تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانواده در کرمانشاه ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل پرستو رادمنش

پرستو رادمنش

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09183302676
 • آدرس: کرمانشاه، ۲۲ بهمن چهار راه سی متری دوم ساختمان برج کادوس ط ۵ واحد ۱۵

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشد، ایشان فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند همچنین دارای بیش از 17 سال سابقه مستمر در حوزه های مختلف وکالت (ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و..) و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی شرکت ها، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند. گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان: فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی حقوق خصوصی فارغ التحصیل ممتاز کارشناسی ارشد خقوق خصوصی دانشجوی برتر و برگزیده حقوق عضو کمیسیون بازرسی مرکز وکلا نایب رییس دیوان داوری مرکز وکلا رییس دیوان داوری مرکز وکلا رییس روابط عمومی مرکز وکلا کرمانشاه گواهینامه های دریافت شده: گواهینامه داوری درجه 1 گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات گواهینامه دوره آموزش خانواده

سوابق وکیل
علی غزاله

علی غزاله

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:15
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09126276620
 • آدرس: کرمانشاه -22بهمن،خیابان برق نبش کوچه دوم مجتمع برق طبقه 4واحد12

جناب آقای علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری با ۱۵ سال سابقه وکالت موفق در دعاوی حقوقی ،کیفری وخانواده هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل ها در کرمانشاه معرفی می شوند.ایشان با فن بیان، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت بیشتر موکلین خود را در طی فعالیت های خود که در حوزه وکالت داشته اند جلب کنند. و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین روش ها را برای سریع تر پیش رفتن روند پرونده و گرفتن نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

سوابق وکیل
مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

پایه یک دادگستری
سابقه:10
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09368998574
 • آدرس: کرمانشاه، شریعتی، پایین تر از کوچه ثبت، ساختمان نگین

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه بیش از ده سال سابقه وکالت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه خوارزمی تهران می‌باشم.و در بسیاری از پرونده‌های کیفری حقوقی ثبتی و خانواده در شهر کرمانشاه موفقیت های درخشانی داشته ام که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است.

سوابق وکیل
زهرا شکربیگی

زهرا شکربیگی

سابقه:
 • تخصص:
 • شماره تماس: 09188555470
 • آدرس: کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، روبروی دادگستری کل استان، ساختمان وکلا

وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی شده است. ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

سوابق وکیل

شهرام عبدالرحیمی

سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09183340063
 • آدرس: کرمانشاه

جناب آقای وکیل به شماره پروانه 559 عضو کانون وکلای دادگستری کرمانشاه با بیش از چند سال سابقه وکالت و انجام تعداد بالایی پرونده حقوقی توانسته اند میزان محبوبیت بالایی را در بین موکلین جذب کنند که این امر به تایید رسیده است، لذا در لیست بهترین وکیل کرمانشاه جای گرفته اند.

سوابق وکیل

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه در حقیقت فردی است که در دعاوی خانوادگی به صورت تخصصی و حرفه ای وکالت می کند. یک وکیل خانواده موظف است، تمام تلاش خود را برای تحقق عدالت و دفاع از حقوق موکلین به کار گیرد. همچنین یک وکیل خانوادگی با رعایت اصول اخلاقی و صداقت، اقدامات لازم را انجام می دهد تا در روند پرونده به پیروزی دست یابد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه کیست؟

وکیل خانواده در دعاوی خانوادگی تخصص و تجربه لازم و کافی را دارد. عموما به آن دسته از دعاوی مربوط به روابط خانوادگی و فردی بین اشخاص، دعاوی خانوادگی گفته می شود. بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه ممکن است از جانب یک خانواده اقدام به وکالت نماید. پس از انعقاد قرارداد مربوطه بین وکیل خانواده و افراد حقیقی تمام دعاوی مربوط به اعضای آن خانواده توسط همان وکیل انجام می گیرند. این امر به افراد یک خانواده کمک خواهد کرد تا برای موارد مختلف که ممکن است با آن مواجه شوند نیازی به وکیل جدید نداشته باشند. انتخاب وکیل خانوادگی در کرمانشاه همانند دیگر بخش های کشور عزیز ما ایران مرسوم و رایج نیست. در حالی که در کشورهای پیشرفته وکلای خانوادگی همچون پزشکان و مشاوران رسمیت دارند. وکیل خانواده در کشورهای پیشرفته در حوزه های گسترده فعالیت می کند.

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه کیست؟

وکیل خانواده چه وظایفی به عهده دارد؟

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه دارای وظایف مشخص و معین می باشد که در این بخش قصد بررسی وظایف ایشان را به صورت مختصر داریم:

مهمترین وظیفه بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه دفاع از موکل خود به صورت حرفه ای در دعاوی خانوادگی می باشد. در صورتی که به عنوان یک خانم خواهان نفقه، مهریه و گرفتن طلاق از همسر خود باشید و قصد گرفتن حضانت فرزند خود را نیز داشته باشید، بهترین وکیل کرمانشاه باید در تمام ابعاد از شما دفاع کند. حتی در چنین مواردی هم می توان از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه هم کمک خواست تا به نتایج مطلوب رسید.

از دیگر وظایف بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه می توان به ارائه آخرین جزئیات و اطلاعات مرتبط با روند کار پرونده و پیگیری آن به نحو مطلوب اشاره کرد. وکلای خانوادگی پس از قبول پرونده باید قادر به پاسخگویی تمام سوالات موکل خود در فرصت زمان معقول و منطقی باشد. همچنین ایشان موظف است روال کار و رای دادگاه را برای موکل خود شرح دهد.

یک وکیل خانوادگی در محدوده اختیارات خود موظف به حفظ اسرار موکل خود می باشد. وکلای خانوادگی از تبانی با طرف مقابل باید به شدت خوداری نمایند. از دیگر تعهدات و ظایف این وکیل می توان به قابل اعتماد بودن، داشتن انصاف و رفتار صحیح نسبت به موکل اشاره کرد.

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه با توجه به ویژگی های دعاوی خانوادگی و اهمیت بقای کانون خانواده باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا بین طرفین دعوا صلح ایجاد نماید. این نوع وکیل باید از تشدید اختلافات موجود بین طرفین پرونده به شدت خودداری نماید و از منافع مالی و مادی خود در روند پرونده ها چشم پوشی نماید.

چگونه می توان بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه را انتخاب کرد؟

این نکته را باید به خاطر داشته باشید که انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه در کسب نتایج مطلوب دعاوی خانوادگی تاثیر قابل توجهی دارد. به همین دلیل است که همواره توصیه می شود قبل از انعقاد قرارداد برای پیگیری پرونده، بهترین وکیل خانواده را پیدا کنید زیرا در صورت انجام تمام و کمال وظایف از سوی وکیل از اتلاف وقت و هزینه پرداختی توسط موکل جلوگیری به عمل می آید. در ادامه نکات مهمی که هنگام انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه باید در نظر گرفته شوند را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

نخستین راه موجود برای پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه پرس و جو و تحقیق از اطرافیان و موکلین پیشین وکلای خاص می باشد. با پرس و جو از موکلین قدیمی وکلا می توان وضعیت ایشان را استعلام کرد. در صورت رضایت موکلین از خوب بودن وکیل مورد نظر خود مطمئن خواهید شد و می توانید با ایشان قرارداد منعقد نمایید.

در صورت عدم آشنایی با وکلای خانوادگی در اینترنت می توانید به جستجو بپردازید. پس از پیدا کردن لیست بهترین وکلای خانوادگی در کرمانشاه می توانید آدرس و شماره تماس آن ها را یادداشت نمایید. به طور کلی می توان گفت ساده ترین روش انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه جستجو در اینترنت می باشد. پس از انتخاب بهترین وکلا می توانید به صورت حضوری با ایشان ملاقات نموده و موضوع پرونده خود را توضیح دهید. لازم به ذکر است در بسیاری از موارد وکلای تلفنی می توانند تا حد زیادی به شما کمک کنند.

اهمیت برقراری تماس تلفنی با وکیل خانواده قبل از مراجعه حضوری

قبل از مراحعه به دفتر وکلای خانوادگی می توان با ایشان تماس تلفنی برقرار نمود و موضوع دعوای خانوادگی خود را برای ایشان به صورت مختصر توضیح دهید. قبل از انعقاد قرارداد با وکیل خانوادگی مورد نظر بهتر است از تخصص ایشان اطمینان حاصل نمایید و در صورت امکان اطلاعات کاملی در رابطه با حق الوکاله ایشان کسب نمایید. در نهایت با اطمینان خاطر می توان قرارداد وکالت را با ایشان تنظیم کرد.

در آخرین مرحله انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه باید به آدرس ایشان مراجعه کرد و پس از صحبت های اولیه با ایشان و کسب اطمینان از صداقت، توانایی و تخصص وی قرارداد را با ایشان انعقاد کرد. پس از این که هزینه های مورد نیاز پرداخت شد و برگه وکالت نامه دریافت شد، امور مربوطه به پیگیری دعاوی خانوادگی را می توان به بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه سپرد.

مهمترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه

از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه می توان به قدرت بیان، تحلیل، نظم، تسلط بر قوانین و آشنایی با مسائل خانوادگی اشاره کرد. بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه قبل از برگزاری جلسه رسیدگی و دفاع از موکل خود پرونده را با دقت مطالعه می کند و با متهم پرونده به گفتگو می نشیند تا از موضوع اتهامات مطلع شود. این امر به وکلای خانوادگی کمک خواهد کرد تا با متهم آشنا شود و با توجه به اظهارات موکل قادر به دفاع از ایشان به بهترین نحو ممکن باشد.

از دیگر ویژگی های بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه می توان به پاسخگو بودن ایشان در مقابل موکل خود اشاره کرد. مهمترین خصوصیت شخصی وکلای خانوادگی همین احساس مسئولیت می باشد. به طور کلی می توان گفت منظور از وکالت، تعهد به وسیله است. بهترین وکیل خانوادگی باید نهایت تلاش خود را به کار گیرد تا از موکل خود به صورت مطلوب دفاع کند. از لحاظ قانونی وکلای خانوادگی در رسیدن به نتیجه مطلوب مسئولیتی ندارند و برای دستیابی به نتایج احسنت هیچ گونه تضمینی ارائه نمی دهند. از دیگر ویژگی های بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخورداری از اطلاعات، معلومات و دانش حقوقی لازم
 • امانت داری، محرم اسرار و امین موکل بودن
 • اجتناب از مطالب اغراق آمیز و غیرممکن
 • بازداری موکل از انتخاب بیراهه ها
 • ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • رعایت شان و مقام قاضی و احترام به ایشان

حوزه های فعالیت وکلای خانوادگی

برخی از افراد تصور می کنند بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه تنها به اختلافاتی همچون طلاق و مهریه می پردازد اما این تصور کاملا اشتباه است و حوزه فعالیت وکلای خانوادگی بسیار گسترده است. از مهمترین حوزه های فعالیت وکلای خانوادگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- طلاق

یکی از رایج ترین و شایع ترین انواع دعاوی خانوادگی طلاق می باشد. به طور کلی می توان گفت طلاق به عنوان بهترین راه برای اتمام روابط ازدواج شناخته می شود. طلاق به سه روش امکان پذیر می باشد:

گاهی اوقات با توجه به شرایط موجود در قانون مرد می تواند به دادگاه مراجعه کرده و خواستار طلاق همسر خود شود. در این شرایط مرد باید دادخواست طلاق را به دادگاه خانواده ارائه دهد. پس از رسیدگی دادگاه و پیمودن مراحل قانونی رای گواهی عدم امکان سازش صادر خواهد شد و مرد قادر به ثبت قانونی طلاق خود خواهد بود. این نکته را باید به خاطر داشت که عدم رضایت زن در طول تمام این مراحل قادر به پیشگیری از وقوع طلاق نخواهد بود.

در برخی شرایط ممکن است زن دادخواست طلاق خود را به دادگاه خانواده ارائه دهد. البته شرایط ارائه دادخواست طلاق از سوی زن بسیار خاص می باشد. از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن حق طلاق
 • عسر و حرج زن
 • عجز از پرداخت نفقه

تنها در صورت وجود این شرایط زن می تواند با در دست داشتن دلایل کافی به دادگاه خانواده مراجعه کرده و دادخواست طلاق خود را ارائه دهد. پس از بررسی درخواست و در صورت صلاحدید حکم طلاق صادر خواهد شد.

دیگر روش طلاق به صورت توافقی است. در این شرایط زن و مرد در رابطه با مسائل از قبیل حق حضانت فرزندان و مهریه به توافق می رسند. در این شرایط دادگاه پس از بررسی نظر وکیل خانواده که زوجین به آن مراجعه کرده اند گواهی عدم امکان سازش را صادر می کند.

2- نفقه

از دیگر مواردی که بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه می تواند به آن رسیدگی کند، مسئله عدم پرداخت نفقه می باشد. به طور کلی می توان گفت نفقه شامل تمام نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن می باشد. این نیازها ممکن است شامل موارد زیر شود:

 • مسکن
 • البسه
 • غذا
 • اثاث منزل
 • هزینه های درمانی و بهداشتی

نفقه

ذکر این نکته از اهمیت ویژه برخوردار است که در رابطه با مسئله نفقه تمکن مالی مرد در نظر گرفته نمی شود. به این معنا که یک مرد وظیفه دارد تا با توجه به شرایط زن نفقه ایشان را پرداخت نماید. البته لازم به ذکر است که نفقه یک زن تنها در صورت تمکین به وی پرداخت خواهد شد. در صورتی که زن از تمکین مرد خودداری نماید مستحق نفقه نخواهد بود. در صورت تمکین زن و خودداری مرد از پرداخت نفقه، زن قادر خواهد بود تا برای دادگاه خانواده شکایتی را تنظیم نماید. امکان مراجعه به بهترین وکیل خانواده زن در کرمانشاه برای شما وجود خواهد داشت.

3- حضانت فرزندان

یکی دیگر از موضوعاتی که وکیل خانواده می تواند در آن ورود کند، حضانت فرزندان می باشد. یکی از موضوعات چالش برانگیز پس از جدایی زن و مرد، حضانت فرزندان می باشد. در صورت عدم وجود توافق در این زمینه، با توجه به قانون حضانت فرزندان تا رسیدن به 7 سالگی حضانت فرزندان به عهده مادر و پس از آن به عهده پدر خواهد بود. در صورت عدم صلاحیت والدی که حضانت فرزند را به عهده گرفته است، والد دیگر قادر به ارائه دادخواست حضانت به دادگاه خواهد بود. به طور کلی می توان گفت اگر والدی که حضانت فرزند را به عهده دارد یکی از اقدامات زیر را انجام دهد، حق حضانت از ایشان سلب خواهد شد:

 • عادت به امور فاسد همچون اعتیاد
 • اقدام به ضرب و جرح
 • سوء استفاده از کودک
 • وادار کردن فرزند به امور ناصواب

ممنوع الخروج کردن فرزند

از دیگر موضوعاتی که بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه می تواند در رابطه با آن اقدامات لازم را انجام دهد ممنوع الخروج شدن فرزند می باشد. یک پدر می تواند با مراجعه به اداره گذرنامه فرزند زیر 18 سال خود را ممنوع الخروج کند. اما اگر مادر قصد ممنوع الخروج کردن فرزند خود را داشته باشد باید به دادگاه خانواده مراجعه کند و درخواست خود را ارائه دهد. پس از انجام رسیدگی های مورد نیاز و احراز ضرورت، دستورات لازم صادر خواهند شد. دعاوی رفع ممنوع الخروجی فرزند بسیار پیچیده است از این رو همواره توصیه می شود در این رابطه به مشاوره با یک وکیل خانوادگی کاربلد و حرفه ای بپردازید.

کلام آخر

وکلای خانوادگی در حقیقت قادر به پذیرش وکالت در تمام دعاوی حقوقی را دارند، از این رو امکان پذیرش پرونده های خانوادگی به راحتی توسط وکلای مختلف وجود دارد. اما همواره توصیه می شود از وکیل خانواده ای کمک بخواهید که در این زمینه تخصص و تجربه کافی داشته باشد. با دریافت کمک از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه که از تجربه بالا برای حل پرونده ها برخوردار باشد، می توان احتمال موفقیت خود را تا حد قابل توجهی افزایش داد. وکلای خانواده علاوه بر حل پرونده ها، قادر به ارائه مشاوره حقوقی به اعضای خانواده می باشند. یک وکیل خانواده خوب باید بتواند بهترین راه حل ها را به موکل خود ارائه دهد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا