تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای طلاق در تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

وکیل نصیر عبادپور

دکتر نصیر عبادپور

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: ارث، ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121715026
 • آدرس: تهران، خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی، پلاک ۲۱۰، طبقه اول، واحد ۲

دانش آموخته و فارغ التحصیل مقطع دکتری از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاههای تهران و علامه طباطبایی می باشد. ایشان مدرس دانشگاه و صاحب تالیفات و یا آثارعلمی چندی درحوزه حقوقی واجتماعی می باشد. وی علاوه براین، فعال درحوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان این عرصه می باشد. در راستای این دغدغه های اجتماعی، تیم حقوقی دفتر دکتر عبادپور، متشکل از مجموعه ای ازهمکاران و وکلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و درحوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و غیره فعالیت دارند.

سوابق وکیل
مجید رئیسی

دکتر مجید رئیسی

دکترا
سابقه:15 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، مهریه
 • شماره تماس: 09123849236
 • آدرس: تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا شمالی، چهار راه سرباز، پلاک 625، طبقه 2 واحد 9

آقای مجید رئیسی ، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۵ سال تجربه حقوقی و وکالت در محاکم قضایی و دادگستری، از موفق ترین و بهترین وکلای تهران هستند. ایشان از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه علوم قضایی تهران هستند که علاوه بر تسلط علمی، به رویه عملی در محاکم نیز مسلط می باشند و ابتدا پرونده را به طور کامل بررسی نموده و فقط در صورت احتمال موفقیت زیاد، قبول وکالت می نمایند.

سوابق وکیل
منصوره احمدی

منصوره احمدی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، مالی و قراردادی، مهریه
 • شماره تماس: 09196885571
 • آدرس: تجریش_ خ فناخسرو_ قبل از مجتمع قضایی عدالت

فارغ التحصیل کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاههای تهران با تجربه در کسب آرای موفق، ایشان در طرح صحیح خواسته دعوا دقت و بررسی های لازم داشته تا منتج به صدور رای به نفع موکل شود. صداقت و پیگیری وی موجب ایجاد اعتماد موکلین گردیده و در طول مسیر پرونده همواره تلاش و پیگیری های مستمر داشته و به اصطلاح از وکلای کیف به دست میباشند. اگر پرونده ای امکان موفقیت نداشته باشد به موکل اعلام میکنند تا متحمل هزینه نشود. غالباً قبل از قبول وکالت چند جلسه حضوری با موکل گذاشته تا از مسائل مهمی که در دعوا موثر است آگاه شوندو این ارتباط بین وکیل و موکل تا پایان مسیر وکالت آثار مثبتی خواهد داشت. بکاربردن ترفندهای خاص و آگاهی از رویه های محاکم تهران در کنار تکیه به قوانین از ویژگیهای وی میباشد.

سوابق وکیل
نرگس نقدی

نرگس نقدی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، ملکی
 • شماره تماس: 09127348817
 • آدرس: تهران، قلهک، روبروی مترو قلهک، پلاک ۱۵۱۱، طبقه سوم

خانم نرگس نقدی وکیل پایه یک دادگستری تهران و متخصص در دعاوی حقوقی هستند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته حقوق اسناد و املاک بوده و سابقه ای بیش از 14 سال در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند.  

سوابق وکیل
مریم جولانی

مریم جولانی

وکیل دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09124716452
 • آدرس: شریعتی نرسیده به پل صدر جنب باغ سفارت انگلیس

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران وکیل موفق در حوزه حقوقی و کیفری و خانواده و ملکی

سوابق وکیل
هدیه رفیعی

هدیه رفیعی

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری
 • شماره تماس: 09127213008
 • آدرس: تهران، میدان ونک، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا، پلاک ۴

سرکار خانم هدیه رفیعی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو بنیاد ملی نخبگان، فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و رتبه دو رقمی آزمون وکالت می باشند. ایشان به عنوان یکی از وکلای مجرب و متخصص در دعاوی حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت داشته و با تکیه بر دانش و تجربه خود در حضور در دادگاه و داشتن تحصیلات عالی، از حقوق موکلین خود پاسداری می نماید. ایشان توانسته اند با اخذ درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره یکی از بهترین وکلای فعال در حوزه تهران قرار دهند. وی با تخصص قابل قبولی که در ارائه خدمات حقوقی دارند، می توانند در طرح و پیگری دعاوی مختلف و ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان را یاری نمایند.

سوابق وکیل
پرستو مومنی

پرستو مومنی

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09126779398
 • آدرس: تهران- سعادت آباد

سرکار خانم پرستو مومنی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد که به طور تخصصی به کلیه پرونده های طلاق، خانواده، مهریه، انحصار وراثت، طلاق توافقی و غیره می پردازد. ایشان دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
وکیل خانم مونا ترابی

مونا ترابی

پایه یک دادگستری
سابقه:15 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121979750
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد 2

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با نزدیک به 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی را دارد.

سوابق وکیل
عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09352577075
 • آدرس: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو _ جنب بانک صادرات، پ 206 واحد 5

آقای عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد. عضو انجمن علمی حقوق کیفری عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران “گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت ، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که به صورت تخصصی در زمینه “دعاوی کیفری” فعالیت می‌نمایند. همچنین موفقیت های مکرر “گروه وکلای همایونی” در پرونده‌های کیفری موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای تهران قرار گرفته و شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

سوابق وکیل

به دلیل افزایش جمعیت در شهر تهران و مشکلاتی که به هر دلیل زوجین با هم پیدا می کنند، سبب می شود تا پرونده های طلاق هم بیشتر شده و زوج های زیادی درخواست طلاق دهند. به همین دلیل است که تعداد بهترین وکیل تهران هم زیاد شده است و عهده ترین کار آن ها، رسیدگی به پرونده های اینچنینی با موضوعات طلاق و خانواده می باشد. بهترین وکیل طلاق در تهران با روند و روال کار دادرسی پرونده های خانواده، آشنایی داشته و به قوانین مربوط به آن تسلط کافی دارد و به خوبی می داند چگونه باید پرونده های طلاق را به پیش ببرد تا آن ها را با نتایج قابل قبولی مواجه کند. اما نکته ای که وجود دارد این است که در هنگام پرونده های طلاق، وکلایی باید انتخاب شوند که به این امور آشنایی کامل داشته و دارای سوابق خوبی هم باشند. در ادامه به ویژگی هایی که بهترین وکیل خانواده در تهران باید داشته باشد اشاره کرده تا انتخاب بهتری را برای وکیل خود در حیطه طلاق داشته باشید.

به طور کلی جهت واگذاری پرونده های حقوقی یا کیفری نیاز است تا اینگونه پرونده ها به وکیلی سپرده شود که حوزه اصلی و تخصصی کارشان در یک یا نهایتا دو دعاوی می باشد به عنوان مثال در امور کیفری نیاز است از بهترین وکیل کیفری در تهران کمک بخواهید یا برای امور ملکی نیاز است تا ازبهترین وکیل ملکی در تهران راهنمایی و مشورت بخواهید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مراحل انجام طلاق توسط وکیل

مراحل هایی برای طلاق وجود دارد که نیاز است تا به بهترین شکل توسط یک فرد متخصص به امور و قوانین خانواده و طلاق انجام گیرد. برای پیشرفت در پرونده های طلاق یا حتی طلاق توافقی که معمولا در برخی مواقع روال کاری آن ها هم طولانی خواهد بود، نیاز است تا از وکیل طلاق یا بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران کمک و راهنمایی بخواهید. مراحل های انجام طلاق متفاوت است که در ادامه به آن ها می پردازیم:

صدور گواهی مربوط به عدم سازش: اگر نوع طلاق به صورت توافقی باشد، زوجین باید چندین جلسه به مشاوره روانشناسی مراجعه کرده و اگر مشاوره تشخیص دهد که سازشی میان آن ها وجود ندارد، بنابراین گواهی عدم سازش و برای آن ها صادر خواهد شد.

دادخواست جهت طلاق توافقی: پس از انجام جلسات مشاوره، دادخواست مبنی بر طلاق توافقی ثبت می شود و سپس با توجه به قانون جدیدی که در مورد پرونده های طلاق توافقی وجود دارد، به شورای حل اختلاف ارجاع داده می شود. همچنین در مراحل اولیه طلاق که از سمت زوج بوده باشد، ثبت دادخواست در دفتر خدمات الکترونیک قضایی قابل انجام است. اصل و کپی تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی، رونوشت یا اصل عقدنامه و سپس اصل وکالت نامه طلاق در صورت وجود و نسخه وکالت نامه دادگستری جزو مدارک مهم و اساسی است که باید به بهترین وکیل طلاق در تهران داده شود.

ارچاع به دادگاه خانواده: هنگامی که پرونده به دادگاه ارجاع داده شد، مدارک اصلی مربوط به طلاق باید به دادگاه ارجاع داده شود و سپس دفاعیات انجام گیرد. معمولا در طلاق های توافقی، برگه مشاوره و یا وکالت طلاق زوج به زوجه، جزو اصلی ترین مدارک محسوب می شود. در دادخواست طلاقی که از طرف زوج می باشد به دلیل حق طلاقی که زوج دارد، انجام کار و رویه طلاق راحت تر است. به عنوان مثال صدور طلاق از جانب زوج به شرط پرداخت حقوق زن که شامل مهریه، اجرت الامثل و یا نفقه به صورت نقد و اقساط می باشد. همچنین در صورت طلاق زوجه با دلایل غیر موجه، نصف اموال و دارایی های مردکه در دوران زناشویی ایجاد شده است، به زن تعلق می گیرد. معمولا طلاق از سمت زوجه بسیار سخت است زیرا شروط های 12 گانه ای در عقدنامه ذکر شده است باید یکی از این شروط برای دادخواست طلاق وجود داشته باشد.

اثبات طلاق براساس یکی از شروط های 12 گانه: شروط های 12 گانه ای در طلاق وجود دارد که اگر که زوجه قصد طلاق را داشته باشد، باید یکی از این شروط ها را برای طلاق داشته باشد که معمولا در چنین شرایطی، واگذاری پرونده طلاق از جانب زوجه، بهتر است از سمت وکیل انجام شود به عنوان مثال جهت اثبات رابطه نامشروع و یا ازدواج دوم مرد، نیاز به اخذ رای در دادگاه می باشد و در مواقعی که مرد دچار اعتیاد شدید است، این موضوع باید در پزشکی قانونی احراز شود، حتی در صورت ضرب و جرح و یا کتک کاری، نیاز به نامه کلانتری و یا نیز پزشکی قانونی است تا اقدامات طلاق برای زوجه انجام شود که تمامی این امور توسط بهترین وکیل طلاق در تهران قابل انجام است و معمولا زوجه به تنهایی نمی تواند از عهده مراحل کاری و قانونی آن برآید زیرا روند کاری این مراحل نیازمند وجود یک وکیل خبره و متخصص است.

اجرای حکم: پس از اثبات و احراز شروط های طلاق، حکم طلاق صادر شده و سپس برای اجرایی کردن آن، به دفترخانه طلاق ارجاع داده می شود.

وکیل طلاق در تهران

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران

 • بررسی تخصص و مهارت های کافی در انجام کار وکلا، از گزینه های مهمی است که در ابتدا باید به آن توجه شود. وکیل طلاق هرچقدر که تخصص بالاتری در کلیه امور طلاق داشته باشد با سرعت بیشتری می تواند پرونده را به نتایج مثبت و مطلوب تری برساند.
 • وکیلی را انتخاب کنید که تخصص اصلی او دعاوی خانواده و طلاق باشد. در پرونده های طلاق، در واقع شما طلبکار نیستید یا نیاز نیست تا جهت دفاع از خودتان در برابر جرمی که مرتکب شده اید، وکیلی را اختیار کنید بلکه قصد شما فقط طلاق است و نیاز به وکیلی دارید که تخصص اصلی او طلاق باشد و فقط در این حوزه کار کرده باشد زیرا به تمامی مراحل رسیدگی به آن آگاهی کامل دارد.
 • پیش از انتخاب نهایی برای وکیل طلاق برای پرونده خود، ابتدا چندین جلسه مشاوره با او برگزار کرده و تمامی موارد را با وکیل خود بسنجید تا به این نتیجه دست پیدا کرده که آیا می توانید با وکیل خود ارتباط برقرار کنید یا خیر. در جلسات مشاوره به تمامی سوالات وکیل در مورد زندگی خود با جزییات پاسخ دهید زیرا گاهی بیان برخی جزییات می تواند در روال کاری پرونده تاثیرات مثبت بگذارد. به طور کلی وکیل برای اینکه بتواند پرونده را به درستی به پیش ببرد نیاز است تا اطلاعات لازم و کافی را از شما داشته باشد مانند مدت ازدواج، اسم و سن فرزندان، شغل و غیره که شاید به ظاهر اهمیت چندانی نداشته باشد ولی بسیار مهم می باشد.
 • اخلاقیات و نحوه برخورد یک وکیل را در همان لحظات اول خصوصا در جلسات مشاوره در نظر بگیرید. تنها تخصص و تجربه یک وکیل نمی تواند ملاک درستی برای انتخاب باشد زیرا در وهله اول شما باید با وکیل احساس راحتی داشته باشید به طوریکه به سادگی بتوانید در مورد زندگی شخصی خود اطلاعات لازم و کافی را در اختیار او قرار دهید و ساعت ها بی آنکه خسته شوید، با او به گفتگو بپردازید. بنابراین نحوه برخورد و اخلاقیات یک وکیل بسیار مهم می باشد.

بهترین وکیل طلاق در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

افرادی که به جستجوی  وکیل طلاق در تهران باشند، در مراحل اولیه باید وکیلی را انتخاب کنند که بتوان به او اعتماد کافی داشت و در کار و امور وکالتی خود هم، بسیار حرفه ای باشد. در واقع هر وکیلی، جهت موفقیت در انجام کار خویش نیاز به داشتن ویژگی هایی دارد تا به عنوان یک وکیل نمونه مورد اعتماد موکلین و مراجعینش شناخته شود. یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های یک وکیل، داشتن صداقت، صبر و وجدان کاری است. وکیل در جهت روال انجام کار، باید با موکلش صداقت داشته باشد و درصد احتمالی موفقیت در پرونده را در همان مراحل اولیه کار به موکلش بیان کند و تنها به فکر منافع مالی خود نباشد و وجدان کاری را در همه ی جهات به کار ببرد.

همچنین یک وکیل خوب و حرفه ای باید دارای قوانین و دانش به روز حقوقی باشد زیرا گاهی قوانین های حقوقی در حال تغییر هستند و نیاز دارند تا بروز شوند. ویژگی مهم دیگر از وکیل، داشتن قدرت کلامی بالا و نفوذ کلامی بسیار خوب او می باشد. وکیلی که از لحاظ بیانی از قدرت بالایی برخوردار باشد در دادگاه می تواند پرونده را با موفقیت همراه کند زیرا دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود دارد و ادله های کافی را بیان می کند.

وکیل طلاق در تهران

پارامترهای لازم جهت انتخاب وکیل

پس از اینکه زوجی تصمیم به طلاق می گیرند تنها دغدغه آن ها، انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای جهت انجام کارهایشان می باشد خصوصا پرونده های طلاق و خانواده که نیازمند شخصی می باشد که به امور طلاق آشنایی کامل و کافی داشته باشد و با رعایت کردن درست و اصولی، نتایج پرونده را به درستی به پیش ببرد. از این رو پارامتر هایی جهت انتخاب درست وکیل وجود دارد که نیاز است تا به آن ها توجه شود که در ادامه به آن می پردازیم:

 • در انتخاب وکیل طلاق در تهران، تحقیقات لازم و کافی را انجام دهید و عجولانه تصمیم نگیرید. تحقیقات باید از افراد درست و قابل اعتماد صورت گیرد. ترجیحا پرس و جو از افرادی که سابقه اخذ وکیل و کار وکالتی را داشته اند. همچنین مراجعه به سایت ها و مجلات حقوقی محور، می تواند کمک بسیار زیادی به شما کرده زیرا اینگونه سایت ها، به معرفی وکلا با هر تخصص و سابقه ای می پردازند که با توجه به شرایط موجود در پرونده، می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد.
 • از وکیلی کمک بخواهید که حوزه تخصصی اش با مشکل پرونده شما یکی باشد زیرا وکیلی که به طور تخصصی می تواند در یک موضوع مشغول به انجام کار باشد، به خوبی می تواند چالش ها و مشکلات یک پرونده را مدیریت و بررسی کند.
 • مجوز و مدارک کاری وکیل مورد نظرتان را مورد بررسی قرار دهید زیرا معتبر بودن مدارک، جزو مسائل مهمی است که باید در نظر گرفته شود.
 • سن وکیل، چندان مهم نیست زیرا برخی از وکلای جوان حتی بهتر از وکلای سالخورده، می توانند تخصص داشته باشند و سن وکیل، صرفا معیار مهمی برای انتخاب یک وکیل نیست.
 • جنسیت وکیل، تاثیری در پیشبرد و پیشرفت یک پرونده نخواهد داشت. در واقع بستگی به موضوع پرونده و شرایط روحی موکل دارد که آیا می تواند با وکیل خانم ارتباط برقرار کند یا آقا.
 • وکیلی را انتخاب نمایید که با او بتوانید به راحتی ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را با او در میان بگذارید خصوصا در مباحثی مانند طلاق که نیاز است تا جزییات زندگی شرح داده شود و همدلی و همدردی با موکل برقرار شود.

کلام آخر

هریک از اشخاص در طول زندگی خود ممکن است دچار اختلافات خانوادگی شده و یا تصمیم برای جدایی بگیرند. در این شرایط اکثریت افراد به تنها چیزی که فکر می کنند، اخذ بهترین وکیل طلاق در تهران است که به تمامی قوانین مربوط به طلاق آگاهی و اشراف کامل داشته باشد. حضور و وجود یک وکیل خوب می تواند نتایج پرونده را به نفع شما تغییر دهد و حق و حقوق تضییع شده را برگرداند، از این رو انتخاب یک وکیل بسیار مهم می باشد و نیاز است تا برای شناخت و انتخاب او توجه زیادی شود. در این مقاله به طور کامل به ویژگی ها و انتخاب درست از یک وکیل خوب و حرفه ای پرداخته ایم و جهت آگاهی کامل برای شناخت وکلا، مطالبی را شرح دادیم که می تواند کمک زیادی را در این خصوص برای شما داشته باشد.

4.7/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا