تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای ملکی در کرمانشاه ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل پرستو رادمنش

پرستو رادمنش

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09183302676
 • آدرس: کرمانشاه، ۲۲ بهمن چهار راه سی متری دوم ساختمان برج کادوس ط ۵ واحد ۱۵

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشد، ایشان فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند همچنین دارای بیش از 17 سال سابقه مستمر در حوزه های مختلف وکالت (ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و..) و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی شرکت ها، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند. گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان: فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی حقوق خصوصی فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی ارشد خقوق خصوصی دانشجوی برتر و برگزیده حقوق عضو کمیسیون بازرسی مرکز وکلا نایب رییس دیوان داوری مرکز وکلا رییس دیوان داوری مرکز وکلا رییس روابط عمومی مرکز وکلا کرمانشاه گواهینامه های دریافت شده: گواهینامه داوری درجه 1 گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات گواهینامه دوره آموزش خانواده

سوابق وکیل
مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

پایه یک دادگستری
سابقه:10
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09368998574
 • آدرس: کرمانشاه، شریعتی، پایین تر از کوچه ثبت، ساختمان نگین

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه بیش از ده سال سابقه وکالت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه خوارزمی تهران می‌باشم.و در بسیاری از پرونده‌های کیفری حقوقی ثبتی و خانواده در شهر کرمانشاه موفقیت های درخشانی داشته ام که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است.

سوابق وکیل

با انتخاب بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه، می توانید در دعاوی ملکی به نتایج مطلوب و عالی دست یابید. شناخت بهترین وکلای ملکی در کرمانشاه کار ساده ای نیست و مستلزم معیار مشخصی است. با استفاده از این معیار مشخص می توانید توانایی ها و مهارت های وکلای مختلف را ارزیابی کنید. در نهایت انتخاب بهترین وکلا برای شما امکان پذیر خواهد شد. بهترین وکلای کرمانشاه اغلب در مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور تحصیل کرده اند. به طور کلی می توان گفت تحصیلات آکادمیک به معنای اخذ مجوز ورود وکیل به محاکم قضایی به منظور رسیدگی به امور می باشد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه کیست؟

هنگام انجام معاملات ملکی و تصرف ملک و املاک ممکن است اختلافات ملکی بسیار زیادی پیش آید. این اختلافات در برخی موارد تا حد زیادی عمیق می شوند به نحوی که برای حل و فصل آن ها باید در محاکم قضایی حضور یابید. حضور موفق در محاکم قضایی و رسیدگی به دعاوی مطرح نیازمند دانش حقوقی کافی است. در صورت بی اطلاعی از قوانین و مقررات دعاوی ملکی ممکن است متحمل خسارات جبران ناپذیری گردید و در نهایت به حقوق خود دست نیابید. در صورت دریافت کمک و راهنمایی از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه به نتایج مطلوب خود دست خواهید یافت.

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه فردی است که روی تمام قوانین و مقررات دعاوی ملکی تسلط کافی دارد. ایشان با استفاده از دانش حقوقی خود قادر به ارائه بهترین راهکار به موکلین می باشد. یک وکیل ملکی باید همواره مقررات تغییر یافته را مورد بررسی قرار دهد و تمام نیازهای موکلین خود را به خوبی پاسخ دهد. بهترین وکلای ملکی، اغلب در طول سالیان متمادی فعالیت خود زمان زیادی را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف می کنند. هنگام انتخاب بهترین وکلا باید تجربه ایشان را در نظر بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه باید مانند دیگر افراد متخصص دارای مجموعه ای از ویژگی ها باشد تا در صورت مواجهه با مشکلات مختلف در معاملات ملکی بتوانید از آن ها کمک بگیرید. با دریافت کمک از بهترین وکلای کرمانشاه به نتایج مطلوب دست خواهید یافت و به دعاوی ملکی شما به نحو احسنت رسیدگی خواهد شد.

از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه می توان به تجربه بالای ایشان در رسیدگی به امور ملکی اشاره کرد. تجربه بالا به وکلای ملکی کمک خواهد کرد تا در تمام دعاوی ملکی با درصد موفقیت بالا عمل کنند و به نتایج مطلوب دست یابند. دانش حقوقی از دیگر ویژگی های وکلای ملکی می باشد. وکلای ملکی باید در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی مربوط به املاک تسلط کافی داشته باشند. وکلای متخصص ملکی همچنین باید به موارد زیر تسلط داشته باشند:

 • قوانین و مقررات مربوطه
 • آرای وحدت رویه مرسوم در دادگاه ها
 • نظریات اساتید برجسته حقوقی و دکترین حقوقی
 • عرف هر منطقه

بهترین وکلای ملکی در کرمانشاه چه وظایفی به عهده دارند؟

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه وظایف و مسئولیت های خاص و مشخصی دارد که در ادامه به بررسی وظایف ایشان به صورت مختصر خواهیم پرداخت.

 • مسئولیت و تعهد بالا نسبت به وظایف قید شده در وکالت نامه
 • عمل کردن دلسوزانه به وظایف وکالتی و به فکر منافع مالی و مادی خود نبودن
 • پرداختن به حل مشکلات موجود در پرونده در راستای قوانین و خودداری از نقض یا دور زدن قوانین به نحو مطلوب
 • خودداری از دادن وعده های دروغین و فریبنده به موکل خود
 • بررسی و رسیدگی به پرونده های ملکی به صورت مداوم
 • ارائه راه حل های مفید و درست برای حل و فصل پرونده به منظور انجام امور با سرعت بالا
 • برقراری ارتباط با موکل یا مراجعین به صورت موثر و داشتن احساس همدردی و همدلی با آن ها
 • ارائه بهترین دفاعیات از موکلین در دادگاه و مقابل قاضی

چرا به مراجعه وکلای ملکی نیاز داریم؟

همانطور که برای رسیدگی و پیگیری دعاوی خانوادگی به مراجعه بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه نیاز داریم، برای رسیدگی به پرونده های ملکی نیز باید به وکلای ملکی مراجعه نماییم. همواره توصیه می شود از مراحل ابتدایی پرونده های ملکی برای احقاق حق و جلوگیری از ضرر و زیان به مشاوره با بهترین وکلای ملکی بپردازید. با مراجعه به ایشان می توانید روند رسیدگی به پرونده ملکی خود را به او بسپارید. حقوق طرفین در برخی از دعاوی ملکی ممکن است معکوس شود و پرونده شما با بی نظمی مواجه شود. به همین دلیل است که همواره عنوان می شود بهترین روش پیگیری پرونده ملکی، کمک گرفتن از وکیل متخصص در این زمینه می باشد.

دلایل نیاز به بهترین وکیل ملکی

هنگام انتخاب بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

یکی از پرتکرارترین دعاوی مطرح در محاکم قضایی، دعاوی ملکی می باشند. دعاوی ملکی اغلب پیچیدگی ها و حساسیت های بسیار زیادی دارند و با شکست در آن ها متحمل خسارات مالی بسیار زیادی خواهید شد. به خاطر داشته باشید که ضعف حقوقی در زمینه دعاوی ملکی فرد را از اهداف مشخص خود دور خواهد ساخت و شکست در پرونده مورد نظر را برای شما به همراه خواهد داشت. یکی از الزامات و ضروریات برای شما هنگام مواجهه با این پرونده ها آگاهی از قوانین و مقررات دعاوی ملکی می باشد.

گاهی اوقات هنگام امضای اسناد ملکی ممکن است دعاوی ملکی صورت گیرند از این رو در زمان امضای این نوع قراردادها باید تمامی جوانب را در نظر بگیرید و از تجربیات بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه استفاده نمایید تا از بروز اختلافات تا حد زیادی پیشگیری به عمل آید. از مهمترین دعاوی ملکی مطرح در دادگاه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تصرف عدوانی
 • ممانعت از حق
 • فروش سرقفلی
 • مزاحمت ملکی
 • فروش مالی غیر

اهمیت توانایی و مهارت بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه در مقطعی از عمر کاری خود ممکن است به این نتیجه دست یابد که از مهارت توانایی بالا در برخی از دعاوی خاص برخوردار می باشد. یکی از مهمترین موارد موثر در شکل گیری تخصص وکیل ملکی، علاقه وی به موضوعی خاص می باشد. برای پیدا کردن یک وکیل خبره و حرفه ای هنگام مواجهه با دعاوی ملکی باید ابتدا موضوع پرونده را در نظر بگیرید تا وکیل متخصص در زمینه مورد نظر را پیدا کنید. با مراجعه به متخصص ترین وکلا در دعاوی ملکی شانس خود برای کسب پیروزی را تا حد قابل توجهی افزایش خواهید داد.

  سابقه وکیل در انجام کار وکالتی او چقدر تاثیر دارد؟

از دیگر معیارهای مهم که هنگام انتخاب بهترین وکیل کرمانشاه برای رسیدگی به امور ملکی باید در نظر گرفت، سابقه وکیل مورد نظر می باشد. سابقه وکلای مختلف بیانگر میزان تجربه ایشان است. با گذشت زمان و در صورت مواجهه با پرونده های مختلف یک وکیل می تواند سابقه خود را بالا ببرد. در مواجهه با مشکلات ملکی بهتر است وکلایی را انتخاب نمایید که در مقایسه با دیگران سابقه بیشتری دارند. این نکته را نیز باید همیشه در نظر گرفت که سابقه یک وکیل در میزان حق الوکاله ایشان تا حد زیادی موثر می باشد.

عوامل موثر بر میزان حق الوکاله بهترین وکلای ملکی در کرمانشاه

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی می باشد که موکل برای انجام امور حقوقی و رسیدگی به پرونده خود باید به وکیل پرداخت نماید. امکان تعیین نمودن رقم مشخص به عنوان حق الوکاله وجود ندارد زیرا در این زمینه نسخه واحد در دسترس نمی باشد. وکالت در حقیقت شغل آزاد است و میزان دستمزد آن تا حد زیادی به توافق طرفین وابسته است. از مهمترین عوامل موثر بر میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پس از این که بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه را انتخاب کردید باید با دفتر ایشان تماس بگیرید و برای ملاقات حضوری وقتی را تعیین نمایید. مهمترین خواسته ها و دغدغه های موکل در این جلسه با وکیل در میان خواهد گذاشته شد. همچنین در طول این جلسه موکل باید ابعاد ناپیدای پرونده خود را بیان نماید. وکیل باید پرونده را مطالعه نماید و از جزئیات آن آگاه شود. پس از این که در رابطه با دعاوی ملکی مطرح شده تبادل نظر صورت گرفت، وکیل می تواند رقم پیشنهادی خود را اعلام نماید و پس از کسب رضایت موکل قرارداد را امضا نماید.

مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به نتایج مطلوب در طول پرونده نیز در میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه موثر می باشد. از دیگر عوامل موثر بر میزان این هزینه می توان به سابقه و تخصص وکیل اشاره کرد. وکلای باسابقه به طور کلی برای پذیرش پرونده هزینه بیشتری می خواهند. پیچیدگی و حساسیت پرونده های ملکی نیز بر میزان حق الوکاله وکیل موثر است. هنگام تنظیم قرارداد تعهدات طرفین باید در آن قید گردد. همچنین به صورت دقیق نحوه و زمان پرداخت این هزینه باید در متن قرارداد منعقد گردد.

هزینه حق الوکاله وکلای ملکی چقدر است؟

خدمات ارائه شده در طول روند پیگیری دعاوی ملکی تا حد زیادی به نوع پرونده، میزان پیچیدگی و تخصصی بودن آن وابسته می باشد. از این رو می توان گفت میزان حق الوکاله وکلای ملکی مختلف با توجه به نوع پرونده متفاوت است. وکیل در مرحله نخست باید پرونده را مطالعه کند و آن را مورد بررسی قرار دهد. هزینه دادرسی و حق الوکاله در مرحله بعد توسط وکیل اعلام شده و در نهایت با توافق موکل قرارداد به امضا خواهد رسید و حق الوکاله پرداخت خواهد شد.

میزان حق الوکاله وکیل

حوزه های فعالیت وکلای ملکی در کرمانشاه

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه مسئولیت رسیدگی و پیگیری دعاوی را به عهده دارد که به اموال غیرمنقول و انسان مربوط می باشد. اموال غیر منقول در واقع آن دسته از اموالی هستند که جابجایی و تغییر مکان آن ها امکان پذیر نبوده و شامل انواع املاک و اراضی هستند. امکان طبقه بندی اراضی به صورت زیر برای شما وجود دارد:

 • اراضی محدوده شهری و خارج محدوده شهری
 • املاک تجاری و مسکونی

اختلافات و مسائل مختلف بسیار زیادی ممکن است در حوزه دعاوی ملکی شکل گیرند که باعث ایجاد تشکیل پرونده قضایی و طرح دعوی می شوند. در ادامه با رایج ترین انواع دعاوی ملکی آشنا خواهیم شد:

1- الزام به تنظیم سند رسمی

حضور طرفین در دفاتر اسناد رسمی و تنظیم سند رسمی آخرین مرحله فروش و انتقال یک ملک به صورت رسمی می باشد. در برخی مواقع ممکن است فروشنده از حضور در دفترخانه اسناد رسمی و انتقال ملک فروخته شده به صورت رسمی و قطعی به نام خریدار خودداری نماید. در این شرایط خریدار باید با وکیل ملکی خود به مراجع قضایی مراجعه نماید و فروشنده را مجبور سازد تا سند رسمی تنظیم کند.

2- خریدار قبل از اقامه دعوی

خریدار باید با بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه مشورت کند تا از قرار نداشتن ملک مورد نظر در رهن یا بازداشت اطمینان حاصل نماید. انتقال ملک در رهن یا یازداشت فرد دیگر امکان پذیر نخواهد بود و در این شرایط به فک رهن مورد معامله از دادگاه نیاز خواهید داشت. در نهایت اگر فروشنده از امضای سند انتقال به نام خریدار خودداری کند، نماینده دادگاه باید در دفترخانه اسناد رسمی حضور یابد و سند انتقال را به نام خریدار امضا نماید.

از دیگر انواع دعوی ملکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستور تخلیه
 • خلع ید
 • تصرف عدوانی
 • الزام به تحویل مبیع
 • رفع مزاحمت
 • افراز ملک مشاع
 • فروش ملک مشاع

کلام آخر

از مهمترین دعاوی که در دادگاه بسیار زیاد به آن پرداخته می شود، می توان به دعاوی ملکی و مشکلات حقوقی در زمینه املاک اشاره کرد. این دعاوی به طور معمول در تمامی شهرها ایجاد می گردند. در سال های اخیر، افزایش ارزش ملک باعث شده مشکلات ملکی و کلاهبرداری ها نیز در این زمینه زیاد شوند.

عاقلانه ترین و منطقی ترین روش حل این مشکلات، دریافت کمک از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه است که در این زمینه تخصص دارد. با راهنمایی ها و مشاوره های بهترین وکلای ملکی در کرمانشاه، می توان مسیر درست را انتخاب کرد و در دادگاه به پیروزی دست یافت. تنها یک وکیل متخصص ملکی است که با قوانین و مقررات ملکی آشناست و تحصیلات وکالتی خود را در این زمینه گذرانده است. وکلای ملکی در زمینه ملک و املاک تخصص خود را دریافت نموده اند. به طور معمول افراد عادی در رابطه با امور حقوقی اطلاعات چندانی در دسترس ندارند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا