تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای وصول مطالبات در شیراز

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

هر چیزی که به دیگران به عنوان وام یا دین واگذار می کنیم و قصد پس گرفتن آن را داریم، در رده مطالبات قرار دارد. وصول مطالبات نیز همان تسویه حساب بدهکار یا بستانکار می باشد، این نوع دین می تواند به صورت چک مدت دار، کالای امانتی، وجه نقد و… باشد. اگر فرد مدیون به هر دلیلی قصد پس دادن مطالبات را نداشته باشد، می توان از وی شکایت کرد. برای پیگیری پرونده های مربوط به وصول مطالبات می توانید از بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز کمک بگیرید. با توجه به اینکه این نوع پرونده ها در دسته پرونده های حقوقی و کیفری قرار دارند، در نتیجه با اخذ بهترین وکیل کیفری در شیراز و بهترین وکیل حقوقی در شیراز می توانید سرعت روند رسیدگی به پرونده را افزایش دهید.

برای یافتن بهترین وکلای وصول مطالبات در شیراز می توانید از وب سایت های مربوط به لیست بهترین وکیل شیراز کمک بگیرید، در این وب سایت ها نام بهترین وکلای کیفری و حقوقی درج شده است. با مطالعه لیست و تخصص وکیل می توانید بهترین وکیل وصول مطالبات را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بررسی بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز

بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز در دسته وکلای پایه یک دادگستری قرار دارد، وکلای وصول مطالبات دارای توانایی و تخصص لازم در زمینه پرونده های وصول مطالبات هستند. این دسته از وکلا با تسلط بر قوانین حقوقی و کیفری می توانند در زمان رسیدگی و پیگیری به پرونده های مختلف وصول مطالبات به نتیجه رضایت بخش تری برسند.

از مهم ترین مزایای اخذ بهترین وکیل وصول مطالبات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عدم نیاز به حضور شاکی ( خواهان ) در جلسه دادرسی
 2. توقیف راحت اموال بدهکار
 3. جلب بدهکار
 4. اخذ مطالبات از بدهکار به همراه اخذ ضرر و زیان وارد شده به موکل
 5. صرفه جویی در زمان و هزینه ها
 6. حفاظت از حق و حقوق شاکی

بررسی بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز

انواع وصول مطالبات از لحاظ امکان وصول و عدم وصول

وصول مطالبات به سه دسته اصلی زیر تقسیم بندی می شود:

1. حتمی الوصول:

بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز می تواند این نوع مطالبات را وصول کند، احتمال عدم وصول نیز در این مورد صفر درصد خواهد بود.

2. لاوصول:

در این نوع مطالبات امکان وصول غیر ممکن خواهد بود، به مطالبات لاوصول، مطالبات سوخت شده نیز گفته می شود.

3. مشکوک الوصول:

در این نوع مطالبات طلبکار درباره وصول یا عدم وصول مطالبات مردد هست، در این گونه موارد اخذ مشاوره از بهترین وکیل وصول مطالبات می تواند تاثیر بسزایی در وصول مطالبات داشته باشد.

مطالبات را به چه روش هایی می توان دریافت کرد؟

برای دریافت مطالبات روش های زیادی وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وجه نقد
 • واریز بدهی به حساب بانک
 • دریافت چک یا سفته
 • انجام وصول مطالبات غیر تجاری نیز به صورت واریز وام یا مساعده برای کارکنان، واریز سود به حساب کارکنان و… امکان پذیر است.

نکاتی برای انتخاب بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز

برای انتخاب بهترین وکیل وصول مطالبات موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

 1. بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز باید تجربه لازم را در زمینه این نوع پرونده ها داشته باشد تا بتواند پرونده را با سرعت بیشتری پیگیری کند.
 2. وکیل وصول مطالبات باید دارای تخصص لازم در زمینه وصول انواع بدهی مالی و غیر مالی باشد، اگر وکیل تخصص لازم را داشته باشد می تواند مشکلات پیش آمده را به راحتی حل و فصل کند.
 3. وکیل باید توانایی برقراری ارتباط و مذاکره با بدهکاران را داشته باشد، اگر وکیل بتواند با بدهکار ارتباط خوبی برقرار کند بدون تردید با انجام مذاکره با بدهکار می تواند به توافقاتی برای وصول مطالبات برسد.
 4. در زمان انتخاب بهترین وکیل وصول مطالبات، رزومه وکیل را با دقت زیادی مطالعه کنید، با مطالعه سوابق و رزومه وکیل می توانید میزان موفقیت وی را برای پیگیری پرونده تان به راحتی تخمین بزنید.
 5. با اطلاع از میزان حق الوکاله وکیل می توانید برای انتخاب وکیل وصول مطالبات تصمیم بهتری بگیرید.
 6. قبل از عقد قرارداد وکالت بهتر است در یک جلسه حضوری از وکیل سوالات تخصصی و مهم خود را بپرسید.

نکاتی برای انتخاب بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز

چگونه بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز را پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

1. انجام تحقیقات:

برای انجام تحقیقات بهتر است به سراغ افرادی بروید که قبلا برای وصول مطالبات خود از وکیل کمک گرفته اند، این افراد می توانند بهترین وکیل وصول مطالبات را به شما معرفی کنند. اگر وکیل نام و رزومه خود را در وب سایت درج کرده است و امکان مطالعه نظرات مشتریان سابق برای شما وجود دارد، بهتر است نظرات را با دقت زیادی مطالعه کنید. با بررسی دقیق نظرات می توانید از روند کار و میزان تخصص وکیل در زمینه پرونده های وصول مطالبات مطلع شوید.

2. مراجعه به لیست بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز:

لیست برخی از بهترین وکلای وصول مطالبات در شیراز در وب سایت های معتبر درج شده است، در این وب سایت ها رزومه، تخصص و سایر اطلاعات مورد نیاز به دقت وارد شده است، در نتیجه شما می توانید با مراجعه به وب سایت لیست بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز برای انتخاب وکیل مناسب و با تجربه تصمیم گیری بهتری را داشته باشید.

ویژگی های بهترین وکیل وصول مطالبات چیست؟

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل وصول مطالبات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دانش حقوقی وکیل باید بروز باشد، در این صورت وکیل تسلط و مهارت لازم را برای پیگیری و رسیدگی به پرونده دارد.
 2. یک وکیل خوب می تواند با تنظیم برنامه ای هدف دار وکالت پرونده را برعهده بگیرد، در این صورت وکیل قادر است طبق برنامه ریزی که انجام داده است تا رسیدن به نتایج مطلوب، پیگیری پرونده را ادامه دهد.
 3. از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز می توان به صبوری و وقت شناسی اشاره کرد.
 4. وکیل باید رازدار و امانت دار باشد.
 5. اگر وکیل وصول مطالبات دارای نفوذ کلام و قدرت بیان باشد، بدون تردید در جلسات دادگاه موفق تر خواهد بود و می تواند از موکل خود دفاع کند.

بررسی انواع وصول مطالبات از لحاظ قانون

وصول مطالبات از نظر قانونی به چند روش مختلف زیر امکان پذیر است:

1. دعوت طرفین به مذاکره برای رسیدن به توافق:

قبل از انجام هرگونه اقدامات قانونی بهتر است وکیل جلسه ای را ترتیب دهد، در این جلسه وکیل می تواند هرگونه عواقب ناشی از اقامه دعاوی، هزینه های مربوط به دادرسی، پرداخت خسارت و… را به طرفین پرونده گوشزد کند. اگر مشکل در این مرحله حل شود دیگر نیازی به تنظیم شکایت و طی مراحل پیچیده دادگاه جهت وصول مطالبات نیست.

2. ارسال اظهارنامه و اخطاریه:

در این مرحله دادگاه اظهارنامه رسمی را برای بدهکار ارسال خواهد بود، در این اظهارنامه باید پرداخت طلب مطالبه گردد و در صورت عدم پرداخت برای بدهکار مجازات در نظر گرفته می شود. شایان ذکر است که بی توجهی به اظهارنامه دارای عواقب قانونی است. بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز می تواند به کمک تجربه و تخصصی که دارد نسبت به توقیف اموال بدهکار اقدام نماید، در این صورت شاکی زودتر می تواند مطالبات خود را وصول کند.

3. اقامه دعوی:

اگر وکیل نتواند به کمک دو مرحله مذکور به نتیجه رضایت بخش برسد، باید پیگیری و رسیدگی پرونده را به کمک مراجع قضایی کیفری یا حقوقی پیگیری نماید. به کمک این روش وکیل می تواند پرونده مربوط به وصول مطالبات را در سریع ترین زمان ممکن حل و فصل کند.

وظایف بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز چیست؟

وکیل وصول مطالبات دارای وظایف متعددی است که از مهم ترین وظایف بهترین وکیل وصول مطالبات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل باید موارد مختلف مربوط به پرونده وصول مطالبات را مورد بررسی قرار دهد، وکیل باید بررسی مواردی که نیاز به تعقیب دارند را نیز انجام دهد. علاوه بر این وکیل باید در اولین مرحله تشخیص دهد که آیا بدهی قابل پرداخت است یا خیر؟ بعد از تشخیص این مسئله وی می تواند مستندات و قراردادهای لازم برای انجام وصول مطالبات را جمع آوری کند.
 2. وکیل باید بهترین راه حل را برای وصول مطالبات انتخاب کند.
 3. وکیل باید با بدهکار ارتباط برقرار کند و به وی اطلاعات لازم را در خصوص تسویه بدهی بدهد.
 4. اگر بدهکار پرداخت بدهی را به تعویق می اندازد وکیل باید این موضوع را پیگیری کند.

حق الوکاله بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز چقدر است؟

عوامل زیادی روی تعیین حق الوکاله بهترین وکلای وصول مطالبات در شیراز تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. میزان سطح پیچیدگی پرونده
 2. مقدار مطالبات مالی
 3. میزان بدهی
 4. مدت زمان مورد نیاز برای وصول مطالبات
 5. موقعیت مکانی دفتر وکیل

بررسی میزان حق الوکاله بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز

کلام آخر

برای پیگیری و رسیدگی به پرونده های مربوط به وصول مطالبات داشتن تخصص و دانش الزامی است، افرادی که تمایل به وصول مطالبات از طریق قانونی را دارند بهتر است برای رسیدن به نتایج رضایت بخش نسبت به اخذ بهترین وکیل وصول مطالبات در شیراز اقدام کنند. بهترین وکیل وصول مطالبات می تواند انواع مطالبات نظیر سفته، رسید، چک و… را در سریع ترین زمان ممکن وصول کند، در نتیجه انتخاب بهترین وکیل برای رسیدگی به این پرونده ها جزو ضروری ترین مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا