تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای کیفری در رشت ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل محمد حسن فعال

محمد حسن فعال

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
  • تخصص: حقوقی، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
  • شماره تماس: 09119341944
  • آدرس: رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

آقای محمدحسن فعال، یکی از بهترین وکلای پایه دادگستری در شهر رشت می باشد، ایشان با بیش از 18 سال سابقه درخشان در کلیه پرونده های حقوقی و غیره به طور تخصصی فعالیت می کند.  

سوابق وکیل

بهترین وکیل کیفری در رشت فردی است که موفق به اخذ پروانه وکالت دادگستری شده است. وکیل کیفری می تواند به عنوان نماینده موکل خود در طرح دعوای کیفری در دادگاه شرکت کند. هزینه بهترین وکلای کیفری در رشت به طور معمول به صورت توافقی یا با تعرفه مصوب مشخص خواهد شد. با مراجعه به سایت مستر وکیل می توانید به شماره بهترین وکیل رشت و دیگر شهرهای ایران دست یابید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کیفری در رشت کیست؟

مواجهه با جرایم و موضوعات کیفری همچون کلاهبرداری و سرقت در طول زندگی تمام افراد حداقل یکبار برای خودشان یا اطرافیان دور و نزدیک اتفاق می افتد. پیچیدگی و حساسیت موضوعات کیفری شما را نیازمند دریافت کمک از بهترین وکیل کیفری در رشت و دیگر شهرهای ایران می سازد. یکی از کلاهبرداری های رایج در حال حاضر به ملک و زمین مربوط می باشد که در این شرایط بهترین وکیل ملکی در رشت نیز می تواند به شما کمک کند.

بهترین وکیل کیفری در رشت کیست؟

وکلا دارای زمینه های فعالیت تخصصی هستند و در مسائل کیفری می توان از بهترین وکیل کیفری در رشت و دیگر مناطق ایران کمک گرفت. قبل از انتخاب وکیل مورد نظر بهتر است به لیست بهترین وکلای کیفری در وب سایت مستر وکیل مراجعه نمایید. با مراجعه به این سایت می توانید با وظایف وکلای کیفری آشنا شوید و در نهایت یک وکیل کیفری کارآمد و شایسته را انتخاب نمایید.

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در رشت

بهترین وکیل کیفری در رشت فردی است که با توجه به سلیقه شخصی و دارا بودن تحصیلات جزایی حوزه فعالیت خود را موضوعات کیفری قرار می دهد. بهترین وکلای کیفری در رشت در رابطه با موضوعات کیفری مهارت و تخصص کافی دارند. پرونده های موفق بهترین وکلای کیفری بسیار زیاد است و در مقایسه با وکلای خانواده و حقوق تجارت بهتر می تواند به پرونده هایی با موضوعات کیفری رسیدگی نماید. در این بخش به بررسی مهمترین ویژگی های بهترین وکلای کیفری در رشت خواهیم پرداخت.

برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در رشت بهتر است با افرادی که در زمینه این موضوعات و دعاوی کیفری همچون قتل، سرقت، کلاهبرداری و دیگر جرائم از وکیل کمک گرفته اند به مشورت بپردازید. مشورت با این افراد برای انتخاب یک وکیل کیفری حرفه ای راه خوبی است اما پیدا کردن افرادی که در گذشته پرونده کیفری داشته اند، دشوار است از این رو توصیه می شود برای پیدا کردن وکلای کیفری خوب از دیگر روش ها استفاده نمایید.

از دیگر روش های پیدا کردن بهترین وکلای کیفری در رشت می توان به دسترسی به لیست بهترین وکیل کیفری در رشت و شماره تماس آن ها اشاره کرد. روش های مختلفی برای دسترسی به این لیست وجود دارد و یکی از این روش ها مراجعه به سایت مستر وکیل می باشد. این سایت لیست بهترین وکلای کیفری همراه با شماره تلفن آن ها را در اختیار شما قرار می دهد. با مراجعه به این سایت می توانید با بهترین وکلای کیفری مشاوره رایگان نیز داشته باشید.

1. تخصص کافی

از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری در رشت می توان به تخصص ایشان اشاره کرد. بهترین وکلای کیفری در دادرسی کیفری مستند به قانون، قادر به تضمین حقوق طرفین دعوی می باشند. یک وکیل کیفری متخصص از حقوق افرادی که جرائم مشابه مرتکب شده اند و تحت تعقیب قانون قرار دارند به صورت یکسان دفاع می کند.

2. تجربه کافی

از دیگر ویژگی های بهترین وکیل کیفری در رشت می توان به تجربه کافی ایشان در پرونده های کیفری اشاره کرد. تجربه کافی وکلای کیفری نمایانگر اعتبار و میزان وکالت ایشان می باشد. امور کیفری دارای طیف وسیع و گسترده ای می باشند. یک وکیل کیفری زیرک می تواند از حقوق موکل خود در امور کیفری همچون جنایت و سرفت به بهترین نحو دفاع کرده و ایشان را از اتهام وارده تبرئه نماید. بدون شک افراد عادی در موضوعات کیفری و حقوقی زیرک نیستند و برای دفاع از خود به کمک وکلای کیفری نیاز دارند. با مشاهده رزومه و سال های خدمت بهترین وکلای کیفری در رشت می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

تجربه وکلای کیفری

3. توانایی برقراری روابط خوب

وکیل کیفری که از تجربه و تخصص کافی در زمینه دعوی مطرح شده برخوردار باشد به عنوان بهترین وکیل کیفری در رشت توسط موکلین انتخاب خواهد شد. با دریافت کمک از چنین وکیل کیفری می توانید میزان موفقیت خود در پرونده کیفری را تا حد قابل توجهی افزایش دهید.

4. رازداری و امانتداری

از دیگر ویژگی های بهترین وکیل کیفری در رشت می توان به رازداری و امانتداری ایشان اشاره کرد. اسرار و رازهای ناگفته بسیار زیادی در پرونده های حقوقی وجود دارند که موکلین تنها با اعتماد به امانتداری وکیل خود حاضر شده اند آن ها را بازگو کنند. وکلای حرفه ای علاوه بر داشتن اخلاق حرفه ای موظف به رعایت رازداری و نگه داری اسرار موکلین خود می باشند. این ویژگی وکلای کیفری نسبت به دیگر ویژگی ها باید بیشتر در پرونده های کیفری رعایت شود. اطلاعات پرونده های کیفری جنبه های شخصی تر و محرمانه تری دارند و افشای آن ها ممکن است آبروی موکلین را تهدید نماید.

وظایف وکلای کیفری

آشنایی با وظایف بهترین وکیل کیفری در رشت به موکلین کمک خواهد کرد تا در هنگام نظارت بر روند امور پرونده عملکرد مناسب و صحیح داشته باشد. در صورت عدم انجام وظایف وکلای کیفری به صورت صحیح موکل این حق را دارد تا اقدامات لازم را برای عزل وکیل مورد نظر از وکالت انجام دهد. در ادامه با مهمترین وظایف وکلای کیفری بیشتر آشنا خواهیم شد.

  • عقد قرارداد وکالت با موکل در برگه های وکالت نامه و ارائه نسخه ای از قرارداد به موکل
  • یک وکیل خوب وظیفه دارد با توجه به اختیاراتی که موکل به ایشان اعطا کرده است برای انجام امور پرونده اقدام نماید. از مهمترین اختیاراتی که موکل می تواند به وکیل خود بدهد می توان به ثبت شکواییه از طریق دفاتر خدمات قضایی، درخواست تجدید نظر، واخواهی، فرجام خواهی، اعاده دادرسی، ارائه دادنامه کیفری و اعتراض به آرای صادره در محاکم مربوط به موضوع پرونده، ادعای جعل، انکار و تردید، بررسی اسناد ارائه شده توسط طرف مقابل دعوی، تقاضای کارشناس، تعیین مصدق و کارشناس، انجام مصالحه و شرکت در جلسات رسیدگی به نمایندگی از موکل اشاره کرد.

نکات انتخاب بهترین وکلای کیفری

مواجهه با اتهامات کیفری یکی از سخت ترین شرایطی است که فرد ممکن است در طول زندگی خود با آن مواجه شود. در صورتی که در این موقعیت قرار گرفته باشید در حال سپری کردن تاریک ترین مراحل زندگی خود هستید. در این نقاط تاریک می توان نور امید روشن کرد به شرطی که از راهنمایی و مشاوره بهترین وکیل کیفری در رشت استفاده کنید.

بر اساس آمار به دست آمده استخدام بهترین وکلای کیفری در رشت در سرنوشت یک پرونده تاثیر قابل توجهی دارد. البته به منظور استفاده از راهنمایی وکلای خبره و حرفه ای باید با نحوه انتخاب بهترین وکیل کیفری در رشت آشنا باشید. یکی از بهترین مراجعی که در انتخاب وکلای کیفری خوب به شما کمک می کند، مستر وکیل می باشد. این نکته را به خاطر داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند در روند رسیدگی به پرونده به شما کمک کند. کلید کار انتخاب وکیل کیفری متخصص و کارکشته می باشد. در ادامه با روش های انتخاب بهترین وکلای کیفری بیشتر آشنا خواهید شد. انتخاب وکلای کیفری خوب در رشت می تواند به شما کمک کند تا پرونده را به نفع خود به پایان برسانید.

1. انتخاب وکیل متخصص در حوزه مورد نظر

یهترین وکلای کیفری در رشت اغلب روی یک حوزه خاص از دفاع متمرکز می شوند. برخی از وکلای کیفری تمام تمرکز خود را روی جرایم مالی معطوف می سازند. برخی از وکلا نیز روی دفاع از تجاوز جنسی، دفاع از جنایات خشونت آمیز و دیگر زمینه های تخصصی کار می کنند. از این رو توصیه می شود هنگام انتخاب وکلای کیفری تحقیق کنید و وکیلی را انتخاب نمایید که روی حوزه مورد نظر شما به صورت خاص تمرکز کرده باشد. تنها در این صورت است که می توانید به نتایج بهتر دست یابید.

2. برگزاری جلسه مشاوره رایگان

قبل از انتخاب بهترین وکیل کیفری در رشت توصیه می شود با ایشان یک جلسه مشاوره رایگان برگزار نمایید تا از احساس راحتی با ایشان اطمینان کسب کنید. با صحبت کردن با وکیل مورد نظر متوجه خواهید شد که مهارت های دفاع و تجزیه و تحلیل ایشان از پرونده قابل اعتماد می باشد. در این شرایط است که تصمیم گیری برای شما آسان می شود.

قبل از انتخاب بهترین وکلای کیفری بهتر است با چند تا از حرفه ای ترین ها جلسه مشاوره داشته باشید و در نهایت تصمیم قطعی خود را بگیرید و پرونده خود را به وکیل مورد نظر بسپارید. هرچند برای داشتن مشاوره با چندین وکیل نیاز به صرف هزینه زیاد خواهید داشت اما شما می توانید با مراجعه به وب سایت مستر وکیل با حرفه ای ترین وکلای کیفری به صورت رایگان مشاوره داشته باشید. این امر به شما کمک خواهد کرد تا با اطمینان کامل تصمیم نهایی خود را بگیرید.

3. سنجش میزان اشتیاق وکیل کیفری

بدون شک افراد از سپردن پرونده کیفری خود به وکیلی که به وکالت به عنوان شغل نگاه می کند خودداری می کنند. این وکلا اغلب برای رفع تکلیف و انجام وظیفه پرونده شما را مورد پیگیری قرار می دهند. به خاطر داشته باشید که در پرونده های کیفری پای دفاع از حق و حقوق و آزادی شما در میان است. از این رو بهتر است وکیلی را انتخاب نمایید که با صبر و حوصله فراوان داستان شما را بشنود و به مبارزه از شما علاقه نشان دهد.

4. هم صحبت شدن با وکیل انتخابی

وکلای کیفری در دادگاه از اصطلاحات تخصصی استفاده می کنند اما در هنگام صحبت با شما باید از عبارات قابل درک و واضح استفاده کنند. اگر وکیل انتخابی از صحبت کردن با شما خودداری می کند و به سوالات شما به صورت مبهم و سربالا جواب می دهد از اعتماد کردن به ایشان خودداری نمایید. وکیل کیفری خوب همه چیز را به موکلین خود توضیح می دهد و تمام مراحل پیگیری پرونده کیفری شما را شفاف سازی می کند.

همصحبتی با وکیل کیفری

5. در دسترس بودن

هنگام انتخاب بهترین وکیل کیفری در رشت میزان دسترسی به ایشان را نیز باید مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که دسترسی به وکیل انتخابی برای شما مشکل باشد بیانگر این موضوع است که وکیل مناسبی را انتخاب نکرده اید. بهترین وکلای کیفری در رشت افرادی هستند که به صورت دائم در دسترس باشند و پروسه پرونده شما را به صورت لحظه ای گزارش دهند. برخی از وکلا به اندازه کافی برای موکلین خود وقت نمی گذارند و گزارش دادن و پاسخ دادن به سوالات موکلین را به منشی خود می سپارند. این نکته را به خاطر داشته باشید که برای استخدام وکیل کیفری هزینه می کنید از این رو به وکلایی که پاسخ به سوالات را به منشی می سپارد نباید اعتماد نمایید.

6. آشنایی کامل با دادگاه

هنگام انتخاب بهترین وکیل کیفری در رشت باید نهایت دقت را به کار گیرید و وکیلی را انتخاب نمایید که با دادگاه به طور کامل آشنا باشد. محاکمه های کیفری اغلب با تنش و سرعت زیادی پیش می روند. در برخی مواقع تنها چند ثانیه فرصت خواهید داشت تا یک اعتراض را مطرح نمایید که بر نتیجه پرونده تاثیر قابل توجهی داشته باشید. از این رو با استخدام وکیل کیفری که در دفاع تجربه کافی داشته باشد می توانید به موفقیت دست یابید. در صورتی که وکلای انتخابی در ملاقات با شما با اطمینان خاطر، وضوح کامل و به خوبی صحبت کنند از نفوذ کلامی خوبی برخوردار خواهند بود. این وکلا به طور معمول در دادگاه عملکرد بسیار خوبی دارند. در طول جلسه مشاوره رایگان با وکیل انتخابی می توانید از اطمینان، نفوذ کلام و کارکشته بودن ایشان مطمئن شوید.

کلام آخر

در صورت مواجهه با مشکلات کیفری به منظور دفاع از حق خود در مجازات تعیین شده باید با مفاد قانون آشنایی کامل داشته باشید. تنها در صورت آشنایی با مفاد قانون اسلامی است که می توان در دادسرا و مراجعه قضایی از حق خود دفاع کرد. بهترین وکیل کیفری در رشت با مفاد قانون اسلامی به خوبی آشناست از این رو برای دفاع از خود به نحو احسنت در دادگاه می توانید از ایشان کمک بخواهید. دریافت کمک از بهترین وکلای کیفری احتمال پیروزی شما در پرونده های کیفری را تا حد قابل توجهی افزایش خواهد داد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا