تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای کلاهبرداری در شیراز ⚖️【 آپدیت 1403 】

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09178002693
 • آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم واحد سه

آقای خلیفه از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی است و می توان ایشان را یکی از بهترین وکلای شیراز درنظر گرفت. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و غیره را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. باید گفت که پرونده های مورد قبول جناب اقای خلیفه با موفقیت بسته شدند و همین موضوع باعث شده که ایشان در شیراز به عنوان یکی از بهترین وکلا شناخته شود. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند که می توانید برای حل پرونده های خود از ایشان کمک بگیرید.

سوابق وکیل
مجتبی-کیومرثی

مجتبی کیومرثی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09172220205
 • آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

آقای مجتبی کیومرثی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد که با داشتن سابقه کافی و درخشان به موکلین و مراجعین خود در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های ملکی و امور قراردادها، خدمات ارائه داده و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل از نگاه مردم شناخته شود. در سوابق و رزومه علمی ایشان، می توان به کسب رتبه دوم آزمون تصدی منصب قضاوت، رتبه دهم ورودی وکالت و رتبه دوم اختبار کانون وکلای دادگستری اشاره داشت. همچنین آقای کیومرثی علاوه بر اشتغال به امر وکالت و مشاوره حقوقی، در زمینه داوری در امور حقوقی به منظور حل و فصل اختلافات اشخاص نیز مشغول به فعالیت می باشد.

سوابق وکیل
روح-اله-سلطانی

روح اله سلطانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09174333787
 • آدرس: شیراز، ۴راه آبیاری، خیابان ایثارگران غربی، روبروی دفتر خدمات قضایی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی  می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در شیراز شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های موفق زیادی را دارد و راهکارهای بسیار کاربردی را با توجه به مشکلات مردم ارائه می دهد. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. همچنین ایشان در کارنامه شغلی خود، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

سوابق وکیل

کلاهبرداری جزو جرایمی به شمار می رود که از زمان های گذشته تا به امروز وجود داشته است، علاوه بر این کلاهبرداری در دسته جرایم کیفری قرار دارد و بخش اعظمی از پرونده های کیفری مربوط به این جرم می شود. پیگیری پرونده کلاهبرداری در دادگاه باید با دقت بالایی انجام شود، در صورتی که در روند رسیدگی به پرونده کمی غفلت شود بدون تردید به مالباخته ضرر و زیان زیادی وارد می شود، به همین دلیل کمک گرفتن از بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز برای پیگیری پرونده کلاهبرداری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. با نگاهی به لیست بهترین وکیل شیراز می توانید اسامی وکلایی که در زمینه پرونده های کلاهبرداری فعالیت دارند را مشاهده کنید و از بین آن ها وکیل باتجربه ای را برای پیگیری پرونده تان انتخاب کنید.

بهترین وکیل کیفری در شیراز می تواند با دانش و تخصصی که دارد پرونده های مربوط به کلاهبرداری، وصول مطالبات و… را پیگیری کند، در نتیجه بهتر است شما برای رسیدگی به پرونده های مختلف کیفری از بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز، بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز و غیره کمک بگیرید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز کیست؟

قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم کلاهبرداری آشنا شوید، در واقع کلاهبرداری به بردن مال و اموالی که متعلق به فرد دیگری است اطلاق می شود، افراد کلاهبردار با دوز و کلک و به کمک وسایل متقلبانه باعث انجام کلاهبرداری می شوند. افراد کلاهبردار قبل از انجام کلاهبرداری، اقداماتی را انجام می دهند که کار آن ها درست به نظر برسد و مال باخته به حیله و نیرنگ آن ها هیچ شکی نکند.

برای رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری بهتر است از وکیل کمک بگیرید، در واقع بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز، وکیل پایه یک دادگستری است، این فرد تسلط کافی را روی کلیه قوانین مربوط به کلاهبرداری دارد و همواره در تلاش است که اطلاعات خود را در این زمینه بروز کند. با توجه به اینکه اثبات کلاهبرداری تا حدودی دشوار می باشد، به همین دلیل بهتر است شاکی قبل از تنظیم و ارائه دادخواست خود به دادگاه، از وکیل باتجربه ای مشورت لازم را بگیرد.

بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز کیست؟

بررسی عناصر جرم کلاهبرداری و روش های اثبات این نوع جرم

جرم کلاهبرداری شامل سه عنصر مختلف زیر می باشد:

1. عنصر قانونی:

عمل کلاهبرداری بر اساس ماده های موجود در قانون جرم شناخته می شود.

2. عنصر مادی:

مطابق با عنصر مادی می توان گفت، مجرم از وسایل متقلبانه برای فریب دادن افراد دیگر و بردن مال آن ها استفاده می کند.

3. عنصر روانی:

عنصر روانی همان داشتن سوء قصد است، در این گونه موارد مجرم با داشتن نیت و قصد سوء اقدام به انجام کلاهبرداری می کند.

مطابق با ماده 160 قانون مجازات اسلامی، جرم کلاهبرداری را می توان به کمک روش های زیر ثابت کرد:

1. اقرار:

یکی از مهم ترین ادله اثبات جرم کلاهبرداری، اقرار می باشد. در قوانین، اقرار به این معنا است که متهم اعتراف می کند که مرتکب جرم کلاهبرداری شده است.

2. شهادت:

یکی دیگر از ادله اثبات جرم کلاهبرداری، شهادت است. در قانون شهادت به این معنا می باشد که افرادی در حضور قاضی و در مراجع قضایی برای شهادت به مجرم بودن فرد کلاهبردار حاضر می شوند. فردی که برای شهادت دادن در جلسه دادگاه حاضر می شود باید شرایط خاصی نظیر عقل، عدالت، بلوغ، عدم منفعت در دعاوی و… را داشته باشد.

3. علم قاضی:

یکی از مهم ترین ادله ها برای اثبات کلاهبرداری، علم قاضی است، در برخی از موارد قاضی می تواند به داشتن مدارک و دلایل کافی به پرونده کلاهبرداری رسیدگی کند.

4. سوگند:

یکی دیگر از انواع ادله برای اثبات دعاوی، سوگند است، مطابق با ماده 201 قانون مجازت اسلامی سوگند عبارتست:” از گواه قرار دادن خداوند برای اثبات و صحت گفتار اداء کننده سوگند”، با توجه به اینکه جرم کلاهبرداری جزو جرایم تعزیری به شمار می رود به همین دلیل نمی توان برای اثبات آن از سوگند استفاده کرد.

دلایل اخذ بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز

برای پیگیری پرونده های کلاهبرداری بهتر نسبت به اخذ بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز اقدام کنید، وکیل می تواند با دانش و تخصصی که در مورد قوانین کیفری دارد در جلسه دادگاه از موکل خود دفاع کند. اگر شما شاکی پرونده هستید ضروری است برای دفاع از حق و حقوق خود توانایی صحبت در جلسه دادگاه را داشته باشید، بنابراین با اخذ وکیل کلاهبرداری می توانید در جلسه دادگاه به موفقیت برسید. وکیل کلاهبرداری می تواند در جلسه دادگاه با ارائه مدارک و شواهد لازم دعاوی خود را اثبات نماید. در نتیجه می توان گفت برای دفاع در دادگاه باید فرد تخصص، فن بیان قوی، اطلاعات لازم و… را داشته باشد.

برای اثبات کلاهبرداری ارائه شواهد به دادگاه الزامی می باشد، بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز می تواند به پرونده های مربوط به کلاهبرداری اشراف کامل را داشته باشد، علاوه بر این وکیل می تواند شواهد مورد نیاز را برای اثبات ادعایی که دارد به دادگاه معرفی نماید. با توجه به اینکه قربانیان پرونده های کلاهبرداری ضرر و زیان زیادی را متحمل شده اند در نتیجه بهتر است برای جبران ضرر و زیان و رسیدن به حق و حقوق خود از وکیل کلاهبرداری کمک بگیرند.

بررسی مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.  اشراف کامل بر قوانین کیفری
 2. بررسی همه جانبه پرونده موکل
 3. مطابقت دادن پرونده کنونی با پرونده های قبلی خود
 4. داشتن مهارت لازم برای تحلیل مشکلات موجود در پرونده کلاهبرداری
 5. دفاع شفاهی از موکل
 6. صرف مدت زمان کافی برای تنظیم لایحه دفاعی از موکل
 7. داشتن صبر لازم برای حضور در جلسه دادگاه
 8. شرکت در همه جلسات دادگاه

بررسی ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز

بررسی مصادیق کلاهبرداری

قانونگذار در ماده 1 مصادیقی از جرم کلاهبرداری را بیان نموده است که این نوع مصادیق تمثیلی می باشند و عبارتند از:

 1. فردی که مردم را به وجود کارخانه، موسسات و تجارت خانه های موهوم فریب می دهد.
 2. فردی که مردم را به داشتن اختیارات دروغ فریب می دهد.
 3. فردی که مردم را به اموری که غیر واقعی هستند فریب می دهد.
 4. فردی که از عنوان و اسم مجعول استفاده می کند.
 5. انتقال مال غیر که در حکم کلاهبرداری است و…

مجازات جرم کلاهبرداری چیست؟

مطابق با ماده 1 قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری:” فردی که مرتکب جرم کلاهبرداری می شود علاوه بر اینکه باید اصل مال را به صاحبش برگرداند، به حبس از 1 تا 7 سال و پرداخت جزای نقدی معادل با مالی که بدست آورده است محکوم می گردد.”

مراحل شکایت از مجرمان کلاهبرداری

بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز درباره کلیه مراحل شکایت از جرم کلاهبرداری اطلاعات لازم را دارد، در نتیجه برای انجام شکایت از مجرمان کلاهبرداری بهتر است از بهترین وکیل کلاهبرداری کمک بگیرید. مراحل شکایت از جرم کلاهبرداری عبارتند از:

1. تعیین عمومی یا خصوصی بودن جرم کلاهبرداری:

جرم کلاهبرداری دارای دو وجه مختلف عمومی و خصوصی می باشد، اگر جرم کلاهبرداری خصوصی باشد شاکی می تواند مجرم را ببخشد و پرونده را به صورت کامل ببندد، اگر جرم کلاهبرداری جنبه عمومی داشته باشد، اگر شاکی، فرد کلاهبر را ببخشد دادگاه هرگز دست از رسیدگی و پیگیری پرونده بر نخواهد داشت. متهمان جرم کلاهبرداری عمومی بهتر است برای رسیدگی پرونده خود از وکیل باتجربه و متخصص کمک بگیرند.

2. تنظیم شکوائیه:

شاکی باید برای انجام شکایت، شکوائیه ای مبنی بر کلاهبرداری در دفاتر قضایی تنظیم نماید. شاکی برای تنظیم شکایت نامه بهتر است از وکیل مشاوره لازم را دریافت کند.

3. تعیین نمودن صلاحیت مرجع قضایی:

بعد از تنظیم شکوائیه باید مرجع قضایی مناسبی برای رسیدگی به پرونده انتخاب شود.

4. بررسی پرونده در دادسرا:

بعد از تحویل دادن شکوائیه به دادسرا باید پرونده در دادسرا به صورت کامل بررسی شود، دادستان باید موضوعی که مطرح شده است را نیز بررسی نماید و دستور کیفر خواست را صادر کند.

چه نوع جرایمی حکم کلاهبرداری دارند؟

جرایم زیر دارای حکم کلاهبرداری می باشند:

 1. کلاهبرداری در زمینه خرید و فروش مسکن
 2. خیانت در امانت
 3. انتقال مال شخص
 4. تحصیل انحصار وراثت برخلاف واقع
 5. فروش کالای تهیه شده با استفاده از ارز دولتی
 6. تقسیم منافع موهوم شرکت و…

نکاتی برای انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز

در زمان انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. بررسی میزان تجربه و تخصص وکیل از مهم ترین مواردی که در زمان انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز باید مورد توجه قرار بگیرد، اگر وکیل تخصص لازم را برای رسیدگی به پرونده کلاهبرداری داشته باشد می تواند در جلسه دادگاه از موکل خود دفاع قوی تری داشته باشد.
 2. وکیلی را برای پیگیری پرونده کلاهبرداری انتخاب کنید که تسلط لازم را بر کلیه قوانین کیفری دارد، علاوه بر این وکیل باید درباره انواع تکنیک های کلاهبرداری اطلاعات لازم را داشته باشد.
 3. وکیلی که برای رسیدگی به پرونده کلاهبرداری انتخاب می شود باید قبل از هر چیز میزان حق الوکاله خود را تعیین کند.
 4. وکیل کلاهبرداری باید دارای مهارت ارتباطی قوی باشد و بتواند با دیگران به راحتی مذاکره کند، داشتن مهارت ارتباطی قوی برای حضور در جلسات دادگاه برای بهترین وکلای کلاهبرداری در شیراز الزامی است.

نکاتی برای انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز

کلام آخر

کلاهبرداری همواره در خرید و فروش، انجام معاملات، خرید خودرو، انحصار وراثت و… ممکن است انجام شود، اگر هر یک از انواع کلاهبرداری رخ داده است باید برای پیگیری پرونده از وکیل متخصص کمک بگیرید. بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز می تواند با علم و تجربه ای که دارد به پرونده های مربوط به کلاهبرداری در مدت زمان کوتاه تری رسیدگی کند. در نتیجه اخذ بهترین وکیل کلاهبرداری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

3.7/5 - (3 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا