لیست وکلاملکی

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ملکی در اصفهان

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

پرونده های ملکی که بسیار متنوع و مختلف هستند، معمولا در مقایسه با سایر پرونده های حقوقی مشکل و پیچیدگی های بیشتری دارند. از همین رو توصیه می شود هدایت پرونده های ملکی را به بهترین وکیل ملکی در اصفهان بسپارید تا وکیل از تخصص و تجربه خود استفاده کند و هدایت پرونده را در مسیر صحیح قرار دهد. اما موضوعی که وجود دارد، این است که انتخاب وکیل ملکی خوب کار ساده ای نیست و نمی توان به هر وکیلی اعتماد کرد و پرونده را به او سپرد. از همین رو تصمیم داریم در این مقاله اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید با استفاده از این اطلاعات بهترین وکیل اصفهان در حوزه ملکی را انتخاب کنید و پرونده را با خیال راحت به او بسپارید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در اصفهان کیست؟

وکیل در حقیقت فردی است که توانسته تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان برساند و پروانه وکالت خود را دریافت کند. حوزه‌های حقوقی انواع مختلفی دارند، در نتیجه وکلا در زمینه‌های مختلفی به تخصص می‌رسند و فعالیت خود را در رشته‌های حقوقی مختلف شروع می‌کنند. حال باید گفت وکیل ملکی کسی است که توانسته در امور ملکی تخصص و تجربه لازم را به دست آورد و با قبول پرونده‌ های ملکی به موکلین در حل مشکلی که دارند کمک کند‌.

دعاوی ملکی چه دعاوی هستند؟

همانطور که گفته شد وظیفه بهترین وکیل ملکی در اصفهان حل مشکلات و دعاوی ملکی است، اما سوالی که پیش می‌آید این است که دعاوی ملکی شامل چه دعاوی می‌شود؟ در پاسخ به سوال مطرح شده باید گفت که دعاوی ملکی معمولا به اموال غیرمنقول مرتبط می‌شوند و منظور از اموال غیرمنقول این است که املاک ثابت هستند و امکان جابجایی آن ها وجود ندارد.‌ مثال هایی که می توانیم برای اموال غیرمنقول بزنیم، شامل مواردی چون املاک، اراضی، آپارتمان، خانه و … می شود. البته در یک تعریف کلی‌ تر می‌ توان گفت دعاوی ملکی معمولا در دسته هایی چون حقوقی، کیفری و ثبتی قرار می گیرند و بارزترین این دعاوی عبارتند از:

 • دعاوی مربوط به تعدیل اجاره بها
 • مطالبه سرقفلی
 • درخواست و مطالبه اجرت المثل
 • تخلیه اماکن تجاری
 • مطالبه ثمن
 • افزایش یا کاهش اجاره بها

اهمیت اخذ وکیل ملکی چیست؟

تا به اینجا اطلاعاتی که در اختیارتان قرار دادیم، در رابطه با وکیل ملکی بود. به طوری که اکنون شما می دانید وکیل ملکی کیست و چه دعاوی به آن مربوط می شود و می تواند آن ها را حل کند. حال شاید برایتان سوال پیش آید که آیا اخذ بهترین وکیل ملکی در اصفهان اهمیت دارد؟ آیا اگر از وکیل کمک نگیریم اتفاقی می افتد؟ در پاسخ به این مورد باید گفت اخذ وکیل برای پرونده هایی چون قتل، حبس ابد، اعدام و … واجب است و هر دو طرف پرونده باید از وکیل کمک بگیرند.

اما در رابطه با پرونده های ملکی اخذ وکیل واجب و حتمی نیست و شما می توانید در صورت داشتن دانش کافی خودتان پیگیر پرونده شوید. البته باید به این مورد نیز اشاره کنیم که عدم نیاز حتمی به وکیل ملکی به معنای عدم نیاز به وکیل نیست، بلکه حتی توصیه می شود شما برای پرونده هایی که مشکل ساز هستند و چالش های مختلفی ایجاد می کنند، مانند پرونده های ملکی را حتما به وکیل بسپارید تا پیگیری های لازم به درست ترین شکل ممکن انجام شود.

مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل باید داشته باشد؟

مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل باید داشته باشد؟

همانطورکه گفته شد، پرونده های ملکی از آن دسته پرونده هایی به شمار می آیند که مشکل و چالش های بسیار زیادی دارند؛ از همین رو بهتر است حل و رفع آن ها را به یک وکیل خبره و باتجربه واگذار کرد. اما سالی که پیش می آید، این است که آیا هر وکیل ملکی، می تواند به حل پرونده کمک کند یا خیر؟

مثلا پاسخ این سوال منفی خواهد بود، چراکه تمام وکلا مهارت و تجربه لازم را ندارند. از همین رو شما باید با یکسری از ویژگی ها که می توانید با کمک آن ها بهترین وکیل ملکی در اصفهان را انتخاب کنید آشنا شوید تا با توجه به آن ها انتخاب خود را انجام دهید. مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل باید داشته باشد عبارتند از:

 • وکیل امانت دار و رازدار موکل خود است، بنابراین نباید بگذارد از اطلاعات موکل سوءاستفاده شود.
 • وکیل خوب تمام جزئیات و اتفاقات پرونده را درست به همان شکلی که است باید به موکل بگوید و در صحبت های خود دروغ، پنهان کاری، بزرگنمایی و … وجود نداشته باشد.
 • گاهی اوقات موکل به وکیل اجازه می دهد که در جلسات دادگاه بجای خودش حاضر شود، حال مهم است که وکیل فرد وقت شناسی باشد و درست در زمان های تعیین شده در جلسات دادگاه حضور پیدا کند.
 • پرونده های ملکی گاهی اوقات بسیار پیچیده می شوند و نمی توان به راحتی آن ها را حل کرد؛ از همین رو وکیل باید به دنبال سرنخ و اطلاعاتی باشد که بتواند با کمک آن ها پرونده را به شکل بهتر و در مدت زمان کوتاه تر حل کند. پس وکیلی که انتخاب می کند حتما پیگیر و دارای روحیه جستجوگر باشد.
 • نحوه صحبت کردن وکیل نیز مهم است و گاهی اوقات وکلای با تجربه با نحوه صحبت کردن خود روند هدایت پرونده را تغییر می دهند. پس در انتخاب وکیل دقت کنید که شخص به درستی و با بیان محکم صحبت کند و کلام نافذ داشته باشد.
 • تسلط بر قوانین یکی از بدیهی ترین ویژگی های وکیل است، اما متاسفانه وکلایی زیادی هستند که به قوانین هیچ تسلطی ندارند و نمی توانند اطلاعات خود را نیز بروزرسانی کنند. در نتیجه به دلیل اینکه از قوانین به درستی سر در نمی آورند، نمی توانند به حل پرونده نیز کمک کنند.
 • نسبت به ظاهر و پوششی که وکیل دارد بی توجه نباشد، زیرا این موضوع در جلساتی که در دادگاه برگزار می شوند بسیار تاثیرگذار است و می تواند روی قاضی اثر مثبت داشته باشد. پس حتما وکیلی را انتخاب کنید که پوششی شکیل دارد و از نظر ظاهر عیبی در آن نمی بینید.
 • یک وکیل خوب، منصف است و برای آنکه با تجربه و مهارت خود پرونده های پیچیده را حل کند، حق الوکاله نجومی دریافت نخواهد کرد. پس فکر نکنید که اگر یک وکیل خیلی ماهر و حرفه ای باشد، دستمزدی باورنکردنی دارد!

همانطورکه می بینید، یک وکیل خوب و حرفه ای ویژگی های بسیار زیادی دارد، پس در انتخاب وکیل عجله نکنید و بررسی های لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید تمام ویژگی های مذکور یا بیشتر آن ها را در وکیل موردنظر خود می بینید.

وظایف بهترین وکیل ملکی در اصفهان چیست؟

بعد از آنکه متوجه شدید یک وکیل خود را با توجه به چه ویژگی هایی باید شناسایی کنید، نوبت به آشنایی با وظایف بهترین وکیل ملکی در اصفهان می رسد. در رابطه با این موضوع باید گفت وکیل باید در ابتدا به طور کامل و با دقت بالا به توضیحات موکل خود گوش دهد تا متوجه جزئیات پرونده شود. در ادامه باید با توجه به مهارت و تجربه خود، اطلاعاتی که لازم دارد را از موکل بپرسد.

در ادامه شاید نیاز باشد که وکیل روحیه جستجوگر خود را به کار بیندازد و به دنبال سرنخ های لازم بگردد. در ادامه اگر چالش و مشکلی وجود داشته باشد، وکیل باید با راه حل های ساده و مفیدی که ارائه می دهد، مشکل پیش آمده را برطرف سازد.

گاهی اوقات نیاز است که وکیل با طرف دیگر پرونده نیز صحبت کند و مشکل را با گفتگو به سمت حل شدن سوق دهد. اگر دادگاه جلساتی را برای پیگیری پرونده مشخص کند، وکیل موظف است همراه موکل یا به تنهایی در جلسات حضور یابد و با اطلاعات و دانش خود از موکلش دفاع کند. در حقیقت وکیل باید از 0 تا 100 پرونده کنار موکلش باشد و خیال او را از بابت نتیجه آماده کند.

مهم ترین دلایلی که باعث می شوند به وکیل ملکی مراجعه کنید؟

طبق بررسی های صورت گرفته و آمار بدست آمده، باید گفت پرونده های ملکی که باعث می شوند افراد به سراغ بهترین وکیل ملکی در اصفهان بروند و پرونده را به او بسپارند، عبارتند از:

1. شکایت از خریدار یا فروشنده

اگر در یک معامله شرکت کرده اید (تفاوتی ندارد که خریدار هستید یا فروشنده) و طرف مقابل شما از وظایف خود شانه خالی کرده است و به تعبیری دیگر کم کاری می کند، می توانید طرح شکایت تنظیم کنید. حال اگر فکر می کنید تنظیم این شکایت با توجه به موضوع مشکل پیچیده و سخت است، از وکیل کمک بگیرید.

2. مشکل بر سر معاملات ملکی

بسیاری از افراد بعد از آنکه یک معامله ملکی را تنظیم می کنند، متوجه می شوند که حق و حقوق آن ها حفظ نشده است و به همین دلیل تصمیم می گیرند از طرف دیگر معامله شکایت کنند. حال پیشنهاد ما این است که معاملات ملکی که شامل خرید، فروش، رهن و اجاره می شود را در حضور بهترین وکیل ملکی در اصفهان انجام دهید تا مطمئن شوید که حق و حقوقی از شما ضایع نمی گردد.

چگونه بهترین وکیل ملکی در اصفهان را پیدا کنیم؟

با توجه به اطلاعاتی که در این مقاله در اختیارتان قرار گرفت، به احتمال زیاد اکنون متوجه شده اید که انتخاب یک وکیل که تمام ویژگی های مذکور را داشته باشد و بتواند به وظایف خود به خوبی عمل کند، آسان نیست. از همین رو بسیاری از افراد با این سوال که چگونه بهترین وکیل ملکی در اصفهان را پیدا کنند مواجه می شوند که در پاسخ باید گفت امروزه راه و روش های متفاوتی برای پیدا کردن بهترین وکلا وجود دارد، اما پیشنهاد ما به شما یکی از ساده ترین این راه ها است.

سایت مستر وکیل لیستی از بهترین وکلا در هر شهر که در حوزه های مختلف فعالیت دارند را شناسایی کرده است و همه را به صورت یکجا برای شما فراهم آورده است. بنابراین می توانید از این سایت کمک بگیرید و یک وکیل را انتخاب کنید. البته حتما خودتان سوابق و ویژگی های وکیل را مجدد بررسی کنید و بعد از آنکه مطمئن شدید وکیل می تواند پرونده شما را حل کند، نسبت به کمک گرفتن و مشاوره از آن پیش قدم شوید.

حق الوکاله وکیل ملکی چقدر است؟

اگر در رابطه با دستمزد و حق الوکاله ای که بهترین وکیل ملکی در اصفهان دریافت می کند، برای شما نیز سوال پیش آمده است، باید بگوییم که در رابطه با این موضوع نمی توان به طور دقیق و قطعی صحبت کرد. حق الوکاله ای که یک وکیل در قبال یک پرونده دریافت می کند، بسیار مهم است، اما نمی توان به طور دقیق به آن اشاره کرد، چراکه فاکتورهای مختلفی در تعیین این هزینه نقش دارند.

برای مثال هرچه پرونده ملکی شما سخت تر، پیچیده تر و بزرگ تر باشد، رسیدگی و پیگیری آن نیز سخت تر خواهد شد، لذا هزینه ای که وکیل در قبال پذیرش آن دریافت می کند نیز بیشتر خواهد بود. البته موارد دیگری چون سابقه و تجربه وکیل، محل قرارگیری دفتر و … نیز هرکدام می توانند باعث تغییر دستمزد یک وکیل شوند. از همین رو اگر حق الوکاله دریافتی وکیل برای شما اهمیت دارد، حتما پیش از اخذ وکیل در رابطه با شرایط پرونده با او مشورت کنید تا اطلاعات کافی در رابطه با این موضوع را در اختیار شما قرار دهد و شما بتوانید در نهایت بهترین تصمیم را در جهت اخذ وکیل بگیرید.

کلام آخر

اگر درگیر یک پرونده ملکی هستید و از قوانین و قواعد اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد ما به شما این است که پیگیری پرونده را حتما به بهترین وکیل ملکی در اصفهان بسپارید. چراکه وکیل دانش و تخصص لازم در جهت انجام رسیدگی ها را دارد و می تواند با تکنیک هایی که در طول دوران فعالیت خود یاد گرفته است، بهترین عملکرد را از خود نشان دهد و شما را که موکلش به حساب می آیید، به پیروز پرونده تبدیل کند.

5/5 - (4 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا