لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
  • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
  • شماره تماس: 0912000000
  • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران با  داشتن تحصیلات عالیه و تجربیات درخشان در حوزه پزشکی می تواند مشاوره های بسیار خوبی را در اختیار موکلین و مراجعین خود قرار دهد و بالاترین و باکیفیت ترین خدمات را به مردم ارائه دهد.

به طورکلی اینروزها شکایت های ناشی از قصور پزشکی کم نیست و خیلی از افراد به دنبال شکایت از پزشک خود به دلیل قصور پزشکی هستند، بنابراین ممکن است سوالاتی پبش آید که چگونه از پزشک معالجه شکایت کنم و یا نحوه شکایت از از پزشک جهت قصور پزشکی چگونه است؟ پرونده های قصور پزشکی جزو تخصصی ترین جرایم هستند که نیاز به یک وکیل دارند و وکیل با آشنایی کافی با قوانین حقوقی در خصوص جرایم پزشکی می تواند به بهترین نحو، این پرونده ها را مدیریت نماید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وظایف بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران چیست؟

حرفه پزشکی از جمله مشاغل پراهمیت در جامعه امروزی محسوب می شود که با جان انسان ها سروکار دارد و این حرفه هم مانند هر حرفه دیگری، خطا و اشتباه در آن وجود دارد که برای قصورهای پزشکی، مجازات های سنگینی هم درنظر گرفته شده است. هر پزشک با توجه به آسیب های وارد شده به بیمارش، مسئولیت دارد. البته تنها مشکلات جسمانی در پزشکان، مربوط به قصور پزشکی نیست و جرایم هایی مانند صدور گواهی خلاف یا افشای راز بیمار هم جزو جرایم پزشکی محسوب می شود که بیمار اجازه دارد تا از پزشک خود بابت تمامی این موارد شکایت نماید.

بررسی شکایت و پیگیری آن می توان توسط بهترین وکیل تهران انجام است. درواقع اخذ یک وکیل خوب و حاذق می تواند به روند پیشرفت پرونده و رسیدگی به آن در دادگاه، کمک نماید. وکیل با ارائه اسناد و مدارک قوی و محکم به خوبی می تواند، پزشک را محکوم نماید و خسارات وارد شده ای که به بیمار داشته را از او دریافت نماید. همچنین مشاوره های تخصصی از وکیل و راهنمایی از او، باعث تسریع در انجام امور شده و روال کاری به درستی و با اصول درست قابل انجام خواهد بود.

جرایم پزشکی چیست؟

به کلیه جرم هایی که توسط پزشکان و پیراپزشکان، قابل انجام باشد جرایم پزشکی گفته می شود. یک پزشک در مقابل بیمار خود تعهد و مسئولیت دارد و باید تمام تلاش خود را کرده تا روند اجرایی درمان به بهترین شکل انجام گیرد. چنانچه سهل انگاری در کار پزشک و یا تشخیص وی صورت گیرد، آسیب های جبران ناپذیری به وجود خواهد آمد که همین آسیب ها می تواند سبب نقص عضو و یا حتی مرگ او شود.

جرایم های پزشکی گاهی به صورت عمدا و گاهی به صورت سهوا انجام می شود و درصورت هرگونه خطای پزشکی، بیمار می تواند دادخواستی را در دادگاه ارائه نماید.  برخی از خطاها و اشتباهات پزشک می تواند مادام العمر باشد که به صورت قانونی با آن برخورد خواهد شد و رسیدگی به آن صور می پذیرد.

رسیدگی به تخلفات پزشکی چگونه انجام می شود؟

دادسراهای اختصاصی برای جرایم پزشکی وجود دارند که بازرس ها و دادیارهایی که دارای مدرک دکترای طب هستند، به آن رسیدگی می کنند و این موضوع سبب می شود تا این جرایم از هر دو بعد ماهیت و حقوقی آن، مورد بررسی قرار گیرد. روال کاری شکایت از جرایم پزشکی به این صورت است که پرونده به دادیاری یا بازپرسی ارجاع داده می شود و اگرکه میزان جرایم چندان بزرگ نباشد، در بخش دادیاری قابل انجام خواهد بود. اگر به هر دلیلی پرونده میان شاکی و پزشک با صلح قابل انجام باشد در همان ابتدا به دادسرا ارجاع خواهد شد اما در صورت عدم سازش، ابتدا در دادسرا قابل انجام می شود که باید در دادسرا ادله ارائه داده شود و اگر قاضی ادله را به صورت صحت و درستی بداند، پرونده را به کمیسیون پزشکی ارجاع می دهد.

در مراحل بعدی کار، زمانی درنظر گرفته می شود تا به کمیسیون پزشکی مراجعه نمایید تا توسط پزشکانی که معتمد هستند، ویزیت شوید سپس پزشکان نظر خود را به دادیار یا پزشک اعلام می کنند و پس از آن از مراجع ذیصلاح، درخواستی فرستاده می شود نا جهت مشاهده ابلاغیه به ان مراجعه نمایید.

هر یک از طرفین، تنها 7 روز فرصت دارند تا جهت مشاهده ابلاغیه مراجعه نمایند و در صورت داشتن اعتراض، آن را به ثبت برسانند. البته اعتراض می تواند چندین و چندبار اجرا شود. درصورتی که دو کمیسیون نظریات مشابهی داشته باشند، روند شکایت مقداری پیچیده خواهد شد. در صورتی که طرفین، ابلاغیه را مشاهده نمایند و نظر کارشناسی بیان شود و اعتراضی صورت نگیرد، بازپرس می تواند جلسه بازپرسی را تنظیم نماید تا پزشک ادله های خود را اعلام نماید، در غیراینصورت پرونده به دادگاه ارسال خواهد شد. در صورتی که از بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران کمک بخواهید، نیازی به حضور شاکی یا موکل در هیچ مرحله ای نیست و برای رسیدن به حق و حقوق تان می توانید از وکیل تان کمک بخواهید که قطعا به بهترین شکل انجام خواهد شد.

رسیدگی به تخلفات پزشکی

هزینه حق الوکاله بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

معمولا حق الوکاله وکلای تهران به نسبت شهرستان متفاوت و قدری بیشتر است و به طورکلی با هزینه های وکلای شهرستان با تهران قابل قیاس نیست. اما مواردی در میزان حق الوکاله وکلا تاثیرگذار است مانند سختی و پیچیدگی های پرونده و یا مدت زمانی که برای انجام کار گذاشته می شود. وکیل با بررسی پرونده حقوقی موکلش و توجه به جزییات آن، میزان زمان انجام شده را برای آن درنظر می گیرد و با درنظر گرفتن تمامی این موارد، میان حق الوکاله خودش را به شخص اعلام می دارد. هر شخص مجاز است تصمیم بگیرد تا وکیل خود را انتخاب نماید بنابراین با درنظر گرفتن سابقه وکیل، حق الوکاله، اخلاقیات او، تصمیم نهایی برای اخذ وکیل را گرفته و سپس کلیه امور حقوقی را به او بسپارید.

چه مراجعی برای رسیدگی به جرایم پزشکی می باشد؟

مراجع عمومی دادگستری، صلاحیت رسیدگی به جرایم پزشکی را دارند و این صلاحیت برای دادگاه های کیفری شماره یک و دو خواهد بود. موضوعات شکایت بر پزشکان در دادگاه کیفری انجام می گیرد و شکایات تنها نمی تواند براساس آسیب های جسمی و فیزیکی بر بیمار باشد بلکه شکایت براساس آسیب های معنوی هم که بر بیمار وارد می شود امکان پذیر است.

شورای حل اختلاف مخصوص امور بهداشت، یکی از شوراهای مستقر در سازمان نظام پزشکی است این شوراها، وظیفه ایجاد صلح و سازش را در مقابل شکایات بر علیه پزشکان دارد. سازمان نظام پزشکی ضمانت های اجرایی مختلفی را دارد که باعث می شود ممنوعیت اشتغال برای شغل پزشکی و رشته های مرتبط با آن را در کل کشور داشته باشد.

یکی دیگر از مراجع مخصوص صلاحیت جرایم پزشکی، دادسرای انتظامی پزشکان است که در سازمان پزشکی مستقر است.

مراجع رسیدگی به جرائم

کلام آخر

جرایم پزشکی جزو جرایم های تخصصی محسوب می شوند و به دلیل اینکه پزشکان به طور مستقیم با جان انسان ها سروکار دارند بنابراین احتمال خطا و اشتباه انسانی در این حرفه خیلی وجود دارد و اگر پزشک به عنوان مقصر در نظر گرفته شود، مجازات سنگینی برای او درنظر گرفته خواهد شد. همچنین خسارات های جبران ناپذیری از لحاظ سلامتی و مالی برای شخص شاکی به همراه خواهد داشت. شخص شاکی با کمک و راهنمایی های بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران می تواند دیه و خسارات ناشی از قصور پزشکی را از پزشک خود دریافت نماید و حتی گاهی پزشک را به مجازات هایی مانند حبس محکوم نماید.

بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران با بررسی جزییات پرونده و محکوم کردن پزشک با ارائه اسناد و مدارک محکم، از حق و حقوق موکلش دفاع کرده و خسارات ناشی از انجام قصور پزشکی را از پزشک دریافت می کند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا