تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121275588
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد2

دانش ما راهنمای شماست. در دفتر حقوقی جناب آقای محمد حاجیلو، از برترین وکلای حقوقی و کیفری در تهران با سابقه درخشان و هزاران پرونده ی موفق، آماده ارائه خدمات تخصصی به مراجعین و موکلین عزیز می باشیم. با بررسی تخصصی و همه جانبه مدارک و اسناد موجود بهترین راهکار را به جهت احقاق حقوق شما ارائه می دهیم. با پیگیری مستمر و تلاشی بی وقفه تا انتهای این مسیر همراه شما خواهیم بود.

سوابق وکیل
مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09120910272
 • آدرس:

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است. برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

سوابق وکیل
وکیل آرزو درویشوند

آرزو درویشوند

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121722401
 • آدرس: تهران، بلوار سعادت آباد . خیابان سی و چهارم غربی . پلاک ۸۰

خانم آرزو درویشوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران میباشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ و رتبه ۲۰ اختبار کانون وکلای داد گستری مرکز هستند. دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللیHCLA هلند و نیز دارای مدرک رسمی حقوقی از کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند. همچنین ایشان دارای تالیفات و مقالات حقوقی هستند.

سوابق وکیل
وکیل خانم آزاده حاج رستم

آزاده حاج‌رستم

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حقوقی، ملکی
 • شماره تماس: 09124596643
 • آدرس: تهران، خیابان چهارم یوسف آباد، پلاک ۳، واحد ۷

وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از ده سال سابقه وکالت کارشناس ارشد حقوق خصوصی عضو اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری مرکز

سوابق وکیل
وکیل خانم آذین طالبی

آذین طالبی

پایه یک دادگستری
سابقه:14 سال
 • تخصص: ارث، ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09122989050
 • آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندلا،( جردن)، خ شهید سلطانی(سایه)، پلاک۸۲، واحد ۱

خانم آذین طالبی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری کانون وکلا در استان و شهر تهران می باشند. ایشان وکالت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده و با نفوذ کلام و به کارگیری درست از تخصص، دانش و تجربه خود توانسته اند با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر تهران قرار دهند. خانم وکیل آذین طالبی در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، امور حسبی ( تحریر ترکه و انحصار وراثت)، جرایم اقتصادی، تنظیم قراردادها، و به ویژه پرونده های ملکی قبول پرونده و دفاع از حق می نمایند

سوابق وکیل
وکیل ابوذر حسن زاده

ابوذر حسن زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، مهریه
 • شماره تماس:
 • آدرس: تهران، شهرک غرب، روبروی میلاد نور، برج ستین، طبقه سوم اداری، واحد 309

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران می باشد که سالهای زیادی است که به عنوان یک وکیل باتجربه در تهران به فعالیت تخصصی مشغول است. ایشان وکیلی معتمد برای مردم نیز می باشد و به خوبی می تواند به کلیه امور حقوقی رسیدگی نماید. آقای ابوذر حسن زاده دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه انجام می دهد و تخصص بالایی در این زمینه دارد.

سوابق وکیل

بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران با  داشتن تحصیلات عالیه و تجربیات درخشان در حوزه پزشکی می تواند مشاوره های بسیار خوبی را در اختیار موکلین و مراجعین خود قرار دهد و بالاترین و باکیفیت ترین خدمات را به مردم ارائه دهد.

به طورکلی اینروزها شکایت های ناشی از قصور پزشکی کم نیست و خیلی از افراد به دنبال شکایت از پزشک خود به دلیل قصور پزشکی هستند، بنابراین ممکن است سوالاتی پبش آید که چگونه از پزشک معالجه شکایت کنم و یا نحوه شکایت از از پزشک جهت قصور پزشکی چگونه است؟ پرونده های قصور پزشکی جزو تخصصی ترین جرایم هستند که نیاز به یک وکیل دارند و وکیل با آشنایی کافی با قوانین حقوقی در خصوص جرایم پزشکی می تواند به بهترین نحو، این پرونده ها را مدیریت نماید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وظایف بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران چیست؟

حرفه پزشکی از جمله مشاغل پراهمیت در جامعه امروزی محسوب می شود که با جان انسان ها سروکار دارد و این حرفه هم مانند هر حرفه دیگری، خطا و اشتباه در آن وجود دارد که برای قصورهای پزشکی، مجازات های سنگینی هم درنظر گرفته شده است. هر پزشک با توجه به آسیب های وارد شده به بیمارش، مسئولیت دارد. البته تنها مشکلات جسمانی در پزشکان، مربوط به قصور پزشکی نیست و جرایم هایی مانند صدور گواهی خلاف یا افشای راز بیمار هم جزو جرایم پزشکی محسوب می شود که بیمار اجازه دارد تا از پزشک خود بابت تمامی این موارد شکایت نماید.

بررسی شکایت و پیگیری آن می توان توسط بهترین وکیل تهران انجام است. درواقع اخذ یک وکیل خوب و حاذق می تواند به روند پیشرفت پرونده و رسیدگی به آن در دادگاه، کمک نماید. وکیل با ارائه اسناد و مدارک قوی و محکم به خوبی می تواند، پزشک را محکوم نماید و خسارات وارد شده ای که به بیمار داشته را از او دریافت نماید. همچنین مشاوره های تخصصی از وکیل و راهنمایی از او، باعث تسریع در انجام امور شده و روال کاری به درستی و با اصول درست قابل انجام خواهد بود.

جرایم پزشکی چیست؟

به کلیه جرم هایی که توسط پزشکان و پیراپزشکان، قابل انجام باشد جرایم پزشکی گفته می شود. یک پزشک در مقابل بیمار خود تعهد و مسئولیت دارد و باید تمام تلاش خود را کرده تا روند اجرایی درمان به بهترین شکل انجام گیرد. چنانچه سهل انگاری در کار پزشک و یا تشخیص وی صورت گیرد، آسیب های جبران ناپذیری به وجود خواهد آمد که همین آسیب ها می تواند سبب نقص عضو و یا حتی مرگ او شود.

جرایم های پزشکی گاهی به صورت عمدا و گاهی به صورت سهوا انجام می شود و درصورت هرگونه خطای پزشکی، بیمار می تواند دادخواستی را در دادگاه ارائه نماید.  برخی از خطاها و اشتباهات پزشک می تواند مادام العمر باشد که به صورت قانونی با آن برخورد خواهد شد و رسیدگی به آن صور می پذیرد.

رسیدگی به تخلفات پزشکی چگونه انجام می شود؟

دادسراهای اختصاصی برای جرایم پزشکی وجود دارند که بازرس ها و دادیارهایی که دارای مدرک دکترای طب هستند، به آن رسیدگی می کنند و این موضوع سبب می شود تا این جرایم از هر دو بعد ماهیت و حقوقی آن، مورد بررسی قرار گیرد. روال کاری شکایت از جرایم پزشکی به این صورت است که پرونده به دادیاری یا بازپرسی ارجاع داده می شود و اگرکه میزان جرایم چندان بزرگ نباشد، در بخش دادیاری قابل انجام خواهد بود. اگر به هر دلیلی پرونده میان شاکی و پزشک با صلح قابل انجام باشد در همان ابتدا به دادسرا ارجاع خواهد شد اما در صورت عدم سازش، ابتدا در دادسرا قابل انجام می شود که باید در دادسرا ادله ارائه داده شود و اگر قاضی ادله را به صورت صحت و درستی بداند، پرونده را به کمیسیون پزشکی ارجاع می دهد.

در مراحل بعدی کار، زمانی درنظر گرفته می شود تا به کمیسیون پزشکی مراجعه نمایید تا توسط پزشکانی که معتمد هستند، ویزیت شوید سپس پزشکان نظر خود را به دادیار یا پزشک اعلام می کنند و پس از آن از مراجع ذیصلاح، درخواستی فرستاده می شود نا جهت مشاهده ابلاغیه به ان مراجعه نمایید.

هر یک از طرفین، تنها 7 روز فرصت دارند تا جهت مشاهده ابلاغیه مراجعه نمایند و در صورت داشتن اعتراض، آن را به ثبت برسانند. البته اعتراض می تواند چندین و چندبار اجرا شود. درصورتی که دو کمیسیون نظریات مشابهی داشته باشند، روند شکایت مقداری پیچیده خواهد شد. در صورتی که طرفین، ابلاغیه را مشاهده نمایند و نظر کارشناسی بیان شود و اعتراضی صورت نگیرد، بازپرس می تواند جلسه بازپرسی را تنظیم نماید تا پزشک ادله های خود را اعلام نماید، در غیراینصورت پرونده به دادگاه ارسال خواهد شد. در صورتی که از بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران کمک بخواهید، نیازی به حضور شاکی یا موکل در هیچ مرحله ای نیست و برای رسیدن به حق و حقوق تان می توانید از وکیل تان کمک بخواهید که قطعا به بهترین شکل انجام خواهد شد.

رسیدگی به تخلفات پزشکی

هزینه حق الوکاله بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

معمولا حق الوکاله وکلای تهران به نسبت شهرستان متفاوت و قدری بیشتر است و به طورکلی با هزینه های وکلای شهرستان با تهران قابل قیاس نیست. اما مواردی در میزان حق الوکاله وکلا تاثیرگذار است مانند سختی و پیچیدگی های پرونده و یا مدت زمانی که برای انجام کار گذاشته می شود. وکیل با بررسی پرونده حقوقی موکلش و توجه به جزییات آن، میزان زمان انجام شده را برای آن درنظر می گیرد و با درنظر گرفتن تمامی این موارد، میان حق الوکاله خودش را به شخص اعلام می دارد. هر شخص مجاز است تصمیم بگیرد تا وکیل خود را انتخاب نماید بنابراین با درنظر گرفتن سابقه وکیل، حق الوکاله، اخلاقیات او، تصمیم نهایی برای اخذ وکیل را گرفته و سپس کلیه امور حقوقی را به او بسپارید.

چه مراجعی برای رسیدگی به جرایم پزشکی می باشد؟

مراجع عمومی دادگستری، صلاحیت رسیدگی به جرایم پزشکی را دارند و این صلاحیت برای دادگاه های کیفری شماره یک و دو خواهد بود. موضوعات شکایت بر پزشکان در دادگاه کیفری انجام می گیرد و شکایات تنها نمی تواند براساس آسیب های جسمی و فیزیکی بر بیمار باشد بلکه شکایت براساس آسیب های معنوی هم که بر بیمار وارد می شود امکان پذیر است.

شورای حل اختلاف مخصوص امور بهداشت، یکی از شوراهای مستقر در سازمان نظام پزشکی است این شوراها، وظیفه ایجاد صلح و سازش را در مقابل شکایات بر علیه پزشکان دارد. سازمان نظام پزشکی ضمانت های اجرایی مختلفی را دارد که باعث می شود ممنوعیت اشتغال برای شغل پزشکی و رشته های مرتبط با آن را در کل کشور داشته باشد.

یکی دیگر از مراجع مخصوص صلاحیت جرایم پزشکی، دادسرای انتظامی پزشکان است که در سازمان پزشکی مستقر است.

مراجع رسیدگی به جرائم

کلام آخر

جرایم پزشکی جزو جرایم های تخصصی محسوب می شوند و به دلیل اینکه پزشکان به طور مستقیم با جان انسان ها سروکار دارند بنابراین احتمال خطا و اشتباه انسانی در این حرفه خیلی وجود دارد و اگر پزشک به عنوان مقصر در نظر گرفته شود، مجازات سنگینی برای او درنظر گرفته خواهد شد. همچنین خسارات های جبران ناپذیری از لحاظ سلامتی و مالی برای شخص شاکی به همراه خواهد داشت. شخص شاکی با کمک و راهنمایی های بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران می تواند دیه و خسارات ناشی از قصور پزشکی را از پزشک خود دریافت نماید و حتی گاهی پزشک را به مجازات هایی مانند حبس محکوم نماید.

بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران با بررسی جزییات پرونده و محکوم کردن پزشک با ارائه اسناد و مدارک محکم، از حق و حقوق موکلش دفاع کرده و خسارات ناشی از انجام قصور پزشکی را از پزشک دریافت می کند.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا