تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای کرمانشاه ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل پرستو رادمنش

پرستو رادمنش

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09183302676
 • آدرس: کرمانشاه، ۲۲ بهمن چهار راه سی متری دوم ساختمان برج کادوس ط ۵ واحد ۱۵

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشد، ایشان فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند همچنین دارای بیش از 17 سال سابقه مستمر در حوزه های مختلف وکالت (ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و..) و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی شرکت ها، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند. گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان: فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی حقوق خصوصی فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی ارشد خقوق خصوصی دانشجوی برتر و برگزیده حقوق عضو کمیسیون بازرسی مرکز وکلا نایب رییس دیوان داوری مرکز وکلا رییس دیوان داوری مرکز وکلا رییس روابط عمومی مرکز وکلا کرمانشاه گواهینامه های دریافت شده: گواهینامه داوری درجه 1 گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات گواهینامه دوره آموزش خانواده

سوابق وکیل
مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

پایه یک دادگستری
سابقه:10
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09368998574
 • آدرس: کرمانشاه، شریعتی، پایین تر از کوچه ثبت، ساختمان نگین

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه بیش از ده سال سابقه وکالت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه خوارزمی تهران می‌باشم.و در بسیاری از پرونده‌های کیفری حقوقی ثبتی و خانواده در شهر کرمانشاه موفقیت های درخشانی داشته ام که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است.

سوابق وکیل

یکی از پرجمعیت ترین شهرهای غرب ایران کرمانشاه است. بومیان این شهرستان با توجه به وسعت و بزرگی آن ممکن است با مشکلات حقوقی مختلف مواجه شوند و مراجعه به بهترین وکیل کرمانشاه نیاز داشته باشند. در جوامع امروزی، وکلا در اجرای عدالت نقش مهم و کلیدی را ایفا می کنند. یک وکیل حرفه ای در اجرای وظایف خود باید استقلال و آزادی عمل کامل داشته باشد، بنابراین در اجرای عدالت باید این نکته را به خاطر داشت که این امر تنها در صورتی محقق خواهد شد که شاکیان و وکلا قادر به بیان اظهارات و دفاعیات خود به صورت آزادانه و بدون هیچ گونه ترس باشند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کرمانشاه کیست و چه وظایفی را به عهده دارد؟

بهترین وکیل کرمانشاه فردی حقوقدان است که پس از ثبت قرارداد خود با موکل، در رابطه با پرونده های قضایی و دادگاهی وکالت را بر عهده می گیرد. هرچه تجربه وکیل مورد نظر در رابطه با دعاوی حقوقی و قضایی بیشتر باشد، برای پیروزی در دعاوی هم شانس بیشتری خواهیم داشت. از مهمترین وظایف وکیل در مقابل موکل خود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یک وکیل خوب و حرفه ای قبل از هرچیز باید صلح و سازش افراد درگیر در پرونده را در اولویت قرار دهد و تمام تلاش خود را برای سازش بین طرفین به کار گیرد.
 • در صورت ارائه یک سند به ایشان، باید به موکل خود رسید ارائه دهد و در قبال تمام مدارک دریافتی از موکل خود به ایشان رسید بدهد.
 • بین موکل و وکیل همواره باید قرارداد وکالت تنظیم گردد و تمام مبالغ حق الوکاله در قرارداد تنظیم شده ذکر گردد. این نکته را به خاطر داشته باشید که حق الوکاله یک وکیل باید به صورت عددی و حروفی در قرارداد مورد نظر ثبت گردد.
 • پس از مراجعه به وکیل خبره بهتر است تمام مشکلات خود را عنوان کنید. وکیل مورد نظر باید با توجه به مشکلی که با آن مواجه شده اید، دادخواست و شکواییه تنظیم نماید. همچنین باید تمام لوایح مورد نیاز برای دفاع از موکل خود را نوشته و در تمام جلسات دادگاه حضور یابد.
 • در صورت ارسال ابلاغیه قانونی از طرف دادگاه برای وکیل، در طول مدت زمان قانونی باید تمام این ابلاغیه ها را به اطلاع موکل خود برساند.

آشنایی با ویژگی های مهم بهترین وکیل کرمانشاه

مهمترین ویژگی بهترین وکیل کرمانشاه، تجربه و توانایی فوق العاده وی در نوشتن می باشد. این ویژگی به یک وکیل خبره کمک خواهد کرد تا به بهترین نحو ممکن، دادخواست ها و شکواییه های مورد نیاز پرونده های مختلف را تنظیم و تهیه نماید. از دیگر ویژگی های بهترین وکیل در کرمانشاه، می توان به تسلط بالای وی بر صحبت کردن و روابط قضایی اشاره کرد. این ویژگی نیز به وکلا کمک خواهد کرد تا دادگاه را به راحتی دست بگیرند و بیشترین زمان دادگاه را به خود اختصاص دهند. یک وکیل خبره و ماهر همچنین باید بر تمام قوانین و مقررات تسلط کامل داشته باشد تا بتواند با استفاده از آن ها مراحل پرونده را به خوبی پیش ببرد. درواقع وکیل در صورت دارا بودن تمام این ویژگی ها، می تواند در یک پرونده قضایی برنده شود.

ویژگی های مهم بهترین وکیل کرمانشاه

از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکیل کرمانشاه، می توان به امین و امانت دار بودن اشاره کرد. به طور کلی یک وکیل خبره و خوب باید بتواند خود را با توجه به تغییرات قوانین و مقررات، آپدیت نگه دارد زیرا وکلای خوب و حرفه ای به اطلاعات چندین سال قبل خود اکتفا نمی کنند. همچنین بهترین وکلا اغلب محرم اسرار موکلین خود هستند و اطلاعات و اتفاقات موکلین خود را حتی پس از اتمام پرونده جایی بازگو نمی کنند.

بهترین و باتجربه ترین وکیل کرمانشاه در چه حوزه هایی فعالیت دارد؟

بهترین وکیل کرمانشاه ممکن است در زمینه های مختلف زیر فعالیت داشته باشد:

 • تصادفات و رانندگی
 • نفت و گاز
 • داوری
 • دادسرا و دادگاه ویژه روحانیت
 • حقوق کار
 • حقوق پیمان
 • جرایم رایانه ای
 • حقوق گمرکی
 • حقوق اراضی
 • ثبت احوال
 • بسیاری از حوزه های دیگر

در چه مواردی به مشاوره با وکیل نیاز خواهیم داشت؟

در پرونده های حقوقی و کیفری بهترین روش حل مشکلات حقوقی و پیروزی در پرونده های مختلف، مشاوره با وکیل می باشد. این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که مشاوره با یک وکیل کاربلد نه تنها ضرری برای شما به همراه ندارد بلکه به شما کمک خواهد کرد تا زندگی خود را به بهترین نحو ممکن تغییر دهید. در صورتی که به مشاوره با بهترین وکیل کرمانشاه نیاز دارید، بهتر است زمان را از دست ندهید و همین حالا برای این کار اقدام نمایید و با دریافت مشاوره از وکلا می توان برای حل مشکل خود به فرصت طلایی دست یافت.

در صورت مشاوره با وکلا، به چه مزایایی دست خواهید یافت؟

در صورت دریافت مشاوره از بهترین وکیل کرمانشاه که در حوزه وکالت عملکرد خوبی دارد، می توانید به مزایای قابل توجه بسیار زیادی دست یابید. به طور کلی می توان گفت یک وکیل خبره و کاربلد می تواند به نحو احسنت از موکل خود دفاع کند. در این بخش قصد داریم به مهمترین مزایایی که با دریافت مشاوره از وکلای حقوقی دست می یابید را به صورت مختصر مورد بررسی قرار دهیم:

مزایای مشاوره با وکلا

وکلای خوب و ماهر اغلب از دانش حقوقی بالایی برخوردار هستند و روی قوانین و مقررات مربوطه تسلط کافی دارند، از این رو این وکلا می توانند موکلین خود را به درستی راهنمایی کنند و مشاوره حقوقی به آن ها ارائه دهند. در حقیقت می توان گفت یک وکیل باسواد و متخصص در حرفه خود توانایی ارائه اطلاعات سودمند و صحیح را به موکل خود دارد. به عنوان مثال در صورت مواجهه با مشکلات خانوادگی می توانید به بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه و بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه مراجعه نمایید تا به اطلاعات جامع در رابطه با قوانین موجود در این حوزه ها آشنا شوید.

بهترین وکیل کرمانشاه که در حرفه خود تجربه نسبتا بالایی داشته باشد، می تواند به درستی پرونده خود را پیش برده و پیروزی را از آن خود کند. به طور معمول وکلای باتجربه و کاربلد، پرونده های مختلف بسیار زیادی را سالانه مورد بررسی قرار می دهند و با دادگاه، دادسرا و دیگر مراجع قضایی زیاد سر و کار دارند. از این رو این وکلا برای ارائه مشاوره حقوقی از توانایی قابل قبولی برخوردار می باشند.

اهمیت دریافت مشاوره از بهترین وکیل کرمانشاه

همانطور که اطلاع دارید حق الوکاله بهترین وکلای کرمانشاه تا حد زیادی به سختی پرونده وابسته می باشد و گاهی اوقات ممکن است این هزینه ها بسیار سنگین باشند. در این شرایط توصیه می کنیم از بهترین وکیل کرمانشاه مشاوره حقوقی دریافت نمایید. در این شرایط با صرف هزینه یکسان می توان از ابعاد حقوقی پرونده و موضوع آن اطلاعات زیادی کسب نمود.

بهترین وکیل کرمانشاه می تواند مناسب ترین زمان برای ارائه مستندات و طرح دعوا را به موکل خود یادآوری نماید. بدون شک عدم آگاهی از این اطلاعات ممکن است در روند پرونده شما تاثیر نامطلوب داشته باشد. این مثال بیانگر اصطلاح معروف و مشهور هر حرف زمانی و مکانی دارد می باشد. یک وکیل خبره و ماهر می داند که چه دفاعیه را باید در چه زمانی ارائه دهد، بنابراین این امر در نهایت باعث خواهد شد تا موکل در طول پرونده به سوی موفقیت حرکت کند.

به عنوان مثال در دعاوی ملکی حضور بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه به شما کمک خواهد کرد تا قبل از آغاز جلسه رسیدگی به پرونده، ادعاها و دفاعیات احتمالی طرف دعوا را حدس بزنید و خود را برای این جلسه به خوبی آماده سازید. در حقیقت می توان گفت تجربه وکلای باسابقه باعث خواهد شد تا برای اقدامات طرف مقابل خود مواردی را پیش بینی نمایید. این امر در روند پیشبرد پرونده از اهمیت قابل توجه و ویژه ای برخوردار می باشد.

نکات مهم و کلیدی انتخاب بهترین وکیل کرمانشاه

اکثر پرونده های قضایی دارای پیچیدگی های بسیار زیادی هستند که در صورت عدم آگاهی از قوانین، قادر به دستیابی به نتایج دلخواه و مد نظر خود نخواهید بود. از این رو همواره توصیه می شود از راهنمایی ها و مشاوره های یک وکیل خوب بهره بگیرید تا از اتلاف وقت جلوگیری کرده و بهترین نتیجه را کسب نمایید. هنگام انتخاب یک وکیل خوب باید نکات مهم و کلیدی زیر را در نظر بگیرید:

نکات مهم انتخاب بهترین وکیل کرمانشاه

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام انتخاب بهترین وکیل کرمانشاه باید درنظر گرفته شود، تخصص وی می باشد. هرچند یک وکیل دادگستری در رابطه با قوانین اطلاعات عمومی دارد اما وکالت نیز مانند دیگر مشاغل دارای تخصص های مختلفی است. از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وکیل تجاری
 • وکیل خانواده
 • وکیل کیفری
 • وکیل امور حسبی

از دیگر نکاتی که قبل از انتخاب بهترین وکیل باید در نظر گرفته شود، مراجعه به پروفایل وی در اینترنت می باشد. با مراجعه به پروفایل وکلای مختلف می توان به اطلاعات کامل و جامع در رابطه با تخصص، میزان تحصیلات، پایه وکالتی، رضایت موکلین، رزومه علمی و عملی وی دست یابید.

همچنین از توجه به سن و سال وکیل مورد نظر باید خودداری کرد زیرا این نکته را باید به خاطر داشت که سن و سال وکیل، نمایانگر و بیانگر تجربه وی نمی باشد.

بهترین وکیل کرمانشاه به چه نوع دعاوی رسیدگی می کند؟

بهترین وکیل کرمانشاه می تواند بدون هیچ گونه محدودیتی در دعاوی زیر شرکت کرده و از موکل خود دفاع نماید:

یکی از انواع موضوعاتی که یک وکیل حرفه ای صلاحیت رسیدگی به آن را دارد، موضوعات حقوقی می باشد. در این نوع دعاوی اغلب طرفین در رابطه با حقوق به تکالیف و تعهدات یکدیگر اختلاف دارند. این نوع دعاوی اغلب به ارث و دعاوی زوجین مربوط می باشد. بهترین وکیل کرمانشاه می تواند مشاوره های لازم را در این زمینه به موکلین خود ارائه دهد. برای این نوع مسائل اغلب به تنظیم دادخواست نیاز خواهید داشت. توجه کنید که دادخواست تنظیم شده باید در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به ثبت برسد و معمولا این نوع دعاوی در دادگاه های حقوقی مورد بررسی قرار خواهند گرفت البته گاهی اوقات طرفین ممکن است مجبور به مراجعه شورای حل اختلاف باشند و در صورت امکان پذیر نبودن سازش طرفین، باید به دادسرا مراجعه نمایند.

دعاوی کیفری از دیگر انواع دعاوی است که بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه می تواند بدون هیچ گونه محدودیتی به آن ها رسیدگی نماید. این نوع دعاوی زمانی شکل خواهند گرفت که یکی از طرفین نسبت به طرف مقابل اعلام جرم نماید. مجازات این نوع از دعاوی اغلب ممکن است حبس، اعدام، شلاق یا جزای نقدی باشد. برای آغاز رسیدگی به این نوع از دعاوی نیز به تنظیم شکوائیه نیاز خواهیم داشت.

از دیگر انواع دعاوی می توان به دعاوی اداری اشاره کرد. این نوع از دعاوی اغلب زمانی اتفاق می افتند که افراد از عملکرد ارگان یا سازمان دولتی شکایت داشته باشند.

کلام آخر

وکلای پایه یک دادگستری اغلب دارای قدرت تحلیل بالایی هستند و تحصیلات حقوقی عالی دارند. این وکلا با توجه به مشکل موکل خود به دنبال راه و روش صلح آمیز می باشند. همچنین تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا با استفاده از قوانین، مقررات و تبصره های موجود از موکل خود به بهترین نحو دفاع نمایند.

به طور کلی می توان گفت وکلا، در تمامی دعاوی حق شرکت دارند و باید به عنوان نماینده قانونی از موکل خود دفاع نمایند. به منظور برقراری ارتباط با وکلا، می توان از اینترنت و فضای مجازی، تماس تلفنی و جلسات حضوری استفاده کرد. پس از برقراری روابط با بهترین وکیل کرمانشاه، امکان بهره برداری از خدمات مستقیم و غیر مستقیم ایشان برای شما نیز وجود خواهد داشت.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا