؟

پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در شیراز کار نسبتا دشواری است. با توجه به اینکه اخذ بهترین وکیل باعث تسریع در فرآیند پیگیری پرونده و حل و فصل راحت تر مشکلات می شود، بنابراین قبل از تنظیم عقد قرارداد وکالتی، شما باید بتوانید بهترین وکیل را پیدا کنید.

برای پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در شیراز به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. استعلام وضعیت وکیل خانواده یکی از بهترین روش ها برای بررسی تخصص و دانش وکیل است. برای کسب اطلاعات لازم در زمینه وضعیت وکیل باید تحقیقات لازم را انجام دهید تا از کارایی وکیل مطمئن شوید، سپس می توانید نسبت به عقد قرارداد وکالتی اقدام کنید.
 2. یکی از روش ها برای پیدا کردن بهترین وکیل، دسترسی به لیست بهترین وکلای شیراز می باشد. شما می توانید با جستجو در وب سایت های معتبر به لیست بهترین وکلای خانواده در شیراز دسترسی پیدا کنید. بعد از پیدا کردن بهترین وکلا، باید حیطه کاری آن ها را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید متناسب با مشکل حقوقی و خانوادگی خود بهترین وکیل را انتخاب کنید.
 3. قبل از مراجعه حضوری به موسسه حقوقی یا دفتر وکالت می توانید از طریق تماس تلفنی اطلاعات اولیه مورد نیاز را دریافت کنید. در طی تماس تلفنی می توانید از منشی موسسه حقوقی یا وکیل، در مورد تخصص، حیطه کاری و غیره سوالاتی را بپرسید. همچنین در صورت تمایل می توانید در مورد مبلغ حق الوکاله نیز سوالاتی را از وکیل یا منشی وی بپرسید. سپس بعد از کسب اطلاعات لازم می توانید برای تنظیم عقد قرارداد وکالتی به موسسه یا دفتر وکالت به صورت حضوری مراجعه کنید.
 4. در اولین جلسه سعی کنید سوالات مورد نیاز را از وکیل بپرسید. بعد از بررسی توانایی، تخصص، تجربه و میزان صداقت وکیل خانواده، می توانید نسبت به تنظیم قرارداد اقدام کنید. شایان ذکر است که بعد از پرداخت کلیه هزینه ها و اخذ برگه وکالت نامه، وکیل مربوطه پیگیری دعاوی خانواده را برعهده می گیرد.

بهترین وکیل خانواده در شیراز چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. یک وکیل خوب باید اطلاعات و دانش لازم را در خصوص طرح دعاوی خانوادگی داشته باشد.
 2. یک وکیل خوب بهتر است روی یکی از حوزه ها مربوط به دعاوی خانوادگی تسلط لازم را داشته باشد.
 3. از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل، حرفه ای بودن وی است. اگر وکیل حرفه ای و کاربلد باشد می تواند در سریع ترین زمان ممکن نتیجه رضایت بخشی را از پرونده حقوقی دریافت کند.
 4. وکیل خوب باید در کلیه مراحل طرح دعاوی خانوادگی صداقت لازم را داشته باشد.
 5. یکی دیگر از ویژگی های وکیل، امانت داری است.
 6. وکیل خانواده باید در زمان پیگیری پرونده به مصلحت موکل خود توجه داشته باشد.
 7. بهترین وکیل باید تمرکز لازم را در زمان حضور در جلسات دادگاه داشته باشد، در این صورت می تواند نتایج رضایت بخشی را کسب کند.
 8. قدرت سخنوری یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل به شمار می رود.

بررسی مهم ترین وظایف وکیل خانواده

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل خانواده در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. جلوگیری از تشدید اختلاف بین اعضای خانواده
 2. برقراری صلح و سازش بین هر یک از اعضای خانواده
 3. دفاع از حقوق موکل
 4. پیگیری پرونده حقوقی تا زمان رسیدن به نتیجه رضایت بخش
 5. رسیدگی به امور پرونده
 6. پاسخ دهی واضح به هر یک از سوالات موکل
 7. حفظ کردن اسرار موکل
 8. ارائه اطلاعات لازم به موکل در خصوص هر یک از مراحل پرونده
 9. انجام نامه نگاری، ارائه طرح لایه و غیره،
 10. برای پیگیری پرونده
 11. حضور مداوم در جلسات دادگاه برای رسیدگی و پیگیری بهتر پرونده
 12. مستند سازی هر یک از جلسه های دادگاه، مدارک موجود و گزارش ها برای انجام دفاع کامل از حقوق موکل

مهم ترین وظایف وکیل خانواده

هزینه بهترین وکیل خانواده در شیراز چقدر است؟

هزینه ثابتی را نمی توان برای انجام وکالت پرونده های خانوادگی تعیین کرد، زیرا عوامل زیادی روی تعیین حق الوکاله تاثیرگذار هستند. از مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی هزینه بهترین وکیل خانواده در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. میزان تخصص و تجربه وکیل
 2. میزان تحصیلات وکیل
 3. میزان سختی یا آسانی پرونده (برخی از پرونده های خانوادگی دشوار هستند، بنابراین نیاز به صرف تخصص و زمان زیادی دارند، در این صورت موکل باید حق الوکاله بیشتری را پرداخت کند.)
 4. میزان زمان صرف شده برای پیگیری و رسیدگی پرونده
 5. میزان سابقه وکیل

نکات مهم برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در شیراز

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در شیراز به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. وکیلی را برای پیگیری و رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید که تخصص وی دعاوی خانواده و طلاق باشد.
 2. برای داشتن بهترین تصمیم گیری در زمینه انتخاب بهترین وکیل، می توانید از چند وکیل دعاوی خانواده مشورت لازم را در خصوص مشکل خود دریافت کنید. با انجام این روش بدون تردید، بهترین وکیل خانواده را برای پیگیری پرونده حقوقی تان انتخاب خواهید کرد.
 3. وکیلی را برای پیگیری پرونده تان انتخاب کنید که با وی احساس راحتی بیشتری داشته باشید زیرا برخی اوقات مجبور هستید ساعت های زیادی را در کنار وکیل تان سپری کنید.
 4.  در اولین جلسه مشاوره با وکیل،  باید آمادگی لازم را برای پاسخگویی به سوالات مختلف و مهم داشته باشید، علاوه بر این برای پیگیری بهتر پرونده حقوقی تان باید اطلاعات مفیدی را در اختیار وکیل قرار دهید.
 5. یکی دیگر از نکات مهم برای انتخاب بهترین وکیل، توجه به میزان بودجه است، برای اخذ وکیل باید بودجه ای مناسب را در نظر بگیرید سپس با توجه به میزان بودجه تان می توانید بهترین وکیل را انتخاب کنید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که دستمزد همه وکلای خانواده یکسان نیست، بنابراین اگر تمایل دارید از وکیل بهترین خدمات حقوقی را دریافت کنید، باید مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله پرداخت کنید.
 6. با انتخاب یک وکیل مجرب می توانید حق و حقوق تان را به صورت کامل بگیرید.
 7. در زمان مراجعه به وکیل به این نکته توجه داشته باشید که وکیل انتخابی تان باید تخصص و دانش لازم را در زمینه موضوع پرونده حقوقی تان داشته باشد.
 8. در زمان انتخاب وکیل از میزان قدرت تحلیل و داوری وی مطمئن شوید.
 9. بهترین وکیل خانواده در شیراز باید اطلاعات خود را در زمینه پرونده های حقوقی و دعاوی خانوادگی بروزرسانی کند.

ضرورت و اخذ وکیل خانواده

از مهم ترین فواید اخذ بهترین وکیل خانواده در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین وکیل خانواده بدون تردید دانش و تخصص لازم را در زمینه مسائل حقوقی خانواده دارد، در نتیجه وکیل خانواده می تواند بهترین روش ها را برای پیگیری پرونده های خانوادگی ارائه دهد.
 2. وکیل می تواند با توجه به قدرت تحلیل و داوری، صلح و سازش را در بین طرفین دعاوی خانوادگی برقرار کند. در صورت برقراری صلح و سازش در بین طرفین پرونده، دیگر نیازی نیست که آن ها برای حل و فصل مشکلات خود به دادگاه مراجعه کنند.
 3. یکی دیگر از فواید اخذ وکیل خانواده، حفظ حریم خصوصی موکل می باشد.
 4. وکیل خانواده در خصوص حضانت فرزندان مشترک و حمایت از حقوق آن ها، مهم ترین نقش را برعهده دارد. وکیل به عنوان نماینده حقوقی کودکان باید تلاش کند تا بتواند رفاه کودکان را تضمین نماید.

وکیل خانم در دعاوی خانواده بهتر عمل می کند یا وکیل آقا؟

مشکلاتی که به امور خانوادگی مربوط می شوند تخصصی هستند، در نتیجه طرفین دعوی بهتر است برای پیگیری پرونده خود از یک وکیل کاربلد مشاوره لازم را دریافت کنند. وکیل باتجربه و متخصص می تواند برای رفع مشکلات و اختلافات، بهترین راه حل را به موکل خود بدهد.

ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کند که برای حل دعاوی خانواده وکیل آقا بگیرم یا وکیل خانم؟ در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم برای پیگیری پرونده هایی نظیر مهریه، حضانت فرزندان، نفقه و غیره بهتر است از وکیل با تجربه ای کمک بگیرید. همچنین در زمان انتخاب وکیل به میزان توانایی های وی توجه داشته باشید. علاوه بر این بهتر است به وکیلی برای دریافت مشاوره های حقوقی مراجعه کنید که مهارت لازم را در حل و فصل مشکلات خانوادگی و حقوقی دارد، در نتیجه برای انتخاب بهترین وکیل شیراز فقط به جنسیت وکیل توجه نکنید و سایر مواردی که برای انتخاب بهترین وکیل ضروری هستند را مد نظر داشته باشید. برای اخذ بهترین وکیل خانم می توانید به لیست بهترین وکیل خانم در شیراز مراجعه کنید. در زمان جستجو در لیست به توانایی، تخصص و تحصیلات دانشگاهی وکیل توجه داشته باشید.

وکیل خانم یا آقا؟

کلام آخر

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در شیراز قبل از هر چیز بهتر است سابقه وکیل و میزان پرونده های موفق وی را مورد بررسی قرار دهید، زیرا وکلای باتجربه و حرفه ای می توانند با بهترین راهکارهای پیش بردن پرونده های حقوقی و خانوادگی آشنایی کامل را دارند. در نتیجه شما می توانید با کمک بهترین وکیل خانواده در کوتاه ترین زمان ممکن به حق و حقوق خود برسید و در جلسات دادگاه نتایج رضایت بخش تری را کسب کنید

4.7/5 - (4 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا