تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای ملکی در قزوین ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل ولی جلالی

ولی جلالی

پایه یک دادگستری
سابقه:17 سال
 • تخصص: حضانت، حقوقی، خانواده، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09123817916
 • آدرس: قزوین، خیابان نوروزیان، نبش حکمت44، روبروی آموزشگاه رانندگی ولایت، پلاک18طبقه اول

ولی جلالی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری شهرستان قزوین با 17سال سابقه وکالت. لیسانس حقوق قضایی از دانشگاه زنجان

سوابق وکیل
یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی

پایه یک دادگستری
سابقه:20
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09124865726
 • آدرس: قزوین، بلوار آیت الله خامنه ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحد f7

یوکابد مشفقی قاضی بازنشسته دادگستری و دارای 20 سال تجربه کاری و تخصصی در امور کیفری و کاری خود می باشد. ایشان متخصص در پیگیری دعاوی خانوادگی، حضانت فرزند، مهریه، طلاق، دعاوی کیفری، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، قتل، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، خیانت در امانت جرائم رایانه ای، اجرای احکام کیفری نیز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در قزوین در بین مردم شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های موفق زیادی را عهده دار بوده است و با توجه به پرونده موکل و مراجعین، راهکارهای بسیار خوبی را ارائه می دهد.

سوابق وکیل
ابراهیم ثابتی

ابراهیم ثابتی

سابقه:
 • تخصص: ثبتی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس:
 • آدرس: قزوین، خیابان شهید بابایی، کوچه ٣١، پلاک چهارم، طبقه سوم، واحد ١۴

وکیل پایه یک دادگستری در استان قزوین می باشد و سابقه مشاوره حقوقی برای شرکت و موسسات معتبر را به عهده دارد. ایشان دارای سوابق درخشان کاری در حوزه های مختلف وکالت اعم از ملکی، خانواده، ثبتی، تجاری، کیفری و غیره می باشد و از نگاه مردم به عنوان بهترین وکیل ملکی در قزوین مشغول به فعالیت می باشد.

سوابق وکیل

دعاوی ملکی جزو پیچیده ترین دعاوی به شمار می روند و دارای مشکلات زیادی هستند، به همین دلیل برای پیگیری این نوع دعاوی بهتر است از وکیل کمک بگیرید. با توجه به افزایش دعاوی ملکی در قزوین امروزه اغلب وکلای قزوین در زمینه دعاوی ملکی بهترین خدمات را به موکلان خود ارائه می دهند. در صورتی که شما درگیر این نوع دعاوی شده اید می توانید با اخذ بهترین وکیل ملکی در قزوین نسبت به پیگیری پرونده تان اقدام کنید. شایان ذکر است بهترین وکیل قزوین می تواند با ارائه مشاوره لازم و انتخاب مناسب ترین راهکار در سریع ترین زمان ممکن به پرونده حقوقی شما رسیدگی نماید.

دعاوی ملکی با توجه به موضوع پرونده به دو دسته دعاوی کیفری و حقوقی تقسیم بندی می شوند، بنابراین شما می توانید برای رسیدگی به پرونده های ملکی از بهترین وکیل کیفری در قزوین یا بهترین وکیل حقوقی کمک و مشاوره لازم را دریافت کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در قزوین کیست؟

وکیل ملکی در رده بهترین وکلای پایه یک دادگستری قرار دارد که در زمینه املاک و مستغلات دارای تخصص و مهارت لازم می باشد. حرفه ای ترین وکلای ملکی در قزوین سالیان زیادی در مورد دعاوی ملکی مطالعه کرده اند و می توانند پرونده های پیچیده ملکی را در سریع ترین زمان ممکن حل و فصل نمایند. بهترین وکیل ملکی در قزوین باید توانایی این را داشته باشد که به موکل خود در زمینه تنظیم قرارداد معاملات ملکی، تنظیم طرح دعاوی ملکی و… مشاوره لازم را دهد.

بهترین وکیل ملکی دارای چه ویژگی هایی است؟

از مهم ترین ویژگی هایی که وکیل ملکی باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در قزوین

1. تخصص و مهارت لازم:

وکیل ملکی باید ذهن تحلیل گری داشته باشد تا بتواند از استدلال های حقوقی در دادگاه استفاده نماید و از پایمال شدن حق و حقوق موکل خود جلوگیری کند. وکیل ملکی باید با قوانین و مقررات حوزه املاک آشنایی داشته باشد تا بتواند بهترین راهکار را به موکل خود در زمینه حل و فصل مشکلات پرونده ارائه دهد.

2. پیگیری پرونده:

وکیل ملکی باید پیگیری لازم را برای رسیدگی به پرونده داشته باشد، شایان ذکر است که بهترین وکیل ملکی در قزوین باید در راستای تحقق خواسته های موکلان خود تلاش لازم را داشته باشد و با دقت زیادی جریان پرونده را پیگیری کند.

3. امانت داری:

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که وکیل ملکی باید داشته باشد امانت داری است، وکیل ملکی باید امانت دار اسناد، اطلاعات و مدارک موکلان خود باشد.

در چه مواردی می توانیم به وکیل ملکی در قزوین مراجعه کنیم؟

در موارد زیر می توانید به وکیل ملکی مراجعه نمایید:

1. طرح دعاوی:

اگر قصد طرح دعاوی کیفری یا حقوقی در خصوص املاک دارید باید به وکیل ملکی مراجعه نمایید.

2. مشاوره:

برای انجام معاملات ملکی نظیر رهن و اجاره، خرید و فروش، مشارکت در ساخت و ساز و… می توانید از بهترین وکیل ملکی در قزوین مشاوره لازم را دریافت کنید.

3. تنظیم قرارداد:

قبل از تنظیم قرارداد مربوط به معاملات ملکی بهتر است از وکیل مشاوره لازم را بگیرید، علاوه بر این تنظیم قرارداد ملکی را می توانید به وکیل ملکی بسپارید تا از ایجاد دعاوی ملکی در آینده پیشگیری شود.

4. مشکلات ثبتی:

اطلاع از قوانین و مقررات مربوط به املاک و اراضی برای افرادی که در حوزه املاک مشغول به فعالیت هستند از اهمیت زیادی برخوردار است. بهترین وکلای ملکی در قزوین به قوانین ملکی تسلط لازم را دارند و شما می توانید از وکلای ملکی برای حل و فصل مشکلات ثبتی مشاوره لازم را دریافت کنید.

چرا به بهترین وکیل ملکی در قزوین نیاز داریم؟

امروزه اغلب افراد بخش زیادی از سرمایه خود را در حوزه املاک ذخیره کرده اند، به همین دلیل حدود 50 درصد از دعاوی که در مراجع قضایی مطرح می شوند مربوط به حوزه املاک می باشند. دعاوی ملکی جزو وقت گیرترین دعاوی به شمار می روند و با توجه به اینکه قوانین مربوط به املاک نیز گسترده هستند به همین دلیل اخذ بهترین وکیل ملکی در قزوین از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

اگر طرفین دعاوی ملکی در زمینه قوانین مربوط به ملک و املاک اطلاعات لازم را نداشته باشند بدون تردید روند رسیدگی به این نوع دعاوی پیچیده و طولانی تر خواهد شد. مراجعه به وکیل ملکی باعث می شود تا روند کاری پرونده با سرعت زیادی انجام شود و در هزینه ها و زمان صرفه جویی گردد. علاوه بر این هر فردی برای دفاع از حق و حقوق خود در مشکلات ملکی نیاز به تخصص و تجربه لازم دارد و با توجه به اینکه قوانین ملکی پیچیده هستند و افراد عادی نمی توانند به این نوع قوانین تسلط لازم را داشته باشند به همین دلیل باید نسبت اخذ وکیل ملکی اقدام کنند.

چرا به بهترین وکیل ملکی در قزوین نیاز داریم؟

مزایای اخذ وکیل ملکی چیست؟

وکیل ملکی می تواند با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه ای که دارد قدم به قدم موکل خود را برای رسیدگی به مشکلات پرونده ملکی همراهی کند، بنابراین می تواند گفت اخذ بهترین وکیل ملکی در قزوین دارای مزایای است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل ملکی می تواند با بررسی عمقی و تخصصی پرونده، بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد.
 2. وکیل می تواند با توجه به تجربه و دانشی که دارد حرفه ای ترین دادخواست را برای موکل خود تنظیم کند.
 3. با اخذ بهترین وکیل ملکی در هزینه دادرسی و سایر هزینه ها صرفه جویی می شود.
 4. وکیل می تواند با سرعت زیادی پرونده ملکی را پیگیری کند در نتیجه در زمان موکل نیز صرفه جویی می گردد.
 5. وکیل در جلسات دادگاه به صورت منظم حاضر می شود بنابراین نیازی به مراجعه شخصی افراد به دادگاه نیست.
 6. بهترین وکلای ملکی در قزوین به دلیل تسلطی که به قوانین دارند می توانند از موکل خود بهترین دفاع را داشته باشند. علاوه بر این وکیل می تواند با ارائه مستندات و ادله کافی از تضعیف حق و حقوق موکل خود جلوگیری کند.

بهترین وکیل ملکی چه خدماتی را به موکل خود ارائه دهد؟

وکیل ملکی می تواند به موکل خود خدمات زیر را ارائه دهد:

1. خرید و فروش ملک:

بهترین وکیل ملکی می تواند به موکل خود در زمینه خرید و فروش ملک مشاوره لازم را دهد و از ایجاد مشکلات حقوقی جلوگیری نماید. وکیل می تواند به موکل خود خدماتی را در زمینه امور مربوط به نقل و انتقال مالکیت، تنظیم قراردادهای اجاره، خرید و فروش و… ارائه دهد.

2. اجاره ملک:

بهترین وکیل ملکی می تواند در اجاره ملک به موکل خود کمک نماید. برای تنظیم قرارداد، توافق شرایط اجاره و حل مشکلات به وجود آمده در اجاره ملک می توانید از وکیل ملکی مشاوره لازم را بگیرید.

3. مدیریت ملک:

بهترین وکیل ملکی می تواند به موکل خود در زمینه مدیریت ملک مشاره لازم را دهد.

4. حل مشکلات و اختلافات موجود در پرونده:

وکیل ملکی توانایی حل و فصل مشکلات و اختلافات موجود در پرونده را دارد، در صورت لزوم می توانید از وکیل برای رسیدگی به اعتراضات و دعاوی مرتبط به ملک کمک لازم را بگیرید.

انواع دعاوی ملکی در قوانین

انواع دعاوی ملکی به دسته های اصلی زیر تقسیم بندی می شوند:

1. دعاوی ملکی حقوقی:

دعاوی ملکی حقوقی در زمان سهل انگاری و نقض عهد از سمت یکی از طرفین معامله ممکن است رخ دهد و هیچ نوع عنصر مجرمانه ای نیز در قرارداد ملکی دخیل نخواهد بود. از مهم ترین دعاوی ملکی حقوقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنظیم اسناد رسمی
 • دعاوی مربوط به سرقفلی
 • فسخ اجاره نامه
 • فسخ قرارداد ملکی و…

2. دعاوی ملکی کیفری:

دعاوی ملکی کیفری زمانی حادث می گردد که یکی از طرفین دعاوی با داشتن سوء نیت، عملی مجرمانه را نسبت به ملک دیگری مرتکب گردد. از مهم ترین دعاوی ملکی کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فروش مال غیر
 • اجاره مال غیر
 • خیانت در امانت
 • جعل اسناد ملکی و…

3. دعاوی ملکی ثبتی:

این نوع دعاوی در زمان نقض یا عدم رعایت هرگونه قوانین ثبت املاک و اراضی رخ می دهد. از مهم ترین دعاوی ملکی ثبتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی مربوط به ابطال سند رسمی
 • ابطال عملیات اجرایی ثبت
 • ابطال نظریه مربوط به هیئت حل اختلافات اداره ثبت و…

انواع دعاوی که بهترین وکیل ملکی باید به آن ها رسیدگی کند؟

انواع دعاوی که بهترین وکیل ملکی می تواند رسیدگی و پیگیری آن ها را انجام دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دعاوی مربوط به مشارکت در ساخت
 2. دعاوی مربوط به ساخت و ساز
 3. دعاوی مربوط به انعقاد قراردادهای نادرست در زمینه خرید و فروش ملک
 4. منازعات ناشی از انحصار وراثت
 5. منازعات ناشی از اقرارنامه ملکی
 6. اختلافات ملکی با شهرداری
 7. اختلافات ملکی با دستگاه های دولتی
 8. درگیری های مربوط به همسایگی و همجواری
 9. اختلافات بین مستاجر و موجر برای اجاره املاک مسکونی، املاک تجاری و…
 10. جعل و کلاهبرداری در زمان خرید و فروش ملک، اجاره ملک و…
 11. تصرف عدوانی
 12. دعاوی مربوط به عملیات ثبتی و…

چگونه بهترین وکیل ملکی در قزوین را انتخاب کنیم؟

در زمان انتخاب وکیل ملکی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

 1. وکیلی را برای پیگیری دعاوی ملکی انتخاب کنید که تجربه لازم را در زمینه انواع دعاوی ملکی داشته باشد، در این صورت وکیل می تواند نتایج رضایت بخش تری را برای پرونده رقم بزند.
 2. وکیل باید دانش حقوقی به روز داشته باشد و به قوانین و آیین نامه های حوزه دعاوی ملکی تسلط لازم را داشته باشد.
 3. وکیلی را برای پیگیری دعاوی ملکی انتخاب کنید که آشنایی کافی را به رویه پرونده های ملکی داشته باشد.
 4. وکیل باید در زمینه دریافت حق الوکاله عادل و منصف باشد.
 5. بهترین وکیل ملکی در قزوین باید وقت شناس باشد و به موقع در جلسات دادگاه حاضر شود.

میزان حق الوکاله وکیل ملکی چقدر است؟

میزان حق الوکاله ای که وکیل ملکی برای رسیدگی و پیگیری پرونده ملکی دریافت می کند ثابت نیست، شایان ذکر است عوامل زیادی روی میزان حق الوکاله وکیل ملکی تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. توافق بین وکیل و موکل
 2. شرایط پرونده
 3. مدت زمان لازم برای رسیدگی به پرونده
 4. تخصص وکیل
 5. حقوقی یا کیفری پرونده بودن دعاوی
 6. تجربه وکیل
 7. مدرک تحصیلی وکیل ملکی
 8. ارزش ملک
 9. موقعیت مکانی ملک و…

حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در قزوین

کلام آخر

بهترین وکیل ملکی در قزوین باید در زمینه انجام مذاکرات در خصوص معاملات ملکی توانایی لازم را داشته باشد، علاوه بر این وکیل ملکی باید دارای اطلاعات لازم در زمینه قوانین ملکی باشد. وکیل ملکی بهترین مشاور قانونی برای موکلان خود به شمار می رود و می تواند در تمامی مراحل کاری پرونده موکل خود را همراهی نماید. در نتیجه به شما عزیزان توصیه می کنیم برای حل و فصل دعاوی ملکی از بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید. قبل از عقد قرارداد وکالت با وکیل بهتر است در مورد وکیل انتخابی تان تحقیقات لازم را انجام دهید و وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه دعوی مورد نظر شما مهارت و تجربه لازم را داشته باشد، در این صورت وکیل می تواند در کلیه مراحل دادگاه با داشتن تلاش لازم پرونده را به سمت رسیدن به نتیجه موفقیت آمیز سوق دهد.

4.2/5 - (5 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا