تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ورشکستگی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل علی نیکجو

علی نیکجو

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، کلاهبرداری، کیفری
 • شماره تماس: 09123644247
 • آدرس: زعفرانیه، مقدس اردبیلی، خیابان شادآور، برج شادآور، طبقه 2، واحد 5

جناب آقای علی نیکجو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد. ایشان 20 سال سابقه کاری درخشان در حوزه وکالت داشته و به طور تخصصی در تمامی دعاوی ها به فعالیت می پردازد. ایشان کار وکالتی خود را از سال 1383 آغاز نموده است و تمامی پرونده های حقوقی/جزایی و داوری بین المللی را برعهده دارد. آقای علی نیکجو صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را برعهده دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09352577075
 • آدرس: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو _ جنب بانک صادرات، پ 206 واحد 5

آقای عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد. عضو انجمن علمی حقوق کیفری عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران “گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت ، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که به صورت تخصصی در زمینه “دعاوی کیفری” فعالیت می‌نمایند. همچنین موفقیت های مکرر “گروه وکلای همایونی” در پرونده‌های کیفری موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای تهران قرار گرفته و شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

سوابق وکیل
وکیل مرتضی احمدپور

مرتضی احمدپور

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09122731465
 • آدرس: تهران فلکه دوم صادقیه بلوار فردوس شرق نبش خیابان حسن آباد پلاک 375 طبقه 4واحد27

مرتضی احمدپور وکیل پایه یک دادگستری از موفق ترین و مجرب ترین وکلای ایران دارای پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا دادگستری مرکز(تهران) با بیش از چندین سال تجربه و سابقه وکالت در پرونده های متعدد و پیچیده، مجرب در زمینه های حقوقی (ملکی،شرکت ها،شرایط عمومی پیمان،ابطال سند،سرقفلی،مشارکت در ساخت،قراردادها، مطالبات شرکت های ایرانی و خارجی،دعاوی بازرگانی و گمرکی ،چک،ارث،فروش املاک مشاعی،شهرداری ها،بانکی،استهلاک و تحصیل اراضی در اجرای طرح های عمومی و عمرانی دستگاه های دولتی و شهرداری ها ،کلیه دعاوی پیمانکاران و مشاوران و …) کیفری(چک،کلاهبرداری،ربا،اختلاس،موادمخدر،جرایم سایبری،قتل ، تحصیل مال از طریق نامشروع،جرایم پزشکی،تاسیس و مداخله در امور پزشکی و …) ثبتی

سوابق وکیل
وکیل سعید شهبازی

سعید شهباری

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، ثبتی، طلاق، قرارداد، مهریه، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09122857587
 • آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار سروغربی، خیابان آسمان، آسمان یازدهم شرقی، پلاک ۳۰، واحد ۴

آقای سعید شهبازی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد. ایشان عضو اتحادیه سراسری وکلاء دادگستری ایران و دارای بیش از ۱۵ سال سابقه کاری با کارنامه ای درخشان علمی و عملی در امر وکالت است و جزء نام آشناترین وکلاء استان مذبور بوده و من جمله شاخص ترین وکیل های حال حاضر، در زمینه های ذیل می باشند:

سوابق وکیل
Zohra Mohammadabadi

زهره محمدآبادی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125435981
 • آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62 ، واحد 9

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل تهران در بین مردم شناخته شده است. ایشان مشاوره های تخصصی حقوقی را با بهترین راهکارها به مردم ارائه می دهد و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات حقوقی در پرونده ها می پردازد. خانم زهره محمد آبادی متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده نیز می باشد.

سوابق وکیل
وکیل عاطفه نجفی

عاطفه نجفی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، مهریه
 • شماره تماس: 09127929882
 • آدرس: تهران، پیروزی، نرسیده به خیابان کریمشاهیان، پلاک ۲۰۰، ساختمان یاسین غربی، طبقه ۶

عاطفه نجفی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای کارشناس ارشد حقوق خصوصی که به جهت سوابق درخشان و مهارت خود به عنوان وکیل بانک پارسیان و مدیراجرایی گروه وکلا مثلث حق انتخاب گردیده است. ازخصوصیات ایشان صبر، صداقت، تلاش، برای احقاق حق موکل و پیگیری مطلوب هر پرونده‌ و اخذ پرونده های موفقیت آمیز است که سبب رضایت مندی موکلین ایشان گردیده است.

سوابق وکیل
وکیل فاطمه یاس جعفری

فاطمه یاس جعفری

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال سابقه قضایی
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121182058
 • آدرس: میدان ونک، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان هجدهم گاندی، ساختمان پزشکان، طبقه دوم، واحد ۵

سرکار خانم فاطمه یاس جعفری، یکی از بهترین وکلای تهران و قاضی بازنشسته می باشد که دارای تجارب کیفری در تمام سمت‌های دادسرا و تجدیدنظرخواهی از آرای دادگاه بدوی با تفویض اختیار دادستانی، تجربه تدریس در دانشگاه و کارگاه‌های حقوقی کاربردی، دارای گواهینامه قراردادهای داخلی و بین المللی، دارای گواهینامه داوری داخلی و بین المللی، شرکت در سمینار بین المللی جوینت ونچر و پژوهش در خصوص قرارداد‌های کنسرسیوم و جوینت ونچر را برعهده دارد.

سوابق وکیل

در هنگام ورشکستگی، نیاز به بهترین وکیل ورشکستگی در تهران است که دارای مدرک تحصیلی بوده و پس از گذراندن دوره و آزمون وکالت، پروانه وکالت خود را دریافت کرده باشد و دعاوی مربوط به ورشکستگی شرکت یا تاجران را پذیرش می کند. وکیل تهران وظایفی را نظیر ثبت دادخواست صادر کردن حکم ورشکستگی و حضور در جلسات دادگاه را عهده دار است. در هنگام ورشکستگی، نیاز به وکیلی است که کلیه امور ورشکستگی را به خوبی بداند و در مورد قوانین آن آشنایی داشته باشد. در ادامه در مورد وکلای ورشکستگی در تهران صحبت کرده و ویژگی های آن می پردازیم تا در هنگام انتخاب و اخذ وکیل با مشکلاتی مواجه نشده و با سرعت بیشتری بتوانید تصمیم گیری کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل ورشکستگی کیست؟

برای کلیه دعاوی حقوقی و کیفری، نیاز به وکیل الزامی می باشد و هر شخص حق این را دارد تا به هنگام مشکلات حقوقی و کیفری، وکیل اختیار نماید تا پروسه انجام کار راحت تر شده و سرعت انجام کار بیشتر شود. وکیل از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، اقدام به ثبت دادخواست و سپس شکواییه می کند و سپس پیگیری و بررسی های لازمه در خصوص پرونده را انجام می دهد تا همه جیز را به نفع موکلش پیش ببرد و به وظایف و تعهداتش عمل کند.

در واقع وکلای ورشکستگی در تهران با انجام دفاعیات و سپس ارائه ادله و مدارک در دادگاه، به روند انجام کار در جهت مثبت کمک می نماید و سپس به پیشرفت پرونده کمک می کند. علاوه بر موضوعات کاری، یک وکیل باید از لحاظ اخلاقی هم بسیار خوب باشد و نحوه ارتباط با موکلین و مراجعین را به خوبی بداند و با آن ها احساس همدلی و همدردی داشته باشد و شرایط فعلی آن ها را درک نماید تا بتواند راهکارهای مفیدی را به آن ها ارائه دهد.

وظایف وکیل ورشکستگی چیست؟

موضوع ورشکستگی جزو نمونه مسائلی است که ممکن است برای هر شخص و هر کسب و کاری به وجود آید، به ویژه شرکت های تجاری و اشخاص تاجر که به تنهایی نمی توانند از عهده آن برآیند و هرگونه بی اطلاعی و ناآگاهی در مورد قوانین حقوقی در این خصوص موجب متضرر شدن تاجران ورشکسته شده و نمی توانند به حق و حقوق خود دست یابند. در چنین شرایطی نیاز به وکیل ورشکستگی در تهران یا وکیل شرکت های تجاری در تهران است که به امور شرکت ها تسلط داشته باشد و به موجب راهنمایی های وکیل بتوان مشکلات مربوط به پرونده ورشکستگی را انجام دهند.

وظایفی که یک وکیل ورشکستگی در تهران دارد این است که ثبت دادخواست جهت صدور حکم انحلال شرکت به دلیل ورشکستگی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی را به عهده دارد و سپس حضور در جلسات جهت انحلال شرکت و ارائه مدارک و اسناد ورشکستگی را ارائه می دهد. همچنین وکیل موظف است تا دفاعیات محکم و قوی را از موکل خود داشته باشد و پرونده آن ها را به سرانجام برساند. معمولا انجام کلیه مراحل قانونی جهت اعلام ورشکستگی، حداکثر سه روز پس از توقف شرکت است که با اعلام این موضوع، دادگاه رسیدگی های لازمه را برای پرونده ورشکستگی و تسلیم دفاتر و یا شرکت تجاری انجام می دهد.

وظایف وکیل ورشکستگی

هزینه وکیل ورشکستگی در تهران

هزینه وکیل ورشکستگی در تهران متفاوت است و با توجه به شرایطی که در هر پرونده وجود دارد، میزان حق الوکاله یا هزینه وکلا مشخص خواهد شد. وکیل ورشکستگی در تهران در ابتدا به بررسی پرونده وکالتی می پردازد و تمامی موارد و سختی های آن را بررسی می کند و سپس براساس میزان زمانی که باید برای آن صرف کند، هزینه حق الوکاله ای را در نظر گرفته و به موکل اعلام می کند.

موکل با توجه به بودجه ای که برای اخذ وکیل درنظر گرفته، باید وکیل اخذ نماید و صرفا از انتخاب وکیلی که نمی تواند هزینه آن را پرداخت کند، خودداری نماید زیرا هزینه بالای حق الوکاله، صرفا به این منظور نیست که وکیل مورد نظر بسیار حرفه ای عمل می کند بلکه برخی وکلا هستند که هزینه معقولی را گرفته و بهترین نتایج را هم ارائه می دهند، بنابراین بهتر است پیش از اخذ وکیل، از میزان هزینه وکالتی او اطلاع پیدا کرده یا با برگزاری یک جلسه مشاوره و بررسی پرونده از میزان حق الوکاله ای اطلاع پیدا کرد.

نحوه پیدا کردن وکیل ورشکستگی در تهران

به هنگام بروز مشکلاتی مانند ورشکستگی، نیاز است تا کلیه امور را به یک وکیل خبره سپرد. البته واگذاری چنین پرونده هایی باید به وکیلی سپرده شود که تخصص اصلی اش با مشکل پرونده یکی باشد تا بهتر بتواند به چالش ها مدیریت داشته باشد. وکیل ورشکستگی در تهران کسی است که به کلیه امور حقوقی در خصوص ورشکستگی می پردازد. روش های متفاوتی برای پیدا کردن و شناخت وکیل ورشکستگی در تهران وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

مراجعه به سایت ها و مجلات حقوقی با اعتبار: سایت ها و مجلات حقوقی وجود دارند که به معرفی وکلا و موضوعات کلی در مورد حقوق می پردازند و به شما کمک می کند تا وکیل مورد نظر خود را با توجه به پرونده و مشکلی که دارید، اخذ نمایید.

رجوع به سایت کانون وکلا و قوه قضاییه: سامانه هایی وجود دارد که با نام کانون وکلا قوه قضاییه شناخته می شود. لیستی از وکلای پایه یک دادگستری در این سایت وجود دارد که با مراجعه به این سایت و در مدت زمان محدودی می توان وکلای خوب و خبره را پیدا کرد.

تحقیقات از وکلای مربوط به هر شهر و منطقه: مشورت کردن با افراد قابل اعتماد از وکلای مربوط به هر شهر و منطقه ای که در آن زندگی می کنید هم، جزو راه هایی است که به می تواند به شما کمک بسیار زیادی در شناخت و انتخاب وکلا داشته باشد.

نحوه پیدا کردن وکیل ورشکستگی در تهران

ویژگی های وکیل ورشکستگی

هر وکیل ورشکستگی دارای ویژگی هایی است که سبب می شود تا مردم به او اعتماد کامل داشته باشند و سپس پرونده های وکالتی خود را به او بسپارند. در ادامه به مهم ترین ویژگی های وکیل ورشکستگی در تهران می پردازیم:

 • یک وکیل ورشکستگی باید دارای تجربه کاری بالایی در خصوص همکاری با شرکت های تجاری داشته باشد و اصول حاکم بر آن ها را بشناسد.
 • نحوه ارتباط و فعالیت بازرگانان در رشته های مختلف اقتصادی را به خوبی بداند.
 • از اصول و قواعدی که بر فعالیت های بانکی و تسهیلات آن وجود دارد، آگاه باشد.
 • مشاوره حقوقی شرکت های تجاری را عهده دار بوده است و مشکلات و پیچیدگی های پرونده های ورشکستگی را بداند.
 • پرونده های متعدد ورشکستگی را در مراجع قضایی پذیرش کرده باشد.
 • وکیل ورشکستگی در تهران، اطلاعات کامل و جامعی در خصوص شرکت های تجاری دارد.
 • برخی از ورشکستگی ها، دارای جنبه های کیفری است، بنابراین وکیل باید از قوانین ورشکستگی هم اطلاعات دقیقی داشته باشد.
 • به وظایف و تعهدات خود عمل کند.
 • اصول و قوانین ورشکستگی را به خوبی بداند.
 • به تمامی اصول و قوانین حقوقی و کیفری اشراف داشته باشد.
 • راهکارهای مناسب و مفیدی را برای هر پرونده در نظر بگیرد و ارائه دهد.
 • مدارک و اسنادی را جهت ارائه در دادگاه داشته باشد
 • صبور بوده باشد و مدیریت زمانی داشته باشد.

کلام آخر

یکی از دعاوی که خیلی چالش برانگیز است، دعاوی مربوط به ورشکستگی اشخاص و شرکت ها می باشد و اخذ یک وکیل خبره با تجربه در کلیه مسائل حقوقی و کیفری، نقش پررنگی در رسیدن حق و حقوق افراد دارد و بسیاری از دعاوی ها، نیاز به آگاهی و دانش حقوقی دارد که تنها از عهده وکیل متخصص و خبره بر می آید و افراد عادی از این مسائل آگاه نیستند. پیچ و خم های این موضوع، سبب شده است تا دعاوی ورشکستگی جزو امری دشوار باشد و وکیل ورشکستگی در تهران، وظایف خاصی را برعهده دارد و باید تمام تلاش خود را برای پرونده داشته باشد تا آن را به نتایج مطلوب برساند. انتخاب وکیل در پرونده های ورشکستگی، از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز است تا با تحقیقات و بررسی های دقیق، وکیل مورد نظر انتخاب شود و از تصمیم عجولانه پرهیز شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا