تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای شرکت تجاری در تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، قرارداد، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121722464
 • آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان۳۲، پلاک۱۱۶، ساختمان خانه سبز، طبقه۲، واحد۴

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

سوابق وکیل
هدی سبحانی

هدی سبحانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125099597
 • آدرس: تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، کوچه قوام

عضو کانون وکلای دادگستری مرکز پژوهشگر دکتری حقوق جزا و جرم شناسی مدرس دانشگاه مولف کتب جزائی و کیفری کارشناس مدیریت بازرگانی

سوابق وکیل
مهدی زارع

مهدی زارع بیدکی

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، مالی و قراردادی، ملکی
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۲۱۴۹۹۱۷
 • آدرس: تهران، پونک، بلوار میرزابابایی، بعد از تقاطع سردار جنگل، پلاک ۱۸۲ واحد ۱۴

مهدی زارع بیدکی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران با ۱۰ سال سابقه وکالت در کلیه دعاوی خانواده، شرکت ها و ورشکستگی، دعاوی املاک و قراردادها، حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات حقوقی تخصصی به موکلین گرامی می باشد. ایشان به موازات تحصیلات حقوقی و وکالت دارای ۲۶ سال سابقه کاری خانوادگی در ساخت و ساز و معاملات مربوط به املاک است و با دانش و تجربه بالا بر کلیه قراردادها، دعاوی و مشکلات این حوزه مسلط است. ایشان دارای مجوز وکالت تخصصی در حوزه شرکت ها و ورشکستگی از وزارت علوم و کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد.

سوابق وکیل
بی تا امیری

بی تا امیری

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121902248
 • آدرس:

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان  با 14 سال سابقه ی کار حرفه ای در زمینه ی دعاوی مختلف اراضی از جمله تغییر کاربری اراضی، منابع طبیعی و اراضی ملی، باغات، اراضی زمین شهری و اوقافی و‌ سایر دعاوی ملکی مانند خلع ید، اجاره و بیع، ثبتی، کلیه امور و دعاوی مربوط به ثبت شرکت ها و علائم تجاری، امور بازرگانی، کیفری، خانوادگی و کلیه فعالیتهای حقوقی فعالیت دارد. خانم بی تا امیری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد و در کمترین زمان ممکن اقدام به حل و فصل مشکلات حقوقی می نماید. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل شهرداری در تهران شناخته شده است.

سوابق وکیل
جواد-شاهسوند-اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری
 • شماره تماس: 09126984620
 • آدرس: تهران، جلال آل احمد، چهارراه آریافر - به سمت سازمان آب، پردیس 5 پلاک 64

دانش آموخته حقوق خصوصی دانشگاه علامه طباطبائی تهران - وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)

سوابق وکیل
پگاه بامداد

پگاه بامداد

سابقه:
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری
 • شماره تماس: 09909934244
 • آدرس:

وکیل دادگستری و داور پایه یک کانون داوران استان هرمزگان ، کارشناس ارشد حقوق بین الملل

سوابق وکیل
وکیل پرستو رادمنش

پرستو رادمنش

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09183302676
 • آدرس: کرمانشاه، ۲۲ بهمن چهار راه سی متری دوم ساختمان برج کادوس ط ۵ واحد ۱۵

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشد، ایشان فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند همچنین دارای بیش از 17 سال سابقه مستمر در حوزه های مختلف وکالت (ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و..) و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی شرکت ها، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند. گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان: فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی حقوق خصوصی فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی ارشد خقوق خصوصی دانشجوی برتر و برگزیده حقوق عضو کمیسیون بازرسی مرکز وکلا نایب رییس دیوان داوری مرکز وکلا رییس دیوان داوری مرکز وکلا رییس روابط عمومی مرکز وکلا کرمانشاه گواهینامه های دریافت شده: گواهینامه داوری درجه 1 گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات گواهینامه دوره آموزش خانواده

سوابق وکیل
Dr. Amin Golriz

دکتر امین گلریز

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121691987
 • آدرس: تهران، زعفرانیه ( سه راه زعفرانیه)، ابتدای خیابان آصف (اعجازی)، برج امین

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکلای شهر تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

سوابق وکیل
دکتر ساره ملی_بختیاری

دکتر ساره ملی‌بختیاری

پایه یک دادگستری
سابقه:10+
 • تخصص: حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 02126618849
 • آدرس: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به بلوار پاکنژاد، خیابان شکوفه، نبش جوی‌پا، ساختمان صنوبر، واحد 11

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و منطقه سعادت آباد با تیمی مجرب و بیش از 10 سال سابقه‌ی وکالت تخصصی در کلیه‌ی پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری و پرونده‌های جنجالی و کلان اقتصادی اقدام به ارائه خدمات حقوقی به اشخاص، شرکت‌های معتبر و کسب و کارها نموده‌اند. ایشان فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های شهید بهشتی و تهران می‌باشند و در کلیه‌ی پرونده‌ها با تیمی حاذق، منظم و پیگیر بهترین راه‌حل‌ها را در پرونده‌ها ارائه داده‌اند. صبر، صداقت و پاسخگویی و بهره‌گیری از حداکثر توان علمی و فردی سبب موفقیت ایشان در پرونده‌ها و رضایت موکلین گردیده و شما با هر توان مالی می‌توانید با کسب مشاوره یا مراجعه به دفتر وکالت ایشان، مشکل حقوقی خود را حل نمایید

سوابق وکیل

امروزه فعالیت های تجاری دچار گستردگی شده است و تخصصی شدن هریک از دعاوی تجاری، با پیچیدگی ها و سختی هایی همراه است که نیاز است تا قانون مربوط به آن را به خوبی دانست و سپس آن را در جهت بپیشبرد به کار برد. در این شرایط برای استفاده از قانون ها، نیاز به بهره مندی از اطلاعات و دانش بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران با ارائه مشاوره ها و حل و فصل دعاوی های حقوقی و همچنین انعقاد قراردادها با شرکت های تجاری و بازرگانی به تمامی این امور به طور تخصصی رسیدگی می کنند. همچنین افراد زیادی هستند که برای انجام کلیه فعالیت های اقتصادی، کشاورزی، تولیدی و غیره نیاز به تاسیس شرکت دارند تا از مزیت های شرکت استفاده نمایند و سپس فعالیت های خود را انجام دهند. در چنین شرایطی اگر افراد از امور شرکت های تجاری، آگاهی کاملی نداشته باشند و سپس از قراردادها و یا مفاد های قانونی آن ها بی اطلاع باشند، قطعا با هزینه های جبران ناپذیری مواجه خواهند داشت، بنابراین جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی بهتر است تا از بهترین وکیل تهران کمک و راهنمایی بخواهید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل شرکت های تجاری کیست؟

بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران یکی از گروه وکلای تجاری و حقوقی محسوب می شود که با مسائل اقتصادی و اجتماعی سروکار دارد. به طور معمول شرکت های تجاری به صورت دائم و یا موقت از وکیل شرکت تجاری در تهران استفاده می کنند و کلیه امور مربوطه به شرکت های تجاری را به وکلا واگذار می نمایند. وکیل شرکت های تجاری در تهران موظف است تا به تمامی وظایفی که در مقابل این شرکت ها عمل نماید و به تمامی این امور رسیدگی کند. وکیل شرکت های تجاری در تهران، بهترین رویه را برای رفع مشکلات مردم و یا شرکت ها در نظر گرفته  بهترین و مفید ترین راهکارها را به شرکت ها ارائه می دهند.

وکیل شرکت های تجاری در تهران به کلیه دعاوی مربوط به شرکت ها، رسیدگی دارد و به حل و فصل دعاوی حقوقی بر علیه شرکت ها می پردازد و پیگیری های لازمه را انجام می دهد. وکیل با راهنمایی ها و ارائه مشاوره ها، در خصوص مسائل و مشکلات شرکت، خدمات مفیدی را ارائه می‌ دهد. مزیت اخذ بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران این است که به دلیل سالها فعالیتی که در این زمینه ها داشته است، به جزییات و مشکلات پرونده آگاهی کامل دارد و به خوبی می تواند در این زمینه ها به وکلا کمک داشته باشد.

انواع شرکت های تجاری

شرکت های تجاری، انواع مختلفی دارد و به بخش های مختلفی تقسیم می شوند که در ادامه به آن می پردازیم:

 1. شرکت سهامی
 2. شرکت مسئولیت محدود
 3. شرکت تضامنی
 4. شرکت مختلط غیر سهامی
 5. شرکت مختلط سهامی
 6. شرکت تعاونی تولید و مصرف
 7. شرکت نسبی

انواع شرکت های تجاری

خدمات حقوقی وکیل شرکت های تجاری 

شرکت های تجاری، خدمات های مختلف حقوقی تنظیم قرارداد را ارائه می دهند که این خدمات همگی نیاز به وکیل شرکت های تجاری یا بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران را دارد زیرا وکیل حقوقی به تمامی مراحل و موضوعات مربوط به شرکت های تجاری آشنایی کامل دارد و در جهت رشد این شرکت ها تلاش می کند.

 1. ارائه انواع قراردادهای استخدامی و قراردادها برای شرکت های تجاری
 2. ارائه مشاوره، جهت تهیه و تدوین اساسنامه شرکت های تجاری
 3. ارائه مشاوره های حقوقی به مدیران و کارفرمایان شرکت های تجاری
 4. ثبت نام و برند تجاری شرکت ها و حمایت قانونی از آن ها
 5. داوری در خصوص اختلافات بین شرکت ها و همکاران حاضر در شرکت
 6. پیگیری دعاوی شرکت های تجاری در مراجع قضایی و اداری
 7. تهیه صورت جلسه های قانونی و ثبت سرمایه های شرکت ها به جهت افزایش و کاهش
 8. داوری در خصوص دعاوی تجاری مرتبط با شرکت ها
 9. نظارت کامل بر کلیه عملکرد های قانونی
 10. طرح دعاوی و دفاع از آن
 11. طرح ابطال جهت تصمیمات هیات مدیره و مدیرعاملان شرکت

لزوم مشاوره حقوقی با بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران

بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران با تجربیاتی که دارد می تواند به طریق های مختلف به عمومیت مردم کمک نماید و آگاهی های لازمه را در اختیار آنان قرار دهد و به طور کلی آن ها را در جریان پرونده های مختلفی که در خصوص مباحث مربوط به شرکت های تجاری هستند، در میان بگذارد. بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران در خصوص جزییات مختلف پرونده های مختلف تجاری قرار دارد و به تمامی مسائل حقوقی در خصوص آن ها آگاه است و به موکلین خود با زبانی ساده و گیرا، مشکلات را توضیح داده و راه حل هایی را در جهت رفع مشکلات شان به آن ها ارائه می کند تا کمتر دچار آسیب و خسارات شوند.

با مشاوره حقوقی که وکلا به مراجعان خود می دهند، به آن ها کمک کرده تا با جزییات و مشکلات پرونده خود آشنا شده و بهتر بتوانند تصمیم گیری کنند. در واقع همه ما می دانیم در هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی، نیاز به مشاوره حقوقی داریم از وکلای حرفه ای و زبده داریم. خوشبختانه وکلا علاوه بر مشاوره های حقوقی حضوری، به صورت تلفنی و آنلاین هم به مراجعین خود مشاوره می دهند و این روش برای افرادی که دارای محدودیت زمانی و مکانی هستند بسیار مناسب می باشد.

یکی از دلایل لزوم مراجعه به وکیل این است که در برخی مواقع، شرایط پرونده بسیار پیچیده خواهد شد و مشاوره غیر حضوری، صرفا نمی تواند نتیجه ای کافی داشته باشد، پس بنابراین برای رسیدن به نتیجه ای کافی و عاقلانه نیاز است تا به صورت حضوری جلسه مشاوره را برگزار شود و در این جلسات، به طور مفصل در جریان پرونده قرار گرفته شود و سپس پاسخ تمامی سوالات داده شود.

لزوم مشاوره با وکیل

خصوصیات وکیل شرکت های تجاری

 • تسلط کامل و کافی به قوانین و مقررات مربوط به شرکت های تجاری
 • تخصص کامل به امور شرکت ها و قوانین تجارتی
 • تجربه و تخصص در خصوص حل دعاوی در شرکت های تجاری
 • اشراف کامل به وظایف و تکالیف برعهده گرفته شده، مجموع عمومی عادی، مجموع عمومی فوق العاده، مدیرعامل و بازرس، هیات مدیره و غیره
 • هوشیاری همراه با استفاده از مهارت و تجربه در خصوص انجام امور شرکت
 • تعهد بالا و صداقت در جهت انجام امور شرکت ها
 • محافظت از منافع شرکت
 • نکته سنج و دقیق
 • تلاش برای رسیدن به اهداف شرکت
 • ارائه راهکارها و راه حل ها برای حل و فصل مشکلات موجود در شرکت ها

هزینه وکیل شرکت های تجاری در تهران

بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران که به امور شرکتی و تجاری، تسلط کامل دارند و دارای تجربیات زیادی هم می باشند، معمولا حق الوکاله بیشتری را طلب می کنند به دلیل اینکه وکیلی که سالها در امور وکالت خصوصا در زمینه تجاری فعالیت داشته است، قطعا بیشتر مورد اعتماد مردم خواهد بود و پرونده های بیشتری هم به او واگذار خواهد شد، اما به طور کلی مواردی همچون سختی ها و پیچیدگی های پرونده در میزان حق الوکاله تاثیرگذار خواهد بود و وکیل با بررسی پرونده ها از همه لحاظ، به نتایجی خواهد رسید که چه مقدار هزینه را می تواند برای حق الوکاله اش در نظر بگیرد. به طور کلی قیمت ثابتی را نمی توان برای هزینه وکلا در نظر گرفت و قطعا شرایطی در میزان افزایش و کاهش هزینه های وکلا تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه وکیل شرکت های تجاری

کلام آخر

اخذ بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران، سبب می شود تا کارها به بهترین شکل ممکن به پیش رود و از آنجایی که وکیل با تمامی قانون و قوانین مرتبط با شرکت ها آشنایی دارد، سبب می شود تا اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار مراجعین خود قرار دهد. در واقع حضور یک وکیل بسیار مهم و ضروری می باشد و در تمامی مسائل حقوقی مشاوره و کمک از یک وکیل خوب و خبره الزامی است. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران را بشناسید و با او آشنا شوید تا کلیه امور تجاری مربوط به شرکت ها را به او بسپارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا