درباره وکیل

سرکار خانم هدیه رفیعی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو بنیاد ملی نخبگان، فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و رتبه دو رقمی آزمون وکالت می باشند. ایشان به عنوان یکی از وکلای مجرب و متخصص در دعاوی حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت داشته و با تکیه بر دانش و تجربه خود در حضور در دادگاه و داشتن تحصیلات عالی، از حقوق موکلین خود پاسداری می نماید. ایشان توانسته اند با اخذ درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره یکی از بهترین وکلای فعال در حوزه تهران قرار دهند. وی با تخصص قابل قبولی که در ارائه خدمات حقوقی دارند، می توانند در طرح و پیگری دعاوی مختلف و ارائه خدمات مشاوره حقوقی شما عزیزان را یاری نمایند.

سوابق وکیل

خانم هدیه رفیعی، افتخار دارد با ارایه خدمات حقوقی، کیفری، خانواده، و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:
ارائه مشاوره در جهت تنظیم قرارداد، وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، ارتشاء، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، وکالت در دیوان عدالت اداری وکالت در دیوان عالی کشور، داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها، وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی، تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و …

خدمات وکیل

خانم هدیه رفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 8 سال سابقه کار حقوقی ، مشغول به کار هستند. خانم هدیه رفیعی از موفق ترین وکلای ایرانی، عضو بنیاد ملی نخبگان و کارشناس ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی، در زمینه‌های پرونده های خانواده ، وکالت در پرونده شرکت های تجاری، وکالت در پرونده‌ های کارگر، کارفرمایی و قراردادکار، وکالت در قراردادهای پیمانکاری، مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای حقوقی و ارائه مشاوره حقوقی به اشخاص حقیقی و حقوقی فعالیت دارند.

ساعات کاری

  • شنبه 9 - 20
  • یکشنبه 9 - 20
  • دوشنبه 9 - 20
  • سه شنبه 9 - 20
  • چهارشنبه 9 - 20
  • پنجشنبه 9 - 18
  • جمعه تعطیل

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا