تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای شرکت تجاری در تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

【نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

امروزه فعالیت های تجاری دچار گستردگی شده است و تخصصی شدن هریک از دعاوی تجاری، با پیچیدگی ها و سختی هایی همراه است که نیاز است تا قانون مربوط به آن را به خوبی دانست و سپس آن را در جهت بپیشبرد به کار برد. در این شرایط برای استفاده از قانون ها، نیاز به بهره مندی از اطلاعات و دانش بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران با ارائه مشاوره ها و حل و فصل دعاوی های حقوقی و همچنین انعقاد قراردادها با شرکت های تجاری و بازرگانی به تمامی این امور به طور تخصصی رسیدگی می کنند. همچنین افراد زیادی هستند که برای انجام کلیه فعالیت های اقتصادی، کشاورزی، تولیدی و غیره نیاز به تاسیس شرکت دارند تا از مزیت های شرکت استفاده نمایند و سپس فعالیت های خود را انجام دهند. در چنین شرایطی اگر افراد از امور شرکت های تجاری، آگاهی کاملی نداشته باشند و سپس از قراردادها و یا مفاد های قانونی آن ها بی اطلاع باشند، قطعا با هزینه های جبران ناپذیری مواجه خواهند داشت، بنابراین جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی بهتر است تا از بهترین وکیل تهران کمک و راهنمایی بخواهید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل شرکت های تجاری کیست؟

بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران یکی از گروه وکلای تجاری و حقوقی محسوب می شود که با مسائل اقتصادی و اجتماعی سروکار دارد. به طور معمول شرکت های تجاری به صورت دائم و یا موقت از وکیل شرکت تجاری در تهران استفاده می کنند و کلیه امور مربوطه به شرکت های تجاری را به وکلا واگذار می نمایند. وکیل شرکت های تجاری در تهران موظف است تا به تمامی وظایفی که در مقابل این شرکت ها عمل نماید و به تمامی این امور رسیدگی کند. وکیل شرکت های تجاری در تهران، بهترین رویه را برای رفع مشکلات مردم و یا شرکت ها در نظر گرفته  بهترین و مفید ترین راهکارها را به شرکت ها ارائه می دهند.

وکیل شرکت های تجاری در تهران به کلیه دعاوی مربوط به شرکت ها، رسیدگی دارد و به حل و فصل دعاوی حقوقی بر علیه شرکت ها می پردازد و پیگیری های لازمه را انجام می دهد. وکیل با راهنمایی ها و ارائه مشاوره ها، در خصوص مسائل و مشکلات شرکت، خدمات مفیدی را ارائه می‌ دهد. مزیت اخذ بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران این است که به دلیل سالها فعالیتی که در این زمینه ها داشته است، به جزییات و مشکلات پرونده آگاهی کامل دارد و به خوبی می تواند در این زمینه ها به وکلا کمک داشته باشد.

انواع شرکت های تجاری

شرکت های تجاری، انواع مختلفی دارد و به بخش های مختلفی تقسیم می شوند که در ادامه به آن می پردازیم:

 1. شرکت سهامی
 2. شرکت مسئولیت محدود
 3. شرکت تضامنی
 4. شرکت مختلط غیر سهامی
 5. شرکت مختلط سهامی
 6. شرکت تعاونی تولید و مصرف
 7. شرکت نسبی

انواع شرکت های تجاری

خدمات حقوقی وکیل شرکت های تجاری 

شرکت های تجاری، خدمات های مختلف حقوقی تنظیم قرارداد را ارائه می دهند که این خدمات همگی نیاز به وکیل شرکت های تجاری یا بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران را دارد زیرا وکیل حقوقی به تمامی مراحل و موضوعات مربوط به شرکت های تجاری آشنایی کامل دارد و در جهت رشد این شرکت ها تلاش می کند.

 1. ارائه انواع قراردادهای استخدامی و قراردادها برای شرکت های تجاری
 2. ارائه مشاوره، جهت تهیه و تدوین اساسنامه شرکت های تجاری
 3. ارائه مشاوره های حقوقی به مدیران و کارفرمایان شرکت های تجاری
 4. ثبت نام و برند تجاری شرکت ها و حمایت قانونی از آن ها
 5. داوری در خصوص اختلافات بین شرکت ها و همکاران حاضر در شرکت
 6. پیگیری دعاوی شرکت های تجاری در مراجع قضایی و اداری
 7. تهیه صورت جلسه های قانونی و ثبت سرمایه های شرکت ها به جهت افزایش و کاهش
 8. داوری در خصوص دعاوی تجاری مرتبط با شرکت ها
 9. نظارت کامل بر کلیه عملکرد های قانونی
 10. طرح دعاوی و دفاع از آن
 11. طرح ابطال جهت تصمیمات هیات مدیره و مدیرعاملان شرکت

لزوم مشاوره حقوقی با بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران

بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران با تجربیاتی که دارد می تواند به طریق های مختلف به عمومیت مردم کمک نماید و آگاهی های لازمه را در اختیار آنان قرار دهد و به طور کلی آن ها را در جریان پرونده های مختلفی که در خصوص مباحث مربوط به شرکت های تجاری هستند، در میان بگذارد. بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران در خصوص جزییات مختلف پرونده های مختلف تجاری قرار دارد و به تمامی مسائل حقوقی در خصوص آن ها آگاه است و به موکلین خود با زبانی ساده و گیرا، مشکلات را توضیح داده و راه حل هایی را در جهت رفع مشکلات شان به آن ها ارائه می کند تا کمتر دچار آسیب و خسارات شوند.

با مشاوره حقوقی که وکلا به مراجعان خود می دهند، به آن ها کمک کرده تا با جزییات و مشکلات پرونده خود آشنا شده و بهتر بتوانند تصمیم گیری کنند. در واقع همه ما می دانیم در هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی، نیاز به مشاوره حقوقی داریم از وکلای حرفه ای و زبده داریم. خوشبختانه وکلا علاوه بر مشاوره های حقوقی حضوری، به صورت تلفنی و آنلاین هم به مراجعین خود مشاوره می دهند و این روش برای افرادی که دارای محدودیت زمانی و مکانی هستند بسیار مناسب می باشد.

یکی از دلایل لزوم مراجعه به وکیل این است که در برخی مواقع، شرایط پرونده بسیار پیچیده خواهد شد و مشاوره غیر حضوری، صرفا نمی تواند نتیجه ای کافی داشته باشد، پس بنابراین برای رسیدن به نتیجه ای کافی و عاقلانه نیاز است تا به صورت حضوری جلسه مشاوره را برگزار شود و در این جلسات، به طور مفصل در جریان پرونده قرار گرفته شود و سپس پاسخ تمامی سوالات داده شود.

لزوم مشاوره با وکیل

خصوصیات وکیل شرکت های تجاری

 • تسلط کامل و کافی به قوانین و مقررات مربوط به شرکت های تجاری
 • تخصص کامل به امور شرکت ها و قوانین تجارتی
 • تجربه و تخصص در خصوص حل دعاوی در شرکت های تجاری
 • اشراف کامل به وظایف و تکالیف برعهده گرفته شده، مجموع عمومی عادی، مجموع عمومی فوق العاده، مدیرعامل و بازرس، هیات مدیره و غیره
 • هوشیاری همراه با استفاده از مهارت و تجربه در خصوص انجام امور شرکت
 • تعهد بالا و صداقت در جهت انجام امور شرکت ها
 • محافظت از منافع شرکت
 • نکته سنج و دقیق
 • تلاش برای رسیدن به اهداف شرکت
 • ارائه راهکارها و راه حل ها برای حل و فصل مشکلات موجود در شرکت ها

هزینه وکیل شرکت های تجاری در تهران

بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران که به امور شرکتی و تجاری، تسلط کامل دارند و دارای تجربیات زیادی هم می باشند، معمولا حق الوکاله بیشتری را طلب می کنند به دلیل اینکه وکیلی که سالها در امور وکالت خصوصا در زمینه تجاری فعالیت داشته است، قطعا بیشتر مورد اعتماد مردم خواهد بود و پرونده های بیشتری هم به او واگذار خواهد شد، اما به طور کلی مواردی همچون سختی ها و پیچیدگی های پرونده در میزان حق الوکاله تاثیرگذار خواهد بود و وکیل با بررسی پرونده ها از همه لحاظ، به نتایجی خواهد رسید که چه مقدار هزینه را می تواند برای حق الوکاله اش در نظر بگیرد. به طور کلی قیمت ثابتی را نمی توان برای هزینه وکلا در نظر گرفت و قطعا شرایطی در میزان افزایش و کاهش هزینه های وکلا تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه وکیل شرکت های تجاری

کلام آخر

اخذ بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران، سبب می شود تا کارها به بهترین شکل ممکن به پیش رود و از آنجایی که وکیل با تمامی قانون و قوانین مرتبط با شرکت ها آشنایی دارد، سبب می شود تا اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار مراجعین خود قرار دهد. در واقع حضور یک وکیل بسیار مهم و ضروری می باشد و در تمامی مسائل حقوقی مشاوره و کمک از یک وکیل خوب و خبره الزامی است. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران را بشناسید و با او آشنا شوید تا کلیه امور تجاری مربوط به شرکت ها را به او بسپارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا