لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای سرقفلی در تهران

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

سرقفلی به معنی حقی است که کسبه و بازرگانان به محلی که در آن به فعالیت می پردازند و یا اجاره کرده اند، پیدا می کنند. این حق براساس جمع آوری مشتری و حسن شهرتی که در اثر عملکردی که مستاجر در آن محل به وجود آورده، ایجاد شده است. درواقع سرقفلی نوعی حق از کسب و کار است و تنها متعلق به مالک نمی باشد.

در شرایطی که مشکلاتی مانند سرقفلی به وجود می آید و یا در صورتی که مستاجر اولی، ملک را به یک مستاجر دیگر واگذار نماید، بهترین وکیل ملکی تهران می تواند حق سرقفلی را از او دریافت کند، به همین دلیل است که حضور و اخذ بهترین وکیل سرقفلی در تهران در مسائل و امور سرقفلی بسیار حائز اهمیت است و با مشاوره و کمک از بهترین وکیل تهران است که پرونده با شرایط مطلوبی به پیش رفته و تجربیات کافی در این زمینه ها کسب خواهد کرد. در ادامه به معرفی لیستی از بهترین وکلا سرقفلی در تهران می پردازیم که در انجام کار و حرفه خود، مهارت لازمه را دارند و راهکارهای بسیار مفیدی را ارائه خواهند داد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

سرقفلی چیست؟

خیلی از افراد هنوز نمی دانند که مفهوم حقوقی سرقفلی چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد. اما در ادامه به مفهوم کلی سرقفلی می پردازیم تا با حق و حقوق قانونی خود در مقابل سرقفلی آشنا شوید. سرقفلی نوعی حق کسب و پیشه است که در قوانین موجر و مستاجر، به جای کلمه سرقفلی از حق پیشه و کسب استفاده می نمایند.

در واقع هنگامی که یک مکان تجاری یا یک مغازه دارای مشتری می باشد و در میان مردم به طور کامل شناخته شده باشد، مالک یا مستاجر اولیه با دریافت سرقفلی که نوعی حق زحمت و تلاش برای رشد کسب و کار در مکان تجاری مورد نظر می باشد را دریافت می کند. هنوز هم برخی افراد تصور می کنند که سرقفلی حق مالک می باشد و تنها او می تواند از این حق استفاده نماید اما درصورتی که مستاجر اولیه ملک را به مستاجر دیگری واگذار نماید، حق سرقفلی را از او دریافت می کند و سپس آن را باز می گرداند.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران کیست؟

از آنجایی که مسائل حقوقی مربوط به سرقفلی دارای ظرافت و پیچیدگی های خاص خودش می باشد، بنابراین یک شخص عادی هیچگاه نمی تواند قادر به پاسخگویی و رفع مشکلات سرقفلی باشد و نیاز به راهنمایی و مشاوره از یک وکیل سرقفلی دارد.

وکیل سرقفلی در تهران به کسی گفته می شود که تخصص لازم و کافی را در حوزه های حقوقی خصوصا سرقفلی را دارد و تحصیلات آکادمی او در زمینه های مختلف حقوقی سبب می شود تا اعتماد بیشتری به او شود و همچنین داشتن تجربیات بالا خصوصا در حل و فصل مشکلات و مسائل حقوقی در پیشرفت پرونده بسیار موثر خواهد بود.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران به کلیه مسائل و امور سرقفلی اشراف کامل دارد و به خوبی می تواند با تجزیه و تحلیل مسائل، به موکلین و مراجعین خود کمک نماید و مشکلات آن ها را حل نماید. درواقع وکیل به عنوان نماینده حقوقی محسوب می شود و موکل می تواند صفر تا صد امور کاری را به او بسپارد و با خیالی آسوده، به انجام کارهای شخصی و زندگی روزمره خود بپردازد. همچنین وجود یک وکیل، سبب می شود تا استرس و اضطراب در موکل کمتر شده و دچار زیان هم نشود.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران

ویژگی های وکیل سرقفلی

هر وکیل سرقفلی دارای ویژگی هایی است که همین ویژگی ها می تواند او را از سایر دیگر وکلا، متمایز کند و وکیل به عنوان بهترین وکیل سرقفلی در تهران معرفی شود. ویژگی های مهمی که یک وکیل می تواند داشته باشد شامل:

 • تجربیات کافی در مسائل سرقفلی داشته باشد
 • تمرکز و تسلط خود را برای حل دعاوی مرتبط با سرقفلی گذاشته باشد
 • آگاهی کامل به تمامی مقررات و قوانین مرتبط با سرقفلی از جمله قوانین مستاجر و مالک
 • اخلاق مدار باشد و نحوه ارتباط با موکلین ومراجعین را به خوبی بداند
 • مهارت های زیادی را در جهت پیشرفت کاری اش به کار ببرد
 • راهکارهای بسیار خوبی را در جهت رشد و تقویت امور کاری اش داشته باشد
 • به قوانین و مقررات حقوقی اشراف کامل داشته باشد
 • رازدار و قابل اعتماد باشد

وظایف وکیل در مقابل موکل

هر وکیلی در مقابل موکلش وظایفی دارد که در وکالت نامه باید به طور شفاف نوشته شود. وکیل موظف است تا به تمام تعهدات و وظایفش عمل نماید. حضور وکیل در دادگاه جهت پیگیری و بررسی پرونده از جمله وظایف اصلی و مهم وکیل می باشد زیرا پرونده های حقوقی باید به طور مداوم پیگیری و رسیدگی شوند تا در جهت نتایج مثبت قرار گیرند. همچنین دفاعیات وکیل بسیار مهم و حائز اهمیت در دادگاه است زیرا دفاعیات خوب و محکم یک وکیل می تواند به نفع موکل باشد و رای دادگاه را به نفع او تغییر دهد. در واقع وکیل با جمع آوری ادله، اسناد و مدارک مهم می تواند در دادگاه دفاعیات بسیار خوبی را انجام دهد و نتایج پرونده های حقوقی را با موفقیت همراه سازد. وکلا می توانند با ارائه مشاوره های تخصصی به مراجعان خود کمک و راهنمایی داده تا در نهایت بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

دلایل اهمیت اخذ وکیل

بهترین وکیل سرقفلی در تهران، درصد موفقیت در پرونده های حقوقی را بالا می برد زیرا وکیل با آگاهی و دانش حقوقی که دارد با سرعت بیشتری نتایج پرونده را به درستی به پیش می برد و کمترین هزینه را برای موکلش دارد. در واقع موکل با اخذ وکیل به این اطمینان خواهد رسید که خساراتی برای او نخواهد داشت و با خیالی آسوده امور حقوقی خود را به وکیل می سپارد.

در اکثریت مواقع، موکلین دارای کمبود زمان برای پیگیری پرونده های خود هستند و پرونده های حقوقی نیاز به پیگیری مداوم دارند تا به نتایج مطلوب برسند، بنابراین با اخذ وکیل به عنوان نماینده حقوقی می توان کلیه امور را به وکیل سپرد و از این جهت استرس و اضطراب کمتری را داشت.

به طور کلی وجود و حضور یک وکیل خوب و حرفه ای تاثیرات مثبتی در جهت انجام کار خواهد داشت و به شما کمک می کند تا دچار ضرر و زیان مالی نشده و از راهکارهای مفیدی که با توجه به تجربیاتی که ارائه می دهد، استفاده نمایید.

دلایل اهمیت اخذ وکیل

هزینه وکیل سرقفلی در تهران

هزینه های وکالتی وکلا با توجه به میزان انجام کار و شرایطی که در پرونده وجود دارد متفاوت است. برخی پرونده ها هستند که زمان انجام کار آن ها طولانی تر است و نیاز به دقت و بررسی بیشتری دارد و از طرفی پیچیدگی و سختی های آنان باعث می شود تا وکیل حق الوکاله خود را به نسبت پرونده های ساده تر تغییر دهد. وکیل با بررسی پرونده و توجه به جزییات آن، میزان حق الوکاله  خود را تعیین می نماید و سپس به موکلش اعلام می کند.

موکلین بهتر است که با توجه به درنظر گرفتن بودجه خود به اخذ وکیل اقدام نمایند و وکلایی که از نظر آن ها هزینه بالایی دارند را انتخاب نکنند زیرا در ادامه مسیر با توجه به شرایط مالی خود، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند و پرونده آن ها نیمه کاره شود.

کلام آخر

مفهوم سرقفلی، مالی است که یک مستاجر به مالک یک ملک تجاری می دهد تا از منافع آن ملک بهره مند شود. مستاجر حق این را دارد تا با پرداخت حق سرقفلی تا اتمام زمان اجاره ای که در قرارداد ذکر شده است، از آن ملک استفاده نماید. اما در برخی از مواقع مشکلات سرقفلی و اختلافاتی با مالک یا مستاجر وجود دارد که نیاز به

منظور از مفهوم سرقفلی، پولی است که مستاجر به مالک ملک تجاری می دهد تا از منافع مربوط به آن ملک برخوردار باشد. در واقع مستاجر حق دارد تا با پرداخت سرقفلی تا پایان مدت زمان اجاره که در قرارداد ذکر شده است از ملک تجاری استفاده نماید. هر زمان با مشکلات مربوط به سرقفلی مواجه شدید می توانید از بهترین وکیل سرقفلی در تهران کمک بخواهید. وکیل سرقفلی در دعاوی ملکی تخصص داشته و متخصص در امور مربوط به سرقفلی است و خدمات مربوط به سرقفلی را به موکلش ارائه می دهد. در این مقاله با جمع آوری مطالب مفید در مورد سرقفلی و وکیل مربوط به آن، به شما کمک می کنیم تا آگاهی کاملی در این مورد داشته باشید.

سرقفلی حق قانونی مستاجر است که در زمان عقد قرارداد ذکر می شود ولیکن هیچ گونه اجبار قانونی برای آن وجود ندارد  و همه چیز بستگی به توافقات مستاجر و مالک دارد. سرقفلی جزو حقی است که قابل رهن و اجاره است.

در این مقاله به طور کامل به معرفی وکلایی خبره می پردازیم که همگی در زمینه امور حقوقی و دعاوی مختلف مشغول به انجام کار در تهران هستند و سالهاست که به امور وکالتی می پردازند، همچنین شما می توانید با اعتماد و اطمینان به وکلای معرفی شده، با خیالی آسوده، کلیه امور حقوقی خود را اعم از ملکی، سرقفلی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره را به وکیل مورد نظر خود بسپارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا