تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای حقوقی در تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، قرارداد، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121722464
 • آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان۳۲، پلاک۱۱۶، ساختمان خانه سبز، طبقه۲، واحد۴

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

سوابق وکیل
عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09352577075
 • آدرس: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو _ جنب بانک صادرات، پ 206 واحد 5

آقای عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد. عضو انجمن علمی حقوق کیفری عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران “گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت ، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که به صورت تخصصی در زمینه “دعاوی کیفری” فعالیت می‌نمایند. همچنین موفقیت های مکرر “گروه وکلای همایونی” در پرونده‌های کیفری موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای تهران قرار گرفته و شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

سوابق وکیل
هدیه رفیعی

هدیه رفیعی

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09127213008
 • آدرس: تهران، میدان ونک، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا، پلاک ۴

سرکار خانم هدیه رفیعی، فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و رتبه دو رقمی آزمون وکالت و وکیل پایه یک دادگستری است و از آن جایی که در حوزه مربوط به امور حقوقی و قانون به روز چک و اسناد تجاری آگاهی کاملی دارد، می ‌تواند شما را در راستای تنظیم اسناد تجاری و یا مطالبه وجه و وصول چک برگشتی راهنمایی نماید تا از بروز خسارت احتمالی جلوگیری کنید. وی با تخصصی که در این حوزه دارد خدماتی اعم از مشاوره قبل از تنظیم دادخواست یا اسناد تجاری، تنظیم لایحه را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. او هم چنین در تنظیم قراردادهای حقوقی، سابقه و تخصص قابل قبولی دارد.

سوابق وکیل

شکوفه قنبری

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: خانواده، طلاق، ملکی
 • شماره تماس: 09122595932
 • آدرس: تهران، میدان شیخ بهایی خیابان شیخ بهایی شمالی پلاک 73 طبقه 4 واحد13

رتبه 23کانون وکلا مرکز رتبه اول مدنی عضو کانون متفکرین ایران

سوابق وکیل
وکیل کمالی مجتبی

کمالی مجتبی

پایه یک دادگستری
سابقه:12 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق
 • شماره تماس: 09128392135
 • آدرس: تهران، پایین تر از مجتمع قضایی شهید محلاتی روبروی دانشگاه آزاد. (بلوار ده حقی تقاطع شاهد جنب تالارساغر) پ ۳۸۸ ط۴ واحد۱۴

وکیل درجه یک دادگستری کانون وکلا (اسکودا) باسابقه ۱۲ سال مجرب و متعهد در کلیه امور حقوقی و کیفری

سوابق وکیل
هدی-سبحانی

هدی سبحانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق
 • شماره تماس: 09125099597
 • آدرس: بلوار اندرزگو -خ سليماني غربي-ك قوام

پژوهشگر دكتري حقوق جزا و جرم شناسي؛ مشاور حقوقي شركت ها (تجاري)؛ ؛وكيل پايه يك دادگستري از كانون وكلاي دادگستري

سوابق وکیل
وکیل علی ابراهیم زاده

علی ابراهیم زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده
 • شماره تماس: 09124763749
 • آدرس: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بعد از تقاطع شیخ بهایی، پلاک ۲۰۹، واحد ۲

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به تمامی دعاوی حقوقی تسلط و تمرکز بسیار بالایی دارد. تنها هدف ایشان به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی و جلب رضایت مردم است. آقای علی ابراهیم زاده دارای خلق و خوبی بسیار خوب با مردم است و ارتباط بسیار خوبی با مردم دارد.

سوابق وکیل
مریم خداوردیان

مریم خداوردیان

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125587404
 • آدرس: تهران بلوار ابوذر نبرد جنوبی خیابان ده حقی نبش ۳۵ متری شاهد ساختمان حامی پلاک ۹۱ طبقه دوم واحد ۳ پایین از دادگاه مجتمع قضایی محلاتی ناحیه ۱۴ و دادگاه خانواده یک

خانم مریم خداوردیان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری مرکز وکلا قوه قضاییه می باشند ایشان و‌کالت خود را از سال 1387 آغاز نموده و با نفوذ کلام و به کار گیری درست از تخصص ،دانش ،تجربه خود توانسته اند با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر قرار دهند ،که در زمینه های مختلف حقوقی ،کیفری و خانواده و تنظیم قرار دادها و به ویژه پرونده های خانواده و ملکی قبول پرونده و دفاع از حق می نمایند.

سوابق وکیل

رشته حقوق دارای زیرشاخه های فراوانی است و بسیار وسیع و گسترده می باشد و به دو دسته دعاوی تقسیم می شود که شامل دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری است. دعاوی کیفری مخصوص به موضوعات جزا و جرم شناسی است و مسائل مربوط به جرم و جنایات را مورد بررسی قرار می دهد مه خود موضوعی گسترده است. در دعاوی حقوقی که مرتبط با حقوق افراد است و هر شخصی به دنبال بران خسارات ناشی از نقض حقوقش می باشد که توسط بهترین وکیل حقوقی در تهران قابل انجام است و برای احقاق این حقوق، تنها یک وکیل متبحر است که می تواند به خوبی به کلیه مسائل مربوط به حقوق مدیریت نماید.

در این مقاله به طور کلی در مورد مباحث حقوقی و وکلای حقوقی پرداخته ایم، تا با آگاهی کامل بتوانید وکیل موردنظر خود را بیشتر بشناسید و با توجه به انتظاراتی که از او دارید، پرونده حقوقی خود را به او بسپارید. در اختیار گرفتن وکیل برای کلیه مباحث حقوقی سبب می شود تا با خیالی آسوده کلیه مشکلات حقوقی خود را به وکیل مورد نظر خود بسپارید. دعاوی حقوقی دارای موضوعات زیادی است که هر وکیل با توجه به آموخته و تخصص اش در یک یا دو مورد از این موضوعات حقوقی فعالیت می کند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

یک وکیل حقوقی در چه زمینه هایی به فعالیت می پردازد؟

اموری که وکیل حقوقی به آن می پردازد به دو دسته اموال و اشخاص تقسیم می شود و برای اینکه یک وکیل به صورت حرفه ای در کلیه مسائل حقوقی عمل نماید، باید به تمامی قوانین حقوقی تسلط بالایی داشته باشد قوانینی مانند قانون آیین دادرسی مدنی، قانون مدنی، قانون اجرای احکام،  قانون صدور چک، قانون تجارت، قانون ثبت بر آرای وحدت رویه و غیره که نیاز به تسلط بالایی دارد و تنها یک وکیل خوب و متخصص می تواند از عهده ان برآید.

وکیل حقوقی در دعاوی قراردادی و مالی، خانوادگی، تجاری و اسناد تجاری، ملکی و ثبتی، چک، ثبتی، شرکت های تجاری، ارث و مشاوره های تخصصی در خصوص هر یک از این دعاوی ها قبول وکالت می نماید. یک وکیل حقوقی برای تخصص داشتن در دعاوی های نامبرده نیاز است تا مهارت هایی را در این خصوص بیاموزد تا نسبت به رقبایش به خوبی از عهده دعاوی مربوطه برآید.

اخذ وکیل حقوقی چه مزیتی دارد؟

با توجه به اینکه مشکلات و مسائل مختلف حقوقی ممکن است برای هر شخصی به وجود آید، بنابراین برای حل آن نیاز است تا این مشکلات را توسط مراجع قضایی انجام دهید که در این صورت باید به دادگاه مراجعه کرده و سپس برای مطالبه حق و حقوق تان اقدام نمایید اما برای رسیدگی به حق و حقوق تان نیاز است تا از بهترین وکیل تهران و یا اگر در هر شهری که ساکن هستید از بهترین وکیل مربوطه به آن شهر کمک بخواهید تا مشکل تان در سریع ترین زمان ممکن و با ارائه بهترین راه حل ها انجام شود.

زمانی که برای رسیدگی به پرونده حقوقی خود، از وکیل کمک می گیرید درواقع وکیل با دانش و تخصصی که دراختیار دارد، سعی بر ارائه بهترین روش های ممکنه برای حل مسائل موجود دارد و به دور از هرگونه احساسات، رفتارهایی را در چارچوب قوانین دارد و وظایف خود را به بهترین شکل انجام می دهد تا بتواند به بهترین شکل به موکلش کمک نماید. وکیل حقوقی با استفاده از دانش و تجربه خود و حضورش در جلسات دادگاه به شما کمک می کند تا مراحل کاری شما به طور اصولی انجام شود. همچنین با ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین و مراجعین و ارائه اسناد حقوقی نظیر قراردادها، دفاعیه وی غیره از بروز مشکلات بزرگ و غیرقابل حل جلوگیری می کند.

حق الوکاله بهترین وکیل حقوقی در تهران

نحوه تعیین میزان حق الوکاله بهترین وکیل حقوقی در تهران

وکلا با توجه به عواملی، میزان حق الوکاله خود را تعیین می کنند. این عوامل که در ادامه به آن می پردازیم در حق الوکاله وکیل تاثیرگذار هستند و از مهم ترین عوامل برای تعیین حق الوکاله وکلا محسوب می شود. این عوامل عبارتند از:

1- تخصص و تجربیات وکیل:

میزان تجربه و تخصص وکیل در میزان حق الوکاله او بسیار موثر است و رزومه خوب و قوی یک وکیل، قطعا مورد اعتماد وکیل خواهد شد. وکلایی که دارای تخصص و تجریبات بیشتری هستند نسبت به دیگر وکلا، بهتر می توانند عمل نمایند.

2- موضوع و نوع پرونده:

از آنجایی که دعاوی حقوقی متعدد هستند و برای پیگیری و بررسی آن نیاز به تخصص های متفاوتی است، بنابراین هرچقدر که پرونده حقوقی دارای موضوعات پیچیده تر و زمانبری باشد، قطعا میزان حق الوکاله هم برای وکیل بیشتر خواهد شد.

3- مذاکرات و توافقات بین وکیل و موکل:

برخی از وکلا میزان حق الوکاله وکیل را براساس شرایط مالی موکلشان تعیین می کنند و سعی می کنند تا از لحاظ هزینه با موکلشان به توافقاتی برسند و یا نحوه پرداخت را حتی به صورت اقساطی با یکدیگر تعیین نمایند. وکیل نیاز است تا در خصوص همه ی جوانب پرونده با موکلش صحبت نماید و با بررسی شرایط مالی موکلش با قیمتی منصفانه به توافق برسد.

چگونه بهترین وکیل حقوقی تهران را بشناسیم؟

برای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در تهران باید زمان لازمه را بکار برد و عجولانه تصمیم نگرفت. از آنجایی که یک وکیل به طور همزمان می تواند در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت کند، بنابراین باید وکیلی را انتخاب کرد که تخصص اصلی او، در رابطه با مشکل پرونده باشد تا بهتر بتواند مدیریت به کلیه مسائل و مشکلات مربوط به پرونده داشته باشد. معیارهای مهمی برای انتخاب یک وکیل حقوقی وجود دارد که باعث می شود به او در فاکتورها و ویژگی های وکیل جهت انتخاب او کمک کند. این معیارها عبارتند از:

 • دقت بالا
 • امین و امانتدار
 • رازدار و محرم اسرار وکیل
 • بروز بودن اطلاعات حقوقی
 • صداقت بالا در کلیه انجام امور وکالتی
 • داشتن روابط اجتماعی بالا و نحوه ارتباط درست با موکلین
 • ارائه مدارک و اسناد لازمه جهت دفاع از موکل
 • سابقه کاری خوب و موفق در پرونده های پیشین
 • ارائه راهکارهای مناسب با مشکل حقوقی پرونده
 • آگاهی کامل به ماده ها و تبصره های قانونی
 • فن بیان خوب و تسلط کلامی بالا
 • داشتن مهارت هایی در خصوص پیشرفت در انجام کار
 • تخصص در حوزه موردنظر

نکات مهم قبل از انتخاب وکیل حقوقی

نکات مهم قبل از انتخاب وکیل حقوقی

نکات مهمی جهت انتخاب وکیل وجود دارد تا سبب شود که افراد با آگاهی بیشتری وکیل خود را انتخاب نمایند تا دچار اشتباه نشوند. در وهله اول انتخاب درست وکیل سبب می شود تا در مسیر درستی در پرونده قرار گیرید. در ادامه به مهم ترین نکات و پارامترها در خصوص انتخاب وکیل اشاره داریم:

 1. پیش از قرارداد با وکیل حقوقی باید در مورد او شناخت پیدا کرد و برای شناخت بیشتر وکیل، نیاز است تا تحقیقات لازمه را در خصوص او انجام داد. تحقیقاتی مانند تحصیلات، سوابق، تخصص، رزومه علمی و عملی، رضایت موکلین و غیره که جزو الزامات برای شناخت وکیل می باشد. با درنظر گرفتن تمامی پارامترهای مهم ذکر شده، می توان تصمیم نهایی را گرفت.
 2. برای انتخاب وکیل باید از مراجع های معتبر کمک گرفت. سایت های حقوقی معتبری مانند مستروکیل، تنها هدفشان معرفی وکلایی حاذق است که بتوان به آن ها اعتماد کرد.
 3. برای انتخاب وکیل، معیارهای نه چندان مهم را درنظر نگیرید مانند سن وکیل، پیر یا جوان بودن، جنسیت و غیره… تمامی موارد نامبرده نمی توانند دلیلی بر بهتر بودن یک وکیل باشند.

کلام آخر

در هنگام بروز مشکلات حقوقی کمک خواستن و راهنمایی از بهترین وکیل حقوقی در تهران الزامی است. وکیل تسلط کامل بر روی قوانین حقوقی دارد و تحصیلات خود را در این خصوص گذرانده است و با بررسی ها و پیگیری های لازمه، سعی بر این دارد تا نتایج رضایت بخشی را حاصل نماید. وکیل با حساسیتی که به خرج می دهد به موفقیت های قابل توجهی در دادگاه دست پیدا می کند، بنابراین با مراجعه حضوری و یا آنلاین با وکیل موردنظر خود می توانید مشاوره های تخصصی را با توجه به پرونده خود بگیرید و با توجه به نیاز و بودجه ای که دارید وکیل خود را انتخاب نمایید. سایت مستروکیل این افتحار را دارد تا وکلای حاذق و متخصص را انتخاب نماید تا در مدت زمان کمتری که منجر به تسریع در انجام امور و کار شما خواهد شد، وکیل خود را انتخاب نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا