تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای حقوقی در تهران

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

رشته حقوق دارای زیرشاخه های فراوانی است و بسیار وسیع و گسترده می باشد و به دو دسته دعاوی تقسیم می شود که شامل دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری است. دعاوی کیفری مخصوص به موضوعات جزا و جرم شناسی است و مسائل مربوط به جرم و جنایات را مورد بررسی قرار می دهد مه خود موضوعی گسترده است. در دعاوی حقوقی که مرتبط با حقوق افراد است و هر شخصی به دنبال بران خسارات ناشی از نقض حقوقش می باشد که توسط بهترین وکیل حقوقی در تهران قابل انجام است و برای احقاق این حقوق، تنها یک وکیل متبحر است که می تواند به خوبی به کلیه مسائل مربوط به حقوق مدیریت نماید.

در این مقاله به طور کلی در مورد مباحث حقوقی و وکلای حقوقی پرداخته ایم، تا با آگاهی کامل بتوانید وکیل موردنظر خود را بیشتر بشناسید و با توجه به انتظاراتی که از او دارید، پرونده حقوقی خود را به او بسپارید. در اختیار گرفتن وکیل برای کلیه مباحث حقوقی سبب می شود تا با خیالی آسوده کلیه مشکلات حقوقی خود را به وکیل مورد نظر خود بسپارید. دعاوی حقوقی دارای موضوعات زیادی است که هر وکیل با توجه به آموخته و تخصص اش در یک یا دو مورد از این موضوعات حقوقی فعالیت می کند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

یک وکیل حقوقی در چه زمینه هایی به فعالیت می پردازد؟

اموری که وکیل حقوقی به آن می پردازد به دو دسته اموال و اشخاص تقسیم می شود و برای اینکه یک وکیل به صورت حرفه ای در کلیه مسائل حقوقی عمل نماید، باید به تمامی قوانین حقوقی تسلط بالایی داشته باشد قوانینی مانند قانون آیین دادرسی مدنی، قانون مدنی، قانون اجرای احکام،  قانون صدور چک، قانون تجارت، قانون ثبت بر آرای وحدت رویه و غیره که نیاز به تسلط بالایی دارد و تنها یک وکیل خوب و متخصص می تواند از عهده ان برآید.

وکیل حقوقی در دعاوی قراردادی و مالی، خانوادگی، تجاری و اسناد تجاری، ملکی و ثبتی، چک، ثبتی، شرکت های تجاری، ارث و مشاوره های تخصصی در خصوص هر یک از این دعاوی ها قبول وکالت می نماید. یک وکیل حقوقی برای تخصص داشتن در دعاوی های نامبرده نیاز است تا مهارت هایی را در این خصوص بیاموزد تا نسبت به رقبایش به خوبی از عهده دعاوی مربوطه برآید.

اخذ وکیل حقوقی چه مزیتی دارد؟

با توجه به اینکه مشکلات و مسائل مختلف حقوقی ممکن است برای هر شخصی به وجود آید، بنابراین برای حل آن نیاز است تا این مشکلات را توسط مراجع قضایی انجام دهید که در این صورت باید به دادگاه مراجعه کرده و سپس برای مطالبه حق و حقوق تان اقدام نمایید اما برای رسیدگی به حق و حقوق تان نیاز است تا از بهترین وکیل تهران و یا اگر در هر شهری که ساکن هستید از بهترین وکیل مربوطه به آن شهر کمک بخواهید تا مشکل تان در سریع ترین زمان ممکن و با ارائه بهترین راه حل ها انجام شود.

زمانی که برای رسیدگی به پرونده حقوقی خود، از وکیل کمک می گیرید درواقع وکیل با دانش و تخصصی که دراختیار دارد، سعی بر ارائه بهترین روش های ممکنه برای حل مسائل موجود دارد و به دور از هرگونه احساسات، رفتارهایی را در چارچوب قوانین دارد و وظایف خود را به بهترین شکل انجام می دهد تا بتواند به بهترین شکل به موکلش کمک نماید. وکیل حقوقی با استفاده از دانش و تجربه خود و حضورش در جلسات دادگاه به شما کمک می کند تا مراحل کاری شما به طور اصولی انجام شود. همچنین با ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین و مراجعین و ارائه اسناد حقوقی نظیر قراردادها، دفاعیه وی غیره از بروز مشکلات بزرگ و غیرقابل حل جلوگیری می کند.

حق الوکاله بهترین وکیل حقوقی در تهران

نحوه تعیین میزان حق الوکاله بهترین وکیل حقوقی در تهران

وکلا با توجه به عواملی، میزان حق الوکاله خود را تعیین می کنند. این عوامل که در ادامه به آن می پردازیم در حق الوکاله وکیل تاثیرگذار هستند و از مهم ترین عوامل برای تعیین حق الوکاله وکلا محسوب می شود. این عوامل عبارتند از:

1- تخصص و تجربیات وکیل:

میزان تجربه و تخصص وکیل در میزان حق الوکاله او بسیار موثر است و رزومه خوب و قوی یک وکیل، قطعا مورد اعتماد وکیل خواهد شد. وکلایی که دارای تخصص و تجریبات بیشتری هستند نسبت به دیگر وکلا، بهتر می توانند عمل نمایند.

2- موضوع و نوع پرونده:

از آنجایی که دعاوی حقوقی متعدد هستند و برای پیگیری و بررسی آن نیاز به تخصص های متفاوتی است، بنابراین هرچقدر که پرونده حقوقی دارای موضوعات پیچیده تر و زمانبری باشد، قطعا میزان حق الوکاله هم برای وکیل بیشتر خواهد شد.

3- مذاکرات و توافقات بین وکیل و موکل:

برخی از وکلا میزان حق الوکاله وکیل را براساس شرایط مالی موکلشان تعیین می کنند و سعی می کنند تا از لحاظ هزینه با موکلشان به توافقاتی برسند و یا نحوه پرداخت را حتی به صورت اقساطی با یکدیگر تعیین نمایند. وکیل نیاز است تا در خصوص همه ی جوانب پرونده با موکلش صحبت نماید و با بررسی شرایط مالی موکلش با قیمتی منصفانه به توافق برسد.

چگونه بهترین وکیل حقوقی تهران را بشناسیم؟

برای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در تهران باید زمان لازمه را بکار برد و عجولانه تصمیم نگرفت. از آنجایی که یک وکیل به طور همزمان می تواند در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت کند، بنابراین باید وکیلی را انتخاب کرد که تخصص اصلی او، در رابطه با مشکل پرونده باشد تا بهتر بتواند مدیریت به کلیه مسائل و مشکلات مربوط به پرونده داشته باشد. معیارهای مهمی برای انتخاب یک وکیل حقوقی وجود دارد که باعث می شود به او در فاکتورها و ویژگی های وکیل جهت انتخاب او کمک کند. این معیارها عبارتند از:

 • دقت بالا
 • امین و امانتدار
 • رازدار و محرم اسرار وکیل
 • بروز بودن اطلاعات حقوقی
 • صداقت بالا در کلیه انجام امور وکالتی
 • داشتن روابط اجتماعی بالا و نحوه ارتباط درست با موکلین
 • ارائه مدارک و اسناد لازمه جهت دفاع از موکل
 • سابقه کاری خوب و موفق در پرونده های پیشین
 • ارائه راهکارهای مناسب با مشکل حقوقی پرونده
 • آگاهی کامل به ماده ها و تبصره های قانونی
 • فن بیان خوب و تسلط کلامی بالا
 • داشتن مهارت هایی در خصوص پیشرفت در انجام کار
 • تخصص در حوزه موردنظر

نکات مهم قبل از انتخاب وکیل حقوقی

نکات مهم قبل از انتخاب وکیل حقوقی

نکات مهمی جهت انتخاب وکیل وجود دارد تا سبب شود که افراد با آگاهی بیشتری وکیل خود را انتخاب نمایند تا دچار اشتباه نشوند. در وهله اول انتخاب درست وکیل سبب می شود تا در مسیر درستی در پرونده قرار گیرید. در ادامه به مهم ترین نکات و پارامترها در خصوص انتخاب وکیل اشاره داریم:

 1. پیش از قرارداد با وکیل حقوقی باید در مورد او شناخت پیدا کرد و برای شناخت بیشتر وکیل، نیاز است تا تحقیقات لازمه را در خصوص او انجام داد. تحقیقاتی مانند تحصیلات، سوابق، تخصص، رزومه علمی و عملی، رضایت موکلین و غیره که جزو الزامات برای شناخت وکیل می باشد. با درنظر گرفتن تمامی پارامترهای مهم ذکر شده، می توان تصمیم نهایی را گرفت.
 2. برای انتخاب وکیل باید از مراجع های معتبر کمک گرفت. سایت های حقوقی معتبری مانند مستروکیل، تنها هدفشان معرفی وکلایی حاذق است که بتوان به آن ها اعتماد کرد.
 3. برای انتخاب وکیل، معیارهای نه چندان مهم را درنظر نگیرید مانند سن وکیل، پیر یا جوان بودن، جنسیت و غیره… تمامی موارد نامبرده نمی توانند دلیلی بر بهتر بودن یک وکیل باشند.

کلام آخر

در هنگام بروز مشکلات حقوقی کمک خواستن و راهنمایی از بهترین وکیل حقوقی در تهران الزامی است. وکیل تسلط کامل بر روی قوانین حقوقی دارد و تحصیلات خود را در این خصوص گذرانده است و با بررسی ها و پیگیری های لازمه، سعی بر این دارد تا نتایج رضایت بخشی را حاصل نماید. وکیل با حساسیتی که به خرج می دهد به موفقیت های قابل توجهی در دادگاه دست پیدا می کند، بنابراین با مراجعه حضوری و یا آنلاین با وکیل موردنظر خود می توانید مشاوره های تخصصی را با توجه به پرونده خود بگیرید و با توجه به نیاز و بودجه ای که دارید وکیل خود را انتخاب نمایید. سایت مستروکیل این افتحار را دارد تا وکلای حاذق و متخصص را انتخاب نماید تا در مدت زمان کمتری که منجر به تسریع در انجام امور و کار شما خواهد شد، وکیل خود را انتخاب نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا