تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای طلاق در کرمانشاه ⚖️【آپدیت 1403】

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

پایه یک دادگستری
سابقه:10
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09368998574
 • آدرس: کرمانشاه، شریعتی، پایین تر از کوچه ثبت، ساختمان نگین

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه بیش از ده سال سابقه وکالت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه خوارزمی تهران می‌باشم.و در بسیاری از پرونده‌های کیفری حقوقی ثبتی و خانواده در شهر کرمانشاه موفقیت های درخشانی داشته ام که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است.

سوابق وکیل
علی غزاله

علی غزاله

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:15
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09126276620
 • آدرس: کرمانشاه -22بهمن،خیابان برق نبش کوچه دوم مجتمع برق طبقه 4واحد12

جناب آقای علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری با ۱۵ سال سابقه وکالت موفق در دعاوی حقوقی ،کیفری وخانواده هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل ها در کرمانشاه معرفی می شوند.ایشان با فن بیان، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت بیشتر موکلین خود را در طی فعالیت های خود که در حوزه وکالت داشته اند جلب کنند. و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین روش ها را برای سریع تر پیش رفتن روند پرونده و گرفتن نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

سوابق وکیل
رضا سنجابی

رضا سنجابی

سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09188323946
 • آدرس:

رضا سنجابی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است که سابقه کاری خوب و قابل قبولی دارد و در حوزه های مختلفی اعم از خانواده، کیفری، ملکی و ... فعالیت داشته و پرونده های مختلفی را با موفقیت به پایان رسانده است.

سوابق وکیل
Sara alah Veisi

سارا اله ویسی

سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09183571739
 • آدرس: کرمانشاه،۲۲ بهمن، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه ۴، واحد ۱۲

وکیل پایه یک دادگستری،عضو کانون دادگستری در کرمانشاه با ۱۳ سال سابقه کار در وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و از وکلای حاذق در شهر کرمانشاه محسوب می شوند. خانم اله ویسی با بهره گیری از قوانین روز حقوقی، نفوذ کلامی بالا و صبر و حوصله،تلاش میکنند تا بهترین آراء را در پرونده های مرجوعه بدست آورند. ایشان برای مراجعینی که توان پرداخت یکجا حق وکالت را ندارند، شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده تا تمامی افراد امکان ارتباط با وکیل متخصص در دعاوی خود را داشته باشند.

سوابق وکیل

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه، مسئول پیگیری و رسیدگی پرونده های مربوط به طلاق در دادگاه خانواده می باشد. با توجه به آمار زوجین درگیر در این نوع دعاوی، آن ها به طور کامل با قوانین آشنایی ندارند و این امر باعث می شود تا در روند پرونده با مشکلات مختلف مواجه شوند. در برخی مواقع ممکن است حق یکی از طرفین پایمال شود یا پرونده از مسیر خارج شود و با پیچیدگی های بیشتری مواجه شوند. به همین دلیل است که همواره توصیه می شود برای پیگیری این پرونده ها از بهترین وکلای طلاق در کرمانشاه کمک بگیرید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کیست؟

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه در حقیقت به عنوان بهترین وکیل طلاق در این شهرستان نیز شناخته خواهد شد که در این حوزه فعالیت دارد.  وکیل طلاق باید با تمام قوانین مربوطه در این زمینه آشنایی کامل داشته باشد و با توجه به تجربه خود این پرونده ها را به بهترین نحو پیش ببرد. وکلای طلاق همچنین باید در این پرونده ها تخصص داشته باشند تا در رسیدن به نتایج مطلوب به موکل خود کمک کنند. در حقیقت بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه فردی است که پروانه وکالت پایه یک دارد و در زمینه انواع طلاق برای سالیان متمادی پرونده های زیادی را قبول کرده است. بهترین وکلای طلاق در کرمانشاه باید با تمام امور زیر آشنایی کامل و کافی داشته باشند:

 • فسخ نکاح
 • مهریه
 • اجرت المثل
 • جهیزیه
 • حضانت فرزندان
 • نفقه پس از طلاق

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کیست؟

در صورت استخدام وکیل طلاق از جانب یکی از طرفین برای منصفانه بودن شرایط طرف مقابل نیز باید برای خود وکیل بگیرد. بدون دریافت کمک از سمت یک وکیل طلاق خبره در مضیقه قرار خواهید گرفت و در نهایت ممکن است در معرض خطر عدم دستیابی به نتایج مطلوب قرار گیرید. در صورتی که در رابطه با کمک گرفتن از وکیل طلاق اطمینان کامل ندارید بهتر است درخواست مشاوره ارائه دهید. پس از کسب اطلاعات بیشتر و هوشمندانه تر در رابطه با پرونده خود می توانید تصمیم نهایی خود را مبنی بر استخدام بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه یگیرید.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

به طور کلی می توان گفت ازدواج از نظر قانون نوعی قرارداد می باشد، از این رو طلاق به عنوان نوعی فسخ قرارداد شناخته می شود که قوانین خاصی برای آن در نظر گرفته شده است و با توجه به این قوانین زوجین باید حقوق یکدیگر را رعایت نمایند. بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه با تمام قوانین مدنی و خانواده آشنایی کامل دارد و در روند رسیدگی و پیگیری پرونده های طلاق باید این شرایط و فاکتورها را رعایت نماید. در نهایت با توجه به پرونده دادگاه قادر به صدور حکم طلاق خواهد بود.

صدور حکم طلاق تنها در شرایطی امکان پذیر است که احکام مختلف مرتبط با آن همچون مهریه، نفقه و حضانت فرزند پس از طلاق صادر شده باشند. بهترین وکیل کرمانشاه باید با تسلط بر قوانین مربوط به طلاق در تمام این موارد وارد شود و احکام مربوطه را به نفع موکل خود تغییر دهد. با دریافت کمک از وکلای باتجربه در این زمینه می توان مسیر روند پرونده را تا حد قابل توجهی کاهش داد.

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه باید با علم روانشناسی نیز آشنایی داشته باشد تا قادر به کسب رضایت طرفین برای پیشبرد مراحل پرونده باشد. این نکته را به خاطر داشته باشید که هرچه توافق طرفین در یک پرونده طلاق بیشتر باشد حکم طلاق سریع تر صادر خواهد شد.

آشنایی با مهمترین وظایف وکلای طلاق

وکیل طلاق به طور معمول با دریافت وکالت از طرف یکی از اشخاص مسئولیت رسیدگی به امور طلاق ایشان را به عهده می گیرد. این نوع وکیل در مقابل موکل خود موظف به انجام مجموعه وظایف خاصی است که در ادامه به صورت مختصر آن ها را بررسی خواهیم کرد.

 • با در نظر گرفتن شرایط موکل خود مشاوره حقوقی تخصصی را به ایشان ارائه دهد و با به کارگیری تمام تلاش خود صلح و مدارا را بین طرفین پرونده ایجاد نماید.
 • در تمام جلسات دادرسی به موقع حضور یابد تا وقت شناسی خود را ثابت نماید.
 • وکیل طلاق باید پرونده های مشابه را ارزیابی و مطالعه کند تا روند پیگیری پرونده را سرعت ببخشد. در نهایت این وکیل باید در زمان تعیین شده پرونده را به دادگاه ارائه دهد.
 • برای دفاع از موکل خود به نحو احسنت به تحقیق بپردازد و اطلاعات کافی را در این زمینه جمع آوری نماید.
 • مراحل دادرسی پرونده را به صورت دقیق ردیابی نماید و موکل خود را از تمام مراحل آگاه سازد.

مزایای مشاوره با بهترین وکلای طلاق

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه با تمام قوانین طلاق به طور کامل و جامع آشنایی دارد، از این رو روند پرونده در کوتاه ترین زمان ممکن طی خواهد شد و به نتایج مطلوب دست خواهید یافت. برای اجرای حکم طلاق باید مجموعه ای از تشریفات صورت گیرد و یک وکیل باتجربه از تمام این تشریفات آگاهی دارد. از این رو این وکیل قادر به ارائه بهترین راهکارها و مشاوره ها به موکلین خود می باشد. در صورتی که درخواست طلاق از سوی زن باشد بررسی و پیگیری دادخواست وی از جانب دادگاه دشوار خواهد بود. از این رو زن می تواند با دریافت کمک از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه با ارائه مستندات به قاضی پرونده وی را برای پذیرش خواسته خود متقاعد سازد.

مزایای مشاوره با وکیل طلاق

از دیگر مزایای کمک گرفتن از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کسب بهترین نتایج با توجه به وضعیت موجود می باشد. یک وکیل طلاق امور قانونی دادرسی دادگاه را پیگیری می کند و وکالت شما را در دادگاه به نحو احسنت انجام می دهد. در صورت پیچیده بودن پرونده طلاق شما یک وکیل خبره و ماهر به راحتی قادر به عبور از حوزه های قضایی خواهد بود. اگر همسر شما قصد محدودسازی روابط شما با فرزندتان را داشته باشد یک وکیل باتجربه می تواند به مبارزه برای توافق سر حضانت فرزندان پرداخته و در این راستا از شما دفاع کند.

چگونه می توان بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه را انتخاب کرد؟

برای پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه می توانید از سایت های مختلف که لیستی از وکلای باتجربه طلاق را به شما ارائه می دهند، کمک بگیرید. این سایت ها انتخاب بهترین وکلای طلاق را برای شما ساده ساخته اند. در انتخاب وکلای باتجربه و کارآزموده باید به تجربه، سوابق وی و میزان موفقیت ایشان در پرونده های مختلف توجه کنید. توجه به این موضوعات پیگیری روند پرونده در مدت زمان کوتاه را امکان پذیر می سازد.

با انتخاب بهترین وکلای طلاق در کرمانشاه قادر به دستیابی به نتایج مطلوب خود خواهید بود. بهترین وکیل طلاق فردی است که در این زمینه آگاهی لازم و تجربه کافی را داشته باشد. این وکلا اغلب نهایت تلاش خود را به کار می گیرند تا با پیگیری پرونده به صورت مداوم و سریع از حقوق شما به نحو مطلوب دفاع کنند. قبل از استخدام بهترین وکیل در کرمانشاه بهتر است این سوال را از خود بپرسید که وکیل مورد نظر شما چندین پرونده طلاق را پذیرفته است. طلاق فرآیندی احساسی است و برای کسب اطمینان از استخدام بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه باید بدانید که وی در شرایط مختلف چگونه عمل کرده است.

یکی دیگر از روش های انتخاب یک وکیل خبره و حرفه ای در زمینه طلاق مشاوره با چندین وکیل خانوادگی فعال در این زمینه می باشد. گاهی اوقات ممکن است وکیل معرفی شده به شما از لحاظ اعتبار و حرفه جایگاه والایی داشته باشد اما رفتار و نوع برخورد ایشان را دوست نداشته باشید. احساس راحتی با وکیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا می خواهید سرنوشت پرونده خود را به ایشان بسپارید و ساعات طولانی و زیادی را با او سپری کنید.

حق الوکاله وکیل طلاق

به طور معمول حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه بین وکیل و موکل به صورت توافقی تعیین خواهد شد. عواملی از قبیل موضوع پرونده، میزان پیچیدگی آن و فعالیت وکیل در میزان حق الوکاله وکیل تا حد زیادی موثر هستند. هرچه یک پرونده طلاق پیچیده تر باشد و به رسیدگی های بیشتر نیاز داشته باشد حق الوکاله به همان میزان افزایش خواهد یافت. لازم به ذکر است که وکیل و موکل در جلسه اول باید در رابطه با این موضوع با یکدیگر صحبت کنند و به توافق برسند. تعرفه ای به عنوان حق الوکاله وکلا نیز به صورت سالانه توسط قوه قضاییه تعیین شده و به وکلا اعلام می گردد. وکلا موظف هستند با توجه به این تعرفه هزینه وکالت خود را از موکلین دریافت کنند.

از وکیل خانم برای طلاق استفاده کنیم یا وکیل آقا؟

وکیل خانم طلاق توانایی ها و تخصص حقوقی مختلفی دارد و به همین دلیل است که تعداد موکلان آن ها بسیار زیاد می باشد. با دریافت کمک و مشاوره حقوقی از وکیل طلاق خانم می توان به مزایای قابل توجه بسیار زیادی دست یافت. مهمترین مزیت انتخاب وکیل خانم طلاق این است که موکلین می توانند بدون درگیری حضوری در جریان پرونده و جلسات دادگاه، مسئولیت رسیدگی به پرونده خود را به ابشان بسپارند. حضور در جلسات رسیدگی به پرونده و ارائه دلایل و مدارک نسبتا دشوار است و به زمان بندی و برنامه ریزی نیاز دارد که به طور معمول خانم ها در این موارد صبر و حوصله بیشتری به خرج می دهند. از این رو یک وکیل خانم طلاق بهتر از هر فرد دیگری می تواند جریان پرونده را پیگیری نماید.

وکیل خانم طلاق

تجربیات و مهارت یک وکیل خانم طلاق باعث می شود تا ایشان از تمام جزئیات پرونده اطلاع داشته باشد و بتواند بهترین دلایل و مدارک را به محاکم قضایی ارائه دهد. به خاطر داشته باشید که تهیه قرارداد و آماده سازی آن به دانش و تخصصی حقوقی نیاز دارد. یک وکیل طلاق خانم از دانش حقوقی کافی برخوردار می باشد از این رو در طول تمام مراحل دادگاه می تواند مدارک و ادله کافی را ارائه دهد. به طور کلی می توان گفت بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه اگر خانم باشد بهتر می تواند از حقوق موکل خود دفاع کند.

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل در کرمانشاه

از آنجا که حجم پرونده های طلاق در کرمانشاه نسبتا  بالاست  توصیه می شود در روند اجرای این پرونده ها از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه استفاده کنید. دریافت مشاوره و راهنمایی از بهترین وکلای طلاق کرمانشاه باعث خواهد شد تا روند پرونده شما به خوبی پیشرفت نماید. در ادامه با مراحل طلاق توسط وکیل طلاق بیشتر آشنا خواهیم شد.

1. صدور گواهی عدم سازی

اگر طلاق توافقی باشد زوجین باید در جلسات مشاوره روانشناسی بهزیستی شرکت کنند. زوجین در نهایت با تشخیص مشاور قادر به دریافت گواهی عدم سازش و عدم انصراف از طلاق خواهند بود.

2. دادخواست طلاق توافقی

دادخواست طلاق توافقی پس از برگزاری جلسات مشاوره ثبت خواهد شد. بر اساس قوانین جدید برخی از پرونده های طلاق توافقی به شورای حل اختلاف مرجوع می شوند. نخستین مرحله ثبت طلاق از سمت زوجین ثبت دادخواست آن ها در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی می باشد. مدارک زیر باید به وکیل طلاق ارائه شوند:

 • اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
 • اصل یا رونوشت عقدنامه
 • اصل وکالت نامه طلاق در صورت وجود
 • نسخه وکالت نامه دادگستری

3. ارجاع به دادگاه خانواده

پس از این که پرونده طلاق به دادگاه تحویل داده شد، مدارک اصلی طلاق باید به دادگاه ارائه شده و از ادله موجود دفاع شود. در صورتی که طلاق توافقی باشد  مدارکی زیر باید به عنوان اصلی ترین مدارک به دادگاه ارائه شوند:

 • برگه مشاوره بهزیستی
 • وکالت طلاق زوج به زوجه

در صورتی که دادخواست طلاق از سمت مرد باشد کار کمی راحت تر خواهد بود. البته با وضع قوانین جدید قاضی نسبت به صدور رای طلاق از سوی مرد سخت گیرتر شده است.

4. اثبات شروط طلاق

دشوارترین کاری که یک وکیل طلاق باید انجام دهد، اثبات شروط طلاق می باشد. از جمله شرایطی که زوج یا زوجه می توانند برای طلاق اقدام کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رابطه نامشروع یا ازدواج دوم زوج
 • اعتیاد شدید مرد
 • ضرب و جرح و کتک کاری

در نهایت پس از اثبات این دلایل حکم طلاق صادر خواهد شد.

کلام آخر

با انتخاب بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه، نیازی به حضور در جلسات رسیدگی نخواهید داشت و پرونده شما با آرامش و بدون هیچ گونه تنشی پیش خواهد رفت. با انتخاب یک وکیل طلاق خبره، پرونده شما در مسیر صحیح و با توجه به موازین قانونی پیش خواهد رفت و روند پرونده نیز سرعت خواهد گرفت.

5/5 - (3 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا