طلاقلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای طلاق در قزوین

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

در طول زندگی مشترک ممکن است بین زن و شوهر اختلافات و مشکلاتی ایجاد شود، برخی از مشکلات زندگی زناشویی غیر قابل حل هستند و زوجین در زمان روبرو شدن با این شرایط تصمیم به جدایی و طلاق می گیرند. طلاق انواع مختلفی دارد، به همین دلیل قوانین مربوط به طلاق پیچیده می باشند و اگر شما درگیر پرونده طلاق هستید بهتر است برای پیگیری پرونده خود از بهترین وکیل قزوین که در زمینه دعاوی مربوط به طلاق مهارت لازم را دارد مشاوره لازم را بگیرید. شایان ذکر است با اخذ بهترین وکیل طلاق در قزوین می توانید مشکلات موجود در پرونده را با سرعت بیشتری حل و فصل کنید.

در زمان انتخاب بهترین وکلای طلاق در قزوین باید دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید زیرا هر چقدر وکیل باتجربه تر باشد بدون تردید می تواند به روند کاری پرونده طلاق سرعت بیشتری را ببخشد. در ادامه این مطلب ضمن معرفی بهترین وکلای طلاق در شهر قزوین، قصد داریم شما همراهان عزیز را با نحوه انتخاب وکیل طلاق، میزان حق الوکاله وکیل طلاق و… آشنا سازیم.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در قزوین کیست؟

بهترین وکیل طلاق، شخصی است که به موکل خود راهکار مناسبی را برای حل مشکلات موجود در پرونده طلاق ارائه می دهد، وکیل طلاق مانند بهترین وکیل خانواده در قزوین می تواند در رابطه با کلیه دعاوی خانوادگی به موکل خود مشاوره لازم را دهد. بهترین وکلای طلاق در قزوین دارای تجربه و سابقه درخشانی در زمینه رسیدگی به پرونده طلاق هستند، علاوه بر این وکیل باید قبل از شروع فعالیت خود در زمینه طلاق، ابتدا زوجین را به سازش و ادامه زندگی مشترک ترغیب کند و در صورتی که امکان حل اختلافات مابین زوجین وجود نداشت نسبت به تنظیم دادخواست طلاق اقدام نماید.

بهترین وکیل طلاق باید صبر و حوصله زیادی را داشته باشد و به کلیه سوالات موکل خود که در رابطه با روند کاری دعاوی طلاق است پاسخ صحیح دهد. وکیل طلاق همچنین باید اطلاعات لازم را در زمینه قوانین مربوط به طلاق داشته باشد و ضمن راهنمایی موکل خود مناسب ترین راه حل ها را در اختیار وی قرار دهد.

مزایای اخذ وکیل طلاق چیست؟

از مهم ترین مزایای اخذ وکیل طلاق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دریافت مشاوره و بهترین راهکارها از وکیل برای حل مشکلات موجود در پرونده
 2. سرعت بخشیدن به روند کاری پرونده طلاق
 3. عدم حضور موکل در جلسات دادگاه
 4. دفاع از حق و حقوق موکل
 5. حذف نام همسر از شناسنامه
 6. صرفه جویی در زمان و هزینه ها

بررسی مزایای اخذ وکیل طلاق چیست؟

مهم ترین وظایف وکیل طلاق چیست؟

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل طلاق در قزوین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پیگیری پرونده به صورت تخصصی و حل مشکلات موجود در پرونده
 2. عدم مواجهه کمتر زوجین با یکدیگر
 3. پیشگیری از اتلاف وقت
 4. انتخاب بهترین راهکارها برای رسیدن به نتایج رضایت بخش
 5. پیشگیری از ضرر و زیان مالی موکل
 6. ارائه مشاوره حقوقی به موکل
 7. حضور در کلیه جلسات دادگاه
 8. اعتراض به حکم نهایی دادگاه
 9. رسیدگی به پرونده های نفقه، مهریه، حضانت فرزندان مشترک و…

معیارهای انتخاب بهترین وکیل طلاق در قزوین

در زمان انتخاب وکیل طلاق معیارهای زیر را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین و حرفه ای ترین وکیل را برای رسیدگی به پرونده طلاق انتخاب نمایید:

 1. در زمان انتخاب وکیل به تخصص وی توجه داشته باشید و وکیلی را انتخاب کنید که دانش لازم را برای رسیدگی به پرونده طلاق داشته باشد.
 2. وکیلی را برای انجام وکالت انتخاب کنید که دارای وجدان کاری لازم باشد.
 3. قبل از تنظیم قرارداد وکالت بهتر است از میزان حق الوکاله وکیل مطلع شوید.
 4. اطلاع از درصد موفقیت وکیل در خصوص رسیدگی به پرونده های پیشین از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما قبل از عقد قرارداد وکالت اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید.
 5. وکیل باید مسئولیت پذیر باشد و با تکیه بر دانش و اطلاعات حقوقی که دارد مشکلات موکل خود را حل نماید، در نتیجه در زمان انتخاب وکیل باید از داشتن حس مسئولیت پذیری وکیل انتخابی تان مطمئن شوید.
 6. بهترین وکیل فردی است که دارای دانش و اطلاعات حقوقی بالایی می باشد، شایان ذکر است وکیل می تواند با تکیه بر دانش حقوقی خود بهترین راهکار را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کند.
 7. در زمان انتخاب بهترین وکیل سن و جنسیت وکیل را جزو معیارهای اصلی قرار ندهید.
 8. وکلایی که دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و مدارک کارشناسی حقوقی می باشند، می توانند از نظر قانونی وکالت کلیه دعاوی قضایی را بپذیرند.
 9. قبل از تنظیم قرارداد وکالت باید پروانه وکالت وکیل مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهید.
 10. قبل از انتخاب وکیل مورد نظرتان بهتر است به سایت کانون وکلا یا مرکز امور وکلای قوه قضائیه مراجعه کنید و از این موضوع مطمئن شوید که وکیل شما از انجام وکالت تعلیق نشده باشد.
 11. خدمات حقوقی دارای تعرفه خاصی نمی باشند و میزان حق الوکاله وکیل با توجه به توافق بین وکیل و موکل تعیین می شود. قبل از اخذ تصمیم گیری در زمینه انتخاب وکیل بهتر است از چندین وکیل مشاوره بگیرید تا بتوانید بهترین وکیل را برای رسیدگی و پیگیری پرونده تان انتخاب کنید.
 12. ترجیحا برای رسیدگی و پیگیری پرونده از وکلای شهر محل اقدام کمک بگیرید، اگر وکیل انتخابی تان در شهری دیگر ساکن باشد شما موظف به پرداخت هزینه های سفر، اقامت وکیل در هتل و… خواهید بود.

چگونگی پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در قزوین

برای جستجوی وکیل باتجربه و متخصص در شهر قزوین می توانید از روش های زیر استفاده نمایید:

 1. با مراجعه به وب سایت های معتبر که به معرفی بهترین وکلای طلاق شهر قزوین پرداخته اند می توانید با توجه به میزان بودجه و نیاز خود وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. وب سایت مستر وکیل یکی از معتبرترین وب سایت هایی است که می توانید با مراجعه به این وب سایت و از لیست وکلای طلاق در قزوین که در سایت مستر وکیل درج شده است بهترین وکیل را انتخاب کنید.
 2. با مراجعه حضوری به بهترین موسسات حقوقی در قزوین می توانید از کارشناسان موسسه مشاوره لازم را برای انتخاب بهترین وکیل طلاق بگیرید.
 3. یکی دیگر از انواع روش ها برای اخذ وکیل طلاق پرس و جو از دوستان و آشنایانی است که تجربه اخذ مشاوره و کمک از وکیل طلاق را داشته اند.

چگونگی پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در تبریز

مراحل اخذ طلاق توسط وکیل

اگر تمایل دارید وکیلی را برای رسیدگی به پرونده طلاق انتخاب کنید باید مراحل لازم را طی کنید. بعد از انتخاب وکیل باید نسبت به تنظیم قرارداد وکالت اقدام نمایید، وکیل در مرحله بعدی باید پرونده شما را با دقت زیادی مطالعه نماید تا بتواند به صورت تخصصی تر پروسه طلاق را به جریان بیندازد.

مراحل پیگیری پرونده طلاق توسط وکیل به صورت زیر می باشد:

 1. ثبت نام در سامانه ثنا
 2. معرفی طرفین پرونده به مشاور برای انجام مشاوره قبل از طلاق
 3. اخذ گواهی مربوط به عدم سازش زوجین
 4. ارائه گواهی عدم انصراف از طلاق به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی
 5. تنظیم دادخواست طلاق
 6. ثبت دادخواست طلاق
 7. ارسال دادخواست طلاق همراه با مدارک مورد نیاز توسط دفتر خدمات الکترونیک قضایی به دادگاه
 8. ارجاع پرونده به یکی از شعبات دادگاه خانواده
 9. تعیین زمانی مناسب برای رسیدگی به پرونده

انواع طلاق از لحاظ قانونی

انواع طلاق از نظر قانونی به دو دسته زیر تقسیم بندی می شوند، شایان ذکر است که وکیل باید در مورد قوانین مربوط به انواع طلاق اطلاعات لازم را داشته باشد:

1. طلاق رجعی:

به نوعی از طلاق اطلاق می شود که زوج در مدت عده، حق رجوع به زوجه را خواهد داشت، در مدت زمانی که برای عده طلاق رجعی در نظر گرفته شده است زوج باید نفقه زوجه را پرداخت نماید.

2. طلاق بائن:

مطابق با قوانین طلاق بائن، مرد حق رجوع به زوجه را نخواهد داشت و بعد از جاری شدن صیغه طلاق، ازدواج و آثار آن نظیر نفقه و… حذف خواهد شد. در صورت وجود شرایط زیر طلاق از نوع بائن خواهد بود:

 1. سن زن کمتر از 9 سال باشد.
 2. زن یائسه شده باشد.
 3. سومین طلاقی که بعد از انجام سه وصلت پی در پی بین زوجین به وقوع می پیوندد.
 4. طلاق قبل از انجام اولین نزدیکی جزو طلاق بائن به شمار می رود.
 5. انجام طلاق خلع، این نوع طلاق زمانی انجام می شود که زوجه از زوج کراهت داشته باشد. مطابق با این نوع طلاق زوجه باید مالی را به شوهر خود پرداخت نماید تا وی رضایت به انجام طلاق دهد، شایان ذکر است مالی که از طرف زوجه به زوج پرداخت می شود کمتر، مساوی یا بیشتر از مقدار مهریه خواهد بود.
 6. انجام طلاق مبارات، این نوع طلاق زمانی انجام می شود که طرفین از یکدیگر کراهت داشته باشند. طلاق توافقی جزو طلاق مبارات در نظر گرفته می شود، به این نکته توجه داشته باشید که می توانید برای اخذ طلاق توافقی از بهترین وکیل طلاق توافقی در قزوین کمک بگیرید.

شرایط عدم حضور زوجین در دادگاه برای رسیدگی به امور طلاق

طلاق به سه دسته مختلف طلاق توافقی، طلاق یک طرفه از طرف خانم و طلاق یک طرفه از طرف آقا تقسیم بندی می گردد. هر یک از انواع روش های طلاق دارای قوانین خاص خود هستند و زوجه یا زوج باید با توجه به این قوانین نسبت به تنظیم دادخواست طلاق اقدام نمایند. در صورتی که زوجین تمایلی به حضور در جلسات دادگاه برای انجام پروسه طلاق نداشته باشد می توانند نسبت به اخذ بهترین وکیل طلاق در قزوین اقدام نمایند. در واقع تنها شرط عدم حضور زوجین در دادگاه اخذ وکیل و حاضر شدن وکیل در جلسه دادگاه به جای موکل می باشد.

شرایط خواندن صیغه طلاق بدون حضور زوجین

بعد از تنظیم دادخواست طلاق و اخذ گواهی عدم سازش، دادگاه نسبت به صدور حکم طلاق اقدام می کند. اگر برای رسیدگی به پرونده طلاق از وکیل کمک گرفته اید باید وکیل حکم طلاق را از دادگاه بگیرد. بعد از گرفتن حکم طلاق زوجین می توانند در مدت زمان سه ماه به یکی از دفاتر مربوط به ثبت ازدواج و طلاق مراجعه نمایند تا صیغه طلاق جاری شود و مهر طلاق در شناسنامه آن ها درج گردد.

اگر زوجین تمایلی به حضور در دفاتر ازدواج و طلاق نداشته باشند می توانند از وکیل بخواهند که در زمان جاری شدن صیغه طلاق در دفتر ثبت ازدواج و طلاق حضور داشته باشد و مراحل طلاق را به اتمام برساند، شایان ذکر است، موکل باید در زمان تنظیم قرارداد وکالت این اختیار را به وکیل دهد.

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در قزوین چقدر است؟

میزان حق الوکاله ای که وکلای طلاق برای رسیدگی و پیگیری پرونده طلاق دریافت می کنند ثابت نیست و عوامل زیادی روی تعیین حق الوکاله وکیل تاثیرگذار هستند که از مهم ترین این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع طلاق
 2. هزینه های مربوط به مشاوره اولیه و بررسی پرونده
 3. هزینه های مربوط به تنظیم لوایح طلاق
 4. هزینه های مربوط به تنظیم توافق نامه
 5. هزینه های مرتبط به عبور از مراحل دادرسی
 6. درخواست تجدیدنظر
 7. اعتبار وکیل
 8. میزان سابقه و تخصص وکیل
 9. مدارک تحصیلی وکیل
 10. شهر یا استان محل فعالیت وکیل

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق

کلام آخر

با افزایش آمار طلاق امروزه وکلای زیادی در زمینه دعاوی طلاق تخصص و دانش خود را افزایش داده اند، در صورتی که شما درگیر دعاوی طلاق یا طلاق توافقی هستید بهتر است نسبت به اخذ بهترین وکیل طلاق در قزوین اقدام نمایید زیرا وکیل می تواند به شما مشاوره لازم را برای پیگیری بهتر پرونده ارائه دهد. علاوه بر این وکیل طلاق به قوانین پیچیده انواع طلاق تسلط لازم را دارد می تواند با استفاده از این قوانین بهترین راهکار را برای حل و فصل مشکلات موجود در پرونده ارائه دهد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا