تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای سرقفلی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل خانم مونا ترابی

مونا ترابی

پایه یک دادگستری
سابقه:15 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121979750
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد 2

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با نزدیک به 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی را دارد.

سوابق وکیل
دکتر محمد الماسی

دکتر محمد الماسی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، کلاهبرداری، کیفری، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09120623097
 • آدرس: پاسداران، میدان نو بنیاد، کوهستان پنجم، پلاک 5، طبقه اول، واحد 2

مدرس و وکیل پایه یک دادگستری ( کانون وکلا ) می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران در تهران نیز شناخته شده است. ایشان دکترای حقوق خصوصی داشته و بیش از ۱۳ سال وکالت ، تدریس و داوری را برخوردار بوده است.

سوابق وکیل
وکیل ابوذر حسن زاده

ابوذر حسن زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، مهریه
 • شماره تماس:
 • آدرس: تهران، شهرک غرب، روبروی میلاد نور، برج ستین، طبقه سوم اداری، واحد 309

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران می باشد که سالهای زیادی است که به عنوان یک وکیل باتجربه در تهران به فعالیت تخصصی مشغول است. ایشان وکیلی معتمد برای مردم نیز می باشد و به خوبی می تواند به کلیه امور حقوقی رسیدگی نماید. آقای ابوذر حسن زاده دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه انجام می دهد و تخصص بالایی در این زمینه دارد.

سوابق وکیل
وکیل علی ابراهیم زاده

علی ابراهیم زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده
 • شماره تماس: 09124763749
 • آدرس: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از تقاطع شیخ بهایی، پلاک ۲۰۹، واحد ۲

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به تمامی دعاوی حقوقی تسلط و تمرکز بسیار بالایی دارد. تنها هدف ایشان به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی و جلب رضایت مردم است. آقای علی ابراهیم زاده دارای خلق و خوبی بسیار خوب با مردم است و ارتباط بسیار خوبی با مردم دارد.

سوابق وکیل
وکیل محمد محرابی

محمد محرابی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، قرارداد، کلاهبرداری
 • شماره تماس: 09123837561
 • آدرس: تهران، سعادت آباد، قبل بلوار، کوچه ۳۷، پلاک ۲۴، طبقه ۳

جناب آقای محمد محرابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران در زمینه های مختلف به وکالت می پردازند. ایشان دارای 15 سال سوابق درخشان کاری بوده و مسلط به راهبری و طرح شکایت های کیفری و‌ حقوقی‌‌ با بهره گیری از تیم متخصص و پیگیر را برعهده دارد و بیش از ۳۰۰ پرونده حقوقی و کیفری را با موفقیت به سرانجام رسانیده است. همچنین تمامی پرونده ها با نظارت و مدیریت ایشان به صورت گروهی انجام می پذیرد.

سوابق وکیل
شهرام-نجفی

شهرام نجفی

پایه یک دادگستری
سابقه:11 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۴۴۵۱۱۶۲
 • آدرس: تهران، سرپل تجریش، فناخسرو،نرسیده به مجتمع قضایی عدالت، پلاک ۳۵ طبقه اول واحد ۱۰۱

آقای شهرام نجفی یکی از بهترین وکلای تهران در زمینه های حقوقی خصوصا ملکی می باشد. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی می باشد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
وکیل محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09125008284
 • آدرس: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند و کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و غیره، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و غیره توسط ایشان پذیرفته می شود. دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌ های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آید.

سوابق وکیل

سرقفلی به معنی حقی است که کسبه و بازرگانان به محلی که در آن به فعالیت می پردازند و یا اجاره کرده اند، پیدا می کنند. این حق براساس جمع آوری مشتری و حسن شهرتی که در اثر عملکردی که مستاجر در آن محل به وجود آورده، ایجاد شده است. درواقع سرقفلی نوعی حق از کسب و کار است و تنها متعلق به مالک نمی باشد.

در شرایطی که مشکلاتی مانند سرقفلی به وجود می آید و یا در صورتی که مستاجر اولی، ملک را به یک مستاجر دیگر واگذار نماید، بهترین وکیل ملکی تهران می تواند حق سرقفلی را از او دریافت کند، به همین دلیل است که حضور و اخذ بهترین وکیل سرقفلی در تهران در مسائل و امور سرقفلی بسیار حائز اهمیت است و با مشاوره و کمک از بهترین وکیل تهران است که پرونده با شرایط مطلوبی به پیش رفته و تجربیات کافی در این زمینه ها کسب خواهد کرد. در ادامه به معرفی لیستی از بهترین وکلا سرقفلی در تهران می پردازیم که در انجام کار و حرفه خود، مهارت لازمه را دارند و راهکارهای بسیار مفیدی را ارائه خواهند داد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

سرقفلی چیست؟

خیلی از افراد هنوز نمی دانند که مفهوم حقوقی سرقفلی چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد. اما در ادامه به مفهوم کلی سرقفلی می پردازیم تا با حق و حقوق قانونی خود در مقابل سرقفلی آشنا شوید. سرقفلی نوعی حق کسب و پیشه است که در قوانین موجر و مستاجر، به جای کلمه سرقفلی از حق پیشه و کسب استفاده می نمایند.

در واقع هنگامی که یک مکان تجاری یا یک مغازه دارای مشتری می باشد و در میان مردم به طور کامل شناخته شده باشد، مالک یا مستاجر اولیه با دریافت سرقفلی که نوعی حق زحمت و تلاش برای رشد کسب و کار در مکان تجاری مورد نظر می باشد را دریافت می کند. هنوز هم برخی افراد تصور می کنند که سرقفلی حق مالک می باشد و تنها او می تواند از این حق استفاده نماید اما درصورتی که مستاجر اولیه ملک را به مستاجر دیگری واگذار نماید، حق سرقفلی را از او دریافت می کند و سپس آن را باز می گرداند.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران کیست؟

از آنجایی که مسائل حقوقی مربوط به سرقفلی دارای ظرافت و پیچیدگی های خاص خودش می باشد، بنابراین یک شخص عادی هیچگاه نمی تواند قادر به پاسخگویی و رفع مشکلات سرقفلی باشد و نیاز به راهنمایی و مشاوره از یک وکیل سرقفلی دارد.

وکیل سرقفلی در تهران به کسی گفته می شود که تخصص لازم و کافی را در حوزه های حقوقی خصوصا سرقفلی را دارد و تحصیلات آکادمی او در زمینه های مختلف حقوقی سبب می شود تا اعتماد بیشتری به او شود و همچنین داشتن تجربیات بالا خصوصا در حل و فصل مشکلات و مسائل حقوقی در پیشرفت پرونده بسیار موثر خواهد بود.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران به کلیه مسائل و امور سرقفلی اشراف کامل دارد و به خوبی می تواند با تجزیه و تحلیل مسائل، به موکلین و مراجعین خود کمک نماید و مشکلات آن ها را حل نماید. درواقع وکیل به عنوان نماینده حقوقی محسوب می شود و موکل می تواند صفر تا صد امور کاری را به او بسپارد و با خیالی آسوده، به انجام کارهای شخصی و زندگی روزمره خود بپردازد. همچنین وجود یک وکیل، سبب می شود تا استرس و اضطراب در موکل کمتر شده و دچار زیان هم نشود.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران

ویژگی های وکیل سرقفلی

هر وکیل سرقفلی دارای ویژگی هایی است که همین ویژگی ها می تواند او را از سایر دیگر وکلا، متمایز کند و وکیل به عنوان بهترین وکیل سرقفلی در تهران معرفی شود. ویژگی های مهمی که یک وکیل می تواند داشته باشد شامل:

 • تجربیات کافی در مسائل سرقفلی داشته باشد
 • تمرکز و تسلط خود را برای حل دعاوی مرتبط با سرقفلی گذاشته باشد
 • آگاهی کامل به تمامی مقررات و قوانین مرتبط با سرقفلی از جمله قوانین مستاجر و مالک
 • اخلاق مدار باشد و نحوه ارتباط با موکلین ومراجعین را به خوبی بداند
 • مهارت های زیادی را در جهت پیشرفت کاری اش به کار ببرد
 • راهکارهای بسیار خوبی را در جهت رشد و تقویت امور کاری اش داشته باشد
 • به قوانین و مقررات حقوقی اشراف کامل داشته باشد
 • رازدار و قابل اعتماد باشد

وظایف وکیل در مقابل موکل

هر وکیلی در مقابل موکلش وظایفی دارد که در وکالت نامه باید به طور شفاف نوشته شود. وکیل موظف است تا به تمام تعهدات و وظایفش عمل نماید. حضور وکیل در دادگاه جهت پیگیری و بررسی پرونده از جمله وظایف اصلی و مهم وکیل می باشد زیرا پرونده های حقوقی باید به طور مداوم پیگیری و رسیدگی شوند تا در جهت نتایج مثبت قرار گیرند. همچنین دفاعیات وکیل بسیار مهم و حائز اهمیت در دادگاه است زیرا دفاعیات خوب و محکم یک وکیل می تواند به نفع موکل باشد و رای دادگاه را به نفع او تغییر دهد. در واقع وکیل با جمع آوری ادله، اسناد و مدارک مهم می تواند در دادگاه دفاعیات بسیار خوبی را انجام دهد و نتایج پرونده های حقوقی را با موفقیت همراه سازد. وکلا می توانند با ارائه مشاوره های تخصصی به مراجعان خود کمک و راهنمایی داده تا در نهایت بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

دلایل اهمیت اخذ وکیل

بهترین وکیل سرقفلی در تهران، درصد موفقیت در پرونده های حقوقی را بالا می برد زیرا وکیل با آگاهی و دانش حقوقی که دارد با سرعت بیشتری نتایج پرونده را به درستی به پیش می برد و کمترین هزینه را برای موکلش دارد. در واقع موکل با اخذ وکیل به این اطمینان خواهد رسید که خساراتی برای او نخواهد داشت و با خیالی آسوده امور حقوقی خود را به وکیل می سپارد.

در اکثریت مواقع، موکلین دارای کمبود زمان برای پیگیری پرونده های خود هستند و پرونده های حقوقی نیاز به پیگیری مداوم دارند تا به نتایج مطلوب برسند، بنابراین با اخذ وکیل به عنوان نماینده حقوقی می توان کلیه امور را به وکیل سپرد و از این جهت استرس و اضطراب کمتری را داشت.

به طور کلی وجود و حضور یک وکیل خوب و حرفه ای تاثیرات مثبتی در جهت انجام کار خواهد داشت و به شما کمک می کند تا دچار ضرر و زیان مالی نشده و از راهکارهای مفیدی که با توجه به تجربیاتی که ارائه می دهد، استفاده نمایید.

دلایل اهمیت اخذ وکیل

هزینه وکیل سرقفلی در تهران

هزینه های وکالتی وکلا با توجه به میزان انجام کار و شرایطی که در پرونده وجود دارد متفاوت است. برخی پرونده ها هستند که زمان انجام کار آن ها طولانی تر است و نیاز به دقت و بررسی بیشتری دارد و از طرفی پیچیدگی و سختی های آنان باعث می شود تا وکیل حق الوکاله خود را به نسبت پرونده های ساده تر تغییر دهد. وکیل با بررسی پرونده و توجه به جزییات آن، میزان حق الوکاله  خود را تعیین می نماید و سپس به موکلش اعلام می کند.

موکلین بهتر است که با توجه به درنظر گرفتن بودجه خود به اخذ وکیل اقدام نمایند و وکلایی که از نظر آن ها هزینه بالایی دارند را انتخاب نکنند زیرا در ادامه مسیر با توجه به شرایط مالی خود، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند و پرونده آن ها نیمه کاره شود.

کلام آخر

مفهوم سرقفلی، مالی است که یک مستاجر به مالک یک ملک تجاری می دهد تا از منافع آن ملک بهره مند شود. مستاجر حق این را دارد تا با پرداخت حق سرقفلی تا اتمام زمان اجاره ای که در قرارداد ذکر شده است، از آن ملک استفاده نماید. اما در برخی از مواقع مشکلات سرقفلی و اختلافاتی با مالک یا مستاجر وجود دارد که نیاز به

منظور از مفهوم سرقفلی، پولی است که مستاجر به مالک ملک تجاری می دهد تا از منافع مربوط به آن ملک برخوردار باشد. در واقع مستاجر حق دارد تا با پرداخت سرقفلی تا پایان مدت زمان اجاره که در قرارداد ذکر شده است از ملک تجاری استفاده نماید. هر زمان با مشکلات مربوط به سرقفلی مواجه شدید می توانید از بهترین وکیل سرقفلی در تهران کمک بخواهید. وکیل سرقفلی در دعاوی ملکی تخصص داشته و متخصص در امور مربوط به سرقفلی است و خدمات مربوط به سرقفلی را به موکلش ارائه می دهد. در این مقاله با جمع آوری مطالب مفید در مورد سرقفلی و وکیل مربوط به آن، به شما کمک می کنیم تا آگاهی کاملی در این مورد داشته باشید.

سرقفلی حق قانونی مستاجر است که در زمان عقد قرارداد ذکر می شود ولیکن هیچ گونه اجبار قانونی برای آن وجود ندارد  و همه چیز بستگی به توافقات مستاجر و مالک دارد. سرقفلی جزو حقی است که قابل رهن و اجاره است.

در این مقاله به طور کامل به معرفی وکلایی خبره می پردازیم که همگی در زمینه امور حقوقی و دعاوی مختلف مشغول به انجام کار در تهران هستند و سالهاست که به امور وکالتی می پردازند، همچنین شما می توانید با اعتماد و اطمینان به وکلای معرفی شده، با خیالی آسوده، کلیه امور حقوقی خود را اعم از ملکی، سرقفلی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره را به وکیل مورد نظر خود بسپارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا