تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای قزوین

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

وکیل شخصی است که به نمایندگی از افراد در دادگاه حاضر می شود و وظیفه دفاع از آن ها را به عهده دارد، با توجه به افزایش دعاوی حقوقی و کیفری امروزه اغلب افراد برای پیگیری و رسیدگی به پرونده خود در دادگاه نسبت به اخذ بهترین وکیل قزوین اقدام می کنند. بهترین وکیل می تواند برای حل مشکلات پرونده موکل خود مناسب ترین راهکارها را ارائه دهد. در نتیجه بهتر است هر فردی برای پیگیری پرونده دعاوی مختلف از وکیل متخصص و حرفه ای مشاوره و راهنمایی لازم را بگیرد.

بهترین وکلای قزوین به صورت خصوصی یا در موسسه های مختلف مشغول به فعالیت هستند و شما می توانید برای حل دعاوی کیفری و حقوقی از بهترین وکیل کیفری در قزوین و بهترین وکیل حقوقی در قزوین مشاوره لازم را بگیرید. بهترین وکلا به قوانین خصوصی تسلط لازم را دارند و علاوه بر این دارای توانایی لازم برای رسیدگی به پرونده در سریع ترین زمان ممکن هستند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل قزوین چه کسی است؟

بهترین وکیل، فردی است که بعد از گذراندن آزمون وکالت و اخذ پروانه وکالت می تواند در جلسات دادگاه حضور داشته باشد و از موکل خود دفاع کند، علاوه بر این وکیل می تواند به موکل خود مشاوره لازم را دهد. بهترین وکیل باید تابع مقررات و آئین نامه ها باشد و در جلسات دادگاه از موکل خود مطابق با قوانین دفاع کند. بهترین وکیل باید با دقت زیادی پرونده موکل خود را مورد بررسی قرار دهد و اطلاعات لازم را در زمینه روند کاری پرونده به وی دهد.

انواع بهترین وکیل پایه یک دادگستری عبارتند از:

بهترین وکیل قزوین کیست؟

1. وکیل حقوقی:

وکیل حقوقی، فردی است که هر شخصی می تواند وی را به عنوان نماینده خود جهت انجام امور حقوقی انتخاب نماید، وکیل حقوقی با توجه به حیطه اختیاراتی که دارد می تواند در مراجع غیر قضایی یا قضایی به جای موکل خود حاضر شود.

2. وکیل خانواده:

دعاوی خانوادگی در دادگاه خانواده دارای پرونده های زیادی است، اغلب پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی دارای پیچیدگی هستند به همین دلیل برای رسیدگی به این پرونده ها باید از بهترین وکیل خانواده در قزوین مشاوره لازم را گرفت.

3. وکیل دیه:

محاسبه دیه مطابق با شرایط توسط قوه قضایی انجام می گردد بنابراین اشخاصی که به پرداخت یا دریافت دیه نیاز دارند بهتر است در این زمینه از وکلای حقوقی و متخصص کمک بگیرند.

5. وکیل طلاق:

آمار طلاق در کشور ایران امروزه به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و بیشتر دعاوی دادگاه خانواده مربوط به طلاق،نفقه، مهریه و حضانت فرزندان می باشد. قوانین مربوط به طلاق پیچیده می باشند و همه افراد با این نوع قوانین آشنا نیستند در نتیجه با اخذ بهترین وکیل طلاق در قزوین می توان به روند کار پرونده سرعت بیشتری بخشید.

6. وکیل کیفری:

دعاوی کیفری جزو دعاوی هستند که برای مرتکب آن ها از سوی قانون مجازات تعیین شده است. حل و فصل پرونده های مربوط به دعاوی کیفری دشوار می باشد بنابراین اخذ بهترین وکیل کیفری برای رسیدگی به این نوع پرونده ها الزامی است. این نوع دعاوی شامل کلاهبرداری، قتل، سرقت مسلحانه و… می شوند.

7. وکیل ملکی: 

خرید و فروش املاک باید مطابق با قوانین حقوقی انجام گردد. بهترین وکیل ملکی در قزوین به قوانین حقوقی مربوط به املاک تسلط لازم را دارد و می تواند به موکل خود مشاوره لازم را در زمینه خرید و فروش املاک، ساخت و ساز و… ارائه دهد.

8. وکیل مهاجرت:

یکی از مهم ترین تصمیماتی که هر فرد یا خانواده ای ممکن است در طول زندگی خود بگیرد مهاجرت است. مهاجرت مسیر پرتلاطمی است به همین دلیل افرادی که تمایل به انجام مهاجرت به صورت قانونی دارند باید از وکیل مهاجرت راهنمایی های لازم را بگیرند. وکیل مهاجرت در مورد قوانین و شرایط اقامت در کشور مقصد اطلاعات لازم را دارد و می تواند به موکل خود کمک کند تا از طریق قانونی روند کار مهاجرت را پیش ببرد.

وظایف بهترین وکیل قزوین چیست؟

وکلا در برابر موکل خود وظایفی دارند که موظف به انجام آن ها هستند، از مهم ترین وظایف بهترین وکلا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حضور مداوم در دادگاه برای دفاع از حق و حقوق موکل و پیگیری پرونده موکل
 2. تهیه قراردادها و پیش نویس های مورد نیاز
 3. تسلط به قوانین حقوقی و کیفری
 4. جمع آوری مستندات و ادله مورد نیاز برای دفاع از موکل خود و اخذ تخفیف در مجازات
 5. انجام مذاکرات لازم با طرفین دعاوی و سایر افراد دخیل در پرونده
 6. تحویل شواهد و مدارک به دادگاه
 7. بررسی دقیق پرونده دعاوی

یک وکیل خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وکیلی را انتخاب کنید که دارای ویژگی های زیر باشد:

 1. یک وکیل خوب باید حرفه ای باشد و تخصص لازم را برای در زمینه قبول وکالت و رسیدگی به پرونده دعاوی مختلف داشته باشد.
 2. رازداری یکی از دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین وکلای قزوین به شمار می رود.
 3. بهترین وکیل قزوین باید راهکارهای مناسبی را برای حل و فصل مشکلات موکلش به وی ارائه دهد.
 4. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که بهترین وکلا باید داشته باشند صداقت و درستکاری آن ها است. وکیل صادق فقط به حق الوکاله خود توجه نمی کند و هرگز موکل خود را درگیر فرآیندهای زمان بر نخواهد کرد.
 5. وکیل باید دارای روابط عمومی قوی باشد.
 6. وکیل باید مسئولیت رسیدگی و پیگیری پرونده را در حد اختیارات خود به عهده بگیرد.
 7. وقت شناسی یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های وکلای خوب به شمار می رود.

نحوه پیدا کردن بهترین وکیل در قزوین

روش های پیدا کردن بهترین وکیل قزوین

برای پیدا کردن وکیل خوب می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

1. مراجعه به موسسات و دفاتر حقوقی:

موسسات حقوقی می توانند شما را برای انتخاب بهترین وکیل قزوین کمک کنند بنابراین بهتر است شما برای یافتن وکیل متخصص و باتجربه به این موسسات مراجعه کنید.

2. مشاوره با وکلای مختلف:

ملاقات با وکلای مختلف زمانبر است ولی این روش برای انتخاب بهترین وکیل جزو روش های تضمینی به شمار می رود، شما می توانید با انجام مشاوره با وکلای مختلف از بین آن ها حرفه ای ترین وکیل را انتخاب کنید.

3. جستجوی وکیل خوب در وب سایت های اینترنتی:

 با جستجو در وب سایت های معتبر می توانید به راحتی به لیست بهترین وکلای قزوین دسترسی داشته باشید و از بین آن ها، بهترین وکیل را متناسب با بودجه و نیاز خود انتخاب کنید. وب سایت مستر وکیل یکی از معتبرترین وب سایت هایی است که با مراجعه به آن می توانید به لیست بهترین وکلای قزوین دسترسی داشته باشید. در این وب سایت اسامی وکلا به همراه میزان تخصص آن ها، میزان تحصیلات، تجربه و… درج شده است، در نتیجه شما می توانید با مراجعه به این وب سایت و دسترسی به لیست وکلا، نسبت به انتخاب بهترین وکیل تخصصی و حرفه ای اقدام کنید.

برای انتخاب بهترین وکیل در قزوین به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

در زمان انتخاب وکیل این اطمینان را پیدا کنید که وکیل به رفتار عرفی و منطقی پایبند می باشد. یک وکیل خوب می تواند با دانش و تخصصی که دارد که به روند کار پرونده سرعت بیشتری را ببخشد و در زمینه حل و فصل مشکلات مربوط به پرونده بهترین راهکارها را ارائه دهد، بنابراین بهتر است در زمان انتخاب وکیل به میزان دانش و تخصص وی توجه داشته باشید.

در زمان انتخاب بهترین وکیل قزوین، سن و جنسیت وکیل را در اولویت قرار ندهید زیرا یک وکیل خوب لزوما وکیل با سابقه کاری بالا نیست، ممکن است یک وکیل جوان نسبت به وکلای مجرب دارای هوش، آگاهی، فن بیان قوی و… باشد.

انصاف وکیل یکی دیگر از مواردی که در زمان انتخاب وکیل باید به آن توجه داشته باشد، علاوه بر این وکیلی را انتخاب کنید که قابل اعتماد است و مهارت های لازم را برای انجام وکالت داشته باشد. یکی دیگر از مواردی که در زمان انتخاب وکیل باید به آن توجه داشته باشید سلامت اخلاقی و حرفه ای وکیل می باشد. قبل از عقد قرارداد وکالت، رزومه وکیل، میزان حق الوکاله و امتیاز سایر موکلان را مورد بررسی قرار دهید، در این صورت می توانید برای انتخاب وکیل تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

نکاتی برای پیدا کردن بهترین وکیل قزوین

 

شرایط عزل وکیل

مطابق با قوانین مدنی موجود در ماده 678، هر موکلی می تواند وکیل را عزل نماید و وکالت او را باطل کند. از مهم ترین شرایط عزل وکیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. جنون یا فوت کردن هر یک از طرفین قرارداد
 2. حذف شدن مورد وکالت
 3. انقضاء مدت زمان وکالت
 4. باطل شدن پروانه وکالت
 5. عزل وکیل توسط موکل

تعهدات وکیل نسبت به موکل چیست؟

از مهم ترین تعهداتی که وکیل نسبت به موکل خود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل باید در زمان پیگیری پرونده دقت لازم را داشته باشد زیرا اگر وکیل سهل انگاری کند ممکن است خسارات معنوی و مادی زیادی به موکل وارد شود.
 2. وکیل باید قبل از هر اقدامی به مصلحت موکل خود توجه داشته باشد.
 3. وکیل موظف است که صورتحساب وکالت را در اختیار موکل خود قرار دهد.
 4. وکیل باید کلیه اسنادی که از موکل خود تحویل گرفته است را به وی بازگرداند.

تعهدات موکل نسبت به بهترین وکیل قزوین چیست؟

موکل نیز نسبت به وکیل دارای تعهداتی است که از مهم ترین تعهدات موکل نسبت به وکیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. موکل باید حق الوکاله وکیل را در موعد مقرر پرداخت نماید.
 2. پرداخت هزینه های جانبی نظیر ایاب و ذهاب وکیل، تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه و… به عهده موکل می باشد.
 3. موکل موظف است در اولین جلسه مشاوره اطلاعات لازم را در مورد مشکلات موجود در پرونده در اختیار وکیل قرار دهد
 4. موکل باید اسناد مورد نیاز را قبل از جلسه رسیدگی دادگاه به وکیل تحویل دهد.

چگونگی تشخیص وکیل خوب از وکیل بد

برای تشخیص وکیل خوب از وکیل بد باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

1. تخصص وکیل:

وکیلی که انتخاب می کنید باید در زمینه موضوع پرونده اطلاعات و تخصص لازم را داشته باشد، به عنوان مثال ممکن است وکیلی که در زمینه طلاق تبحر لازم را دارد، در زمینه دعاوی مربوط به ارث و ملکی تخصص نداشته باشد.

2. تیم قوی:

وکیل هر چقدر هم توانایی و تجربه لازم را داشته باشد باز هم فقط از دید خود به موضوع دعاوی نگاه می کند، در نتیجه داشتن تیم قوی و خوب دارای تاثیر غیرقابل انکاری در رونده پرونده می باشد.

3. تجربه وکیل:

برخی از وکلا معدل بالا دانشگاهی و سطح علمی بسیار خوبی دارند ولی فن بیان آن ها قوی نیست بنابراین سواد وکیل به تنهایی برای انتخاب وی کافی نیست. وکیلی را انتخاب کنید که دارای سابقه و تجربه زیادی باشد تا بتوانید مشکلات موجود در پرونده را به راحتی حل و فصل کند.

بررسی میزان حق الوکاله بهترین وکلای قزوین

وکیل از هیچ ارگان و نهادی دستمزد دریافت نمی کند، به همین دلیل دستمزد وکیل همان حق الزحمه می باشد که توسط موکل پرداخت می شود. میزان حق الوکاله وکیل برای رسیدگی و پیگیری پرونده های مختلف یکسان نیست، عوامل مختلفی روی تعیین حق الوکاله تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع پرونده دعاوی
 2. تعداد پرونده ( در برخی از پرونده ها نظیر طلاق فرد باید برای اخذ مهریه، حضانت فرزند و… اقدام به تنظیم شکایت نماید که در این صورت وکیل باید وکالت چندین پرونده را به عهده بگیرید. توجه داشته باشید که در اینگونه موارد میزان حق الوکاله وکیل بیشتر خواهد بود زیرا باید به پرونده های مختلف رسیدگی کند.)
 3. مرحله رسیدگی به پرونده
 4. پیچیدگی پرونده
 5. میزان تخصص و تجربه وکیل
 6. تحصیلات دانشگاهی وکیل
 7. شهر یا استان محل کار وکیل و…

میزان حق الوکاله بهترین وکیل قزوین

کلام آخر

با انتخاب بهترین وکیل قزوین می توانید با سرعت بیشتری به پرونده خود در جلسات دادگاه رسیدگی کنید و در صورتی که اختلافات و مشکلات زیادی در پرونده وجود دارد می توانید از وکیل بهترین راهکار را دریافت کنید. بهترین وکلای شهر قزوین در زمینه دعاوی مختلف کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و… خدمات خود را ارائه می دهند و در صورتی که شما درگیر یکی از دعاوی مذکور هستید بهتر است از اخذ وکیل متخصص و حرفه ای غافل نشوید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا