تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای طلاق توافقی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

بهاره آتش پیکر

بهاره آتش پیکر

پایه یک دادگستری
سابقه:13 سال
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، طلاق
 • شماره تماس: 09357964749
 • آدرس: تهران _ نارمک_ضلع شرقی میدان هفت حوض _ پلاک 39 _ طبقه اول و سوم

خانم بهاره آتش پیکر یکی از بهترین وکلای خانم و وکلای پایه یک دادگستری دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران شمال در حوزه خانواده و تغییر نام و طلاق توافقی که عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با پروانه شهر تهران با سابقه ای بیش از 14 سال میباشد. با بیش از 500 الی 800 پرونده موفق در زمینه های مختلف میباشد. در جامعه کنونی اغلب افراد جامعه تمایل به داشتن وکیل خانم دارند چون بر این باورند که وکلای خانم دلسوزانه تر پیگیر پرونده ها هستند. ایشان از وکلای هستند که پرونده ها را با دقت و حوصله تمام امور موکلین را پیگیری مینمایند و در تمام روند رسیدگی پرونده پاسخگوی موکلین می باشند.

سوابق وکیل
خانم عطاردی

صدف عطاردی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، قرارداد، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09126902705
 • آدرس: خیابان اندرزگو.خیابان قیطریه شمالی.میدان کتابی.خیابان کتابی

صدف عطاردی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با سابقه موفق و حرفه ای در دعاوی خانواده و طلاق در کمترین زمان ممکن و با بهترین نتیجه با سالها تجربه در امور خانواده و ملکی است. دارای گواهینامه های تخصصی دوره های داخلی و بین المللی اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی ایران بوده. با پیگیری مستمر رضایت موکلین را جلب کرده و تا انتهای مسیر همراه شما خواهد بود.

سوابق وکیل
Zohra Mohammadabadi

زهره محمدآبادی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125435981
 • آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62 ، واحد 9

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل تهران در بین مردم شناخته شده است. ایشان مشاوره های تخصصی حقوقی را با بهترین راهکارها به مردم ارائه می دهد و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات حقوقی در پرونده ها می پردازد. خانم زهره محمد آبادی متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده نیز می باشد.

سوابق وکیل
بهزاد محمدی نسب

بهزاد محمدی نسب

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: حقوقی، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09126657189
 • آدرس: تهران، خیابان بهشتی، نبش خیابان قائم مقام فراهانی، پلاک 404، طبقه 2، واحد 9

بهزاد محمدی نسب وکیل پایه یک دادگستری عضو رسمی کانون وکلای دادگستری است وی از رتبه های برتر آزمون وکالت اسکودا بوده و در سنوات اخیر سوابق درخشان در پرونده های متعدد حقوقی و کیفری دارد که همین امر سبب شده، ایشان از نظر و نگاه کاربران یکی از چهره های برجسته و شاخص حوزه وکالت قلمداد شود. دفتر وکالت تحت مدیریت نامبرده با تیمی مجرب در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری و ثبتی و ملکی و خانواده، فعالیت دارند که هریک از اعضای تیم ، در زمینه های فوق الذکر بصورت تخصصی به هموطنان خدمات حقوقی ارائه می نمایند.

سوابق وکیل
وکیل ناصر اژدری

ناصر اژدری

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، طلاق
 • شماره تماس:
 • آدرس: تهران، کارگر شمالی، نرسیده به تقاطع فاطمی، پلاک ۱۲۵۸، واحد۲

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و متخصص در کلیه امور وکالتی است. ایشان تجارب بسیار بالایی در زمینه های وکالتی و حقوقی دارد و ریاست سابق دادگاه های عمومی حقوقی را به عهده داشته است. آقای ناصر اژدری وکیلی با تخصص و مهارت بالایی است و راهکارهای بسیار خوبی را به موکلینش ارائه می دهد

سوابق وکیل
وکیل علی سلمان زاده

علی سلمان زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حضانت، حقوقی، خانواده
 • شماره تماس:
 • آدرس: تهران، خانی آباد نو، خیابان میثاق جنوبی، شهرک بوستان، کوچه محمد تقی قزوینیان، پلاک ۴۸، طبقه سوم

وکیل پایه یک دادگستری است و در جنوب شهر تهران فعالیت حقوقی دارد. ایشان مشاوره های حقوقی را به بهترین شکل ممکنه انجام می دهد و روش های مفیدی را به مراجعین و موکلین خود ارائه می دهد. آقای علی سلمان زاده تسلط کلامی بالایی دارد و پرونده های وکالتی را با نتایج ممکن روبرو می سازد.

سوابق وکیل

طلاق انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها طلاق توافقی می باشد. اگرکه زوجین تصمیم به جدایی داشته باشند و بخواهند تا طلاق توافقی بگیرند، نیاز است تا از یهترین وکیل طلاق توافقی در تهران کمک و مشاوره بخواهند. مشاوره از وکیل طلاق توافقی در تهران می تواند روند کاری و پرونده طلاق را جلو بیندازد زیرا وکیل با بهره گیری از دانش و تخصصی که در حوزه طلاق دارد، راه و روش های مفیدی را به زوجین ارائه می دهند تا پرونده آن ها در مدت زمان کمتری به سرانجام برسد. بهترین وکیل طلاق در تهران جلسات مشاوره ای را برگزار می کنند که برخی از وکلا، بابت برگزاری جلسات هزینه ای را از مراجعین خود دریافت می کنند.

معمولا پرونده های طلاق توافقی به سادگی قابل انجام است و با سرعت بیشتری به نسبت پرونده های طلاق انجام می شود زیرا زوجین با توافقاتی که داشته اند، تصمیم به طلاق گرفته اند و پیش از هرچیز در مورد مواردی مانند نفقه، مهریه، حضانت و غیره باهم به توافق رسیده اند. در این نوع از طلاق هیچ مخالفتی بین زوجین برای طلاق وجود ندارد و بهترین وکیل تهران می تواند کلیه روند حقوقی طلاق را بدون حضور زوجین انجام دهد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل برای طلاق توافقی چه کسی است؟

یک وکیل طلاق توافقی به کسی گفته می شود که دارای تجربیات بالایی در خصوص امور طلاق باشد و به قوانین دادگاه و دادسرا آشنایی داشته باشد و به نسبت آیین نامه های جدید طلاق اشراف داشته باشد زیرا گاهی در قوانین حقوقی تغییراتی به وجود می آید که نیاز است تا وکیل از این تغییرات آگاه شود تا از رقبایش عقب نماند.

انتخاب وکیل برای پروسه طلاق در هر نوعی از آن، بسیار حائز اهمیت است و در هنگام انتخاب وکیل، باید دقت و توچه کافی را به کار برد تا به موفقیت رسید. وکلا در ابتدا برای حفظ بنیان خانواده و سپس کاهش آمار در طلاق، زوجین را به آرامش دعوت می کنند و اگر راهی برای ادامه زندگی وجود داشته باشد، به آن ها ارائه می دهد تا آن ها را از تصمیم طلاق منصرف نماید، درنهایت اگر نتایجی حاصل نشد و طلاق جزو آخرین راه های ممکنه بود به طوریکه طلاق سبب کاهش آسیب های روحی و روانی زوجین بود، پس وکیل به امر طلاق آن ها کمک می نماید و در جهت حفظ حقوق یان ها تلاش کرده تا حکم طلاق را جاری نماید.

الزام اخذ وکیل طلاق توافقی

مشکلات خانواده جزو مواردی است که امروزه بسیار وجود داشته و دلایل های مختلفی برای آن ها وجود دارد. طلاق همیشه به عنوان آخرین راه حل باید در نظر گرفته شود اما گاهی حفظ رابطه و زندگی نه تنها جلوی آسیب های روحی و جسمی را نمی گیرد بلکه ممکن است زندگی را با مشکلات جدی تری مواجه نماید. در مواقعی که زوجین، فرزند یا فرزندانی دارند، آن ها هم در این موضوع نقش مهمی دارند به عنوان مثال اگر فرزندان زیر سن قانونی باشند، باید در مورد حضانت آن ها تصمیم گیری شود که در این شرایط تنها یک فردی که آگاهی کامل به قوانین حقوقی دارد می تواند به زوجین کمک نماید. بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران با توجه به شرایط موجود، بهترین راهکارها را به زوجین ارائه می دهد.

وکیل طلاق توافقی به زوجین برای به سرانجام رساندن پرونده کمک می نماید و از خسارت و ضرر و زیان هایی که ممکن است وجود داشته باشد، جلوگیری می کند، همچنین مدیریت زمانی با کمک یک وکیل خوب و حرفه ای سبب می شود تا پروسه انجام کار به بهترین شکل ممکنه انجام شود.

الزام اخذ وکیل توافقی

توافق نامه طلاق توافقی چگونه است؟

یکی از شروط اصلی طلاق توافقی این است که زوجین در مواردی مانند حضانت فرزندان، مهریه، نفقه و سایر موضوعات مالی و غیر مالی به توافقاتی رسیده باشند تا حکم طلاق توافقی جاری شود و سپس با امضای زوجین جهت توافق طلاق توافقی و وکالت به وکیل طلاق توافقی، اقدام به انجام این کار شود. در طلاق توافقی هیچ گونه اختلاف نظری نباید وجود داشته باشد و زوجین پیش از طلاق، باید با هم به توافقاتی رسیده باشند. در ادامه به طور کامل در مورد توافقات زوجین درمورد مواردی که باید در آن به توافق برسند، می پردازیم:

1- جهیزیه : به هنگام طلاق توافقی، زوجین در ابتدا باید توافق کنند که جهیزیه پیش یا پس از طلاق به زوجه استرداد شود، سپس تنظیم توافق نامه توسط بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران و ثبت امضا توسط زوجین در توافق نامه انجام می شود. وکیل روند و روال انجام کار را حتی بدون حضور زوجین در دادگاه انجام می دهد.

2- نفقه: یکی دیگر از توافقاتی که زوجین باید در طلاق توافقی به آن بپردازند، موضوع نفقه است. نفقه برای زوجه و فرزندان است که توسط زوج انجام می شود و در صورتی که زوج از گذشته نفقه ای را پرداخت نکرده باشد، می تواند با زوجه توافقاتی در این خصوص داشته باشد به طوریکه زوجه اعلام نماید که هیچگونه ادعایی در خصوص نفقه ندارد، همچنین اگر زوجین فرزندانی داشته باشند که حضانت آن ها برعهده مادر بوده باشد، باید در خصوص نفقه فرزند یا فرزندان به توافق برسند و این موضوع را هم به وکیل طلاق توافقی خود اعلام نمایند.

3- مهریه

در هنگام تصمیم برای طلاق توافقی، باید تکلیف مهریه بین زوجین مشخص شود. اگرکه زوجین تصمیم بر این را بگیرند که پرداخت مهریه صورت نگیرد، بنابراین زوجه باید کل مهریه خود را در صورت طلاق به زوج ببخشد، اما اگر زوجین توافق کرده باشند که مهریه باید پرداخت شود پس باید در رابطه با نوع پرداخت با یکدیگر به توافق برسند. بهتر است تا این توافقات به بهترین وکیل مهریه در تهران اعلام شود تا وکیل پیش از حضور در دادگاه، توافق نامه را با امضای زوجین انجام دهد و سپس پرونده طلاق توافقی را تشکیل دهد. یکی از الزامات مهم برای اخذ وکیل طلاق توافقی این است تا متن توافقنامه به درستی و سپس با دانش حقوقی انجام شود.

4 حضانت فرزند: 

اگرکه زوجین دارای فرزند یا فرزندانی باشند و فرزند دختر آن ها پایین تر از سن 9 سال و فرزند پسر آن ها پایین تر از 15 سال باشند، باید مورد حضانت قرار گیرند که در این خصوص باید با یکدیگر به توافق برسند سپس به بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران اعلام نمایند که حضانت فرزند یا فرزندان به عهده پدر یا مادر خواهد بود.

توافق نامه وکیل توافقی

هزینه وکیل طلاق توافقی در تهران

یکی از مواردی که در اخذ وکیل برای افراد بسیار اهمیت دارد، هزینه وکالتی وکیل می باشد و شاید یکی از مواردی که برخی از افراد، وکیلی را برای پرونده حقوقی خود اخذ نمی کنند هزینه وکالتی می باشد، اما این نکته را باید یادآور شد که معمولا هزینه وکالتی میان وکیل و موکل به صورت توافقی قابل انجام است و از طرفی هزینه بستگی به پرونده حقوقی دارد.

وکلا با بررسی پرونده و مطالعه آن، سختی ها و پیچیدگی های کار را درنظر می گیرند و سپس هزینه وکالتی خود را تعیین می کنند سپس به موکل خود اعلام می دارند. موکل هم با درنظر گرفتن بودجه ای که برای انجام کار در نظر گرفته اند، می توانند تصمیم خود را بگیرند. پیشنهاد می شود که پیش از اخذ وکیل چند جلسه با او مشاوره به صورت حضوری و یا غیر حضوری داشته باشید و درمورد مشکلات پرونده خود و شرایط آن با وکیل موردنظر صحبت کنید و سپس به نتایجی برسید که آیا این وکیل همانی است که می توان آن را برای پرونده حقوقی خود انتخاب کرد یا خیر.

مشاوره های حقوقی معمولا به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می شود ولی ترجیحا جلسات مشاوره را به صورت حضوری برگزار نمایید تا از وکیل خود شناخت بیشتری پیدا نمایید البته برای برخی از افراد که به دلیل مسیر طولانی و یا مشغله کاری نمی توانند جضوری در چلسات مشاوره ای شرکت نمایند، جلسات مشاوره به صورت آنلاین و یا تلفنی بیشتر جوابگو است.

برخی از وکلا، بابت جلسات مشاوره حقوقی که برگزار می نمایند، هزینه ای را دریافت می کنند که معمولا این هزینه ها بابت هر یکساعت محاسبه می شود. بنابراین اگر قصد دارید تا جلسات مشاوره با وکیل مورد نظر خود را داشته باشید در ابتدا از میزان هزینه هر جلسه آگاه شوید.

کلام آخر

متاسفانه با توجه به آمار طلاق در شهرهای مختلف ایران، سبب شده است تا وکلای زیادی هم در این خصوص مشغول به فعالیت باشند. یک نوع از این طلاق ها، طلاق توافقی می باشد که به صورت کاملا توافقی بین زن و مرد انجام می شود و زوجین به مرحله ای می رسند که ترجیح می دهند دیگر با یکدیگر زندگی نکنن وب ه صورت کاملا توافقی از هم جدا شوند، بنابراین در این شرایط نیاز است تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران کمک و مشاوره بخواهید و با خیالی آسوده کلیه امور حقوقی و مراحل انجام آن را به وکیل موردنظر بسپارید. وکیل طلاق توافقی با استفاده از تجربیاتی که از پرونده های پیشین دارد، به خوبی می تواند از عهده کلیه امور طلاق برآید. در این مقاله به معرفی وکلای طلاق توافقی پرداخته ایم که به امور و مراحل حقوقی طلاق آگاهی کامل داشته و در مدت زمان کمتری می توانند به مشکلات مرتبط با طلاق رسیدگی نمایند.

5/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا