تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای کرمان ⚖️【آپدیت 1403】

فائزه فیروزی

فائزه فیروزی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131962443
 • آدرس: کرمان: بلوار فردوسی بین کوچه ۸و ۱۰مجتمع پارسیان طبقه اول واحد ۵

وکیل فائزه فیروزی کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و وکیل پایه یک دادگستری و متخصص کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و تجاری می باشد. سرکار خانم فائزه فیروزی وکیل و مشاور حقوقی در شهر کرمان هستند، خانم فیروزی در دعاوی حقوقی از جمله مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، صورت مجلس تفکیکی، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، ابطال سند مالکیت، خلع ید مشاعی، دستور فروش مال مشاع، و دعاوی کیفری مانند رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر، دعاوی خانواده از قبیل طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه موارد دیگر بسیار متبحر و کارکشته هستند.

سوابق وکیل
وکیل خانم سمیرا مویدی

سمیرا مویدی

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09170401750
 • آدرس: کرمان خ هزارویکشب بین کوچه ۲۱و ۲۳ مجتمع هزارویکشب

خانم سمیرا مویدی وکیل پایه یک دادگستری در کرمان با 10 سال سابقه درخشان آماده است تا در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری خدمت رسان پرونده های شما باشد. ایشان با اتکا به دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سال های متمادی به دست آورده اند می توانند تمامی نیازهای حقوقی شما را برطرف کرده و رسیدن به موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین نمایند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تخصص بالایی دارند و از این رو، می توانید با خیالی آسوده از پیشبرد اهداف حقوقی تان کسب اطمینان کنید. صداقت یک وکیل می تواند معیار مهمی در انتخاب او باشد. سرکار خانم سمیرا مویدی در تلاش است تا در جلسات مشاوره حقوقی نظر خود را در خصوص پرونده به طور صریح و شفاف اعلام دارد و میزان شانس شما برای کسب موفقیت را مشخص نماید

سوابق وکیل
بهمن بادسار

بهمن بادسار

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، کیفری، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09138427845
 • آدرس: کرمان .ماهان خ امام خمینی نبش کوچه 12

بهمن بادسار وکیل پایه یک دادگستری دارای 5 سال سابقه کار قضایی در دادسرا و دادگاه کیفری و دو سال سابقه کار قضایی در حوزه مواد مخدر متخصص در پرونده های مواد مخدر

سوابق وکیل
ساره سالاری گوغری

ساره سالاری گوغری

سابقه:
 • تخصص: ثبتی، قرارداد، کیفری
 • شماره تماس: 09139466094
 • آدرس: کرمان، میدان کوثر، کوچه لوازم خانگی اسنوا، پشت شهرداری

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان و بم می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلا در کرمان و بم در بین مردم شناخته شده است ،دارای ده سال سابقه وکالت و همچنین عضو کانون وکلای استان کرمان میباشد کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش آموخته دانشگاه باهنر کرمان میباشد و در دعاوی مختلف مشغول به فعالیت تخصصی می باشند. ایشان وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر است و مشاوره های تخصصی را به مراجعین و موکلین خود می دهد و بهترین راهکارها را به آن ها ارائه می دهد. خانم ساره سالاری گوغری سوابق کاری درخشنده و بسیار خوبی را دارد و تمام تلاشش را برای رضایت موکلین و موفقیت در پرونده می کند.

سوابق وکیل
سمانه مرزبان

سمانه مرزبان

سابقه:
 • تخصص: خانواده، ملکی
 • شماره تماس: 09177830024
 • آدرس: کرمان، چهار راه ابن سینا، ساختمان شاهین طبقه 6

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان،معدل بند الف دانشگاه، فوق لیسانس رشته حقوق خصوصی، دانش آموخته دانشگاه شیراز و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان در زمینه انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … فعالیت می کنند و سابقه درخشانی در وکالت انواع دعاوی دارند.

سوابق وکیل

یکی از شهرستان های بزرگ که معادن و منابع طبیعی فراوانی دارد، کرمان می باشد. وسعت بالای این شهرستان باعث شده اختلافات زیادی در رابطه با مسائل مالی، املاک و زمین، قراردادهای تجاری و دعاوی کیفری و خانوادگی وجود داشته باشد. به همین دلیل انتخاب و دریافت کمک از بهترین وکیل کرمان برای رفع مشکلات فواید بسیار زیادی به همراه دارد. مسائل و مشکلات کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق و ملکی در زندگی تمام اشخاص پیش می آید و به دلیل وجود استرس، اضطراب ناشی از ناآگاهی و بی تجربگی در زمینه های حقوقی آن ها را ملزم به استخدام یک وکیل می نماید. بهترین وکیل خانواده در کرمان و بهترین وکیل طلاق در کرمان می توانند در رابطه با مشکلات خانوادگی به افراد کمک کنند و برای حل و فصل آن ها راهکار ارائه دهند. این امر از ایجاد خسارات جبران ناپذیر به موکل پیشگیری می کند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کرمان کیست؟

ساکنین کرمان برای رفع مشکلات خود در دعاوی حقوقی می توانند از بهترین وکیل کرمان کمک بگیرند. تمام افراد در طول زندگی خود به صورت ناخواسته یا آگاهانه با مشکلات مختلفی مواجه می شوند و برای رفع این مشکلات مجبور می شوند از طریق قانون عمل کنند. برای حل و فصل برخی از دعاوی باید با مراجع قضایی آشنایی کامل داشته باشید و به قوانین و تبصره های موجود آن مسلط باشید.

بهترین وکیل کرمان کیست؟

یک وکیل خوب و خبره با استفاده از تخصصی که دارد قادر به رفع مشکلات طرفین دعوا می باشد. بهترین وکلای کرمان با نحوه نگارش انواع اوراق قضایی و چگونگی ارائه آن ها به دادگاه آشنایی کامل دارند. این وکلا با استفاده از مفاد و قوانین موجود قادر به دفاع از موکل خود در مراجع قضایی می باشند. وکلای ماهر با احساس مسئولیت و صبوری که دارند قادر به رفع مشکل افرادی هستند که از ایشان کمک می خواهند.

یکی از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل کرمان خلاق بودن ایشان می باشد. وکلای خلاق راهکارها و روش های خلاقانه ارائه می دهند که این امر باعث سرعت گرفتن روال پرونده حقوقی خواهد شد. در صورت دریافت کمک از یک وکیل کاربلد پرونده شما در مدت زمان کوتاه پیش خواهد رفت. به طور کلی می توان گفت خلاقیت وکیل در انجام مراحل کاری و اجرایی پرونده حقوقی تاثیر قابل توجهی دارد. با دریافت کمک از یک وکیل خلاق مراحل کاری پرونده شما در دادگاه به مراحل اجرایی مثبت خواهد رسید. نتایج به دست آمده توسط این وکلا اغلب به نفع موکل می باشند.

وظایف بهترین وکیل کرمان

بهترین وکیل کرمان از لحظه پذیرش وکالت نامه و تنظیم قرارداد بین ایشان و موکل موظف است به طور کامل به پرونده مورد نظر رسیدگی کند. تا زمانی که پرونده مختومه شود و مورد تایید موکل خود قرار داشته باشد باید پرونده ایشان را پیگیری نماید. از مهمترین وظایف بهترین وکلای کرمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. نگارش و تنظیم شکایت نامه

بهترین وکیل کرمان در وهله نخست باید قادر به مطرح کردن شکایت نامه برای اقامه دعوا باشد. اگر یک وکیل حرفه ای وکالت فرد شاکی را به عهده بگیرد باید قادر به تنظیم شکایت نامه به نحو احسنت باشد.

2. حضور در جلسات دادگاه به منظور دفاع از موکل

بهترین وکلای کرمان در تمام جلسات دادگاه باید حضور یابند و در صورت عدم حضور موکل در دادگاه قادر به پیگیری پرونده باشد.

3. انجام اقدامات مناسب در زمان صحیح

از دیگر وظایف بهترین وکیل کرمان می توان به تحویل تمام لایحه ها، مستندات و مدارک موجود در زمان مناسب به دادگاه اشاره کرد. کوتاهی در این امر نتیجه را به نفع طرف مقابل دعوا تغییر خواهد داد.

ویژگی های بهترین وکلا

بهترین وکیل کرمان به طور معمول پرونده موکل خود را با دقت بالا مطالعه می کند و در رابطه با آن تحلیل علمی درست ارائه می دهد. وکلای خوب و حرفه ای تحلیل های نزدیک به حقیقت را در اختیار موکلین خود قرار می دهند. یک وکیل حرفه ای مطالب مهم و اساسی را به اطلاع موکل خود می رساند. از مهمترین ویژگی های بهترین وکلای کرمان می توان به توانایی های علمی و حرفه ای ایشان اشاره کرد.

ویژگی های وکلای حرفه ای

به طور کلی می توان گفت یک وکیل به منظور حل پرونده های موکل خود به دانش و سابقه کافی در حوزه مورد نظر نیاز دارد. یک وکیل با توجه به تجربه ای که کسب نموده قادر به دفاع از حقوق موکلین خود می باشد.از دیگر ویژگی های وکلای حرفه ای می توان به تسلط ایشان روی تمام مسائل حقوقی و کیفری اشاره نمود. یک وکیل باید بتواند در شرایط مختلف تصمیم درست را گرفته و بر قوانین و تبصره های جدید تسلط پیدا کند. وکلای حرفه ای اغلب نهایت تلاش خود را به کار می گیرند تا اطلاعات خود را به روزرسانی نمایند.

در صورت دریافت کمک از یک وکیل حرفه ای پرونده حقوقی شما با سرعت بیشتر پیگیری خواهد شد و مدت زمان انجام کارها تا حد قابل توجهی کاهش می یاید. بهترین وکلای کرمان در حل مشکلات حقوقی تجربه و مهارت بسیار زیادی دارند و اطلاع دارند که چه زمان می توان از تبصره های قانونی در دادگاه استفاده کرد تا مشکلات رفع شوند و پرونده به موفقیت برسد.

نحوه انتخاب وکلای حرفه ای

گاهی اوقات ممکن است پس از دستیابی به بانک اطلاعات بهترین وکیل کرمان، تلفن و آدرس ایشان برای انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای دچار تردید شوید و در رابطه با نحوه کار ایشان اطلاعات کافی نداشته باشید. در ادامه مهمترین نکاتی که هنگام انتخاب بهترین وکلای کرمان باید در نظر گرفته شوند را برای شما آورده ایم.

یکی از مهمترین مواردی که در مهارت شغلی یک وکیل و احتمال موفقیت ایشان در پرونده های حقوقی نقش تعیین کننده ای را ایفا می کند، تجربه کاری می باشد. همواره توصیه می شود برای پیشبرد پرونده های حقوقی خود از وکلای باتجربه کمک بگیرید. همچنین توصیه می شود با وکلای حرفه ای به مشاوره بپردازید و به منظور مراجعه به مراجع قضایی به ایشان وکالت دهید.

یکی دیگر از روش های پیدا کردن بهترین وکیل کرمان جستجو در اینترنت و وب سایت مستروکیل می باشد که لیست از باتجربه ترین وکلای کرمان را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین توصیه می شود قبل از مراجعه به دفتر وکالت از میزان سابقه شغلی یک وکیل از طریق تماس تلفنی مطلع شوید.

بهترین وکیل کرمان می تواند به عنوان بهترین وکیل ملکی در کرمان، بهترین وکیل کیفری در کرمان، وکیل خانوادگی و طلاق پرونده موکل خود را به عهده بگیرد. هنگام انتخاب وکلای حرفه ای بهتر است این نکته را به خاطر داشته باشید که وکلایی که در زمینه خاص تخصصی دارند در زمینه مربوطه قادر به ارائه خدمات مشاوره می باشند. این افراد برای پذیرش پرونده حقوقی در آن زمینه به عنوان وکیل قابل اعتمادتری شناخته می شوند.

ضرورت مشاوره با وکیل

بهترین وکیل کیفری و حقوقی در شهر کرمان در حوزه تخصصی خود روی حجم زیادی از پرونده های دادگاه فعالیت می کند. در این شهر روزانه افراد بسیار زیادی با مشکلات حقوقی، کیفری و اداری مواجه می شوند. بدون شک در این شرایط نیاز به وکلای حرفه ای و خبره بیشتر احساس می شود. برخی از افراد ترجیح می دهند به تنهایی از پس مشکلات خود برآیند و تصور می کنند به وکیل نیاز ندارند. در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است زیرا اغلب افراد در رابطه با قانون و حقوق اطلاعات محدود دارند. به همین دلیل است که افراد به وکلای متخصص در کرمان نیاز دارند.

هنگام مواجهه با شکست در پرونده های حقوقی ضرورت انتخاب وکیل به خوبی مشخص می شود. برای جبران شکست خود در یک پرونده می توانید از یک وکیل باسابقه در کرمان کمک بگیرید. به منظور پیشگیری از مواجهه با شکست هنگام روبرویی با مشکلات حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تجاری و ثبتی بهتر است به مشاوره با وکلای باتجربه در کرمان بپردازید. در طول جلسات مشاوره می توان راهنمایی های لازم را از این وکلا دریافت کرد.

با سپردن مسئولیت پرونده حقوقی خود به بهترین وکیل کرمان دیگر به حضور در دادگاه های شلوغ و زمانبر نیاز نخواهید داشت. این امر به شما کمک خواهد کرد تا به دیگر کارهای خود رسیدگی نمایید. تنها در این شرایط است که کارهای حقوقی شما به درستی پیش خواهند رفت. یک وکیل متخصص که دانش کافی در حوزه پرونده شما را دارد آن را پیگیری خواهد کرد و دفاعیات لازم را از شما به عمل خواهد آورد.

حق الوکاله بهترین وکیل کرمان

این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که بدون استخدام بهترین وکیل کرمان به خوبی قادر به دفاع از خود در دادگاه نخواهید بود. با اشاره به مواد قانونی و ارائه مستندات لازم در دادگاه قادر خواهید بود تا قاضی را متقاعد سازید با رعایت تمام موازین عدالت برای شما حکم صادر نماید. بدون شک برای پیگیری و رسیدگی به تمام پرونده های ساده و پیجیده به استخدام یک وکیل کارکشته و حرفه ای نیاز خواهید داشت. در مقابل دریافت مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه و دیگر خدمات باید به وکیل انتخابی دستمزد پرداخت نمایید. این دستمزد اغلب حق الوکاله نامیده می شود.

حق الوکاله وکیل

به منظور ایجاد وحدت رویه در بین حق الوکاله وکلای مختلف، آیین نامه های زیادی چاپ می شوند اما به هر حال وکالت به عنوان شغل آزاد در نظر گرفته می شود. از لحاظ قانونی این حق به وکیل ارائه شده تا به صورت توافقی با موکل میزان دستمزد خود را پیشنهاد دهد. وکیل در این شرایط جنبه های مختلف پرونده های کیفری را در نظر خواهد گرفت و میزان پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده را تخمین خواهد زد. در نهایت نظر نهایی ایشان نسبت به حق الوکاله اعلام خواهد شد. موکل در رابطه با حق الوکاله می تواند چانه زنی کند.

انواع وکیل

بهترین وکیل کرمان ممکن است به عنوان وکیل انتخابی، معاضدتی، تسخیری و اتفاقی در دادگاه ها به فعالیت مشغول باشد. در ادامه با انواع وکیل بیشتر آشنا خواهیم شد.

1. وکیل انتخابی

وکیل انتخابی فردی است که توسط موکل برای وکالت پرونده و دفاع از حقوق ایشان به صورت اختیاری انتخاب می گردد.

2. وکیل معاضدتی

در صورتی که وضع مالی شما در حدی نیست که بتوانید از مشاوره و راهنمایی های یک وکیل اختیاری استفاده نمایید، توصیه می شود از یک وکیل معاضدتی کمک بخواهید. وکیل معاضدتی که عضو کانون وکلای معاضدتی می باشد به افراد با عدم توانایی مالی معرفی می شوند.

3. وکیل تسخیری

در تمام دعاوی کیفری حضور وکیل در کنار متهم لازم و ضروری است و در صورتی که توانایی استخدام وکیل انتخابی نداشته باشید دادگاه به شما یک وکیل تسخیری پیشنهاد می دهد. وکیل تسخیری در این شرایط به اختیار و انتخاب دادگاه استخدام خواهد شد. در برخی پرونده های کیفری نیز موکل امکان استفاده از راهنمایی و مشاوره وکیل انتخابی را از ابتدای تحقیقات ندارد. در این شرایط یک وکیل تسخیری می تواند به ایشان کمک کند.

4. وکیل اتفاقی

در برخی شرایط ممکن است از یک وکیل بخواهید در روند رسیدگی به پرونده به شما کمک کند که پروانه وکالت ندارد اما تحصیلات ایشان در رشته حقوق می باشد. یک وکیل اتفاقی می تواند به بهترین نحو از موکل خود در دادگاه دفاع کند و برای رفع مشکلات موکلین خود بدون داشتن پروانه وکالت در پرونده ورود کند. شما موظف به پرداخت حق الوکاله وکیل اتفاقی به صورت کامل خواهید بود.

نحوه فسخ قرارداد وکالت

موکل در هر شرایطی قادر به انصراف از ادامه همکاری با وکیل خود می باشد. موکل بنا به دلایل مختلفی ممکن است قرارداد وکالت را فسخ نماید از مهمترین دلایل این کار می توان به عملکرد نامناسب وکیل و توافق با طرف مقابل اشاره کرد. در این شرایط موکل موظف است تا تمام حق الوکاله وکیل را پرداخت نماید. در صورتی که در وکالت نامه شرط عقد بدون عزل ذکر شده باشد عزل کردن وکیل توسط موکل دشوار خواهد بود. امکان عزل وکیل به صورت شفاهی باید در دادگاه ثابت شود و توسط طرفین امضا شود.

کلام آخر

بهترین وکیل کرمان که تجربه بالایی دارد همواره تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با استفاده از دانش حقوقی خود در زمینه های مختلف پرونده موکل را به بهترین نحو خاتمه دهد. ایشان باید نسبت به پرونده ای که قبول می کند مسئولیت داشته باشد تا در نهایت با موفقیت آن را خاتمه دهد. بهترین وکلای کرمان اغلب از پایمال شدن حق موکلین خود پیشگیری می کنند.

5/5 - (5 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا