تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای خانواده در قزوین ⚖️【آپدیت 1403】

یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی

پایه یک دادگستری
سابقه:20
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09124865726
 • آدرس: قزوین، بلوار آیت الله خامنه ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحد f7

یوکابد مشفقی قاضی بازنشسته دادگستری و دارای 20 سال تجربه کاری و تخصصی در امور کیفری و کاری خود می باشد. ایشان متخصص در پیگیری دعاوی خانوادگی، حضانت فرزند، مهریه، طلاق، دعاوی کیفری، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، قتل، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، خیانت در امانت جرائم رایانه ای، اجرای احکام کیفری نیز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در قزوین در بین مردم شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های موفق زیادی را عهده دار بوده است و با توجه به پرونده موکل و مراجعین، راهکارهای بسیار خوبی را ارائه می دهد.

سوابق وکیل
وکیل ولی جلالی

ولی جلالی

پایه یک دادگستری
سابقه:17 سال
 • تخصص: حضانت، حقوقی، خانواده، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09123817916
 • آدرس: قزوین، خیابان نوروزیان، نبش حکمت44، روبروی آموزشگاه رانندگی ولایت، پلاک18طبقه اول

ولی جلالی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری شهرستان قزوین با 17سال سابقه وکالت. لیسانس حقوق قضایی از دانشگاه زنجان

سوابق وکیل
زهره زینالی

زهره زینالی

سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، قرارداد
 • شماره تماس: 09123816488
 • آدرس: قزوین، بالاتر از میدان جانبازان، بلوار نخبگان، نبش چهار راه امیر کبیر، ساختمان نخبگان، طبقه ۱، واحد ۱

سرکار خانم زهره زینالی، وکیل پایه یک دادگستری در قزوین می باشد. وی در سال ۱۳۹۱ با کسب رتبه دو در آزمون وکالت پذیرفته شده اند و به عنوان یکی از بهترین وکلا در قزوین می باشند. خانم زینالی با تسلط به قوانین روز حقوقی و تعهدکاری بالا، پیگیری مداوم پرونده را عهده دار است. خانم زهره زینالی با بیان قوی و صریح و شجاعت در دفاع که دارد، دفاعیات بسیار موثری را در دادگاه انجام می دهد و جزو وکلای خوشنام در بین مردم شناخته شده است. خانم زینالی سابقه وکالت و همکاری با شهرداری، بانک ها و موسسات مالی، هدلینگ حقوقی بین اللملی و شرکت های پیمانکار ساختمان سازی را برعهده دارد.

سوابق وکیل

بهترین وکیل خانواده در قزوین جزو متخصصان حقوقی به شمار می رود که در امور مرتبط به حقوق خانواده تخصص لازم را دارد، اگر شما با مشکلات حقوقی خانوادگی مواجه شده اید می توانید با اخذ بهترین وکیل قزوین که در زمینه دعاوی خانوادگی مهارت لازم را دارد به مشکلات موجود در پرونده تان رسیدگی کنید و از حقوق خود دفاع نمایید.

بهترین وکلای خانواده در قزوین تسلط لازم را برای پیگیری دعاوی خانوادگی پیچیده دارند و می توانند به موکل خود مشاوره لازم را برای حل و فصل مشکلات خانوادگی ارائه دهند، در نتیجه به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم که با اخذ مشاوره از یک وکیل خبره شانس موفقیت خود را در جلسات دادگاه افزایش دهید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در قزوین باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وکیل خانواده باید دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی باشد بنابراین بهتر است شما قبل از عقد قرارداد با وکیل از ویژگی های اخلاقی وی مطلع شوید. وکیل خانواده باید رازدار باشد تا بتوان با وی به راحتی مشکلات و اسرار را در میان گذاشت و نگران فاش شدن رازها نبود. علاوه بر این وکیل خانواده باید صبور باشد تا بتواند جزئیات موجود در پرونده را با دقت زیادی بررسی نماید، وکیل در صورتی که صبر و حوصله لازم را داشته باشد می تواند به سوالات موکل خود با دقت بیشتری پاسخ دهد و رفتار محترمانه تری را با موکل خود بهترداشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل خانواده در قزوین، متعهد بودن وی است، وکیل اگر متعهد باشد در جلسات دادگاه به موقع حاضر می شود و به جزئیات پرونده دقت بیشتری خواهد داشت. وکیل خانواده باید دارای قدرت استدلال لازم باشد و بتواند جلسات دادگاه را مدیریت کند.

بهترین وکیل خانواده در قزوین به قوانین طلاق و طلاق توافقی، نفقه، حضانت فرزندان و… تسلط لازم را دارد، بنابراین شما می توانید برای رسیدگی به دعاوی مذکور از وکیل خانواده کمک بگیرید. در صورتی که تمایل دارید به این نوع دعاوی به صورت تخصصی تر رسیدگی شود بهتر است از اخذ بهترین وکیل طلاق در قزوین، بهترین وکیل مهریه در قزوین و… غافل نشوید.

بهترین وکیل خانواده در قزوین کیست؟

وظایف وکیل خانواده چیست؟

وکیل بعد از عقد قرارداد وکالت موظف است که به وظایف خود عمل کند و در صورتی که وکیل وظایف خود را به درستی انجام ندهد، موکل می تواند با ارائه دلایل کافی نسبت به عزل وکیل اقدام نماید. از مهم ترین وظایف وکیل خانواده در قزوین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین وکیل خانواده در قزوین باید موکل خود را در جریان مشکلات پرونده قرار دهد.
 2. وکیل موظف است که اسناد و مدارک لازم را برای رسیدگی به پرونده جمع آوری نماید، علاوه بر این وکیل باید نسبت به جمع آوری لایحه ها و قراردادهای لازم اقدام کند.
 3. وکیل باید تخصصی ترین مشاوره ها و راهنمایی را به موکل خود ارائه دهد.
 4. بهترین وکیل خانواده باید توانایی ارائه راهکارهای حرفه ای و مناسب را داشته باشد.
 5. وکیل باید منافع موکل خود را در اولویت کاری قرار دهد و نتیجه رضایت بخشی را برای پرونده رقم بزند.
 6. وکیل باید تلاش لازم را برای تحقق اجرای عدالت داشته باشد و اقدامات لازم را برای کسب رسیدن به نتایج رضایت بخش انجام دهد.
 7. وکیل باید از حق و حقوق موکل خود در جلسات دادگاه دفاع کند.
 8. وکیل موظف است به امور حقوقی و قضایی موکل خود رسیدگی نماید.
 9. برقراری صلح و سازش مابین طرفین پرونده از مهم ترین وظایف وکیل خانواده در قزوین به شمار می رود.

مهم ترین دعاوی خانواده کدامند؟

از مهم ترین دعاوی خانواده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. حضانت:

یکی از مهم ترین وظایف والدین نگهداری از فرزندان است و اگر والدین از یکدیگر جدا شوند مطابق با قوانین دادگاه حضانت فرزندان به یکی از آن ها واگذار می شود. شایان ذکر است در مدتی که حضانت کودک با یکی از والدین است وی هرگز نمی تواند از دیدار کودک با والد دیگر جلوگیری نماید.

2. درخواست نفقه:

مرد موظف است نیازهای زوجه را در دوران زندگی زناشویی برآورده کند بنابراین پس از عقد به زن نفقه تعلق می گیرد. اگر مرد از پرداخت نفقه خودداری کند زن می تواند برای اخذ حق و حقوق خود از بهترین وکیل خانواده در قزوین کمک بگیرد.

3. درخواست مهریه:

یکی از شایع ترین پرونده ها که در دادگاه خانواده مطرح می گردد پرونده مربوط به مطالبه مهریه می باشد. با توجه به اینکه اخذ مهریه کار نسبتا دشواری می باشد به همین دلیل بهتر است برای پیگیری پرونده مهریه از بهترین وکیل مهریه در قزوین کمک بگیرید.

مطابق با ماده 4 قانون حمایت از خانواده رسیدگی و پیگیری به دعاوی زیر در دادگاه خانواده انجام می شود:

 • ازدواج مجدد
 • نامزدی و خسارت های ناشی از برهم زدن نامزدی
 • نکاح موقت و دائم
 • استرداد جهیزیه
 • اجرت المثل
 • نشوز و تمکین
 • طلاق
 • طلاق توافقی
 • ملاقات فرزندان مشترک
 • رشد و حجر
 • ولایت قهری
 • اهدای جنین
 • تغییر جنسیت و…

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین

برای انتخاب وکیل خانواده باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید تا بتوانید وکیل متخصص و حرفه ای را انتخاب کنید:

 1. توجه به تجربه و تخصص وکیل از مهم ترین معیارها برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین می باشد.
 2. وکیلی را انتخاب کنید که بیشتر اوقات در دسترس تان باشد زیرا در دعاوی خانوادگی بیشتر افراد در طول زمان رسیدگی به پرونده نیاز به مشاوره حقوقی خواهند داشت.
 3. پیگیری دعاوی خانواده یکی از مهم ترین مواردی است که وکیل باید به آن دقت ویژه ای داشته باشد، بنابراین وکیل بهتر است برای پیگیری این نوع دعاوی در جلسات دادگاه به صورت منظم حضور داشته باشد.
 4. در زمان انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین به میزان حق الوکاله وکیل توجه داشته باشید و وکیلی را انتخاب کنید که حق الوکاله وی با میزان بودجه شما مطابقت داشته باشد.
 5. در زمان انتخاب وکیل خانواده باید به میزان تخصص و دانش وکیل داشته باشید.
 6. یکی از مواردی که می تواند در انتخاب وکیل به شما کمک کند مشاوره با وی می باشد، بنابراین بهتر است قبل از انتخاب وکیل با وی مشاوره لازم را داشته باشید و سوالات مختلفی را از وکیل بپرسید تا بتوانید برای انتخاب وکیل تصمیم گیری بهتری را داشته باشید.
 7. وکیل باید دارای مهارت و تخصص لازم باشد تا بتواند طرح دعاوی را تنظیم نماید و از سمت موکل طرح دعاوی را به دادگاه خانواده ارائه دهد.
 8. قبل از عقد قرارداد با وکیل مدارک دانشگاهی، رزومه کاری وکیل و پروانه وکالت را با دقت زیادی مورد بررسی قرار دهید.

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین

دلایل اخذ وکیل خانواده چیست؟

پیگیری انواع دعاوی خانوادگی در دادگاه متفاوت و پیچیده می باشد به همین دلیل بهتر است برای رسیدگی به این نوع دعاوی از وکیل خانواده کمک بگیرید. با انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین می توانید صفر تا صد امور حقوقی خود را به وی بسپارید و دیگر نیازی نخواهید داشت که در جلسات دادگاه حضور داشته باشید، زیرا وکیل به جای شما در جلسات دادگاه حاضر می شود و می تواند کلیه امور را به راحتی پیش ببرد.

با اخذ بهترین وکیل خانواده در قزوین می توانید در هزینه ها و زمان صرفه جویی کنید و علاوه بر این نیاز به حضور مداوم در محیط متشنج دادگاه نخواهید داشت. دعاوی خانواده جزو دعاوی پیچیده و تخصصی به شمار می رود به همین دلیل باید فردی به این نوع دعاوی رسیدگی نماید که دارای دقت، دانش و تخصص بالایی باشد، شایان ذکر است تنها فردی که می تواند به دعاوی خانوادگی رسیدگی کند وکیل خانواده می باشد.

بررسی مهم ترین خدمات بهترین وکیل خانواده در قزوین

بعد از عقد قرارداد وکالت وکیل موظف است که بهترین خدمات را به موکل خود ارائه دهد، بهترین وکیل خانواده خدمات زیر را به موکلان خود ارائه می دهد:

1. ارائه مشاوره به موکلان:

وکیل می تواند در جلسه مشاوره کلیه ماده ها و تبصره های قانونی مربوط به دعاوی خانوادگی را برای موکل خود شرح دهد، در این صورت موکل پیش زمینه لازم را درباره قوانین حقوقی خواهد داشت. علاوه بر این وکیل می تواند در جلسه مشاوره با استفاده از راهکارهایی نسبت به ایجاد صلح و سازش در بین زوجین اقدام نماید.

2. ثبت دعاوی در مراکز دادرسی:

وکیل بعد از پذیرش وکالت و انجام ثبت نام موکل در سامانه ثنا باید نسبت به تنظیم و ارائه دادخواست دعاوی خانوادگی اقدام کند. بهترین وکلای خانواده در قزوین در زمینه قوانین دعاوی خانوادگی و روند کار این نوع پرونده ها اطلاعات لازم را دارند در نتیجه می توانند دادخواست کلیه دعاوی خانوادگی را طرح و ثبت کنند. بنابراین به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم از مراحل اولیه رسیدگی به پرونده نسبت به اخذ وکیل خانواده اقدام نمایید.

3. حضور مدام در جلسات دادگاه:

در اغلب دعاوی خانوادگی اختلافات بیشمار هستند به همین دلیل ممکن است طرفین پرونده تمایلی به دیدار یکدیگر نداشته باشند، در چنین مواردی وکیل می تواند به جای موکل خود در جلسات دادگاه حاضر شود و روند کار پرونده را طی کند. وکیل باید در جلسات دادگاه از موکل خود بهترین دفاعیه را داشته باشد.

4. انجام تحقیقات و بررسی مورد نیاز:

وکیل می تواند برای کسب اطلاعات کافی درباره موکل خود، تحقیقات لازم را انجام دهد، علاوه بر این وکیل موظف است تمامی ابعاد موضوع دعاوی را مورد بررسی قرار دهد تا بتواند آن را به خوبی درک کند.

5. پیگیری و بررسی مدام پرونده:

وکیل موظف است پس از عقد قرارداد وکالت به صورت مداوم پرونده را پیگیری کند و مشکلات پیچیده موجود در پرونده را حل و فصل نماید، در صورتی که وکیل، پرونده دعاوی خانواده را به صورت منظم پیگیری نماید بدون تردید می تواند نتایج رضایت بخش تری را برای موکل خود رقم بزند.

6. اطلاع رسانی دقیق به موکل:

ارائه گزارش کاری و اطلاع رسانی دقیق به موکل یکی دیگر از خدماتی که وکیل در اختیار موکلان خود قرار می دهد، وکیل موظف است که موکل خود را در جریان روند کار پرونده قرار دهد و توضیحات لازم را به وی دهد تا هیچ ابهامی در ذهن موکل باقی نماند.

هزینه بهترین وکیل خانواده در قزوین چقدر است؟

هزینه وکیل خانواده با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود بنابراین نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در نظر گرفت. از مهم ترین موارد تاثیرگذار روی تعیین حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در قزوین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تجربه و تخصص وکیل تاثیر زیادی روی تعیین هزینه وکیل دارد.
 2. میزان پیچیدگی یا سادگی پرونده می تواند باعث افزایش یا کاهش حق الوکاله وکیل شود.
 3. نوع خدمات ارائه دهنده وکیل به موکل خود یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار روی میزان حق الوکاله می باشد.
 4. سوابق وکیل خانواده روی افزایش یا کاهش هزینه وکیل تاثیرگذار است.
 5. میزان تحصیلات بهترین وکیل خانواده در قزوین یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار روی تعیین حق الوکاله وکیل می باشد. هر چقدر میزان تحصیلات وکیل بیشتر باشد بدون تردید حق الوکاله وی نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه بهترین وکیل خانواده در قزوین

کلام آخر

تجربه نشان داده است که حضور بهترین وکیل خانواده در دادگاه می تواند باعث حل و فصل مشکلات و اختلافات موجود در پرونده شود، علاوه بر این وکیل می تواند به کمک قوانین مربوط به دعاوی خانوادگی بهترین راهکارها را برای رسیدگی و پیگیری پرونده انتخاب کند و در زمان و هزینه ها نیز تا حد زیادی صرفه جویی نماید. وکیل باتجربه و خوب می تواند در صورت امکان زوجین را به صلح و سازش دعوت نماید و اگر امکان ایجاد صلح بین زوجین وجود نداشت گزینه های قانونی را برای طرفین پرونده مطرح کند.

در این مطلب شما همراهان عزیز را با نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین آشنا کردیم، امیدواریم از مطالعه مطلبی که پیش رو داشتید نهایت بهره را برده باشید. در پایان به شما همراهان عزیز و گرامی پیشنهاد می دهیم قبل از انتخاب وکیل بهتر است اطلاعات لازم را در زمینه انتخاب بهترین وکیل بدست آورید در این صورت می توانید با دقت بیشتری نسبت به انتخاب وکیل تصمیم گیری کنید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا