لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ورشکستگی در تهران

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

در هنگام ورشکستگی، نیاز به بهترین وکیل ورشکستگی در تهران است که دارای مدرک تحصیلی بوده و پس از گذراندن دوره و آزمون وکالت، پروانه وکالت خود را دریافت کرده باشد و دعاوی مربوط به ورشکستگی شرکت یا تاجران را پذیرش می کند. وکیل تهران وظایفی را نظیر ثبت دادخواست صادر کردن حکم ورشکستگی و حضور در جلسات دادگاه را عهده دار است. در هنگام ورشکستگی، نیاز به وکیلی است که کلیه امور ورشکستگی را به خوبی بداند و در مورد قوانین آن آشنایی داشته باشد. در ادامه در مورد وکلای ورشکستگی در تهران صحبت کرده و ویژگی های آن می پردازیم تا در هنگام انتخاب و اخذ وکیل با مشکلاتی مواجه نشده و با سرعت بیشتری بتوانید تصمیم گیری کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل ورشکستگی کیست؟

برای کلیه دعاوی حقوقی و کیفری، نیاز به وکیل الزامی می باشد و هر شخص حق این را دارد تا به هنگام مشکلات حقوقی و کیفری، وکیل اختیار نماید تا پروسه انجام کار راحت تر شده و سرعت انجام کار بیشتر شود. وکیل از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، اقدام به ثبت دادخواست و سپس شکواییه می کند و سپس پیگیری و بررسی های لازمه در خصوص پرونده را انجام می دهد تا همه جیز را به نفع موکلش پیش ببرد و به وظایف و تعهداتش عمل کند.

در واقع وکلای ورشکستگی در تهران با انجام دفاعیات و سپس ارائه ادله و مدارک در دادگاه، به روند انجام کار در جهت مثبت کمک می نماید و سپس به پیشرفت پرونده کمک می کند. علاوه بر موضوعات کاری، یک وکیل باید از لحاظ اخلاقی هم بسیار خوب باشد و نحوه ارتباط با موکلین و مراجعین را به خوبی بداند و با آن ها احساس همدلی و همدردی داشته باشد و شرایط فعلی آن ها را درک نماید تا بتواند راهکارهای مفیدی را به آن ها ارائه دهد.

وظایف وکیل ورشکستگی چیست؟

موضوع ورشکستگی جزو نمونه مسائلی است که ممکن است برای هر شخص و هر کسب و کاری به وجود آید، به ویژه شرکت های تجاری و اشخاص تاجر که به تنهایی نمی توانند از عهده آن برآیند و هرگونه بی اطلاعی و ناآگاهی در مورد قوانین حقوقی در این خصوص موجب متضرر شدن تاجران ورشکسته شده و نمی توانند به حق و حقوق خود دست یابند. در چنین شرایطی نیاز به وکیل ورشکستگی در تهران یا وکیل شرکت های تجاری در تهران است که به امور شرکت ها تسلط داشته باشد و به موجب راهنمایی های وکیل بتوان مشکلات مربوط به پرونده ورشکستگی را انجام دهند.

وظایفی که یک وکیل ورشکستگی در تهران دارد این است که ثبت دادخواست جهت صدور حکم انحلال شرکت به دلیل ورشکستگی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی را به عهده دارد و سپس حضور در جلسات جهت انحلال شرکت و ارائه مدارک و اسناد ورشکستگی را ارائه می دهد. همچنین وکیل موظف است تا دفاعیات محکم و قوی را از موکل خود داشته باشد و پرونده آن ها را به سرانجام برساند. معمولا انجام کلیه مراحل قانونی جهت اعلام ورشکستگی، حداکثر سه روز پس از توقف شرکت است که با اعلام این موضوع، دادگاه رسیدگی های لازمه را برای پرونده ورشکستگی و تسلیم دفاتر و یا شرکت تجاری انجام می دهد.

وظایف وکیل ورشکستگی

هزینه وکیل ورشکستگی در تهران

هزینه وکیل ورشکستگی در تهران متفاوت است و با توجه به شرایطی که در هر پرونده وجود دارد، میزان حق الوکاله یا هزینه وکلا مشخص خواهد شد. وکیل ورشکستگی در تهران در ابتدا به بررسی پرونده وکالتی می پردازد و تمامی موارد و سختی های آن را بررسی می کند و سپس براساس میزان زمانی که باید برای آن صرف کند، هزینه حق الوکاله ای را در نظر گرفته و به موکل اعلام می کند.

موکل با توجه به بودجه ای که برای اخذ وکیل درنظر گرفته، باید وکیل اخذ نماید و صرفا از انتخاب وکیلی که نمی تواند هزینه آن را پرداخت کند، خودداری نماید زیرا هزینه بالای حق الوکاله، صرفا به این منظور نیست که وکیل مورد نظر بسیار حرفه ای عمل می کند بلکه برخی وکلا هستند که هزینه معقولی را گرفته و بهترین نتایج را هم ارائه می دهند، بنابراین بهتر است پیش از اخذ وکیل، از میزان هزینه وکالتی او اطلاع پیدا کرده یا با برگزاری یک جلسه مشاوره و بررسی پرونده از میزان حق الوکاله ای اطلاع پیدا کرد.

نحوه پیدا کردن وکیل ورشکستگی در تهران

به هنگام بروز مشکلاتی مانند ورشکستگی، نیاز است تا کلیه امور را به یک وکیل خبره سپرد. البته واگذاری چنین پرونده هایی باید به وکیلی سپرده شود که تخصص اصلی اش با مشکل پرونده یکی باشد تا بهتر بتواند به چالش ها مدیریت داشته باشد. وکیل ورشکستگی در تهران کسی است که به کلیه امور حقوقی در خصوص ورشکستگی می پردازد. روش های متفاوتی برای پیدا کردن و شناخت وکیل ورشکستگی در تهران وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

مراجعه به سایت ها و مجلات حقوقی با اعتبار: سایت ها و مجلات حقوقی وجود دارند که به معرفی وکلا و موضوعات کلی در مورد حقوق می پردازند و به شما کمک می کند تا وکیل مورد نظر خود را با توجه به پرونده و مشکلی که دارید، اخذ نمایید.

رجوع به سایت کانون وکلا و قوه قضاییه: سامانه هایی وجود دارد که با نام کانون وکلا قوه قضاییه شناخته می شود. لیستی از وکلای پایه یک دادگستری در این سایت وجود دارد که با مراجعه به این سایت و در مدت زمان محدودی می توان وکلای خوب و خبره را پیدا کرد.

تحقیقات از وکلای مربوط به هر شهر و منطقه: مشورت کردن با افراد قابل اعتماد از وکلای مربوط به هر شهر و منطقه ای که در آن زندگی می کنید هم، جزو راه هایی است که به می تواند به شما کمک بسیار زیادی در شناخت و انتخاب وکلا داشته باشد.

نحوه پیدا کردن وکیل ورشکستگی در تهران

ویژگی های وکیل ورشکستگی

هر وکیل ورشکستگی دارای ویژگی هایی است که سبب می شود تا مردم به او اعتماد کامل داشته باشند و سپس پرونده های وکالتی خود را به او بسپارند. در ادامه به مهم ترین ویژگی های وکیل ورشکستگی در تهران می پردازیم:

 • یک وکیل ورشکستگی باید دارای تجربه کاری بالایی در خصوص همکاری با شرکت های تجاری داشته باشد و اصول حاکم بر آن ها را بشناسد.
 • نحوه ارتباط و فعالیت بازرگانان در رشته های مختلف اقتصادی را به خوبی بداند.
 • از اصول و قواعدی که بر فعالیت های بانکی و تسهیلات آن وجود دارد، آگاه باشد.
 • مشاوره حقوقی شرکت های تجاری را عهده دار بوده است و مشکلات و پیچیدگی های پرونده های ورشکستگی را بداند.
 • پرونده های متعدد ورشکستگی را در مراجع قضایی پذیرش کرده باشد.
 • وکیل ورشکستگی در تهران، اطلاعات کامل و جامعی در خصوص شرکت های تجاری دارد.
 • برخی از ورشکستگی ها، دارای جنبه های کیفری است، بنابراین وکیل باید از قوانین ورشکستگی هم اطلاعات دقیقی داشته باشد.
 • به وظایف و تعهدات خود عمل کند.
 • اصول و قوانین ورشکستگی را به خوبی بداند.
 • به تمامی اصول و قوانین حقوقی و کیفری اشراف داشته باشد.
 • راهکارهای مناسب و مفیدی را برای هر پرونده در نظر بگیرد و ارائه دهد.
 • مدارک و اسنادی را جهت ارائه در دادگاه داشته باشد
 • صبور بوده باشد و مدیریت زمانی داشته باشد.

کلام آخر

یکی از دعاوی که خیلی چالش برانگیز است، دعاوی مربوط به ورشکستگی اشخاص و شرکت ها می باشد و اخذ یک وکیل خبره با تجربه در کلیه مسائل حقوقی و کیفری، نقش پررنگی در رسیدن حق و حقوق افراد دارد و بسیاری از دعاوی ها، نیاز به آگاهی و دانش حقوقی دارد که تنها از عهده وکیل متخصص و خبره بر می آید و افراد عادی از این مسائل آگاه نیستند. پیچ و خم های این موضوع، سبب شده است تا دعاوی ورشکستگی جزو امری دشوار باشد و وکیل ورشکستگی در تهران، وظایف خاصی را برعهده دارد و باید تمام تلاش خود را برای پرونده داشته باشد تا آن را به نتایج مطلوب برساند. انتخاب وکیل در پرونده های ورشکستگی، از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز است تا با تحقیقات و بررسی های دقیق، وکیل مورد نظر انتخاب شود و از تصمیم عجولانه پرهیز شود.

5/5 - (1 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا