تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای مالیاتی در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09178002693
 • آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

سوابق وکیل
اشرف پورعمران

اشرف پورعمران

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09171284350
 • آدرس: شیراز،چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد، ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین 14 سال سابقه کار در شیراز فعالیت می کند. خانم پور عمران دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی نیز می باشد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
روح-اله-سلطانی

روح اله سلطانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09174333787
 • آدرس: شیراز، ۴راه آبیاری، خیابان ایثارگران غربی، روبروی دفتر خدمات قضایی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی  می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در شیراز شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های موفق زیادی را دارد و راهکارهای بسیار کاربردی را با توجه به مشکلات مردم ارائه می دهد. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. همچنین ایشان در کارنامه شغلی خود، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

سوابق وکیل

مالیات از مهم ترین منابع دولت به شمار می رود که توسط اشخاص حقوقی و حقیقی تامین می گردد، با توجه به اینکه پرداخت نمودن مالیات باعث افزایش رشد اجتماعی و اقتصادی جامعه می شود، به همین دلیل پرداخت به موقع مالیات از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مالیات یکی از مهم ترین دعاوی حقوقی به شمار می رود که برای حل این نوع دعاوی می توانید از بهترین وکیل شیراز کمک بگیرید. بهترین وکلای حقوقی در شیراز تسلط کافی را برای پیگیری پرونده های مالیاتی دارند.

بهترین وکیل مالیاتی در شیراز می تواند به موکل خود برای رسیدگی و پیگیری کمک کند، بنابراین اخذ بهترین وکیل برای پیگیری پرونده های مالیاتی از اهمیت زیادی برخوردار است. با اخذ وکیل می توان در زمینه حل دعاوی مالیاتی به نتایج رضایت بخش رسید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مالیاتی در شیراز کیست؟

بهترین وکیل مالیاتی در شیراز، فردی است که درباره قوانین مالیاتی اطلاعات لازم را دارد، بهترین وکلای مالیاتی در شیراز در بهترین موسسه حقوقی در شیراز مشغول به فعالیت هستند برخی از آن ها نیز عضو تیم های حقوقی شرکت های مختلف می باشند. وکیل مالیاتی باید تخصص و تجربه لازم را برای رسیدگی به پرونده های مالیاتی داشته باشد.

بهترین وکلای مالیاتی در شیراز باید ویژگی های زیر را داشته باشند:

 1. وکیل مالیاتی باید تسلط کافی و کامل را بر قوانین مالیاتی و ماده و تبصره های موجود در قوانین مالیاتی داشته باشد، در این صورت وکیل می تواند موکلش را از پرداخت مالیات های بسیار سنگین معاف کند و به وی در حل مشکلات مالیاتی مشاوره لازم را دهد.
 2. وکیل مالیاتی باید تجربه لازم را در زمینه پیگیری پرونده های مالیاتی داشته باشد، وکیل مالیاتی هرچقدر تجربه بیشتری را در زمینه رسیدگی به پرونده های مالیاتی داشته باشد بدون تردید می تواند بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد.
 3. بهترین وکیل مالیاتی در شیراز باید توانایی تنظیم لایحه های قانونی و اظهارنامه های مورد نیاز را داشته باشد.
 4. وکیل باید صبر و حوصله لازم را برای حل مشکلات مربوط به امور مالیاتی داشته باشد، برخی از پرونده های مالیاتی پیچیده هستند و وکیل می تواند با به خرج دادن صبر و حوصله پرونده را به سمت رسیدن به نتایج رضایت بخش سوق دهد.

بهترین وکیل مالیاتی در شیراز کیست؟

وظایف وکیل مالیاتی چیست؟

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل مالیاتی در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.  انجام وکالت در زمینه دعاوی مرتبط با ارزش افزوده
 2. انجام وکالت در زمینه مالیات بر ارث، مالیات بر اجاره و…
 3. تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 4. اعتراض نسبت به تشخیص مالیات
 5. حل و فصل مشکلات موجود در پرونده های مختلف مالیاتی
 6. انجام اقدامات لازم در برابر هیات تجدید نظر و هیات بدوی
 7. دفاع از پرونده های مالیاتی برای رسیدگی و پیگیری دعاوی مالیاتی
 8. بررسی صورتحساب های مالی و ارائه روش های مناسب برای کاهش درآمدهای مشمول مالیات
 9. انجام اقدامات مناسب برای بهره مند شدن از بخشودگی مالیاتی
 10. ارائه مشاوره لازم برای پیشگیری از جرایم مالیاتی

در چه زمینه های می توانید نسبت به اخذ بهترین وکیل مالیاتی در شیراز اقدام نمایید؟

در زمینه های مختلف زیر می توانید نسبت به اخذ بهترین وکیل مالیاتی در شیراز اقدام کنید:

1. مالیات بر ارث:

زمانی که فردی فوت می کند، ورثه ها باید درباره تقسیم ارث تصمیم گیری کنند، در این مواقع با اخذ بهترین وکیل انحصار وراثت در شیراز و بهترین وکیل مالیاتی می توان برای دفاع از حق و حقوق و پیگیری پرونده اقدام کرد.

2. مالیات سکه:

میزان مالیاتی که بر سکه تعلق می گیرد برای خریداران مختلف سکه، متفاوت می باشد. میزان مالیات بر سکه بر اساس بخشنامه سازمان امور مالیاتی محاسبه می شود، با اخذ بهترین وکیل مالیاتی در شیراز می توان میزان مالیات بر سکه را به صورت دقیق محاسبه کرد.

3. مالیات کارتخوان:

مطابق با ماده 11 قانون، بانک مرکزی موظف است مشخصات کارتخوان ها را به سازمان امور مالیاتی ارسال کند، در این خصوص نیز می توان از وکیل مالیاتی مشورت لازم را گرفت.

4. مالیات بر درآمد:

همه اشخاص حقوقی و حقیقی که درآمد دارند موظف به پرداخت مالیات هستند، برخی از درآمدها مطابق قوانین مالیاتی معاف از پرداخت مالیات می باشند. شایان ذکر است وکیل مالیاتی اطلاعات لازم را در زمینه قوانین مربوط به معاف از پرداخت مالیات دارد.

نحوه پیدا کردن بهترین وکیل مالیاتی در شیراز

روش های مختلفی برای پیدا کردن بهترین وکیل مالیاتی در شیراز وجود دارد که یکی از این روش ها جستجو در وب سایت های معتبر نظیر مستر وکالت است. در وب سایت معتبر مستر وکیل شما به لیست بهترین وکلای مالیاتی در شیراز دسترسی خواهید داشت و می توانید با توجه به تخصص و مهارت وکیل، نسبت به انتخاب مناسب ترین وکیل مالیاتی اقدام کنید.

روش بعدی مراجعه به بهترین موسسات حقوقی در شیراز می باشد، این موسسات می توانند بهترین وکلای مالیاتی را به شما معرفی کنند، شما نیز می توانید با توجه به میزان بودجه و نیاز خود از لیست وکلا، بهترین وکیل را برای رسیدگی به امور مالیاتی و دعاوی مالیاتی انتخاب کنید.

یکی دیگر از انواع روش ها برای یافتن بهترین وکیل مالیاتی پرس و جو از دوستان و آشنایان می باشد، اگر آشنایان شما در گذشته امور و دعاوی مالیاتی خود را به وکیل سپرده اند می توانید از آن ها سوالاتی را در خصوص میزان تخصص وکیل و… بپرسید. شایان ذکر است، قبل از اخذ وکیل مالیاتی باید تحقیقات لازم را انجام دهید و بعد از کسب اطمینان در زمینه تخصص و مهارت وکیل، نسبت به تنظیم قرارداد وکالتی اقدام کنید.

مزایای اخذ وکیل مالیاتی چیست؟

از مهم ترین مزایای اخذ وکیل مالیاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. داشتن تخصص و تسلط لازم در زمینه قوانین مالیاتی
 2. پیگیری و رسیدگی به مسائل مالیاتی و پرونده های مالیاتی پیچیده
 3. دفاع از موکل
 4. انجام مذاکرات لازم
 5. ارائه مشاوره لازم به موکل

مزایای اخذ وکیل مالیاتی چیست؟

وکیل مالیاتی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

در کشور ایران بهترین وکلای مالیاتی در شیراز می توانند خدمات زیر را به موکل خود ارائه دهند:

1. مشاوره مالیاتی:

وکیل مالیاتی می تواند به اشخاص و مشاغل مختلف در زمینه تعهدات مالیاتی مشاوره بدهد، علاوه بر این وکیل می تواند راهکارهای متفاوتی را برای به حداقل رساندن بدهی ها در اختیار مشاغل مختلف قرار دهد.

2. انجام دفاع از حسابرسی های مالیاتی:

بهترین وکیل مالیاتی در شیراز می تواند وکالت مالیاتی موکل خود را برعهده بگیرد و به وی کمک کند تا مراحل حسابرسی را طی کند، وکیل مالیاتی می تواند در صورت لزوم با مقامات مختلف مالیاتی مذاکره لازم را انجام دهد.

3. حل دعاوی مالیاتی:

در صورتی که موکل با سازمان مالیاتی به مشکل بخورد وکیل می تواند به نمایندگی از موکل خود از وی در جلسات دادگاه دفاع کند.

4. انجام برنامه ریزی های مالیاتی بین المللی:

وکیل مالیاتی می تواند برای کسب و کارهایی که چند ملیتی هستند راهکارهایی را جهت کاهش بدهی های مالیاتی ارائه دهد.

5. برنامه ریزی های مربوط به املاک:

بهترین وکیل مالیاتی در شیراز می تواند به مشاغل و افراد مختلف در برنامه ریزی های مربوط به املاک، توسعه راهکارها برای کاهش مالیات بر دارایی و… مشاوره لازم را دهد.

هزینه بهترین وکیل مالیاتی در شیراز

میزان حق الوکاله وکیل مالیاتی یکی از مهم ترین مواردی است که موکل قبل از تنظیم عقد قرارداد وکالت باید از آن مطلع شود، حق الوکاله وکلای مالیاتی ثابت نیست زیرا عوامل زیادی می توانند روی تعیین حق الوکاله وکیل مالیاتی تاثیرگذار باشند.

هزینه بهترین وکیل مالیاتی در شیراز با توجه به عوامل زیر تعیین می شود:

 1. تجربه و تخصص وکیل تاثیر زیادی روی تعیین میزان حق الوکاله وی دارد، هر چقدر تجربه وکیل در زمینه پیگیری پرونده های مالیاتی و امور مالیاتی بیشتر باشد بدون تردید میزان حق الوکاله وی نیز بیشتر خواهد بود.
 2. پیچیدگی موضوع پرونده مالیاتی تاثیر زیادی روی هزینه های ناشی از حق الوکاله دارد، برای حل و فصل پرونده های مالیاتی باید مدت زمان بیشتری صرف شود، در نتیجه وکلای مالیاتی برای پیگیری این نوع پرونده ها حق الوکاله بیشتری را دریافت می کنند.
 3. مدت زمان مورد نیاز برای انجام امور مالیاتی و پیگیری پرونده های مالیاتی روی تعیین حق الوکاله وکیل تاثیرگذار است.
 4. موقعیت مکانی دفتر وکیل یکی دیگر از موارد تاثیرگذار روی هزینه بهترین وکیل مالیاتی در شیراز می باشد.
 5. برخی از وکلا برای اولین جلسه مشاوره هزینه ای را از موکل خود دریافت می کنند، جلسه مشاوره اولیه اغلب قبل از عقد قرارداد وکالت برگزار می شود.
 6. برای تعیین حق الوکاله، وکیل و موکل می توانند با یکدیگر مذاکره کنند و به توافق برسند.

هزینه حق الوکاله بهترین وکیل مالیاتی در شیراز

کلام آخر

در شهر شیراز وکلای زیادی در زمینه پرونده های مالیاتی به موکلان خود مشاوره لازم را می دهند، فراموش نکنید که بهترین وکیل مالیاتی باید توانایی بررسی پرونده مالیاتی از جنبه های مختلف را داشته باشد و بهترین راهکارها را برای پیشرفت پرونده و رسیدن به نتیجه رضایت بخش به موکل خود ارائه دهد. در زمان انتخاب بهترین وکیل مالیاتی باید به دقت و سوابق وکیل توجه داشته باشید، زیرا هر چقدر وکیل مالیاتی سابقه بیشتری را در خصوص پیگیری پرونده های مالیاتی داشته باشد بدون تردید می تواند به این نوع پرونده رسیدگی لازم را داشته باشد. در نتیجه اگر شما نیاز به اخذ مشاوره از بهترین وکیل مالیاتی را دارید، بهتر است قبل از انتخاب وکیل تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید نسبت به اخذ بهترین وکیل مالیاتی در شیراز تصمیم گیری کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا